Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40601) spanyoll válasza Freddy76 (#40599) üzenetére


spanyoll
addikt

A másik számomra riasztó dolog a festett lábujj-köröm. Na, attól aztán fél hat van.

Ezen annyira röhögtem, hogy csak na. Nem mondom, hogy legyél lábfetisiszta, mert én sem vagyok az, de pont ettől bedobni a törölközőt az számomra nagyon mókás.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40602) Chapel válasza L4mie (#40552) üzenetére


Chapel
addikt

Na tessék, pár év és lesznek ufó haverjaink.
Legyen már meg az a fekete lyuk téma...bár ha őszínte akarok lenni, sokkal előbb fogunk idegen életről tanubizonyságot szerezni, minthogy megtudnánk mi van az esemény horizont mögött.
Vannak dolgok amik örökre rejtve maradnak. :(((

...mi az a W o Text? :B

spanyoll: Dettó, ezen a félhatos szövegek röhögtem egy jót és senkit nem ismertem még, akire ilyen hatással lett volna a lábkörömfesték...Freddy, gyerekkorban minden oké volt, nincs ennek valami pszichés háttere? ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40603) Freddy76 válasza Chapel (#40602) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem tudom, lehet. De tényleg herótom van a festett lábujj körmöktől. Komolyan, Jessica Alba idejöhetne flörtölni, ha ki lenne festve a köröm a lába ujjain, semmi esélye nem lenne. Már csak azért sem, mert a szomszéd szobában alszik a feleségem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40604) *Ropi* válasza Chapel (#40602) üzenetére


*Ropi*
félisten

"...mi az a W o Text?"

Nem w/o text = without text?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40605) atok666 válasza *Ropi* (#40604) üzenetére


atok666
őstag

Wall of text

Atok

(#40606) *Ropi* válasza atok666 (#40605) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor nem nyert. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40607) madgie válasza Freddy76 (#40599) üzenetére


madgie
titán

Nekem meg fordítva, egy jó tetkó elkezd ringani a test adott vonalán oszt reggelig menne a Hilti :))

(#40608) fi:zi'k válasza madgie (#40607) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugye nem ezzel a dumával csajoztál? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40609) madgie válasza fi:zi'k (#40608) üzenetére


madgie
titán

Csajozni... hol van az már? :))

De ha már felhoztad a nosztalgiafaktort: olyan volt, hogy beültem három lyány közé és megkérdeztem, hogy kell jó szabócsi töltött káposztát csinálni. A nyertest boldogítottam másfél évig :D

[ Szerkesztve ]

(#40610) fi:zi'k válasza madgie (#40609) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kisvárda...

Úgy még vén vagy te is mint Freddy. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40611) madgie válasza fi:zi'k (#40610) üzenetére


madgie
titán

Tisztességes italozásban öregedtem meg, azisbaj? :D

(#40612) Mercutio_ válasza Real_Necro (#40600) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt egy ilyen arc a trónok harcában is.

madgie : Nem. Állapot.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40613) t_a_m_a_s válasza madgie (#40609) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Csajozni... hol van az már?

És szerintem ezzel a topiklakók 95%-a így van, csak a pofája nagy régi emlékekből merít ;] Vagy lehet, hogy sokan pont olyan korban vagyunk amikor éppen nem csajozunk? Már nincs annyi energia lányokat hajtani, de még nem ért el a kapuzárási pánik, amikor meg kell mutatni a világnak, mekkora jó srácok vagyunk.... Elvagyunk itthon az asszonnyal, terelgetjük-nevelgetjük a kölyköket, szabadidőnkben mecs a csajok hajkurászása helyett itt kockulunk egymással ?!? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#40614) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#40613) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ellenben jó néha kicsit elmerengni a fősulis évek emlékei között. No az az energia hiányzik, amit akkor leprodukáltam (suli + meló + csajok + kondi + buli folyamatosan), igaz, ma már annyira nem vagyok minden részletére büszke. :B :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40615) Studi válasza madgie (#40609) üzenetére


Studi
addikt

:DDD

(#40616) madgie válasza Studi (#40615) üzenetére


madgie
titán

Lájk :)

(#40617) *Ropi* válasza madgie (#40607) üzenetére


*Ropi*
félisten

Érdekes tünet, ha átmeneti süketséget okoz és nem hallod a szomszédot, amint ütvefúrózza melletted a vasbetont...

;] ;) :P :DDD

A másik, nagyon magas labdát ("Csajozni... hol van az már? :))") meg már inkább le sem csapom. :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40618) zool1 válasza *Ropi* (#40617) üzenetére


zool1
őstag

Ha kell szívesen adunk tanácsot... ;] :DDD

(#40619) madgie válasza *Ropi* (#40617) üzenetére


madgie
titán

Ismered Sheldont? :)

(#40620) L4mie válasza Chapel (#40602) üzenetére


L4mie
veterán

Ahh atok a geek tesó :D tudja ő....

igen Wall of Text / falnyi szöveg :)

Amúgy csak a nagy számok törvénye alapján tényként lehet kezelni, hogy nem csak idegen élet, hanem komoly civilizációk léteznek máshol sok-sok-sok, és a fizika mai állása szerint soha a büdös életben nem fogunk velük találkozni :)
De próbálkozni lehet. + reméljük fejlettebbek és ide tudnak jönni és nem úgy lesz mint a függetlenség napjában.

szörnyű és izgalmas belegondolni mennyire apróbbak vagyunk az aprónál és ugyanilyen szörnyű a másik irányba is belegondolni, hogy milyen folyamatok mennek piciben is.
[link]

Amúgy csillagokkötöztet én simán meghagytam volna úgy, hogy csajszi elmegy a régi pasiát elásni a 3. bolygóra, Cooper meg belemegy a lyukba és rád van bízva, hogy összerakd a storyt :) lett volna hiszti, de én pl. Mass Effect 3 végén se hisztiztem, mivel van képzelőerőm és szeretem ha rám hagyják + lehet brainstormingolni a végeken.

Freddy: hidd el nem minden műszakisnak volt hiánya, ellenben nem is dúskáltunk, de RN-nek kell igazat adnom :))

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40621) Larry303 válasza L4mie (#40620) üzenetére


Larry303
addikt

vmikor olvastam egy idézetet erről ami nagyon is igaz sztem, vmi ilyesmi volt "Vagy egyedül vagyunk az Univerzumban, vagy nem. Mindkét eshetőség ugyanannyira ijesztő."

amúgy meg tetkók festett köröm nekem jöhet ha ízléses....káposzta nem :DDD -pöri nokedlival alap, asszony szerencséjére nagyon tudja :) -lehet már csajoznék ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#40622) Mercutio_ válasza L4mie (#40620) üzenetére


Mercutio_
félisten

Attól, hogy ide tudnak jönni, még nincs rá okuk :N :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40623) Larry303 válasza Mercutio_ (#40622) üzenetére


Larry303
addikt

natalie portman?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#40624) Mercutio_ válasza Larry303 (#40623) üzenetére


Mercutio_
félisten

A port túl messze van:)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40625) L4mie válasza Larry303 (#40621) üzenetére


L4mie
veterán

Jóféle :)

De nem is az ijesztő, tavaly járunk elődadásokra barátnőmmel, volt egy számomra magas, de azért pár dolgot megértettem belőle, ami az univerzum szerkezetével és korával foglalkozik, és ott volt vetítés az ismert-feltérképezett szerkezetről, na ott elképedtem, hogy még a tejút is egy kis pöttönpöttylepkeszar olyan rendszerek vannak kint.
brrr kiráz a hideg és baromira érdekes elképzelhetetlen és felfoghatatlan méretek ezek.

és most picit belekevernék egy kis hittant,
még altalános iskolában tanítottak minket igen aranyos értelmes nénibácsi házaspár hittanra, megragadt egy olyan mondat, hogy isten emberi ésszel felfoghatatlan lény, de majd ha meghalunk és a mennyibe jutunk /meserész/ akkor megkapjuk a felvilágosodást...na nekem ez kb úgy csapódott le, hogy a jelnlegi tudatunk képtelen felfogni dolgokat, de talán a halál egy másik tudatállapot /ez tény, vagy egy nagy semmi mert csak a véletlen hozza létre az egyéniségeket/ és abban majd megértünk olyan dolgokat amiket most képtelen vagyunk. Igen és itt már kezd összeolvadni a fizika és a filozófia és a teológia :P

uhh na dolgoznom kéne

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40626) zool1 válasza L4mie (#40625) üzenetére


zool1
őstag

(#40627) Mercutio_


Mercutio_
félisten

spanyoll: Neked úgy is sok a szabadidőd, ezt másolhatnád!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40628) Real_Necro válasza Larry303 (#40621) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért megnyugtató, hogy a jogászoknak ilyen csajok nem kellenek.

Bár elgondolkodtató, hogy ennyi fóbiával milyenek nekik a jók... :DDD ;]

Furkoo:

"ellenben nem is dúskáltunk"

Azért egy jó műszakis tudta, hogy egyetlen TF bulit sem szabad kihagyni, valamint a Közgázon mindig van szabad préda... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40629) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#40628) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Freddy beteg, kikérem magunknak ezt a hülyeséget :) jöhet a tetkó.

(#40630) spanyoll


spanyoll
addikt

Ez mennyire real?
Valahogy én nagyon kamuszagúnak érzem, de ha igaz akkor az elég faja.

@Merci: Semmi szabadidőm nincs, olyannyira, hogy megnyitni volt csak időm, elolvasni a címet és bezárni.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40631) *Ropi* válasza madgie (#40619) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az összeset nem. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40632) Mercutio_ válasza Real_Necro (#40628) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, így máris sokkal több esélyed van nála ;]

Juszt: 1, 2, 3, 4

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40633) spanyoll válasza spanyoll (#40630) üzenetére


spanyoll
addikt

Szaktopik szerint igaz.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#40634) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Komment nélkül.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40635) crey válasza Mercutio_ (#40632) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Uramatyám az az első lány... instant love <3.

ilyen combok+magassarkú+harisnya + arc+minden.... paaaffff... Megyek kívánok egyet :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#40636) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#40632) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem egyik sem top10 , semmilyen szempontból :(

(#40637) crey válasza .: JuSzT :. (#40636) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Visszamennyé'! :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#40638) .: JuSzT :. válasza crey (#40637) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az elsőről az jutott eszembe, hogy tuti pöcse van :)

(#40639) t_a_m_a_s válasza .: JuSzT :. (#40638) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Meg mér' van meztelencsajos tetkója? Én kurvaélet, hogy nem varratnék magamra egy fürdőgatyás faszit... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#40640) .: JuSzT :. válasza t_a_m_a_s (#40639) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jogos :) Ez a tetkó kérdés is érdekes tud lenni.
Tudják itt páran, hogy nemrég még egy eléggé szétvarrt leányzó futott mellettem, mint partner, és amikor a tetkókra került a sor, mindig így lett vége a beszélgetésnek.
-Minek szeretnéd azt magadra tetováltatni?
- Mert szeretem és kész.
- Oké, akkor legközelebb egy zsemle lesz a hasadon? Mert hogy azt is szereted....

(#40641) Freddy76 válasza Real_Necro (#40628) üzenetére


Freddy76
addikt

A mérnököknek meg nem jut :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#40642) Real_Necro válasza Freddy76 (#40641) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még szerencse, hogy nem "bölcs-ész" lettél... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40643) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#40639) üzenetére


Byk01
senior tag

Tudod, én meg tudom érteni a leszbikus csajokat, mert ugyanazt szeretik, amit én, szóval, ha egy nő meztelen nőt tetováltat magára, azt is megértem, nekem is tetszenek a meztelen nők (no nem mind :D)
Egy pasi ritkán nyújt olyan esztétikai élményt, mint egy közepes szintet megütő nő :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40644) .: JuSzT :. válasza Byk01 (#40643) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Van gyereked? Tegyük fel van :)
Akkor megérted a pedofilokat is ?

Ugyanazt szereti amit te .

(#40645) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Voltam kicsit sétálni. Qrvajóidővanodakint.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#40646) Byk01 válasza .: JuSzT :. (#40644) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem ugyanazt szereti ő, mint én.
Ő azt szereti, amit tehet a gyerekkel, én magát a gyereket.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#40647) madgie válasza .: JuSzT :. (#40644) üzenetére


madgie
titán

Ohó, ez magaslabda... de már lekéstem :D

(#40648) Utka válasza *Ropi* (#40634) üzenetére


Utka
tag

Jessz! :C

Bár - megjegyzem - a pipás cigányasszony hiteltelen mid két képen, Rodrigónál pedig felcserélték a két oldalt.
A többinél a bal oldali képeken előnyösebben mutatnak az illetők.
Szerintem.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#40649) L4mie válasza *Ropi* (#40634) üzenetére


L4mie
veterán

mit kell nézni? O.o

Öltönyös cigány vs. utcai ruhás cigány?

Öltönyös roma vs. utcai ruhás roma? O.o vagy mi a lényege?

Viselkedés teszi az embert nem a ruha,

Nem a ruhat eszi az embert :)

*de ne menjünk bele

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40650) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Na mi újság skacok?

Juszt: Botsesz, linkelj olyat ami bejön, akkor könnyebb hasonlót listázni. Itt én is tuti gyanakodnék, de az az első kép szerintem max leszbi/bisex.

Ropi: A cikk azért annyiból csúsztat picit, hogy az öltözködés a személyiség része is, de alatta a kommentek..... :(((

Ez meg csak úgy, ebéd után....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.