Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) gabro0


gabro0
őstag

Tornyokat Taskerrel is lehet logolni, bár nem tudom ez csak a SIM-nek megfelelőekre vonatkozik-e.
Antennacsatlakozásra gondoltam én is először.

Amúgy ha már csatlakozasi gondok, nekem a WiFi rendetlenkedik. Elég fura a hiba. Itthon felcsatlakozok és nincs net. Telón kikapcs-bekapcs, lám van. Eltelik egy kis idő, és megint nincs... fél éve ezt csinálja és nem tudom mi lehet. Nem csak itthon, már 3 különböző routerrel próbáltam. A februári img van fent, a májusi rádióval. Valakinek volt már hasonló?

Izzé: Ha tudsz valami jó üveget, az is jöhet :)

(#52102) LógaGéza válasza gabro0 (#52101) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem most Nuglas üvegem van magyar eladótól Hardverapróról, akciós volt, és olcsóbb mint a GDSmith, és nem érzem semmivel se rosszabbnak, cserébe harmadnap itt volt :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52103) MrPetya19 válasza gabro0 (#52101) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem hasonló gondjaim kb lolli óta vannak.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#52104) randras_83 válasza bl4ze (#52090) üzenetére


randras_83
addikt

csatlakoznék twine-hoz, egy másik sim-mel kipróbálnám. ha nem segít akkor sajnos tényleg off...

https://www.flickr.com/randras83/

(#52105) bl4ze válasza randras_83 (#52104) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszönöm mindenkinek az inputokat. Még tesztelem a telefont, meglátjuk. Lecserélni nagyon nem szeretném.

"antennacsatlakozókat, ugyanis olvastam egy pár esetről, ahol azoknak a megtakarítása és újrapozícionálása megoldotta a problémát."

Ezt még lehet megpróbálom. Aztán meglátjuk. Van a családban egy céges Vodafone kártya, lehet azzal is megnézzük egy hétvégét használjuk azzal az N5-öt, nem életszerű, de meglátjuk.

LógaGéza : majd valamelyik este lehet a KK radio helyett vissza kéne tenni a MM-et. Mit gondolsz?
Vagy tényleg ez a KK a legjobb, legerősebb radio?

.:. bl4ze .:.

(#52106) slice14 válasza X_C (#52097) üzenetére


slice14
veterán

A nagy melegben elolvadt. ;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#52107) thesound válasza slice14 (#52106) üzenetére


thesound
őstag

(•_•)

( •_•)>⌐■-■

(⌐■_■)

a yeeeah ordítást képzeljétek hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#52108) slice14 válasza thesound (#52107) üzenetére


slice14
veterán

;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#52109) X_C válasza twine (#52099) üzenetére


X_C
tag

Nem tudom mi nála a protokoll, csak azt kérdeztem, hogy van-e neki microusb-csatlakozós flex kábele N5-höz és ha igen, mennyibe kerül. De ezek szerint érdemesebb lett volna ebayről rendelni.

(#52110) olandbak


olandbak
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget, infót szeretnék kérni tőletek. Karácsonyra beujitottunk nekem és feleségemnek 1-1 nexus 5 telefont ebayről. 2014 januári gyártású telókat kaptunk, mindkettő már 3percet bíró döglött akksival érkezett. Kapott mindkettő új akkut, azóta nagyjából 1napos hasznalatot bírták is. (Elég korlátozottan...) Feleségemén csak pár hét után tűnt fel, hogy vidéken nincs rajta térerő. Városban 3 meg 4G-n oké, 2G-n semmi. Bosszantó, de szerencsére ahol mindennapjaink nagy részét töltjük, ott van 3meg4G. Működött is igy a dolog, mig tegnap azzal fogadott nejem, hogy nem tudja feloldani a telefonját. Oldalsó gomb megnyomásával kijelző bekapcsolt, de érintésre nem reagált. Kis idő elteltével elkezdett villódzani a kijelző, keresztbe becsikózódott, elkezdett elhalvanyodni a kijelző egészen odáig, hogy már teljesen fekete. A telefon működik., alkalmazások hangjelzesei óránként megvannak, csak a kijelző semmi. Újraindítás nem segitett semmit.
Kérdésem hozzátok, a 2G hianya antenna hiba lehet vajon? Érdemes illetve lehetséges ebayről alkatrészt rendelni hozzá? Kijelzővel volt valakinek hasonló tapasztalata? Lehetséges, hogy meghalt vagy esetleg lehet valami kontakt probléma? Nem tudom, érdemes lenne-e új kijelzőt rendelni hozza. Bármi tippet szívesen vennék Tőletek.
Köszi előre is és bocsánat, hogy ily hosszúra sikeredett.

(#52111) Crestol


Crestol
tag

Sziasztok!

Ki milyen romot használ, illetve milyen kernel? Ki melyiket és miért ajánlja? :)

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv!

(#52112) metal01 válasza Crestol (#52111) üzenetére


metal01
őstag

Ha custom akkor Cataclysm saját kernelével. Csak sajnos annak a fejlesztése abbamaradt. De a legutóbbi még használható. Azon kívül talán a Chroma (hozzá a GApps) ami jó EX kernellel párosítva. Annyira nem fasza mint a Cata, de teljesen jól használható. Jelenleg én ezt tolom.

[ Szerkesztve ]

(#52113) Dottore válasza olandbak (#52110) üzenetére


Dottore
addikt

Keresd fagyallo kollégát az aprón.
Lassan valami imába bele lehet foglalni a gyerek nevét az hétszentség. :)

[ Szerkesztve ]

(#52114) bl4ze válasza Dottore (#52113) üzenetére


bl4ze
veterán

Én még nem adtam fel, talán jobb a dolog, nem szakadozik úgy a mobilnet, és a hálózatot sem dobálja el.
Meglátjuk :U

.:. bl4ze .:.

(#52115) Fkris válasza Dottore (#52113) üzenetére


Fkris
őstag

Három LLL!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52116) ( V ) válasza Fkris (#52115) üzenetére


( V )
veterán

a gugli kettővel is megtalálja ;) [link]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52117) vmatyko


vmatyko
tag

1-2 hónapja olvastam itt, de most nem találom. Be volt linkelve egy külföldi webshop, ahol jó áron volt még új N5. Tudja vki melyik lehetett? Esetleg egyéb újonnan beszerzési forrás?

(#52118) Fkris válasza vmatyko (#52117) üzenetére


Fkris
őstag

Csak amerikába szállítottak:/

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#52119) vacs


vacs
Topikgazda

Kicsit frissült a topik összefoglaló, ezek kerültek bele:

Xposed-keretrendszer (így néz ki az xposed kezdőképernyő)
Az Xposed framework nem más mint egy keretrendszer ami alatt tudunk futtatni bizonyos programokat akár gyári kernel alatt is, egy ROM független (bizonyos kereteken belül, pl legalább android 4.0.3 kell hozzá, illetve root) módosításokat lehetővé tevő okosság.
Lényege, hogy nem nyúl bele semmilyen APK-ba, ezáltal ki-be kapcsolhatóak az egyes modulok (az xposeden belül nagy választék van különböző tulajdonságú okosításokra, rendszermódosításokra, ilyen pl a GravityBox, erről késöbb!).
Lényege, hogy egyszerű lehetőséget ad a rendszer viselkedésének módosítására. Csak a memóriában hoz létre változtatásokat, szóval egy modul deaktiválás és újraindítás után az érintetlen rendszer bootol be (már ami az adott xposed modult illeti).
A rendszer egyazon részét több modullal is módosítani tudjuk mindenféle probléma nélkül!

Jelenleg KitKat + Lollipop + Marsmallow verziókra is elérhető Nexuson!

Xposed telepítése (root jog szükséges)!
1. A beállítások > biztonság > ismeretlen források menüpont alatt engedélyezd, hogy minden forrásból tudj programot telepíteni.
2. Marsmallow (6.0.x) alatt recovery-ből kell flash-elni az xposed-v84-sdk23-arm.zip nevü fájlt (mindig a legfrissebbet érdemes, jelenleg v84), letöltés innét.
3. Telepítsd fel az XposedInstaller_3.0_alpha4.apk-t (a név idővel változhat), letöltés XDA-ról (első hozzászólás alja, mellékletként csatolt fájl).
4. Indítás után Xposed-ben nyomj a keretrendszer > telepítés/frissítésre, ezután indítsd újra a telefont (kép itt).
5. Nyisd meg újra a programot és menj a letöltések menüpontba ott válogathatsz a modulok közül (kép itt).
Pl keresd meg a Gravitybox [MM] modult (MM = Marsmallow). Miután meg van, telepítsd fel és az Xposed / modulok menüben pipáld be (kép itt), ezzel aktiválod, majd újra kell indítani a telefont (fontos, ha új modult telepítesz, kipipálással mindig aktiválni kell és újraindítani a telefont)
6. Ezek után a programok között megjelenik (jelen esetben) a Gravitybox (így néz ki a Gravitybox kezdőképernyő).
A részletes beállításokról Youtube-on találsz egy videót.

Az összes Xposed modul megtalálható itt (illetve telefonon is, az Xposed app letöltések menüpontjában):
xposed module overview

Pár ajánlott Xposed modul:
- GravityBox [MM]: az xposed modulok királya. A legsokoldalúbb módosításokat teszi lehetővé egy felületen keresztül. Záróképernyőtől kezdve a navbáron át a gombok viselkedéséig minden módosítható vele. Xposed alá igen ajánlott.
- YouTube Background Playback: nevéből adódóan a youtube videók lejátszását engedélyezi a háttérben.
- YouTube AdAway: Szerintem egyértelmű, reklámokat tilt.
- Enable Ambient Display: Környezeti kijelző bekapcsolását teszi lehetővé.
- Xstana: Navbár személyreszabás skinekkel, színekkel.
- Lock screen widgets: widgeteket tehetünk ki a lezárt képernyőre (pl óra, időjárás stb).
- Amplify Battery Extender: akkumulátor kímélése.
- Battery Home Icon: akkumulátor töltöttség kijelzése a Home (kezdőképernyő) ikonon.
- NeoPowerMenu vagy Advanced Power Menu+ (APM+): a ki/be kapcsoló gomb hosszú megnyomásakor extra funkciók jelennek meg, pl újraindítás, gyors újraindítás, újraindítás recovery módban, újraindítás bootloader módban stb.

Ajánlott alkalmazások:
AdAwayHU: reklámblokkoló (root kell neki), ha egy idő után nem tudod frissíteni, akkor a megoldást itt találod.
LocalCast for Chromecast/DLNA: a telefonon lévő képeket/zenéket/videókat tudod átküldeni wifi-n az arra alkalmas tv-re.
Névnap by Leho: widgetként is kitehető névnap alkalmazás. Mutatja a tegnapi/mai/holnapi névnapot, illetve beállítható, hogy figyelje a telefonkönyvet és figyelmeztet, ha olyan név szerepel benne, amilyen névnap éppen van.
Power Toggles: kapcsolókat tehetünk ki widgetként a kezdő képernyőre. Működik root nélkül is, de ha kap root jogot, akkor tudja ki/be kapcsolni pl a mobilnetet is.
Wakeup Touch Nexus: a telefonban lévő távolságérzékelő segítségével felébreszthető a kijelző, ezáltal kímélhető a bekapcsoló gomb (minimálisan növeli az akksi fogyasztást, de ha minden nap van töltve a telefon, akkor semmi jelentősége).
XWidget: a programban megtalálhatók a nagy gyártók gyári widgetjei, illetve rengeteg egyedi, ötletes widget is, jelenleg kb 1500 óra/időjárás widget közül lehet választani (évek óta használom by vacs)
YBrowser vagy OGYouTube: Youtube zenék hallgatása kikapcsolt kijelzővel, root nélkül.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#52120) LógaGéza válasza vacs (#52119) üzenetére


LógaGéza
addikt

Systemless Xposedről is elég jó a vélemények, lassan lehetne arról is pár sort szólni - ráadásul pont itt lenne is értelme, ameddig jönnek az OTA-k.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52121) lord.lakli válasza vacs (#52119) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szép leírás, grat. hozzá.

A mostanában legnépszerűbb téma kimaradt. Az N5-ről mire váltsak? :DDD ;]

(#52122) CB válasza vacs (#52119) üzenetére


CB
senior tag

Én 4.4.4-en használom az xposed-et.
Már nem tudnék meglenni nélküle.
Az egészben a legszebb, hogy annyira stabilan működik a háttérben, mintha eredetileg a OS része lenne.
Ráadásul nem eszi az akkut sem. Nem is értem, hogy miért nem használja mindenki. :K
Köszi az összefoglalót, nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#52123) Crestol válasza CB (#52122) üzenetére


Crestol
tag

Még mindig 4.4.4 van a Nexus-odon? Hogy bírod? :)

(#52124) ( V ) válasza Crestol (#52123) üzenetére


( V )
veterán

szerintem én is visszatérek rá - ez a laggos, memóriaelfolyós, titanic merülős lolli-marsh már az agyamra megy... :(((

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52125) CB válasza Crestol (#52123) üzenetére


CB
senior tag

Én ilyen konzervatív vagyok.
Szeretem, ha a telefonkönyvben látszik a névjegyhez tartozó arc, a google kereső sáv nem süti ki a szemem, stb.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#52126) vacs


vacs
Topikgazda

LógaGéza: utána olvastam a Systemless Xposed-nak. Jól hangzik és már eléggé stabil is és feltenni se nagy cucc. Majd írok róla ha lesz kis időm.

lord.lakli: köszi.
Szerintem ezekre lehetne majd N5-öt cserélni:
1. idei Nexus XY (elvileg HTC)
2. Moto X 2017 (cikk1 + cikk2)
3. HTC 10 (fontos, hogy simán meg lehet venni valamelyik korrekt sufni gsmben is, csak arra kell figyelni, hogy EU régiós modell legyen. Ha eu-s, akkor még számla sem kell, mert imei alapján a htc megadja rá a 2 év gyártói garanciát!)

+1. One Plus 3 ( sajnos szinte mindig van valamilyen szoftveres baja)
+2. Asus Zenfone 3 (bemutatták és nekem csalódás)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#52127) lord.lakli válasza vacs (#52126) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi. Pedig csak poénból írtam a cserét :D Nekem mér marad N5 egyelőre.

(#52128) bl4ze válasza LógaGéza (#52093) üzenetére


bl4ze
veterán

Próbálok még egy kört futni ezzel az antenna csatlakozók megpucolása, újrapozicionálása dologgal.

Géza, ha valamikor online vagy - az első, friss radio-t felraknánk vissza? Megnézném...

MÁS, kicsit OFF : mit ajánlotok a N5 helyett? CSAK internet alkalmazások futnak, NEM játszok a telefonon stb... 5" max 5.2" méret, 2GB ram elég, de ha 3GB van az sem baj, valami N5-höz hasonló méretbe gondolkodnék, tényleg nem kell játékra való erős telefon, de a rendszer ne akadjon, jó erős GPS-e legyen, sokat használok navigációt. Amit néztem : OnePlus X, Honor 6 ... ? Valami más alternatíva, ötlet ?
Zopo, egyéb telefonokból valami amit ajánlotok N5 leváltására ? Használt is lehet, sőt főleg abban gondolkodnék..... THX !

.:. bl4ze .:.

(#52129) ( V ) válasza bl4ze (#52128) üzenetére


( V )
veterán

én speciel a Xiaomi vonalon gondolkodom, Redmi 3 pro v Redmi note 3 Pro nagyon jó ár / érték arányt képviselnek és igazán kellemes a használatuk, a fogyasztásuk pedig kiváló.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52130) LógaGéza válasza bl4ze (#52128) üzenetére


LógaGéza
addikt

Persze, megoldjuk :K

( V )
Csak az a fránya B20...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52131) GrooveHero válasza LógaGéza (#52130) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jajj, hagyjuk már ezt, ahol eddig 4g-t használtál, ott továbbra is fogsz tudni 4g-t, max vidéken leszel kicsit meglőve, mert ott csak HSPA, vagy HSPA+ lesz, nagy ügy. hogy nem 100mbit-tel tudsz mobilnetezni? :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52132) ( V ) válasza LógaGéza (#52130) üzenetére


( V )
veterán

az utóbbi időben nagyon ritkán megyek vidékre, BP-n meg a 4G hibátlan. sőt amióta upc wi-free is van, még kevésbé probléma ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#52133) Crestol


Crestol
tag

Valaki fotózik a Nexus 5-el? Makroképek elvarazsolnak osztanatok meg velem párat? :) köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#52134) LógaGéza válasza GrooveHero (#52131) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az a baj, hogy vidéken lakom :) Itt vagy B20-as 4G van, vagy E+... Szóval igen, nagy ügy...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52135) GrooveHero válasza LógaGéza (#52134) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor hagyd a francba a kínai telefonokat, ilyen egyszerű :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52136) LógaGéza válasza GrooveHero (#52135) üzenetére


LógaGéza
addikt

Sajnos hagynom kell, pedig már nagyon ott voltam, hogy rendelek egy Mi5-öt... De nem :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52137) GrooveHero válasza LógaGéza (#52136) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem mázli, hogy angliában élek, itt a szélén hspa+ van van belváros 4g, sztem menni fog

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52138) bl4ze


bl4ze
veterán

Használ itt valaki 5X-et ? 5-ről 5X-re érdemes váltani ? Miben jobb ? :) Az a méret még épp jó lenne 5.2"

.:. bl4ze .:.

(#52139) vacs válasza GrooveHero (#52131) üzenetére


vacs
Topikgazda

Vidéken élőnek a B20 hiánya miatt nem játszik a Xiaomi!

GrooveHero: Te városiként könnyen beszélsz!
De mi vidéki legények meg vagyunk lőve B20 nélkül. A vodának van jó 3G-je, de a Telekom+Telenor-nak vidéken vagy B20 4G, ha ez nincs, akkor, marad az Edge. :K :U

(^)(>.<)(^)

(#52140) thesound válasza bl4ze (#52138) üzenetére


thesound
őstag

szelet14 váltott így

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#52141) HREH válasza vacs (#52139) üzenetére


HREH
senior tag

A nagyvárosok (Debrecen, Szeged, Miskolc, stb.) is vidéknek számítanak ebben az esetben? Ott menne a Vodás 4G Redmi Note 3 Pro-val például?
Csak azért kérdeztem, mert sosem tudtam kiigazodni az ilyeneken :B

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#52142) dnelb válasza bl4ze (#52138) üzenetére


dnelb
veterán

sw updatek, hardver, kamerák, akksi, kijelző, hangszóró, type c, ujjlenyomatolvaso. De elég hülye kérdés volt amugy ;] Bár a helyedben én már megvárnám az új nexusokat, azért 3gb ramot elfogadtam volna.. :)

[ Szerkesztve ]

(#52143) scream válasza dnelb (#52142) üzenetére


scream
veterán

Kijelzőben szerintem nem lett jobb, illetve akku is hasonlóan teljesít (szerintem), mint N5-nél.

-----

Látom egész sokan tér(het)nek át Xiaomira. :))

[ Szerkesztve ]

(#52144) GrooveHero válasza scream (#52143) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én már tegnap óta áttértem, Nexus 5 a fiókban pihen.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52145) bl4ze válasza GrooveHero (#52144) üzenetére


bl4ze
veterán

És milyen? Hol vetted az 5x-et?

.:. bl4ze .:.

(#52146) ALI_G


ALI_G
veterán

Sziasztok!
Nexus 5 gyari legfrisebb szoft telepites ota gyengebb a wifi. Ahol korabban meg tudtam jelet fogni, ott most egyaltalan nem.
Kerestem forumokon, de nem lattam hogy reportaltak volna.
Valaki tapasztalt hasonlot?

(#52147) dnelb válasza scream (#52143) üzenetére


dnelb
veterán

Hát ahogy érzed, nálam legalább 1 óra SOT-al jobban bírja :) Kijelző (de röviden : mindenben jobb:) )

(#52148) scream válasza bl4ze (#52145) üzenetére


scream
veterán

Xiaomira.

(#52149) vacs válasza HREH (#52141) üzenetére


vacs
Topikgazda

Nem tudom pontosan melyik városra gondolsz, de A nagy LTE frekvencia vadászat cikknek az alján van egy táblázat, ebben rengeteg adat van már, keress rá a lakóhelyedre, ha szerencséd van, akkor szerepel benne. :K

(^)(>.<)(^)

(#52150) GrooveHero válasza bl4ze (#52145) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, xiaomi mi5 pro-m van, megint megvan a Telefonica 2 évre. Eddig nagyon bejön, nagyon szuper, nem túl nagy, minden sima, sehol egy lag, vagy akadás, minden azonnal történik, a kijelző szuper, 4 giga RAM, 2 giga fölött a szabad, ha nem megy semmi.
Qc 3 töltés hihetetlen gyors, 40 perc alatt 21%-ról 85%+a ment fel.

Nem panaszkodom, megérte :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.