Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15601) Tomate


Tomate
veterán

Garancia, hogy működik ha mondjuk nem erről a kontinensről van (lesz) a telefonom?

[ Szerkesztve ]

(#15602) Hegasus válasza HUTCHDB (#15575) üzenetére


Hegasus
senior tag

A zajosságon nem javít a camera 360, csak azt a bizonyos fehér beégést kezeli jobban, ami a jobb alsó sarokban látható. De hallottam valami olyat, hogy jb-vel jobb kamera lesz, reméljük javítják azt is. (Mind a két kép teljesen automatikus beállításokon volt)
Camera 360
Stock camera

De engem mérhetetlenül idegesített a camera 360, meg a zoom camera app is, ugyanis hihetetlenül darálták az akkumulátort, a szokásos 2-3 % helyett egy éjszaka alatt !10! %-ot esett a töltöttség... Töröltem is le azonnal, mert nem érte meg.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#15603) kosturica válasza Tomate (#15601) üzenetére


kosturica
őstag

Ha jól emlékszem, sehogy! Sajnos...

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#15604) ferob válasza FeRRaR1 (#15599) üzenetére


ferob
őstag

Erről jut eszembe, hogy az akksi töltöttségét százalékos körcikkben mutatós appok közül szerintem messze a legjobb a Battery Widget Reborn, ami ellentétben a nevével, nem csak widget, hanem az értesítési területre is kirakható, de egyéb funkciói is vannak.
Plusz szerintem ez illik legjobban a Sense felülethez és még magyarul is tud.

Van belőle ingyenes változat, ami bár bétának van feltüntetve, de a pro verzióval megegyező és tesztelés miatt ingyenes, szóval ki lehet próbálni, így ha mégse tetszene, akkor ott a lehetőség törölni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#15605) Tomate válasza kosturica (#15603) üzenetére


Tomate
veterán

Akkor ez van. :))

[ Szerkesztve ]

(#15606) FeRRaR1 válasza ferob (#15604) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

Én erre gondoltam, olyan megoldás több is van ami a rendes mellett mutatja, de én a letisztultság híve vagyok, szóval az eredeti helyére tettem mindig, lecseréltem rom telepítése előtt a .png-ket.

ez volt az egyik kedvencem és a new sense romoktól már volt RcMix3D tweak amivel tulajdon képen az egész értesítősávot testre szabhattad.

De a sok újra belakás meg tesztelgetés nem hiányzik most pont az életemből :))

(#15607) ferob válasza FeRRaR1 (#15606) üzenetére


ferob
őstag

Ja igen, úgy értettem, hogy a gyári romra módosítgatás nélkül.
De tény más esetben az is adott.

(#15608) zola-


zola-
őstag

Ha Pont a toltocsatlakozo felett osszenyomjatok a hazat nektek is nyoszorog?

(#15609) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Elnézést kérek a kérdésért, de még most kezdek visszaolvasni a fórumban a tapasztalatokról! Általánosságban a tulajoktól kérdezem hogy minőségi tartós ez a telcsi? Ugyanis szándékozok venni egyet. Ez lenne az 1. androidos telcsim mert még sosem volt. De gondoltam ha egyszer veszek, akkor az kövér lúd legyen! :B

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#15610) aAron_ válasza zola- (#15608) üzenetére


aAron_
őstag

nekem igen, eleinte zavart, de rájöttem semmi jelentősége nincs a gyakorlatban, szerintem nem kell vele foglalkozni :)

(#15609) Carasc0: minden fanatizmust félretéve szerintem ez a legjobb telefon jelenleg a piacon amit itthon lehet kapni. talán a one x+ jöhet még számításba, ha azok a dolgok amiket hozni fog neked fontosak, és nem sajnálod rá a pénzt.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#15611) Carasc0 válasza aAron_ (#15610) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszönöm!

Csak mert webshopban most olcsóbban lehet hozzájutni és az csak Bolti garit ad (2év)! Nekem megfelelne a HTC one X sima is (104 000Ft). Persze ez sokak által kedvelt webshop ami bontatlan és kártyafüggetlen telcsit ad! Megéri?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#15612) aAron_ válasza Carasc0 (#15611) üzenetére


aAron_
őstag

az ilyen webshopokkal óvatosan! már kilett beszélve egyszer itt a topicban, keress vissza rá. egyébként a szolgáltatóknál is kártyafüggetlen készüléket kapsz, lehet így jobban megéri náluk megvenni. azt a kevés pluszt szerintem megéri rááldozni ha tényleg rendes garanciát akarsz

What is your ikigai?

(#15613) Carasc0 válasza aAron_ (#15612) üzenetére


Carasc0
őstag

Csak nagyon nagy a többlet! +50% ráfizetés szinte! :(

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#15614) aAron_ válasza Carasc0 (#15613) üzenetére


aAron_
őstag

igen, ez valóban sok, kevesebbre emlékeztem :(

What is your ikigai?

(#15615) FeRRaR1 válasza aAron_ (#15614) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Mert kevesebb is volt, csak ők szépen csendben emelgették az elmúlt hetekben a One X árát.

(#15616) stilo18 válasza Carasc0 (#15611) üzenetére


stilo18
addikt

Expansysnál is 120 körül van már... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15617) Istenátka81 válasza zola- (#15608) üzenetére


Istenátka81
csendes tag

Az enyém Augusztus-i és nem nyöszörög,,és a Youtube sem pattog.....

Ha sok alkoholt iszom, alkoholista vagyok. Na és, ha a Fantát keverem a Bombával? - ??? - FANTASZTIKUSAN BOMBASZTIKUS?? :D

(#15618) WiZARD válasza -FreaK- (#15596) üzenetére


WiZARD
addikt

a radio ugyanaz mint a korábbi JB-ben...
este ha lesz erőm frissítek én is :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15619) Carasc0 válasza stilo18 (#15616) üzenetére


Carasc0
őstag

Gyári garit ad a cég?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#15620) stilo18 válasza Carasc0 (#15619) üzenetére


stilo18
addikt

Tudtommal az egyik legmegbízhatóbb webshop. Majd jönnek, akik okosabbak ebben nálam, aztán kisegítenek...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15621) bullapo


bullapo
tag

Sziasztok!

Érdekelne mennyire melegszik a készülék?
Olvastam hogy valakinek navigálás közben annyira melegedett hogy még töltés is megállt.
Pedig nyomta rá a légkondi a hideg levegőt.
Navigáció meg eléggé szívja az akkumulátor.

(#15622) berik899 válasza Carasc0 (#15619) üzenetére


berik899
tag

A nextelt is sokan dicsérik, náluk is lehet 2 év gyári garival venni. ;)

(#15623) heidrich válasza bullapo (#15621) üzenetére


heidrich
senior tag

Nem melegeszik durván, átlagos használat során egyáltalán, játék során sem vészes kicsit langyos a kamera környékén. A Tegrás játékok nagyon meg tudják hajtani, játszottam ShadowGun THD-val rendesen felforrósodott a hátulja és a képernyő is sütötte az ujjamat 10 perc után. Viszont GPS-nél nem tudom mi a helyzet még nem navigáltam vele hosszabb távon.

Tudom nem ide tartozik de én most gondolkozom az eladásán mert oylan szinten gyér fotókat csinál, pláne ha már kicsit kisebbek a fényviszonyok (elmosódott, fakó stb.), a videó közbeni hangminőségről ne is beszéljünk mert élvezhetetlen ezáltal inkább nem is videózok vele...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#15624) bullapo


bullapo
tag

Akkor mi a fenének dicsérik a kameráját egy csomó tesztben.
Navigálásra se jó. Csomó gyári hibás jön ki belőle, melegszik, üzemidő stb
50 ezer forintos telefonokkal nincsenek ilyen gondok.
Én is már megrendeltem és ezt sok hibát most olvasom.
Az árukeresőbe meg mindenki ötösre értékeli.

[ Szerkesztve ]

(#15625) Youri válasza bullapo (#15624) üzenetére


Youri
veterán

Navigálásra se jó.
:F

RTX ON

(#15626) bullapo válasza Youri (#15625) üzenetére


bullapo
tag

A srác azért adta el mert megáll a töltés ha nagyon felmelegedik. Navigálás közben.

(#15627) pingwin011 válasza bullapo (#15624) üzenetére


pingwin011
aktív tag

NAvigálásra tökéletes, nem melegszik közben. Ha valakinél pont melegedett, az pech. KAmera simán viselhető, ha nem vagy fotós tökéletesen elég. De nézz meg néhány teszt fotót, ha elég a minőség, akkor nincs baj, nekem bőven elég. Amúgy meg minden téren gyors, rendesen teszi a dolgát, én teljesen meg vagyok vele elégedve, nem cserélném le jelenleg semmire.

(#15628) bullapo


bullapo
tag

Majd ha ki tudtam próbálni akkor nyilatkozok.

(#15629) Youri válasza bullapo (#15628) üzenetére


Youri
veterán

Ennyi

RTX ON

(#15630) kontarr


kontarr
csendes tag

Sziasztok!

Kinek a zenéje?

http://www.youtube.com/watch?v=tFdInvU1w4Y

(#15631) nyxor


nyxor
aktív tag

Na, pénteken megjött a telefon :)
Szeptember 4-ei gyártmány, ázsiai régiós de EU-s töltővel. Nagyon jó, egyszerűen nem bírom letenni :D
Ez az agresszív memóriakezelés viszont tényleg kicsit zavaró...

[ Szerkesztve ]

LG G2

(#15632) LouiS22 válasza kontarr (#15630) üzenetére


LouiS22
veterán

Soundhound? Ha már egyszer telepítve is van a telefonra?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15633) Szpisti válasza bullapo (#15624) üzenetére


Szpisti
addikt

Tanulság:
mielőtt vásárolsz, főleg ekkora értékben, nézz utána mit is akarsz venni...

(Félreértések elkerülése érdekében: HOX-om van és szeretem is...)

[ Szerkesztve ]

(#15634) Eagl3 válasza LouiS22 (#15632) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem ismerte fel nekem

(#15635) MerLinh válasza Eagl3 (#15634) üzenetére


MerLinh
senior tag

van még egy pár ilyen pl shazam

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15636) kontarr válasza Szpisti (#15633) üzenetére


kontarr
csendes tag

Ne ismeri fel!

(#15637) hurrikan


hurrikan
addikt

Track ID

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#15638) kontarr válasza hurrikan (#15637) üzenetére


kontarr
csendes tag

Köszönöm! Ezzel sem találtam meg...feladtam!

(#15639) r4z válasza kontarr (#15638) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerintem külön a reklámhoz komponált zene.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15640) nyxor


nyxor
aktív tag

Van már infó a JB-ről, hogy mikor jön?

LG G2

(#15641) Szpisti válasza nyxor (#15640) üzenetére


Szpisti
addikt

Október végén (31-re tippelünk)...

(#15642) kosturica válasza nyxor (#15640) üzenetére


kosturica
őstag

Van, októberben.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#15643) MerLinh válasza nyxor (#15640) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát közel lehetünk már, mert van új leak 3.14 base 1.28 hboot

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15644) Injun


Injun
aktív tag

Haldoklik a topic.Csak gondoltam szólok.Persze ti is látjátok.Sajnos.

(#15645) Szpisti válasza Injun (#15644) üzenetére


Szpisti
addikt

Majd feléled, ha megjön a frissítés...
Most írjuk le századszorra is a kérdést, hogy mikor jön már a JB?

(#15646) LouiS22 válasza kontarr (#15638) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor nagy valószínűséggel írt zene, vagy pedig valamelyik sound library gyöngyszeme (mondjuk nem ismerős, de bármi lehet).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#15647) simico válasza bullapo (#15624) üzenetére


simico
aktív tag

Semmi gond nincs a navigálással. Szombaton négy órát vezettem, telefonon végig futott a navigáció. Simáén tette a dolgát és a 700mAh-s szivargyújtós töltő végig 98-100%-on tartotta a telefont. Éppcsak kézmeleg volt a telefon hátulja.

Kamera: 100%-on pixelkukkolva valóban nem a legjobb, kicsit zajosabb a konkurenciánál. A képernyőt kitöltve viszont teljesen rendben vannak a képek mind a monitoromon, mind a 37" tévén. Egyébként sincsenek irreális elvárásaim a mobilokban levő gyufafejnyi érzékelőktől... ha a fényképezés a fontos, akkor viszem magammal a DSLR-t.

(#15648) Xaels válasza Injun (#15644) üzenetére


Xaels
félisten

Miért mitől kelljen pörögjön? Custom romoktól? Esetleg erősítsük meg magunk minden nap, hogy a konkurencia milyen sz@r? Vagy sírjunk 5percenként a frissítés után?

A hibára hajlamos széria kikopott, a 4.0.4-el majdnem tökéletes a szoftver is. Elégedett a többség végre, nincs szükség mókolásra.

Amúgy valaki mért már fogyasztást más-más böngészővel? Most nem rég vissza tértem Opera-ra és mintha jobban merítené az akkut mint a Chrome.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15649) FeRRaR1 válasza Xaels (#15648) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én most tértem vissza a Firefoxra, mert ugye régen trágya volt, de most hogy újra írták az egészet nagyon bejövős, és gyorsabb mint a beépített, érdemes adni neki egy esélyt, az meg hogy az itthon megnyitott tabokat ott folytatom telón, elég kényelmes, bár ezt a régi verzió is tudta több éve :)

Fogyasztásban picit jobbnak érzem mint a gyárit, persze nem végeztem pontos mérést.

(#15650) Xaels válasza FeRRaR1 (#15649) üzenetére


Xaels
félisten

FF nem jött be. Nincs teljes képernyős módja és nem találtam az asztali verzióra beállítást, idegesítően mindig a mobilos verzióval kezdi. Gépen Chrome és Opera fut ugyancsak, FF-ről leszoktam pár éve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.