Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) drr válasza RufuszX (#6950) üzenetére


drr
őstag

Ez nem túl bízható válasz sajnos :F

(#6952) Yssy válasza drr (#6951) üzenetére


Yssy
csendes tag

Ez EU-s adapter jól látom? :Y
Nekem nem ilyennel jött, meg többünknek itt, hanem csak egy átalakítót dobtak be mellé.

(#6953) itanczos válasza ludus (#6945) üzenetére


itanczos
senior tag

Nézz szét, nem biztos, hogy a jó helyen van a settings!
A hiba üzenetből adódóan nem veszi figyelembe a beállítást!
Linux alatt nem érdemes addig módosítani a settings fájlt, amíg fut a daemon, mert leállításkor visszaírja az indításkori állapotot! Kivéve, ha a saját gui-ján keresztül állítasz valamit! :Y

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6954) RufuszX válasza drr (#6951) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nekem gagyi hatása volt, de mint mondtam nem volt problémám vele. Több mint 1 hónapig használtam.

De aztán váltottam egy ilyenre. Ez minőségi darab, már 2 db-t is vettem és totál meg vagyok elégedve vele + ha kel ltelót is mellét tudom dugni és elbírja.

(#6955) Marvinn válasza ludus (#6939) üzenetére


Marvinn
tag

Én tuti kipróbálnám * nélkül beírni a gépem ip címét amiről próbálkozok, lehet hogy a * karaktert nem szereti .megenni.. esetleg beírnám az alhálózatot, hiszen a dhcp szerver a beállított értékek között oszt ip címet, (általában) 192.168.1.100 tól 254.

tehát 192.168.1.*
vagy még a portot beírva mint pl egy webserver host fájljában... 192.168.1.*:80 (nem tudom melyik porton megy, a 80 csak példa)

(#6956) vargalex válasza Marvinn (#6955) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ahogy írtam, én androidon nem használok transmission-t, de ennek a megadott formában mennie kell.
A legvalószínűbb az, amit itanczos kolléga írt. A legegyszerűbb teszt az, ha a webes felületen módosításra kerül egy attribútum, majd meg kell nézni, hogy leállítás után abban a settings.json-ban módosul-e.

Alex

(#6957) Marvinn


Marvinn
tag

Láttam itt többen küzdenek a 1080p-vel MK808-on. Egy kis segítség:

nekem eddig a legjobban működő variáns:
ebből a system.img és akár az összes többi fájl, kivéve a kernel

(ez a kernel szép nagyra duzzadt a BT támogatástól, de fullhd filmeknél akad.)

MK808 Hybryd FW V2.1.2 kernelét kell hozzá letölteni és alátenni.

A legjobb lejátszó amit eddig próbáltam az a MoliPlayer volt, a gyárinál meg-megakad pl 007 legújabb kalandja 1080p változata, moliplayernél már már élvezhető a film.

éppen várjuk 2dark4u 1.5-ös kernelét, az talán jobb lesz.

akinek akad nagyon a fullhd próbálja másik hdmi bemenetbe dugni, pl samu tv-n nekem is egyik hdmi-n minden akad, de valószínű a hang lehet a bűnös.

(#6958) Z_T válasza Marvinn (#6957) üzenetére


Z_T
aktív tag

2dark4u Alex 1.5 kernelét én is várom, legutóbb egy hete hallatott magáról valamit. Az ígért kernel már kb 2 hónapja készül...

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6959) Arti1 válasza Yssy (#6952) üzenetére


Arti1
aktív tag

Nekem még csak úton van, de mikor megrendeltem, írtam nekik, hogy EUs táppal kérem, azt írták, "nyugodj meg távoli barátom, olyat tettünk bele" :) aztán majd kiderül :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6960) spedy4


spedy4
csendes tag

Segítsen valaki ha tud. Imito Mx1 régebbi verzió nincs rajta reset gomb tudom mert szétszedtem root-olni szeretném de a pc-én a moborobo hibát jelez és leáll. otg-n kötöm a pc-re usb hibakeresés kat , pc csatlakoztatása kat,mass storage kat, Új hardver varázsló előjön de csak magyarul, kinai nem, hiába irányítom a megfelelő helyre nem talál drivert. Valami drivert fölrak a gép "portable devices" Segítsetek előre is köszönöm.

(#6961) Marvinn válasza spedy4 (#6960) üzenetére


Marvinn
tag

Nem lehet h túl hosszú az usb kábeled vagy rossz minőségű?

(#6962) spedy4 válasza Marvinn (#6961) üzenetére


spedy4
csendes tag

A kábel gyári bár lehet hogy ez a probléma mert egy pc-vel és egy laptop-al is ugyanezt csinálja.Megpróbálom kizárni, bár akor a pc végképp nem látná pedig háttértárként látja.

(#6963) #79335424 válasza spedy4 (#6962) üzenetére


#79335424
törölt tag

Felesleges az egész hókuszpókusz. Tölts le egy rootolt romot és update -eld mikro sd -ről!

(#6964) drr


drr
őstag

Már kérdeztem, de újra kérdezem mivel megjött a cucc... Mi legyen az MK808-cal? Azonnal gyaluljam a gyári romot és dobjak rá Finless Bob 1.7c és KIZS 720p-s kernelt? Más javaslat? Nagyon várom az építő jellegű válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#6965) depmod válasza Marvinn (#6957) üzenetére


depmod
senior tag

Köszönöm, ki fogom próbálni!
Nekem van minden, Hd, sima avi, ISO (ezt mivel tudom megnyitni, eddigi lejátszók csak pislogtak rá), M2TS.

Wifi sticket vennem kell, ez tuti.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#6966) Z_T válasza drr (#6964) üzenetére


Z_T
aktív tag

Válasz: igen. Vagy 2dark4u kernelt javaslom, nekem az megy @720 (1.4-es)

#5979

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6967) drr válasza Z_T (#6966) üzenetére


drr
őstag

A kernel mennyire rakja be a procit? És a KIZS féle?

(#6968) Z_T válasza drr (#6967) üzenetére


Z_T
aktív tag

SetCPU

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6969) drr válasza Z_T (#6968) üzenetére


drr
őstag

Áhhá, szóval a melegedés miatt menjen 1.4-re, értem. :R

(#6970) Liar


Liar
tag

Jelentem, nem bírtam ki, és vettem egy iPazzPort KP-810-16 légegeret / keresőnek: air mouse, keyboard, billentyűzet :)

Megmondom miért jó:
teljes funkcionalitás, mint a többi hasonló dologban
+ háttérvilágítás (ez volt az egyik fő ok, amiért megvettem)
+ Ctrl+Alt+Del (és igazi: tehát a rendesen leállított gépet elindítja)
+ Nokia BL-4C mobiltelefon akkumulátor van benne
+ a hátoldalán egy kitűnően tanítható IR gombkupac (ez volt az igazi ok) - két eszközt is meg lehet neki tanítani
a linkelt oldalon ott a teljes fícsörlista

Ami nem jó:
úgy gyűjti az ujjlenyomatokat, hogy ilyet még nem láttam :Y pedig egy SE Arc S telóm van, aminek a hátlapja világrekorder ujjlenyomatgyűjtő, de ez még azt is kenterbe veri
a Home gomb csak billentyűkombinációval van, de mondjuk ezen az External Keyboard Helper könnyen segít.

Amit nem tudok:
hosszú távon hogy bírja majd

[ Szerkesztve ]

(#6971) drr válasza Liar (#6970) üzenetére


drr
őstag

:DDD
Én egy héttel az MK808 megrendelése után rendeltem RC11-es légegeret :D

(#6972) azozo válasza Liar (#6970) üzenetére


azozo
senior tag

Hol vetted !?
Kár hogy nincs benne mikrofon ...

(#6973) Z_T válasza azozo (#6972) üzenetére


Z_T
aktív tag

Bár nem pontosan ugyanez, de itt egy mikrofonos változat:

#2176

Tudtommal nincs senkinek ilyen, de azért klassz ...

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6974) azozo válasza Z_T (#6973) üzenetére


azozo
senior tag

van 16AV -s verzio is csak :DD
Csak honnan vetted és mennyiért? ;)

[ Szerkesztve ]

(#6975) Z_T válasza azozo (#6974) üzenetére


Z_T
aktív tag

ugyan szerintem nem tőlem kérdezted, de az Aliexpress -en van pár hely ahol árulják!

A mikrofonost például ITT

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6976) JohnnyWeiss válasza #79335424 (#6778) üzenetére


JohnnyWeiss
tag

CWM alatt a normál USB-ben működik csak a bill., OTG-re dugva nem. Hát ezt nem tudtam :) De mire rájöttem...

(#6977) Liar válasza azozo (#6972) üzenetére


Liar
tag

Szia, itt vettem 29 ausztrál dollárért az kb 30 USD.

Arra nagyon kell figyelni, hogy olyan is van, hogy KP-810-16A, ami abban különbözik, hogy ugyanez a tanítható IR rész nélkül.

Olyan sajnos azt hiszem nincs, ami ezeket tudja, és még mikrofon is van benne, csak olyan, ami tapipados.

De amúgy én is már azon veszem magam észre, hogy a következő cucctól már azt is várom, hogyha ráállok, akkor a súlyomat is kiírja, és fütyülésre csipogjon, hogy könnyen megtaláljam. :)

(#6978) vlevi válasza JohnnyWeiss (#6976) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt én is pont tegnap szoptam be :)
Normál USB portba van dugva 2TB-nyi HDD, az OTG-be pedig a billentyűzet.
Nembaj, recovery csak nagyon ritkán van, olyankor meg végképp nem kell a HDD.

(#6979) GercsevI válasza drr (#6951) üzenetére


GercsevI
csendes tag

Nekem is ilyen van hozzá! :) Majdnem. A felirat ilyen, de nekem átalakító is van rajta.

(#6980) JohnnyWeiss


JohnnyWeiss
tag

Na megpróbáltam a CWM mentést el is megy a végéig (generál md5-öt), de nekem egy mappába teszi (hagyja) a komponenseket, nem zip-be. Mit rontok el?

(#6981) ludus válasza vargalex (#6956) üzenetére


ludus
aktív tag

Szia!

Hajaj... Végig a /opt/.config/transmission-daemon/settings.json-t módosítgattam és nem is azt a filet használja a transmission hanem az sdcard/.config/transmission-daemon/settings.json-t és persze a szintaktika sem volt megfelelő! :W
Szóval most megy, köszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#6982) itanczos válasza ludus (#6981) üzenetére


itanczos
senior tag

Lényeg, hogy megvan a megoldás! :C

De mi a helyzet az alap problémával? Milyen a teljesítmény?

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6983) ludus válasza itanczos (#6982) üzenetére


ludus
aktív tag

Jelenleg is fut legalább 10 torrent, van amelyik 60-70 filmet is tartalmaz és 30GB-os. Tökéletesen megy, simán nézek mellette 720-as filmet ugyanarról az USB-s külső driveról (Seagate GoFlex). Szóval meg vagyok vele elégedve, csak az androiddal kéne megbarátkoznom még mindíg nem a szívem csücske!

(#6984) ludus


ludus
aktív tag

Annyit még (csak közben lejárt a módosításhoz elegendő idő) hogy nem is értem mitől volt az elején az a lassulás amiről beszéltem. Lehet hogy mégis csak az RC11 volt a ludas a dologban és a wifi meg az RC11 vevő dongle akadt össze és okozta a lassulást de végülis az is megoldódott!

[ Szerkesztve ]

(#6988) depmod


depmod
senior tag

Kipróbáltam a Moliplayert, tényleg jobb, mint az MXplayer, vagy a saját lejátszója. Viszont hardveres kódoláskor hangot választani nem tudok, szoftveresnél meg a tekerés nem okés, ráadásul szaggatósabb a kép.

Próbáltam a wn823n-es wifit is megszerezni, de lassan kifutó darab. Futok még itt is pár kört. Ja igen, és akkor jön az hekkelés megint rom ügyileg. :DDD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#6989) vargalex válasza ludus (#6983) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Mondjuk torrentezés és egyéb szolgáltatások tekintetében sokkal jobban járnál, ha azt a GoFlex drive-ot egy Seagate GoFlex Net-be tennéd, amin egy Arch Linux for ARM-et futtatnál. Nekem 2 db sima notebook HDD van rajta (WD). A natív SATA portok miatt sokkal jobban terhelhető. Na meg ugye nem fut rajta GUI sem, tulajdonképpen így egy teljes értékű NAS. Tegnap is lejött egy anyag (4 GB) átlag 6.4 MB/s-el. Nem tudom, hogy többet is tudna-e, mert ez a netem maximuma.
Nekem anno 2 éve sikerült beszereznem az USA-ból postaköltséggel együtt kevesebb, mint 10000 Ft-ért egy bontatlan példányt (a postaköltség több volt, mint maga az eszköz).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#6990) RufuszX válasza depmod (#6988) üzenetére


RufuszX
senior tag

Szerintem azért annyira nem probléma beszerezni a wn823n-est sticket. Árgépen rákerestem anno az első legolcsóbb helyről megrendeltem és másnap átvettem. :)
1 fájl átnevezését és egy fájl bemásolását pedig nem gondolnám nagy hekkelésnek :)

(#6991) ludus válasza vargalex (#6989) üzenetére


ludus
aktív tag

Szia!

Érdekes cucc, nem is hallottam még róla! Néztem az ebay-en most nem nagyon van 10 alatt még posta nélkül sem de majd nézelődök. Meg aztán most meg vagyok elégedve az MK808-al is, amire kell most épp megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#6992) Szotka


Szotka
tag

17trackt.net-en megváltozott az állapot erre:
2013.04.02 18:10, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
Remélem nem lesz para vele találkozott már valaki hasonlóval?

Szotka

(#6993) itanczos válasza Szotka (#6992) üzenetére


itanczos
senior tag

Szerinted még nem? :C
Kérlek használd a keresőt!!!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6994) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Picit off,de általános topic hiányában(vagy csak Én nem találtam :B ), talán annyira mégsem.
Szóval gyorsban szeretnék venni(10. én apu szülinapja,arra lenne) valami sticket neki.
Androidos telóm sincs,és ezeket sem ismerem,szóval tök nob vok e téren ezért is kérdeznék.
Itthonról gyorsban,mit és honnan tudnék venni.(amiért érdemes és szabad is pénzt adni!! mert van jó pár,amit találtam :F )
Alap játékokra(sakk és ilyesmik, 55éves apu,nem kell NFS, GTA rá :D ),"élvezhetően netezni" és yt ról filmek,stb elérésére megfelelne?? (kell ehhez a "dual",vagy elég a "sima 1 magos" is? )
Semmi egyéb extra igény nem lenne,mint ezek és a 10.ére való beszerzés.(max-max 20e :B )
Köszönöm mindenkinek,aki kisegít a "nyomoromban" némi infóval
:R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6995) azozo válasza Z_T (#6975) üzenetére


azozo
senior tag

Köszi megnézem ; :D

(#6996) azozo válasza Liar (#6977) üzenetére


azozo
senior tag

Az Ir részt milyen eszközt próbáltál vezérelni /TV/... ?
:))

(#6997) #79335424 válasza Tegla80 (#6994) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az egymagost nem ajánlom. Főleg netezésre nem. Egyébként mentapü.

[ Szerkesztve ]

(#6998) Z_T válasza Tegla80 (#6994) üzenetére


Z_T
aktív tag

Itthonról én soha nem vettem, de biztos találsz. Ugyanakkor nem vennék egy magos ketyerét, még akkor sem, ha egy picit úgy tűnik most, hogy elég, illetve nem lesz terhelve.
Szerintem egy normális billentyűzet - egér páros kiválasztása fontosabb Neked most, mint maga a cucc.

mk808, mx1 - én ezekben gondolkodnék a helyedben.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6999) #79335424 válasza Z_T (#6998) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem javaslom "out of the box" felhasználásra az MK808 -at. Első sorban a wifi miatt. Viszont érdekelnének őszinte vélemények erről. Lehet, hogy csak azért gondolom így, mert első szériás az MK -m, vagy mert az enyém "nem sikerült jóra"? Az újabbak jobbak, stabilabbak?

(#7000) nnmini


nnmini
csendes tag

Sziasztok mindenki!

esetleg valaki nem talált kapcsolási rajzot a kicsikéhez!? :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.