Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39733) rfffffffffff


rfffffffffff
újonc

Üdv!
Röviden: Ma játszottam és egyszer csak kikapcsolt a gép, majd nem indult be. Bekapcsoló gombra néha egy pillanatnyi led világítás volt a reakciója a gépnek, de ennyi. Kihúztam a videókártyámból a táp csatlakozóját és most megy a gép.

Hosszan:
Van egy XFX RX-580P8DBD6 RX 580 8GB GDDR5 GTS Black PCIE -am,Ehhez BE QUIET! Pure Power 10 500W CM táp. Procim I7 8700, ram 16gb.
Éppen játszottam egy olyan játékkal, aminek 4gb-s videókártya van ajánlottban, i5-ös processzor, 8gb ram-al.
Ennek ellenére az átvezető videók akadoztak. Ezt még úgy ignoráltam, bár furcsálltam, hogy 8gb-s videókártyával ilyen megtörténik.
Ma épp játszottam, high grafikán. Simán mennie kellene a 60fps-nek a konfigommal, de nem ment.
Egyszer csak nagy kalandok közepette a semmiből leállt az egész gép. Sehogy sem bírtam elindítani. Ekkor jött az ötlet, hogy kihúzom a videókártyát a tápból. Most így használom a gépet, sima integrált VGA bemenettel fél órája. Egyelőre semmi hiba.
A gépem különben, ha 1-másfél hónapja megvan kb. Ipon-ról rendeltem az alkatrészeket.
Most a videókártya csak az alaplapba van berakva, a tápból ki van húzva, a piros led világít rajta, de ennyi.

Szerintetek mi a probléma? Mivel lehet baj? Lehet valahogy resetelni a videókártyát, vagy egyáltalán azzal van probléma? Bármi ötlet?
Ha bármi részlet szükséges, hogy előrébb jussunk, nyugodtan kérdezzetek, egyelőre ennyit tudtam összeszedni.
Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.