Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17901) Skynet258


Skynet258
veterán

A Chainfire nem húz semmit sehová, csak emulál... :U

https://geekpulse.hu

(#17902) korpicschess válasza zorromoto (#17899) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem tudom, hogy hányadik, de ez a neve:
20120117-1659-LGEK-AGOCCB-32M

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17903) god992


god992
aktív tag

Tudom hogy nem tartozik most ide, de használja valaki a LightBox nevu fotós alkalmazást? Nagyon művészi képeket lehet vele csinálni:DD aki hasznalja vegyen fel(kövessen) ha gondolja a nevem: god992

(#17904) zorromoto válasza korpicschess (#17902) üzenetére


zorromoto
senior tag

A woodoo soundra is tudsz adni linket?

köszi

(#17905) Naras válasza Skynet258 (#17901) üzenetére


Naras
őstag

Hát de nekünk pont tegránk van... akkor minek emuláljunk?
Elmegy ezen minden alapból is :DDD

agabe Nos, nekem ennél sokkal gördülékenyebb a cucc, mondjuk kernel upgrade miatt most csak 10 órája megy, de pár napokat lazán el szokott menni újraindítás, és minden alapvető probléma nélkül.
Mondjuk egy jó Launcher azért nem árt a boldogsághoz (magam részéről ADW Launcher EX), de ha neked az SGS2 megér 30-40k - val többet, biztos az sem egy rossz választás...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17906) dergander válasza Naras (#17905) üzenetére


dergander
addikt

Akkor ezért nem hatott semmit a GeForce ULP alapon tudja ezeket amiket ez emulál

(#17907) hajbel válasza dergander (#17900) üzenetére


hajbel
addikt

GTA-t ezzel a programmal tudod buherálni, mármint ami a grafikát illeti. Mondjuk így telefonvásárlás előtt, hezitálva szívesen olvasnám a tapasztalatokat :)

Chainfire market oldalán hozzászólásokban olvastam, hogy gyakorlatilag annyit csinál, hogy nem tegrás gépeken lehet vele futtatni tegrás játékokat.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17908) dergander


dergander
addikt

én valami cfg-t másoltam be és attól olyan lett mint pc-n persze jobban is terhelte a telefont de CM7 alatt meg se érzi...de azért 1.2 járatom a cpu-t ne recsegjen :DD

(#17909) hajbel válasza dergander (#17908) üzenetére


hajbel
addikt

Ajjjó :C Nincs erről valahol valmi videó?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17910) zorromoto válasza korpicschess (#17902) üzenetére


zorromoto
senior tag

Fasza.

Kernel felrak = Telefon nem indúl :o :o

(#17911) dergander válasza hajbel (#17909) üzenetére


dergander
addikt

Mármint miről?

(#17912) zorromoto válasza zorromoto (#17910) üzenetére


zorromoto
senior tag

Nu a 10. boot-ra be is indúlt. Remélem hogy most nem a fagyik sorozata jön mert akkor felgyújtok valamit. :W

(#17913) Dusee


Dusee
őstag

mi is annak az appnak a neve ami kikapcsolt képernyőnél átvált 2g-re, feloldásnál meg automatán vissza 3g-re? :U
köszi :R

(#17914) agabe válasza Naras (#17905) üzenetére


agabe
addikt

pont az a lenyeg, hogy nem erdekel igazan milyen marka, mert potencialban a 2x-ben sem latok kevesebbet, mint az s2-ben, de pl a pdafanclub-on annyian nyafognak ra es csereltek le a keszulekuket s2-re meg mashol is viszonylag sok a rinya, hogy bizonytalan vagyok. Ami nekem fontos az specifikaciok alapjan mindket teloban benne van, hasznalat kozbeni tulajdonsagokrol meg csak olvasgatni tudok arrol amit meg nem probaltam.

[ Szerkesztve ]

(#17915) korpicschess válasza zorromoto (#17904) üzenetére


korpicschess
veterán

Kernel tamogatja, csak ennyi kell hozza + voodoo control (plus) app.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17916) Weeman1


Weeman1
veterán

Senkinek nem volt még olyan problémája
hogy töltés után csak aksi ki-be segített?
Semmire nem reagált az 2X. :((

Xiaomi 11T Pro

(#17917) Naras válasza agabe (#17914) üzenetére


Naras
őstag

Custom ROM - okkal hogy állsz?
Ha nem idegenkedsz Moddolt ROM felrakásától, akkor nyugodtan választhatod a 2X - et.
A sok rinya általában a gyári ROMok miatt van, az LG hardver gyártásban sokkal erősebb, a szoftver support sajna gyengélkedik náluk... de nincs ezzel gond, mert nagyon jó 3rd party támogatottsága van a telefonnak, van egy magyar fejlesztőnk is aki remek kis kernelt hegeszt nekünk, úgyhogy nincs ezzel gond.
Ha a pénz nem számít, és gyári ROM párti vagy inkább, akkor vegyél nyugodtan SGS2 - t, biztos azzal is meg leszel elégedve (bár, volt itt már olyan is, aki a Samuról váltott Optimus - ra :DDD )

Weeman1 Hát, tudom ez nem sokat segít, de nekem még nem... mondjuk, akármikor, akármitől előfordulhat egy ilyen...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#17918) peter_27 válasza Weeman1 (#17916) üzenetére


peter_27
aktív tag

Miui-nál még nem fordult elő ilyesmi nálam. Ezzel a hibával utoljára valamelyik gyári froyo romnál találkoztam. Már kint van az új magyar miui 2.1.13 rom. Próbáld ki azt. A cseréje nem jár adatvesztéssel. Csak wipe cache és wipe dalvik cache, majd mehet fel az új rom.

Galaxy S10

(#17919) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kérdés így hirtelen: valaki futott már be olyanba, hogy bekapcsolta a wifit de nem csatlakozott? Simán kiírja, hogy hiba... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17920) wolruf válasza bolondember (#17919) üzenetére


wolruf
őstag

Igen. Rengetegszer, szinte minden firmware-el. Azóta inkább bekapcsolva hagyom folyamatosan a wifit, úgy nem kell kikapcsolgatni a telefont, hogy wifizzek.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17921) bolondember válasza wolruf (#17920) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hm.

érdekes megoldás. :DDD

köszi! :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17922) tothl


tothl
addikt

Jelentem, vadonka kerneleivel CM7 alatt működik a compass a legújabb gmaps alatt is... :)

(#17923) Dusee válasza tothl (#17922) üzenetére


Dusee
őstag

miui alatt is :K

(#17924) tothl válasza Dusee (#17923) üzenetére


tothl
addikt

A base verziot hasznalom egyebkent, jatekokban jelentosen gyorsabb, mint a powersave, es nem erzem azt a nagy powersavingot amugy sem, mert sokat megy a telo, sok a 3g, sok a netezes es a gtalk... :)

(#17925) dergander


dergander
addikt

vadonka pwsr kerneljével este éjjféltöl ma 10óráig 1%ot merült úgy hogy 2g hálózat online volt... remek remek,ez így nagyon patent :)

(#17926) tothl válasza dergander (#17925) üzenetére


tothl
addikt

2g halozaton is van adatkapcsolat ? Tehat screen off alatt is megkapom az e-maileket, chateket ? :)

(#17927) Skynet258 válasza dergander (#17906) üzenetére


Skynet258
veterán

Ennyire nehéz lenne...? :U Nem, nem tudja a Tegra alapon, amiket ez emulál. Emulál nVidia környezetet (ezt tudja), meg Qualcomm meg PowerVR környezetet. Utóbbi kettő értelemszerűen más architektúrát takar. Ezeken kívül optimalizációkat tartalmaz, amik ki/bekapcsolhatók.
Ajánlott átolvasni.

https://geekpulse.hu

(#17928) tothl válasza Skynet258 (#17927) üzenetére


tothl
addikt

Így van. A chainfire alapból olyanoknak marha jó, akik THD játékot szeretnének futtatni nem Tegra procis gépen, de pl. nálam pár játék nem futott rendesen az nvidia sima gl drivere miatt.....ch3d megoldotta a problémát...pl. Dead Space....a textúrák zöme helyett alapból csak a nagy semmi látszott... :)

(#17929) Rotate válasza Naras (#17917) üzenetére


Rotate
veterán

neki is S2-je van :)

(#17930) Dusee válasza tothl (#17924) üzenetére


Dusee
őstag

lehet én is visszaállok a normálra, ezzel a powersave kernellel nagyon merül..:(

(#17931) Rotate válasza dergander (#17925) üzenetére


Rotate
veterán

amikor még 2x-em volt nekem is ilyeneket merült éjjel v10d alatt 2g-vel... használat közben is jól tartja az értéket?

(#17932) dergander válasza Dusee (#17930) üzenetére


dergander
addikt

lesz ott valami alkalmazás nálad ami nem engedi a cpu-t energia takarék módba kapcsolni.

Tud valaki ajánlani egy jó kamera progit,mert a cm7es lassúúúúúúú

[ Szerkesztve ]

(#17933) dergander válasza Rotate (#17931) üzenetére


dergander
addikt

használat az 1.2Ghz megy szoktam játszogatni a GTA 3al meg 1-2 videó tömören 2 napot kibir de inkább úgy mondanám a 2. nap már töltőre kell tenni

[ Szerkesztve ]

(#17934) Rotate válasza dergander (#17933) üzenetére


Rotate
veterán

ez képernyőidőben mennyi? aku kezelésnél ha ráböksz, hogy képernyő kiírja órában... majd lesd meg legközelebb, ha nem felejted el :)

(#17935) tothl válasza dergander (#17932) üzenetére


tothl
addikt

Az a baj a CM7 -es kameraval, hogy dinamikusan valtoztatja az expoziciot ami rosszabb fenyviszonyoknal lassulast eredmenyez. Ki lehet ezt kapcsolni elvileg ha regi kamerat applikalsz bele.....

(#17936) mike150


mike150
csendes tag

Hello! Az lenne a kérdésem hogy Kang féle CM7-en ha benn maradok játékba és benyomom képernyő zárra 5-10 perc körül próbálnám bekapcsolni de nem reagál semmire csak ha kiveszem az aksit Vadonka féle powersave kernel van fent, erre létezik valami féle megoldás? Esetleg valaki tud olyan romot ajánlani ami lehet régebbi is de stabil? Mert nekem be-be fagy pár program :/

(#17937) tothl válasza mike150 (#17936) üzenetére


tothl
addikt

Probáld ki a nem powersave -t...

(#17938) vadonka


vadonka
csendes tag

a chainfire nem csak emulál, igen korrektül lehet vele piszkálni a textúra beállításokat amik vagy javítanak a minőségen vagy a sebességen gyorsítanak. alap beállítások mellett semmiféle emulációval is gyorsabb vele sok minden mint az alap gpu driverrel.

az emuláció csak másodlagos, hogy a nem tegra optimalizált cuccok is szépen elfutnak :)

Dedicated kernel developer

(#17939) Dusee válasza dergander (#17932) üzenetére


Dusee
őstag

és mi lehet az? :F
futó alkalmazások:
facebook
facebook messenger
üzenetek
launcher
viber
go weather
cyanogenmod lge services
google-szolgáltatások
térkép
időjárás
android-billentyűzet

[ Szerkesztve ]

(#17940) zorromoto


zorromoto
senior tag

A mai első fagyás : wifi bekapcsol majd erre a telefon kikapcsolt.

(#17941) wolruf válasza zorromoto (#17940) üzenetére


wolruf
őstag

Megoldás, ne kapcsold be a wifit... Kész. Vagy... Ne kapcsold ki, így nem kell bekapcsolni. Ezt direkt így tervezték :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17942) bolondember válasza wolruf (#17941) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17943) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

btw a LG 2X/Black/3D Notifications megvan miért nem megy... :(

EZÉRT

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17944) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Sziasztok!
Ma reggel neteznék a telón,de azt vettem észre,hogy nem csatlakozik a 3g-re.
Újraindítottam 25ször a telefont,de nem megy,wifi működik.
Pár napja raktam fel egy widgetet,amivel ki be tudom kapcsolni. Ezzel is ment és egyszer csak semmi.
Átraktam a másik telóba a kártyát azon ment a net.
gyári v20l van fent. Mi lehet a baj?

(#17945) bolondember válasza Hopkins_001 (#17944) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kérdés:
Beállítások\Vezetéknélküli beállítások\Mobil hálózati beállítások\\APN-ek alatt van rádiógomb bekapcsolva?
illetve egy szinttel feljebb "Adatkapcsolat engedélyezve" van?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17946) Hopkins_001 válasza bolondember (#17945) üzenetére


Hopkins_001
tag

úgy néz ki már megy,apn visszaállítás segített,egy widget így bele tud nyúlni? :S
DE ez sem egyből lett jó,vártam pár percet és utána... mondom mi a,magától javul :D

[ Szerkesztve ]

(#17947) bolondember válasza Hopkins_001 (#17946) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem is kivette az APN-t egyszer, csodálkoztam is miért nem megy... :F Igaz, nem a widget, hanem magától. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17948) dergander


dergander
addikt

most néztem kijött a 41 számmal ellátott Kang verzió úgylátszik minden nap frissül :D

(#17949) korpicschess válasza dergander (#17948) üzenetére


korpicschess
veterán

Jaja, minden nap.
No wipe ROM ez egyébként? Bocsi ha volt már... Mert akkor többször frissítenék.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#17950) Naras válasza korpicschess (#17949) üzenetére


Naras
őstag

Ez engem is érdekelne... adatok, appok, stb. maradnak frissítés után?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.