Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) hoffman_ válasza AxBattler (#52600) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez a design vonal nekem sosem jött be, de korrekt csomagnak tűnik, árban sem vészes.

én a Jonsbo N1-re vagyok rákattanva, mióta megláttam. ha nem 200usd lesz a 100-ból, mire ideér, akkor megvan az új NAS házikóm.

az előző hsz-m szerkeszthettem volna, így utólag olvasva nem a legjobb gyártásom :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#52602) Qkackca válasza Ispy (#52589) üzenetére


Qkackca
őstag

A H-s lapoknak jobb a memóriakezelése, nagyobb sebességet is támogat többnyire, közelebb áll a Z-shez ilyen téren, bár a legújabb generációs lapokat már nem nagyon nézegettem, lehet változott e téren. Mintha a raid módok, hálózatkezelés is jobb lenne rajta.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#52603) dugo_ válasza Qkackca (#52602) üzenetére


dugo_
veterán

Amennyiben H570-ről van szó. De a másik topik alapján H510 merült fel.

Szerintem mezei 65W proci alá felesleges túlspilázni a lap kérdést, amennyiben csatlakozók, egyéb tulajdonságok rendben vannak.

(#52604) Qkackca válasza dugo_ (#52603) üzenetére


Qkackca
őstag

Az lehet közelebb áll a B-s lapokhoz. Amúgy alapvetően igazad van.
Kell mondjuk 2 ram, 1-2 sata, 1-2 m.2 slot meg mondjuk 4 usb. Ennyivel a felhasználók jó része el lehet.

Nézegettem már párszor a méret/kábelek/helykihasználást az alaplapon, főleg ha egy apu-s rendszerről van szó diszkrét vga nélkül, szemre a lap, ház helykihasználás elég rossz.
Gyakorlatilag megy 2 táp kábel, meg a procihűtő kábele a lapra, meg esetleg házhűtő.
Van benne 1-2 ram, m2 esetén még sata adat/táp kábel se kell. Hátulra meg megy az egér-bill-kijelző-esetleg hang-esetleg lan kábel és kész. Ebből a maradék fityegőkből mit lehetne még elhagyni :) Meg az alaplap harmada olyan felesleges helykitöltőnek érződik, ha nem nagyobb része.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#52605) HookR


HookR
addikt

Cougar Dust 2 képek - dns-shop.ru / bilibili.com / zhihu.com / jd.com

=================================================

G.SKILL Z5i hivatalos oldal - [link] / prohardver.hu
- 307,5 x 190 x 417,5 mm (24,39l)



=================================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#52606) AxBattler válasza HookR (#52605) üzenetére


AxBattler
félisten

Fú, ez indusztriál dizájn nagyon bejön a Dust2-nél, remélem 30k HUF köré fog érkezni! :C
G.Skill meg nagyon letisztult, látványos, de nagynak tűnik, és szvsz nem lesz olcsó.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#52607) AxBattler válasza HookR (#52605) üzenetére


AxBattler
félisten

Cougar Dust 2 - cougargaming.com - gyártói oldal angolul.
Karokkal a 175 x 335 x 403mm-es méret azért nem kicsi.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#52608) PROTRON válasza Qkackca (#52604) üzenetére


PROTRON
addikt

Igazából ha jó monitorod van, akkor a bill-egér-hang mehet mind a monitorba és akkor már csak 1 monitor kábel meg 1 usb megy az alaplap irányába.
Ha nem ilyen a monitorod, akkor szerintem usb-k terén kell a 2 db 2.0, 4 db 3.0 vagy erősebb, meg 1 db c-s. A mini gépemben csak 4 db 3.0-A van, kevés: egér, bill, webcam, scanner....hova dugom fel a c-s punidriveomat? :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#52609) dugo_ válasza PROTRON (#52608) üzenetére


dugo_
veterán

Webcam is mehet monitorba építve, scanner meg wifin. :P

(#52610) PROTRON válasza dugo_ (#52609) üzenetére


PROTRON
addikt

Ha megfigyeled ezek 2 küön mondatban voltak. ;)
Az elsőben válaszoltam a probléma felvetésre. Műszaki eNber vagyok, tudom hogy mindenre IS van megoldás.
A másodikban részben kifejtettem hogy nekem, aki régi eszközeim vannak amiket szeretek és nem cserélném most külön pénzekért az egyébként működő dolgokat, azok esetében bemutattam hogy a 4 port biza kevés lehet átlag józsinak, inkább a 6 az arany középút szerintem.
Meg a c-s pendriveot amit épp valaki kontakt áthoz, tényleg nem fogod tudni a 4 db A-s portba bedugni. ;)
Csak életbeli példákat hoztam átlag felhasználóktól.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#52611) HookR válasza AxBattler (#52607) üzenetére


HookR
addikt

Jól időzítettél, mert tegnap este, amikor néztem, még nem dobta ki a keresőjük. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#52612) #25954560 válasza HookR (#52611) üzenetére


#25954560
törölt tag

nincs azert meg teljesen kesz az oldal, mert a doksi letoltesi linkjei meg nem jok :)
ekkora meretben mondjuk nem nagy cucc 330mm-es vga-t meg ATX tapot es 280-as radit tamogatni, de a stilusa egyebkent nekem is tetszik.
egy sliger sm550 meretben pl jo lenne, hasonlit is kicsit hozza jellegeben.

[ Szerkesztve ]

(#52613) Ispy válasza dugo_ (#52603) üzenetére


Ispy
veterán

Most úgy fest eldöntöttem, az asrock h570-es lapja lesz, jól felszerelt, ára is elmegy, mármint itx szinten, nem bánnám, ha 10k-val olcsóbb lenne, de az msihez képest még így is jó. Remélem 4 évig ez is kiszolgál majd.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52614) Rick4 válasza Ispy (#52613) üzenetére


Rick4
félisten

4 évet a működésre, vagy a platform életciklusra adsz?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52615) Ispy válasza Rick4 (#52614) üzenetére


Ispy
veterán

Platformra. Eddig 3 évenként cseréltem h61-b75/b150-z270. Az i5 7500 is most kezd elfogyni amióta váltottam 144hz-re.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52619) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Találkoztatok már olyannal, hogy 10 alkalomból 7-szer nem kapcsolja be a lap a monitort?
- Asrock J5040-ITX (HDMI)
- LG 32QN600

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#52620) Crabface válasza Archttila (#52619) üzenetére


Crabface
senior tag

Igen. Nálam a szintén LG monitor volt a ludas. Valamilyen energia beállítás nem volt kóser. Sajnos már nem emlékszem mi volt a megoldás mert azt a monitort már eladtam. Az újabb LG-vel nem csinált még ilyet.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52621) Archttila válasza Crabface (#52620) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Én is valami deep sleep beállításra gyanakszom a BIOS-ban, de ezidáig még nem sikerült rájönnöm, hogy pontosan melyik beállítás lehet a ludas.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#52622) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!

Silverstone ML08 at Ti lecserélnétek egy Phanteks Shift házra? Mindenhol azt olvasom hogy borzasztó a hűtés de nagyon tetszik a megjelenése. CPU coolerből egy low profile-t használok, GPU ból custom van most, de később referencia NV 3 ezres szériát tennék bele.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#52623) Ispy válasza hszilard666 (#52622) üzenetére


Ispy
veterán

Ha tetszik, tetszik, ez ilyen. Az ízlés meg aztán végképp egyedi.

Nekem az ml egy elegáns letisztult htpc ház, a másik meg valami rosszul sikerült pc tower, aminél félúton elfogyott az anyag. ;]

De spec én egyiket sem venném meg, remélem segítettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#52624) hszilard666 válasza Ispy (#52623) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez a baj, nekem nagyon bejön. :DDD A 2013 as Mac Pro "Trashcan" re emlékeztet, én pedig imádtam azt a dizájn-t. :D

De lehet elengedem, azt szeretem az ML08 ban hogy méretéhez képest a GPU hűtés jó, valamint kicsi alapterületet foglal. Viszont a phanteksben meg elfér egy jó vízhűtés! :Y Lehet a könyvelőmre kellene hallgatnom és elengednem a sztorit. Magam sem tudom.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#52625) Crabface válasza hszilard666 (#52624) üzenetére


Crabface
senior tag

Phanteksbe csak Pure loop vagy m22 víz az opció, mert elul van a radiátor és felül a cpu blokk. Levegős kerregő pumpát csak az említett kétt megoldással lehet elkerülni. Vagy custom loop... ;]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52626) hszilard666 válasza Crabface (#52625) üzenetére


hszilard666
veterán

Tényleg, köszi az infót, marad a silverstone! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#52627) Qkackca válasza hszilard666 (#52622) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha nincs vmi konkrét alkatrész okozta inger a váltásra, akkor nem. De szerencsére nem nekem kell döntenem.
Az ellen meg nehéz tenni ha be van csípődve, a 'Kell ez nekem' :D

Én most az Asrock Deskmini , a Jupiter 320, az Asus VivoMini PC PN50 között vagyok illetve kezd megjelenni a viszketés az nr200p felé. Szükség nincs rá igazából, csak kezd bizseregni az építsünk, rakjunk össze valami dolog :P

sati: csak a hdmi van használatban? vagy más kimenet is? A monitor nem azt tekinti elsődleges kimenetnek esetleg?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#52628) hszilard666 válasza Qkackca (#52627) üzenetére


hszilard666
veterán

Semmi az ég világon. Imádom az ML08 at, de a Shift csak izgatta az agyamat, de nem lenne smart move, szóval elengedem. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#52629) Crabface válasza Qkackca (#52627) üzenetére


Crabface
senior tag

Az ellen meg nehéz tenni ha be van csípődve, a 'Kell ez nekem'

Az ellen nincs mit tenni sajnos :W

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52630) Archttila válasza Qkackca (#52627) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Csak egy HDMI van használatban.
Most kipróbálom egy normál ATX táppal, hátha a pico psu szórakozik. :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#52631) flashpointer


flashpointer
őstag

Ha valaki tudja ebben a meretben a megoldast ne tartsa vissza, mert azthiszem eljutottam egy ITXben megoldhatatlan problemahoz: mar tobb 3070-es karim volt de mindet visszakuldtem coil whine miatt, a mostani egy msi suprim, ez is zavaroan nyomja de eddig ez a leghalkabb. Mivel kb fel meterre van es nyitott (nr200) semmi nem csokkenti ezt a tipusu nagyfrekvencias zajt, valami szivacs betet lenne a legjobb de ugye hely az nincs, ha meg lenne is, oda a legaramlas... Ami egy nagyobb hazban nagy felatereszto felulettel vagy labirint-szeru rendszerrel megoldott pl, fractal design hazak.

(#52632) Crabface válasza Archttila (#52630) üzenetére


Crabface
senior tag

A monitor csak a hdmi-n keresi a jelet vagy auto-n van?

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52633) Rick4 válasza Archttila (#52619) üzenetére


Rick4
félisten

Gyanítom a belerakott RAM nincs a kompatibilitási listán, cseréld ki, és voilá! A google amúgy csodákra képes 5 másodperc alatt:
[link]
[link]
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52634) Archttila válasza Rick4 (#52633) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

:) semmi ilyenről szó nem volt, de azért köszi.
A gép tökéletesen működik, boot-ol, csak a monitort felejti el időnként bekapcsolni.

QVL listás a ram :)
Olvass már vissza kicsit, h anno miket építettem... :) megvan? Na most gondolkodj el egy kicsit, szerinted némelyik build-hez milyen szinten kellett a google-t turni? :U

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#52635) Rick4 válasza Archttila (#52634) üzenetére


Rick4
félisten

A lapodra és a képet nem adásra rögtön ezt dobta minden, mi más lehetne? Még mindig megpróbálnám egy másik, de belevaló rammal..
Nem olvasok vissza, így nincs meg, az adot tkérdésre tudok érdemben váálaszolva, a körülírásnak megfelelően elég sok utat hagytál nyitva... Ha megfelelően körülírod a problémát, pl rögtön belekerülhetett volna, mivel próbálkoztál már, hogy tudsz a ramos gtondról (már ha tudsz egyltalán) és hogy a listában szereplő ram modul van benne, és azt rögtön kizártad, akkor ezt a részt nem is vettük volna elő.
Próbáltam a leírtaknak megfelelően segíteni, ennyi. Nem vagyunk egyformák, nem látjuk egyféleképp a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52636) Archttila válasza Rick4 (#52635) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nem vagyunk egyformák, nem látjuk egyféleképp a dolgokat.

Hát valóban nem.
Te azonnal elkezdenél a RAM körül matatni miközben egyértelműen PC power button után manuálisan bepöffentve a monitort ott virít a "POST", utána azonnal a Grub... Arról nem is beszélve, hogyha rápattintom az OLED-re (ugyanazzal a kábellel) azonnal működik minden.
Érdekes, Crabface azonnal ráérzett :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#52637) #16939776 válasza flashpointer (#52631) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem érdemesebb lenne magát az okát megszüntetni, mint körbefalazni a kártyát hangelnyelő/szigetelő anyaggal.

Megoldás lehet-e az, hogy kiteszteled mennyi frame/sec nél kezd el észrevehető mértékű lenni, és arra az értékre limitálod-be a képkockák számát?
Illetve ez gondolom csak menüben probléma, játék közben kellően alacsony a frame szám és így a füled által könnyen érzékelhető magasságú hangot nem ad ki a kártya?

Amúgy a ventilátorok a légáramlás (alacsony <<20Hz frekvenciás intenzív zaj,) miatt nagyon jól csökkentik az érthetőségét ezeknek a hangoknak, ha emelsz a ventilátorok min. fordulatszámán azok a szélzajukkal igazán jól elmaszkolják a sípolást. Gyakorlati tapasztalat.

(#52638) flashpointer válasza #16939776 (#52637) üzenetére


flashpointer
őstag

Volt nalam egy Asus strix 3070, az volt a legdurvabb:
kb 10! fps-tol cicergett, egyre magasabb hangon, oylan 40+ fps-tol mar nem volt hallhato kulombseg hogy 50 vagy 200. Nem csak a menuben, barhol (desktopon szerencsere nem) 10 fps-nel kicsit tobbre vagytam, foleg mivel 144hz-es monitor van hozza.
Undervolt, masik tap, masik gep, intel-amd proci stb semmi nem valtozott, szoval en tenyleg megprobaltam mindent, kalap szar (ilyen szempontbolt) es utanaolvasva 10 bol 9,5 nagy teljesitmenyu (70-80-90) kartya ezt csinalja, max nem oylan feltunoen (ezzel sem lenne semmi baj egy kozepesnel jobb hazban)
Eloszor direkt a legbrutalabb hutesu karit valasztottam hogy ne kelljen a ventinek hangosan menni , szoval ez a majd hallgatom a ventit a sipolas helyett otlet az anynira nem jon be : ) Ennel nagyobb szivas csak vizhutessel lenne...
Vegul ket megoldast talaltam: vagy a problemas alkatreszeket (VRAM) kell fizikailag szigetelni (plasti dip vagy valami hoallo szilikon, ami ugye tokjo hoszigetelo is...) vagy a haznak kell blokkolni.. az utobbi konnyebben jarhatonak tunik, kar hogy nincs itx meretben, egy ujabb piaci res!

(#52639) Rick4 válasza Archttila (#52636) üzenetére


Rick4
félisten

Pont ez a szép, hogy ő abból, amit írtál, sejtett valamit, én meg mást, mertem rólad feltételezni, hogy korrekten leírtad, mi történik, miután viszont utólag próbálod másképp leírni, hogy én vagyok a hülye, beismerem, hiba volt ezt rólad feltételezni.

Ha először azt írod, "Találkoztatok már olyannal, hogy 10 alkalomból 7-szer nem kapcsolja be a lap a monitort?", most meg azt írod, hogy "miközben egyértelműen PC power button után manuálisan bepöffentve a monitort ott virít a "POST", utána azonnal a Grub"
akkor igazából nincs is több kérdésem hozzád, innentől a te hozzászólásaidat ennek tudatában fogom továbbtekerni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52640) HookR


HookR
addikt

ASRock RX 6600 XT Challenger ITX 8GB hivatalos oldal - [link]
- 179 x 124 x 40 mm

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#52641) #25954560 válasza HookR (#52640) üzenetére


#25954560
törölt tag

az asrock-oknak jo szokott lenni a hutese?

(#52642) Crabface válasza #25954560 (#52641) üzenetére


Crabface
senior tag

Az egy sima windforce ventinek tűnik, plusz két makaróni heatpipe. Ekkora gpura elég lesz.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52643) AxBattler válasza HookR (#52640) üzenetére


AxBattler
félisten

Teljesen korrekt megoldásnak tűnik + tudja a félpasszív üzemet (0dB Silent Cooling). :K
A bordára meg utólag könnyen lehet másik ventit rögzíteni házilag, ha 2 év után megmakkan a gyári légkavaró.

A csatlakozók érdekesek:
- 1 x HDMI™ 2.1 VRR / 1 x HDMI™ 2.0
- 2 x DisplayPort™ 1.4 with DSC
Akkor a 2.0-ás HDMI csati még 60Hz-en sem tudja a VRR-t/Freesync-et? :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#52644) HookR


HookR
addikt

A kérdéseitekre nem tudom a választ. Viszont én meg arra vagyok kíváncsi, hogy a 6600XT-k PCIe 4.0 x8 csatlakozása, azaz az x8-ra való korlátozottság vajon mennyire lesz szűk keresztmetszet egy PCIe 3.0-ás alaplapban? :F

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#52645) #16939776 válasza flashpointer (#52638) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nekem az élem fordult jobbra, attól hogy beláttam: 2-300A-nyi terhelés ugrálásokhoz nincs az a VRM, ami nem nyikkan meg kínzás közben. És koncepcionálisan csináltam kellemes szélzajt keltő légáramot, ami mellett a 300-500Fps zaja annyira nem volt zavaró, hogy el tudtam rajta aludni. (ment éjszaka a két VGA-n a heaven bencs, azzal fűtöttem a lakást télen) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52646) #25954560 válasza #16939776 (#52645) üzenetére


#25954560
törölt tag

esetleg irhatnank programot, ami a vga szabad ciklusait hasznalja ki jatek kozben, tehat lecsokkenti az egysegugras-fuggvenyek szamat :DDD
oh wait... nem otlet akart lenni a banyaszoknak...

[ Szerkesztve ]

(#52647) HookR


HookR
addikt

Colorful RTX 3060 iGame Mini OC 12G L hivatalos oldal - [link] / videocardz.net
- 182 x 130 x 42 mm

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#52648) Seep válasza HookR (#52647) üzenetére


Seep
senior tag

Egyenek kaktuszt, most hozzak ki ezeket a guszta kis kartyakat mikor mar megvettem a batar nagy hazam. :DDD

(#52649) Crabface válasza Seep (#52648) üzenetére


Crabface
senior tag

Kajak vissza megyek picur házra, nagyon kul a ez a fehér

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#52650) #25954560 válasza Seep (#52648) üzenetére


#25954560
törölt tag

en single slot kartyara varok :N rx460 slim van az egyik hazban, de a masikban csak egy 5450. nagy felbontast az mar nem tud meghajtani, a wx-ek pedig ertelmetlen aron mennek.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.