Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) syler123 válasza Bodz (#47100) üzenetére


syler123
veterán

Azt értem ez alatt lényegében amit írtál, nem tudom jól kifejezni, de talán a feszes mély az jó kifejezés. Hallottál x230-at? Nem értem miért írod hogy puffog, szerintem egyáltalán nem, annak tetszik a mély hangja, ott máshol van hiányosság, közép stb...

Akkor ezek szerint a normális mély nem várható el 13k-ért, pedig úgy gondoltam fejesből azért jobbat kapok ugyanannyiért, mint hangfalat.

Másik kérdésem, ha a Superlux mellett döntenék, mi a jó beszerzési forrása? Sokan írták itt hogy 11k stb, én annyiért sehol nem látom. Egyedül Gearbest, de ha megvámolják, akkor meg még drágább is, mint idehaza.

Takstar hd2000, amit még korábban néztem, akkor még ilyen 6700ft volt, most 10k. De ez is van vagy 10 féle néven, lehet meglehetne kapni olcsóbban, de gondolom ez jóval gyengébb a Superluxnál.

[ Szerkesztve ]

(#47102) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Fejhallgató vásárlását tervezem.

Szegeden van lehetőség próbálgatni?

Ezeket néztem:
-Sennheiser HD 598
-Audio Technika ATH M50x DG
- Beyerdynamic DT770 és 880

Később beszerzem egy Fiio E10K Olympos 2 (úgy olvastam ez ajánlott)!

Leginkabb zenehallgatásra és játékra használnám (xo-ps4)! Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#47103) Dorien válasza syler123 (#47101) üzenetére


Dorien
veterán

Takstar HI2050, Takstar TS671 - mindkettőnek feszes a mélye normális forrásról, ebben a tekintetben szerintem sokkal jobbak a 681 EVO-nál. De a 681 EVO is eléggé best buy az áráért, főleg mióta plüss párnát is adnak hozzá.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47104) syler123 válasza Dorien (#47103) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Utóbbi még akár bele is férhet árban (16k), a hi 2050 az 18k. Még agyalok rajta.

(#47105) schawo válasza darvinya (#47097) üzenetére


schawo
titán

Ne haragudj, de ez zöldség. A helyes megoldást sheratannál találod. Magyarul szimmetrikus jelátvitelnek hívjuk. [link] [link]

A 4 érintkezős megoldás a szetereó szimmetrikus átvitelre való.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47106) Leigazoka válasza #16820480 (#47093) üzenetére


Leigazoka
tag

Elvileg február 22-25 körül lesz elérhető a 2,5 jack-s változat un. áron.
EF100 erősítővel csak 750 dollár... vagy az 560 + ef100 1100 dollár.

(#47107) Dorien válasza syler123 (#47104) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem próbáld ki őket a Nomono-nál, ha van belőlük készlet. ContaxG az illetékes itt a fórumon.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47108) #16820480 válasza Leigazoka (#47106) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szóval ha már van kábeled, akkor veszel hozzá erősítőt és fejest is? :DDD
Amúgy pontosan mit keresel?

(#47109) syler123 válasza Dorien (#47107) üzenetére


syler123
veterán

Ez lenne a legjobb, de csak ezért nem mennék fel Pestre, itt az isten háta mögött nincs sehol ahol ezeket ki tudnám próbálni :D Esetleg Media Markt.

(#47110) #71562240 válasza FuRiONight (#47102) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha nem is éppen a jelöltjeidet, de hallgatózni lehet Szegeden az MM mellett például az Audioline-nál - lehet hogy megszereted például a Grado-t.

Az általad kinézettekről rengeteg véleményt találsz a topikban rákeresve. Én azok közül a Beyereket forszíroznám, de inkább kicsit arrébb mennék például a B&W P5-höz vagy a NAD Viso HP-hez - mások máshoz.

[ Szerkesztve ]

(#47111) Dorien válasza syler123 (#47109) üzenetére


Dorien
veterán

Posta is van a világon. De mondom, ContaxG -t keresd - ő tudja, hogy mi van raktáron és hogy milyen feltételekkel (előre utalás vagy utánvét) vállal postázást.

Én mindkét fejest (TS671 és HI2050) imádom, de kényelmi szempontok miatt (egyenes kábel, stabilabb fejpánt és fülpárnák, kisebb súly) csak az utóbbit használom nap mint nap.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47112) Bocsorcser93


Bocsorcser93
újonc

Sziasztok! Rendeltem egy Audio-Technika ATH M20X fejhallgatót, tudnátok róla véleményt írni,esetleg tapasztalatokat? Hatalmas elvárásaim nincsenek,első "komolyabb" fejhallgatóm lesz,számítógéphez használnám egy Asus Xonar DG hangkártyával. Mindenféle zenét szoktam hallgatni,de leginkább rock/metált.
Fejméretem a közepes és nagy között helyezkedik el, kényelem szempontjából milyen?
Magáról a márkáról is szívesen olvasnék véleményt,előre is köszönöm a válaszokat !

(#47113) darvinya válasza schawo (#47105) üzenetére


darvinya
titán

Mikrofonnak miköze van fejhallgatóhoz.

Amúgy ugyanazt írják mint én is.

kammerer

Na ezt jól megaszontad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#47114) Leigazoka válasza #16820480 (#47108) üzenetére


Leigazoka
tag

A keresésre már kaptam választ a fórumon: rock, játék film: neked a planár lesz jó kb. + hifiman 400 valamelyik variánsa.

Eddig még semmi sincs, csak tervezek :)
A HE 400i biztosnak látszik.
Erősítőnek a ifi micro ican vagy idac lenne...
DE a webshopon van hozzá tartozó erősítővel HE 400i 750 dollárért.
Az EF100 nak nincs balanced csatija csak az EF6 nak, de az nagyon drága.

Külsőre egy AQ nighthawk vagy sonus pryma jobban bejön, de ha hangban ez
a jobb akkor Ő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#47115) Dorien válasza Bocsorcser93 (#47112) üzenetére


Dorien
veterán

Első, zárt fejesnek jó lesz. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47116) schawo válasza darvinya (#47113) üzenetére


schawo
titán

Az audio jel, egy váltakozó feszültség, és rohadtul mindegy neki, hogy mikrofonból jön, vagy erősítőből. Ha ugyanazt írtad, akkor minden rendben.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47117) #71562240 válasza darvinya (#47113) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem én "aszontam jól meg". Te nyilvánítottad ki egy elemzésről en bloc hogy marhaság, ennek örvén írtál néhány olyan mondatot, ami egy konfúzus zagyvalék, tele ténybeli és értelmi hibával. Nem tudja az ember, hogy hol álljon neki, annyira kezelhetetlenül zagyva. És akkor még képes vagy azt írni schawo példájára, hogy "ugyanazt írják mint te is". Nem. Nem ugyanazt írják, ugyanis azok nagyjából helytállókat írnak, annak ellenére hogy Wikipédia szócikkek.
Nem az általad marhaságnak mondott szöveg a marhaság. Te komplett valóságmentes mondatokat írtál, függetlenül attól, hogy az általad marhaságnak nevezett, sheratan által citált eredeti dokumentum milyen minőségű - annak egyébként van minősége, értelmezhető beszéd.

[ Szerkesztve ]

(#47118) #16820480 válasza Leigazoka (#47114) üzenetére


#16820480
törölt tag

Őőőőő, hát azoknál biztosan jobb hangban sokkal. Viszont azt tudod, hogy a fejeshez adnak kábelt, nem kell külön megvenni ;) Nem hinném, hogy így első körben kellene neked balanced kábel :N

És szerintem az EF100 sem lehet rossz vele, gyantom, hogy jobb az iFi-nél. Bár egyiket sem hallottam, de iFi-ből volt egy nagyjából fél millába kerül a kezeim közt, és komolyan mondom, a telefonom szebben szólt :U

(#47119) Skizz


Skizz
addikt

Hahó

Van itt olyan, aki sokáig használt B&W P5-öt? Van most egy használt itt 40 ezerért - igaz, gari nélkül.
Régóta a márka szerelmese vagyok, viszont még egy jó darabig mérete és ára miatt is fejhallgató közé leszek szorítva, de az is nagy dolog lenne.
Felhasználás 90%-ban zongorajáték, mármint hallgatása, a maradék meg tökmindegy.
Erősítőt honnantól érdemes nézni hozzá?

(#47120) syler123 válasza Dorien (#47111) üzenetére


syler123
veterán

Persze posta az van, de kipróbálás jobb élőben, mint visszaküldözgetni ha nem okés. Rám írt egy srác hogy van neki egy párszor használt hi2050 13k-ért, vagy azt veszem vagy kínából ugyanennyiért újat. De aliexpressen gondolom vannak hamisítványok, vett valaki onnan Takstar hi2050-et?

(#47121) .DLL válasza syler123 (#47120) üzenetére


.DLL
veterán

Ha a srátz aki reád írt, egy itthoni beszerzésű példányt árul, reáadásul van esetleg még rá gari is (?), akkor tuti azt venném.

(P.H.)

(#47122) #71562240 válasza Skizz (#47119) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ugyan ilyesmiben nincsenek "legek", de szerintem a fejhallgatók közül 100ezer alatt a P5 tudja legjobban megközelíteni a hangdobozélményt. Részben, mert a karaktere-tónusa ellentétes a B&W hangdobozok karakterével-tónusával.
Sokat írtunk már itt és a topik előző részében róla, éppen alig ideje, valamivel fentebb linkeltem.
Erősítőket meg próbálgass hozzá, amennyi pénzed van. Jobb mobilról és PMP-ről is sokat nyújt.

(#47123) syler123 válasza .DLL (#47121) üzenetére


syler123
veterán

Igen, azt írta kedden megírja hogy garis-e. Nem nagyon szeretek mondjuk túlzottan használtat venni semmiből, meg ennél nehéz megállapítani hogy mennyit használták, meg milyen izzadós csubakkafazon használta :D Nem sajátja, sztem ő ilyen használt fejeseket árul. Még meglátom, eddig ez tetszik legjobban, meg jókat is írtatok róla, minőségre jobbnak tűnik mint a Superlux 681 EVO.

[ Szerkesztve ]

(#47124) #81562624


#81562624
törölt tag

Sziasztok,

Jelenlegi JVC HA-RX300-asomat cserélném hasonló árkategóriájú fejhallgatóra. A Maxell Retro DJ-t néztem ki. Kérdés az, hogy jobb-e a JVC-től!?

(#47125) Dorien válasza syler123 (#47123) üzenetére


Dorien
veterán

A HI2050 szerintem mindenben jobb a HD681 EVO-nál, egyedül a magas tartománnyal kell kezdeni valamit, mert alapból elég szúrós tud lenni az a 7100 Hz környéki tüske a frekvenciamenetben. Én egy kis Fiio E10-zel használom + parametric EQ beállítás a JRiver-ben.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#47126) .DLL válasza #81562624 (#47124) üzenetére


.DLL
veterán

Attól függ miben. Pl. kényelem mennyire fontos...

(P.H.)

(#47127) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Sziasztok! Mennyire volna fontos egy Fiio e10-es egy asus phoebus xonar hangkari mellé, vagy felesleges mert a phoebus is rendesen meghajt egy beyer DT 770 Pro 250 ohmos fejest? Vagy van minőségi különbség? A két hangkartya között? Köszönöm! :)

(#47128) #81562624 válasza .DLL (#47126) üzenetére


#81562624
törölt tag

Hangzás, kényelem. :)

(#47129) pengwin


pengwin
addikt

Szervusztok!
Egy ismerősöm 60 ezer HUF-ig bezárólag keres fejhallgatót, a Sennheiser HD598-at nézte ki.
Alaplapi hangrendszerről, nem jó minőségű digitális zenével lenne etetve, a hangjával szemben támasztott igény a "jó basszus". :DDD :U Szerintem brutális overkill neki ez a fejes.
Ajánlanék neki mást, de eléggé más az ízlésünk, így hozzátok fordulok segítségért, ajánljatok egy kényelmes circum fejest!
Utcára nem vinné, szóval lehet nyitott is.
Főleg elektronikus zenét hallgat (pl. d'n'b), néha be-be csúszik más (rock, kicsi komolyzene) is.
Szokásai nem fognak változni, vagyis a forrás nem hiszem, hogy sokkal igényesebb lesz, próbálom rábeszélni egy hangkártyára (mondjuk Xonar).

tl;dr:
Javaslatokat várok, amik megfelelnek ezeknek a kitételeknek:
- főleg elektromos zenéhez, játékhoz kéne
- "legyen jó basszusa"
- nagyon alap forrásról lesz hajtva (alaplapi hangcsip)
- valószínűleg rossz minőségű felvételekkel lesz etetve
- circumaural, legyen kényelmes (~8 óra viselés után is)
- lehet nyitott, de a zárt sincs kicsukva
- 60 ezerig, de lehet olcsóbb, az illető nem fog egy 60 ezres fejest kihasználni
- pluszpontért: kapható edigitalban, fejhallgatóplázában

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#47130) DEJVID válasza pengwin (#47129) üzenetére


DEJVID
őstag

A tipikus "legyen jó basszus" elvárás általában egyet jelent a sok/túl sok basszussal, amitől a hd598 tudtommal elég messze van. Egyébként sem éri az árát, és nem is ilyen igényekhez való.

(#47131) .DLL válasza DJZoliboy (#47127) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem egyik sem, de ha már megvan a fóbeusz, akkor nem kell még egy E10k... nem is illik a DT770-hez szerintem.

(#47128) carrick16: nagy valószínűséggel jelentősen kényelmetlenebbnek fogod találni hosszú távon a gyári párnákkal (amik az idő elteltével még keményebbek lesznek)(bár puhább párnát lehet hozzá találni e-bay-en például).

(#47129) pengwin: Magnal LZR-580-nál nem biztos, hogy kell feljebb mennie, esetleg egy Takstar Pro-80 alapú fejes, pl. Hyperx Cloud. Nem is értem miért akar elkölteni 60 ruppót fejesre, és miért nem akar költeni forrásra alá, mindenesetre a pénzből, amit megspóroltunk neki, nézzen (vagy nézz) be a fejhallgatóerősítő és DAC topikba. ;D

(P.H.)

(#47132) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok.
Kinéztem ezt a fejhallgatót[link] véleményt szeretnék kérni róla. Illetve mint ajánlanátok helyette ha ez nem jó választás az alábbiakra.
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Skype, játék zenehallgatás.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Max.22000Ft.
4.) Új vagy használt?
Inkább új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
8.) Honnan vásárolnál?
Magyarország
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
HP laptop és csak usb-s jó mert a hangkártya nem kezeli jól a 3,5 jack-et
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#47133) salytmasztor válasza .DLL (#47131) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#47134) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

Superlux HD-668B-hez milyen kényelmesebb fejes párnát érdemes rendelni?
Valamilyen AKG K240 (utángyártott) verziót vagy mást?

Kb egy hete bukkantam rá a szimpatikus Z Review csatornára és ott például HiFiMAN pads-okat ajánl az emberünk.
De lehet jó lenne beszerezni az általa ajánlott Brainwavz párnákat, mert nagyon kényelmesnek tűnnek azok is (mondjuk nem a 668B-hez, hanem majd másik füles(ek)hez).

[ Szerkesztve ]

(#47135) #16820480 válasza salytmasztor (#47134) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Hifiman párnáknál arra figyelj, hogy nekik ilyen műanyag keret van a hátulján, amivel fel lehet illeszteni a fejesre, és az nem hiszem, hogy csak úgy rámegy más típusra. A Focuspad párnák legalábbis olyanok. A Brainwavz kényelmes, nekem a bőr falú velúr van, viszont elég vaskos, puha, így kicsit torzítja a hangot szerintem. Amikor én próbáltam, akkor a közép és magas tartományt kicsit szórta, olyan szúrósabbá, kevésbé definiálttá vált tőle.

(#47136) syler123 válasza Dorien (#47125) üzenetére


syler123
veterán

Értem és ha a használt és az új között kellene választanod, akkor is a hi2025-öt választanád a HD681 EVO ellenében? Nem tudom milyen lehet a mély tartománya, nincs itt olyan tulaj aki ezzel néz sorozatokat/filmeket (Mármint az EVO-val)? Aliexpress-es rendelés már nem oké, olvastam hogy sok a hamisítvány. Mondjuk a ho2025-öt idehaza nem is találom újan sehol.

[ Szerkesztve ]

(#47137) BigBlackDog válasza Figur10 (#47132) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem rossz topik. :((( Katt a képre!

(#47138) Tulku válasza schawo (#47105) üzenetére


Tulku
veterán

No akkor én is rosszul tudtam...ezek szerint egy 4 pólusú csatlakozóval (2,5 mm-es jack AK-nál) külön a bal és jobb oldali hideg- és melegpontot elvezetve a füles-fejes bemenetéhez (ami ugye ekkor természetesen maga is fogadja a külön pontokat) még nem beszélhetünk balanced (szimmetrikus) kábelről, csak akkor, ha van külön árnyékolás is?

Tehát pl ANGIE füleshez adott 2x4 érpáros 2,5 mm-es balanced (4 pólusú) csatlakozóval szerelt és általuk balanced.nek nevezett kábel nem is balanced?

Mert én úgy tudtam, hogy a szimmetrikus jelátvitel az, ha a digitális jel dekódolásától kezdve a végső hangkeltő egységig (feüles.fejes pl) külön érpáron fut a bal és jobb meleg- és hidegpont.

Nem, teszem OFF-ba mert szerintem ez itt a fejes topikban igen ON kérdéskör...

Illetve kérem ezt magyarázzátok el:

"A jel a melegpont és a hidegpont közötti különbség."

(#47139) .DLL válasza BigBlackDog (#47137) üzenetére


.DLL
veterán

Ne, inkább próbáljuk meg lebeszélni őket a beépített mikrofonról, és a designes gámer cuccokról! ;) Úgy érzem sokan közülük csak nem tudják, hogy a hifi sztereó fejesek között sokkal jobb hangot is lehet ezek árában kapni.

(#47138) Tulku: fejesnél nem kell egy harmadik közös pont (föld, test, árnyékolás, 0, whatever) mert a hangszórójának is két kivezetése van, nevezhetjük őket +/- vagy meleg/hideg pontnak. Tehát igen ez esetben elég 2 ér a hangszóróknak, melyekből kettő van =4 ér.
Készülékek között melyeknek van 0 potenciálja, ezeket is össze szokták kötni, hogy meg legyen a "közös nevező" ezért kell itt csatornánként 3 ér: +/-, 0, de egy fejhallgatónak nincs földje, teste, nem is szükséges neki közös pont.

"Illetve kérem ezt magyarázzátok el:"
"A jel a melegpont és a hidegpont közötti különbség."

Ha a + és - pont között 1,2V a feszültég, akkor annyi a jel, ha -0,4V akkor épp annyi a jel, ha 0V van kettejük között akkor annyi jel pillanatnyilag (és idelis esetben a hangszóró már vissza is tért a kezdeti pozíciójába)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#47140) BigBlackDog válasza Tulku (#47138) üzenetére


BigBlackDog
veterán

"A jel a melegpont és a hidegpont közötti különbség."

Nem vagyok szakértő, de megpróbálom összeszedni, ahogy én értem. A hang valamilyen elektromos jelből keletkezik, ami tulajdonképpen nem más, mint "potenciálkülönbség" két pont között. Feszültséget sem tudsz csak egy pontban mérni, mivel kell hozzá egy referencia nulla pont, amihez képest megméred, hogy mennyivel több-kevesebb a kiszemelt helyen. Tehát tulajdonképpen nem egyszerűen feszültséget mérsz, hanem potenciál különbséget egy referencia nulla ponthoz képest. Jelen esetben a referencia nulla pont gondolnám, hogy a hidegpont lesz. Mondjuk nem vagyok teljesen biztos, hogy itt is ilyen egyszerű a dolog, mivel váltóáram csordogál az ilyen eszközökben. Remélem nem sikerült túl nagy badarságot írnom, de én így tudom ezt felfogni. :)

(#47141) Tulku válasza .DLL (#47139) üzenetére


Tulku
veterán

Köszönöm...akkor ugyan részismereteim voltak, de azok jók...fél siker!

Mikrofonozáshoz, hangszereléshez nem értek az Schawo asztala...

(#47142) schawo


schawo
titán

Tulku .DLL BigBlackDog
Az összes állítás helyes.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47143) blackboard


blackboard
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy lehet-e es hogyan egy darab 3.5-es jack aljzatra fejhgallgatot es mikrofont is rakotni.

Ha ez megoldhato, akkor tudtok-e javasolni olyan mikrofont, ami a modmic-hez hasonloan rogzitheto a fejhallgatora?

Elore is koszonom.

(#47144) schawo


schawo
titán

Hátha esetleg valaki rámozdul: 1500 db-s sorozatból, piros-fekete, sorszámozott AKG K7XX Limited Edition a Massdropon 200 dollárért. [link] figyelem, massdrop link

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47145) Figur10 válasza BigBlackDog (#47137) üzenetére


Figur10
tag

Bocsánat :B

(#47146) BigBlackDog válasza Figur10 (#47145) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Semmi gond. Persze, ha nem ragaszkodsz a gamer csodákhoz -szerintem is jobban járnál így-, van bőven ajánlott fejes errefelé is. :)

[ Szerkesztve ]

(#47147) Tin válasza Figur10 (#47132) üzenetére


Tin
veterán

Kingston HyperX Cloud vagy Superlux HMC681EVO

az első zárt, a második félig nyitott. mindkettő egy jó és ajánlott fejhallgató mikrofonos kivitele. ezekkel nem nagyon tudsz mellélőni, és árban is passzolnak.

[ Szerkesztve ]

(#47148) schawo válasza blackboard (#47143) üzenetére


schawo
titán

Ha 4 érintkezős a jack aljzat, akkor lehet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47149) chosa91


chosa91
aktív tag

Sziasztok!

Korábban is bízhattam segítségetekben, most is hozzátok fordulnék.
AKG k550-em megvásárlását követően testvérem Beyer DT770 pro80-át kipróbálva egyből éreztem, hogy nekem mégsem az AKG kell.
A hétvége folyamán túl is adtam rajta, viszont még mielőtt véglegesíteném a döntésem egyéb javaslatokat kérnék tőletek.

A főbb preferenciák:
- zárt (sajnos még a félnyitott is zavaró tudna lenni munkatársaimnak)
- circum
- munkahelyi használat (forrás Mac PRO, később tervezek egy dac-ot iktatni a gép és a fejes közé)
- ~50.000,- HUF
- állapot ügyileg pedig az új mellett tenném le a voksom
- külföldi shop-ról is hajlandó vagyok rendelni (nézegettem a massdrop akciókat is)

Válaszaitokat előre is köszönöm :R

"Find something boring, and make it funny!"

(#47150) EQMontoya válasza chosa91 (#47149) üzenetére


EQMontoya
veterán

DT770 vagy A900X, ami esélyesen jó lesz. Ha ennyire bejött a 770, vedd azt.
Ha van kedved kísérletezni, akkor massdropon van EMU Walnut, ha áfázzák is 40 alatt marad.
Nem hallottam még, de vettem egyet, kiváncsi vagyok. :)

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.