Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) #79335424 válasza vitezfeher (#6048) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ott más a baj. Ilyen szempontból az a módszer zsákutca. Ha 808 -ad van, akkor létezik egy wifire konfigurált képfájl. Korábban linkeltem egy mirrort, azon megtalálod. De ennek a képfájlos módszernek semmi köze a másik fajta telepítés utáni bejelentkezéshez. Ott nem a grafikus felület indul és root -tal lehet bejelentkezni. Ez után indul az UBI -szerű telepítés (régió,nyelv, stb). Ahhoz egyébként ITT egy jó útmutató (kb. egy ilyet hiányoltam az anyaoldalról). Minő véletlen, hogy a linux alóli telepítésnél többször is említik a Puppy -t. :D

(#6052) #79335424 válasza kircsi28 (#6050) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, nem tudom, hogy melyik típust keresztelték át. Az ok, hogy olcsó, de ha nincs pontos beazonosítás, akkor nem lehet tudni, hogy mi van belül, mi jó hozzá, stb. Szóval support nuku. A másik, ami viszont látszik, hogy nincs rajta otg -port (1 usb mínusz). Én nem fejelnék bele.

(#6053) kircsi28 válasza #79335424 (#6052) üzenetére


kircsi28
aktív tag

Éfrtem, köszi. Otg mire is való? Egyvusb hub nem tudja heliyettesíteni?

(#6054) richome válasza kircsi28 (#6053) üzenetére


richome
tag

1 USB sebességét osztod több felé HUB-bal,
OTG jó második USB-nek is, vagy Pendrive, Pc kapcsolathoz pl...
Hamar kellhet a 2 USB, ilyet még én se vennék :) pedig soxarom van

[ Szerkesztve ]

(#6055) spacs02


spacs02
csendes tag

sziasztok !lenne egy kérdésem.Van nekem 1 MK808 som rákötöm á tévére és onnan a hang optikai kábellel vagy s/pdif kábellel össze van kötve az 5.1 erősítővel de nem szól 5.1 ben csak sztereóban szól . számítógépről tökéletes szól ugyan az a film .valaki tudna segíteni hogy miért nem szól 5.1 ben ! köszi

(#6056) richome válasza spacs02 (#6055) üzenetére


richome
tag

#4976-os válasz, vagy keress rá a sztereóra jobb fent...

(#6057) Z_T válasza spacs02 (#6055) üzenetére


Z_T
aktív tag

Használd légyszi a gyorskeresőt! Ezerszer volt már téma az 5.1!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6058) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Még egy kérdésem lenne, tudnak ezek az eszközök ilyet kezelni?

(#6059) richome válasza kircsi28 (#6058) üzenetére


richome
tag

szinte mindet kezelnek, itt is soxor kivesézték ezt a témát, olvastam... :)
lényeg, hogy egy USB-t lefoglal a vevőjük! kereső...

[ Szerkesztve ]

(#6060) vlevi válasza kircsi28 (#6058) üzenetére


vlevi
nagyúr

Erre viszont határozott IGEN a válasz. Mindenféle trükközés nélkül felismeri, és lehet pötyögni, de ha mindent ki akarsz hozni a billenytűzetből, akkor az external keyboard helper pro alkalmazást érdemes megvenni.
Ez eltünteti a képernyőről a billentyűzetet, át lehet állítani magyarra, kezeli a multimédia gombokat (altatás, hangerő, home, play/pause még a youtube videóban is)
Most is gy fórumozok, egy Logitech Mk250-et használok.

És kicsit más : Bob bejelentette, hogy talán már ma (gondolom kaliforniai idő szerint, szóval inkább hajnalban) akár kész is lehet a Finless 2.0, immáron droid 4.2.2 alapokon. Francba, amióta megvan ez a kütyü, 2-3 napnál többet nem volt rajta semmilyen ROM. Nem azért mert vackok, hanem mert Bob olyan gyorsan gyártja, hogy én nem győzöm újra meg újra felrakni :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6061) richome


richome
tag

Ha már logitech, akkor EZ nagyon csak gesztusokra alkalmas,
vagy Droiddal működhet legalább a zoomolás?
Van 5lete valakinek erre? Jó lenne kipróbálni. Valakinek van rá lehetősége?

[ Szerkesztve ]

(#6062) Z_T válasza richome (#6061) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ez is volt már: gyorskereső - logitech.
Ha jól emlékszem nem működik!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6063) richome válasza Z_T (#6062) üzenetére


richome
tag

ilyen is volt? afranc :)
de nem derült ki, hogy zoom Ok, vagy senemOk
nem láttam választ rá... de valszeg nem megy a zoom
erre marad a droidos telefonról vezérlés...

[ Szerkesztve ]

(#6064) #79335424 válasza kircsi28 (#6058) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocsánat, hogy eltűntem, csak közben néhány hálózati fejlesztés történt. :) Én konkrétan egy ilyen MK220 -ast használok és minden kütyümmel müxik. Az otg tulképp kétirányú usb. Tudsz rajta keresztül eszközt csatlakoztatni és magát a kütyüt is lehet vele eszközként csatlakoztatni. Ezen keresztül történik a flashelés (firmware csere) is. Amelyiken csak egy usb van, azon úgy tudom, hogy az az otg. De soxor hasznos az a plusz port.

(#6065) qtatom válasza #79335424 (#6003) üzenetére


qtatom
csendes tag

Measy U2C-t itt találtam meg legolcsóbban, Te is tőlük rendelted? MX1-m van most, ahhoz van táp, ehhez nincs?
Láttad már hozzá ezt a dockot? Érdemes megvenni hozzá? Egyetlen USB kábelt adnak mellé, gondolom azzal kapja a tápot a dockból. Hogyan értelmezzem (és használjam) a többi portot? +HDMI? Hátul mire lehet használni az SD slotot?

[ Szerkesztve ]

(#6066) #79335424 válasza qtatom (#6065) üzenetére


#79335424
törölt tag

Aliról rendeltem, de sztem másik kereskedőtől, picit drágábban. Ott sem írtak hozzá tápot és AV kábelt sem. Ezeket beszereztem máshonnan. Aztán nem a dobozában, hanem a külső borítékban volt táp, meg kábel is. Nem is értettem. Az a dokkoló elsőre jónak tűnik, de sztem egy igazi minek. Egyrészt amit Te is említettél, azt én sem értem. A HDMI az rendben van. De mi van, ha az AV -t szeretném használni? Ott tuti nem fér el a jack. De a legnagyobb baki sztem az, hogy nem raktak rá RJ45 lancsatit. A dokkoló sztem a kamera miatt lett kitalálva, de ha ezeket a kábeleket ráaggatom, akkor semmivel sem lesz kisebb a kábelerdő, ráadásul a kábelek súlyától sztem mozog, borul az egész miskulancia.

(#6067) vargalex válasza #79335424 (#6025) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Na, tegnap este volt egy kis időm, így kipróbáltam a picuntut. A tarball-t csomagoltam ki az SD kártyára, a recovery partícióra pedig RC3 (1080p-s kernel) került (és az SD kártyára a modulok hozzá). A picuntu-da-server.sh script tökéletesen működik, minden szükséges dolgot feltelepített, majd egy reboot után el is indult az XFCE. A TP-Link TL-WN841ND v3 USB-s Wifi stick-et is sikerült elsőre belőni (ugye az MK808B beépített wifi-je még nem megy picuntu alatt, ahogy a te MX-edé sem). A sebesség teljesen normális:

1. Az MK808B a kliens:

gavarga@picuntu:~# iperf -c 192.168.22.200 -i 1
------------------------------------------------------------
Client connecting to 192.168.22.200, TCP port 5001
TCP window size: 41.5 KByte (default)
------------------------------------------------------------
[ 3] local 192.168.22.135 port 39890 connected with 192.168.22.200 port 5001
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 3] 0.0- 1.0 sec 11.2 MBytes 94.4 Mbits/sec
[ 3] 1.0- 2.0 sec 11.4 MBytes 95.4 Mbits/sec
[ 3] 2.0- 3.0 sec 11.6 MBytes 97.5 Mbits/sec
[ 3] 3.0- 4.0 sec 11.9 MBytes 99.6 Mbits/sec
[ 3] 4.0- 5.0 sec 11.4 MBytes 95.4 Mbits/sec
[ 3] 5.0- 6.0 sec 12.0 MBytes 101 Mbits/sec
[ 3] 6.0- 7.0 sec 11.6 MBytes 97.5 Mbits/sec
[ 3] 7.0- 8.0 sec 11.2 MBytes 94.4 Mbits/sec
[ 3] 8.0- 9.0 sec 11.5 MBytes 96.5 Mbits/sec
[ 3] 9.0-10.0 sec 12.5 MBytes 105 Mbits/sec
[ 3] 0.0-10.0 sec 116 MBytes 97.6 Mbits/sec

2. Az MK808B a szerver:

[gavarga@GoFlex ~]$ iperf -c 192.168.22.135 -i 1
------------------------------------------------------------
Client connecting to 192.168.22.135, TCP port 5001
TCP window size: 16.0 KByte (default)
------------------------------------------------------------
[ 3] local 192.168.22.200 port 44633 connected with 192.168.22.135 port 5001
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 3] 0.0- 1.0 sec 13.4 MBytes 112 Mbits/sec
[ 3] 1.0- 2.0 sec 13.8 MBytes 115 Mbits/sec
[ 3] 2.0- 3.0 sec 14.0 MBytes 117 Mbits/sec
[ 3] 3.0- 4.0 sec 14.5 MBytes 122 Mbits/sec
[ 3] 4.0- 5.0 sec 14.5 MBytes 122 Mbits/sec
[ 3] 5.0- 6.0 sec 13.4 MBytes 112 Mbits/sec
[ 3] 6.0- 7.0 sec 14.1 MBytes 118 Mbits/sec
[ 3] 7.0- 8.0 sec 14.2 MBytes 120 Mbits/sec
[ 3] 8.0- 9.0 sec 13.2 MBytes 111 Mbits/sec
[ 3] 9.0-10.0 sec 13.8 MBytes 115 Mbits/sec
[ 3] 0.0-10.0 sec 139 MBytes 116 Mbits/sec

Na, ezért szeretném android alatt is beüzemelni valahogy...

De hogy a kérdéseidre is válaszoljak:

1. A hostname az eszköz neve. Igazából bármit adhatsz.
2. Space-val tudod kijelölni a csomagokat, a kurzor gombokkal lépegethetsz köztük. Igen, az XFCE a legfontosabb, ha szeretnél grafikus felületet.
3. Telepítés után boot-olva automatikusan indul.

Azért egy problémám van a dologgal: flash-eltem a recovery partícióra az RC3 image-t, majd bootoltam a Finless 1.7-et. Onnan egy reboot recovery. Viszont ettől a ponttól kezdve reboot-ra, shutdown, vagy áramtalanítás után mindig a picuntu indul (tehát folyamatosan a recovery indul el). Neten keresgéltem, volt akinek hasonló gondja volt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6068) MGa73


MGa73
tag

Sziasztok!
Droidmote programmal kapcsolatban van valakinek vmi tapasztalata?
Működik valakinek?

Ü

[ Szerkesztve ]

(#6069) janos.cs


janos.cs
tag

valaki beruházott [erre] így előrre? :)

(#6070) lilp válasza richome (#6061) üzenetére


lilp
tag

(#6071) Enemy


Enemy
aktív tag

Kérdésem lenne...:
Szeretnék játszani a MK808-n . Leszedtem a ShadowsGun játékot .
Szeretném a telefonomat ami doridos gamepadként használni. De nem tudom.
Milyen lehetőség lenne. Ti probáltátok már?
Köszönöm!

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#6072) Enemy válasza janos.cs (#6069) üzenetére


Enemy
aktív tag

Én töröm a fejem. Az UG 802 tönkrement és kaptam egy kupont amit le lehet vásárolni.

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#6073) richome válasza lilp (#6070) üzenetére


richome
tag

kösz, ezek megvótak, de a zoom nem derült ki. Mind1, kihagyom, majd eccer talán kitalálnak valamit

(#6074) PcCar


PcCar
tag

Jó minőségű Logitech USB hangkártya
MK808B-vel próbáltam, hibátlan.
Nulla alapzaj, kristálytiszta hang.

(#6075) richome válasza Enemy (#6071) üzenetére


richome
tag

Hali, én sok gúgülpléjen elérhető ingyenessel próbálkoztam.
Az Mk808-at akartam vezérelni, leginkább a gyrot bírnám tácspaddal és zoommal.
Novo7Fire és a DellStreak5 -ről próbáltam vezérelni, több kevesebb sikerrel.
Sok proginál ki sem derül mire jó igazán, legtöbb csak táv egér, billentyűzet, de nagy nehezen találni pár olyat, ami kicsi egyszerű, látszik, hogy mágus írta a progit, nem valami agyon marketingelt csapat. Volt, amelyikkel lehet váltani, hogy bill, egét, vagy flymouse üzemmód legyen, de feladtam.Távegérnek jól használható, de arra van több vackom.
play-en keress remote és mouse szavakra, de sok időd elmegy,mire találsz egy jót.
Asszem a Sensor Mouse volt egyszerű, de használható kis vacak, Wifin keresztül.
/mindkettőre felteszed és a másik IP címét megadod/
Gémpednek is ki fogom próbálni valamikor, ha találok jót, leírom. Talán ilyesmi lehet a nyerő?

[ Szerkesztve ]

(#6076) hardware_gur


hardware_gur
csendes tag

MK808 külső hangkártya

Sziasztok,

az mk808-oshoz keresek külső hangkártyát, hogy monitorra kötve, külső hangszóróval önnálló gépként használjam. Van tapasztalat, hogy melyik külső hangkártya kompatibilis? ebay televan filléres megoldásokkal, ( pl. http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-Virtual-7-1-Channel-Audio-Sound-Card-Adapter-3D-/261020978099?pt=US_Sound_Card_External&hash=item3cc6100bb3)

Köszönöm,

(#6077) hardware_gur válasza MGa73 (#6068) üzenetére


hardware_gur
csendes tag

nekem működik, hibátlan.

(#6078) richome válasza Enemy (#6071) üzenetére


richome
tag

vagy ez
és ez

(#6079) MGa73 válasza richome (#6078) üzenetére


MGa73
tag

A Droidmote pont ilyen lenne. Vagy találtam vmi RkRemote videót. Ígéretes lenne, de nem tudom honnan lehet megszerezni a fájlt. Lehet, hogy fake?

(#6080) #79335424 válasza hardware_gur (#6076) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nemááá... Csak két posztnyit kéne visszaolvasnod. PcCar a topik félhivatalos hardvertesztere. :) Ha vmiről azt írja, hogy rendben van, az (nálam mindenképpen) a hiteles infó kategóriába tartozik.

(#6081) gerivari


gerivari
csendes tag

Sziasztok, szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy MK808 -asom, de sehogy sem sikerül a picuntut rávarázsolni. Több leírás alapján is próbáltam már. A pre-picuntu.sh -val való telepítés még egyszer sem jött össze, pedig elvileg minden jó. Így eddig úgy csináltam hogy formáztam az sd kártyát megfelelő paraméterekkel, majd kicsomagoltam rá amit kellett. Ezután el is jutok odáig hogy belépek majd elindítom a picuntu-da-server.sh-t. De sehogy sem sikerül konfigurálnom a hálózatot, hogy legyen internet a továbblépéshez. Tud valaki valami tippet?

(#6082) Marvinn válasza #79335424 (#6025) üzenetére


Marvinn
tag

a fő irányitási gombok a tab, space. space kijelöl, csillagot tesz. tab lépked... és persze kell az enter

hostname a géped neve a hálózaton, ékezet spec. karakter és szóköz ne legyen benne.
nem is igazán értem mi ez a nagy szenvedés vele. a picuntu-da-server.sh script mindent megcsinál. én megcsináltam a webes telepitést, de nem ajánlom senkinek.. rettenet hossszú.. nem is a csomagok lerántása hanem a kicsomagolás és telepités...

told fel egy kárttyára egyben, inditsd el és csinálj egy upgradet. de szerintem fel is ajámlja elsőre a frissitést

rootként simán be kell tudnod lépni hiszen 12qwaszx a jelszó, ha konzolon be tudsz vele menni akkor guin is

wifi nekem sem ment, de usb-eth simán működik

(#6083) ImTilk válasza MGa73 (#6079) üzenetére


ImTilk
csendes tag

Sziasztok! Régóta olvaslak titeket sokat tudással gazdagodtam a hozzászólásokból, utólag is köszi mindenkinek, most talán én segíthetek.
Az RKRemotecontroll.apk-t megtalálod pl. ha letöltöd a legújabb Finless 1.7c rom-ot abban mellékelve van. (Mármint a zip fájlban) Nekem idáig nagyon bevált, tutin lehet vele irányítani a girós játékokat is, csak arra figyelni kell, hogyha használod akkor tiltsd le az automatikus képernyő elforgatást, különben nem fog menni.
Próbáljátok ki a Real Racing 3-at vele, nagy élmény irányítani az autót a nagy tv-n :) Nagyon jó a grafikája is ,kihozta belőlem a gyereket :D
Van egy rc11-es légegér-billentyűzet kombóm, de nem tudom megszokni ezt a hadonászást, sokkal jobb az RKremotecontroll tapipadja, plusz a telefon billentyűzet..
Ma ráhegesztettem az MK808-amra két régi routerből kioperált antennát, úgyhogy végre tuti a térerőm is, akadás mentesen játssza le a youtube hd videókat is.

[ Szerkesztve ]

(#6084) #79335424 válasza Marvinn (#6082) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a supportot! Most rohanásban vagyok, de ha lesz egy kis időm, akkor nekiugrok. Az a jelszó a root belépéshez való. Csakhogy a gui -nál presetek közül választhatsz felhasználót. Van Picuntu, Ubuntu, Guest, de root nincs közte. Így természetesen az a jelszó is használhatatlan.

(#6085) #79335424 válasza vargalex (#6067) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm neked is! Majd írok részletesebben, most csak annyit, hogy én MK808 -ra próbálom rávarázsolni, nem az MX -re.

(#6086) vargalex válasza #79335424 (#6084) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A picuntu-da-server.sh script megkérdezi a felhasználónevet/jelszót, amit létre is hoz.

(#6085): akkor ott egyszerűbb a helyzet, a wifinek is mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6087) sipi25 válasza vargalex (#6067) üzenetére


sipi25
tag

Nekem is mindig a picuntu indul el!

(#6088) vargalex válasza sipi25 (#6087) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Persze, ahogy a linkelt topicban is írják, egy recovery reflash megoldja. Igaz, akkor csak Android lesz. :) Ez így viszont nem dual boot...

Alex

(#6089) #79335424 válasza vargalex (#6086) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Ezen már túl vagyok, csak így keverednek a dolgok, mert egyszerre reagálok a két módszerre. Próbáljátok ki mindkettőt és érteni fogjátok a különbséget, amiről gagyarászok! A lényeg, hogy a képfájlkiirásos módszerrel gui van induláskor és azon nem lehet rootként bejelentkezni. A másik módszer viszont (nekem) nem megy net nélkül, csak netes telepítéssel (usb lan úgy, hogy még androidon a reboot előtt kikapcsoltam az eth -et). Nálam tökéletesen müxik a 808 -on a duál boot.

[ Szerkesztve ]

(#6090) vargalex válasza #79335424 (#6089) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A GUI-s verzió esetén is mennie kell az SSH elérésnek (ha beállítod a netet), vagy lehet, hogy itt is él a ctrl+alt+F1..F7 a terminálokhoz (utóbbit nem próbáltam, mert csak a Mele F10-et használom hozzá), ahol root-al be tudsz jelentkezni. Illetve guest-ben a GUI-n nyitva egy terminált biztos lehet su-zni.

Jól gondolom, hogy a dual boot-nak úgy kellene mennie, hogy picuntu-ban egy reboot-ra az android indul, majd onnan lehet megint recovery-be boot-olva picuntut indítani? Mármint normál esetben, mert nálam (és mint látszik néhányunknál még) mindig recovery-ben indul.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6091) bayliner


bayliner
csendes tag

Hogyan lehet dual bootot csinálni, mert a stabil ICS mellé az új 4.2t feltenném probának.Vki leírná?
Más...Ki nek mennyi Antutu pontja van a külömböző verziokban, mert kezdem kinöni, lassan már minden ezen megy egyszerre,s izzad szegényke.

(#6092) Enemy válasza richome (#6075) üzenetére


Enemy
aktív tag

köszönöm

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#6093) Enemy válasza #79335424 (#5860) üzenetére


Enemy
aktív tag

Köszönöm!
Az sd kártyás frissítés mire való illetve az mit fríssít?
Ami le volt írva az érthető. A napokban nagy körültekintéssel meg fogom csinálni.
remélem sikerül.

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#6094) gerivari válasza vargalex (#5995) üzenetére


gerivari
csendes tag

Üdv. a linkelt leírás alapján telepítettem a picuntut, de nem tudtam a hálózatot összehozni a picuntu-da-server.sh -ban. Elméletileg már a pre-picuntu.sh val való telepítés mindent beconfigurált, még sincs internet. Olvastam hogy van a B modell amin nem működik a wifi. Gyanítom, hogy akkor nálam is ez üzemel. Ennél a modellnél akkor mit lehet tenni? Vagy ha nem itt a gond, akkor hol? Illetve hogyan lehet megbizonyosodni arról, hogy melyik készülék van nálam?

(#6095) vargalex válasza gerivari (#6094) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A helyes megfogalmazás: az MK808B-n nem megy a beépített wifi. Én egy TP-Link TL-WN821N V3-at használok, ami teljesen jó sebességgel megy. A szükséges ath9k csomagok benne vannak az RC3-hoz letölthető modulokban, de persze csak kézzel config-olható, a pre-picuntu.sh nem ajánl fel ilyen lehetőséget. Illetve USB-s wifi-n kívül USB-LAN adapter is használható.

Alex

(#6096) #79335424 válasza vargalex (#6090) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, jól gondolod. Nálam pontosan így működik az átbootolás. Guest és Ubuntu felhasználó alatt is nyitottam terminált. De úgy emlékszem, hogy az ott kiadott su más gyökérhez vezet. Bocs, ha ennek linux szempontból nincs értelme, de én így láttam. rootként mást ír a következő sor, mint a többi bejelentkezésnél. Puppy alatt megnéztem a fájlrendszert, és tök más szintű hozzáférése van a különböző felhasználóknak. Sztem ha meg lehetne változtatni, hogy alapértelmezésben ne 5 -ös szinten induljon (GUI), hanem 3 -ason (parancssor), akkor talán be lehetne jelentkezni rootként. Puppy alatt bármit át tudnék írni, csak setét vagyok hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#6097) vargalex válasza #79335424 (#6096) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A su biztos, hogy működik terminálban (igaz én nem a teljes image-t próbáltam, de nem hinném, hogy lenne különbség). Illetve az ssh is engedélyezett alapban.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6098) #79335424 válasza gerivari (#6094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha android alatt bekapcsolod a bluetooth -t és sikerül, akkor B -d van. Ha nem lehet bekapcsolni, akkor MK808.

(#6099) #79335424 válasza bayliner (#6091) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elvileg megoldható, de nincs tudomásom ilyen lehetőségről.

(#6100) Marvinn


Marvinn
tag

No.. megerősödött bennem az a gondolat hogy hardverügyileg az RK3066 képes kezelni a fullhd-t de még szoftveresen nem nőtt fel a feladathoz. Van aki figyeli a hardvergyorsitásos részleg munkáját? Érdekelne mennyire vannak rajta a dolgon.. Ezt a munkát rk-éknál végzik?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.