Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) levi.hungary


levi.hungary
tag

És az alábbiak nem jobbak? Távirányítóval, már ott van az áruk.

http://dx.com/p/mele-1080p-android-2-3-internet-tv-set-top-box-w-wifi-optical-3-x-usb-hdmi-av-lan-sd-119913 [link]

http://dx.com/p/mele-a2000-1080p-android-2-3-network-multi-media-player-w-sata-usb-hdmi-lan-vga-wifi-4gb-961131566 [link]

Én főleg mediacenternek használnám 1080p-s mkv-kal. Tényleg 3ds mozikkal mi újság? Ha a tv tudja, a lejátszók képesek nyomni neki a szükséges jelet?

[ Szerkesztve ]

(#5602) Jim Tonic válasza levi.hungary (#5601) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

2.3-as Androiddal én nem vennék semmit...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5603) itanczos válasza levi.hungary (#5601) üzenetére


itanczos
senior tag

Kicsit már uncsi a kérdés... Pár naponként leírjuk.

Médialejátszónak nem jók ezek az android-os ketyerék!!! Igazán a 720p-ig használhatók. A 1080p már megizzasztja és kompromisszumokat kell kötni! Mint pl, csak 2.0-ás hang van!!!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5604) #79335424 válasza vlevi (#5598) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem az a tapasztalatom, hogy az 1080p katasztrófa. Minden mozdulatnál, ablakváltásnál az merül fel bennem, hogy vmi összeakadt benne. Pedig mindent extrát kikapcsoltam, amit találtam (pl. ablakanimáció). A proci 1,4 -en. Ha felhúzom maxra, akkor gyakran összeomlik. Ha lenne rá lehetőségem, akkor azonnal váltanék 720 -ra.

(#5605) interstate76


interstate76
addikt

Tudom, nem ebbe a topikba való a kérdés, de akad itt néhány android-guru, szóval biztosan tudtok nekem segíteni:

van androidra olyan böngésző, amivel 1-nél több kezdőlapot is be lehet állítani?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5606) Z_T válasza interstate76 (#5605) üzenetére


Z_T
aktív tag

Hmmmm. Hogy érted? Opera Mobile??

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5607) interstate76 válasza Z_T (#5606) üzenetére


interstate76
addikt

Arra gondolok, hogy az asztali gépemen 18 lappal indul a Chrome windowsos verziója, plusz a Speed Dial bővítnény segítségével pillanatok alatt elérem az ezek mellett relatíve gyakran használt, összes többi oldalt is.

Tabletre keresek hasonló megoldást, természetesen kevesebb (kb. 5-6) lappal megnyíló böngésző személyében.

Opera Mobile-t még pont nem próbáltam, csak a tabom gyári böngészőjét, plusz az alábbiakat: Maxthon, Dolphin, Chrome.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5608) Z_T válasza interstate76 (#5607) üzenetére


Z_T
aktív tag

Opera Mobile 6 Speed Dial-lal szerintem megy.

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5609) Z_T


Z_T
aktív tag

Van egy amerikai srác, és Youtube csatornája SomeCoolTech névvel. Már korábban is figyelgettem, jópofa, profi, megvágott, lényegre törő és érthető review-kat készít, ráadásul a leírásban linkel egy csomó hasznos infót!

A legújabb most a MiniX Neo X5-ről szól:

[link]

[ Szerkesztve ]

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5610) hobbitka_ válasza vlevi (#5598) üzenetére


hobbitka_
tag

Pont uezekkel a paraméterekkel használtam, mint Te is:
UPC 30 MB/s -es csomag, wifin keresztül, tTorrent Pro-val, illetve egy nem túl régi tp-link routerrel (ezzel eddig semmi bajom nem volt), mégsem sikerült normális letöltési sebeséget elérnem.
Ha van más ötlet, azt szívesen veszem!

(#5611) hetech válasza vlevi (#5597) üzenetére


hetech
csendes tag

Értem, köszönöm.
...
Most azon gondolkodom, hogy kell-e egyáltalán a billentyűzet, vagy elég egy egér.
Azért nevetséges, hogy az egér+billentyűzet ára összemérhető az MK808-éval.
Csak az a baj, hogy amit Kínából lehetne rendelni az meg angol kiosztású. (Vagy nem?)
Vagy hiába lesz magyar a billentyűzet akkor is angol lesz a kiosztás az androidon??

[ Szerkesztve ]

(#5612) interstate76 válasza Z_T (#5608) üzenetére


interstate76
addikt

Az opera mobile-t sem tudom 1-nél több kezdőlappal elindítani.

Csak hogy pontosítsam az igényt: azt szeretném, hogy ha indítom a böngészőt, akkor egyszerre nyíljon meg mondjuk a hardverapó, a gmail, az eco.hu meg pl. a startlap. Tehát ne csak speed dial segítségével tudjam őket megnyitni, hanem indításkor automatikusan töltődjön be mindegyik, amit beállítok. Nagyon meglepne, ha ez nem lenne megoldható egy droidos böngészővel sem, szóval biztosan én vagyok béna.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5613) interstate76 válasza hetech (#5611) üzenetére


interstate76
addikt

Beállíthatod magyarra a billentyűzetkiosztást még angol klaviatúra esetén is. Utóbbi esetben viszont vagy átmatricázod, vagy pl. a "0"-val írsz "ö" betűt. Ha valaki tud gépelni, annak tökmindegy.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5614) mimey válasza interstate76 (#5612) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Szerintem ebben a topikban több sikerrel jársz a kérdéseddel, próbáld meg, hátha.

Üdv

(#5615) itanczos


itanczos
senior tag

Nem boldogulok a webkamerámmal. :(
A lefordított modulok látszólag jól betöltődnek, de nem működik Skype alatt.
A /dev/video0 eszköz létrejön, az antutu-ban viszont nem jelenik meg a System info fül alatt a Camera bejegyzés.
Akinek működik a webkamerája, annak megjelenik?

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5616) hetech válasza interstate76 (#5613) üzenetére


hetech
csendes tag

Értem.
Akkor maradok a magyar billentyűzetnél.
Vagy csak egér és képernyőbillentyűzet.
Majd meglátom.

(#5617) interstate76 válasza mimey (#5614) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, valóban ott a helye a kérdésemnek. Thx.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#5618) itanczos


itanczos
senior tag

Fordítottam kernel-t magamnak omegamoon forrásából.
Érdekes dolgok vannak benne!
A procit 1.8GHz-ig engedi! Érzésre lassabb, bár alapból a GUI 1080-as, de a monitor 720p-nek érzi! :o
Belefordítottam fixen a gspca_main és gspca_zc3xx drivert, de nem működik a kamera! :(

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5619) mimey válasza itanczos (#5615) üzenetére


mimey
tag

Csak egy ötlet, és kipróbálni sincs lehetőségem, mert nincs webkamerám.
Nem elképzelhető, hogy a Skype app babrál ki veled? Android tabletes topikokon olvastam, hogy 2.8 és 2.9-es Skype-pal működnek.

(#5620) itanczos válasza mimey (#5619) üzenetére


itanczos
senior tag

Köszönöm az ötletet! Lehet, hogy a skype a bűnös. A befordított driver-rel már ha kiadok egy cat /dev/video0 parancsot, akkor kigyullad a kamerán a led és elkezdi köpni konzolon a szemetet.
Viszont skype alatt ez nem történik meg! Valamiért nem akarja használni...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5621) itanczos


itanczos
senior tag

No, omegamoon kernel-e halálos! Az 1.8GHz-et nem bírja az mk808! Nagyon melegszik és pl skype alatt megfagy!
Hang egyébként nem volt hdmi-n keresztül (nem a DVI verziót tettem fel. Sima mk808 fordítási opciókkal fordítottam.)

A gpsca kamerám skype alatti hibaüzenete:

D/CameraHal( 1517): Calling process is: com.skype.raider
D/CameraHal( 1517): Camera driver: zc3xx Driver version: 2.13.0 CameraHal version: 0.3.43
E/CameraHal( 1517): cameraCreate(2866): all camera driver support format is not supported in CameraHal!!
E/CameraHal( 1517): cameraCreate(2924): exit with error -1

Hogy mi a baja vele, az nem derül ki.. (rossz felbontás, üzemmód?!?!)

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5622) Z_T válasza itanczos (#5621) üzenetére


Z_T
aktív tag

Miért nem írsz 3 sort Omegamoon-nak? Jó gyerek, szerintem válaszolna is! Amióta Finless Bob ilyen nagy Nyíregyháza fan lett, lehet, hogy Omegamoon is rácsodálkozna Magyarországra!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5623) Marvinn


Marvinn
tag

a SOC 1.6-ot bir.. oroszok húzzák 2GHz-ig is de akkor komoly hűtés kell.
keress rá git-en az RK3066 ra van még egy srác akinek ott a forrása de nem nyúlt hozzá régóta.

modulként teszed a kernelbe a drivert? asszem nem modulként horror beletekerni hogy működjön

(#5624) itanczos válasza Marvinn (#5623) üzenetére


itanczos
senior tag

Fix-en is és modul-ként is próbáltam. Mindkét megoldás ugyanazt produkálja.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5625) itanczos válasza Z_T (#5622) üzenetére


itanczos
senior tag

Írta a blog-ján, hogy csak saját felelősségre, stb...
Csak azért írtam itt, hogy aki azon gondolkodik, hogy túlhúzza, az tegyen le róla...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5626) Marvinn


Marvinn
tag

tuti jó a driver? másik verzióval is próbáld ki

(#5627) itanczos válasza Marvinn (#5626) üzenetére


itanczos
senior tag

Ezt nekem szántad? Milyen másik verzió? Csak egy féle van a kernel-ben. :)
Egy ubuntu-ra rádugva ezekkel a modulokkal működik skype alatt.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5628) #79335424 válasza mimey (#5619) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pár napja próbáltuk a Skype -ot, amit akkor töltöttem le és a beépített kamerával működött a videó. Ettől még lehet a Skype a hibás, de...

(#5629) #79335424 válasza itanczos (#5621) üzenetére


#79335424
törölt tag

És ha szoftverrel visszahúzod?

(#5630) mimey válasza #79335424 (#5628) üzenetére


mimey
tag

Csak egy ötlet volt, hátha...
Beépített kamera? Ja, a te Measy U2C-del működött a videó. Ok, ezt jól megbeszéltem magammal. :)

(#5631) itanczos válasza #79335424 (#5629) üzenetére


itanczos
senior tag

Nekem nincs bajom az 1.6-os 720-as GUI sebességével!

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5632) vlevi válasza itanczos (#5631) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Nekem nincs bajom az 1.6-os 720-as GUI sebességével!"

Nekem se. Marad így.
Majd, ha lesz OUYA, amiben Tegra3 duruzsol, azon majd variálok az 1080p felbontással :)

(#5633) Z_T válasza itanczos (#5625) üzenetére


Z_T
aktív tag

Nem a húzás miatt gondoltam, hogy írj, hanem a driver befordítás miatt!

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#5634) itanczos válasza Z_T (#5633) üzenetére


itanczos
senior tag

Sajna nem tudom miért nem megy. A driver működik szerintem, csak az android nem szereti.
Ez meg szerintem nem omegamoon, vagy az ő kernel-ének hibája. A gyárival sem megy. :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#5635) #79335424 válasza itanczos (#5631) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, akkor szokás szerint elbeszéltünk egymás mellett. :) Én az 1,8 visszahúzására írtam és az 1080 -ra. Azért gondoltam így, mert mint a dmesg -ből is látszik, Omegamoon kernelét az Antutun kívül nálam is minden 720 -nak látja. Pedig nem az. De az enyém még egy régebbi kernel.

[ Szerkesztve ]

(#5636) vlevi


vlevi
nagyúr

Egy kérdésem lenne, nem igazán az mk808-al kapcsolatban, inkább általános droidos kérdés.
Rá van dugva a gépre egy vinyó, és beletéve egy MicroSD kártya. Hogy tudom ezeket kivenni a gépből? Windows alatt egyértelmű, ott van a sarokban a biztonságos eltávolítás. De a droidon ilyen nincs. Az SD kártyára van a beállításokban eltávolítás (külön a belső SD kártyának hívott helyre, és külön a külsőre), de a vinyóra semmi...

(#5637) vlevi válasza vlevi (#5636) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nos, igazán az SD kártya leválasztás sem vált be.
Azért nem, mert nem csak a külső 32gigás MicroSD kártyát választotta le, hanem a belső, SD kártyának nevezett Flhas memóriát is. Nem értem miért. Pedig két külön hely van hozzá a beállításokban, és két leválasztás gomb. És azért csak meg tudok különböztetni egy 4G-s belső tárhelyet egy 32Gigás SD-től.
Újra kellett indítani a ketyerét, hogy megint meglegyen a belső SD hely.

Egyébként ez sem MK808 specifikus tulajdonság, pont ilyen hülyén csinálja a Concorde táblagépem is.

(#5638) Zol77


Zol77
aktív tag

Na megjött a geekbuyingra a 4 magos Rockchip is,az RK3188, 2GB rammal, meg bluetooth-al,igaz még előrendelés,meg oda van írva,hogy április 10 után szállítják,ami biztos csúszik még szokás szerint. De egy ilyenre benevezek szerintem. Most adnak hozzá ajándék ethernet adaptert is.
LINK

(#5639) gghrtz válasza Zol77 (#5638) üzenetére


gghrtz
őstag

Hű ez jól hangzik.(Főleg a 18.000 pontos Antutu) A kérdés már csak, hogy vajon mennyi lesz a gubanc vele :) Mondjuk ahogy látom a házat már lespórolták róla :D És USB port se sok van rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#5640) vlevi válasza Zol77 (#5638) üzenetére


vlevi
nagyúr

Meg ez is, hogy elmehetnek a tetves jóédes... :DDD :(( Addig vacilláltam, hogy mit vegyek, mert a "kedvenc" antennás szerkezet csak nem akart megjelenni, egy hete jött meg az mk808, erre tessék, itt van :
Pont ilyet akartam volna. Wifi antenna, vagy akinek kell ethernet, power gomb, AV kimenet, mikellmég?

[link]

70dodó.

Hát, igen, az a 4magos még elég pre-release. Írják is alul, hogy április 10 előtt senki se számítson rá, hogy megkapja.
Na, majd ha ezt az rk3188-at belerakják egy rendes dobozba, amin 1-nél több USB, és Wifi antenna van, akkor arra talán becserélem az mk808-t. Ja, meg hogyha lesz gyárilag xbmc hw dekódolás.
Vagyabánatsetudja. Lehet, addigra az OUYA is elérhető lesz, az is 100 dollár körnékére van ígérve, és az mégiscsak Tegra3...

[ Szerkesztve ]

(#5641) Marvinn válasza itanczos (#5634) üzenetére


Marvinn
tag

omegamoon kerneljében bekapcsolatad a hdmi hangot?

(#5642) gghrtz


gghrtz
őstag

Valaki próbálkozott már valami hasonlóval ? :)

Logitech wireless toucpad

[ Szerkesztve ]

(#5643) vitezfeher válasza #79335424 (#5523) üzenetére


vitezfeher
tag

Beszereztem a szükséges appokat. A TiBi szépen lementi az appokat, kicsit hiányosan ugyan, de vissza is tölti. Ám a kernelt nem menti, pedig pont arra lenne szükség, ugyanis a kísérletezgetés után vagy netán nagyon elszúrok valamit a lelki világában az eredeti gyári állapotot vissza szeretném állítani. A hét végén talán több időm lesz foglalkozni vele. zip file is készíthető, állandóan jelzi, hogy ott van, de telepítéskor hibásnak látja.

[ Szerkesztve ]

(#5644) vlevi válasza vitezfeher (#5643) üzenetére


vlevi
nagyúr

CWM recovery nincsen az mk808-ra? Abban van backup. És az olyan backup, hogy egyazegybe menti a systemet, mindent. Bitre pontosan azt az állapotot tölti vissza, mint elmentettél. Nekem egyszer a tableten már jól jött, amikor bootloopba kerültem, és sikerült visszatöltenem egy néhány napos backupot.

(#5645) levi.hungary válasza vlevi (#5640) üzenetére


levi.hungary
tag

Jóféle. :D

(#5646) vitezfeher válasza vlevi (#5644) üzenetére


vitezfeher
tag

Én a CWM Backup Puller/Pusher-t próbáltam, de egy pillanat alatt "végzett", persze eredménye nem látszott

[ Szerkesztve ]

(#5647) #79335424 válasza vitezfeher (#5646) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vmit félreértettél. A Titanium Backup nem lemezkép -szerű mentést csinál, hanem az alkalmazásokat menti adataikkal, beállításaikkal együtt. Kigyomlálhatók vele a felesleges rendszerprogramok (ezzel óvatosan, mert nem mindent lehet eltávolítani büntetlenül). Fagyasztani lehet programokat. Vagyis ott maradnak, de nem fognak fölöslegesen indulni. Programok leválaszthatók a Play -ről. Vagyis pl. ha egy régi Youtube verziót akarsz használni, akkor a Play nem fog piszkálni azzal, hogy frissítsd. Egy-két aranyszabályt illik betartani, mert néhány félrenyúlás bizony végzetes károkat okozhat (mivel van reset gomb, ezért szerencsére csak szoftveres károkat). Nem szabad új romverzió esetén a régi mentéséből származó rendszeralkalmazásokat visszaállítani. Az adataikat esetleg igen (ha vmiért nagyon muszáj).
Én bármilyen törlési, fagyasztási művelet (vagyis rombolás :) ) előtt, automatikusan rányomok a "kijelölés megszüntetése" gombra. Abból baj nem lehet. Erre tudatosan rászoktattam magam.
A CWM mentés teljesen más tészta, azt nem futó oprendszer alól végezzük, hanem helyreállító módban (recovery). Ehhez CWM -et tartalmazó recovery kell. Tehát először ezt kell telepíteni. Ezt többféleképpen lehet. Kezdjük a legegyszerűbbel.
1. Le kell töltened INNEN a típusodnak megfelelő CWM -et.
2. Nevezd át a CWM.zip -et update.zip -re
3. Másold az update.zip -et a mikrosd gyökerébe (gyökerébe=legalsó könyvtárba, vagyis NEM vmi mappába a kártyán)
4. Tedd be a kártyát, indítsd el a kütyüt. Egyszer csak kiírja, hogy talált frissítést, akarod -e? Igen. Szépen elvégzi a dolgát, majd újraindul.
Ha esetleg vmi error -ral elszállna, semmi pánik, írj és nyomom a B alternatívát (vagy bárki más, aki tudja a Finless flashtoolban recovery flash módszert).
5. Mivel nem volt semmi hiba, kikapcsolod (áramtalanítod) a kütyüt.
6. Ellenőrzöd, hogy a kütyü TV -re van dugva, és a billentyűzet is csatlakoztatva van.
7. Tűvel nyomva tartott resetgomb közben tápot adsz a kütyünek a normál tápcsatlakozón (tehát NEM a PC -s flasheléshez használt OTG -n). Miután tápra került, elengeded a resetet.
8. Eccer csak megjelenik egy szöveges menü. A billen le-fel nyilakkal tudsz az opciókban lépkedni, bal nyíl az enter., jobb nyíl a vissza. Navigálj a backuphoz, aztán bal nyíl. Ha erre további almenü jönne, (pl. backup to extetrnal_SD), akkor értelem szerűen kiválasztod, hogy hova mentsen. Arra figyelj, hogy a mentési helyen, legyen min. 1Giga szabad hely!
9. Ha szépen lefutott a mentés (az utolsó fázisban egy md5 -öt csinál), akkor navigálj a menüben a reboot to system -hez és bal nyíl. Ha nincs ilyen menüpont, akkor táp ki, be.
Újraindul a rendszer és a kártyán lesz egy clockworkmod mappa, benne a mentéssel zip kiterjesztéssel. Nevezd át, ha akarod (10 mentésnél már lehet zavar a verziók között).
Ennyi. SZERINTEM!

[ Szerkesztve ]

(#5648) #79335424 válasza Zol77 (#5638) üzenetére


#79335424
törölt tag

Komolyan nem értelek. Miért kell neked ilyen elavult vacak? Még egy nyomorult otg sincs benne. Én biztos keresnék vmi korszerűbbet :D

(#5649) #79335424 válasza #79335424 (#5648) üzenetére


#79335424
törölt tag

Update:

Ez a korábbiakhoz képest túl eccerű feladvány lett, mert csak át kell kattintani a Mini PC -re. De ott sem derül ki róla sokkal több. :)

[ Szerkesztve ]

(#5650) #79335424


#79335424
törölt tag

Gondolom, már kezdek sok(k) lenni. Viszont az előbb találtam vmit egy Finless firm readme -jében. Gondoltam ér egy közzétételt!

PERSONAL ASK PLEASE! Please respect my work!
I ask that this ROM not be uploaded to file sharing sites or distributed elsewhere!
I want ALL users to get my ROMS from FreakTab. This way you KNOW your getting my work and the latest ROM available.
This is not a difficult request. Please respect my ask as if not, one day I may stop making ROMs.
Thank you!

Sztem mindannyian tiszteljük annyira a munkásságát, hogy ennyit megtegyünk neki. Meg magunknak is, hisz így van a legkevesebb esély arra, hogy vki régi, vagy nem megfelelő romot töltsön le. Arról nem is szólva, hogy ha Ő "visszavonul", akkor ki fogja rendbetenni a 4magos elcseszett romját? :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.