Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Z_T válasza Flexy90 (#5187) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nekem??? Persze, megérkezett már! 2012. november 22-én. :) :) :)

#1176

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5202) itanczos válasza snak1977 (#5200) üzenetére


itanczos
senior tag

Más firmware fájl kell!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5203) Z_T válasza snak1977 (#5200) üzenetére


Z_T
aktív tag

808B-re 808B firmware kell!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5204) Flexy90 válasza Z_T (#5201) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ja azt hittem akkor (is) rendeltél amikor írtad februárban.

Xiaomi Fan

(#5205) itanczos


itanczos
senior tag

A 808-ra később rádugott BT-hez szerintem a 808B system része kellene és a 808 kernel-je!

Valakinek működik külső, usb-s hangkártyával?

Ja, és működik xbmc-n a tvheadend pvr kliens! (XBMC 13-git) :C

A rádugott Huawei E1752 GSM stick elindul. Bár nincs most benne sim kártya, de megjelenik az óra mellett a 3G ikon.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5206) snak1977 válasza Z_T (#5203) üzenetére


snak1977
csendes tag

Esetleg tudnál linket adni ahonnan 808B-re való rom van,

(#5207) itanczos


itanczos
senior tag

XBMC alatt miért nem működik az External Keyboard Helper??? :F

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5208) itanczos válasza snak1977 (#5206) üzenetére


itanczos
senior tag

Geekbuying-tól eredeti:
[link]

Illetve főzött rom-ok:
[link]

DE NAGYON FONTOS, HOGY 808B 2 FÉLE VAN!!! MÁS A WIFI ÉS BT CHIP! CSAK A MEGFELELŐ FIRMWARE-REL FOG MŰKÖDNI

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5209) snak1977 válasza itanczos (#5208) üzenetére


snak1977
csendes tag

Csak eredeti rom létezik 808b-re ? modositott rotolt rom nincs hozzá?

(#5210) #79335424 válasza ZOLO791006 (#5193) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, erre gondoltam. Köszönöm! Arra voltam kíváncsi, hogy nem -e Mediatek modul van benne. Akkor 100 fölötti értéket írna. De ez vszínűleg nem fake verzió, mert korlátozva van 65 -re.

(#5211) snak1977 válasza itanczos (#5208) üzenetére


snak1977
csendes tag

OK köszönöm :R

(#5212) snak1977 válasza itanczos (#5208) üzenetére


snak1977
csendes tag

miként tudom megállapítani hogy nekem melyik van.

(#5213) #79335424 válasza itanczos (#5205) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, én így használom a 808 -at. Passzív hubon van a bill. és egér társaságában. Csak Omegamoon kernelével van kép. Ez DVI -s, tehát csak usb -n lehet hang. De tökéletesen müxik. Gagyi, sztereó, PC aktív hangszórókra küldi a hangot.

(#5214) itanczos válasza snak1977 (#5212) üzenetére


itanczos
senior tag

Elvileg, ha szétszeded! :)

De asszem az a FAKE jellemzője, hogy nem csak 65Mbit-et ír ki a wifi kapcsolatra, hanem akár 130-at is.

Ja, mint a képen látszik is, működik a KÖNIG-es usb-s ethernet! :)

XBMC alatt nem jó az XVID avi!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5215) PcCar válasza itanczos (#5197) üzenetére


PcCar
tag

Úgy látom a rom megegyezik a concorde 201 mini pc "1080p" rom-al. :)
Concorde fórum

Belsőről lehet tudni valamit, melyik változat lehet a háromból ?

(#5216) #79335424 válasza Clavo (#5199) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez kísértetiesen hasonlít a reset gomb nélküli MX -el való ügyködésre. Ott úgy ment, hogy az usb hibakeresés NE legyen pipálva, amikor csatlakoztatod. Csatlakoztatás után kellett kipipálni. Persze ez nem egy MX, de hátha.

(#5217) itanczos válasza PcCar (#5215) üzenetére


itanczos
senior tag

Hm... Ez érdekes. Ez bizony teljesen az! Feltéve, hogy a fotó az aktuális CC firmware-ről készült.
Ugyanis én azt az infót kaptam, hogy saját kernel-jük van!

Melyik belsőre gondolsz? Az enyémre?

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5218) PcCar válasza itanczos (#5217) üzenetére


PcCar
tag

Igen a tiédre gondoltam.

(#5219) itanczos válasza PcCar (#5218) üzenetére


itanczos
senior tag

Mi a 3 lehetőség? :)
A wifi szerintem rk901-es, mert csak 65Mbit-et ír sebességre.
Majd talán holnap szétszedem és készítek pár fotót.
Most sajna lázasan fekszem a kanapén, nincs kedvem szerelni...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5220) vargalex válasza #79335424 (#5210) üzenetére


vargalex
félisten

Na, erre én is kíváncsi vagyok. A megrendelt MK808B a posta tracking szerint ma átesett a vámkezelésen, remélem holnap megkapom. Az UG802-n folyamatosan 150Mbps linksebesség volt. Az RK903 nem tudna 40 MHz-es csatornaszélességet?

Alex

(#5221) PcCar válasza itanczos (#5219) üzenetére


PcCar
tag



Mindegyik változatban 65Mbps RK Wifi van.
Concorde (3-as kép) 201 -ben látható alaplap megegyezik az MK808B-vel,
csak RK901-el szerelték.

(#5222) itanczos válasza PcCar (#5221) üzenetére


itanczos
senior tag

Ez megint egy rejtvény?? :)
Mit nyerek, ha megtalálom a különbséget?!?! :)
Mert még véletlenül sem egy szögből van fotózva...

Hm... Biztos, hogy az utolsó a CC?

Elolvasva a belinkelt CC fórumot, feltűnt a 2 antennás előny a többihez képest. Van 1 antennás mk808?

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5223) #79335424 válasza itanczos (#5222) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudok róla. Mindegyikre ezt írják, ami az igazi, a tuti, az eredeti, stb. :) Csak ebbe már nem akartam belemélyedni odaát.

(#5224) #79335424 válasza vargalex (#5220) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy emlékszem, hogy az xda -s tesztben azt írták, hogy a 901, az mindenképp 65, a 903 -at vmi kerneltrükkel rá lehet venni többre és a fake Mediatek, az 150 out of the box. Hogy őszinte legyek, az MX -et ismerve én egyáltalán nem bánnám, ha egy fake verziót kapnék a 903 helyett. Egyébként úton van egy "update" 808b (is). Állítólag azért update, mert a fake után ez megint az eredeti, a tuti, az egyetlen, a blablabla. Hát kíváncsi leszek, milyen egy MX2 -höz képest.

[ Szerkesztve ]

(#5225) itanczos válasza snak1977 (#5212) üzenetére


itanczos
senior tag

Fel kell telepíteni a terminal-t és ott su-val lekérni a dmesg-et.
Abban szerepel, hogy milyen wifi van a készülékben.
Most végig olvastam, nekem rk901-et detektált.

Más: Most egy 1280x1024-es DVI-s monitoron írok! :) Igaz, a felbontás 1280x720, de használható. :)
Természetesen, még a gyári rom-mal!
Érdekes, hogy ebben a szituban működik mindkét usb-s hangkártya! Igaz, a skype nem használható vele, mert iszonyúan halk!!! Ugye a pc-s verzióban van hangerő állítás, itt semmi! :(
A fura az, hogy a google keresés viszont működik a mikrofonnal! Mintha a skype nem lenne kiforrva...
Nemrég egy kis kitérőt tettem az iphone mellett egy android-os HTC Sensation-nal. Az is erősebb elvileg, mint mondjuk egy iphone, mégis csak szenved a skype... Az iphone verzióhoz képest sokkal gyengébb hangminőség, belassulások, stb...

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5226) itanczos


itanczos
senior tag

Nekem csak 720, 576 és 480-as felbontást ajánl fel a beállításoknál a HDMI-hez.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5227) Zolee0828


Zolee0828
csendes tag

Hali!
Már jó ideje olvasgatom a fórumot...
Mire eldöntöm, hogy veszek egy kütyüt mindig elbizonytalanodom...
Én elsősorban két dologra használnám: böngészés és film nézés. Bütykölni, turbózni nem igazán szeretném (amúgy sem értek hozzá), tehát alapból kell, hogy tudja atom biztosan ami kell a fenti dolgokhoz.
A környezeti ártalmak a következők: router kb.: 5-6m-re a TV-től másik szoba, közfal, panel lakás, a két szoba között nyitott ajtó de így is csak mandinerből látják egymást.
Ja az sem baj ha olcsó.. :)) :))
A Geekbuying a hozzászólások alapján színpatikus... de lehet Ali express vagy más ami megbízható...
MK-808, MK-808B ---- Mx1, MX-2 környékén gondolkodtam...??!
Kérlek benneteket segítsetek dönteni, hogy mit vegyek??? :F
Üdv.: zolee

[ Szerkesztve ]

(#5228) #79335424 válasza itanczos (#5225) üzenetére


#79335424
törölt tag

Log, vagy dmesg Terminálból is csak roottal müxik JB -n (vagy a 01.10 -es 808 firmel, mert az pre -rootolt).

Iphonon könnyebb helyzetben van egy alkalmazás (meg a készítő), mert nem 1000 -féle hardveren kell fusson.
De pl., hogy mennyire könnyed, smooth egy alkalmazás futása, az csalóka. Az Iphone sokkal magasabb prioritási szinten kezeli a felhasználói felület utasításait, mint az Android (ezen JB -n már vmennyit változtattak). Az Iphone sok háttérfolyamatot leállít, ha a felhasználó piszkál vmit a képernyőn. Ezáltal érzésre gördülékeny, csak a többi feladat elvégzése késik. Egyébként én azon csodálkozom, hogy lehet kapni Szifont magában. Sztem az nem egy mobil eszköz, hanem egy hordozható PC -kiegészítő. Egyszer, régen volt hozzá szerencsétlenségem. Megpróbáltam letölteni és megnézni egy filmet a datás táramról. Na, az nem volt smooth. Milyen Itunes? Milyen PC? Milyen konvertálás? Milyen Jailbrake? Mi vaaan? Na, csá Szifon!

A hang kezelése valóban problémásabb Androidon, mint Szifonon. Olvastam vhol, hogy vmi alapkódot kéne átírni hozzá. Viszont nem minden csatornát látsz a hangerő állításnál. A beállítások menüben van még, vagy próbálj meg vmi volume manager programot.

Lehet, hogy a 4:3 megzavarja a lelkét és ezért ajánlja ezeket a felbontásokat. Nekem eddig az Antutu mutatta reálisan a felbontást. Nézd meg pl. a dmesgemet. Sehol sincs benne 1080 és ha Terminálból lekérem a felbontást, akkor 1280x720-60. Pedig ez 1080. Érzésre is, ikonméret alapján is és Antutu szerint is.

(#5229) Enemy


Enemy
aktív tag

kérdésem lenne..Előre is köszönöm a segítséget..
MK808 A router pont felette . kb 80 CM
MKV szeretnék lejátszani a nasról. Akad. Szaggat.
Sok lejátszót kipróbáltam de egy sem igazán jó. azokat a filmeket amin plussz hang van csak az alap hanggal játsza le a ehomeban. itt a legjobb a minőség.
Tanácsok?
Rendeltem egy usb RJ45 lant avval még nem probáltam..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#5230) #79335424 válasza Zolee0828 (#5227) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy - két kérdés, mielőtt belelendülnénk. Milyen felbontású és kódolású filmeket szeretnél nézni és milyen módon szeretnél hozzájuk férni? Net? NAS? USB háttértár? Mit tud a router? B,g,n, 150, vagy 300?

[ Szerkesztve ]

(#5231) Zolee0828 válasza #79335424 (#5230) üzenetére


Zolee0828
csendes tag

Net és vagy USB háttértár :U
router 150
felbontás mivel hd redy a tv azt hiszem ez behatárolja :(
de végül is virágboltos filmek... vagy valami olyan... :K

[ Szerkesztve ]

(#5232) #79335424 válasza Zolee0828 (#5231) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem határolja be, csak 720p fölött nincs értelme. USB tárról síma ügy. Netről, stabilan sztem csak kábellel fog menni, ASIX chipsetes, USB-RJ45 (LAN) adapterrel. De a film kódolásán sok múlik, különösen nagyobb felbontáson. Wifihez nem javaslom a 808 -at. Kaptam már kritikát, hogy elfogult vagyok, úgyhogy le sem merem írni, hogy mit javaslok. MaXimum súgni merem. :) 2-3 böngészőre szükséged lesz a netezéshez és lesz, ami egyáltalán nem fog menni (pl. JRE -t igénylő, netes, java alkalmazások). Tudnál linkelni egy virágnyelv -szótárt? Ez a virágboltos film kifejezés nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#5233) Enemy válasza #79335424 (#5230) üzenetére


Enemy
aktív tag

n-s router 1043nd, Zyxel nas Wifi háló
720 FILMEK
neten mennek a dolgok a youtube ban rendesen.

[ Szerkesztve ]

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#5234) Enemy válasza #79335424 (#5232) üzenetére


Enemy
aktív tag

A UG802 sem tudta normálisan. ebben a wifi erősebb

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#5235) #79335424 válasza Enemy (#5233) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jajajj, azt hiszem, összegabajodtunk. Nem tőled kérdeztem. De ha már... Az MKV kifejezés túl általános. Az csak egy konténer, azon belül N+1 kódolási probléma lehet. A Youtube sztem épp azért megy, mert a netes átvitelhez optimálisan van kódolva. A típust nézve, biztos, hogy nem a router a gyenge láncszem. Van egy NSA 210 -esem és egy 310 -esem. Szóval a NAS -nak is bírnia kell, bár a 210 kicsit gyengus. Háttérben futó csillió szálas torrent meg tudja fektetni.

[ Szerkesztve ]

(#5236) itanczos válasza #79335424 (#5228) üzenetére


itanczos
senior tag

Azt hiszem, néha elbeszélünk egymás mellett... :)

Természetesen tudom, hogy dmesg csak root joggal működik, ezt írtam is.
Az android bizony itt kapálta el magát, hogy engedte a dzsunka hardvereket, 1000 féle felbontást, stb... Persze nem akarok flame-t indítani, de tény, hogy szétforgácsolódik az erő. Sok fejlesztő, aki megélhetést lát a munkában, előbb-utóbb elgondolkodik, mibe érdemes tudást, energiát, időt fektetni. Ilyen szempontból jobb az ios. Az ios task kezelése sokkal eredményesebb! Ott nincs valódi multitask. Nem mennék bele a részletekbe.
Te is a video lejátszást említed hátrányként az iphone-nak. Hát... Én nem akarok 3"-on filmet nézni! :)
A sokat emlegetett megkötések pont azért vannak, hogy a használat gördülékeny legyen és élvezze a tulaj! Lásd skype...
De hagyjuk ezt a vonalat, maradjunk az mk808-nál! :)

A felbontást természetesen nem a 1280x1024-es DVI verzióhoz írtam! A TV-n is csak ezeket ajánlja fel!
Bár a TV csak 1366x768, egyéb HDMI csatlakozáskor 1080i-be kapcsol, igaz a leskálázás miatt elég ratyi a kép olyankor.

Tudnál linkelni egy virágnyelv -szótárt? Ez a virágboltos film kifejezés nincs meg.
:C

Nézegetem az RK3066 speckóját. Elvileg kellene lennie SPDIF kimenetnek. Meg még pár nyalánkságnak. Olvasgatva a külföldi fórumokat, nincs igazán ütős HW mod. Pedig biztos lehetne még trükközni...

Sikerült a reboot recovery-vel elérni, hogy megjelenjen a hanyatt esett robot! :D
Vagyis elindult a recovery menü, zéró interakcióval.

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5237) itanczos


itanczos
senior tag

Somatom, neked sikerült már USB-n a pc-re dugva az adb kapcsolat?
Nekem nem akar új hw-t találni a windows. OTG-n kezdtem, de a power csatiban sem. USB-debug be van pipálva...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5238) #79335424 válasza itanczos (#5237) üzenetére


#79335424
törölt tag

Még nem volt rá szükségem, eddig mindent meg tudtam oldani a kütyün terminállal, vagy CWM -ből. De a drivereim jók, este megpróbálhatom az ADB -t.
Az előbb írtam Neked egy regényt. Már a végén tartottam. Bele akartam javítani, nyomkodtam bőszen a nyilat, de ezen a f@s billentyűzeten a kurzornyil fölötti gomb az END. :W Most nincs lelki erőm újrakezdeni.

(#5239) #79335424 válasza itanczos (#5236) üzenetére


#79335424
törölt tag

De gyorsban még egy kis info, aztán rohannom kell. A gyári rec ennyit tud. Csak felismeri a frissítést és ennyi. CWM kell, ha többet szeretnél. Bár RK -n a CWM -es rec, nyomába sincs egy pl. S2 -n a PhilZ, vagy Dorinmax kernel lehetőségeinek. Pl. a PhilZ -ben teljes értékű fájlkezelő van a recoveryben. Méghozzá tapis, nem hangerő, meg home nyomogatós.

(#5240) vargalex válasza vargalex (#5220) üzenetére


vargalex
félisten

Na, nem érkezett meg ma a cucc, úgyhogy majd csak jövő héten fogom megnézni. De legalább jövő héten elvileg a Mele F10 is megérkezik.

Alex

(#5241) itanczos válasza #79335424 (#5238) üzenetére


itanczos
senior tag

Az előbb írtam Neked egy regényt. Már a végén tartottam. Bele akartam javítani, nyomkodtam bőszen a nyilat, de ezen a f@s billentyűzeten a kurzornyil fölötti gomb az END. Most nincs lelki erőm újrakezdeni.

Nincsenek véletlenek! :DD

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5242) itanczos


itanczos
senior tag

Mintha lett volna szó az update.zip-es frissítésről.
Jelentem, működik mk808-nál is!
Vagyis nem muszáj bohóckodni a flash programmal és szexuálisan molesztálni a ketyerét.
Amennyiben találsz olyan frissítési forrást, ahol update.zip-es letöltés is van, akkor csak másold egy SD kártya gyökerébe és indítsd újra a kütyüt. Meg fogja kérdezni, hogy a talált update-et, telepítse-e?

Egyedül kernel nem telepíthető vele.

Nekem így sikerült a CWM telepítése, ami egész jó! :)

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5243) #79335424 válasza itanczos (#5242) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak semmit sem adnak ki CWM -képes formában. Maszekban kell legyártani.

[ Szerkesztve ]

(#5244) #79335424 válasza itanczos (#5241) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ok. Akkor mindenben igazad van. Ez így sokkal rövidebb. Most boldog vagy? ;]

(#5245) #79335424


#79335424
törölt tag

Measy U2C. Most csomagolom ki. Játék! játék! Azé van némi rutin Geekbuyingnál is. Nem egyeztettem velük semmit és csípőből 18$ -t írtak a csomagra. Sztem tudnak vmit az EU -ról. :)

(#5246) vlevi válasza Zolee0828 (#5227) üzenetére


vlevi
nagyúr

"böngészés és film nézés"
A filmnézés szerintem nagy csalódás lesz. Nekem a 3 éves tévém (samu) röccenés nélkül viszi a tizengigás avatar 1080p-t, a huszongigás Felhőatlaszt, míg ez a ketyere (kipróbáltam 4-5 lejátszót appot, ) a 720-as videók sem az igaziak rajta. Itt szerintem nagyon nagy hátrány, hogy droidon nem natív alkalmazások futnak, a kétszer 1.6Ghz nagy része elmegy az android futtatókörnyezet fenntartására. Ezzel szemben egy 500Mhz-es egymagos, 256M RAM-os médialejátszónak ezek a videók meg sem kottyannak, persze nem csoda, hiszen azok célhardverek, erre készültek.
DVD ISO-val viszont meg vagyok elégedve, mert azt meg a tévém nem kezeli. A kettő együtt jól kiegészíti egymást.

(#5247) interstate76 válasza #79335424 (#5245) üzenetére


interstate76
addikt

Bocs, hogy beleszólok, de szerintem ezt a témát nem nagyon kellene reklámoznunk, nehogy olyan is felfigyeljen rá, akinek nem kellene, és mondjuk 10-szer annyi csomagot bontsanak fel, mint eddig.

De lehet, hogy csak nekem van üldözési mániám! :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5248) itanczos válasza #79335424 (#5245) üzenetére


itanczos
senior tag

Nálam is így volt! ;)

Sokkal jobban érzem magam! :DD

De viccet félre téve, várjuk a beszámolót az U2C-ről! :

A natív/java framework témához: nagyon várom, hogy legyen full linux támogatás. Utána esetleg egy OPENELEC for rk3066. :) Ami egy linux alapú minimalizált XBMC-re épülő linux. Na, ott már lehet nagy durranás!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5249) #79335424 válasza interstate76 (#5247) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekünk hasznos ez a fórum, sok tapasztalat, ügyes trükkök. Viszont "privát" szemmel inkább geek, mint kereskedelmi. Nagyon kis pont a "csomag" témában. Ha én körül akarnék nézni a piacon és ezt a fórumot szúrnám ki, akkor tuti a PP -s, vagy e-bayes topikban olvasgatnék. DE! Abban igazad van, hogy minél kisebb felületet adunk, annál jobb. Úgyhogy megfogadom a tanácsod és fejezem ezt a "csomag/érték témát". Ha más is így látja, tőlem kezelhetjük "warez" -ként. :)

(#5250) interstate76 válasza #79335424 (#5249) üzenetére


interstate76
addikt

Nem akarok én itt szabályokat hozni, félre ne érts, többnyire csak olvasgatom az okosságokat, viszont féltem a kis csomagjaimat, amik most is épp úton vannak! :)

Amúgy ha valaki vám- vagy ÁFA-témakörben érdeklődik a fórumon, én privátot szoktam neki dobni, így az infó is áramlik. Mondjuk sokkal rosszabbul, mintha nyilvánosan megjelenne, ez is tény, szóval nem is tudom, mi a jó megoldás...

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.