Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) TechN7ne válasza energomatt (#45177) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem kell elhinni senkinek ,nem is kérem.
Attól még ez marad a szakmám ,ezzel foglalkozok és több millio ember engem hallgat.
Nem beszélve a sok felkérésre amit nekem kell mixelnem ,kevernem ,masterolnom ,na meg kiadni. :)

Szép napot tudorkák ,csicso82 - neked meg köszönöm a cuccot. :R

(#45202) ollie válasza pc360 (#45199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, mivel közös adatbázis kell, nincs értelme ezt használni, mert senki nem fogja kézzel másolgatni a telefon és a PC között az adatbázist naponta. Egyébként sem látom értelmét a lokális adatbázisoknak, a felhő is elég biztonságos, ha valami normálisat használunk (pl google drive).

***

(#45203) dqdb válasza ollie (#45202) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mindegy, mivel közös adatbázis kell, nincs értelme ezt használni, mert senki nem fogja kézzel másolgatni a telefon és a PC között az adatbázist naponta. Egyébként sem látom értelmét a lokális adatbázisoknak, a felhő is elég biztonságos, ha valami normálisat használunk (pl google drive).
Az adatbázist csak egy fájl, amit oda másolsz, ahová akarsz.

Ha több gépen/telefonon is használnád, akkor erős jelszóval és kulcsfájllal érdemes létrehozni az adatbázist, a jelszót megjegyzed, az adatbázis mehet fel felhős tárhelyre, a kulcsfájlt (bármiféle felhő használatát elkerülve) felmásolod minden olyan gépre, ahonnan használnád, és így lesz egy szinkronizált, mindenhonnan elérhető jelszóadatbázisod (a Keepass2Android is támogatja ezt a feature-t). Ennek a kulcsfájlnak az a lényege, ha ellopják a jelszavadat, ellopják az adatbázist, akkor sem tudják dekódolni a kulcsfájl nélkül, amit nem tárolsz a felhőben.

Vagy jelszó + Yubikey/Solo, ha kulcsfájl helyett fizikai eszközt használnál 2FA-ra.

kispx: köszi az infót, erről nem tudtam, ez azért eléggé fontos információ :R

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#45204) pc360 válasza TechN7ne (#45201) üzenetére


pc360
addikt

Ennek ellenére mégsem ismered a FLAC-ot, se a bandcamp-et.
A kételyeket így nem oszlattad el, de látom, meg se próbálod. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45205) ollie válasza dqdb (#45203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ezt miért nekem írod? Nem én ajánlgattam offline jelszókezelőt.

***

(#45206) energomatt válasza pc360 (#45204) üzenetére


energomatt
senior tag

Elhangzott a vitazáró legfőbb érv: "ez a szakmám" :-)

(#45207) pc360 válasza energomatt (#45206) üzenetére


pc360
addikt

Az a sok-sok év az IT témakörön belül valahogy mindig rosszul sül el. Nem ismerik az új dolgokat, nem fejlődnek, és csak hajtogatják a saját hülyeségeiket ahelyett, hogy mondjuk lefuttatnák az általam vázolt tesztet. De kell a francnak a gyakorlatias megközelítés, ha egyszer tekintélyelvek mentén is lehet vitatkozni. :U

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45208) mezis válasza pc360 (#45174) üzenetére


mezis
nagyúr

+1
[link]
Más szavakkal: AFLAC nem vesz el belőle semmit és nem tesz hozzá semmit sem tömörítéskor, sem kicsomagoláskor. A mikrofonok, erősítők, hangszórók, fülesek meg ahogy tudják, úgy lökdösik a levegőt.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#45209) rioter válasza C. s. (#45161) üzenetére


rioter
csendes tag

Köszönöm, már az is jó, ha a pozíciót menti. Ki fogom próbálni őket.
Tőlem lehet professzionális is, nem probléma, legfeljebb sok funkciót nem használok ki, csak azért írtam az egyszerűt, mert nincs sok egyéb igényem a lejátszóval szemben.

(#45210) tordaitibi válasza rioter (#45209) üzenetére


tordaitibi
veterán

Ugye jól emlékszem Neked kell ilyen lejátszó (nem gurigáztam vissza bocsi)
SmPlayerbe beállítható hogy mentse az összes beállítást egy adott multimédiás fájlhoz, a méretezést, pozíciót sb.
Ezeket INI fájlokban tárolja vagyis ha ezeket kimentegeted és egy másikba betöltöd akkor az ugyanott , ugyanúgy nyitja meg az adott fájlokat.

Most néztem meg, a hangerőt, fényerőt, pozíciót, a kép nagyítását megjegyez, mindent ugyanonnan folytat.

[ Szerkesztve ]

(#45211) energomatt


energomatt
senior tag

Az a gondom, hogy bőviteni szeretném egy GA-P55A-UD3 Rev1 -es alaplap memöriáját, 4-ről 8 gigára. Jelenleg Kingston Hyperx DDR3 1600MHZ CL9 Blue Kit van benne, azaz 2X2 giga. Úgy láttam ilyet nem kapok, ezért megpróbáltam venni bele másfajta, egyben 4Giga DDR3-as ramokat, de sem a Kingston egy másik típusa, sem egy Kingmax nem működik vele, akkor sem, ha csak azt teszem bele első helyre. Felismeri, de lefagy a rendszer, vagy folyamatosan újraindul. A Bios, az akkori legfrissebb. Mi lenne a megoldás?

(#45212) pc360 válasza energomatt (#45211) üzenetére


pc360
addikt

Hát, nem valamiféle szoftver, az biztos. :)

Én megnézném az alaplap hivatalos listájában, hogy mik a támogatott memóriamodulok. Ha sikerült beszerezni egy-két listában szereplő darabot, és mégsem megy, akkor jön a BIOS frissítés, illetve annak a default-ra állítása.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45213) energomatt válasza pc360 (#45212) üzenetére


energomatt
senior tag

Köszönöm a listát, konzultálok az üzlettel......

(#45214) w.miki


w.miki
veterán

Revo Uninstaller Free verzióból melyik az utolsó változat, ami ingyenes, és minden benne van?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45215) pc360 válasza w.miki (#45214) üzenetére


pc360
addikt

Mármint mi minden? Ahogy változnak a programok és az oprendszer, úgy lesz egyre kevésbé megbízható a dolog. A GeekUninstaller-nél nem kell több. Felejtsd el az ilyen sok éves programokat!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45216) w.miki válasza pc360 (#45215) üzenetére


w.miki
veterán

néztem, de azt nehezebb használni :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45217) pc360 válasza w.miki (#45216) üzenetére


pc360
addikt

Mih?

1. megnyitod a programot
2. kilistázza a telepített programokat
3. amelyiket leszednéd, arra jobb klikk > eltávolítás

Ezzel elindul a program saját uninstallere, mintha csak a win eltávolítóból indítottad volna. A program eltávolítása után a GeekUninstaller lefuttat egy keresést, ami a tipikus helyeken utánanéz, hogy van-e a programhoz köthető mappa, vagy bejegyzés. Kilistázza ezeket, és ott rábökhetsz arra, hogy leszedje ezeket is, vagy sem.

Ennyi igazából. Tehát jobb klikk, eltávolítás, meg egy leokézás gyakorlatilag az egész program használata. Ami kényelmes benne, hogy a program megnyitása után egyből elkezdheted pötyögni a program nevét, és már szűri is ki neked a találatot. Ezek mellett pedig sorrendbe állíthatod méret, vagy a telepítés dátuma szerint a programokat. Pont az egyszerűsége miatt jó, csak azt tudja, amire szükség van.

Nem muszáj ezt se használni, hiszen ugyanezt eléred a win eltávolítóval is, ha utána manuálisan átnézed az AppData könyvtárat is a maradékok után. De a maradékok sem okoznak semmiféle galibát (maximum a helyet foglalják), csupán a rend kedvéért foglalkozom én is vele, meg mert kellemes a program használata.

Még akkor hasznos a GeekUninstaller, ha egy programeltávolító nem működik. Ilyenkor lehet kényszeríttetni a bejegyzések, mappák eltávolítására, hogy legalább automatikusan ne akarjon indulni a problémát okozó program, és a helyet se foglalja többé.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45218) Cs1csó válasza w.miki (#45214) üzenetére


Cs1csó
félisten

A GeekUninstaller nekem sem jött be:
Ha egy konkrét dolgot akarsz eltávolítani akkor a Revo Uninstaller Pro PRÓBA verzióját is kipróbálhatod. Vagy esetleg a Bulk Crap Uninstaller-t

(#45219) pc360 válasza Cs1csó (#45218) üzenetére


pc360
addikt

Mi nem jött be rajta? 3 klikk alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45220) w.miki válasza pc360 (#45217) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, megpróbáltam újra, most a DropBox alkalmazást valamiért nem tudta leszedni.

Win10 gyorsítására van valami hülyebiztos alkalmazás, vagy reg file?
Lassú géppel bajlódnom, hátha lehet gyorsítani rajta.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45221) Cs1csó válasza pc360 (#45219) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem listázott ki annyi maradékot mint a revo.

(#45222) pc360 válasza w.miki (#45220) üzenetére


pc360
addikt

Nem tudom, miért nem szedte le. De ez nem a GeekUninstaller hibája, hiszen az csak a Dropbox saját uninstallerét indítja el. Ezek szerint ez utóbbi nem működött.

Csak egy tipp, hátha ez a baja: lépj ki a futó Dropbox kliensből, és utána próbáld! Bal klikk a system tray ikonjára (az óra mellett), megnyomod a fogaskerék ikont, és a legalsó menüpont (angolul Exit Dropbox).

Nincs olyan program, ami mágikusan begyorsítaná a Win 10-et. Pár dolgot tudok javasolni:

• minden olyan programot szedj le, ami automatikusan a rendszerrel együtt indul (a Dropbox jó példa), és nem szükséges a használata

• vegyél egy SSD-t, és ültesd át arra a rendszert

• rendelkezzen legalább 4 GB memóriával a gép

• ha HDD-n használod a rendszert, akkor futtass le egy töredezettségmentesítőt

• esetleg kapcsold ki a vírusirtó aktív védelmét, vagy nézz másik védelmi program után

• telepítsd újra a Win 10-et tiszta programokkal, ha más problémád is akad a rendszerrel, és úgy gondolod, hogy ráférne

csicso82: Hagyjuk már! Szerinted ez számít? A Program Files, az AppData mappák és az egyértelműen programhoz kapcsolódó registry-bejegyzések törlése miért nem elég? Pont ez a lényege a GeekUninstaller-nek, hogy hülyebiztos, és nem töröl semmi olyat, amit nem kellene. Ha marad 1-2 registry-bejegyzés, az meg semmit sem számít, ezért nincs szükség egyéb szoftverre. Kifejtettem már sokszor, hogy a fölösleges műveletekre semmi értelme a többieket buzdítani.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45223) w.miki válasza pc360 (#45222) üzenetére


w.miki
veterán

Még ezt megpróbálom: O&O ShutUp10, hátha...
Kezdő felhasználóknak érdemes követni a program ajánlását, és csak a zöld pipával jelzett, biztonságosan tiltható soroknál kattintsák át a gombot. Erre szolgál az Actions menüben az Apply all recommended settings parancs, így nem kell egyesével végigmenni a listán.
A többi Win10 rendszergyorsítót nem mertem.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#45224) pc360 válasza w.miki (#45223) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ez bőven elegendő, de ez sem a gyorsítás kedvéért ajánlott. Olyan nincs is a NeszeTools-on, ezek nem "rendszergyorsító" programok. Legutóbb az XP-n volt ilyesmire szükség (CacheMan), ami úgy-ahogy hozott némi javulást. Inkább az SSD beszerzése a lényeg, ha még nincs olyanod. Az bármilyen újabb gépbe is átmenekíthető lesz, tehát mindenképpen egy jó befektetés. Ha nincs, és HDD-ről megy a rendszer, akkor pedig a töredezettségmentesítés hoz egyértelmű javulást (szintén a leírás szerint). Előtte lefuttathatod a CCleaner-t, hogy kevesebb apró fájllal kelljen bajlódnia. Mást látatlanban nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45225) kezdosql


kezdosql
tag

Milyen ingyenes programot ajanlotok, ami gyorsan teleirja a merevlemezt veletlenszeru mintakkal, hogy ne lehessen visszaallitani a korabbi adatokat?

(#45226) Cs1csó válasza kezdosql (#45225) üzenetére


Cs1csó
félisten

A CCleaner tud ilyet:

A 7x-es felülírás elvileg már tökéletes, arról már a Kürt Zrt. sem biztos, hogy vissza tudná állítani.

Vagy célszoftver: Eraser

[ Szerkesztve ]

(#45227) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Win 10 alá kellene nekem mobilos szintű videóvágó (pl. iMovie, YouCut stb.). Ezek tudása nekem bőven elég, szeretem, hogy gyakorlatilag elindítja az ember és tök egyértelműen lehet percek alatt összerakni bármit. Nem akarnám telóra átpakolni mindig a videókat, ha vágni akarok. Amiket eddig próbáltam Windows Movie Maker, Openshot sokszor instabilak voltak, fagyogattak és hiába volt beállítva szerintem minden jól, a kiexportált videó nem volt használható (pl. beállítottam elejére és végére beúsztatást feketéből, a programon belül mutatta, a kimentett videóban meg csak az elején volt benne).

Fizetni max. egyszeri alkalommal lennék hajlandó max. 10k körül, előfizetés konstrukció nem érdekel. Persze az se baj, ha ingyenes, akár Microsoft Store-ból.

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#45228) Cs1csó válasza tylerddd (#45227) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ameddig nem jön érdemi ajánlat ezeket az alternatívákat végignézheted: [link]

(#45229) pc360 válasza Cs1csó (#45228) üzenetére


pc360
addikt

csicso82: Nem lehetne, hogy ezt az oldalt ne linkeld indokolatlanul többet, ha nem tudsz válaszolni a kérdésekre mással? Céloztam már erre párszor, de úgy néz ki, az nem volt hatással.

Ha megnézed, az első pár találat az OpenShot, a Kdenlive és a Shotcut. Ezek nem faék egyszerűségűek, ellenben mindhárom ócska (legalábbis windows-on). Tudom, mert végigpróbáltam már őket. A VSDC az, ami szintben hozza azt, ami elvárható egy ingyenes szerkesztőtől, és nem hullik szét az UI menet közben.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45230) Cs1csó válasza pc360 (#45229) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amiket próbált azokon túllép de ott van az is amit te ajánlottál. :DDD

Avidemux? Hmm?

(#45231) pc360 válasza Cs1csó (#45230) üzenetére


pc360
addikt

Érdemes azt is megnézni, hogy hol található a listán... a 11. Szerinted valaki ki fog a javaslatodra próbálni 10 másik programot, csak azért, mert kérdezett valamit egy topikban? Honnan tudja, hogy hol álljon meg? Nem ezért üti fel az ember a topikot, hogy kapjon egy halom random, tesztelésre váró programot.

Érdemes a saját tapasztalatodra hagyatkozni, és akkor írni, ha valamire konkrétan tudod a választ. És ezt a Revo-t is felejtsük el itt egyszer s mindenkorra!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45232) Cs1csó válasza pc360 (#45231) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#45233) tordaitibi válasza kezdosql (#45225) üzenetére


tordaitibi
veterán

Reszelő.

(neharagudjatok de nem lehetett kihagyni :) )

(#45234) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Programot keresek windowsra, amivel lehet kezelni a létrehozott simlink-jeimet. A lényeg az volna, hogy tárolódjon el valamilyen menthető fájban, hogy honnan hova mutató linkek vannak, és ezeket egy gombnyomásra hozza létre egy másik gépen is.

Nem áll távol tőlem a kódolás, szóval ha nincs ilyen program akkor megcsinálom powershellben.

(#45235) C. s. válasza rioter (#45209) üzenetére


C. s.
addikt

Szívesen!

Közben jött jobb válasz is, érdemes volna megnézned, ha még jársz erre.

(#45236) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok.

Létezik olyan program, ami kilistázza egy komplett számítógép összes hardverének serial (SN / sorozat) számát?

Tehát nem 3-4 programot, hanem lehetőleg egyet, ami mindet kiírja.

Előre is köszönöm.

Üdv, N-vidi-A

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#45237) bluemirage válasza N-vidi-A (#45236) üzenetére


bluemirage
őstag

A jó öreg aida64-et szerintem pont erre is találták ki...
https://www.aida64.hu/
Nagyvállalati környezetben is használják pont nyilvántartás és leltározás céljából.
De ősidők óta az egyik legjobban karbantartott diagnosztikai program.
A magyar oldalt linkeltem... de van más oldala is.

Szerintem Neked a Network Audit változatát kellene kipróbálni, aztán 'megvenni', ha OK.

Megj.: ingyenesbe szerintem ne is gondolkodj. Ahhoz is kell némi szerencse, hogy az aida jó legyen neked.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#45238) gyulank


gyulank
addikt

Már egy ideje megy ez a HDR dolog, de mivel lehet szerkeszteni HDR-be? Mindenben 0-255-ig látok beállítási lehetőséget. Mikbe, és hogy adhatok meg több színárnyalatot?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#45239) energomatt válasza gyulank (#45238) üzenetére


energomatt
senior tag

A HDR nem a színekről szól.

(#45240) pc360 válasza gyulank (#45238) üzenetére


pc360
addikt

A HDR egy kompozit kép, ami a különböző fényérzékenységi beállításokkal lőtt képek kombinálását jelenti. Az egyiken jobban látszanak a sötét részek, de azon a világosak lesznek kiégve, kevesebb fény beeresztésével pedig ez utóbbi fog jobban látszani. Tehát a nagyobb dinamikatartományú részeket ötvözik – jobb esetben ízléses módon, hogy ne legyen olyan mesterkélt a végeredmény.

Na, ez az, amire utólag ugyan léteznek szűrők, de a lényegét és a minőségét soha nem lehet elérni egy appal, többnyire csak egy túlkonsztrasztozott, túlszaturált szemetesz gyártasz a "HDR" reményében. Hiszen egy szimpla, adott fényérzékenységgel lőtt fényképen nem lehet kimaxolni minden régió dinamikatartományát, azt meg tudjuk jól, milyen minőséget jelent, amikor egy kiégett, vagy túl sötét részt próbálsz utólag láthatóvá tenni. Személyes véleményem szerint ez a HDR-ezés egy ízlésficam a sok közül a megfelelő fénykép alapanyag hiányában.

Teljesen jogos az utólagos szín- és kontraszt állítgatás, mert egy mobilos képből is rengeteget ki lehet hozni (a jobból pedig még jobbat), de ahhoz elég egy Lightroom, vagy egyéb képszerkesztő. Ezt a HDR-t meg tessék meghagyni annak, aki tudja is, hogy mit csinál! Vagy egy olyan appra, ami 3 képet lő egymás után különböző beállításokkal, mert abból még az is lehet, hogy valódi HDR-kép készül.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45241) gyulank válasza pc360 (#45240) üzenetére


gyulank
addikt

Direkt nem akarjátok érteni a kérdést? 8-bit; 10-bit; 12-bit/kanális

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#45242) pc360 válasza gyulank (#45241) üzenetére


pc360
addikt

A HDR-nek semmi köze a színmélységhez, mint ahogyan azt már írták neked. Az a sötét / világos részek összefüggéséről szól, tehát akár egy fekete-fehér képről is beszélhetünk. De ezt ki is fejtettem neked indokolatlanul részletesen. Nyilván a nagyobb bitszámmal érheted el a több színárnyalatot, de kétlem, hogy megfelelő monitorod is lenne a dologhoz (különben nem kérdeznél ilyeneket).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45243) gyulank válasza pc360 (#45242) üzenetére


gyulank
addikt

Hiába fejted ki, ha a HDR nem SDR, és nem 8-bit. De ha lenne monitorom, akkor mivel? Ez volt a kérdés.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#45244) pc360 válasza gyulank (#45243) üzenetére


pc360
addikt

Mivel mi? Részemről feladtam – csak jelzem. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45245) ollie válasza gyulank (#45243) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy HDR technológiával készült kép is pont ugyanolyan/ugyanannyi színinformációkat tartalmaz, mint bármelyik másik, nem lesz több szín a HDR miatt, főleg nem nagyobb színmélység.

A HDR monitor meg annyiban különbözik a simától, hogy nagyon magas kontrasztra képes, és nagyon magas a maximum fényereje. Annak sincs köze a színekhez.

[ Szerkesztve ]

***

(#45246) gyulank válasza ollie (#45245) üzenetére


gyulank
addikt

Még mindig az a kérdés, hogy miben lehet szerkeszteni 30, 36, 48 bittel?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#45247) pc360 válasza gyulank (#45246) üzenetére


pc360
addikt

X bit micsoda? Mi a szarról beszélsz?
Ha azt mondom, hogy Photoshoppal,
akkor nem írsz több idióta kérdést?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#45248) sztanozs válasza gyulank (#45246) üzenetére


sztanozs
veterán

ehh, kár a szóért... ezt olvasgasd:[link]

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#45249) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Létezik szerintetek olyan videó-lejátszóprogram, ami megjeleníti a DV AVI időkódot is? (A videószerkesztők egy része megjeleníti, de amit én használok, pont nem. De emiatt nem telepítenék még egy szerkesztőt, hátha akad egy egyszerű lejátszó.)

[ Szerkesztve ]

(#45250) gabo91


gabo91
aktív tag

MSI Afterburner + rivi tuner statistic kiváltására milyen alternatíva létezik?
GPU venti szabályzás ami fontos, illetve jólenne látni a GPU hőmérsékletét, kihasználtságát, fordulat stb. Ezeket szeretném és is látni játék közben... mint ahogy rivitunerstatisticnél lehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.