Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) itanczos válasza levi.hungary (#6597) üzenetére


itanczos
senior tag

808B-hez Finless 1.7.
Nem érdemes próbálkozni XBMC-ből szoftveressel, max vlevi által leírt mxplayer-es öszvérséggel, de pont ezért link-eltem a HW-es xbmc-t! Ahhoz nem kell mxplayer!
Persze mindegyik megoldásra igaz, hogy csak 720-as filmeknél jó. 1080 nem tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6602) RufuszX válasza Arti1 (#6600) üzenetére


RufuszX
senior tag

Sokkal gyorsabb! Csak ajánlani tudom.

(#6603) levi.hungary


levi.hungary
tag

Köszi mindenkinek az infókat alapszoftverrel, xbmcvel kapcsolatban. Este kipróbálom, remélem tényleg megy az xbmc, mert ez lenne a fő funkciója a szerkezetnek, hogy lejátsza a hálózatról a 720-as hd mkvkat.

[ Szerkesztve ]

(#6604) lilp


lilp
tag

asix usb lan temahoz: [link] ELVILEG a 19. keruletben at lehetne venni...

(#6605) ludus


ludus
aktív tag

Próbáltátok már távoli asztali kapcsolattal elérni az mk808-at? Teamviewerrel próbáltam de ott a mobil eszközről (jelen esetben az mk808-ról) lehet elérni a pc-t, nekem pont fordítva kéne hogy pl. egy torrent indításához vagy ilyesmihez ne kelljen a plazmát kapcsolgatni állandóan!

(#6606) RufuszX válasza ludus (#6605) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nem próbáltam még, de a topicban többször volt téma. Akkor Webkey-t ajánlották rá.

(#6607) mimey válasza lilp (#6604) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Nálam sajnos nem működik a link.

(#6608) Yssy válasza Arti1 (#6600) üzenetére


Yssy
csendes tag

Nekem China post majd 2héttel volt lassabb mint a singpost, ugyanúgy geekbuyingról.

(#6609) lilp válasza mimey (#6607) üzenetére


lilp
tag

pedig kene! http://www.monosx.hu/index2.php?page=shop.product_details&product_id=1222&flypage=flypage.tpl&pop=1&option=com_virtuemart&Itemid=2

bar egy webshophoz kepest elbaszottul szar...de ELVILEG a 19. kerulethez jutunk, ott tan at lehetne venni.

(#6610) itanczos válasza RufuszX (#6602) üzenetére


itanczos
senior tag

Nem mintha lehetne választani! :)
Nekem is Szingapúrból jött. De ezt vásárláskor nem látod.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6611) itanczos válasza mimey (#6607) üzenetére


itanczos
senior tag

Pedig jó a link! Most néztem.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6612) gzsola8


gzsola8
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete vettem - és azóta is nyúzom - az Extreme Digitalban egy Concorde Android Mini Pc 201-et.
(elvileg ugye MK808)
Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár eddig csak multimédia lejátszóként használtam...
Na most vettem egy TP-Link WR702N tipusú routert, és megpróbáltam rácsatlakozni, h netezzek vele...látni látja, de nem tud csatlakozni rá...(egy helyiségben van a kettő, max 3 méter közvetlen "rálátással", plafon jelerősséggel) Valószínű vmi beállítási probléma lesz (sztem) , de nem akarok látatlanul belenyúlni, nehogy nagyobb bajt csináljak (nem igazán értek hozzá). Valakinek valami ötlete, h mi lehet a gond? illetve használ-e valaki ugyanilyen routert?
Másik...Ha már android, akkor feltelepítettem egy Angry Birds-öt...és egy számomra zavaró problémába ütköztem...nem tudok zoomolni...egy Logitech MK250-est bill+egér párost használok, és a görgőre nem reagál semmit...Esetleg egy billentyűzet kombinációval mehet? Vagy ez így ebben a formában esélytelen?

A válaszokat előre is Köszi!

(#6613) GercsevI válasza RufuszX (#6606) üzenetére


GercsevI
csendes tag

De jó hogy ezt mondtad. Szuper kis progi. :)
Köszönöm!

(#6614) ludus válasza RufuszX (#6606) üzenetére


ludus
aktív tag

Működik, köszönöm!

(#6615) lilp válasza itanczos (#6611) üzenetére


lilp
tag

en meg most tellaztam. aprilis elsejen erkezik a szallitmanyuk a 19. keruletbe.
tehat 2838 ft-ert ELVILEG asix ax88772b-s adaptert kapok.

(#6616) hetech válasza gzsola8 (#6612) üzenetére


hetech
csendes tag

Hasonló routerrel szívok én is, ha hozzáférek holnap vagy hétvégén és megtalálom a megoldást, be fogom írni ide.
Mondjuk itt csatlakozik, csak fél percenként eldobálja.
Valahol a router beállításai között lesz a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#6617) Arti1 válasza hetech (#6525) üzenetére


Arti1
aktív tag

Azt hiszem találtam egyet :)
[link]
De ez csak kis teljesítményt tud elvileg.
Vélemény?

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6618) hetech válasza Arti1 (#6617) üzenetére


hetech
csendes tag

Ez, ha jól számolom kb. 3000 Ft.
Igaz, hozzá sem kellene nyúlni, minden átalakítás nélkül jó lehetne.
De még mindig pont 3x annyiba kerül, mint amennyit egy kínai elosztóért hajlandó lennék kiadni.
Keress olcsóbbat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6619) Feriferi válasza #79335424 (#6592) üzenetére


Feriferi
csendes tag

Szia! Ez a típus nekem sem működik! Viszont KÖNIG CMP-NWUSB20 tipusú USB-LAN első bebugásra
stabilan megy Csepelen vettem egy PC boltban LINK:http://www.bovito.hu/index.php?page=2&sub=2&group=&product=11797 sebességre tudja mint a helyi hálózatom.

(#6620) #79335424 válasza Feriferi (#6619) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!
Itt vszínűleg egy kis félreértés történt, mert írjátok a tippeket. Én pontosan tudom, hogy mi működik és mi nem. Csak nem azt kaptam, mint amit rendeltem és ez az én esetemben nem egy véletlen tévedés. Azért linkeltem a képet és írtam le a szitut, hogy más ne szaladjon alá. Vmint azért, hogy lássuk, hogy a GB megbízhatósága sem megkérdőjelezhetetlen (deszépszó :) ). Van pár adapter a fiókban, úgyhogy nem dőlök a kardomba. Csak ezt a 10 -et nem szeretném benyelni, ezért most pirítok nekik egy kicsit. Csak, hogy érezzék a törődést.

(#6621) #79335424 válasza lilp (#6615) üzenetére


#79335424
törölt tag

2500 -ért meg most, Óbudán. Szintén AX88772B. :)

(#6622) mimey válasza lilp (#6609) üzenetére


mimey
tag

Akkor sorry, otthon is megnézem.

(#6623) Arti1 válasza hetech (#6618) üzenetére


Arti1
aktív tag

[link] [link]ezek sem elég olcsók :)
De amennyit szánsz rá, abból pont kijön 3 ilyen, [link] ebből fel tudsz okosítani egy mezei 3-as elosztót :)

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6624) hetech válasza Arti1 (#6623) üzenetére


hetech
csendes tag

Ezek egyre rosszabbak. :)

Más:

Menjetek a geekbuyingra hímes tojást kalapálni!

[ Szerkesztve ]

(#6625) richome válasza hetech (#6624) üzenetére


richome
tag

bakker, egy órája költöttem el náluk 400-at, most meg adja a 7dolcsis kuponokat?
Megnyugtatom magam, hogy biztos nem fogadná el és hagyjatok ebbe a tudatba :)

(#6626) lilp válasza #79335424 (#6621) üzenetére


lilp
tag

bovebben! toled, vagy uzletbol?

(#6627) levi.hungary


levi.hungary
tag

MK808B, Finless 1.7, legutóbbi hardveres gyorsítású xbmc kombó szaggat mint az állat. A samba megosztásra sem tudok az istenért sem csatlakozni, ahol a filmek vannak. Nem értem nektek miért megy. Mondjuk én a kernelt az eredetit raktam nem cseréltem a KIZS-ére. Valami szuper medialejátszót ajánlanátok, ami megeszi az mkvkat (esetleg 1080-ast is) és a samba megosztásról tudnék streamelni?

[ Szerkesztve ]

(#6628) #79335424 válasza lilp (#6626) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mentapü.

(#6629) itanczos válasza levi.hungary (#6627) üzenetére


itanczos
senior tag

Nézd meg, hogy mikor lejátszol egy "akadós" filmet, mii ír ki az XBMC mikor lenyomod az "o" gombot?
A kodeket kiírja a video résznél!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6630) itanczos


itanczos
senior tag

Találtam infót a 4.2.2 indulási problémára. [link]
Úgy tűnik, hogy alapból 1080p-n indul! Ezért nincs kép a 720-as TV-n.
Állítólag egy 1080-as TV-n vissza kell állítani 720p-re és utána már jó olyanon is...
Gratula.... :Y

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6631) levi.hungary válasza itanczos (#6629) üzenetére


levi.hungary
tag

xbmc o gombra: audio ac3, video h264, fps 10-15 között, cpu 100%. Mit nézzek, állítsak be? Olyan is van ami ugyanez a hang és video, de a cpu és fps tökéletes, de a kép szét van esve.

[ Szerkesztve ]

(#6632) levi.hungary válasza vlevi (#6599) üzenetére


levi.hungary
tag

Erre az mx player xbmc kombóra gondolsz? [link]

Most olvasom csak a kommentekben, hogy az mx player nem támogatja a samba streamet.

[ Szerkesztve ]

(#6633) itanczos válasza levi.hungary (#6631) üzenetére


itanczos
senior tag

Első sor az audió infó, második a videó. Ott lényeges, hogy milyen kodeket használ lejátszásra. Most nincs előttem. Ha neked igen, készíts egy képernyő mentést és dobd ide fel!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6634) itanczos válasza levi.hungary (#6632) üzenetére


itanczos
senior tag

Nekem simán látja az XBMC a SAMBA-s megosztást! Mi alatt fut a SAMBA?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6635) SsPL711


SsPL711
őstag

Sziasztok!

Kb. 1 hete vettem egy MK808B jelzésű TV boxot.(Fantázia neve: Concorde 201 Android Mini PC.)
Az volna a kérdésem, hogy miért van 1Ghz-en zárolva a cpu, ha esetleg tudja valaki?
Ez azt jelenti, hogy utánzat és nem igazi MK808B?
Az eszközön gyárilag 4.1.1-van JB rom van, gyárilag root-olva.
Ha a cpu korlátot felszeretném oldani, akkor custom kernelt kell tenni rá?
Ha igen esetleg valaki tud linkelni egy ilyen kernelt ami jó a gyári 4.1.1-hez és MK808b-hez való?
Nem akarom túl húzni a cpu-t csak meg szeretném nézni 1,2Ghz-en vagy 1,4-en, hogy mit művel.
Jelenlegi állapotában, úgy emlékszem 9700 pontot ért el AnTuTu-ban.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6636) Yssy válasza SsPL711 (#6635) üzenetére


Yssy
csendes tag

Attól még nem utánzat, valószínűleg azért van lekorlátozva, hogy kisebb legyen a meghibásodási esély, ugye ezekben nem épp top minőségű cuccok vannak, így ugye kevesebb garanciás gond stb...

Igen, custom rom kell, keresőt használva meg is lelted volna, de segítek: legstabilabb perpill a [Finless 1.7]

Regisztrálj, és töltsd le a B (normal, nem clone) verziót. Flashelés menetéről találsz infót itt rákeresve.

Nem lenne túlhúzás amúgy, mivel 1.6ghz az eredeti, fölé úgy sem fogja engedni a kernel.
Nálam pl 1.4ghzen van beállítva kezdetektől, de van aki 1.6ghzen is használja.

(#6637) SsPL711 válasza Yssy (#6636) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszönöm szépen.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6638) pigster


pigster
senior tag

Óriási lehúzás, nézzétek az árat:
www[pont]minipc[pont]hu
Direkt ilyen a link - mert nem reklámozni akarom.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#6639) Yssy válasza pigster (#6638) üzenetére


Yssy
csendes tag

Hát, elég érdekes.

Iszonyat drága az biztos, ennyi pénzért már egy komolyabbat is lehet venni garanciával is szerintem...

Viszont...
Ha bármilyen okból elégedetlen a készülékkel, egy éven belül visszaküldheti, és visszakapja a vételárat. Még indokolnia sem kell! A garancia érvényesítésének egyetlen feltétele, hogy a számlát megőrizze.

Ha ezt betartják, akkor még meg is éri :D
Kihozok egyet, aztán majd félév-1év után visszaviszem amikor apróért lesznek erősebb, kiforrottabb gépek, és veszek egyet magamnak, és addig ingyen használtam ?

De pl. a távirányító még féláron is dupla árú, és arra még garit sem ír...

(#6640) #79335424 válasza SsPL711 (#6635) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tisztázzunk valamit, mielőtt baki lenne! Miből gondolod, hogy a Concorde 201, az egy 808B? Van benne bluetooth? Én úgy tudom, hogy nincs. Vagyis az egy mezei 808. SZERINTEM!

(#6641) sonye válasza Feriferi (#6619) üzenetére


sonye
senior tag

Helló!

Érdekelne a LAN adapteredet milyen FW-vel és pontos típussal B vagy a nélkülivel használod?
Nekem a LAN döglött, ami ment az Mk802-vel.

Tanács - linkelés esetén használd a link opciót, oda bemásolod a linket és rögtön oda is dob.

(#6642) Yssy válasza #79335424 (#6640) üzenetére


Yssy
csendes tag

Jogos, ez nekem elkerülte a figyelmem :) :R
Aki eddig concordeot vett, az MK808-at mondott, nem B-t. :)

(#6643) tboy72 válasza pigster (#6638) üzenetére


tboy72
aktív tag

Az tetszik a legjobban, hogy csak 10 w-ot fogyaszt óránként!!!! Sok köze nincs az embernek az SI mértékegységekhez! :DD :)) :C

(#6644) GercsevI


GercsevI
csendes tag

Sziasztok!

Kezdek megbarátkozni a cuccal. :) Viszont én úgy használom hogy a TV USB-ből kapja a tápot.
Eddig minden jól működik.
Most már elérem a hálózaton lévő samba szervert is, viszont amikor egy mkv-t akartam lejátszani az erősen szaggatott. Gyakorlatilag lépésekben ment a film.

(#6645) GercsevI


GercsevI
csendes tag

Ja és még annyit hogy 9699 lett az Antutu.
Azt hogy tényleg mennyivel megy a proci azt hol lehet megnézni?

(#6646) richome válasza pigster (#6638) üzenetére


richome
tag

Az egy dolog, hogy nagyon drága, ki kell fizetni a bótot is,
fél év múlva nem is lesz ott ahova visszavinnéd, vagy más néven,
de legalább ne lenne ennyi hiba az oldalon.
Műszaki, fogalmazás, hejjeSírási és egyéb... Jaaaaj

(#6647) Flexy90 válasza GercsevI (#6645) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szintén Antutu, info fül :)

Xiaomi Fan

(#6648) GercsevI válasza Flexy90 (#6647) üzenetére


GercsevI
csendes tag

De ott mintha valami olyan lett volna hogy 256-1.6 Ghz. Na majd megnézem csak most foglalt a tv :)

(#6649) Yssy válasza GercsevI (#6648) üzenetére


Yssy
csendes tag

Az a min-max érték

(#6650) SsPL711 válasza #79335424 (#6640) üzenetére


SsPL711
őstag

SZERINTEM, nem :N
Van benne. Ki is próbáltam, headset-el működik.
És a készülék adatlapja menünél is azt írja, hogy MK808B típus.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.