Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) ( V ) válasza TOZ (#24000) üzenetére


( V )
veterán

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#24002) Keckix válasza mutyi (#23998) üzenetére


Keckix
tag

Telefon gyári állapotára visszaállít mindent, mint amikor először indítottad el!

(#24003) errrtu válasza RocknRoller (#23995) üzenetére


errrtu
aktív tag

Szia!

Esetleg nézd meg a beállításoknál az akkumulátor kímélő mód be van e kapcsolva?! Ha igen akkor állítsd be az adatkapcsolatra vonatkozó beállításokat úgy ahogy szeretnéd vagy ha ezzel nem akarsz xarakodni kapcsold ki az egész funkciót!

Szerintem az lesz a "bűnös" :)

Pacy: sajnos ez volt az egyetlen "jó" tanácsom de legközelebb magamban tartom

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#24004) Pacy válasza errrtu (#24003) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nem zenét halgatni szeretnék a telefonon hanem hallani ha hívnak. Ebből a szempontból nem tetszik a hangszóró. Ezek szerint másnak nincs ötlete? Csak nekem van túl nagy hangzavar melóhelyen?

(#24005) ollie válasza Pacy (#24004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nincs semmi bajom vele, hangos és tisztán hallható a hívó fél. Újonnan vetted?

***

(#24006) slice14 válasza msgt.fubar (#23993) üzenetére


slice14
veterán

Nemtom mi ez a f***ság aq boltoknál, az android alapból tartalmazza a magyar nyelvet, főleg a google által kiadott stock android.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#24007) Pacy válasza ollie (#24005) üzenetére


Pacy
aktív tag

Igen. Bontatlan dobozból húztam elő. Egy Sgs2 simán legyalázta a hangszóró erejét. :F

(#24008) leslien


leslien
nagyúr

üdv skacok, kérdés lenne nektek is eltűnt a YouTube 1080p beállítás? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24009) EnterR válasza Pacy (#24004) üzenetére


EnterR
veterán

Én Code Blue kernelt tettem fel, abban van Faux Sound és leszedtem hozzá az APK-t, amivel lehet hangszóró profilokat beállítani és testreszabni. Egész hangos lett tőle.

PSN ID: marquuard

(#24010) RocknRoller válasza errrtu (#24003) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

szuper, megtaláltam, beállítottam, majd meglátjuk az elkövetkezendő napokban hogy muzsikál.

köszönöm szépen :)

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#24011) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Beléptem a Nexus 5 tulajok népes táborába. Egy Galaxy S3-ról váltottam, hát van csodálkozás. :)

Első kérdésem: Ezt a nyomorult Hangout-ot hogy lehet megszüntetni? Miért akarja kezelni az sms-eimet?

2.: A kezdőképernyőről a google keresőt el lehet tüntetni?

3. Ha tárcsázok, azaz a számokat ütöm be, mindenképp rezeg, pedig beállítottam, hogy ne rezegjen :F

4. Hol lehet beállítani, hogy ne frissítsen olyan alkalmazást automatikusan, amit nem akarok? (az adott alkalmazásnál kiszedtem a pipát az értesítésnél)

Egyébként minden szép és jó. Az biztos, hogy még szokni kell :K

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24012) ollie válasza csaabz (#24011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1-2. A Hangout és a google kereső letiltható az app listában.
3. A beállításoknál kikapcsolható a rezgés.
4. Úgy emlékszem, hogy már nem lehet apponként letiltani a frissítést.

***

(#24013) szpali válasza leslien (#24008) üzenetére


szpali
addikt

aha

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#24014) leslien válasza szpali (#24013) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, már megint mit alkotnak Google éknál... remélem hamarosan a N6 t :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24015) Pacy válasza EnterR (#24009) üzenetére


Pacy
aktív tag

De ehez is root kell nem? Jól tudom hogy a root az garivesztéssel jár?

(#24016) guppy válasza ollie (#24012) üzenetére


guppy
őstag

Goggle keresőt hol lehet egész pontosan letiltani mert engem is érdekelne :)

(#24017) siofok válasza guppy (#24016) üzenetére


siofok
őstag

Nekem nem aktív a letiltás gomb. :-) törölni szoktam root explorerrel

OnePlus nord 2t

(#24018) Izzé válasza ///Krisz\\\ (#23996) üzenetére


Izzé
őstag

Sablonszöveg, vagy csak simán nem ért hozzá. Ez egy Nexus!!!!

A gugli miért adja ki az N5-re? Azért hogy elvesszen a gari az általuk kiadott refmobilhoz?

[ Szerkesztve ]

(#24019) ollie válasza guppy (#24016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, megnéztem, és sajnos root kell hozzá, aztán mondjuk Titanium Backuppal lehet fagyasztani. Úgy emlékeztem, hogy az app listában azt is lehet tiltani.

***

(#24020) guppy válasza guppy (#24016) üzenetére


guppy
őstag

Nem volt jó ötlet letiltani, teljesen összeesett a teló ..., el se indul, csak a boot pöttyök pörögnek, fastboot még bejön, rottolva nem volt a készülék, bootloader sincs nyitva, mi a teendő h felélesszem ? :(

(#24021) ollie válasza guppy (#24020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi, a google kereső letiltása után nem bootol? Biztos, hogy jó appot tiltottál? Én számtalanszor megtettem, és csak a kereső tűnt el a képernyőről, az égvilágon semmi más nem történt.

***

(#24022) guppy válasza ollie (#24021) üzenetére


guppy
őstag

Elvileg azt tiltottam le, miután töröltem a frissítéseit.

(#24023) ollie válasza guppy (#24022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor a Wugfresh Nexus Root Toolkit–tel tedd fel a legfrissebb romot. Ne töröld a user data-t, csak flasheld rá, és megmarad minden.

***

(#24024) G4bi89 válasza guppy (#24022) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ezt tiltottad ?

Mert elvileg attól nem kellene össze*** magát.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#24025) guppy válasza ollie (#24023) üzenetére


guppy
őstag

És nem lesz gond h a telón még csak nincsenek is engedélyezve a fejlesztői beállítások, valamint jelszóval védett ?

(#24024) G4bi89 - elvileg igen, de most már nagyon nem vagyok benne biztos, ha sikeresen visszaállítom újra próbálkozom

[ Szerkesztve ]

(#24026) ollie válasza guppy (#24025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet probléma, van a toolkitben egy softbricked/bootlop opció, azt kattintsd be.

***

(#24027) guppy válasza ollie (#24026) üzenetére


guppy
őstag

Még annyi, h honnan tudom a bulid verzió melyik, 4.4.4-en vagyok, csak abból ugye 2 verzió is van, csak OTA frissítéseket pakoltam fel.

[ Szerkesztve ]

(#24028) rolcsibácsi válasza G4bi89 (#24024) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Kiprobaltam enis tiltani de a google now launcher is ehhez kapcsolodik szoval, meghal mert nincs mas launcher fent es nem tud hova kilepni..

(#24029) TOZ


TOZ
addikt

Kiprobaltam Pzoley romjat. Patent, pattan, repul, minden benne van, ami szem szajnak ingere. De most megy vissza az L főzet, valahogy az elmult ket hetben ugy megszoktam mar. Igazabol nagyon varom a veglegest.

(#24030) siofok válasza guppy (#24025) üzenetére


siofok
őstag

Írtam h én rendszerszinten törölni szoktam,gond néljül.igaz nem használom a google now-t,hogy annak bekavar-e

OnePlus nord 2t

(#24031) guppy válasza guppy (#24027) üzenetére


guppy
őstag

Jól gondolom, h ha csak OTA frissítéseket telepítettem KTU84P lesz a build típusa, és ezt is kell kiválasztanom a toolkitben ?

Valamint tudna vki linkelni egy leírást mit kell összekattognom a Nexus root toolkitben a problémám megoldására ? :) (mint korábban már írtam USB debugging nincs bekapcsolva)

[ Szerkesztve ]

(#24032) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Valaki korabban linkelt összegyűjtött googleplay apk listat ahonnan le lehet tölteni. Most nálam a 4.9.13 eléggé el kezdte zabálni az aksit.
Mi volt az a link?

(#24033) TOZ válasza WolfLenny (#24032) üzenetére


TOZ
addikt

Rendőrségi hírben mindent benne.

(#24034) WolfLenny válasza TOZ (#24029) üzenetére


WolfLenny
senior tag

L-hez van valami jó kis kernel?

(#24035) zolka95


zolka95
őstag

Parkolóályán az android silver
ez most azt jelenti, hogy nem a nexus 6 lesz az utolsó, hanem több is lesz? :DD

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#24036) TOZ válasza WolfLenny (#24034) üzenetére


TOZ
addikt

(#24037) Swito


Swito
csendes tag

Rám írna valaki aki nexus 5-öst és lg g2-t is birtokol/birtokolt?

[ Szerkesztve ]

(#24038) gurl


gurl
tag

Sziasztok!

A napokban már írtam ide,de pár dolog nem világos egyelőre nekem még :)) N5-öt szeretnék vásárolni,lehetőleg 0 percest. iPhone 5-ről történik a váltás. Mivel hazai szolgáltatóknál nem kapható a készülék, így kénytelen vagyok GSM boltokra hagyatkozni. Viszont nem tudom melyik a megbízható,melyik fogad szívesen majd akkor is,ha esetleg bármi hibával fordulnék hozzájuk újra. Pár helyen szétnéztem, ismétlem magam,nem tudom kik a megbízhatóak.
Pár helyen ki van emelve,hogy a telefon magyar nyelvű,vagy magyar menüs... ez kicsit nomád "megoldásnak" tűnik nekem,hisz ha jól tudom, a kitkat-ben alapból is megtalálható a magyar nyelv( de lehet tévedek ). Leginkább nyelvproblémákkal a partnergoGSM-nél vásárolt készülékekkel volt gond, ahogy láttam pár fórumon.
A kérdésem tehát az lenne,hogy:
Melyik GSM üztelet ajánljátok?
Illetve mire érdemes odafigyelni vásárláskor nexus 5 esetén.

Köszönöm szépen,
Egy leendő N5 tulaj :) :R

(#24039) BeastMode válasza WolfLenny (#24034) üzenetére


BeastMode
őstag

Code Blue.

(#24040) m_dawe


m_dawe
senior tag

wtf ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24041) mmarta válasza gurl (#24038) üzenetére


mmarta
senior tag

Én az Xperia S telefonomat 2 és fél éve a Nexteltől vettem, bolti garival. Besárgult képernyő miatt gariztatnom kellett, majd rájuk írtam, hogy a jack csatit is csinálják meg, mert hol szól, hol nem. 5 nap után (postázva küldtem) kézhez kaptam hibátlan állapotban.
Úgy tűnik gyári garival adják a Nexust.

[ Szerkesztve ]

(#24042) EnterR


EnterR
veterán

Hali. Nem lehet Mahdi-ban valahogy beállítani, hogy ha teljes képernyős alkalmazásra váltok, akkor a navbar maradjon akkora, mint amekkorára lekicsinyítettem?

PSN ID: marquuard

(#24043) siofok


siofok
őstag

kiszerettem volna próbálni,hogy milyen a teló képeket megnézni a tv-n,de nem látja ha rádugom a telót. mit kell ilyenkor állítani,vagy tenni,hogy felismerje? a tv nem mai daraB,EGGY SAMSUNG LE37B550A5W TIPUSÚ. :F
tudnátok tanácsot adni?

OnePlus nord 2t

(#24044) EnterR válasza siofok (#24043) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem például a gép csak akkor látja a telefont, ha az USB debug aktív.

Vagy Play-ről szedj le egy Mass Storage Enabler-t, hátha nem támogatja a TV az MTP-t.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#24045) siofok válasza EnterR (#24044) üzenetére


siofok
őstag

próbáltam ezt a mass storage-ot de nem jött be. :(

OnePlus nord 2t

(#24046) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a telcsi. Alapszinten elkezdtem nyomogatni. Amit eddig csináltam hogy felfrissítettem 4.4.4.-re. Egyetlen dolgot nem tudok rajta beállítani, hogy a főképernyőn, legfelül található Google sort nem tudom kivenni onnan. Gyárilag nem is lehet kiszedni?

Előre is köszönöm! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#24047) EnterR válasza siofok (#24045) üzenetére


EnterR
veterán

Az USB debugot próbáltad?

PSN ID: marquuard

(#24048) siofok válasza EnterR (#24047) üzenetére


siofok
őstag

igen,nem segített.mindeggy,annyira nem fontos,csak unalmamba kipróbáltam volna :)
azért idegesít miért nem ;] ;] :DDD

OnePlus nord 2t

(#24049) Madoc


Madoc
veterán

Használható miui-van nexus 5-re? Kiszeretném próbálni de ami a miui magyarországnál letölthető az nem települ föl. Mi3-at veszek az asszonykámnak és előtte ismerkednék a rendszerrel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#24050) twine válasza TOZ (#24000) üzenetére


twine
addikt

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.