Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51716) Szelley


Szelley
senior tag

Üdv!
Hatalmas segítségre lenne szükségem. Barátnőm Nexus5 készüléke, sima youtube videózás közben megfagyott. Újraindítás után még felment wifin netre, de már nem volt internet, majd később már csatlakozni sem tudott és újraindugatott, fagyogatott. Gondoltam valamilyen alkalmazás beakadt, csináltunk egy wipe data/cache-t, nem segített. Feltoltam a legfrissebb májusi kiadást, szintén nem segített. Tünet a következő, telefon bekapcsolása után wifi bekapcsol, látja az itthoni hálózatot, de csatlakozni nem tud jelszómegadása után. Röviddel ezután megfagy, majd pár perc múlva kidobja, hogy system leállt, vagy settings leállt. Processzor valószínű maximumon pöröghet, mert 2-3 perc alatt tűzforró lesz a hátlap, illetve igen gyorsan leszívja az akksit.
Maga a készülék 2015 januári. Külföldi fórumokon olvastam, hogy akár forrasztási hiba is lehet?
Bízom benne kapok érdemi választ. A telefont 2hónapja vettük használtként, de olyan gyönyörű állapotban van, hogy nem sok kedvem lenne lefeszegetni a hátlapot róla. A saját nexusom 2013 évvégi de már 2-3 hónap elteltével elrepedt a keret elég sok helyen. Ezen több mint egy éves kora ellenére sincs sehol keretrepedés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.