Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) Z_T válasza Arti1 (#6199) üzenetére


Z_T
aktív tag

Aliról rendeltem, de másik kereskedőtől. Külön felhívtam a figyelmét az EU dugóra és a 2A-ra, így is kaptam meg.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6202) vlevi válasza itanczos (#6198) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, tényleg 3.0.36+ a verziója

[ Szerkesztve ]

(#6203) csjohnny válasza PcCar (#6195) üzenetére


csjohnny
tag

Köszi és várom a tesztet a mikrofonra.

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#6204) Arti1


Arti1
aktív tag

Sziasztok,
Ezt találtam a geek-en:

[link]

A hw talán ugyanaz, ha igen, ez a spéci ROM mezei mk808b-re is feltehető?

Mitől olyan speciális ez a Tronsmart ROM? Találkozott már valaki vele?

EU Plug Tronsmart MK808B Google TV BOX Mini PC TV Dongle RK3066 Dual Core 1G/8G Built-in BT Black

Highlights

Special Tronsmart UI and Special Tronsmart ROM

RK3066 Dual Core CPU Quad Core GPU Mali 400

1G RAM 8GB ROM

With Built-in Bluetooth Function, version 3.0

Support external 3G dongle

OS Android 4.1, and can be upgraded to Android 4.2 later.

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6205) Z_T válasza Arti1 (#6204) üzenetére


Z_T
aktív tag

Mi a különbség sima mk808B-hez képest? Tronsmart ROM ?? Vagy az, hogy odaírták, hogy 4.2-re lehet majd upgrade-elni?
Ez egy újabb mk808B klón?

Pár napja azt olvastam (talán Finless Bob-nál), hogy mk808B fronton elég nagy kavar van a különféle klónokkal, ezért inkább a "sima", "régi", "hagyományos" mk808-as a jobb platform. Persze akinek kell a BT, vagy akinek úgy jó ahogy van, és egy év múlva vásárol egy új kütyüt, azaz nem reszelgeti, annak jó lehet!

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6206) Z_T


Z_T
aktív tag

Ha már Tronsmart, akkor már sokkal inkább: T428 !!

[link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6207) #79335424 válasza Arti1 (#6204) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kicsit csalódtam. Eddig úgy láttam, hogy a Tronsmart cuccokban van fantázia. Eddig AML vonalon nyomult. Az a scifi szemüveg kinézetű box nekem tetszett. De ez! Háát.... Már maga a hardver is különleges. Az van rászitázva, hogy Tronsmart. Kíváncsi vagyok arra a bt. 3 -ra. Ezen kívül még lett "fejlesztve" egy launcher, nagyobb ikonokkal. No, ettől aztán tátva marad a szánk. Olyan jó lenne, ha egyszer olyan screenshotokat villantanának, amiken 1920 -ra van állítva a menü és az Antutu is annyit mutat. Ja, hogy az nem megy! Akkor köszi a népbutító, felbontásváltó ablakot!

(#6208) Flexy90 válasza Arti1 (#6204) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ugyan az a vas mint a sima MK808B, csak a szoftveren "csiszoltak".
Wifi chipset: RK903

Xiaomi Fan

(#6209) Arti1 válasza Flexy90 (#6208) üzenetére


Arti1
aktív tag

Ezek szerint erre is simán rámennek azok a ROM-ok, amiket ti használtok, fejlesztetek?
Ha ezt veszem, akkor max a $7 árkülönbözetet bukom, ha nem jó a Tronsmart ROM és újat kell feltennem. (Meg ehhez alapból EU táp jár, de hogy 2A-e, az nem látszik a fotón...) és még az OTG kábel is hiányzik majd a dobozból, legalábbis nincs odaírva, hogy küldenék...

Szerk: a WIFI is ugyanaz benn, mint a sima mk808b-ben?

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6210) #79335424 válasza Arti1 (#6209) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha 903, akkor igen.

(#6211) Arti1 válasza #79335424 (#6210) üzenetére


Arti1
aktív tag

No, írtam nekik, megkérdeztem tőlük az OTG-t, a 2A-t és a sima ROM használatát, kíváncsi vagyok tényleg válaszolnak-e 24 órán belül

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6212) drr


drr
őstag

Ugyan pár napja rendeltem meg az MK808-at, de már gyűjtögetem hozzá a dolgokat. Finless 1.7c letöltve :-)
Az lenne a kérdésem, hogy kell e ehhez másik kernel? Miért jó az nekem? Ha valaki kifejtené, nagyon megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

(#6213) drr válasza drr (#6212) üzenetére


drr
őstag

Lejárt a szerkesztési idő...

Szóval még azt szerettem volna mondani, hogy TV-m 1366x768 felbontású és a netem az nagyon gyenge a magyarországi viszonyokhoz képest, konkrétan 800 kbit/s :((
Majd ennek fényében válaszoljatok! :R

[ Szerkesztve ]

(#6214) papzi57


papzi57
csendes tag

Az éjjel sikerült végre föltennem a Finless 1.7-et a MK808B-re...
Nem tudom, mi hasfájása volt eddig, de tegnap sikerült...
Nos, tényleg sokkal jobb, mint a stock fw volt.
Jeleztem (és nem csak én egyedül), hogy a gyárival gyakorlatilag nem lehetett lejátszani HD filmet.
Nos most belenéztem egy full HD mkv kiterjesztésű filmbe NAS-ról DLNA médiamegosztásból wifin és akadásmentesen játszotta.
Egyetlen hiányérzetem van: a hang nem ac3. Erről tudtok valamit, hogyan lehet átcsalogatni a HDMI-n az ac3 hangot?

(#6215) ludus


ludus
aktív tag

Egyszerűen nem jön össze nekem ez a torrent dolog... Próbáltam már kismilliót, legutóbb az aTorrentet de már két nagyobb letöltés esetén használhatatlanra lassul a rendszer nemhogy még esetleg párhuzamosan netezzek, vagy urambocsá filmet is nézzek rajta! A fileok külső 1TB-os külső HDD-n lennének, nem is a belső memóriát használnák... Gyári még a rendszerem, nem nagyon akartam hozzányúlni de valyon segítene rajta valami custom rom?

(#6216) kzkz válasza papzi57 (#6214) üzenetére


kzkz
őstag

Én is 1.7-est használok, de NAS-ról DLNA-n keresztül a fullHD lejátszása nem sima. Nem akad óriásit, de sajnos nem folyamatos a mozgás, miközben egy Asus Oplay simán viszi...
Még kipróbálom úgy is, hogy rádugok egy vinyót közvetlenül, hátha...

(#6217) Takana


Takana
csendes tag

Sziasztok!

Magyar kiosztású wireless billentyűzetet szeretnék vásárolni egy ilyen kütyühöz.
Valami javaslat amivel jól működik az MK ?

(#6218) #79335424 válasza drr (#6212) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Finless -ben sem a gyári kernel van. Több oka is lehet, amiért lecserélik a gyári kernelt. Ilyen pl. az init.d, ami a gyáriban nincs. Ez tulkép egy könyvtár, amibe ha megfelelő scriptet másolunk, akkor induláskor a rendszer betöltődése előtt lefut a script és a benne lévő parancs szabályozza a kernel adott funkcióit. Aztán lehet, hogy kényszerből kell másik kernel (mint pl. nálam), mert mondjuk Omegamoon kernelén kívül, semmi mással nem hajlandó képet adni a DVI monitoron. Nekem sajnos nincs olyan villám netem, mint a tied. Mérésnél 1Mega (le), de letöltéskor ritkán látok 170kbs feletti értéket. Belül persze nincs gond, lanon Gigabit, wifin akár a 600 -at (elméleti) is át tudnám tolni duálban.

(#6219) #79335424 válasza Takana (#6217) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudok olyanról, amivel ne működne (leszámítva a bluetooth -t). Ha részletesebb teszteket szeretnél, akkor használd a keresőt!

(#6220) drr válasza #79335424 (#6218) üzenetére


drr
őstag

Nálam kevesebb mint 1Mb, egész pontosan 0,8!!!

Rádiós egér+bill kombóval fog menni? ILYENNEL

[ Szerkesztve ]

(#6221) Szotka


Szotka
tag

Üdv
Segítségeteket kérném.
Innen szeretnék rendelni http://www.geekbuying.com/item/MK808-Dual-Core-Android-4-1-Jelly-Bean-TV-BOX-Rockch.
Az itt található kiegészítők : fly mouse ; usb hub szabad innen rendelni működnek,
vagy azokat inkább máshonnan a szerezzem be?
Rendelesnel mire kell odafigyelni? Igazából még nem rendeltem külföldről.
Fizetés PayPal al megy?

Szotka

(#6222) Z_T válasza Szotka (#6221) üzenetére


Z_T
aktív tag

Geekbuying megbízható.
Használd a keresőt felül!
A linked nem jó, használd a link gombot a normális link beillesztéshez! :)

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6223) Szotka


Szotka
tag

http://www.geekbuying.com/item/MK808-Dual-Core-Android-4-1-Jelly-Bean-TV-BOX-Rockchip-RK3066-Cortex-A9-Mini-PC-stick-307415.html
Bocsi telefonról benázok. Ami itt van usb hub arról futna a készülék is vagy kevés a neki?

Szotka

(#6224) itanczos válasza #79335424 (#6218) üzenetére


itanczos
senior tag

Somatom, szerintem a Finless-ben gyári kernel van. Az init.d nem a kernelben van.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6225) itanczos válasza drr (#6220) üzenetére


itanczos
senior tag

Elvileg minden usb-s bill, egér menni fog. A kérdés a plusz funkciók működése lehet!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6226) Szotka


Szotka
tag

Valaki tudna adni valami leírást geekbuying oldalról hogyan kell rendelni semmi használhatót nem találtam.

Szotka

(#6227) oba válasza Szotka (#6226) üzenetére


oba
addikt

legyen pénz a paypalodon, berakod a cuccokat kosárba, majd checkoutolsz paypallal

kb. ennyi :)

(#6228) Szotka válasza oba (#6227) üzenetére


Szotka
tag

Ez oké számomra.
De itt melyiket válasszam ?
PreferredShippingMethod

-RegisteredAirmail (USD 0 & 7-15 businessdays.With tracking number)
-Express Shippin

Szotka

(#6229) zorromoto válasza Szotka (#6228) üzenetére


zorromoto
senior tag

Ha a sima szállitást választod vagyis az elsőt akkor freee a dolog .Én is azt választottam.

Viszont nekem is lenne olyan kérdésem hogy mennyi idő a feldolgozás? Mert jelenleg ott tart a project.1 napja rendeltem.

Más: Valakinek sikerűlt már Modern Combat 4-et valami gamepad-al rendesen bekalibrálni?Nekem xbox360 wireless vezérlőm van.Az a problémám hogy feltelepítettem az usb/bt joystic-ot és amikor kalibrálni kéne a touch server-t ,na az a menü nem jön ki mivel az eszköz az nem pad hanem egy hd tv ami megjeleníti.
Gyakorlatilag majdnem minden funkció működik csak a forgás,gugolás, pl nem.Ehhez kéne gombokat hozzárendelni még de a fent említett probléma miatt nem megy.

Remélem érti valaki hogy mit szeretnék. A másik hogy ez függ-e a ROM-tól ?

köszönöm előre is az építő jellegű válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#6230) oba válasza Szotka (#6228) üzenetére


oba
addikt

ingyenest valaszd ugy nagy valoszinuseggel elkerulod a vamot
szallitasi ido 2-3 het kb.

(#6231) oba válasza zorromoto (#6229) üzenetére


oba
addikt

3-4 nap es postara adjak amirol kapsz majd emailt es tracking numbert is

(#6232) Szotka válasza zorromoto (#6229) üzenetére


Szotka
tag

Köszönöm a választ.
Mekkora valószínűség vámoljak.? Kb 70 dollár lesz mindennel együtt.

Szotka

(#6233) itanczos válasza zorromoto (#6229) üzenetére


itanczos
senior tag

Srácok, javaslom a keresőt! Szinte mindenki leírta már a tapasztalatát ezügyben!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6234) zorromoto válasza itanczos (#6233) üzenetére


zorromoto
senior tag

viszont nem tudom a válaszod az én kérdésem mely részére irányúlt?

természetesen használom a keresőt

(#6235) vargalex válasza itanczos (#6224) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, Finless a gyári kernelt használja. Ő csak a system-et "bütykölgeti" és azt sem forrásból, mert ugye az nincs.

Alex

(#6236) itanczos válasza vargalex (#6235) üzenetére


itanczos
senior tag

Alex, próbáltad a 4.2.2-t?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6237) itanczos válasza zorromoto (#6234) üzenetére


itanczos
senior tag

A kérdésed első felére (geekbuying).
Mikor írtam, még csak az volt az üzenetben. :)

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6238) itanczos


itanczos
senior tag

Nesze neked fogyasztói társadalom! :)
Nincs magyar honban Logitech K400. Állítólag nem tud annyit gyártani a cég, hogy az angol nyelvpiacot kiszolgálja, ezért magyar sincs.
Másik a TP-LINK 3600-as router. Az sincs sehol...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6239) Arti1


Arti1
aktív tag

Megnéztem itt a fórumon a nagy usb-lan összehasonlítást, majd láttam az árgépes konig usb-lan ajánlást.
Lehet, hogy az a konig megegyezik azzal, amit a geek-en találtam?
[link]

Szerk: nekem az sem gond, ha nem egyezik meg, csak gyors legyen :)

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6240) Takana


Takana
csendes tag

Aki esetleg Rii i8 Wireless Keyboard-t használ leírná hogy miért jó, vagy miért rossz.
Szívesen venném a tapasztalatokat a beszerzése előtt.

[link]

köszi

(#6241) Zolee0828 válasza ludus (#6175) üzenetére


Zolee0828
csendes tag

Bocsi!
Mit is jelent nálad pontosan/részletesen az, hogy az "átalakító érintkező állítása"???
Köszi

(#6242) Szotka


Szotka
tag

Tudom hogy Google meg minden.
De sehol nem találok 2mA adaptert.
Még az előtt szeretném beszerzési hogy megjonne.

Szotka

(#6243) vargalex válasza itanczos (#6236) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Még nem. A picuntu, illetve az, hogy az atheros-os wifi-met beüzemeljem android alatt (mondjuk a verzió igazából itt mindegy lenne), jobban foglalkoztat.
A másik, hogy MK808B-re van-e már 4.2.2 még nem is néztem. Utólag belegondolva elég lett volna az MK808 is, úgysem használok bluetooth eszközt (remélhetőleg a beépített wifit sem fogom). Ha esetleg valaki ellenállhatatlan vágyat érez a bluetooth használatára, de fordított helyzetben van (azaz MK808-at rendelt) esetleg megbeszélhetjük a cserét. :)

Alex

(#6244) Z_T válasza Takana (#6240) üzenetére


Z_T
aktív tag

Pontosan ilyenem van, tökéletes.
Azért az tudni kell, hogy ez nem Rii i8, hanem UKB-500-RF.

Tedd be a keresőbe, hogy "Rii i8" és megtalálod az összes tudnivalót! Az External Keyboard Helperrel még hosszú "í" és CTRL-C, CTRL-V is működik!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6245) Z_T válasza Szotka (#6242) üzenetére


Z_T
aktív tag

2A-s keress, olyat találsz! Vagy 2000mA-est! :)
Egyébként a geekbuying-nál van ilyen USD 3 -ért, elég sokszor beszéltünk róla:

[link]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6246) itanczos válasza Arti1 (#6239) üzenetére


itanczos
senior tag

Figyelem, a König-es fekete nem jó!!!! Az még USB 1.1, hiába írják oda, hogy 2.0!!!
Tehát a König-es átlátszó jó!

De, hogy a geekbuying-on is 10/100-asnak árulják... :(

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6247) Szotka válasza Z_T (#6245) üzenetére


Szotka
tag

Köszi szépen.
Este még is rendelem a gépet +adapterrel és usb hubbal.

Szotka

(#6248) itanczos


itanczos
senior tag

Aki légegeret használ (nekem rc11), hogyan bírja rá az ékezetekre? Milyen kombinációval?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6249) richfuel


richfuel
csendes tag

Van egy 19" DVI LCD monitorom 1280x1024 felbontással.
Fel akarom rakni az asszonynak a konyhapultra valamilyen android stick-el, hogy ne unatkozzon, ha főz.
Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a felbontással?
Valamelyik típus, valamelyik ROM-al tudja ezt, torzítás mentesen?
Visszakerestem, de nem találtam egyértelmű választ.

IMITO MX1 kilőve, volt egy ilyenem 2-hónap után megadta magát.

(#6250) Z_T válasza richfuel (#6249) üzenetére


Z_T
aktív tag

1280 x 720 megy Omegamoon DVI kernelével! [link]

Csak aztán nehogy odakozmáljon a palacsinta! :)

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.