Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) ToMmY_hun válasza Jadro (#17000) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ez nagyon jó hír. Ha a Cyanogennel hasonló akksiidőt lehet elérni mint a stock rommal, akkor azt hiszem nagyon jól ki fogunk jönni a telefonnal. :P

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17002) slice14


slice14
veterán

Most váltottam Move S díjcsomagra. Még hogy gyorsabb az LTE, mint a HSPA...

Ja bocs talán azért mert le vagyok lassítva 32/32-re. :DDD

Amúgy ha nem kérek pl extra 1GB-t. akkor 4G-n is csak 7,2 MB/s letöltésim marad. Így sok értelme volt áváltsak Mozaik XS-ről. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17003) w333 válasza zho-lee (#16984) üzenetére


w333
félisten

Azért vágja hanyatt magát a zöld robot mert recovery telepítés után rögtön a hangerő gombokkal el kell navigálni a "Recovery Mode" -hoz és belépni, ott kell nyomni a Reboot System Now -re de előbb megkérdezi hogy szeretnéd ezt a recoveryt használni alapértelmezettként "Yes" lehetőséget kell választani (mert ha nem akkor felülíródik az újraindítás után, mivel a gyári recovery az alapértelmezett), gondolom cwm telepítés után rögtön újraindítottad a telefont, ez volt a hiba :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17004) DeathAdder válasza TOZ (#16999) üzenetére


DeathAdder
veterán

Eddig sosem figyeltem a kijelzőidőt, csak pár napja követem ezt.

Úgy sikerült elérnem, hogy délelőtt feltöltöttem 100%-ra, és volt egy két órás utam, ez idő alatt csak 2G volt bekapcsolva. Összességében délutánig, csak néhány telefonálás erejéig használtam. Majd itthon voltam egész nap, wifi, google now, helymeghatározás (nagyon pontos), szinkronizálás nálam állandóan be van kapcsolva.
Délután kis viber, képek küldése, egy mail, majd elkezdtem keresni egy rakás focis appot, sokat letöltöttem telepítettem, majd mindegyiket próbáltam belakni, és végül hármat hagytam meg.

Délután fél 6-tól hajnal 2-ig VB-t néztem a TV előtt, tehát innentől végig telefonon voltam.
Itt használtam google now, viber- hangouts, gmail, 3 focis appot követtem, volt galéria, dropbox, nagyon sokat fórumoztam, olvastam, böngésztem a gyári böngészőből (nem chrome).
Csak wifin voltam, a mobil adatforgalmat egyáltalán nem használtam.
Fényerőcsúszka kicsivel feles alatt volt végig ( ja facebook appom nincsen).

Szóval tegnap fél éjfélkor maradt 3% az akkuból és 4ó20p kijelzőidő :)

Ezt az üzemidőt biztosan nem tudná, amikor nem vagyok itthon, mert akkor csutkára van húzva a fényerő, és a 3G is egész nap be van kapcsolva :K

Ma is hasonló lesz forgatókönyv, annyi, hogy most többet fogok böngészőben tölteni, tegnap sok elment az appok telepítése és törlésével.
Majd beszámolok a mairól is este meccsek után :R remélem most azért 2-ig kitart az akku, mire vége lesz az utolsó meccsnek is.

Nem tettem még fel francot, szóval egyelőre még mindig alap Slimen vagyok.

(#17005) L.L.


L.L.
senior tag

Valaki aki használ onedrive automatikus fotó feltöltést, megnézné, hogy működik-e? Nekem nem akarja sehogyan sem, pedig idáig jó volt, lehet hogy a 4.4.3 kavar be?

(#17006) zho-lee válasza w333 (#17003) üzenetére


zho-lee
addikt

Dehogy is.
Telepítés után beléptem a recoverybe, onnan indítottam újra a telefont.
Majd mikor beindult, kikapcsoltam, és akkor hang le+ power, elnavigáltam a recoverybe, és akkor történt.
De azóta fenn van a twrp, és be tud lépni, sőt a quickboot is bevisz a reco-ba, kipróbáltam.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17007) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Csak 1 gyors kérdésem lenne:

Meg lehet azt oldani (ha igen, hogyan?), hogy ha hangerőt állítasz akkor kiadja mind a 3 hangerőt (média, telefon, ébresztő), és ne csak épp azt ahol vagy. Nagyon zavar hogy nonstopp be kell lépkednem a beállítások/hang alá. Úgy akarom ahogy az N7-esen volt, hogyha nyomom a hangot ott ki lehetett nyitni, és állítani a többi hangot is egy kis panelen. Semmi mást nem akarok megváltoztatni, szóval egyéb romok meg ilyenek kilőve. Van rá így lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#17008) Nite válasza Sotyks94 (#17007) üzenetére


Nite
őstag

na ez engem is erdekelne :K

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#17009) slice14 válasza Sotyks94 (#17007) üzenetére


slice14
veterán

Gyári rommal csak root után, xposed + gravitybox-al tudod megoldani.

Telepítési útmutató az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17010) mmarta válasza Sotyks94 (#17007) üzenetére


mmarta
senior tag

Nálam kiadja mind a 3-at. Nézd meg a hang beállításban a "Hangerő panel stílus"-ban, hogy a kiterjesztett van-e bejelölve.

De lehet valamit félreértek? :F

[ Szerkesztve ]

(#17011) Sotyks94 válasza slice14 (#17009) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

k, köszi.
Amúgy kár, mert tervezek belevágni ebbe az egész gravitybox és társai dologba, csak nem most, ígyis van elég más elfoglaltsgáom :) Úgyhogy akkor marad a menübe mászkálás egyelőre. :O

(#17010) mmarta

De neked nem stockod van, ugye? Mer alapból nincs ilyen beállítási lehetőség (vagy nagyon vak vagyok).

[ Szerkesztve ]

(#17012) w333 válasza zho-lee (#17006) üzenetére


w333
félisten

Akkor nem értem miért csinálta ... a lényeg hogy már minden ok. ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17013) zho-lee válasza w333 (#17012) üzenetére


zho-lee
addikt

Azt én sem..
Lehet, mellément a yes. Nem direkt, de másra nem tudok gondolni.
Igen, a lényeg meg van, köszi :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17014) mmarta válasza Sotyks94 (#17011) üzenetére


mmarta
senior tag

Nem stock, SlimKat van, ebben így van benne alapból.

[ Szerkesztve ]

(#17015) Sotyks94 válasza mmarta (#17014) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

igen, az megvan hogy moddolt rommal máshogy vannak ezek, régi SGS-emen is így volt, csak mint mondtam most nincs kapacitásom belevágni az egészbe, így stockon van egyenlőre.

(#17016) mmarta válasza Sotyks94 (#17015) üzenetére


mmarta
senior tag

Ok, Playen nem néztél szét? Pl. ez

(#17017) slice14 válasza Sotyks94 (#17015) üzenetére


slice14
veterán

Stockon nics kiterjesztető hangerőszabályzó.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17018) Sotyks94 válasza mmarta (#17016) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Nem néztem, gondoltam itt megmondják hogy egyáltalán lehetséges e ez stockal. Ahogy nézem amit küldtél az sima progi nem? Bár ezzel is lehet picikét gyorsabb, de sok esetben nem segít (hamár bennvagyok progiban).
Nah mind1, azért köszi a helpte :)

eh, lehet mégis nekiülök ma kirootolni. :/

[ Szerkesztve ]

(#17019) Trol


Trol
tag

Sziasztok!

Egy ideje leálltam a főzéssel, de nekem ez a stock 4.4.3 nem jön be. Visszatérnék Slimkat-ra. Kérdésem, hogy a BUILD 5 stabil verzió jól sikerült e, vagy esetleg lehet próbálkozni 4.4.3 weekly verziókkal is? A másik pedig, hogy ha a 4.4.2 alapú stabil verziót használnám, ahhoz melyik gapps verzió megfelelő?

Köszi előre is.

(#17021) LaliPapi válasza L.L. (#17005) üzenetére


LaliPapi
tag

Nálam sem megy 4.4.3 óta sajnos.

(#17022) Carvus


Carvus
senior tag

:o (<--link :) )

[ Szerkesztve ]

(#17023) L.L.


L.L.
senior tag

Stock romon lesz valami hátrányom, ha átkapcsolom ART-ra? Egyáltalán érdemes?
LaliPapi köszönöm, akkor nem egyedi probléma. :R

[ Szerkesztve ]

(#17024) #27813376 válasza Carvus (#17022) üzenetére


#27813376
törölt tag

Remélem nem a samu lesz a kiválasztott.
Nem is értem, a 4 és az 5 volt pont ami értelmet adott az androidnak az én részemről. :(

(#17025) Carvus válasza #27813376 (#17024) üzenetére


Carvus
senior tag

mondjuk csak N6-ot cáfolta, lehet az új néven is ők csinálják..beb.szna samu csinálná! N5-re onnan jöttem, nehogymá vissza menjek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#17026) DeathAdder válasza L.L. (#17023) üzenetére


DeathAdder
veterán

Érdemes :K
Nem lesz semmilyen hátrányod (kivéve ha GB-t is akarsz)

[ Szerkesztve ]

(#17027) dnelb válasza L.L. (#17023) üzenetére


dnelb
veterán

tökmindegy, a kövi androidban már úgyis alap lesz az ART :d húzd amíg csak tudod ;]

(#17028) DeathAdder : mehet az új ! nekem még stabilabb is mint volt, -125 uv is laza.

[ Szerkesztve ]

(#17028) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Francoba most melyik a frankó? Mehet a legfrissebb, vagy melyik a legstabilabb?

(#17029) miller79


miller79
tag

SEGÍTSÉG! :Y Valki segítsen mert meg fogok őrülni... A gondom a következő lenne. N5-ömet nem lehet használni 2G-s hálózaton a Telenornál! Nem tudom valaki hallott-e már ilyet vagy tapasztalt-e, de már sokkos állapotban vagyok. Voda és Telekom 2G működik a Telenor nem. Akár ha manuálisan is átállítom 2G-re azonnal nincs térerő és nem elérhető a készülék. Cseréltem már SIM kártyát is a szolgáltatónál, mert már nekik sem volt jobb ötletük, de nem segített. Az LG szerint nem a készülékben van a hiba. A Telenor hálózat tuti rendben, mert az N4-be visszateszem a kártyát és minden ok. Ez azért zavaró, mert Budapesten vagy nagyobb városokban nincs gond, de falvakban, illetve vezetés közben az utakon nem tudok telefonálni, mert amint nincs 3G lefedettség megszakítja a beszélgetést... Remélem van valakinek ötlete mert :W :W KÖSZI

(#17030) Jadro válasza miller79 (#17029) üzenetére


Jadro
veterán

Esetleg egy modem csere? Más hirtelen nem jut eszembe.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17031) Sherkulás


Sherkulás
aktív tag

Üdv Emberek... Mivel a HTC One S-em meghalt egy Nexus 5 lett a következő telefonom.
Ez egy beköszönés :) , aztán ha elolvastam mindent a topikban átváltok read only-ról aktívvá...

Rust | C | Java | Kotlin | Swift | Objective - C

(#17032) TODI1111 válasza DeathAdder (#17028) üzenetére


TODI1111
addikt

Én r54-en vagyok és tökéletes!

(#17033) rootkiller


rootkiller
őstag

Szevasztok!

Szaporodnak a problémák a Nexusommal, lassan garanciáztatni kéne.
A legnagyobb problémám hogy maximális hangerőn is nagyon halk telefonáláskor, nem tudom hogy a hangszóró van oda vagy csak kosz miatt van. Második gond, hogy egyre gyakrabban dobja le egy pillanatra a hálózatot. Ezen kívül még van ilyen apróság hogy a hátlapon a nexus berakás egyik betűjének ragasztása már kezd eljönni, félek hogy ezek az elemek ki fognak hullani. :((( :O

Azt szeretném tudni hogy másnak is vannak-e hasonló problémái illetve hogy más garanciáztatott-e már osztrák (DiTech) vásárlású telefont? Elvileg lehet itthon is garanciáztatni, bár nem tudom hogy mi lenne a jobb. :F

Remélem hogy a nagy megfejtések közepette nem fog megválaszolatlanul elsüllyedni a hozzászólásom mint ahogy szokott volt ez lenni. :W

Köszi!

Artengo TR 990 Pro

(#17034) noorbertt válasza DeathAdder (#17028) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem a 53as van es megvagyok vele elegedve:) Amint lesz idom megy a frissites.

Ehhez kapcsolodva. Miket erdemes allitgatni frankon belul? Es hogy? Nekem minden alapon van kiveve az usb toltes es a vibracio erosseg.

(#17035) bucsupeti válasza rootkiller (#17033) üzenetére


bucsupeti
senior tag

a betü ki fog esni. ha egyre gyakraban elveszti a térerőt akkor csinálj egy gyári visszaállítást vagy egy teljes rom telepítést. szerintem ezután helyreáll, és még akár a hang is rendbe jöhet. ha ezután is gondod van akkor akár magyar akár.osztrák szervizbe vidd és javíttasd.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17036) ToMmY_hun válasza rootkiller (#17033) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Le lehet szedni a betűket, szerintem úgy még jobban is néz ki.

Íme:

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17037) rootkiller válasza bucsupeti (#17035) üzenetére


rootkiller
őstag

Gyári visszaállítást azt hiszem megjátszom. A betű talán benn marad, van azóta bumper a telefonon...muszáj mert annyira kis szar vékony kávája van hogy minden meglátszik rajta...:(

Artengo TR 990 Pro

(#17038) dozsabalint válasza rootkiller (#17033) üzenetére


dozsabalint
senior tag

A felirat leválása már másnál is előjött, de nagyon ritka jelenség.
Mondjuk az enyém most kapott egy új hátlapot, mert bumperen (spigen neo hybrid) keresztül behullámosodott (úgy, hogy egyébként le sem esett). Szóval ennyit a bumperekről...
A többi hiba meg lehet szoftveres / sim kártya hiba. Nekem pl az előző telefonom egészen addig, amíg nem kapott új simet, kb tíztől kilenc indításkor nem is látta a simet. De csak a 4.3-as frisstés után jelentkezett a probléma, szóval ezek a hálózatos problémák nagyon érdekesek...

[ Szerkesztve ]

(#17039) tomiii007 válasza rootkiller (#17033) üzenetére


tomiii007
senior tag

Már gariztattak Diteches nexus telefont itthon LG-nél és nem volt probléma

(#17040) rootkiller válasza dozsabalint (#17038) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem régen volt SIM kártya cserélve, vágott SIMem volt, kértem egy rendes kitörőset.

Artengo TR 990 Pro

(#17041) bucsupeti válasza rootkiller (#17037) üzenetére


bucsupeti
senior tag

gyári beállítást azért érdemes próbálni mert úgyis az az első amit a szerviz megtesz. ezután ha megszűnik a panasz már ők sem foglalkoznak vele és visszaadják.ezt a kört lehet megúszni.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17042) WolfLenny válasza miller79 (#17029) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Próbálj meg az ügyfélszolgálaton kérni SIM resetet.

Nekem annó hálózati problémát ez oldotta meg.

(#17043) siofok válasza dozsabalint (#17038) üzenetére


siofok
őstag

nekem is dobálta a nexus 5 a hálózatot,sim csere után mexünt. :)

OnePlus nord 2t

(#17044) tariattila


tariattila
veterán

nem értettem, hogy milyen betűk tudnak leesni mikor nincs is rajta csak ilyen bemarás...

noss az X jobb alsó szára már hiányzik :Y

most már értem...
mondjuk nem hiányzik... sőt a matt még jobb :DDD

(#17045) miller79


miller79
tag

Köszi, de nem tudom, ha már a SIM-et cseréltem az nem elég... Természetesen nem segített! :( :W

(#17046) TOZ válasza tariattila (#17044) üzenetére


TOZ
addikt

Kiesik. Mindenkinek kiesik. Előbb-utóbb.
Ki kell szedni, sokkal faszabb a maratassal, mint a gyári.

(#17047) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hi

az a gond hogy nem tudom rácsatlakoztatni a Nexus5-t gépre. eszközkezelőben látja, de nem tudok sehogy belelépni, nem érzékeli. Egyik oldalon azt ajánlották SDK managerrel rakjam fel az USB drivert, ez megtörtént de semmi...

az eszközkezelőben sárga felkiáltójel és

This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)

:F

MOD: most nézem találtam nyitó hsz-ben segítséget, megnézem azokat gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#17048) gdavid007


gdavid007
tag

Sziasztok! Mi a véleményetek erről a bumperről? Valaki vett már esetleg ilyet?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#17049) Jadro válasza whitezo88 (#17047) üzenetére


Jadro
veterán

Fejlesztői lehetőségekben kapcsold ki az USB debugging opciót. (vagy be. :DDD ) Viccet félretéve, nálam még a Catalclysm romnál volt ez a probléma és ez megoldotta. Most SlimKatnál nincs ilyen gond, látja akkor is ha be van pipálva.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17050) whitezo88 válasza Jadro (#17049) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt hol találom pontosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.