Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) Dorien válasza demars (#46645) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem ezek vannak már egy ideje:

ATH-AD500X
Takstar HI2050 (IMG Stage Line MD-6800)

Előbbi könnyebb, kényelmesebb, jobb, nagyobb térrel, utóbbi viszont rockzenékkel sokkal dögösebben szól (jobb basszus) és szintén kényelmes. A HI2050 egy Beyer DT880 Premium design koppintás ovális kagylókkal. Ha érzékeny vagy a sok magas hangra, akkor inkább az AD500X-et válaszd, az jóval neutrálisabb.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#46652) demars válasza .DLL (#46647) üzenetére


demars
addikt

AD500X -et nem látok használt piacon... Ellenben egy ad900x van fent avx -en 50k ért... Sztem az jó ár érte!
Szerintetek?? Jókat írnak róla, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#46653) EQMontoya válasza demars (#46652) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az annyit megérhet simán.

Same rules apply!

(#46654) kardhalas válasza kardhalas (#46649) üzenetére


kardhalas
csendes újonc

Erre? :)

(#46655) Bodz válasza demars (#46645) üzenetére


Bodz
nagyúr

Hangra is legyen hasonló, mint az M40X, HD330?
Az AVX-es AD900X 50-ért egész jó, csak egy csöppet mélyhiányosnak fog túnni ez eddigiek után.
A HE560 egész kényelmes lehet a HE400S-ből kiindulva, de talán nem fér bele a keretedbe. :DDD

(#46649) kardhalas: Superlux HD661? Nem fülellenség, csak sok a magas. :D

[ Szerkesztve ]

(#46656) #56474624 válasza .DLL (#46647) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezt sosem értettem, hogy dt770-et miért ajánlja bárki rock-ra vagy metálra. Az alja ugyan megvan, de a közepe... :U A dtx 710 is jóval vastagabban adja vissza az elektromos gitár hangját, mint a 770.

(#46657) kardhalas válasza Bodz (#46655) üzenetére


kardhalas
csendes újonc

Azok közül melyik? Van WH,BK

(#46658) Bodz válasza kardhalas (#46657) üzenetére


Bodz
nagyúr

Sőt, még OR is van. :)
Színre utalnak, értelemszerűen bk-fekete, wh-fehér, or-narancssárga.

(#46659) EQMontoya válasza #56474624 (#46656) üzenetére


EQMontoya
veterán

A limited 600 ohmos 770-en elég sok rockot hallgattam, és az nem volt rossz. Mondjuk tisztességes lánc (DA300, Beyer A20) volt mögötte.

Same rules apply!

(#46660) Tomdriver válasza EQMontoya (#46659) üzenetére


Tomdriver
őstag

Bocs a kezdő szintű kérdésemért, de miért kell ilyen két komoly eszközt láncba kötni, ha egyenként is elbírnának a 600 ohmos Beyerrel? Vagy más is volt mögöttük?

(#46661) fattyu válasza Tomdriver (#46660) üzenetére


fattyu
veterán

mert az egyik főleg dac bár van fejes kimenete is.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#46662) hm74


hm74
aktív tag

Shure SRH940-esem a szokásos pánt repedési problémával küzd. Azért ragasztgatni még lehet, de minden bizonnyal nem fogom vele megérni a nyugdíjkorhatárt. :D
Amúgy a 940-est minden eddigi fejhallgatómnál jobbnak tartom, és ha tovább lépek, szeretnék hasonló karakterű (de időtállóbb anyagokból megépített!) fejest találni.
Merre felé nézegessek? Melyik típusok hordoznak olyan hangzásbeli erényeket mint a 940-es? Elsősorban a középtartomány karakterére és a jó felbontó képességre gondolok. Mindegy hogy zárt vagy nyitott, mert a 940-esnek sincs tipikusan zárt hangja.
Ja, és árban 120 körüli plafonra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#46663) Bodz válasza hm74 (#46662) üzenetére


Bodz
nagyúr

HE400S, határozott előrelépés. Bár ennek nincs olyan éle 8-10k körül, mint a 940-nek, de szerintem kibírod néküle. :)

[ Szerkesztve ]

(#46664) Tomdriver válasza fattyu (#46661) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi, tehát a láncban az erősítő követi a DAC-ot. Pont fordítva gondoltam volna, de belegondolva tényleg ez a logikus.

(#46665) akos727 válasza .DLL (#46628) üzenetére


akos727
senior tag

Nagyon köszönöm, remélem a héten eljutok az egyikbe :)

(#46666) Azurooandrew válasza demars (#46645) üzenetére


Azurooandrew
tag

Milyen párnával használod a HD-330-ast, a gyárival vagy Beyer-el? Alul/ felül ér hozzá a füledhez és ez válik zavaróvá néhány óra után vagy inkább a szorító ereje válik kellemetlenné egy idő után? Thx

(#46667) fattyu válasza Tomdriver (#46664) üzenetére


fattyu
veterán

miva?
pc --> dac --> amp --> fejes

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#46668) Tomdriver válasza fattyu (#46667) üzenetére


Tomdriver
őstag

ez-ez. :K
Csak lehagytam az első meg az utolsó láncszemet, mert csak a közepére voltam kíváncsi. köszi.

(#46669) demars válasza Bodz (#46655) üzenetére


demars
addikt

Szia. Ha nem lesz ennyire mély orientált nem gond... Nekem bejönnek... csak kellene valami más...

Ba cy lus: ezt jó, hogy írtad... dt770 pedig szimpatikus...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#46670) Tim82 válasza demars (#46669) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha választhatok, hogy melyik jobb rockzenére is, akkor a (régi, még nem Pro/Edition/stb.), 600 Ohm-os DT770 szerintem jobb rá, mint a DTX910.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46671) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Üdv!

Egy új fejhallgató vásárlása előtt állok, íme a válaszok:

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon használnám egy Asus Xonar U7 hangkártyára kötve.

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Főként zenehallgatásra (sokfélét hallgatok, úgyhogy feltétel, hogy tisztán, precízen és szeparáltan szóljanak rajta az elektronikus, metal és komolyzenei, nagyzenekari szólamok is), este csendes filmnézésre, játékra, néha zeneszerkesztésre.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
25k-50k között írjatok típusokat és pro / kontra érveket, melyik mellett/ellen mi szól, ár/érték arányra melyik a legjobb választás, ami teljesíti a megadott feltételeimet, stb...

Új vagy használt?
Új

Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Jelenleg egy Sennheiser HD555-öt használok, ha éppen minőségibb zenehallgatásra vágyom. A problémám ezen típussal a nyitottsága, ami miatt minden hang kiszűrődik belőle a külvilág felé, ezért nem lehet úgy használni, hogy más azonos szobában tartózkodó személyeket ne zavarjon.
Zárt circumaural fejhallgatót szeretnék, ami szépen szigetel, van olyan kényelmes, mint a HD555 és hangminőségben felül is múlja azt.
Kiegyensúlyozottabb hangzást várok élettel telibb morajlósabb mélyekkel (ilyet a hd555ön szinte meg sem hallottam, míg 5.1es hangrendszeren ugyanezen hanghatásnál az egész szoba morajlott. Tehát ami erőteljesen mély, azt úgy is jelenítse meg a fejhallgató), tiszta, de nem bántóan éles magasakkal radikális kiemelések nélkül.

Circumaural vagy supraaural?
Circumaural

Zárt/Nyitott
Zárt, félig nyitott (ha van, ami jól szigetel kifelé, befelé is)

Honnan vásárolnál?
Magyarország

Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Asus Xonar U7 hangkártyáról

[ Szerkesztve ]

(#46672) demars válasza Tim82 (#46670) üzenetére


demars
addikt

Kösz az infót!
Pedig a 770 ből a 32 ohmossal szemeztem... Ha véletlenül telefonról hallgatnám... De ahogyan többen írtátok sztem nem merem hallgatás nélkül behúzni...

Szerk: no az előttem szólónak kíváncsi vagyok mit ajánlotok... 😀

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#46673) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

A HyperX Cloud és Cloud II hangzásra ugyanaz? Van valami hátránya a II-nek?

(#46674) BigBlackDog válasza demars (#46672) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pedig nem rossz az a 32 Ohmos rockal sem szerintem (mondjuk azért forrás függő, azt elismerem).

Ha esetleg jársz Budapesten és érdekel, akkor meg tudnád hallgatni, hogy milyen. :)

(#46675) T4RT4ROS


T4RT4ROS
újonc

Sziasztok! Szeretnék uj fejhallgatót vásárolni.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon számítógép előtt
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene hallgatás, Film/Sorozat nézés
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10 ezer ft
4.) Új vagy használt?
új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Semmi extrát ha megoldható ne legyen doboz hangja
8.) Honnan vásárolnál?
Magyarország
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya

Illetve tudnátok ajánlani vmilyen olcsóbb mikrofont hozzá ami normálisabb?(5 ezer forintig max)

[ Szerkesztve ]

(#46676) #56474624 válasza EQMontoya (#46659) üzenetére


#56474624
törölt tag

Önmagában persze, nem olyan rossz, de ha egy Shure 840-nel vetem össze rock/metál stíluson, akkor már lesz némi hiányérzetem.
Nyilván az ember az adott árkategóriában legjobb fejhallgatót keresi adott stílusra, én pl biztosan az említett Shure-t ajánlanám elsődlegesen erre a stílusra. :R

(#46670) Tim82:

A régi 770 egy másik állatfaj, ha lehet így fogalmazni. :)

Alapvetően amúgy nincs bajom a mostani 770-nel, a közepe süllyesztett kicsit, nekem ez bizonyos zenéken okoz némi hiányérzetet, pl. Doors ilyen, igényelném, hogy néhány számnál jobban előtérben legyen Morrison hangja, de nincs, és kissé testetlen is a hangja. Komolyzenén vagy (instrumentális) jazz-en már kevésbé van hiányérzetem. Legalábbis amíg nem egy hangversenyt követően teszem fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#46677) Bodz válasza demars (#46669) üzenetére


Bodz
nagyúr

Akkor bátran ess neki az AD900X-nek! :)

(#46675) T4RT4ROS: Takstar/Invotone HD2000, Superlux HD661.

(#46673) TheChos3nOne: Ugyanaz. Hátrány, hogy a Cloud II drágább. Onnan meg már csak egy kis lépés (kb. 4000 pénz) az M40X, én inkább azt venném.

[ Szerkesztve ]

(#46678) endeneu82


endeneu82
csendes tag

Sziasztok!
az AUDIO-TECHNICA ATH-FC707BK-ról mi a véleményetek?

(#46679) krichd1 válasza BigBlackDog (#46674) üzenetére


krichd1
addikt

Melyik 32ohmos? Abból is van legalább 3 fajta.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#46680) BigBlackDog válasza krichd1 (#46679) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pro 32 Ohm Limited Edition

(#46681) Chosen válasza Bodz (#46677) üzenetére


Chosen
addikt

:R

(#46682) .DLL válasza #56474624 (#46676) üzenetére


.DLL
veterán

Ez már kicsit egyéni ízlés kérdése is, hogy például a rock zenéből ki mit tart fontosabbnak. Van 840-em és van DT880-am is de utóbbin jobban szeretek rock-ot (is) hallgatni. Igaz a DT770 mévinkább V, és keményebb hangzású (mondjuk itt elsősorban a 250 Ohm-os Pro-ra gondolok, a legtöbben ezt ismerik szerintem, és ezért is bélyegzik meg), de én ha gitáros zenére vágyom, akkor abból a zúzás a fontos, bár ilyenkor nekem jöhet metál is rock is. Ritkán van olyan, amikor kifejezetten lírai és gitáros hangulatban is vagyok. :D
De oké az SRH 840 is jó erre, mert elég dinamikus a megszólalása, csak nekem az alja kevés egyszerűen... Ha nem ez, és nem is a DT770, akkor viszont AKG K545! Csak az a baj, hogy amíg a Beyer akár 46k-ért is elhozható, a 840 és a K545 60 lepedőbe kerül.
Hogy miért lett mégis 840-em? Nem vagyok nagy fejhallgató gyűjtő, inkább "az egy" fejhallgatót keresem, ami számomra karakterben a moddolt DT880 lett... de kellett egy zárt fejes is, sokszor a zaj miatt, és az SRH 840 pedig kiválóan szigetel és le volt akciózva (bemutató darab) és képessegre elég jónak tartom, csak az a fránya "low end"

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#46683) demars válasza .DLL (#46682) üzenetére


demars
addikt

:R
Ugyan ebben a cipőben járok... Én is azt az "egyet" keresem... Nem mondom, hogy nem jó picit váltani néha... De olyan univerzális fejest keresek, ami alapvetően jó az én ízlésemnek ( egyszerűbb, fapados láncal is szépen szól) és szinte minden hallgatható vele...
Ha sikerül ilyet találnom, sztem az m40x megy... a hd330 marad tartaléknak, mobil használatra (nyaralás)!
De az is lehet, hogy mindkettőt lecserélem... Nehéz ügy ez...
Sajnos nagyon kevés időm van utazgatni, meg ez a vidék hátránya, hogy nem sok lehetőségem van hallgatózásra... de köszönöm a felajánlásokat! :R Ha eldöntöm, hogy melyik legyen a kiszemelt keresek Győr környékén egy boltot ahova el tudok menni...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#46684) #16820480 válasza .DLL (#46682) üzenetére


#16820480
törölt tag

K545 van 40-ért is, ha nem probléma a fehér szín.

(#46685) Lucif-R válasza EQMontoya (#46643) üzenetére


Lucif-R
senior tag

@.DLL & @EQMontoya: Köszönöm a típusokat.

Nem tom de a Beyer T51p, ATH ES700 / ES88 google képek alapján fülre támaszkodós. 1x vagy 2x volt ilyen fülesem viszonylag rövid időre mert nyomta a fülem a dolog ( valahogy nem begyere, zavaró ).

ATH-ESW9 már méretesnek tűnik... de a 60k-s ingerküszöb felett van és sajnos nem 1-2k val :)

ATH-ES10 - őőőő... idehaza 186k kb :D ebay-en 100k környéke.

AKG K545 jólnézki formára is teszik illetve párna méret is jó.... kicsit mondjuk félek ezektől a "bőr" borításoktól... álltalános tapasztalat hogy 1-2év alatt elkezd fesleni ( viszont jobban szigetel mint a sima szivacs ). Bár remélem azért AKG-ék valami rinocéros ( tudom tudom védett állat... ) bőrt használnak :D

AKG K550MKII-et is néztem mert árban ippeg hogy benne van és kinézetre is tetszik.

Sony 100AAP feketében nice, letisztilt semmi csicsa.

ATH M40x - tetszik néztem is, mondjuk én az M50x nagy(obb) tesót :)

Úgyhogy: AKG K545 / 550 vs Sony 100AAP vs ATH M40/50x

Persze a tetszik nem tetszik egy dolog ( fontos ) , de meg is kell majd hallgatni a kedves jelölteket valamikor :)

(#46686) #56474624 válasza .DLL (#46682) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nyilván zavaró az is, ha nincs meg az alja, de metálban a gitároknak kell harapnia. :D :R

(#46687) EQMontoya válasza Lucif-R (#46685) üzenetére


EQMontoya
veterán

Sorry, valamiért úgy jött le, hogy on-eart keresel, esélyesen én nem tudok olvasni. :)

Így kicsit más a leányzó fekvése. ATH-ból A900x, ami jó lehet a célra.

Same rules apply!

(#46688) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Na mi van nem ajánlotok semmit a korábban leírt igényeimnek megfelelően?

(#46689) pulutodurumo válasza Trk.Adam87 (#46688) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ezek szerint nem.

Bár én kicsit szerényebben érdeklődnék.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#46690) fattyu válasza Trk.Adam87 (#46688) üzenetére


fattyu
veterán

na mi van?

már a kérdésben a soroljatok típusokat is csípte a szemem. Ez...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#46691) .DLL válasza Trk.Adam87 (#46688) üzenetére


.DLL
veterán

Te hallod ilyenkor magad? Nem ártana... vagy ez a szint?

Egyébként nem, nincs ilyen fejhallgató, valamiből engedned kell.

(P.H.)

(#46692) Tin válasza Trk.Adam87 (#46671) üzenetére


Tin
veterán

a hd555-öt megmoddolhatod ha kiszeded belőle hátulról a szivacsot, így még szebben és tisztábban fog szólni, viszont még nyitottabb lesz.
nekem is hd555 van, egy m50x után egy dt770pro-ra váltottam. mindkettő az 50e-s kategória, sőt valamivel alatta. az m50x kényelmetlenebb hosszú távon, és elég "fárasztó", mert (nagyon) sok benne a mély, a dt770 ebből a szempontból sokkal kiegyensúlyozottabb hangzású, és sokkal kényelmesebb. mindkettő zárt, szóval a hangok nem fognak zavarni kifelé vagy befelé.
dt770-ből viszont van több változat is, ha könnyen hajthatót akarsz (telefonról, mindenről menjen), akkor a 32 ohmos lehet jó, de az műbőr fülpárnás, a 80 ohmoshoz már kellhet "erősebb" forrás oldal (az u7-re valaki azt mondta gyenge vele, nem hajtja ki rendesen).
amit még ajánlani szoktak, a shure 840, azt csak futólag hallottam telefonról, nem rossz, de nekem inkább a dt770 jött be.

a stílusból meg vegyél vissza, mert ha kocsmában lennénk, már pofánvertek volna érte:)

(#46693) Trk.Adam87 válasza Tin (#46692) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Köszönöm a kielégítő választ. A HD555-öt én is moddoltam még régebben, de ettől csak még nyitottabb fejhallgatóvá vált, ráadásul még így is hiányolom a mély hangok precíz megjelenítését (nem mély kiemelést várok, hanem hogy pontosan úgy adja vissza a mélyeket, ahogyan valójában az a forrásanyagban. A magas sem tökéletes, de azzal különösebb bajom nincsen, legalább nem bántják a fülemet.

A többiektől pedig elnézést a követelőző hangnemet illetően, lehetett volna finomabban is kérdezni, bár a hangsúly egyáltalán nem volt támadó, csak ez így írásban nem megállapítható, szóval tekintsétek úgy, mintha szép udvariasan kérdeztem volna, még egyszer nem fordul elő.

(#46694) Randomized


Randomized
csendes tag

Sziasztok, szeretnék új fejhallgatót venni, és a kiválasztásban kellene a segítségetek! :)

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? - Itthon, a számítógépem
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - Zenehallgatás, filmezés, játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - Jó lenne 10e Ft alatt, de ha nagyon muszáj, akkor kicsit feljebb tolhatjuk a határt. (15-ig max, ha indokolt)
4.) Új vagy használt? - Mindenképp újat szeretnék
5.) Circumaural vagy supraaural? - Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? - Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? - Erre nem igazán tudok válaszolni. Talán úgy tudnám megfogalmazni, hogy mivel sokat játszok FPS játékkal, szeretnék mindent hallani. Zenehallgatásnál élvezem a mély hangzást, tehát az sem lenne hátrány, ha azt is élvezhetném. :DD
8.) Honnan vásárolnál? - Magyarországról
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? - Alaplapi integrált. {Alaplapom}

[ Szerkesztve ]

(#46695) Tin válasza Trk.Adam87 (#46693) üzenetére


Tin
veterán

Ajánlok neked pár helyet hallgatózni, ha pesti vagy: fejhallgatoplaza (shure, audio-technika van) XI. kerület, friendlyhouse vagy hitspace (náluk többminden van, m50x és dt770 is). Szerintem menj el, és hallgatózz egyet náluk. A fentebb írt két füles biztosan tetszeni fog, az m50x-ben tényleg brutál a mély, a dt770 meg (hacsak nincs hatalmas füles) nagyon kényelmes, akár egész napra is, de a Shure 840 sem rossz. A második két boltba viszen pendrive-on zenét, vagy kérsz tőlük, és máris ismered a saját ízlésed.
Viszont hosszú távon az U7 kevés lesz, itt írták már mások is. De az biztos, hogy a HD555-hez képest nagy előrelépés lesz, bármelyiket választod, mert nekem is van, és ismerem a gyengeségeit.
Arra figyelj még, ha bontani akarnak fülest, azoknak még be kell "törnie", tehát az elején sokkal vacakabbul szólnak, mint 10-100 óra után.

Randomized: ha jöhet félnyitott is, akkor a Superlux HD681 EVO a nagyon ajánlott picivel 10K felett. Ez akkor hátrány, ha veled egy szobában vannak mások is. Ha mindenképp zárt, akkor más majd mond okosabbat. Nekem 662B van, kellemes basszussal, kicsit fülre rohadós, de nem vészes, viszont hangzásban azért a másik jobb.

Ba cy lus: na jó, de mi az előadó eredeti szándéka? Ahány rippelés meg újrakeverés, annyiféleképp szól:)

[ Szerkesztve ]

(#46696) #56474624 válasza Trk.Adam87 (#46693) üzenetére


#56474624
törölt tag

(nem mély kiemelést várok, hanem hogy pontosan úgy adja vissza a mélyeket, ahogyan valójában az a forrásanyagban.

Szerintem az ilyet legalább 3x annyiért kell nézni, mint ami összeget írtál. Vagy ha használtan találsz ennyiért egy régi Stax-ot... :K

(#46697) #56474624 válasza Tin (#46695) üzenetére


#56474624
törölt tag

na jó, de mi az előadó eredeti szándéka? Ahány rippelés meg újrakeverés, annyiféleképp szól:)

Na persze így is fel lehet fogni, mintha más-más kiadásokat hallgatnál, de az akkor is füllentés. :)
De onnan is lehet nézni, hogy a fejhallgató eleve csal basszusban, mert a testeddel nem érzékeled. Ez pótolhatatlan veszteség. Szóval aláírom, nehéz téma egy szinten túl, el lehetne rajta vitatkozni jövő karácsonyig. :)

(#46698) Trk.Adam87 válasza Tin (#46695) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Köszi a tippet, majd úgyis megyek fel Pestre a közeljövőben, akkor majd benézek 1-2 helyre.

A Superluxok tudtommal nincsenek a HD555 szintjén, meg is lepődtem, hogy 10 ezer Ft-os fejhallgatót is ajánlasz úgy, hogy a rászánt összeg 50000 Ft is lehet. Tisztában vagyok vele, hogy a Superlux a legjobb vétel az alsó árkategóriában, de nem hinném, hogy jobban szólnának egy nevesebb gyártó 30000 Ft felett kapható termékénél.

(#46699) endeneu82


endeneu82
csendes tag

Sziasztok!
az AUDIO-TECHNICA ATH-FC707BK-ról mi a véleményetek?

(#46700) Tin válasza Trk.Adam87 (#46698) üzenetére


Tin
veterán

mielőtt feljössz, egyeztess velük, hogy mi van bent, mi nincs, nekem volt, ami éppen kölcsön volt adva, ezért mentem más helyre.

a superluxot meg Randomized kollégának ajánlottam, aki utánad írt, csak összevontam egy hsz-be, hogy ne legyen feleslegesen még egy. most lett, hogy ezt beírtam:D

Ba cy lus: na ja, ez is igaz, bár nem tudom, mi a csalás:) emlékszem még tizenévvel ezelőttre várbarlang dnb parti, na ott az egyik helyiségből, ahol valami kemény ropogós dnb ment, ki kellett jönnöm. de másik nagy élmény a sziget volt, full készen david merlini helikopteres produkciója, majd az anima rákezdett a 68-al full hangerőn, és remegett minden. ez még a tarlós féle marhaság előtt volt. egybéként pont az m50x volt az, aminél néha felhúztam a szemöldökön, tiszta olyan volt, mintha mellkasig leért volna a mélyhang.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.