Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40851) forceberg válasza fi:zi'k (#40850) üzenetére


forceberg
veterán

Használt gumit... biztos forrásból igen, de ilyen gumitelepekről???

Nekem anno a Pilot Primacy alatt meghorpadt a gyári alufelni, de a gumin semmi sem látszott meg, miután áttörölgettem.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#40852) zool1 válasza Novics (#40849) üzenetére


zool1
őstag

Jonak nez ki, grat hozza. Minel elobb alakitsd/epitsd at kedved szerint es jo sok oromteli km-t hozza. :C

#40850) fi:zi'k: azert van rajta... :DDD vaz, elso villa ,csomagtarto. Orulok hogy tetszett az okopark.

[ Szerkesztve ]

(#40853) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#40850) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ennél vajon mi a buktató? :DDD
Relatíve olcsó és jó jellemzői vannak.

(#40851) forceberg
Na ezért kérdeztem. :)
Após vett most nyárit így 16"-osat és cserével 40e-et hagyott ott. Amit az előbb linkeltem, abból csak a 4 gumma lenne ~50e és még felnire is kellene tenni.
Egyébként úgy emlékeztem olcsóbbak 14"-on a gumik. :U

(#40852) zool1
Asszonynak is bejött, szóval jóság van. :)
Mondjuk kicsit messze volt, de végülis belefért.

(#40854) rbalint88
Mindenképpen menne fel, mert még télivel megyek. :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40854) rbalint88 válasza fi:zi'k (#40850) üzenetére


rbalint88
addikt

lehet ráció a használt gumiban, de csak úgy vegyél, hogy rögtön fel is szerelik, derüljön ki, ha turpisság van.

(#40855) spanyoll


spanyoll
addikt

Új GOT részek hatása rám:

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40856) #31757056 válasza Balinov (#40837) üzenetére


#31757056
törölt tag

Eleg perverz aron nyomjak nalatok ezeket a Mazdakat. A szomszedban ugyanez az evjarat ugyanez a mileage, meg a szin is ugyanaz, de az ara alig tobb mint a fele: [link] :Y

(#40857) rbalint88 válasza fi:zi'k (#40853) üzenetére


rbalint88
addikt

ennél az a buktató, hogy nulla darab a készlet :D

(#40858) fi:zi'k válasza rbalint88 (#40857) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd megveszem máshol, olcsóbban. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40859) Real_Necro válasza fi:zi'k (#40853) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom hogy vagy vele, de nekem tobbet er, hogy akar esos idoben akar egy hirtelen fekezesnel biztosan megalljak, ezzel vigyazva eletekre. Az occso sz@r gumi erre nem biztos hogy kepes... szoval pont ezen nem sporolnek. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40860) Studi válasza *Ropi* (#40843) üzenetére


Studi
addikt

:))

Ezt írtam pár napja a képekről az indexen: "Az egyetlen hölgy nagyon durván néz ki, sikerült a világítással kiemelni mindent, ami férfias az arcában. Rémisztő."

(#40861) Ear001 válasza Balinov (#40827) üzenetére


Ear001
addikt

Inkább Ave, bár mindkét modellhez vannak nem annyira jó motorok, de ennyi idősen nagyon szigorúan minőséget veszünk, simán bele lehet futni több százezret visszatekert darabokba.

(#40862) Byk01 válasza Balinov (#40844) üzenetére


Byk01
senior tag

Minket Opel szervizes ismerős beszélt le a Zafiráról, amikor keresgéltünk anno.
Persze, lehet, a többi is lebeszélt volna a saját márkájáról, ha lettek volna :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40863) Real_Necro válasza Byk01 (#40862) üzenetére


Real_Necro
veterán

Melyikről? Egyébként A Zafira tiszta G Astra.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40864) aleister válasza Chapel (#40848) üzenetére


aleister
veterán

Nem volt a váz kábellel sosem összekötve PC-vel? LR-ben nem adtad meg az exif szekció author infójánál?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#40865) Byk01 válasza Real_Necro (#40863) üzenetére


Byk01
senior tag

Asszony beszélt a fickóval többet, mert ők találkoztak a bölcsiben (tehát három évvel ezelőtti nem használt Zafiráról van szó)
Engem az Opelek sosem érdekeltek, így nem is vagyok otthon a témában. Addig vezettem valamelyik Astrát (ne kérdezd melyiket), amíg az volt a céges (kb. 4-5 éve), de nem igazán voltam oda érte. Nem tudnék rá határozott indokot mondani, egyszerűen nekem nem jött be.

(#40829) Chapel Az előző tulajt is úgy hívták, mint téged :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40866) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kiégett az agyam :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40867) fi:zi'k válasza Real_Necro (#40859) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ki mondta, hogy olcsó és szar gumit akarok venni? :F

(#40868) Real_Necro
Az miért olcsó(:F) és szar? Próbáltad? Tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40868) Real_Necro válasza Byk01 (#40865) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor ez így eléggé gyenge infó...

A G Astrák (benzinesek) eléggé elnyűhetetlen darabok. Egyes típusoknál szokott jelentkezni, hogy kormányműnél szivárog, bár ilyen pl az enyémnél nem volt, bátyámék 1,2-es típusánál igen, faterék 1,4-esénél szintén nem. Kollégám most vett A Zafirát, motorikusan kb ugyanaz mint a G Astra.

Egyébként pl H-ra nem váltanék, a J meg, ahogy Forceberg szokta mondani a Nikon obikra, "túl van árazva".

Egy Amperát viszont szívesen meghajtanék. Fater szerint megy mint a veszedelem. Hátránya, hogy kb 90km-enként töltheted. :D

Fizik:

Nem mondtad, linkelted. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40869) L4mie válasza Real_Necro (#40868) üzenetére


L4mie
veterán

meg e levegőmennyiség szabályzó szelepben lévő érzékelő szokott elszállni, és az 110k mienknél 2. szállt el most igaz...17 év alatt :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40870) Utka válasza Mercutio_ (#40866) üzenetére


Utka
tag

Ássál agykiégésre! :DD
:))

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40871) Real_Necro válasza L4mie (#40869) üzenetére


Real_Necro
veterán

Twinport?

Szerk: bár 17 évesen nem lehet az.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40872) Utka válasza Real_Necro (#40868) üzenetére


Utka
tag

Isuzus F Astra, Kombi. :K :D
Szerk: ZŐlD

De komolyan!
Balinov: Hyundai nem játszik?

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40873) L4mie válasza Real_Necro (#40871) üzenetére


L4mie
veterán

típushiba :P bár a tied asszem fiatalabb mint a mienk, lehet abban már javították a cucclit.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40874) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#40867) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tegnap csak a bolt oldalán látható gyári besorolást láttam, ott jónak tűnt, meg talán vmi tesztoldalon is pozitívan írtak róla. De úgy tűnik pl ADAC-nál elvérzett, ezt csak most látom. Mondjuk ebben az esetben nem értem mi értelme van a gyári/eu-s(?) besorolásnak.
Amúgy pusztán azért nem akarok rá sokat költeni, mert az autó eleve ér 100-150e-et jelenleg és nem is tervezek vele hosszabb távon, ahogy már mondtam.
Szar gumit nyilván nem akarok venni, de az remélem nem baj, hogy minél kevesebből szeretném megúszni. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40875) Real_Necro válasza fi:zi'k (#40874) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az enyém meg ér kb 600-at. Ellenben tavaly vettem rá nyárit 9x-ezerért, idén kapott két új lámpát, meg ősszel kap még egy garnitúra télit, ez megint kb 100-110 így együtt. Szintén gondolkozom cserén, csak még nem jött szembe olyan amire váltanék. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40876) L4mie válasza Real_Necro (#40875) üzenetére


L4mie
veterán

jó kis corollát :D mint enyém :P
vagy avensis-t mint bálinté :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40877) Byk01 válasza Real_Necro (#40868) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem annyi elég volt, hogy az opeles lebeszélt róla.
Amúgy a Zafira az emlékeimben kicsit nagyobb autóként él, mint az Astra, szóval simán el tudom képzelni, hogy vannak szerkezetei, amik nem nem bírják a nagyobb terhelést.
Most kicsit utánakerestem, egyből jött, hogy a B Zafiránál (ami 2011-ig volt, tehát kb. erről lehetett szó) gyakori volt az elektromos hiba.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40878) Real_Necro válasza Byk01 (#40877) üzenetére


Real_Necro
veterán

Motorikusan értettem, de lehet az alja igy hasonló. Egyébként igen, a Zafira "egylégterű", a B-t nem ismerem annyira.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40879) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#40874) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor azt kéne eldöntened/tudnunk, hogy mi az a nem hosszú táv...

Ha idén eladod, és nem mész sokat vele (4-6000) akkor szvsz hagyd fent a télit, vagy tedd fel amid van nyári. Kb nulla forinttal fogsz többet kapni a kocsiért új gumikkal mint használttal, ha beszámíttatod, akkor meg a nepper úgyis rárak valami fost, a gumijaid meg elpasszolja külön...

Amúgy a 14" azért nem a világvége, 10-12/db áron már gondolom kapni rá normális gumit... Ha ennyit nem szánsz rá, akkor a fenti megoldást javallom.

Holnap majd jól beletépünk...

(#40880) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#40879) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

1 év.
Én is hajlok arra, hogy mégis marad minden, talán ennyit már kibírnak a gumik.

Amúgy ja, 12-13e/db áron van normális gumi, erre jön még a felniről/re szerelés, centírozás és mindjárt ott leszünk, hogy 55-60e.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40881) Real_Necro válasza fi:zi'k (#40880) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem mondjuk külön van téli meg nyári felni. Igaz mindkettő acél. Egyébként hasonló árban esetleg Hankook. Egyik kollégám vett, nem panaszkodott rá.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40882) fi:zi'k válasza Real_Necro (#40881) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is külön van, de attól még a régi nyárira nem rakhatom rá az újat. :D

(#40879) t_a_m_a_s
Télit nem hagyom amúgy fent, mer egyrészt taknyol, másrészt szerintem többet is eszik vele a kocsi.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40883) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#40879) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is most agyalok a gumicserén... Ami tavaly volt rajta, már nem tenném fel, az autót pedig ősszel eladom. Addig viszont még az én családom fog közlekedni vele, tehát nem akarok sz.rt venni. Lesz négy ilyen...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40884) *Ropi* válasza Studi (#40860) üzenetére


*Ropi*
félisten

Sajnos igazunk van. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40885) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#40880) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Menj el egy gumishoz aki árul is gumikat, alkudd bele a szerelést. 12/db gumi az 48, mond hogy egy 50-esed van rá centírozva-szerelve, nem fog elhajtani;) Most a szezonban lehet hogy igen, de 2 hét múlva, amikor a kutya se jár arra, biztos nem.

Egy évre azért az 50K nem annyira horror, 3 tank benya. Annyit azért a biztonságotok szvsz megér.

Holnap majd jól beletépünk...

(#40886) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#40883) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mi lesz a passzát helyett? Kékeres? ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#40887) L4mie válasza Freddy76 (#40883) üzenetére


L4mie
veterán

Én most ilyent pakolok rá, ajánlották mert a TC tesztben is elfogadható helyen szerepelt.

[link]

mármint pakolok majd rá, ha meglesz rá a zsé :D

snipa elkelt, már csak az mp5 vár eladásra :D photós kedvezmény ofc. jár :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40888) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#40886) üzenetére


Freddy76
addikt

Fogalmam sincs...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40889) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#40888) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pedig már egyszer levezettük, hogy az egy tökéletes családi kombi, és még szép is, és még megy is, ha véletlenül egyedül lennél és sietnél valahová... :)

Vagy Janának nembegyere?

Holnap majd jól beletépünk...

(#40890) TayRol válasza t_a_m_a_s (#40886) üzenetére


TayRol
veterán

Mármint Octavia kombi?

(#40891) t_a_m_a_s válasza TayRol (#40890) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igen, a kék RS ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#40892) TayRol válasza t_a_m_a_s (#40891) üzenetére


TayRol
veterán

Sóhajtós smiley.:) Feketében sem rossz.

(#40893) t_a_m_a_s válasza TayRol (#40892) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

9,2... Abból két rendes autót lehet venni...

Holnap majd jól beletépünk...

(#40894) Real_Necro válasza TayRol (#40892) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az ára de jó lenne a házalapba... :) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40895) TayRol válasza Real_Necro (#40894) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem is. Lassan megyünk nézegetni őket személyesen is...

(#40896) Real_Necro válasza TayRol (#40895) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mármint házat vagy autót? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40897) Balinov válasza #31757056 (#40856) üzenetére


Balinov
félisten

hja...csak mire UK import auton lesz ROI rendszam, megoszulsz :) Volt magyar kollegam hozott be NI-bol egy Colt-ot, majd' 1 honapig jart ugyet intezni, mire minden le lett rendezve

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#40898) TayRol válasza Real_Necro (#40896) üzenetére


TayRol
veterán

Kocsit nem rég vettünk.:)

(#40899) Real_Necro válasza TayRol (#40898) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nemrég még garázst akartatok építeni. Mégsem lesz?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40900) TayRol válasza Real_Necro (#40899) üzenetére


TayRol
veterán

nyet. számolgattunk, és a "másik ház" nyert. most úgy állunk, hogy tudnánk váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.