Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34901) tommjee válasza Tutu7030 (#34899) üzenetére


tommjee
senior tag

Rendben köszi :DDD

(#34902) darthdenes


darthdenes
tag

hybrid 3.7re mehet smartflashel a v30 egyből, vagy valamit el kell még követni hozzá?

(#34903) Melon87 válasza darthdenes (#34902) üzenetére


Melon87
tag

Én úgy csináltam, hogy nvflash-el visszaraktam egy v10-es romot és utána smartflashel mehet a v30!

(#34904) baluka6 válasza Melon87 (#34903) üzenetére


baluka6
aktív tag

Nekem nem jön össze. V10 felment gond nélkül,viszont a Smartflash megáll. Ezt írja ki:
00:41.4 Sec :Erase was executed rightly!
00:41.8 Sec :Set FLASH address
02:55.9 Sec : Code Download success
02:55.9 Sec : We can't read magic number

Gondolom a magic number a probléma...valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#34905) Zuzimo válasza baluka6 (#34904) üzenetére


Zuzimo
csendes tag

Nekem is vagy hatodszorra jött össze :)) Mindig máshol állt meg/nem is értem/. Usb portot cseréltem aztán egyszer csak felment.

[ Szerkesztve ]

(#34906) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
Komoly bajban vagyok!

A telefon tulajdonosa aki megkért, hogy frissítsem most az életemet követeli.
Történt ugyanis, hogy csináltam a telefonon levő biztonsági mentés ikon-al természetesen az ikonhoz tartozó programmal biztonsági mentést, viszont ez az ikon ELTŰNT ?!?!?!?!

Valahogy van még mód visszavarázsolni az sd kártyáról az adatokat?

Előre is köszönöm a válaszokat !

(#34907) Denny007


Denny007
csendes tag

Sziasztok! Van pár megmaradt cuccom 2x-hez. Akit érdekel írjon privire.

(#34908) baluka6 válasza Zuzimo (#34905) üzenetére


baluka6
aktív tag

Na sikerült nekem is nagy nehezen. :DD
Viszont eddig a hybrid 3.7 gyorsabb volt. Sokkal. :(

(#34909) atti1848 válasza Hitch (#34906) üzenetére


atti1848
senior tag

Esetleg próbálj meg egy adat visszaállító programot.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34910) Hitch


Hitch
aktív tag

PL ? nem értek hozzá sorry.

A telefonon az SD kártyán látom a biztonsági mentést a Polaris Office-on keresztül illetve a gépen is találtam egy mappát amiben a névjegyek ott vannak. De rátenni nem akarja a pc suite.

(#34911) atti1848 válasza Hitch (#34910) üzenetére


atti1848
senior tag

Már mint a telefonkönyvben lévő emberkék tűntek el?

Esetleg akkor a telefonkönyvben van olyan lehetőség,hogy másolás sd kártyáról. Próbáld meg azzal betallózni, ha felismeri.

ha vcf fájlként mentette akkor betudod tölteni.

próbáld meg ujra feltenni azt a programot amivel lementetted. Ha azzal készítetted a mentést akkor azzal vissza is kell,hogy állítsa, vagy próbáld meg másik helyre másolni azt a fájlt és akkor hátha fogja látni.

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34912) kecske65 válasza Hitch (#34910) üzenetére


kecske65
csendes tag

Én így csinálnám:

Vissza egy v10b nv-vel.

Ha megvan a mentés:

A biztonsági mentések visszaállítás elvileg külső sd kártyáról a gyári progival.

A playről letöltöd a super backup programot (zöld ikonja van) telepít, ment ami kell, majd a file manager segítségével a smscontactbackup könyvárat külső sd-re másolni.
Frissít ics-re, super backup telepít, smscontactbackup könyvárat visszamásolni a telefon gyökerébe majd superbackup indít és visszíállítani ami kell.

Mondjuk nem értem, hogy lg-ék mért nem tudnak egy normális backup programot csinálni az ics-re alapból.

[ Szerkesztve ]

(#34913) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Szeretnék venni autoba USB-s autos töltőt a telohoz. Az mindegy milyet veszek vagy ott kell nézni valamit,hogy mennyi Ampert vagy akármit enged át a telefonba?

Valami ilyesmire gondoltam.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34914) Tutu7030 válasza atti1848 (#34913) üzenetére


Tutu7030
veterán

Minimum 1000mA-es csatlakozót vegyél! Az 500-as még szinten tartani sem tudja, ha használod is közben a telefont (pl navigációra).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34915) snipr


snipr
aktív tag

Nocsak mit talaltam :)... lehet volt már, de azert linkelem :)
DjangoManouche X 1.0 - 30A

Ehhez is unlocked bood loader kell és cwm... gueste nvflash-es 28g-je jó alap lehet (arra lehet cwm-el telepiteni ezt is simán)

[ Szerkesztve ]

(#34916) god992 válasza snipr (#34915) üzenetére


god992
aktív tag

az official v30a hoz is van nyitott bootloader, és cwm is, nemtudom már hol találtam de xda-n ha nézelődsz biztos rátalálsz majd, .bat fileokkal lehet megcsinálni kb 1 perc az egész külön a bootloader-t és külön a cwm-et!

(#34917) Levi941127 válasza snipr (#34915) üzenetére


Levi941127
senior tag

Én már megőrülök ettől a partíció bénázástól, most akkor hol mivan vele? Hogyan lehet változtatni?

(#34918) snipr válasza god992 (#34916) üzenetére


snipr
aktív tag

Na ez jo hir, errol lemaradtam...

@Levi: nincs semmiféle bénázás a particiokkal, a nyilt bootloader a lényeg, eddig ugy tudtam csak módosított nvflash romokban volt, de úgy fest most már a teljesen gyári verziót is nyiltá lehet tenni egy flasheléssel...

szerk: a particio "benazas" GB-ről ICS-re váltáskor volt, megnövelték a /system méretét, hogy elférjen minden... ezert nem lehet GB-re CWM-en keresztul ICS-t tenni (nem fér el fizikailag a rendszer), a hivatalos nvflash verzió átparticionálja a rendszert, uj bootloadert tesz (ezt kellett feltörni, hogy mehessen rá újra cwm)

[ Szerkesztve ]

(#34919) atti1848 válasza Tutu7030 (#34914) üzenetére


atti1848
senior tag

Köszi. :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34920) god992 válasza snipr (#34918) üzenetére


god992
aktív tag

Official V30A bootloader felnyitás+cwm+root :

feltöltöttem ide annak akit érdekel.

1.kicsomagolod
2.flash-boot.bat futtatás
3.cwm.bat futtatás

És ha még nem volt rootod akkor cwmből feltelepíted a SuperSU_Root.zip és mielőtt reboot-ra nyomsz megkérdezi hogy akarsz-e fix root permissiont!

[ Szerkesztve ]

(#34921) snipr válasza god992 (#34920) üzenetére


snipr
aktív tag

Franko :R

Itt is van egy nagyon jó all in one toolkit.

(#34922) madpayne


madpayne
csendes tag

Hi mindenki!

Van valami furcsa hibajelenség mostanában a telómon.
v30a-t használok nincs még rootolva szval még gyári minden.
A hiba jelenség a következő:
-Nem tudom mindig produkálni tök randomra jön elő.
-A képernyő alsó részén 3-4mm széles foltok jelennek meg, olyan mint ha a háttérvilágítás adná fel a szolgálatot.
-Ha képernyőt lekapcsolom és vissza akkor eltűnik ez a folt, foltok.
-Nem mindig jön elő ez a hiba az az érzésem hogy ha kicsit tovább használom a készüléket kb 15perc akkor kezdi el a szarakodást. De akkor egymás után többször is elő jön a hiba. Kicsit pihentetve van a készülék akkor megint nem tudom előhozni.

Van valakinek ötlete mi lehet a gond? Épp kezdtem örülni hogy jó lett a készülék az új ICS-el erre szarakodik itt a kijelző...

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#34923) Moon70 válasza snipr (#34915) üzenetére


Moon70
tag

Én a gyári V30a-ra CWM-el ráhúztam a Topogigi-féle főzött ROM-ot [link], és valami brutál gyors lett a telefonom. Semmi lassulás, beakadás mint a gyári V30-assal. Egyedüli negatívum talán, hogy az akku kcisit gyorsabban merül,de talán idővel ez helyreáll.

[ Szerkesztve ]

(#34924) god992 válasza madpayne (#34922) üzenetére


god992
aktív tag

Én még gb-n talasztaltam hasonlót, ics-n nem jött elő eddig, gb-n is talán 2-3szor ha láttam a 1,5év alatt

(#34925) god992


god992
aktív tag

Az lehetseges szerintetek hogy full gyati v30a-ban a cpu orajele 216MHz-1200MHz-ig tart? :O

(#34926) Balázs1986 válasza god992 (#34925) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, könnyen meglehet. Már anno, még jóval a leak-ek előtt is szivárogtak ki olyan infók, hogy a gyári kernelben is 1200MHz-re lesz húzva a max freki.
Így még inkább szomorú és érthetetlen a lassú működés...ráadásul, így feleslegesen eszi jobban az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#34927) martinkeet válasza madpayne (#34922) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Nálam is előfordult ez a jelenség,de csak a V28-nál.
Hirtelen arra gondoltam,hogy hardveres gondom lesz,de a gyári V30A-nál ez a probléma megszünt.

[ Szerkesztve ]

(#34928) HaRdCoRe válasza peter_27 (#34887) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Nagyon köszönöm, ezzel sikerült! :R

(#34929) HaRdCoRe válasza Beaumont (#34889) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Ha jól értem, akkor neked is ugyanazokra a lépésekre lesz szükséged, mint nekem. Most ugyan nincs rá időm, de még ma leírom lépésről lépésre, hogy spóroljak neked egy kis időt. :)

(#34930) babhun válasza god992 (#34920) üzenetére


babhun
aktív tag

Hali! Nvflash módban kell csatlakoztatni a telefont? Ha már a gyári v30A van fenn és felrakom ezt, akkor töröl valamit a telefonról?

(#34931) god992 válasza babhun (#34930) üzenetére


god992
aktív tag

igen nvflash modban kell, es semmit nem fog torolni! ;)

(#34932) babhun válasza god992 (#34931) üzenetére


babhun
aktív tag

Jólvan, akkor megcsinálom. Rootolva van már, csak a cwm miatt akarom felrakni.
Ja és köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#34933) Beaumont válasza HaRdCoRe (#34929) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszönöm előre is! :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#34934) god992


god992
aktív tag

Valakinek van tapasztalata a django fele ics-rol? Aki hasznalja beszamolhatna majd nekunk :)

(#34935) kgabor6263


kgabor6263
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném kipróbálni a v30A-t de ahonnan tölteném olyan lassan jön, hogy nem győzöm kivárni. Esetleg nincs más hely ahonnan le lehetne tölteni?
Egyébként, hogy szuperál az új cucc? Valaki aki használja írhatna egy rövidebb beszámolót.

(#34936) snipr válasza god992 (#34934) üzenetére


snipr
aktív tag

Érdemes még várni vele, xda-n jönnek a hibajelzések, illetve néhány embernek ezzel is gyorsan merül az akku (ez ugy kb minden ics-re igaz nem csak djangora, van akinek minden jo, van akinek wifi nem megy, van akinek gyorsan merul)... ma akartam átállni (django 1.2.1 még mindig :D ) de várok még... az a sanda gyanum, hogy mig nem lesz kernel forrás (és ezáltal normális custom kernel) addig ezekre nem lesz orvosság (persze egy probát megérne, hogy hátha az én telóm abba a csoportba tartozik, akiknek minden jó :D de viszonylag fontos, hogy ébresszen ez a fos :) nem merek kockáztatni )

(#34937) Beaumont válasza kgabor6263 (#34935) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Szia! Én innen szedtem le, elég gyorsan lejött. És kb. fél órája telepítettem fel, beállítások este lesznek majd, most dolgozni is kellene.:)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#34938) ktem


ktem
csendes tag

Hát nem tudom, kinek milyen az új rom, de nekem bevált!
Sokkal gyorsabb a 2.3-nál. Nekem egyenlőre gondom még nem volt vele.
Ébresztés, telefonálás, wifi, gps is gyorsan talál jelet és nem dobja el. Minden működik.
Tetszik hogy ezt is teljesen személyre lehet szabni, mint mondjuk egy főzött romot.
(%-os akku kijelzés, felső status widget, stb...)
A wifi-nél ki kell kapcsolni, hogy állandóan aktív legyen, erre nekem semmi szükségem.
Kikapcsol a képernyővel együtt, vagy van még egy olyan opció is, hogy töltőn mindig aktív.
Ez szintén nem meríti az aksit :-)

Az aksival kapcsolatban én már régebben vettem egy nagyobb aksit.
Itthonról utánvéttel, nem kell előre utalni semmit, és a 2. nap már hozta is a futár.
http://www.grando.hu/akkumulator-lg-optimus-2x-p990-2800mah-li-ion-potakkufedellel-1527232089
Egy picivel nagyobb a hátlap, és nehezebb a telefon tőle de konkrétan 2x tovább bírja!!!
Valószínűleg már a gyári aksink sem 100%-osak, ezért akit nem zavar hogy kicsit vastagabb(3mm)
annak feltétlen ajánlom! 6250.-házhoz szállítva! És egy nap alatt szerintem lemeríthetetlen.
Nálam azóta normál használat mellett 3-4 napot bír v30-al.
Én személy szerint imádom!
:))

(#34939) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

Ma nagyon berágtam a v30a-ra. Eddig is gyorsan merült wifivel (sacc 2x olyan gyorsan, mint a cm 7.2), de amit ma csinált az katasztrófa. Reggel 7kor húztam le a töltőről, némi wifizéssel és némi mobiladattal (csak 2G) 3 óra alatt lemerült 26%-ig. Itt a screenshot (3-ból összevágva, hogy minden rajta legyen):

Telefonálni nem is telefonáltam vele. Aztán a fenti screenshot elkészítése után 1 perccel egyszer csak kiírta, hogy akksi töltöttség nulla(!) és kikapcsolt. Eddig ez a negatív rekor, úgyhogy gratula az LG fejlesztőknek, mindent alulmúltak :C

Most lett tele a tököm az egésszel, hihetetlen, hogy gyárilag nem tudnak olyan szoftvert csinálni (ennyi idő alatt), mint amit a CM-es fejelsztők alkottak a 7.2-vel. Az egész ICS lassú (lassan töltődnek be a programok, sokszor "elgondolkozik" másodpercekre). Nem érdekel milyen smooth a scroll, ha már valami betöltődött, de ha rákattintok a telefon ikonra, akkor ne tudjak már elszámolni magamban 5-ig, mire bejön a híváslista. A többiről nem is beszélve.

(#34940) Tutu7030 válasza ktem (#34938) üzenetére


Tutu7030
veterán

Na, ennek örülök is, hogy jó véleménnyel vagy erről az akksiról, mert ma rendeltem egyet én is. :D
(meg egy 2A-os töltőt is)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34941) #84221696


#84221696
törölt tag

Srácok. Most olvasom, hogy megkapta a 2X a gyári ICS-t. Végre, eljött az a pillanat is! Kár, hogy ilyen sokáig töketlenkedett az LG vele.

(#34942) SBMke válasza #84221696 (#34941) üzenetére


SBMke
tag

Hello,

Linket esetleg kérhetnénk ?:)

Üdv

-- SBM --

(#34943) #84221696 válasza SBMke (#34942) üzenetére


#84221696
törölt tag

(#34944) SBMke válasza #84221696 (#34943) üzenetére


SBMke
tag

Köszi :)

Váó.

Most nem tudom hogy örüljek vagy szomorkodjak.
Nekem a 28G van fenn, és hát nem igazán jön be a gyorsasága, szerintem a 30 sem lesz sokkal gyorsabb.

CM10 re van már megoldás a telefonálásra ? vagy azzal most mi a helyzet ?

Esetleg másik rom, ami lehetőleg Stock alapú ( ugye azzal legalább telefonálni lehet ), de kevésbé lassú?
( a fejlesztői opciós játékot már eljátszottam, de még mindig eléggé lomha ).

Üdv

-- SBM --

(#34945) persil válasza SBMke (#34944) üzenetére


persil
nagyúr

"Esetleg másik rom, ami lehetőleg Stock alapú ( ugye azzal legalább telefonálni lehet ), de kevésbé lassú?"

Gueste hybrid 3.6 - 3.7.
69x gyorsabb, mint a cm10(valaha is lesz... ) és semmilyen probléma nincs az alapfunkciókkal.(telefon, wifi, 3g, sms, stb stb mind működik)
Szabad ram 200 felett, már több, mint 2 hónapja, pedig nem szoktam kikapcsolni/reboot-olni a telót... Force close-t/újraindulást egy kezemen meg tudnám számolni.

Nem is értem, hogy mások miért szenvednek a szarnál is gázabb leak-ekkel, meg a szánalmas gyárival... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34946) SBMke válasza persil (#34945) üzenetére


SBMke
tag

Ez 2.3 igaz ?

-- SBM --

(#34947) persil válasza SBMke (#34946) üzenetére


persil
nagyúr

Ühüm.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34948) defy456 válasza SBMke (#34946) üzenetére


defy456
aktív tag

Igen

(#34949) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Saját tapasztalat: ha lassúcska a V30A, kell nyomni egyszer egy factory reset-et és utána begyorsul. Ha root-olt (pl. Topogigi-s) ROM van fenn, akkor is be fog gyorsulni (kipróbálva: root-olatlan illetve TP-s ROM-al).

Kezdők kedvéért: a root-olatlan gyári ROM factory reset-hez bekapcsoláskor nyomva kell tartani a hangerő le + bekapcs. gombokat.
Szintén kezdők kedvéért: a factory reset mindent töröl!!!

Természetesen, ha mégsem tapasztalod a gyorsulást, ne szidj érte :D

PS C:\>_

(#34950) Magnat válasza persil (#34945) üzenetére


Magnat
veterán

-sms visszaigazolás nem működik
-nem tud csökkentett karakterkészletet szintén sms-nél (tehát ha ékezetet írsz, azonnal lecsökken az sms hossza)
-nálam töltés közben rendszeresen BSOD-zik

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.