Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) SsPL711 válasza coolpet (#29997) üzenetére


SsPL711
őstag

"Van egy Logitech x210-es hangrendszerem is, nagyon jo minoseget kepvisel, szamomra. Ez legyen hangzasban az alap."

A fentiek alapján megveheted azt a vezeték nélküli sony-t, meg úgy is alaplapiról hallgatod, akkor meg tökmindegy.
20ezerért sokkal jobb vezetékes fejesek vannak. Ajánlom a bevezetőt.

De, ez a topik se nem a vezeték nélküli, se nem a mikrofonos gémer fejesek topikja.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#30002) #71562240 válasza Bjørgersson (#29989) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mindenhez javasolt normális forrás. Semmihez sem elég a pocsék forrás. De ne azért ne vegyél most fejhallgatót, mert most nincsen pénzed normális forrásra. Most megveszed a fejhallgatót, élvezni fogod a pocsék forrásról, majd veszel normálisabb forrást, és még inkább élvezni fogod.

(#29997) coolpet: No igen, "sokan" jönnek azzal, hogy ők elolvasták az összefoglalót, de nekik mégis olyasmit ajánljon a topik, amit nem ajánl a topik. Nincs olyan, hogy ajánlható kategória, mert az számít, hogy kinek mennyi pénze van a célra, és azt kell okosan elkölteni, attól függően, hogy mi a cél. Az itteniek célja a minél jobb hangminőség, tehát ez a szempontjuk a választásban, a vezetéknélküli pedig rosszabb hangminőségű, mint a vezetékes - például a technológia korlátai, a plusz interfészből adódó plusz átkódolás-visszakódolás miatt stb... Pacifistától hiába kérünk tanácsot arra, hogy na de mégis melyik fegyvert érdemes megvenni, amelyik csak azokat öli meg, akiket meg akarok ölni. Van link az összefoglalóban, ahol jó szívvel ajánlanak neked a vezetéknélküliek közül. Azért néha-néha megesik, hogy itt is mond valaki valamit, hogy adott típus nem rossz ahhoz képest, hogy vezetéknélküli - de ez ritka kivétel, és még ritkább, hogy az általad megcélzott árkategóriában, hanem inkább 150ezer körül. Hasonló példa, hogy azt jelzed, hogy a Logitech-ed nagyon tetszik neked, legyen az az alap, de az ittenieknek nem lehet az az alap, mert az ittenieknek jellemzően nem tetszik a Logitech-ed, nem tudnának ilyesmi vásárlásában gondolkodni. Elnézést, ha elkeserítelek, de itt ez a helyzet. A fegyverkereskedőtől kérj fegyvervásárlási tanácsokat. Vagy menj át pacifistába.
Vegyél vezetékest.

[ Szerkesztve ]

(#30003) coolpet válasza #71562240 (#30002) üzenetére


coolpet
senior tag

Hat huh, hmm :)

Vezetekesem van es meg is vagyok elegedve vele, nemtudom miben lehetne jobb egy masik vezetekes.

Azert kerdeztem wireless-t. Na de 150-ert ajanlhato kategoria? :)

Akkor lemondok most a vasarlasrol.

Koszi!

(#30004) #71562240 válasza coolpet (#30003) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem biztos, hogy le kell mondanod róla. A megfelelő topikban kaphatsz 20ezerért is ajánlatot, amivel esetleg elégedett leszel, "ahhoz képest". No meg hallgatózz, Zegen is biztos van ehhez megfelelő üzlet.

(#30005) coolpet válasza #71562240 (#30004) üzenetére


coolpet
senior tag

meyik topicot ajanlod?

Honnan tudtad zegi vagyok?

(#30006) Bjørgersson válasza coolpet (#30005) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Talán ott van a profilodon... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30007) coolpet válasza Bjørgersson (#30006) üzenetére


coolpet
senior tag

Csak nekem nem szurt szemet :D

(#30008) #71562240 válasza coolpet (#30005) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én ugyan nem ajánlom, de a gamer fejhallgatók topikjában foglalkoznak a vezetéknélküliekkel is, bár ott is inkább csak mellékesen. Ott a link az összefoglalónkban.

(#30009) daniel909


daniel909
addikt

hello!
beats solo 2 ről vélemény azon kívül h szar a beats? érdemes a hd-t lecserélni rá?
köszi, danss

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30010) Bobrooney válasza daniel909 (#30009) üzenetére


Bobrooney
senior tag

keresőt használd...

(#30011) daniel909 válasza Bobrooney (#30010) üzenetére


daniel909
addikt

használtam a keresőt, tök jó h a solo HD bejött egy kedves (kritikus) kollegának, érdemben a solo 2-ről semmit se olvastam. leginkább az érdekelne milyen a hangja a hd-hez képest illetve tényleg kényelmetlen-e :F

köszi

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30012) SsPL711 válasza daniel909 (#30011) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem igazán bohóckodunk itt ilyen bícc fejesekkel, ezért tapasztalat se nagyon van itt.
Sokkal komolyabb fejeseket lehet kapni a bícc fejesek áráért, ezért nem igazán favorizáljuk, na meg a hangminősége se az árkategóriájának megfelelő.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#30013) Bobrooney válasza daniel909 (#30011) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Azt hogy mennyire kényelmes NEKED, nem fogja tudni megmondani senki, csak te magad.
Melóban nem jön be a youtube de google ezt dobta: [link]

(#30014) #71562240 válasza daniel909 (#30011) üzenetére


#71562240
törölt tag

Eleve kezelhetetlen kérdés az, hogy megéri-e lecserélni. Kinek, milyen körülmények mellett, milyen célra... stb. - ezt mind a kérdező egyén tudja, főleg, amíg nem közli velünk a paramétereket.
Mint láthattad, szerintem a Solo HD egy jóhangú fejhallgató, 40ezerért már meg is érné a hangminősége, 20ezer körül egész jó vétel lenne. De a Solo 2-t itt eddig egy ember említette, hogy hallotta (én is csak olvastam, hogy a 2-es a HD vonalat fejleszti tovább, nem az ostobán szóló sima Solo-ét), tehát kicsi eséllyel fog érkezni róla vélemény. Szerencsés esetben az illető hallott már Solo HD-t is ugyanolyan körülmények között, és akkor tud összehasonlítást tenni. Erre egyelőre tényleg elenyésző az esély ebben a topikban - túl friss a Solo 2, és a Solo HD-t is kevesen hallották.
De hogy érdemes-e lecserélni... Minek?!

(#30015) Fitzgerald válasza #71562240 (#29985) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Értem, köszönöm a részletekbe menő választ.

#29988 spanyoll

A kábel a maga 2 méterével tényleg elég pain in the ass. Kilincsre, hűtő ajtajára már a lakásban is sikerült felakadnom (főzés, takarítás közben telefonon hallgatok zenét álltalában).

[ Szerkesztve ]

(#30016) Dorien válasza daniel909 (#30009) üzenetére


Dorien
veterán

Nagyon is érdemes a Beats-et lecserélni, csak nem egy másik Beats-re. :)
Szinte minden másnak jobb az ár / érték aránya meg a hangja.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30017) .DLL válasza Fitzgerald (#30015) üzenetére


.DLL
veterán

Miért nem tekeritek fel, rá egy gumi, vagy egy kötegelő drót, és be a zsebbe...?

Én az E30 1m-es drótjával is mindenbe beleakadok, tehát nem foghatom a hosszára, hanem béna vagyok, ezért ruha alatt vezetem el ha lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#30018) Nigér válasza .DLL (#30017) üzenetére


Nigér
őstag

Ruha alatti elvezetés alap, csak a spirál drótossal kicsit furi érzés :)

(#30019) pompás


pompás
csendes tag

Sziasztok!

Panellakásba költöztünk, és mivel nem szeretném az őrületbe kergetni a szomszédokat, úgy döntöttem, beruházok egy fejhallgatóra.
Kizárólag otthon használnám, elsősorban zenehallgatásra és elektromos gitárhoz, de filmnézésre is befognám.
Zenei műfajokat tekintve a post-rock, a progresszív rock, a blues és az indie rock a kedvencem, ezekhez illőt keresek.
Egy párezerforintos 5.1-es hangkártyával rendelkezek, valamint egy erősítővel a gitárhoz. Ha úgy adódik, hogy új forrást is kell vennem, akkor az egészre max. 20 ezret szánnék, különben meg olyan 15 ezret gondoltam a fejesre.
A Superlux HD-660, a 661, és 668B, az amikről jókat hallottam, de annyira nem értek hozzá, hogy csak úgy be merjek ruházni rájuk. Ezen kívül a vaterán is találtam egy érdekes opciót (a lenti link az). http://elektronika.vatera.hu/hi_fi_asztali_audiolejatszo/fulhallgato_fejhallgato/600_ohm_akg_k_240_studio_monitor_fejhallgato_k240_1947041594.html

Remélem tudtok nekem segíteni.

(#30020) daniel909


daniel909
addikt

hello sos!

AKG 619 vagy Sony MDRZX610R?
a bass fontos lenne!! :) thx

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30021) Dorien válasza pompás (#30019) üzenetére


Dorien
veterán

Az az AKG nagyon erősítőigényes cucc.
Superluxból a 681 EVO mostanában a favorit, ezt nyugodtan ajánlom bármilyen forráshoz.
Kicsit feljebb Takstar TS-671 vagy HI-2050.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30022) pompás válasza Dorien (#30021) üzenetére


pompás
csendes tag

Köszi a választ. Arra vagyok még kíváncsi, hogy nem lenne-e érdemes beruházni egy komolyabb forrásra, és ahhoz venni fejhallgatót? Egyáltalán mennyibe kerül egy erősítő, ami a komolyabb fejesekhez szükséges?

[ Szerkesztve ]

(#30023) #16820480 válasza pompás (#30022) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól függ, hogy mi számít neked komolyabbnak. Egy komoly erősítő akár több százezer is lehet simán, a hangforrás (DAC) szintén, és akkor ezekre érdemes már rákötni egy Audeze fejest bátran, ami szintén nem olcsó :))
De általánosságban a jó ár/érték arányú cuccoknál maradva, nagyjából a fejes árát el kell költeni erősítőre és forrásra, vagy inkább még többet, hogy ideális hangzást kapjál. És persze jól párosítani őket, mert nem midnen szól jól mindennel.

(#30024) mettek


mettek
addikt

Sziasztok. Minap vettem egy Denon ah-d1100 fülest. Egyszerűen brutális mozis hangzása van. Kőkemény mély. Aki nem szereti a sok mélyet annak nem ajánlom mert néha sok. Ennek ellenére nagyon széles, szellős hangzást ad. Zenéhez is nagyon jó de a filmeket egy új szintre emeli...mintha moziban ülnél. Kényelmes is, puha bőrpárnái körülölelik a fület.
Valakinek van esetleg komolyabb Denon fülese?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#30025) Dorien válasza pompás (#30022) üzenetére


Dorien
veterán

Bkercso azt hiszem most pont AKG K240-hez fejleszti az X-Szekeres III-at, ez 35k. A régebbi Presenter 2 meg 18k. De ezek csak erősítők, ezek elé még illene egy normális hangkártya / DAC is.

A 681 EVO vígan elvan egy Xonar DGX-ről, U7-ről vagy egy Fiio E10-ről is.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30026) helltp válasza daniel909 (#30020) üzenetére


helltp
aktív tag

Ha csak a bass akkor hallgass bele egy XB600-asba, vagy egy k518-ba, én ez utóbbit javaslom, napi szinten használom és nagyon tetszik a hangja, ráadásul lement az ára is.

Amúgy valaki nézte már az XB610-eset? Valahonnan ismerős ez a színösszeállítás. ;] (gyk. J88)

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30027) pompás válasza Dorien (#30025) üzenetére


pompás
csendes tag

Még egy-két utolsó kérdésem lenne (talán nagy butaság lesz, de nem értek az ilyesmihez). A gitárhoz használt Laney HCM10 erősítőmet nem tudnám befogni valahogy zenehallgatáshoz? A mostani hangkártyám (ha ez számít egyáltalán) nem integrált, de a kb. kétezres árából következtetve nem is egy nagy durranás, szóval ha sikerül is befogni az erősítőmet, szükségem lenne új hangkártyára?

(#30028) dmenyusd


dmenyusd
csendes tag

Sziasztok!

Erről a két fülhallgatóról kérnék egy kis véleményt. Nem igazán vagyok otthon a témában, ezért is kérdezlek titeket.

-Sony MDRZX300B
-Scullcandy Hesh2

A t-mobile-nál aránylag jó árban lennének akcióban, legalábbis ahogy nézegettem az árösszehasonlító oldalakat. Előbbi 5.999Ft, utóbbi pedig 9.999Ft.

Soha nem volt még fejhallgatóm, ezért nem tudom melyik milyen, mennyire érik meg az árukat, és egyáltalán milyenre is van nekem szükségem.
Itthon használnám leginkább a géphez csatlakoztatva, illetve kilátásban van, hogy szeptembertől többet fogok vonatozni/buszozni, így még ott hallgatnám a zenét vele. Emiatt lényeges lehet szerintem, hogy ne szűrődjön ki belőle annyi hang. A hallgatott zenei műfaj leginkább "diszkó", a legkülönbözőbb alfajtáival, illetve még rap, illetve hiphop ami még szokott menni, más nem igazán.

Ha esetleg ezeken kívül van jelenleg valami sokkal jobb ár-érték arányú eszköz, akkor azt megköszönném, ha írnátok róla.

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#30029) Zoli133 válasza pompás (#30027) üzenetére


Zoli133
őstag

A gitárerősítő maradjon meg gitárhoz, alklamatlan erre a feladatra.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#30030) Silent77 válasza dmenyusd (#30028) üzenetére


Silent77
veterán

Scullcandy Hesh2, ez engem is érdekelne, 8000ft t-nél, máshol 14000ft.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30031) Dorien válasza Silent77 (#30030) üzenetére


Dorien
veterán

Hallgattad már?
Én ami Skullcandy-t hallottam az MM-ben, az mind lehangoló volt. Csak a Marley fejesek szóltak rosszabbul...
Ez kb. olyan divatmárka, mint a Beats.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30032) Silent77 válasza Dorien (#30031) üzenetére


Silent77
veterán

Nem hallgattam, ezért is kérdeztem. :)
Av online oldalon van egy teszt, de nem olvastam még.
Beakarok gyűjteni pár olcsóbb fejest, teszt céljából.
Aztán ha van vki helyi aki ért is hozzá, eljön és leteszteljük. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30033) Dorien válasza Silent77 (#30032) üzenetére


Dorien
veterán

Ebből a pénzből inkább egy 681 EVO. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30034) Silent77 válasza Dorien (#30033) üzenetére


Silent77
veterán

Az nem 8000ft. :)
De az is tervbe van. :K
Meg a takstar nyitottjai.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30035) Dorien válasza Silent77 (#30034) üzenetére


Dorien
veterán

10300, de legalább az egy jó fejes.
Szerintem a Skullcandy pénzkidobás. Inkább idd el akkor már. :))

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30036) #71562240 válasza dmenyusd (#30028) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szia.
Kérdezés előtt bármely topikban a témaösszefoglaló és a kereső használata illendő.

Link 1
Link 2
Link 3
Link 4
Link 5

Ezek nagyobb része kérdés, de azok környezetében is találhatni a kérdésekre adott válaszokat, sőt beszélgetéseket. Lásd hólabda/lavina módszer. Kivesézheted alaposan. Talán nem is marad kérdésed, vagy teljesen új kérdéseid támadnak.

(#30037) Nigér válasza Dorien (#30035) üzenetére


Nigér
őstag

Találtam az "aprón" 1 eladó vesét.
Hátha a májától is megválna jó pénzért és akkor mehet a dáridó! :DDD
[link]

(#30038) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Egyszerűen nincs időm fölmenni Pestre kipróbálni a kinézett fejeseket, így újra bekérdezek. Most egy HD681B-t használok, és a kinézett fejesek a k518, a k430, retro Dj2, ha esetleg lenne nomono fele egy soundmagic p21, vagy p30 akkor ártól függően ugye az is jó lenne. Valami olyasmit szeretnék, ami nem túlságosan mélyorientált (a legjobb egy retro dj1 tere lenne egy hangyányit több méllyel, vagy élettel [nekem jó, de olyan semmilyen a hangzása]).
Az lenne a legfontosabb, hogy vagy összehajtható legyen, és akkor tudjam kemény tokba tenni, vagy elpusztíthatatlan felépítése legyen. A superluxot fél évig cipeltem a gyári zacsiban, de nagyon megsínylette. Otthon, és vonaton használnám, ha egy kisebb darabot mondjuk k518-at, vagy 430-at veszek akkor utcára is kiviszem, de igazából nem lényeges.
Max. 10k körül szánnék rá, és tudom a HD2000 lenne a legjobb, de a fényes nem összehajtható teljes műanyag felépítésben nem tudok egyszerűen megbízni.
Forrásnak inspiron 7720 se alaplapi, nokia Lumia 630, de főként a sony Mp4-em szolgálna (később szeretnék komolyabbat, de egyenlőre a fejes kellene).

Nagyon megköszönném :R
(valószínű vakon kell majd választanom, a közeljövőben nem tudok Pestre fölmenni kipróbálni, amint kezdődik az egyetem Szegeden, pedig még annyira se fogok tudni)

(#30039) helltp válasza -Faceless- (#30038) üzenetére


helltp
aktív tag

Nekem a superluxok közül a 668B van meg a sima 662 és ezek után vettem egy k518 -at. Személyes teljesen szubjektív botfülű tapasztalatom az hogy k518-asnak kisebb a tere mint a 662-esnek és egy fokkal mélyebb mint a 668B. De mostanában 7k-ért lehet vinni újonnan a k518-ast, annyiért utcára szerintem ajándék, ha nem zavar a mélykiemelés akkor bestbuy. (Nem megy rá a mély vészesen a többi tartományra bár a sok basszusgitárt tartalmazó hangszeres zenékben még egy fokkal ráemel a basszusgitárra és így annyira nem élvezetes.) Cserébe kicsi és még kisebbre összehajtható, szvsz jól néz ki, egész jó anyagokból van és csak kicsit nyegle de baromira szorít, kicsit muszáj nyújtani rajta (nekem).

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#30040) Fitzgerald válasza pompás (#30027) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Felejtős, én is próbálkoztam anno ilyesmivel egy Line 6 Spider IV-el.
Viszont a Line 6 Pod már tökéletesen alkalmas zenehallgatásra is.
Lényegében egy igen jó minőségű külső hangkártya/DAC/fejhallgató erősítő/effekt kombó.
40-45000 forint körül van.

Muffman01

Retro DJ kettőt kb. 3 hete próbáltam Media Marktban. Két forintot nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#30041) oneiros válasza -Faceless- (#30038) üzenetére


oneiros
tag

Esetleg a hordozhatóként még számításba veheted a JVC HA-S400-at carbon nanotube driverrel, 10k az edigitalban.
Strapabíró fejhallgatót 10k alatt nehéz találni elfogadható hangzással, talán a Philips Oneill (SHOxxxx) sorozat ilyen, az MM-ben láttam múltkor kitéve.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#30042) pompás válasza Fitzgerald (#30040) üzenetére


pompás
csendes tag

Végül úgy döntöttem, hogy kezdésnek rendelek egy Superlux 681 EVO-t, aztán majd meglátjuk, ha úgy alakul, beruházok egy komolyabb forrásra is.
Köszönöm a válaszokat!

(#30043) Dorien válasza -Faceless- (#30038) üzenetére


Dorien
veterán

A HD2000 szerintem az árához mérten egy masszív fejes, sokkal inkább ezt választanám hordozhatónak, mint az on-ear AKG-kat. Dobálni persze nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#30044) rizso válasza pompás (#30019) üzenetére


rizso
addikt

"Panellakásba költöztünk, és mivel nem szeretném az őrületbe kergetni a szomszédokat, úgy döntöttem, beruházok egy fejhallgatóra."

Mit meg nem adnék egy ilyen szomszédért a mostani helyett :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#30045) -Faceless- válasza oneiros (#30041) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem az a lényeg, hogy szuper strapabíró dobálható legyen természetesen a hangzás az első, de annyi kritériummal, hogy ne hulljon szét, mint a superlux...
A JVC-t én is néztem, de angol oldalakon erősen mélyorientáltnak írják. Az Oneil-ben pedig nem tudom mennyire bízzak olcsó philips-ekből még nem igen találtam hallgathatóval, de utána nézek.
Köszi a választ, akkor utánaolvasok ezeknek is. :R

#Dorien Fogalmam sincs milyen élőben, mindössze a képek alapján ítéltam így. Nem csak ez a probléma lenne vele. Még korábban írták, hogy a párna belülről 5 cm magas így nekem az közelebb lesz egy on-earhez. :/

[ Szerkesztve ]

(#30046) SsPL711 válasza -Faceless- (#30045) üzenetére


SsPL711
őstag

Superlux HD-661.
Strapabíró, nagyon jól szól bejáratás után.
Utcán még nem próbáltam, de elég jól izolál.
Zárthoz képest nagyon jó térrel rendelkezik.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#30047) .DLL válasza -Faceless- (#30038) üzenetére


.DLL
veterán

Hol jött szét a HD681-ed? Hogy én is odafigyeljek rá azon a rézen, bár nekem csak itthon, biztonságban van tartva. :D

(P.H.)

(#30048) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

1.Beyerdynamic DT 770 PRO Limited Edition 32 Ohms 2.Audio-Technica ATH-M50x .Valaki aki esetleg hallotta mindkettőt leirhatná melyik alkalmasabb allrounder fejhallgatónak elsőkörben fejhallgatoerősitő nélküli hassználatra.hol tudnám meghallgatni mindkét tipust?válaszokat előre is köszönöm.

bendeguz_HUN

(#30049) -Faceless- válasza .DLL (#30047) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jobb membrán ragasztása elengedett, a felső pántok (a fém) műanyag borítása 4 helyen repedt el, érintkezési hibája van a jobb oldali hangszórónak, és mintha halkabb is lenne, mint a bal (gondolom a membrán nem lett tökéletesen megcsinálva).

[ Szerkesztve ]

(#30050) #71562240 válasza bendeguz76 (#30048) üzenetére


#71562240
törölt tag

Beyer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.