Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) forintuser válasza userxy (#2050) üzenetére


forintuser
őstag

De ha fent van a WIUI, akkor kell lennie recovery-nek.Amikor felvillan bootoláskor a kèk led, akkor nyomj egy hangerö le gombot.

Holnapkészítést vállalok.

(#2052) userxy válasza Wajk (#2049) üzenetére


userxy
őstag

Wipe cache nem oldotta meg az ujraindulást

(#2053) Slukkica válasza Wajk (#2025) üzenetére


Slukkica
őstag

Gratulálok a szép munkához :)

Valaki ha segítene nekem az jó lenne mert már zsong a fejem :(
Itt van a kezemben egy Defy. Tegnap felküldtem rá egy MIUI-t. Bootlop lett a vége.
Előtte is olvastam, meg azóta is csak olvasok....
Tegnap, eljuttotam oda hogy RSD Lite és akkor fel tudom majd rakni. Feltöltött aksi, akkor mehet. A progi írja hogy a teló újraindul és akkor minden rendben. Gondoltam én!

Nem indúl. Fekete képernyő, fehér leddel. Na megint túrom a netet. Következett a következő:

Ez ment egész éjjel. Reggel folytatom.... Addig eljutottam hogy a fehér led már nem világít de a fekete képernyő, na az van!
Az RDS Lite progi látja, hiba nélkül le is fut. Összeségében próbáltam a következő file-okat:
Ezeket tegnap
JRDNEM_U3_2.34.1_DEBLUR_P3_SIGN........sbf
JRDNEM_U3_2.34.1_DEBLUR_P3_SIGN........sbf
Ezt ma
JRDNEM_U3_3.42_177-005_NORDIC_SIGN.......sbf
Az md5 értéke jó volt, minden file-nak.

Próbáltam aksi ki, be! Gomvariációk. De semmi.
Valaki tudná, hogy hogyan tudnék életet lehetni bele!

Köszi

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2054) forintuser válasza Slukkica (#2053) üzenetére


forintuser
őstag

Nem értelek.Ha sima bootloop lett a vége, azt a legkönnyebb orvosolni.Mindegy.

Ha felment a Nordic, próbáld meg power gomb+handerő fel+ le egyszerre történő bekacsolását.Ha bent vagy a recoveryben csinálsz egy wipe cache/data-t és elméletileg mennie kéne.

Holnapkészítést vállalok.

(#2055) userxy válasza Wajk (#2049) üzenetére


userxy
őstag

Mindent reseteltem a recoverybe és helyre tért nem indul ujra mostmár. remélem nem is fog...

Másik bajom van azóta a jól megszokott android csengőhang beállítás ezen a MIUI-n nem megy ? hiába másolom be a adott helyre a mp3at nem látja a teló és nem tom beállitani csengőhangnak.

Ha vki tudja hogy mit kurok el kérem jelezze.

(#2056) forintuser válasza userxy (#2055) üzenetére


forintuser
őstag

Mert nem a media/ringtones mappába kell másolni.Hanem a MIUI mappába, és azon belül a ringtones helyre.

Holnapkészítést vállalok.

(#2057) Slukkica válasza forintuser (#2054) üzenetére


Slukkica
őstag

Felment a Nordic de semmilyen gomra nem csinál semmit. Teljesen mindegy milyen sorrendbe vagy milyen sokáig nyomom!
Teljesen fekete a képernyő. Olyan mintha benne sem lenne a telóba az aksi.
Onnan tudom hogy üzemel a telő hogy az RSD Lite felismeri. /5.3.1/

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2058) userxy válasza forintuser (#2056) üzenetére


userxy
őstag

Az pontosan hol van mert én ilyet nem találok ?

(#2059) forintuser válasza userxy (#2058) üzenetére


forintuser
őstag

SD Card/MIUI/vagy mp3/ vagy ringtones.Nem emlékszem pontosan.Mert vagánykodtam picit CM7-el de rögtön megy is vissza WIUI.

Holnapkészítést vállalok.

(#2060) forintuser válasza Slukkica (#2057) üzenetére


forintuser
őstag

Attól függetlenül az aksid nem biztos hogy fel van töltve. :U

Nekem is volt már ilyenem.Én szervizbe adtam.Én a helyedben feltöltetném valami ismerős defyjével az aksit, és utánna recovery.

Holnapkészítést vállalok.

(#2061) userxy válasza forintuser (#2059) üzenetére


userxy
őstag

1000x kössz megvan müxik na fasza kész a teló :D nincs még 1 napos a defy de minden rajta van már.
Első androidos telónak elég használható :D

ha nem kezd ujra indulgatni megint akkor zsir lesz.

(#2062) Slukkica válasza forintuser (#2060) üzenetére


Slukkica
őstag

Huhhh na végre siker!
Aki hasonloan járna annak ajánlom a JRDNEM_U3_3.4.2_117-002_BLUR_SIGN_SIGNED_USAJRDNEMARAB1B8RTGB035.0R_USAJRDNFRYORTGB_P003_A002_HWp3_Service1FF.sbf nevű file-t.
Ez oldotta meg nekem a problémát!!!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2063) Narxis válasza rum-cajsz (#2044) üzenetére


Narxis
nagyúr

Amióta formáztam telóban, azóta úgy néz ki jó lett(lekopogom..) viszont most néha a go launcher vagy a más app-nál kapok olyan üzenetet, hogy nem válaszol a program: bezárás most, várakozás, jelentés stb.

Beállítások->Alkalmazásoknál csináltam olyat, hogy minden adat törlése ezeknél az appoknál, Go Launcher-nél ez segített...

Thanos was right.

(#2064) tyll30 válasza Narxis (#1988) üzenetére


tyll30
tag

Én kb 2 hete van fent a CM7 RC1 v2.
Ugyanazok a híbák vannak nálam is !
Nem tudom felvenni bejövő híváskor, újraindul bejővő híváskor.
Sorba irkálja hogy az xyz alkalmazás folyamata leállta ! :((
Nagyon sokszor csak aksi le segít !
Először napi 1 szer, az utóbbi napokban már szinte a használhatatlanság határát súrolja ! :(
(ja és nincs telepakolva progikkal )

(#2065) forintuser


forintuser
őstag

Nálam kb 5 percig volt fent most a legutolsó nightly.Én MIUI/WIUI-s lettem.

Holnapkészítést vállalok.

(#2066) Narxis válasza tyll30 (#2064) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nálam sok app van, amikor először tettem fel CM7-et akkor igyekeztem mindenből a gyárit használni, az is nagy változás volt nekem mert 2.1-ről léptem 2.3.4-re ugye... de aztán már RC0-nál feltettem az összes GO appot, meg csomó játékot. Azóta mondjuk szortíroztam, de még mindig sok van. Arra gondoltam, hogy ez is gond lehet, okozhat fagyásokat... de akkor úgy látszik, hogy nem.

Dolphin HD-t használ valaki CM7-en? Nálatok is irtó lassú az oldalak betöltése? Opera Mobile-al de még a gyári böngészővel is gyorsabb. Néha jól működik de általában a 3. vagy 4. linknél megadja magát és az örökkévalóságig tölti.

Thanos was right.

(#2067) balewi


balewi
aktív tag

Na csak sikerült megváltoztatni az aláírásom :DDD
Innen-onnan össze ollózva a tapasztalatokat találtam megoldást. Egyedül. :(((

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#2068) forintuser


forintuser
őstag

Még nem jöttem rá melyik alkamazás az, amit ha titaniummal törlök, a magyarítás foghíjas lesz.Vagyis Óra helyett ra, feledatkezelö helyett feladatkezel.Stb :U

Holnapkészítést vállalok.

(#2069) forintuser válasza balewi (#2067) üzenetére


forintuser
őstag

Veregesd vállon magad.......pfffff

Holnapkészítést vállalok.

(#2070) akos727


akos727
senior tag

Nah, running Wajkiui, remélem jó lesz. Első bug amire figyelmes lettem, hogy video felvételen jobb felül be-be csíkozódik a kép.

(#2071) furzsi


furzsi
tag

Hali!

Nekem sajna nem vált be a Miui,de telepités előtt csináltam egy backup-ot ha most restor-ra megyek visszakapom a froyo 2.2.2-met?

Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

(#2072) Gabernier


Gabernier
tag

gyakorlatilag a használhatatlanság határát súrolja az sd probléma miatt

(#2073) Edge válasza forintuser (#2065) üzenetére


Edge
veterán

kb ennyi idő alatt jöttél rá hogy nem találod a miuis témákat és már mentél is vissza miuira? :DDD

gabernier: cserélj sd-t...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2074) Gabernier válasza Edge (#2073) üzenetére


Gabernier
tag

jójó de pont ezt kérdeztem korábban hogy milyen sd re cseléljek.... mi az ami tuti müxik?

(#2075) Edge válasza Gabernier (#2074) üzenetére


Edge
veterán

Másik topikban párszor ki lett tárgyalva, keress rá ott pl.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2076) Slukkica


Slukkica
őstag

Segítségre lenne szükségem, megint....
Defy 2ndinit 1.4-gyel felraktam a Custom recoveryt.
Nem tudja felcsatolni az SD kártyát. Evvel mit lehetne kezdeni?
Próbáltam már két kártyát, ill. a menüből is felcsatolni. De semmi...

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2077) _seth_


_seth_
veterán

Megvan a defy, megy is fel rá a legújabb gyári rom utána ez a wajk féle ui :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2078) akos727


akos727
senior tag

Általánosságban mi a vélemény?
Cm7 vagy Wajkiui (miui) a jobb?

(#2079) Edge válasza akos727 (#2078) üzenetére


Edge
veterán

Mindkettő jó.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2081) forintuser válasza Edge (#2073) üzenetére


forintuser
őstag

:DD

Szerintem a MIUI felhasználó barátabb.

Amúgy ja :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#2082) szabof1 válasza ERPY (#2080) üzenetére


szabof1
őstag

A stílusod kicsit túlzó, nem gondolod?

Szegény belefutott egy olyan hibába, amiről szerintem itt még nem sokan tudtak. Tanuljunk belőle (én is tanultam): Defy 2ndInit programot csak Android 2.2-re telepítsünk, de ha már CM7 vagy MIUI van a telefonon, akkor ne, mert azokon már van és csak ilyen kavarodást okoz. Szintén ne telepítsük fel 2.2-re, ha már fent van egy másik verzió, csak ha a régit már uninstalláltuk. És legjobban akkor járunk, ha ebből a programból a régi 1.4.2-es verziót tesszük fel innen.
De ha tévedek, majd kijavítanak az okosabbak.

balewi:
Végül is hogyan sikerült feltenni a 2.2-t az RSD Lite-tal? Mi volt a megoldás? Másik SBF-fel vagy másik gépen sikerült?

(#2083) _seth_


_seth_
veterán

2.2.2-es rendszeren normális, hogy hiába nyomok rá a hálózatkeresésre nem adja be a listát csak megy körbe-körbe az ikon?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2084) marcitp válasza szabof1 (#2082) üzenetére


marcitp
őstag

Viszont akkor ez mehetne 1. hsz-be, nem?
Bocs, hogy belevau, legfőképp csak olvasgatok (ne kérdezzek olyat, ami volt már), meg segítek, ha tudok.... ha nem tudok, akkor meg csitu. Sztem rendben a fórum, segítőkész a csapat. Van XDA, nem kell sztem hisztizni, ha rögtön nincs válasz. Régebben más fórumoknál hangsúlyosabb volt az "olvass vissza".

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#2085) Gabernier válasza Edge (#2075) üzenetére


Gabernier
tag

te melyik 32 es mellett döntöttél?
megvetted már?

(#2086) kano válasza Narxis (#2066) üzenetére


kano
nagyúr

A Dolphin HD iszonyú lassú (a MINI sokkal gyorsabb szerintem) és ráadásul nem is találok olyan opciót, hogy a képek csak WIFI-nél töltődjenek be (MINIben van ilyen).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2087) Edge válasza Gabernier (#2085) üzenetére


Edge
veterán

Sandisk 32gb-os class4-es lesz.

erpy: vegyél már egy defy-t plz, unalmas hogy itt ácsingózol feszt...

balewi: én is rengeteg dolgot egyedül oldok és oldottam meg, pl ma reggel a seggemet is egyedül töröltem ki, még se méltatlankodok a wc papírgyárnak hogy miért nem automata törli ki a papír a sejhajom...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2088) kano válasza ERPY (#2080) üzenetére


kano
nagyúr

Ha megkérhetnénk menj vissza a tűzforró tepsid topicjába és ott oszd az észt.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2089) Gabernier válasza Edge (#2087) üzenetére


Gabernier
tag

irj majd tapasztalatokat lécci.. nekem most silikon power 16gb van de ezexerint ezzel összeakad..

(#2090) Sajat


Sajat
csendes tag

Sziasztok, a másik topicban már feltettem már az alábbi kérdésem, de senki nem reagált rá, ezt megunva, gondoltam úgy, hogy akkor itt is felteszem.
Sziasztok! Ezt szeretném feltelepíteni a Defy-re.
Én úgy képzeltem el, hogy Root Explorer-rel kimásolom a framework-res.apk-t a systeam könyvtárból. Ezután a gépen totalcommanderrel belelépek, és felülírom a linken megadott fájlokkal, majd mountolom újra az SD kártyát, másolom a módosított framework-öt, felülírom a meglévőt (előtte lementem) és újraindítom a telefont.
A kérdésem az lenne, hogy mivel nincs 2ndinitem, illetve customrecoverym sem, így is biztonságosan véghezvihető-e a folyamat?
Az előbb említett 2 programot azért nem telepíteném, mert csak ezt a slidert akarom módosítani, a későbbiekben, hogyha mást is akarok majd akkor felteszem, viszont most még nem tenném fel.
Hogyha véletlenül nem állna fel a rendszer, akkor a gyári recoveryben kiadott FR-el, még vissza lehet hozni a telefont vagy nem? tehát, hogy amikor FR-et nyomok, akkor ő valahonnan előszedné a gyári framework-öt, vagy pedig nem?
A telefonon gyári Froyo van.
Előre is köszönöm.

(#2091) nbukta77


nbukta77
addikt

Felraktam a hivatalos 2.3.4-et,de a kamera nem mukodik. Mit tudok vele kezdeni. Segitsetek. Koszi

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2092) johnny82 válasza nbukta77 (#2091) üzenetére


johnny82
őstag

Honnan szedted a "hivatalos" 2.3.4-et???

(#2093) nbukta77 válasza johnny82 (#2092) üzenetére


nbukta77
addikt

Miert nincs?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2094) Banzai69 válasza Gabernier (#2089) üzenetére


Banzai69
csendes tag

Csülök.
Nekem is Silicon Power 16gb (cl6)kártya volt benne ,rengeteg véletlenszerű hibát produkált.
(fagyások,FC-k, lezárt készülék kinyitásánál már csak az alsó gombok világítottak stb...)
Le is cseréltem egy Kingston 16gb (cl10)-re,és megszűntek a hibák.
Igy én ezt javaslom.

(#2095) nbukta77 válasza johnny82 (#2092) üzenetére


nbukta77
addikt

http://and-developers.com/sbf:defy innen.
Az utolso shadow. Vagy ez nem hivatalos?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2096) forintuser válasza nbukta77 (#2093) üzenetére


forintuser
őstag

Nincs bizony.Amit feltoltál, azt még rootolni sem lehet.Amíg nincs hivatalos 2.3, vele kell élned.

Holnapkészítést vállalok.

(#2097) Wajk válasza nbukta77 (#2091) üzenetére


Wajk
addikt

pff.... azt legalább ebből tudhatod, hogy zöld kamerád van, és nem piros, azzal menne a kamera is.
ennyit a pozitívumokról. negatívot inkább nem is írok, de egy csodálkozást eleresztek, hogy milyen "bátor"(botor) emberek vannak... :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2098) nbukta77 válasza Wajk (#2097) üzenetére


nbukta77
addikt

Főzött romot sem tudok felrakni? Vagy valahogy vissza a 2.2-t?
Segítsetek kérlek.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2099) Gabernier válasza Banzai69 (#2094) üzenetére


Gabernier
tag

faszha! pont nézegettem a Kingstont..
a 32GB-t szerinted bírja a döfy vagy ne kísérletezzek inkább?
Tuti faxán megy neked a Class 10 el?

(#2100) kano válasza Wajk (#2097) üzenetére


kano
nagyúr

És még enyhén fogalmaztál. Én másként fogalmaztam volna a szellemi képességeit illetően. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.