Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Algotis válasza catroot (#8000) üzenetére


Algotis
addikt

Igen! Lehet azért?

Androidos Outlookból küldve

(#8002) catroot válasza Algotis (#8001) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem tegyél egy próbát ART-on is. Ki, mire esküszik. Valaki szerint gyorsabb, valaki szerint nem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8003) dozsabalint válasza Algotis (#7996) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Előfordul, igen. Fél másodperc? Ugyanmár. Ez még mindig 10x kevesebb, mint nem stock droidon.

(#8005) Algotis válasza dozsabalint (#8003) üzenetére


Algotis
addikt

Egyebkent igen! :DDD

catroot azert nem akarok art-ra valtani, mert jobban melegszik tole a telefon es ez engem kicsit zavar.
Masoknal nem nagyon jelentkezik itt...

Androidos Outlookból küldve

(#8009) ilyen_85 válasza Algotis (#8005) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Algotis

Stock romon vagy?

Ha igen, akkor a custom romokban használt bionic és dalvik javításokat te is felteheted külön innen: XDA

Az első hozzászólás végén a csatolt fájlok közül az első kettőt kell letöltened és recoveryből feltenni. Így még gyorsabb lesz.

(#8011) Algotis válasza ilyen_85 (#8009) üzenetére


Algotis
addikt

Stockon vagyok igen, de most nem akarom piszkalni a telefont:)

Androidos Outlookból küldve

(#8013) ilyen_85 válasza Algotis (#8011) üzenetére


ilyen_85
senior tag

oks, de fájdalom mentes :P bár ha utána rákapsz úgy is fogsz még egy s mást telepíteni xD

ezt a nexus 5 vs bármi vitát nem lehetne privátban vagy valami dühöngőben? Rohadt unalmas :U

és értelmetlen is ;]

[ Szerkesztve ]

(#8014) Algotis


Algotis
addikt

Most, hogy eltelt egy kis ido miota utoljara szo volt errol, megkerdeznem ujra:

Aki ART-on van, az nem tapasztalta, hogy melegebb a telefon pl. Jatekok kozben, mint Dalvikon?:U

Androidos Outlookból küldve

(#8015) hariboh válasza Algotis (#8014) üzenetére


hariboh
tag

Nem.

(#8016) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be a trollkodást!

#nincsbennetarcsi

(#8017) P3Dr0 válasza Daniel Alves (#7929) üzenetére


P3Dr0
senior tag

koszonom uram! :R

(#8018) Lecs@ válasza #89874944 (#7979) üzenetére


Lecs@
addikt

Alap dolog, de hátha. USB hibakeresés / fejlesztői opciók be van kapcsolva ? Próbáltad más USB porttal is ? Kapcsolatba lépett a Nexus Toolkit PC a telefonoddal ? Leokéztad ? Hátha.....

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8019) gulb válasza Algotis (#8014) üzenetére


gulb
senior tag

Nem mert Art-on hasznalom nem dalvikon igy nehez eldonteni mi a jobban;)

(#8020) Trol


Trol
tag

Első sorban azokat kérdezném, akiknek fehér Nexusa van. Mennyire koszolódik a hátlap? Azt gondolom, hogy könnyebben meglátszik rajta a dzsuva, de arra gondolok, hogy esetleg egy idő után koszolódik e annyira, hogy maradandóan látszik?
Köszi

(#8021) ßrainiac válasza Trol (#8020) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nem tapasztaltam, bar tokban hordom.

Nagyon szerencses nev valasztas :DDD

(#8022) mukisrác válasza Trol (#8020) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Semmi maradandó kosz nem látszik rajta, talán azt kivéve, hogy a nexus felirat be van marva a hátlapba, igy a mélyedésben megül a piszok, de az takarítható

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#8023) MartOOn


MartOOn
addikt

hali! Valaki használ original Google nexus qi töltőt? Amit a playen is lehet kapni. Nem az orb nem a kerek hanem az új szögletes. Tapasztalat? Megéri az árát? Köszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#8024) beverly


beverly
tag

sziasztok!1 db pixel hibával érdemes szervizhez fordulni?

(#8025) Daniel Alves válasza beverly (#8024) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Szerintem egy próbát megér! :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#8026) #89874944 válasza #89874944 (#7987) üzenetére


#89874944
törölt tag

OTG-rol vki velemeny? kozos rendeles?

( #8018 ) Lecs@ :
mind megvolt. kiveve a toolkit kapcsolat. azt irta adb device not found

[ Szerkesztve ]

(#8027) horvathkrisz válasza MartOOn (#8023) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Azert, hogy ne kelljen a csatlakozot keresni, es meg pluszban rákosittya is a zagyadat, szerintem nem. Kurvára nem éri meg. Nem is ertem mi a szarert vannak az emberek rakattanva ezekre a fosokra.
Méghogy magyarországon nincs pénz?! :W

(#8028) klevente válasza MartOOn (#8023) üzenetére


klevente
tag

Én használok :) Nekem nagyon tetszik, telefont kb ugyanolyan sebességgel tölti, tokban is tökéletes, design nagyon szép!

(#8029) twine válasza horvathkrisz (#8027) üzenetére


twine
addikt

Úgy -úgy,,"igazad van",,,ezt a sok sz@rt amit kitalálnak...nézd meg veled is mit tett pld. a mobiltelefon,,,
"Elrákosítyyotta" az agyadat :P ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8030) agressor12 válasza horvathkrisz (#8027) üzenetére


agressor12
senior tag

Én is használok ,szerintem nagyon kényelmes ,és akki vesz egy 120e Ft-os telefont és sajnál ilyenre kiadni még pár ezer forintot ,azt sajnálni tudom...
És csak fikázza.

(#8031) Muffi


Muffi
aktív tag

Egy gyors kerdesem lenne. Az automata fenyero N5ben milyen? S4en nekem tökéletes, mindig valtozik a tul sotet van vagy ha epp tul vilagos. Elv szombaton akkor hozzak rokonok MMbol ^^ igaz 16Gbset de mostmar nem érdekel. ..

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#8032) Trol válasza agressor12 (#8030) üzenetére


Trol
tag

Hol lehet olcsóbb, vezeték nélküli töltőt kapni? Az eredeti Nexus mennyiért van és hol? köszi

(#8033) leslien válasza Muffi (#8031) üzenetére


leslien
nagyúr

nem lesz probléma én is úgy használom,és jól döntöttél....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8034) agressor12 válasza Trol (#8032) üzenetére


agressor12
senior tag

Én még az S3-hoz vettem e-bayen kb 4e Ft volt ,tökéletes.

(#8035) mindemo válasza Trol (#8032) üzenetére


mindemo
csendes tag

Például itt

A nexus IQ töltő meg playen kapható 49,99 dollárért

(#8036) zsirfecske válasza klevente (#8028) üzenetére


zsirfecske
addikt

az új n5-höz valót használod nem az orb-ot? nekem az orb melegíti töltés közben, ami kizáró ok. spigen neo hybrid.

(#8037) agressor12 válasza zsirfecske (#8036) üzenetére


agressor12
senior tag

A sima töltő is melegíti töltés közben valamennyire,de én is Spigen tokban töltöm.

(#8038) gulb válasza zsirfecske (#8036) üzenetére


gulb
senior tag

Nokia fatboy is melegit ha rajta van a spigen tok..hat majd kihul;) Ez a toltesi forma irodai hasznalatra tokeletes megoldas. Ez masik kolleganak szol :A rakot meg nem ez okozza hanem a sok trollkodas;)

[ Szerkesztve ]

(#8039) katalin888


katalin888
aktív tag

Erre reagaljatok :) nektek nem zavaro, hogy
- a 4.4 Android mar tamogatja az infra taviranyito jobb programozhatosagat erre pedig kihagyjak a fejlesztoi telefonbol. :C
- epp egy fejlesztoi telefonbol hagyjak ki az sd kartya tamogatast :Y

Akkor melyik telefonon teszteljem ezeket a funkciokat, ha nem a Nexuson???? :W

(#8040) leslien válasza katalin888 (#8039) üzenetére


leslien
nagyúr

muszáj? pls keres más utat. köszi

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#8041) gulb válasza katalin888 (#8039) üzenetére


gulb
senior tag

Ki hasznal infrat???
Ki hasznal kulso sdt??? 16gb keves??

Felho es wifi mindenhol. Ne a multba eljunk..

(#8042) tothak válasza rjg (#7941) üzenetére


tothak
tag

Na igen, nézegettem már ezeket én is, de sajnos olyan beállítást nem tudnak, amit én keresek. Ráadásul amit tudnak, az benne van a GravityBox-ban is :)

Minden estre köszönöm, hogy felfigyeltél segélykérésemre :) Esetleg, ha van más ötleted... :)

(Vagy bárki másnak... :)) )

(#8041) gulb:
Infrát az használ pl, akinek van otthon mediabox, tv, esetleg medialejátszó is és nem akar 600 távirányítóval zsonglőrködni.
Sd kártyát az használ, aki akinek bármilyen okból kifolyólag kell a sok tárhely. Legyen az munka, szórakozás, vagy bármi... és nem mindenhol van wifi, bármennyire is jó lenne... mobilnetet sem akar mindenki sok 10.000 HUF-ért előfizetni.. (mert lássuk be, ha annyi helyet használsz, hogy 16 GB nem elég, akkor azokat az adatokat már nem fogod egy 1 gigás mobilcsomaggal töltögetni)

[ Szerkesztve ]

(#8043) zsirfecske válasza gulb (#8041) üzenetére


zsirfecske
addikt

azért ez egy fejlesztői telefon ám, abban igaza van hogy mivel elsősorban android app fejlesztőknek referencia készülék a nexus (és szerintem elsődlegesen nem is android mókolóknak van szánva, ahogy itt sokan állítják), az sd kezelés és az infra bőven lehetne elvárás.

de a valóságban a nexus már elvesztette a valódi célját és megy át consumer cuccba. ezért is hiszek a pletykának, hogy idővel a gpe telók leváltják :(

agressor12 & gulb:
nekem nem úgy melegíti mint a kábeles töltés, hanem inkább forrósítja a qi tekercs mentén jó nagy felületen. szerintem egyértelműen a tok miatt van, anélkül kb. langyosnak szabad csak lennie bár nem próbáltam.

(#8044) assemble válasza katalin888 (#8039) üzenetére


assemble
addikt

Tudod tesztelni pl S4 GPE-n mindkettot, de ezer masik telon is.
Az OS pedig alapbol tamogat pl egeret es billentyuzetet is, megsem epitik be egyiket sem a telefonba. Deal with it. Nem lehet olyan eszkozt epiteni (es ertelme sem lenne) ami az OS minden egyes funkcionalitasat tamogatna.
SD kartya tamogatas hianya pedig szinte egy idos a Nexus nevvel, tobbszor meg is indokoltak, hogy tudatosan nem teszik bele, es praktikus okai vannak amiert kihagyjak, komolyan nem tudom ki az aki ezek utan mast vart. Akinek annyira kell, ott az OTG.

[ Szerkesztve ]

(#8045) tothak válasza assemble (#8044) üzenetére


tothak
tag

"Az OS pedig alapbol tamogat pl egeret es billentyuzetet is, megsem epitik be egyiket sem a telefonba."

Ez mit is jelent pontosan? :)

(#8046) zsirfecske válasza tothak (#8045) üzenetére


zsirfecske
addikt

usb otg mouse/keyboard support?

assemble:
igen, az sd kártya nélküliség régóta google irányelv, tehát vehetjük úgy hogy a nexus vonallal is próbálnak mindenkit lenevelni róla. de ha az appodban pont az sd támogatás fontos feature, akkor szopó, tesztelheted élőben máson. ja és készülj fel hogy nem sokáig lesz már ennek a funkciónak jövője :)

[ Szerkesztve ]

(#8047) ( V ) válasza gulb (#8041) üzenetére


( V )
veterán

infrát nem, de microSD-t igen.
igen kevés, és épp ezért hiányolom. vagy legalább lehetne 32-st kapni (nem sufni gsm-est)... :(((

Felho es wifi mindenhol. Ne a multba eljunk..
LOL azért nehogy már minden egyes filmzézés vagy zeneszám hallgatáshoz net kelljen, plusz pl a repülőn hogy wifizel / mobilnetezel?... :U

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#8048) tothak válasza zsirfecske (#8046) üzenetére


tothak
tag

Azt tudom, hogy mit jelent az, hogy támogatja. A kérdés inkább arra irányult, hogy az mit takar, hogy nem építik bele? :))

(#8049) Muffi válasza leslien (#8033) üzenetére


Muffi
aktív tag

Hat remélem is hogy jól dontottem! :) mar alig varom h szombaton a kezembe vehessem! :P hogy ajanlatos? Elso hasznalatkor toltsem fel maxra es utana kapcsoljam csak be? Es elso hasznalat elott nem kell neki egy HRt nyomni? :) Galaxy S-eken mindig nyomtam. Vagy felesleges?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#8050) pepe091 válasza ( V ) (#8047) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ott az OTG. Ne ma telefonon kell filmeket tárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.