Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) metal01 válasza Crestol (#52342) üzenetére


metal01
őstag

Kinek mi. Ez tény... Nekem azért custom, mert a stock túl nyers, kevés testreszabhatósággal. És azért Cataclysm (saját kernelével), mert ez van a legközelebb a stockhoz minden szempontból, de ennek ellenére nagyon sok okos plusz van benne. Valamint nem játszik a telefon búvárosat és nem lagol, nem fagy. Egyszerűen működik ahogy kell :)

Egyszer, ha rászánom magam, kipróbálom majd a stock+Xposed kombót. Sokan arra esküsznek. :)

[ Szerkesztve ]

(#52352) vikla007 válasza bossvico (#52349) üzenetére


vikla007
aktív tag

Bocsi:
"twrp-3.0.2-0-bacon.img"
vagy átnevezed...

(#52353) Tomace91 válasza vikla007 (#52352) üzenetére


Tomace91
senior tag

Azért butaságokat ne mondjunk neki kérem, a bacon az a One+ One telefon, a Nexus 5 az pedig Hammerhead. Szóval amire neked van szükséged az a "twrp-3.0.2-0-hammerhead.img". :K

(#52354) vikla007 válasza Tomace91 (#52353) üzenetére


vikla007
aktív tag

Ok, ezt benéztem... van mind a 2 és most főleg a oneplust használom...
reflexből ment mellé... bocsi mégegyszer

(#52355) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Megnézte már valaki a n5x akkuját?
Nagy a hasonlóság a két akku között,a baj csak az,hogy 8mm- rel nagyobb hosszra.Még a csatija is majdnem passzol.Holnap szét szedem a telót kiváncsi vagyok a méretre.

(#52356) metal01 válasza SteveJobs (#52355) üzenetére


metal01
őstag

Csak nem belefargod azt is az N5-be? :D

(#52357) SteveJobs válasza metal01 (#52356) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ha más nem lesz?

(#52358) Tomace91 válasza vikla007 (#52354) üzenetére


Tomace91
senior tag

Ja semmi gond nyugi! Előfordulhat bárkivel, emberek vagyunk! :)

(#52359) metal01 válasza SteveJobs (#52357) üzenetére


metal01
őstag

Reméljük az új Nexusok jók lesznek akkuban is. Illetve le fogják nyomni a jelenlegi Nexusok (5X, 6P) árait. És akkor nem kell faragni. :) Szerintem kb. 60-65k lesz az 5X ősszel.

[ Szerkesztve ]

(#52360) Guszty81


Guszty81
tag

Sziasztok! Tudnátok valami ötletet adni, hogy ez mi lehet? (10106) Nagyon szívja az akksimat, szinte nem is használom egész nap a telefont, akkor is estére majdnem lemerül... Ja, a GPS ki van kapcsolva, rootmentes gyári ROM!
Köszi.

(#52361) SteveJobs válasza metal01 (#52359) üzenetére


SteveJobs
őstag

Legyen igazad de nekem küllemre nem tetszik a két utolsó modell.

(#52362) metal01 válasza SteveJobs (#52361) üzenetére


metal01
őstag

Én már tudnék némi kompromisszumot kötni a küllem terhére, ha az akku kapacitása és a RAM mérete nagyobb lenne.

(#52363) Fkris válasza HREH (#52341) üzenetére


Fkris
őstag

+1, nehezen tartja a jelet, elveszti, megbízhatatlan.
Nagyon nem jó ez így....

Guszty81:
Nekem ezt factory reset oldotta meg....

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52364) Dottore


Dottore
addikt

(#52365) metal01 válasza Dottore (#52364) üzenetére


metal01
őstag

Ezek szerint mégis van 3,5-es jack?

(#52366) Dottore válasza metal01 (#52365) üzenetére


Dottore
addikt

Volt úgy, hogy nem lesz? :)
OnePlus 3 Bend Test - Scratch Test - Burn Test - Durability video

[ Szerkesztve ]

(#52367) ( V ) válasza Dottore (#52364) üzenetére


( V )
veterán

és ezt ennyiért be is lehet hozni? :Y

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52368) Dottore válasza ( V ) (#52367) üzenetére


Dottore
addikt

Igen. Ebben minden benne van.
Valójában Európából jön, azt hiszem talán Angliában vannak raktáraik.

[ Szerkesztve ]

(#52369) metal01 válasza Dottore (#52366) üzenetére


metal01
őstag

Benéztem. Kevertem a Moto Z-vel :/

(#52370) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Üdv!

Segitsetek lécci. Normál használat ( tehát nem romolás ) közben bootloopba került a nexus 5-öm. Ha töltőn van akkor felvillan a google logo egy masodpercre, majd kikapcs. Power+volume gombbal bejön a recovery mod, de ugyanugy csak egy pillanatra, nem tudok benne navigalni. Ha nincs töltőn, se kép se hang. Van valami ötletetek?

(#52371) Fkris válasza kekigyu (#52370) üzenetére


Fkris
őstag

Bekapcsologomb csere!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52372) sprinter24


sprinter24
aktív tag

Sziasztok!

Kb. 2 hete egyik pillanatról a másikra történt, hogy telefon hívás közben a másik fél nem hall semmit abból amit mondok... Süket az én oldalam. Én hallom a másik felet, de Ő semmit.

A dolog érdekessége, hogy headsettel vagy kihangosítva tökéléletesen működik a telefonálás.

Teszteltem a mikrofont és tökélestesen vesz fel hangot.

Valakinek valami ötlete? Előre is köszi :R

u.i. Lecsatlakoztattam az alaplai csengőhangszóró csatlakozót majd vissza. Plusz próbáltam a csatlakozóra nyomást helyezve egy kis darab vastagabb papírt rakni, majd a műanyag alaplapfedelet visszacsavarozva továbbra is fennállt a hiba. XDA-s javaslat alapján...

[ Szerkesztve ]

(#52373) arafatka válasza sprinter24 (#52372) üzenetére


arafatka
csendes tag

A tünetek alapján beszéd hangszóró elhalálozás,

(#52374) Guszty81 válasza sprinter24 (#52372) üzenetére


Guszty81
tag

Az elsődleges (alsó) mikrofonból "kijött a füst".
Headsettel ugye a headset mikrofonját használja, kihangosítva, meg tesztelés közben (gondolom videofelvétel) stereo-ban veszi fel a hangot, használja a másodlagos (felső) mikrofont is!

Próbáld ki úgy, hogy felveszel egy videót, utána játszd vissza egy fülhallgatóval... elvileg csak az egyik oldal fog szólni, a másik süket lesz... ha így van, akkor az alsó mikrofon halt meg.

(#52375) thesound


thesound
őstag

Aki esetleg reménykedett a stock N-ben, az ne tegye.

[link]

novalauncher 125 fabatka megint a playen

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#52376) Dottore válasza thesound (#52375) üzenetére


Dottore
addikt

A Poweramp is.

(#52377) metal01 válasza Dottore (#52366) üzenetére


metal01
őstag

Nagyon elgondolkodtam rajta. A HW meggyőző, de a SW kicsit visszatart. Hiányozna az a szabadság ami a Nexusnál van. :) Egyébként van LED visszajelző a OP3-on?

(#52378) Dottore válasza metal01 (#52377) üzenetére


Dottore
addikt

Nem várod meg az új Nexusokat? Csak pár hónap. Rootolni meg ezt is lehet. Akkor meg azt teszek rá amit akarok.

A spec. szerint van benne notification light.

[ Szerkesztve ]

(#52379) metal01 válasza Dottore (#52378) üzenetére


metal01
őstag

Megvárom szerintem. De valószínű, hogy horror áron érkeznek majd, mint az 5X és a 6P egy éve.

(#52380) Dottore válasza metal01 (#52379) üzenetére


Dottore
addikt

Viszont akkor már az OP3 is jobban képben lesz, szóval én mindenképp várok.

(#52381) assemble válasza thesound (#52375) üzenetére


assemble
addikt

Ezek csak a garantalt datumok, ettol fuggetlenul megkaphat meg kesobbi verziokat, ahogy az n7 is kapott 6.0-t es minden frissitest azota, pedig mind joval a listazott tamogatas utan jelentek meg. Szoval igazabol kb semmivel nincs tobb info, mint eddig: vagy kijon ra, vagy nem. En latok ra boven eselyt h kiadjak, plane h a nexus 5 a valaha volt legnepszerubb nexus, szoval sokaknal jelentene jo pontot.

(#52382) metal01 válasza Dottore (#52380) üzenetére


metal01
őstag

És az előző Nexusok árát is lenyomja. Még a 6P is jó vétel lehet akkor. Igaz, hogy nagy, de eléggé prémium kategória. Érdekes amúgy, hogy egyelőre nulla infó van a neten az új Nexusokat illetően. Annyi "szivárgott" ki, hogy HTC lesz az egyik, vagy mindkettő. Tavaly ilyenkor azért már voltak infók, vagy nem?

(#52383) Dottore válasza metal01 (#52382) üzenetére


Dottore
addikt

Méghozzá Snapdragon 821-gyel. :)

Nem emlékszem tavaly, hogy volt, de mintha kevésbé lett volna kérdés ki fogja csinálni.

(#52384) metal01 válasza Dottore (#52383) üzenetére


metal01
őstag

Tűkön ülök :)

(#52385) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Váltott már valaki 5-ről 5X-re?
Érdemes?
http://andro-id.info/2016/06/22/eddig-frissulnek-a-nexus-keszulekek/

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#52386) Dottore válasza metal01 (#52384) üzenetére


Dottore
addikt

Annyira én nem.

Az van, hogy ez a Nexus 5 piszkos jó telefon. A mai napig nem érzem azt mint mondjuk Galaxy Nexuson, ahol elég volt ennek az életciklusnak a fele, hogy lassabb lenne, vagy akadnának az alkalmazások. Szóval gyakorlatilag ösztönző tényező nincs, hacsak a frissítés nem.

szpali
Eddig sem volt az. Szerintem. Most meg már végképp nem.

[ Szerkesztve ]

(#52387) Slukkica válasza Dottore (#52386) üzenetére


Slukkica
őstag

A Galaxy Nexus t ne szold le mert up to date (nem ota, aosp) és nincs akadás és önmagához képest nem lassult!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#52388) Crestol


Crestol
tag

Help!

Napokban vettem egy otg kábelt, pendrive felcsap király minden...

Közbe történt egy formázás a telefonon f2fsbe így felment a Blu_spark kernel, jó minden, telefon újra húz. Most se az ES se a StickMount nem ismeri fel a pendriveot, ha recoverybe indítom újra a telefont akkor ott megnyitom a pendrive-t megint újra indít és már fel is ismerte...

Valakinek tipp ötlet esetleg mi a probléma?

(#52389) ( V ) válasza szpali (#52385) üzenetére


( V )
veterán

2GB RAM - no way :(((

ár értékben sem jeleskedik...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52390) Just_Reboot válasza Slukkica (#52387) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1 barátnőmnél napi használatban van AOSP 6.0.1-el, teljesen elégedett vele.

(#52391) Fkris válasza Dottore (#52376) üzenetére


Fkris
őstag

Csak nekem nem annyi?

Tegnap is néztem, 999 volt....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52392) Dottore válasza Fkris (#52391) üzenetére


Dottore
addikt

Ez nem az akciós ár? Mert ha nem akkor elbasztam. :)

(#52393) sprinter24 válasza Guszty81 (#52374) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Köszi a javaslatot! Kipróbáltam, de sajnos semmi hangot nem ad vissza egy felvett videó. Sanszos, hogy itt valami alaplapi hiba is lehet, bár nem tudom biztosra

[ Szerkesztve ]

(#52394) Fkris válasza Dottore (#52392) üzenetére


Fkris
őstag

Elvileg centben kéne
99 nek lennie...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52395) Dottore válasza Fkris (#52394) üzenetére


Dottore
addikt

AppSales Innen szoktam nézni.

(#52396) Fkris válasza Dottore (#52395) üzenetére


Fkris
őstag

Látom énis, ott is ennyit ír...

Vagy csak Barcelonában nem érvényes , vagy nemtudom, de nekem akkor is 999ft-ot ír...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52397) -juc- válasza Dottore (#52395) üzenetére


-juc-
aktív tag

Az a baj, hogy az árakat régiónként/országonként lehet megadni. Már többedszerre látszik, hogy "akciós" a Poweramp, csak épp nem itthon.
A Nova 99 centje meg nem 125 Ft lenne, de Mo-ra ennyit állított be a Gugli minimum árnak, és ők ehhez tartják magukat. Szerintem már csak az nem vette meg a Novát, aki soha nem is fogja használni. :)

(#52398) Dottore válasza -juc- (#52397) üzenetére


Dottore
addikt

Jogos.
Novára én még két haveromat rá tudtam beszélni a múltkori leárazásnál. :)

(#52399) Sajtqukac válasza -juc- (#52397) üzenetére


Sajtqukac
tag

Emiatt én már 1-2 éve csináltam egy német fiókot, ahol ráadásul minden héten van egy (van amikor több is) app ami 0.1 Euro. Ráadásul nem is noname appok mert pl köztük volt a Nova, Sleep as Android, ES file explorer PRO, Smart Launcher, Shazam Encore és még nagyon sok. Plusz frissítéseket, egész appokat is hamarabb megkap a német Play mint a magyar. Úgy hogy aki ilyeneket szeretne annak nagyon tudom ajánlani.

(Ja és ha csinál az ember egy német "eldobható" bankkártyát akkor eszközöket is tud rendelni csomag továbbítós cégen keresztül, ugyanis az eszközökön is szokott akció lenni néha. )

(#52400) LógaGéza válasza Fkris (#52396) üzenetére


LógaGéza
addikt

Esetleg megcsinálod ezt: [link] ;)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.