Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Takana válasza Z_T (#6244) üzenetére


Takana
csendes tag

Na ez érdekes.
Rii i8
[link]

UKB-500 RF
[link]

akkor ez egy készülék két néven, vagy mi a különbség?

(#6252) Z_T válasza Takana (#6251) üzenetére


Z_T
aktív tag

A bal oldalon a "www." és a ".com" gomb van, míg az eredeti Rii i8-ban bal és jobb click.

Amúgy: #1176, azaz 4 hónapja leírtam a választ! :)

Működik a gyorskereső! :) :) :)

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6253) ludus válasza Zolee0828 (#6241) üzenetére


ludus
aktív tag

Pontosan azt jelenti amit leírtam :)
Szóval a hiba az hogy az USA-EUR átalakító adapterben a dugvilla "csapja" beljebb van mint az azt körülvevő műanyag "váll" (a fotón piros körrel jelöltem) ezért elégtelen az érintkezés és nem működik az adapter mivel nem kap tápfeszt.
Ezen házilag a műanyag váll csökkentésével vagy a csap kíméletes állításával könnyen segíthetünk.

Torrent kérdésben valaki? :F

[ Szerkesztve ]

(#6254) smartandroid


smartandroid
csendes tag

Érdeklődni szeretnék én nem geekbuying-ról rendelném meg ha nem magyar online piacokról pl.: jófogás
találtam is ugyan ezt a példányt ami 22-ezer forintba kerül billentyűzettel együtt. bluetooth-os verzió érdemes e meg rendelnem és hogy nem leszek-e klónverzió áldozat????
és hogyan tudom megkülönböztetni mert úgye ha az ember vesz egy klón iphont-úgye az messziről látszik hogy az hamisítvány ezt a mk808-sal hogyan tudom elkerülni??
Viszont ha megrendelném a fent említett geekbuyingról lessz benne magyar nyelv???

ha valaki tud írjon egy e-mailt nekem megköszönném a segítségeket neosteve@freemail.hu

a válaszokat előre is köszönöm nagyon várom a segítségeket.

(#6255) #79335424 válasza itanczos (#6224) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor ELNÉZÉST! Hogy is van ez? Kell egy init.d, ami nem a kernelben van. De a kernelnek támogatnia kell ezt a funkciót. A gyári támogatja, csak a többi része hiányzik, amit Finless belerakott a rom -ba? Rosszul gondolom?

(#6256) #79335424 válasza Z_T (#6250) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt a leírásból olvastad, vagy saját tapasztalat? Ha saját, akkor adj lécci egy konkrét letöltési linket, mert nekem a 720 sem akar 720 lenni, akárhogy erőlködöm.

(#6257) Takana válasza Z_T (#6252) üzenetére


Takana
csendes tag

köszi elolvastam.
Tehát nagy különbség nincs, vagyis nem tudjuk.
A touchpadon elhelyezkedő beosztásnál látok különbséget, illetve a youtube-n megnézve az egyiknek fekete a másiknak fehér a hátlapja.
De ezek csak külsőségek.

De akkor mi a 10 dollár különbözet?

a feltüntetett 10 méteres hatótávolság reális?

[ Szerkesztve ]

(#6258) #79335424


#79335424
törölt tag

Telóról szeretnék live kameraképet streamelni belső hálón, SGS2 -ről (wifi) Measy -re (vagy másikra) úgy, hogy a Measy lanon van és egy kivetítőre küldi a képet. Tavaly csináltam ilyet telóról pc -re, de 800x480 -nál (SGS2 képernyőfelbontás) jobbat nem sikerült. Ezzel még meg tudnék barátkozni, de kb. 10fps -sel ment, ami nagyon karcsú. Valaki próbált már ilyet? Milyen programokkal működött?

(#6259) Bhalazs válasza itanczos (#6238) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

Ugyan így jártam pár hónappal ezelőtt én is a k400al, hogy nem lehetett sehol kapni. Azt javaslom ne rendeld meg a Logitech.hu-ról mert onnan sem tudnak szállítani és a visszamondás meg annyira nehézkés, vagy 6x kellett telefonálnom mire végre visszamondták és visszakaptam a pénzem.
Meg kell kérdezni az itthoni online boltokban, hogy van e készleten, én is így szereztem, illetve pár hete láttam a Media Markt-ban valami Logitech promó keretében kirakva csomót 12e-ért. Most vagy az Arénában volt ez vagy az Árkádban, nem emlékszem pontosan, de alapból nem lehet ilyet kapni ott, csak ilyen promók esetében.

(#6260) Bhalazs válasza ludus (#6253) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

Torrentnél nekem is ugyan az a bajom mint neked, hogy már 1 torrent is teljesen leöli a rendszert. Próbáltam minden klienst, meg beállítást de nem használt semmi. Elvileg ma vagy holnap már megkapom geekbuyingról az új eu-s töltőt, mert szerintem az lehet a baja, hogy az én adapterem is szét kellett kapni, hogy rendesen adjon áramot, tehát ez lehet a ludas. Ha megjön és kipróbáltam majd leírom mi lett, mint ahogy azt megígértem 1 hónapja mikor rendeltem. :)

(#6261) hetech válasza Takana (#6217) üzenetére


hetech
csendes tag

Nekem tegnap jött meg a cucc.
2 db MK808 külön-külön csomagban.
Az egyik csomag sérült volt, a posta szerint már így jött hozzájuk.
Kibontás után látszott, hogy kb. átment rajta egy targonca...
De szerencsére a doboznak azon az oldalán ahol a kábelek vannak.
Az EU átalakítónak volt kitörve az egyik érintkezője és az USB kábel normál USB végén a fém összelapulva!
Az átalakítót megragasztottam, az USB kábel csatlakozóját fogóval kiegyengettem, minden ok, működik.
A másik csomag sértetlen volt, ott is minden megy, kivéve az OTG kábelt, jobban megnézve gyári hibás a mikroUSB csatinál.

Ma írok nekik, hogy küldjenek másik OTG kábelt, vagy adjanak kupont 5$ értékben.
Kíváncsi vagyok mi lesz.

Hogy a billentyűre is válaszoljak:
Én tegnap vettem hozzá egy Trust Tecla vezeték nélküli billentyűzet + egér szürke (18051) szettet.
Tökéletesen viszi, még a hangerő+-, play-pause, zenelejátszó, gombok is mennek, a másik oldalon már elfelejtettem mik vannak de ott is majdnem minden megy.
Merem ajánlani.

És akkor mindjárt egy kérdés:

Hogyan kell magyarra állítani a billentyűzetet, mert azt még nem sikerült.
External keyboard helper fent van, csak nem tudom, hogyan kell beállítani.

A wifi jel tényleg elég rossz, azonkívül egyelőre jónak tűnik.
Hamarosan felteszem az egyikre a Finelesst, hátha jobb lesz a helyzet.
Vagy valamelyik másikat jobb lenne?

(#6262) ludus válasza Bhalazs (#6260) üzenetére


ludus
aktív tag

Külön tápos külső HDD-ről van szó nálam úgyhogy ez a része kilőve, a sticket pedig már csak ellátja a saját tápja... Azért kíváncsian várom hogy mire jutsz a dologgal!

(#6263) itanczos válasza richfuel (#6249) üzenetére


itanczos
senior tag

Bár leírtam én is a tapasztalatom, de mégegyszer:
Nincs olyan rom, ami torzítás mentesen vinné a 4:3-as felbontást. Mert a ketyere nem tudja natívan!
Elvileg a stock 4.1.x-es fw nekem meghajtja a HDMI-DVI adapterrel a 19"-os 1280x1024-es monitorom.

De pont most tettem fel a 4.2.2-t és nincs kép sem a DVI-s monitoron (Out of sync) és a HDReady tv-n sincs! :o

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6264) Szotka


Szotka
tag

Ha A készülékhez 2Aes tápot veszek.
Akkor az USB hub is 2A Legyen?
Külső vinyó(2,5) és wifis egér stick lesz rádugva.

Szotka

(#6265) itanczos válasza Szotka (#6264) üzenetére


itanczos
senior tag

Elvben elég a 2A, de pl az enyémhez 3A-es táp van.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6266) itanczos válasza #79335424 (#6255) üzenetére


itanczos
senior tag

Nem tudom, hogy Finless hogyan oldotta meg.
Elviekben vannak olyan állományok, szkriptek, amiket meghív induláskor a rendszer.
Valszeg ezek egyikébe van beszúrva egy újabb szkript, ami meghívja az init.d-s rendszert.
DE EZ CSAK FELTÉTELEZÉS!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6267) itanczos


itanczos
senior tag

Szóval, nekem nem indul el a 4.2.2!
MK808 van geekbuying-tól. Most újra flash-eltem, de ugyanaz.
Valszeg a kernel-ben van valami gixer...
Megpróbálok egy régebbi kernel-t rárakni.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6268) Arti1 válasza itanczos (#6246) üzenetére


Arti1
aktív tag

Köszönöm, még jó, hogy out of stock, már majdnem megvettem :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6269) Yssy válasza zorromoto (#6229) üzenetére


Yssy
csendes tag

Igen, függ a ROMtól persze.
Nem tudom mit használsz, de Finless 1.7-nél láttam kiírva hogy:
"13) As always I added the Xbox XPAD.KO module is now injected on boot. This was by request! Enjoy!

14) I added Xbox360 keylayout to fix some games and camera spin with xbox 360 controller."

Nincs controllerem perpill, így tapasztalatom nincs vele, bár tervezem majd, szóval ha haladsz vele valamit oszd meg nyugodtan :)

#6254) smartandroid:
Mindbe van magyar nyelv már, mindegy honnan rendeled.

(#6270) itanczos válasza itanczos (#6267) üzenetére


itanczos
senior tag

4.2.2:
Feltettem az előző kernel-t és már van boot képernyő, de amint kiírná az R-BOX logót, szétesik a kép!
A monitor-on és a HD-Ready tv-n is!
Mindkettő 1280x720-nak látja, de valamiért mégsem jó! Talán 1080p-s?!?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6271) drr


drr
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy az RC11-el a giroszkópos játékok is működnek?

Egyáltalán jobb ezzel hadonászni, mint bill+egér kombóval?

[ Szerkesztve ]

(#6272) Z_T válasza #79335424 (#6256) üzenetére


Z_T
aktív tag

Leírásból olvastam.

Itt a @720-as DVI kernel: [link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6273) Z_T válasza itanczos (#6270) üzenetére


Z_T
aktív tag

A rootolt 4.2.2-t raktad fel ?

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6274) Z_T válasza Takana (#6257) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nincs akkora nappalim, hogy ki tudjam mérni a 10m távolságot a TV-től. Illetve ha lenne, annak se lenne értelme, hisz 10m-ről már nem látod a betűket! 3m-ről tök jó működik, havonta 1-szer kell USB -vel tölteni.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6275) itanczos válasza Z_T (#6273) üzenetére


itanczos
senior tag

Mindkettővel próbáltam! Eredmény ugyanaz! :(

Írtam a geekbuying-os blog-ra, de moderálásra vár a hozzászólásom! Lehet, hogy csak azért nem látok további panaszokat, mert nem engedik? :D

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6276) Z_T


Z_T
aktív tag

Tegnap a Tronsmart kapcsán előjött a 4 magos RK3188.

Ma találtam egy ilyet: 4.0 BT! - az meg mi a szösz??

[link]

és az Ali-n: [link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6277) itanczos válasza itanczos (#6275) üzenetére


itanczos
senior tag

Úgy látom nem vagyok egyedül: [link]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6278) itanczos


itanczos
senior tag

Somatom, kerested a megoldást CWM alól flash-elésre: [link]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6279) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Kijött a MK808B-re is a 4.2.2 Android:
MK808B Android 4.2.2

Találtam megoldást a 720 vs 768 problémámra.
A Finless 1,7 beállításoknál van olyan lehetőség hogy a képet függőlegesen vagy vízszintesen külön lehet állítani, így el tudtam érni hogy teljesen kitöltse a képet a TV-n.

PSN: sirarcheer

(#6280) itanczos válasza sirarcheer (#6279) üzenetére


itanczos
senior tag

Micsoda egy letöltési link... Nem igaz, hogy a geekbuying nem tud egy saját ftp oldat üzemeltetni, vagy valami szolgáltatást bérelni. Egy ilyen szutyok letöltő oldara, meg dropbox-ra tenni... :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6281) smartandroid


smartandroid
csendes tag

Érdeklődni szeretnék én nem geekbuying-ról rendelném meg ha nem magyar online piacokról pl.: jófogás
találtam is ugyan ezt a példányt ami 22-ezer forintba kerül billentyűzettel együtt. bluetooth-os verzió érdemes e meg rendelnem és hogy nem leszek-e klónverzió áldozat????
és hogyan tudom megkülönböztetni mert úgye ha az ember vesz egy klón iphont-úgye az messziről látszik hogy az hamisítvány ezt a mk808-sal hogyan tudom elkerülni??
Viszont ha megrendelném a fent említett geekbuyingról lessz benne magyar nyelv???

ha valaki tud írjon egy e-mailt nekem megköszönném a segítségeket neosteve@freemail.hu

a válaszokat előre is köszönöm nagyon várom a segítségeket.

(#6282) Yssy válasza smartandroid (#6281) üzenetére


Yssy
csendes tag

Azért ne legyél már lusta 10 hozzászólást végigolvasni.... :W

*****Más:
[Wish List for Finless Bob 2.0 for MK808]

4) Kizs Kernel 4.1 (if possible)
I prefer to only give the stock kernel. This is because honestly for basic users anything else can be confusing. I can offer optinal kernels but Kizs would have to give me the OK to put it in my ROM kit as an option.

Kizs, ha esetleg olvasnád,és gondolod :)

[ Szerkesztve ]

(#6283) #79335424 válasza itanczos (#6278) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Köszi! Emlékeztem, hogy ha nem csomagolom ki, csak megnyitom, akkor tudom cserélgetni benne a dolgokat. De így, pontos instrukciókkal az igazi.

(#6284) itanczos válasza Bhalazs (#6260) üzenetére


itanczos
senior tag

Ha root-olt a készüléked, akkor fel kell tenni rá a transmission-daemon-t!
Ehhez viszont fel kell telepíteni az Optware-t.
Keresővel megtalált hozzászólásom: [link]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6285) #79335424 válasza Z_T (#6276) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy látom, hogy az a szögletes oldalú ugyanaz, mint amit pár napja (hete) linkeltem. Abból jobb, mint a Tronsmart, hogy van rajta még egy port. Viszont az Alibaba link, nem Aliexpress. Sztem még egy darab sincs belőle. Az Alibaba a kereskedőknek van. Ott nem az van általában írva, hogy egy dobozban hány darab van, hanem az, hogy mennyi a hírdető gyártókapacitása.

[ Szerkesztve ]

(#6286) ludus válasza itanczos (#6284) üzenetére


ludus
aktív tag

Ez engem is érdekelne, leírnád dióhéjban a hogyant? Kössz!

(#6287) itanczos válasza ludus (#6286) üzenetére


itanczos
senior tag

Bocsáss meg, elolvastad a hozzászólásom és az abban link-elt többit?

Szóval, egye kutya, ismételek:
- Optware telepítése, linux host gép alól, ketyerére adbwireless telepítése play-ról, pc-re (linux) adb telepítése.
- Ha működik az adb kapcsolat, akkor az optware telepítő szkript indítása pc-n.
- Szintén adb-vel /opt/start... (most épp nem látom pontosan a szkript nevét, mert most flash-eltem újra.) parancs elindítása, amit ad egy shell-t.
- Abban ipkg udate parancs kiadása.
- Utána ipkg install transmission
- Elvileg utána már a transmission-daemon parancs kiadásával el is indul a daemon.

Amit még nem próbáltam, az a finless rom által biztosított init.d rendszerrel automatikusan indítani a transmission-daemon-t.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6288) Szotka


Szotka
tag

Geekbuying on most 48 dollár. Sajnos most reggelek csak paypalra az pár nap atfutasi idő. Nem találtam nagyon semmit hogy meddig van féláron. Valaki esetleg tud valami jó infót adni?

Szotka

(#6289) ludus válasza itanczos (#6287) üzenetére


ludus
aktív tag

Igen megnéztem csak egy dolgot nem értek (hozzáteszem az asus routeremen most is optware van és a transmission is fut de azt egy komplett leírás alapján tettem fel rá), hogyan működik ez android alatt úgy hogy mellette a stick összes többi funkciója is működik. A hogyant meg magyarul értettem, talán jobban értené itt is mindenki ha lenne egy leírás. Neked biztos egyértelmű nekem annyira nem.
De bocsánat ha rosszat mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#6290) #79335424 válasza Z_T (#6272) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, sztem ez van az enyémen. Csak nem akar 720 lenni. Töröltem miatta a Finless -t, felraktam a gyári, 01.10 -es romot restore -ral, hátha az a gond. De nem. Akármit csinálok (az összes átállító scriptet kipróbáltam), az marad 1080 Ez van a dmesg -ben, amit anno linkeltem. Úgy láttam a hozzászólásokban, hogy ez másnál is így van, csak nem vágom annyira az angolt, hogy értsem a pontos magyarázatot. Mintha Omegamoon azt írná, hogy ez nem hiba. De akkor mi?

(#6291) itanczos válasza #79335424 (#6290) üzenetére


itanczos
senior tag

Tudod, ez olyan windows-os dolog: Nem hiba, FEATURE!!! :)

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6292) #79335424 válasza itanczos (#6291) üzenetére


#79335424
törölt tag

:C

(#6293) itanczos válasza ludus (#6289) üzenetére


itanczos
senior tag

Közben kiegészítettem a hsz-t!

Mivel linux kernel fut a ketyerén, multitask-os a rendszer. Vagyis maga a JAVAVM (virtual machine), az android is csak egy (illetve több) task az egész rendszerben. Természetesen az erőforrásokon osztozik az android is az optware alatt telepített programokkal.

Egyébként sokszor pont azért nem megyünk bele a részletekbe (mint ez a transmission telepítés), mert aki nem tudja miről van szó, annak nehézségei lehetnek a telepítésnél. Vagyis bizonyos linux-os előképzettségre van szükség! Ez nem bántás, vagy más negatív kritika!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6294) #79335424 válasza Z_T (#6276) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ja, el is felejtettem. A BT 4.0 létező dolog. Sok eszközben van. Viszont vmi nekem nem kerek. Nézted az Antutu screenshotot? Mi az, hogy 1232x720? A dockbar -t a magasságból vágja! Akkor ez most egy 9:16 a 16:9 -en? Mert akkor van még csiszolgatni való!

[ Szerkesztve ]

(#6295) ludus válasza itanczos (#6293) üzenetére


ludus
aktív tag

Ennél azért több kell hogy megsértődjek. Szóval az a bizonyos linuxos nagyon alap azért megvan, pont egy ilyen leítrásra gondoltam most már érthető a telepítés csak azt nem tudtam mi az az adb... Szóval azt mondod hogy a transmissionnal kevésbé terheli a kis sticket mint a többi androidos programmal és teljesen jól működik?
Ha lesz egy kis időm nekiugrok aztán majd tudósítok!

[ Szerkesztve ]

(#6296) smartandroid válasza Yssy (#6282) üzenetére


smartandroid
csendes tag

ne haragudj nem értem ezt most miért írtad de én vissza olvastam mindent de nem kaptam választ senkitől úgy hogy nem értem fel tettem pár kérdést de sajna senki :F esetleg ha tudnál válaszolni nekem megköszönném én senki idejét nem akarom rabolni de ti többet tudtok róla mint én sztem

(#6297) Z_T válasza #79335424 (#6290) üzenetére


Z_T
aktív tag

Ezt próbáltad?

echo "1280x720p-60">/sys/devices/virtual/display/display0.HDMI/mode

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6298) Yssy válasza smartandroid (#6296) üzenetére


Yssy
csendes tag

De, de csak a második felére válaszoltam: [itt]

De akkor a többire:
Mi itt legtöbben a geekbuyingot preferáljuk, mert megbízható, biztos nem kapsz klónt, szóval ha nem sürgős túlságosan onnan érdemesebb, meg valszeg olcsóbb is megrendelni.

Megkülönböztetni, hogy klónt kapsz-e, túlságosan nem lehet, talán nézd át a képeket, apró különbségek lehetnek, de biztosra csak a szétszedéssel, chipek megnézésével mehetsz szerintem.
(vagy megbízható embertől vásárolsz)

(#6299) itanczos válasza ludus (#6295) üzenetére


itanczos
senior tag

Nem is a sértés volt a cél! :)
Nekem a telepítés sikerült, a torrent letöltés működött, de csak egy kis letöltés volt a próba erejéig. Nem volt rádugva külső vinyó.
Akkor nem éreztem sebesség csökkenést az android alatt, igaz nem is nagyon figyeltem.
Azóta már vagy a 4. reflash volt, azóta nem próbáltam.
Bevallom, nekem kb 170 seed lenne, szerintem az már megfogná a rendszert. :)
A jelenlegi intel atom rendszeren szintén transmission-nal nem érezhető lassulás.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6300) itanczos


itanczos
senior tag

Jelentem, nekem nem működik a 4.2.2 firmware!
Nincs jó képem akárhogyan variálom! :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.