Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18351) vadonka válasza Balázs1986 (#18350) üzenetére


vadonka
csendes tag

úgy ahogy írom, nem véletlenül ilyen olcsó ez a teló.

nekem van most egy tartalék belőle, működik csak berepedt a kijelző üveg.
mivel a gart bukta a tulaja a törés miatt (gyereke földhöz csapta) ezért szétkaptam cseréltem rajta üveget aztán most van egy plusz telóm :)

amit benne láttam abból kiindulva mondom gagyi a hardver, sok olcsó alkatrész. látszik a spórolás. arról nem is beszélve, hogy az egész egy gagyi műanyag. recseg ropog a ház.

ami igaz az igaz egy jó rom/kernel kombóval és mázlival egy tökjó és erős telója van az embernek olcsón.

Dedicated kernel developer

(#18352) Balázs1986 válasza vadonka (#18351) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én is szedtem szét az enyémet, szintén betört üveg miatt :D
Valóban nem volt meggyőző a belseje.
De akkor jól értettem, hogy te is inkább arra gondolsz, hogy a töltés hiba a gyenge anyaghasználat miatt jön elő (és esetleg ezt szabályozták be frissebb rom-okban, ami javította...)?

(#18353) simi12345 válasza Balázs1986 (#18350) üzenetére


simi12345
tag

kijott a telenornal aprilis elejen. megvettem naluk egy hetre ra. tehat valszeg a legelso kamion hozta. toltes kozbeni melegedes amibol fagyas lett volna meg nem volt egyszer sem.

ritka nagyon hogy a laptop toltene fel. inkabb a kocsiban van usbtolton ha megy a gps. ott sem volt meg fagyas. pedig ott tud melegedni. foleg nyaron. de az meg az allandoan bekapcsolt kijelzo miatt melegszik+a toltes miatt.

ha siman a 220V-ot kapja, ott meg a kijelzo nincs felkapcsolodva csak tolt a hatterben.

(#18354) Balázs1986 válasza simi12345 (#18353) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem is április eleji (10. kb.) Telenor, és sose volt baja. Későbbi vásárlóknál viszont volt, és akkor kezdtünk eről beszélni. Én általában laptopról töltöm, de néha (nagyon-nagyon néha) előfordul 220-as is.

[ Szerkesztve ]

(#18355) Rotate válasza vadonka (#18348) üzenetére


Rotate
veterán

nekem európai független volt... szerintem teljesen random vannak jó és rossz darabok... mondjuk elverném a kezét a gyárban annak aki vizsgálja, hogy mi mehet ki eladásra, és mi a selejt :D

(#18356) Naras válasza Balázs1986 (#18354) üzenetére


Naras
őstag

230 :U bocsi, had kötekedjek mán' én is itten :DDD

Enyim is szürke importos darab, szal gondolom közelebb átt az SU660hoz, de nem nagyon vannak HW (sem SW) gonjai, edidg úgy vettem észre... nem tudom ez min múlik, lehet kis koreai barátaink Európának küldték ki a selejtet...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18357) Rotate válasza Naras (#18356) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk, nem olvasni gondokat csak a 2x-ről és a G2x-re :D az SU660-ról csönd van :D a sunyi kis kóreaiak :D

(#18358) Naras válasza Rotate (#18357) üzenetére


Naras
őstag

Hát, az SU660 is O2X :U
Nekem pl nem is voltak jók a Baseband - ek, csak a 0824 - gyel jó.
Ilyen problémák akadnak ezzel is, de mióta megfelelő BB és RIL fenn van, minden fasza :C
Még a merüléssel mindig nem vagyok kibékülve, valahogy piszkálja a csőröm és csak-csak tesztelgetem, próbálgatom, pedig tudom, hogy ez ilyen, nem bírja sokáig. Egyébként nincs vele gond, mert max reggel leveszem, este felteszem. Meg most rendeltem egy második dokkoló egységet, szal abban fog csücsülni otthon és melóhelyen is... :DDD

Nomeg, néztem haver Desire HD - jét, ha nyomkodva vagyon, asse bírja jobban... meg ha jól tudom iPhone 4S is aksiidő gondokkal küzködik... szal...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18359) Balázs1986 válasza Naras (#18356) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jogos :K
(mondjuk, ha nagyon kötekszem, hozzáteszem, hogy ez az effektív értéke, és van olyan időpillanat, amikor 220V :D )

A szürke importosokkal ezek szerint tényleg kevesebb baj van...még a végén szerencsésnek érzem magam, hogy belenyúltam egy működő Telenorosba :) Azért viszont mindenképp irigyellek, hogy a 0521 és 0824BB is megy nálad, állítólag azok jobbak, mint az itteniek :)
Egyre jobban elgondolkozok a dokkolón. Te milyet rendelsz?

Rotate: Segítenék törni :D De sajnos véletlenszerűen vesznek ki valamekkora mintából egyet komolyabb átvizsgálásra, nem néznek át minden telefont egyenként :(

[ Szerkesztve ]

(#18360) Naras válasza Balázs1986 (#18359) üzenetére


Naras
őstag

Hát, a 0521-gyel nincs tapasztalatom, azt meg nem tudom, hogy miben jobbak ezek, de azóta legalább nem recseg/torzít a hang.

Én ezt a dokkolót rendeltem, elég pofás darab, és hasznos is...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18361) zorromoto


zorromoto
senior tag

Ezeket olvasva sírok .Gyerekek most ott tartok ,hogy feltettem vadonka legujjabb kernelét ,és be se bootol hajnal óta.Sőt a recovery sem jön be.Persze azelött mielött kernel csere lett megint lefagyott.

Könyörgöm mondjatok nekem egy olyan ROM-kernel kombót ami legalabb 5 napot elmegy mindenféle fagyás-köhögés nélkűl.Én egyszerűen csak használni szeretném a telefont ,de lehetetlen.Úgy néz ki én nem tartozom a szerencsések közé.

Köszi.

(#18362) Weeman1 válasza zorromoto (#18361) üzenetére


Weeman1
veterán

Miui-t próbáltad már?
Gyári romok is fagynak?

Xiaomi 11T Pro

(#18363) zorromoto válasza Weeman1 (#18362) üzenetére


zorromoto
senior tag

Megmondom őszintén,hogy cm párti vagyok ezért nem is próbáltam még miuit.Hozzá kel tegyem ,hogy szeretek mókolni a ROM-al ,de jelenleg nem az örömömet lelem benne hanem a túlélésért küzdök az elemekkel.Sajnos nagyon meginogott a bizadalmam-e telefon iránt.Valahogyan életre kellene keltenem ,és szerintem túladok rajta.

(#18364) Dusee válasza zorromoto (#18363) üzenetére


Dusee
őstag

temasek féle kang, miui, wajkiui.
bár cm nekem nem volt fent pár óránál tovább.
a miui nagyon stabil volt, annál nem is enlékszek fagyásra, és wajkiuinál is csak a kezdeti sz*r kernel miatt volt.
ezek közül próbáld ki valamelyiket, illetve javaslom vadonka új teszt kernelét, eddig nagyon igéretes, és fagyás sem volt.
ha meg nagyon stabil cucc kell, akkor temasek cm7 kernel, abban van voodoo, plusz az új sensor driverek.
remélem valamelyik megoldja a gondod :):R

(#18365) Weeman1 válasza zorromoto (#18363) üzenetére


Weeman1
veterán

Ne add fel,minden telefonnak megvan a maga hibája,
tökéletes pedig nincs.
Kipróbáltam már vagy 10 androidos telefont.
Régen én is nagyon Cm párti voltam,
de megtetszett a Miui témázgathatósága.
Próbálj ki egyet,hátha bejön.
Nekem drperle Miui.hu-s romja most elég jól muzsikál. :)

Xiaomi 11T Pro

(#18366) zorromoto válasza Dusee (#18364) üzenetére


zorromoto
senior tag

Pont vadonka legujjabb kernele tette tacsra jelenleg a telefont.

De kérhetek linkeket tőletek?

Nem szoktam egy könnyen feladni. SGS-es korszakomba is volt pár néhány alvatlan órám ,de mindíg orvosolva lett a téma ,és ott egyre jobb is.Most nagyon dühös vagyok !!

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#18367) korpicschess válasza zorromoto (#18361) üzenetére


korpicschess
veterán

Úgy néz ki, hogy én viszont igen. :F Ugyanez a ROM + kernel és hibátlan.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18368) zorromoto válasza korpicschess (#18367) üzenetére


zorromoto
senior tag

Nektek hanyas recovery-tek van fenn?

Mondom ott kezdődik a baj hogy a cwm se jön be ergo jelenleg féltégla a masina. :W

(#18369) Dusee válasza zorromoto (#18366) üzenetére


Dusee
őstag

honnan van a teló?

miui - miui.hu-ról szedd le
temasek féle kang - itt található a kernele is.
wajkiui - ez necces lesz, sokaknak van/volt wifi baja vele. [link]

5.0.2.7-es cwm van.
az úgy jó :(
a telenorosokat eléggé szídják, azokkal szokott gond lenni sajna :(

[ Szerkesztve ]

(#18370) zorromoto válasza Dusee (#18369) üzenetére


zorromoto
senior tag

már használtan vettem ,de amúgy telenoros.

(#18371) peter_27 válasza zorromoto (#18368) üzenetére


peter_27
aktív tag

Smartflash-el próbálj feltenni egy gyári romot. Nem emlékszem olyanra hogy tégla maradt volna a 2x, romolástól.

cwm 5.0.2.0

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#18372) korpicschess válasza Dusee (#18369) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem is ez a cwm van szerintem, de nem vagyok totál biztos. Telenoros ez is.

Mas:
Az 1 even belul meghalt fulest telenornal is cserelik?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18373) zorromoto


zorromoto
senior tag

Nos ugy néz ki hogy a smartflashel kommunikál viszont akkor kelle nekem a gyári legfrisebb ROM. Arra tudtok linket?

Köszönöm.

(#18374) peter_27 válasza zorromoto (#18373) üzenetére


peter_27
aktív tag

[link] innen, az "EURO OPEN" alatt találod. A V20L a legfrissebb gyári smartflash verzió.

Galaxy S10

(#18375) zorromoto válasza peter_27 (#18374) üzenetére


zorromoto
senior tag

Regiztem ide mégse tudok tőlteni. Miért ? Fel kell tőltenem nekem is valami?

(#18376) peter_27 válasza zorromoto (#18375) üzenetére


peter_27
aktív tag

Jaj, tényleg, a megaupload bezárása miatt minden nagyobb file megosztó szigorított. Feltettem neked máshova. [link] innen már tudod tölteni.

Galaxy S10

(#18377) Dusee válasza zorromoto (#18375) üzenetére


Dusee
őstag

lelőtték a fileservert is, tudod van mostanában ez a sopa, és az gyilkolja a fájlfeltöltő oldalakat...:(

(#18378) MrChris válasza Dusee (#18327) üzenetére


MrChris
nagyúr

mobilrol netezem, nem jelenik meg az aláíràsod, lehet hogy akkor romot kellene váltanom ehhez.

(#18379) zorromoto válasza peter_27 (#18376) üzenetére


zorromoto
senior tag

Köszi ez már jön .

Akkor ezután meg majd kell root meg cwm stb. Azt el kell döntenem mi kerűljön rá.

V20O ?
Miui?
CM 7 ?

nem is tudom megőrülök .....

(#18380) peter_27 válasza zorromoto (#18379) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, erre kell cwm és root is.
cwm+root [link]
root [link] majd marketből Rom manager letölt, majd elindítás után a "Flash ClockworkMod Recovery" feliratra katt.

Galaxy S10

(#18381) MrChris


MrChris
nagyúr

próbának tudna valaki küldeni egy gyári camera zippet, hogy cwmvől fel tudjam telepíteni? Az eredetit nem tudom hogyan lehet visszavarázsolni.

(#18382) Pokolika


Pokolika
tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne,hogy mikor kikapcsolom a készüléket elfelejti a qwertz billentyűzet nyelvi beállítását+Gps test beállításait.Mi lehet az oka?
És még egy olyan kérdésem lenne hogy ami az lcd és érintő plexi között van az lcd keretének vonalán puha gumiszerű anyagnak mi lenne a szerepe?

Üdv

(#18383) Dusee


Dusee
őstag

na kellett elkiabálni, ma már 2x is megfagyott egymás után a telefon...:(

(#18384) zorromoto válasza Dusee (#18383) üzenetére


zorromoto
senior tag

Üdv a táborban :F . Ne hari de ezt nem hagyhattam ki.

(#18385) zorromoto


zorromoto
senior tag

Nos . Nem tudom mi oknál fogva de bejött a cwm. Visszatettem eggyel ezelötti vadonka kernel most visszajött az élők sorába a telefon ,de nem vagyok megnyugodva.

Most viszont szeretném legyalúlni teljesen nullára úgy hogy megmaradjon a root meg a cwm.

Akkor tegyek fel egy V20O -at cwm verziójut ?

(#18386) kristoof92


kristoof92
tag

A kangban lesz valamikor lehetőség magyarul telepíteni a romot, vagy marad az angol?

(#18387) tothl


tothl
addikt

Nekem töltés zavar először ROM csere után jött elő, és bb -ril csere oldotta meg.
Azóta is van olyan, ha fölteszek CM -et, és töltéskor bsod -ol a teló, elég letölteni újra a RIL-t a getril progival, újraindítani, és már meg is javul.
Utána ha nem piszkálom soha nem bsod -ol.
Szóval szerintem gondos BB és ril választás oldja meg a töltéskor előforduló bsod hibát.

Jelenleg 824 -es BB/RIL-t használok, ez bevált minden szempontból.

(#18388) Dusee válasza zorromoto (#18384) üzenetére


Dusee
őstag

semmigáz :D
bár inkább kimaradtam volna belőle..:D

(#18389) zorromoto


zorromoto
senior tag

Tudtok adni el működő linket full wipe-os cwm-os alap Rom-ra ( V20O) .

Köszönöm

(#18390) kristoof92 válasza kristoof92 (#18386) üzenetére


kristoof92
tag

sorry, már megvan a válasz

(#18391) Szabie85 válasza Balázs1986 (#18354) üzenetére


Szabie85
tag

Nekem is Telenor és Április 18.-án vettem.Gyári 2.3 van rajta amióta kijött a 2.3 azóta rajta van és semmi hibája nincs. :)

Samsung Galaxy S5

(#18392) suppe válasza Szabie85 (#18391) üzenetére


suppe
tag

Ápr. 12., Telenor, csak gyári romok voltak rajta. Pár apróbb hibán kívül semmi bajom vele. És még sosem fagyott töltés közben.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#18393) Szabie85 válasza suppe (#18392) üzenetére


Szabie85
tag

Nekem is gyári romok voltak eddig,szűz még.Nekem a 2.2-vel volt gond rendesen,de ez egy álom. :D

Samsung Galaxy S5

(#18394) Naras válasza Szabie85 (#18393) üzenetére


Naras
őstag

Lassan alapíthattok egy TelenorStockROM klubot... lehetne a neve mondjuk TSR Klub :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18395) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem csomószor van usb problémám. Miui nál az volt hogy teló szétfagyott ha adattárra kapcsoltam. Most gyári v20L el meg a memókarit nem hajlandó felcsatolni csak a belső memóriát. Mindík mikor csatlakoztatnám usbre csak ledobja a külső memókarim. :F

(#18396) suppe válasza Naras (#18394) üzenetére


suppe
tag

Azt hiszem min. fél évvel régebb óta nyúzzuk ezt a telót, mint Te. Nem isteníti itt senki, de a kezdetekhez képest van akinek jól használható a készülék (pár apróbb hibával).
De nem tudsz olyan romot mondani, amiben ne lenne hiba... még custom romot se.
V10d-vel is meg voltam elégedve. Szerintem más is. És azt gondolom az ICS se lesz megváltás, az első verziók tuti nem. LG éppen ezért marad mindig is a "kisebbik Dél-Koreai gyártó".
Amúgy meg mióta megnyílt ez a topic, az itt lévők tudják, hogy ki kellett fogni a jó készüléket sajnos... ki tudja hány hardververzióval gyártották.
Nem tudom miért gáz az, ha van olyan akinek megfelel a stock rom. (vagy a telenor... nem mintha sok köze lenne a telenornak hozzá, max. a hálózati kihagyásai, de az meg nem rom függő.)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#18397) peter_27 válasza kmisi99 (#18395) üzenetére


peter_27
aktív tag

A miui sem tökéletes, eleve hiányzik belőle az Fm rádió. Sajnos az usb adatkapcsolatot is rosszul kezeli. Egy módon lehet csak adattár kapcsolatra rábírni fagyás nélkül.
beállítások/programok/fejlesztés: usb hibakeresés be.
beállítások/rendszer/USB beállítások: háttértár be.
ugyan ez vonatkozik a wjkiui romokra is.

Galaxy S10

(#18398) Naras válasza suppe (#18396) üzenetére


Naras
őstag

Uh, nem kell ám ennyire komolyan venni, csak tetszett, hogy sorra jöttek a gyári ROMos hozzászólások... én örülök neki, hogy sokaknak jól megy, főleg ha gyárival is, és sajnálom, hogy oly sokan szenvednek vele :((( Én úgy tűnik (lekopogom) kifogtam egy jobb példányt, CM7 alatt az egyetlen hibája, hogy nem szinkronizál a PC Suite - tal (lassan élni sem bírok nélküle :DDD )

Sztem a kövi telefonom is LG lesz (majd ráérek akkor kiábrándulni belőle)

peter_27 CM7 alatt is be kell kapcsolva legyen a hibakeresés mód, hogy bemountolja a memkarikat, de ha az be van nyomva, simán megy minden, ahogy kell... ez úgy tűnik ezen ROMok specialitása...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#18399) zorromoto


zorromoto
senior tag

Plíz valaki tudna javasolni egy alap romot amit recovry-ből tudok felrakni ugy hogy gyaluljon mindent ?

Köszi.

(#18400) vadonka válasza zorromoto (#18399) üzenetére


vadonka
csendes tag

CWM-ből futtasd le ezt: http://www.donka.hu/android/0-full_wipe_0.3_ext4.zip

ez mindent legyalul kifejezetten friss ROM telepítés előtt hasznos. EXT4 filerendszerre formáz mindent, erre ügyelj, olyan romot rakj ami EXT4 alapú.

ha mégis ext3 alapú romhoz kell akkor ezt használd: http://www.donka.hu/android/0-full_wipe_0.3_ext3.zip

[ Szerkesztve ]

Dedicated kernel developer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.