Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) eisento válasza Sifre (#52446) üzenetére


eisento
addikt

es ez kompatibilis lesz ugyan a discover pro-val? (ez a neve a rendszernek ami a passatba van) de mindenkeppen felteszem koszonom szepen!

szerk: sajna nem telepiti fel :(

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52452) eisento válasza eisento (#52451) üzenetére


eisento
addikt

na az egyik verzat sikerult. holnap reggel kiderul hogy mukodik-e :S

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52453) Fkris válasza eisento (#52451) üzenetére


Fkris
őstag

Engedélyezted az ismeretlen forrást?

Johnsmit: átmeneti megoldásnak jó a kontaktspray is!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52454) johnsmithnex válasza Fkris (#52453) üzenetére


johnsmithnex
tag

Szétkaptam a telót, de olyan kicsi a gomb, hogy nem is kezdtem hozzá babrálni.
Elég ha telibe fújom kontaktspray-vel a gombot?

(#52455) eisento válasza Fkris (#52453) üzenetére


eisento
addikt

persze anelkul el se kezdte volna a telepitest.

holnap reggel kiprobalom, fura mert forgalomba 2016/02-be lett de az auto gyartasa 2015/6 havi
vettunk egy masikat is az 2015/07 es mivel az enyem 06 ho igy magyar nyelvet se lehet belerakni csak a 7. ho gyartastol... eleg neveteges mert a rendszer ugyanaz :DDD

ez az android auto amugy ugyanaz lenne mint a mirrorlink? a discover pro menujeben nincs android auto opcio, car-net az van meg ez a mirrorlink. radugdam a telot usb-re a kocsiban fel is ismeri hogy nexus 5 ranyomtam mirrorlinkre elkezdte beolvasni de egy ido utan kiirta hogy nem tud csatlakozni :(

telon csinaltam wifi hotspotot is a kocsi racsatlakozott de nah...

meg ilyenkor nem csak am fm-nek kene lennie hanem dabnak is nemde?

vagy ennyire nem vagy benne ? :)

mind1 holnap reggel/ delelott ugyis kiderul de gondolom alapbol elegnek kene lennie ha usbvel osszedugom...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#52456) dkovizoli válasza LógaGéza (#52449) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem igy jobban tetszik pirossal. De múltkor eljátszottam a tervezésekkel és elég szépeket lehet kihozni belőle. De itt meg is akadtam. Előbb utóbb biztos lesz valami, mert úgysem lesz eladva soha.

(#52457) SteveJobs válasza johnsmithnex (#52454) üzenetére


SteveJobs
őstag

Próbáld meg fültisztítóval egy picit belemártottál isopropylba és nyomkodd oda.Közbe a kapcsoló gombot nyomogasd.Jó lesz hidd el.

(#52458) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv!
Mostanában a mobilnet alatt egyszerűen nem jön át adat. Főleg 4Gn-él csinálja ezt. Eldobja a térerőt, stb.
Jelentettem a voda felé és már első kőrbe jogosnak találták a panaszom. Másnál jelentkezett ilyen probléma?
Remélem,hogy nem, mert akkor egyértelműen voda hiba.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#52459) dAnky


dAnky
aktív tag

Megtudjatok nekem mondani hogy ha van egy androidos tabletem ami 16gb akkor ha teszek bele egy 64gb sd kartyat arra kozvetlenul van lehetosegem torrentezni?

(#52460) Fkris válasza membrandj (#52458) üzenetére


Fkris
őstag

Nekem hasonló volt a gond telenorral.
Ott is elismerték, de kártérítést nem adtak a kimaradt 1 hétre, hogy verjem beléjük.

dAnky

Kártya nélkül is van, de körülményes, pl a seedelés.
Illetve nem olyan egyszerű a .torrent kiterjesztés kezelése sem, mert a kliensek csak saját tárhelyen(mármint weblap) engednek keresni, trükközni kell a megnyitással.

Amúgy egy alkalmazásokkal foglalkozó topicban jobban tudnak neked segíteni ebben, én csak tapasztalatot írtam le!

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52461) ( V )


( V )
veterán

üdv mindenki!

le jegelem 1-2 hasznos de konstans memória könyöklő alkalmazást (tasker, light flow, lux) és egész szép erőre kapott a rendszer - lux helyett flux lett az esti szem kímélésre és light flow most a rendszer beállításokkal lett kiváltva, viszont a tasker hiányzik. néztem ezt az Automate alkalmazást, tud esetleg valaki tapasztalatot mondani vele kapcsolatban?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52462) randras_83


randras_83
addikt

Kicsi Nexus én így szeretlek... :W ;]
Még jó, hogy új akksi van benne..

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#52463) HREH válasza membrandj (#52458) üzenetére


HREH
senior tag

Nekem is vodás 4G van, de nálam semmi gond nincs vele.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#52464) akela91 válasza randras_83 (#52462) üzenetére


akela91
addikt

Én vezetékes telefonként tekintek lassan a nexusomra :DDD De nincs szívem nyugdíjazni, minden másban jól domborít.

Majdnem rendeltem egy UMI Super-t a múlt héten, de mondom áhh... Csak megvárom már az új nexusokat.

(#52465) LógaGéza válasza randras_83 (#52462) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem is hasonló volt, de a 2 napja újrahúztam a rendszert. Felment a Pure Nexus + utolsó franco.kernel, és a data/cache F2FS formázást kapott. Azóta megint visszajött, hogy elég 2 naponta töltenem :) Bár ez két napja volt :DDD

Viszont azóta olvastam egy aggasztó dolgot, ami reális lehet: a Viber folyamatosan ébrentartja a Wifit (logikus is, mert akkor honnan tudná, hogy hívás jön), ami itt elég nagy merülést eredményez. Én most pl még nem aktiváltam be az új rendszeren, várok kicsit, utána megnézem, hogy mi változást eredményez.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52466) bl4ze válasza LógaGéza (#52465) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem Viber folyamatosan megy, és szolíd használattal több mint 2 napot megy a teló, olyan 1:30 SOTA, telefon idle time 24-36 óra....

.:. bl4ze .:.

(#52467) Crestol


Crestol
tag

Greenify-ra valami cool beállítás, mert itt látom az Aggresszív Doze-t oda ment a pipa, meg véletlenül az összes létező appot hibernáltam :D

Valamint adtam neki olyan "Gyorsítás" módót amihez Xposed kellet, mondom az van miétne. :D így nem csak a Root-osat kapta meg :D

Bár már letöröltem, mert nem értek hozzá :D

Szóval valami jó kis beállítást tud valaki? Egyébként Stock 6.0.1 + root

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#52468) Dottore válasza ( V ) (#52461) üzenetére


Dottore
addikt

Jegelted a Taskert de mert hiányzik, felteszel helyette egy másikat?

Hoppá. Saját telefonnal készül a Google.

(#52469) assemble válasza Dottore (#52468) üzenetére


assemble
addikt

Es meg ebben az evben megjelenne, mikozben mar lehet tudni, hogy a HTC csinal ket Nexus-t is iden? Hat, en csodalkoznek, majd hiszem ha latom, vagy ha megbizhatobb forrasbol olvasom.
Amugy mi lenne a neve? Pixel Nexus? Vagy Nexus Pixel? :)

(#52470) Dottore válasza assemble (#52469) üzenetére


Dottore
addikt

Nyilván ez csak pletyka, de ha nem lesz az nem attól lesz, hogy nem fognak nevet találni neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#52471) randras_83 válasza LógaGéza (#52465) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem megy eladó sorba a drága. Kicsim megkapja az OPO-t én meg rendelek egy OP3-at.

Fogalmam sincs mi akad be, de a cégesem nem merül így, pedig azon is megy a viber.

https://www.flickr.com/randras83/

(#52472) ( V ) válasza Dottore (#52468) üzenetére


( V )
veterán

logikus, nem? :DDD

az utóbbi időben, voltak vele nyűglődéseim, főleg az örökös SU jogok újra kérése miatt, meg érdekelne ez a Automate is, sok jót hallottam róla.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52473) Fkris válasza randras_83 (#52471) üzenetére


Fkris
őstag

Vegyél nekem is valamiiiiit

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52474) mihione


mihione
őstag

Az én telefonom is átesett egy nagy szervizen,volt power gomb csere,mikronfon csere,akku csere kimaradt mert már nem nagyon lehet hozzá gyárit kapni.Fagyálló ismét jól dolgozott,vitt gombal 6k-ban megállt a dolog és 1 órán belül kész is lett vele.Úgy voltam már h lecserélem egy S7 edge-re ez az egyetlen telefon a piacon ami tényleg letesz valamit az asztalra minden téren,viszont horror árban adják.Marad a várakozás egy jó üzemidős,jó kamerás és külsőre is minimum fémházas telefonra ami designban is ottvan...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52475) SteveJobs válasza mihione (#52474) üzenetére


SteveJobs
őstag

6k- volt a gomb csere?

(#52476) Fkris válasza SteveJobs (#52475) üzenetére


Fkris
őstag

Mikrofon plusz munkadij volt hat, gombot vitte

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52477) assemble válasza mihione (#52474) üzenetére


assemble
addikt

"akku csere kimaradt mert már nem nagyon lehet hozzá gyárit kapni" en pont nemreg csinaltam, itt pl lehet kapni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#52478) SteveJobs válasza Fkris (#52476) üzenetére


SteveJobs
őstag

ok

(#52479) assemble válasza Dottore (#52470) üzenetére


assemble
addikt

Kozben itt is van az androidpolice cikkje a temaban, ami szerintem eleg jol helyrerakja a dolgokat, es a vak tippjeik is szerintem egesz megalapozottak: Dubious report says Google will release non-Nexus phone this year - take it with a grain of salt

(#52480) marcarc


marcarc
senior tag

Sziasztok! Tud nekem valaki tapasztalatbol javasolni szervizt ahol megbizhatoan javitanak nexus 5-t? Bekapcs gomb es vszeg akksi cseres lenne a keszulekem.

Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

(#52481) szpali válasza marcarc (#52480) üzenetére


szpali
addikt

fagyálló

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#52482) mihione válasza assemble (#52477) üzenetére


mihione
őstag

Köszi!Aquaba nem megyek semmiért már...sokat csalódtam bennük,de főleg azzal hogy szinte lehetetlen telefonon elérni őket.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52483) G4bi89 válasza mihione (#52482) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem is nagy baj, mert az az aksi nem eredeti hanem utángyártott. (tudom azt írják eredeti...)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#52484) DreamWorks


DreamWorks
újonc

Sziasztok!
Jól jönne egy kis segítség... Tegnapelőtt asszony felrakta a legutóbbi rendszerfrissítést (OTA), és azóta 10-ből hétszer, ha le van zárva a telefon és felébreszti a bekapcsológombbal akkor elindul a kamera app, majd kikapcsol a telefon és újraindulgat. Minden indulásnál eljut a google logóig, majd újrakezdi. Van hogy 4-5 ilyen után rendesen elindul, van hogy percekig csinálja.
Van ötletetek, hogy mivel próbálkozzak?

Előre is köszi!

(#52485) thesound válasza DreamWorks (#52484) üzenetére


thesound
őstag

Bekapcsológomb csere, vagy kontakt spray.
A kamera a dupla megnyomsától indul (úgy érzékeli a gomb hibája miatt), a beállításokban ezt ki tudod kapcsolni.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#52486) ( V ) válasza mihione (#52482) üzenetére


( V )
veterán

Én még nem csalódtam bennük, igaz nem hívogattam túl sokat őket, max csak gariztatni de eddig azzal se volt probléma.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52487) Sifre válasza eisento (#52455) üzenetére


Sifre
senior tag

Akkor sajnos nem fog menni, csak a 2016-os modellévtől (2015.07-tól) van az autóban Android Auto és Apple Carplay.

A DAB a digitális rádiót jelenti, nálunk nem túl elterjedt, nem szokás megrendelni.

(#52488) assemble válasza G4bi89 (#52483) üzenetére


assemble
addikt

Honnan ez az info? Nelem elegge eredetinek tunik.

(#52489) G4bi89 válasza assemble (#52488) üzenetére


G4bi89
senior tag

Fagyalllo kolléga említette mikor pár hete nála voltam. Neki sem volt sajnos eredeti aksija, és ejtettünk pár mondatot az aksi témáról.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#52490) palesz53 válasza eisento (#52455) üzenetére


palesz53
senior tag

Ha dab+ - os vevő van az autóban, akkor annak kéne adót találnia (link, de eléggé tetszhalott a dolog itthon).
(Ha sima dab-os a vevő, akkor nem működik, a dab sajnos nem volt jövőálló, így nem kompatibilis a dab+-szal, márpedig itthon utóbbi formátum érhető csak el, de mint láthatod az is csak eléggé korlátozottan.)

Jármű oldalról Android auto-val jellemzően csak a 2016-os és 2017-es modellek kompatibilisek (van pár autómárka ahol már a 2015-ös modellek közt is van 1-2).

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#52491) marcarc válasza DreamWorks (#52484) üzenetére


marcarc
senior tag

Ugyanez a problemam. A szaki az mondta aksi es bekapcs gomb csere. Ha sikerul talalnod egy szervizt szolj nekem is:D

(#52492) assemble válasza G4bi89 (#52489) üzenetére


assemble
addikt

Pedig sztem elvileg ez tok ugyanaz, ami speedshop-nal volt (meg speedshop-os matrica is van rajta), kinezetre is full gyarinak nez ki, es teljesitmenyben is hatarozottan erezhetoen jobbnak tunik az elozo 2+ eves gyari aksihoz kepest.

(#52493) metal01


metal01
őstag

Gondolkodik esetleg valaki az N5 OP3-ra való cseréjén? Nem tudom eldönteni, hogy érdemes lenne-e... Meg kellene várni a Nexusokat, de kicsit türelmetlen vagyok :)

(#52494) Dottore válasza metal01 (#52493) üzenetére


Dottore
addikt

Nyilván nem lenne érdemes.
De dönthetsz úgy is, hogy az érzelmeid vezetnek, semmi baj ezzel, csak legyél tisztába vele és ne keress hozzá megerősítést. :D

[ Szerkesztve ]

(#52495) metal01 válasza Dottore (#52494) üzenetére


metal01
őstag

Nem megerősítést vártam, hanem hasonszőrűek véleményét, akik terveznek váltani N5-ről. :)

(#52496) Dottore válasza metal01 (#52495) üzenetére


Dottore
addikt

Nem ugyanazt gondoljuk a megerősítésről de nem akarlak basztatni. :D

(#52497) johnsmithnex válasza marcarc (#52491) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem is ez volt. Szétkaptam, telenyomtam kontakt sprayvel a gombot és most jó. Lehet egy csere se ártana de ámeneti megoldásnak jó

(#52498) metal01 válasza Dottore (#52496) üzenetére


metal01
őstag

Nem is értem amit írsz, de én sem akarlak basztatni :D

Szerk.: Csak egy kérdés volt azok felé, akik esetleg szemeznek a OP3-al.

[ Szerkesztve ]

(#52499) marcarc válasza johnsmithnex (#52497) üzenetére


marcarc
senior tag

Egy baratome a keszulek, nem akarok kockaztatni. Aksi csere amugy se artana neki.

(#52500) Dottore válasza marcarc (#52499) üzenetére


Dottore
addikt

Piros fetisisztáknak itt a piros OnePlus 3

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.