Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) Domonkos válasza tonyrulez (#44050) üzenetére


Domonkos
Ármester

egy sima rdp nem felel meg? Azt nezted?

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#44052) tonyrulez válasza Domonkos (#44051) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nem egy hálón vannak a gépek, nem él együtt a família. Azt egyszer próbáltam saját használatra megoldani távolra, kínszenvedés volt. Inkább olyan érdekelne ami ad egy kódot, delikvens bediktálja nekem és így tudok kapcsolódni.

4 8 15 16 23 42

(#44053) csemege86


csemege86
tag

Milyen (ingyenes) program az, amivel online élő videókat lehet letölteni? Régebbről rémlik egy Chrome add-on, de az körülményes volt és gyakran nem működött jól.

(#44054) Atomantiii válasza tonyrulez (#44050) üzenetére


Atomantiii
őstag

(#44055) pc360 válasza tonyrulez (#44050) üzenetére


pc360
addikt

Ez már többször felmerült itt, és mindig le lett írva, hogy akkor mondd te is neki, hogy kapja be. Kiikszelés után máris megy a csatlakozás minden korlát nélkül. Nálam is felkapja néha a fejét arra, hogy biztosan üzletszerűen tevékenykedek, de egy klikk elhessegetni. Nincs a TV-nél jobb a célra, úgyhogy kár lenne beijedni egy vásárlásra buzdító szövegtől. Más ingyenes programnál is szoktak élni a módszerrel, de ez még a bőven együttélős kategória.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44056) tordaitibi válasza tonyrulez (#44052) üzenetére


tordaitibi
veterán

RAdmin volt a hoskorba. IP kellett neki es mukodott, XP korszakba nagyon sokat hasznaltuk. Valoszinu mar elavult es nem mukodik.
Szerk, soha eletembe nem hasznalam, de a win tavoli asztala mire valo, nem erre?

[ Szerkesztve ]

(#44057) Xpod válasza tonyrulez (#44050) üzenetére


Xpod
addikt

Üdv,

Például Anyconnect, Ultraviewer is jó.

VNC programok (ultra, Tight, stb) nem jók, mert azokhoz portot kell nyitni, meg nem is igazán biztonságosak.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#44058) MT90


MT90
csendes tag

Üdv! Van egy 2 perces AVI-m, amihez hozzászeretnék adni szöveget, de úgy, hogy az nem csak a videó alján legyen, hanem lehessen össze-vissza "dobálni", jobbra-balra :DD Ingyenes szerkesztőt keresek. Köszönöm a válaszokat.

(#44059) pc360 válasza MT90 (#44058) üzenetére


pc360
addikt

VSDC

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44060) MT90


MT90
csendes tag

Köszi, majd kipróbálom!

(#44061) TechN7ne válasza TechN7ne (#44042) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sajnos nem jártam sikerrel ,esetleg még tudnátok pár video lejatszot ajánlani?

(#44062) sfdrakex válasza TechN7ne (#44061) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A nagy TV-d nem okos TV, nincs benne média lejátszó, hogy a gépedről helyi hálón osztva a cuccot, maga játssza le a filmeket, és ne a gépről told át hdmivel?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#44063) atesz117 válasza TechN7ne (#44061) üzenetére


atesz117
aktív tag

A Kodi-t próbáltad már?

Samsung Galaxy A34 5G

(#44064) TechN7ne válasza atesz117 (#44063) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem rossz ,eddig jobb mint a többi ,csak picit szokatlan a felülete és a kilépés sem egyszerű...
Nagyobb méretű mkv formátumok rajta is megakadnak néha ,de van egy fajta motorja legalább ami eddig az összes kipróbáltnak nem volt.

(#44062) sfdrakex

Nem androidos a tv ,gyári alkalmazások vannak benne meg egy böngésző. [link]
Külső merevlemezzel használtam filmnézésre ,de sajnos meghalt a merevlemez így a gépen filmezünk ami amúgy is rá van kötve ha megy a game...
Eddig egy normális lejátszót nem találtam ami ne akadna be alkalmanként ,vicc az egész.
Gyárilag lehet az asztali felbontás fhd vagy 4k / 60Hz ,a lejátszók össze fossák magukat.

(#44065) sfdrakex válasza TechN7ne (#44064) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Attól hogy nem androidos, még kezelhet hálózati megosztást, és ha vinyóról tudott lejátszani tudhat hálózatról is. A géped milyen amiről a filmeket játszod le? KMplayert próbáltad már? Vagy Media player Classic?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#44066) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Van esetleg olyan PDF olvasó, amiben nem csak, hogy ki lehet jelölni/emelni az érdekesebb részeket (pl. egy jegyzetből vagy tankönyvből a szükséges, hasznos bekezdéseket), hanem nyomtatásnál kimondottan csak ezen, kijelölt részeket nyomtatni? Vagy megtaláltam a piaci rést? :)

Előre is köszi a segítséget!

(#44067) pc360 válasza Peterhappy (#44066) üzenetére


pc360
addikt

Itt van egy leírás a dologról, Adobe Acrobat Reader DC kell hozzá – már ha a 2012-es cikk megírása óta nem távolították el ezt a feature-t.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44068) ollie válasza pc360 (#44067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem úgy érti, hanem hogy szövegkiemelővel bejelölni részeket (azzal a klasszikus, sárga, szövegkiemelő filccel). Erre tényleg képes a DC, viszont nem lehet csak azokat a részeket külön nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

***

(#44069) Peterhappy válasza ollie (#44068) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, igy ertettem, koszonom a pontositast!
Elnezest ha felreerthetoen fogalmaztam.
@pc360: azert koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#44070) pc360 válasza Peterhappy (#44069) üzenetére


pc360
addikt

Akkor meg Ctrl + C és V jelölgetés helyett egy másik dokumentumba.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44071) Peterhappy válasza pc360 (#44070) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom, mindig ezt szoktam csinalni, es epp ezt szeretnem meguszni :B

(#44072) Joker88


Joker88
őstag

nemtudom mennyire járok jó helyen a kérdésemmel,de azt szeretném megtudakolni,hogy milyen programmal tudnám én a szétdarabolt zenét egy fájlba tenni ? megvan a 45 perces zeneszám,azonban 26 db kis pár perces MP3-ban. én ezt a sokadalmat szeretném 1 db fájljá tenni..

[kép]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#44073) pc360 válasza Joker88 (#44072) üzenetére


pc360
addikt

Próbáld meg első körben az mp3DirectCut-tal (portable letöltés)! Az újratömörítés nélkül szabdal zenét, talán összerakni is tud - még ha újratömörítéssel is. Minderre nem adnám a fejem. Amivel biztosan kivitelezhető, az az Audacity. Kell hozzá Lame MP3 codec is, ami külön letöltendő, vagy itt van egybecsomagolva a programmal együtt portable formában.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44074) GreenIT


GreenIT
tag

Picit talan off:

Tudtok olyan ingyenes helyet, ahonnan sebesseget bemutato kepeket lehet letolteni?
pl. repulogep korul a forro levego altal torzitott hatter, auto, cross motor korul repulo homok, motorcsonak koruli viztomeg cseppeknek latszodva, vagy viharos tavon, tengeren atbuko hullamok tetejen a taraj, freccseno vizcseppek, stb.

(#44075) pc360 válasza GreenIT (#44074) üzenetére


pc360
addikt

Így, tematizálva ingyenesen felhasználható kollekciót jó eséllyel nem tudunk (meg merem kockáztatni a többesszámot). Már az komoly, ha sikerül megfelelő stock fotókat talánod, de ott sem egy helyről tudnád beszerezni a kívánt képeket, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44076) akaido válasza GreenIT (#44074) üzenetére


akaido
addikt

Talán egyéni gyűjteményekben lehet hasonló kollekciót találni.
slow shutter speed: valami hasonlóra keresnék a neten.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#44077) akaido válasza Joker88 (#44072) üzenetére


akaido
addikt

pc360-at kiegészítve: a mp3toolkit sokoldalú program képes darabolni és összeilleszteni is.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#44078) GreenIT válasza pc360 (#44075) üzenetére


GreenIT
tag

Csak remelem, hogy valaki tud ilyen weboldalt, akar sportfotozassal foglalkozo fotosoket, mert webes keresessel csak rossz bellitasu, tobbnyire "emlekkep"-eket talaltam,

Ezek voltak a legjobbak par oras keresgeles utan, bar lehet, hogy megfelelo keresoszot kellen csak megtalalni a jo talalatokhoz:

http://www.bikewalls.com/wallpaper/Derbi_DRD_Racing/312623731/1024x768.html

https://scontent-dfw5-1.cdninstagram.com/vp/01bc6265530ff99f49e683f0b653d438/5C86A8C1/t51.2885-15/e35/c135.0.810.810/s480x480/40508599_889461061264588_527973301677401728_n.jpg

(#44079) Donki Hóte válasza GreenIT (#44074) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Photoshop.

Előveszel egy (szinte bármilyen) autós képet, autót körberajzolod, a hátteret motion blur szűrővel meghúzod oldalra.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#44080) GreenIT


GreenIT
tag

pc360 Ismered ezt a programot?

https://portableapps.com/apps/utilities/tinytask_portable

Felmerult, hogy esetleg kemkedesre hasznaljak, igy kerdes, hogy blokkoltassam-e, vagy valoban hasznos segedeszkoz?

(#44081) Henrico


Henrico
tag

Van egy kupac képem, gps adatokkal. Létezik olyan program, ami úgy rendezi össze a készült fotókat, hogy tudjam, melyik hol készült? Tehát szét tudjam őket rendesen szelektálni? Online feltöltésük kizárt.. sok van. Köszi!

(#44082) andreas49 válasza Henrico (#44081) üzenetére


andreas49
senior tag

Hol vannak a GPS adatok?
- ha a képre nyomtatva (mint a készítés dátuma szokott lenni), akkor nehéz e szerint rendezni.
- ha a fájl metafile adatokban, akkor az Adobe Bridge és úgy tudom, hogy a Total Commander is tud rendezni GPS adatok alapján.

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#44083) Henrico válasza andreas49 (#44082) üzenetére


Henrico
tag

Elnézést, igen, a metafile adatokban vannak a koordináták.
Megnézem.

Köszi.

(#44084) pc360 válasza GreenIT (#44080) üzenetére


pc360
addikt

Persze, hogy ismerem, ott van az oldalamon is. Mégis hol merült fel? Kevesebb pletykát, több linket! :) Amúgy kétlem, hisz nem egy folyamatosan futtatandó programról van szó, és a netre se akar csatlakozni.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44085) GreenIT válasza pc360 (#44084) üzenetére


GreenIT
tag

Megadtam a linket, ott allitolag azt hirdetik, hogy cloud-bol fut, igy felmerult, hogy keyloggerhez hasonloan lehet vele rogziteni billentyu es eger bevitelt, es talan akkor mar nem csak azon a pc-n, ezert kerdeztem.

(#44086) ollie válasza GreenIT (#44085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azt hirdetik, félrefordítottad. Azt írják, hogy akár felhő tárhelyből is futtatható.

***

(#44087) pc360 válasza GreenIT (#44085) üzenetére


pc360
addikt

:W Nyilvánvalóan nem a programhoz kértem linket, hanem az állításodhoz, de tárgytalan, ahogy elnézem... szezont a fazonnal.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44088) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Olyat programot keresek, amin napi/heti/havi biztonsagi mentést tudok beállítani (különböző IP-címekről egy NAS-ra) és ha elkészült e-mailben értesít az eredményről. Eddig az Iperius Backip-ot használtam, de sajnos az ingyenesen felhasználható idő letelt. Ebből következően a programnak ingyenesen hozzáférhetőnek kell lennie.
Továbbá azt sem bánnám, ha beállítható lenne, hogy az általa elkészült mentéseket miután végzett velük, a NAS-ra csatlakoztatott (USB) merevelemezekre átmásolja.

(#44089) GreenIT válasza ollie (#44086) üzenetére


GreenIT
tag

ollie es pc360:

Nekem ugy tunik, ti nem ertitek, es ahelyett, hogy ertelmesen reagalnatok, csak mergelodtok magatokban a sajat ertetlenkedeseteken.

A fonokok veszelyforrast latnak benne, koran reggel az elso ember bekapcsolja a gepet, felhobol elinditja a figyelo programot, majd szepen tovabbmegy, es egesz nap soran, amig valaki ki nem kapcsolja a gepet, barki barmit potyog rajta, az szepen rogzitve lesz a felhobe.

Igy mar ertheto, vagy kertek egy 50 oldalas leirast hozza?

(#44090) Domonkos válasza GreenIT (#44089) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nem teljesen mindegy, hogy honnet fut a program?
Miben latnak ebben tobbet, mint akarmelyik keyloggerben? Ha az a kerdes, hogy lehet-e ezt keyloggerkent hasznalni, akkor igen.

Amugy te meg szoktad nezni minden reggel (vagy minden alakalommal miutan visszaulsz a gepedhez), hogy valaki nem toldotta meg a billentyuzeted usb csatijat egy hardveres keyloggerrel? Sokkal egyszerubben kivitelezheto es sokkal kisebb a lebukas kockazata, mint szoftverrel szuttyogni.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#44091) GreenIT válasza Domonkos (#44090) üzenetére


GreenIT
tag

Ha az a kerdes, hogy lehet-e ezt keyloggerkent hasznalni, akkor igen.

Koszonom, ez volt a lenyeg.

A felelem pedig abbol van, hogyha ezt meg lehet csinalni, akkor a program nemcsak azt a gepet, hanem a halozat minden gepet tudja monitorozni.

Amugy te meg szoktad nezni minden reggel (vagy minden alakalommal miutan visszaulsz a gepedhez), hogy valaki nem toldotta meg a billentyuzeted usb csatijat egy hardveres keyloggerrel?

Nem, mert laptopot hasznalok pont ilyenek miatt, de par napja rajottem, hogy valaki valahogy bejar ra weben at, mikozben a tuzfal szerint semmilyen esemeny nem volt, igy ujratelepites volt eddig, es most mar valami megbizhato, valoszinuleg hw-es vedelemre is szuksegem lesz.
Eddig nem hittem, hogy barki szamara erdekes lenne a laptopom, ezek szerint van, aki szeret kutakodni rajta - inkabb az zavar, hogy nem tudom, hogy miert teszi, alig van adat rajta, minden egyebet kulso tarolokon tartok.

Ugy tunik, valahogy azokhoz is hozza tudtak ferni, ha csak rovid idore is.:-(

[ Szerkesztve ]

(#44092) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani olyan programot számomra vagy más megoldást arra, hogy hogyan tudnám a számítógépemre telepített vibert úgy lekorlátozni, hogy mikor elindítom a programot jelszót kérjen a használatához és ne lehessen hozzáférni üzeneteimhez és ilyenekhez?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#44093) pc360 válasza GreenIT (#44089) üzenetére


pc360
addikt

Ez nem monitorozó program, hanem makró felvevő, úgyhogy hagyjuk a további agymenést! Nem egy egetrengető technikáról van szó, hanem egy tök egyszerű kis programról, ami csak addig fut, míg felveszel, vagy épp visszajátszol vele. Ennyi erővel bármelyik programot alkalmazhatnák ártó szádékkal úgy, hogy észre sem veszed. Nem kell hivatalosan is az egér mozgását és a billentyűk lenyomását rögzíteni tudnia ahhoz, hogy a paranoiáidnak hódolhass.

Ezekiel Ston: kilépéssel / a win lejelszavazásával

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#44094) Ezekiel Ston válasza pc360 (#44093) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

tegyük fel hogy ez nem opció mert más is használja a gépet.

(#44095) ollie válasza GreenIT (#44089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De azért értelmezted amit írtam? Mert nem úgy tűnik. Nem felhőből fut a program!

***

(#44096) dqdb válasza Ezekiel Ston (#44094) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mindenkinek hozz létre külön felhasználót. Egyszerre többen is be lehetnek jelentkezve akár.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#44097) Ezekiel Ston válasza dqdb (#44096) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Nem ezt a célt akarom aktiválni h 80 fiok legyen hanem a programom futtatasának korlàzozásàt.
Mindenkinek nem akarok külön accot.

(#44098) Domonkos válasza Ezekiel Ston (#44097) üzenetére


Domonkos
Ármester

Miert akarnal akarkivel is osztozni egy account-on? :F
A programod futtatasanak korlatozasara a kulon account az egyik legjobb megoldas.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#44099) Ezekiel Ston válasza Domonkos (#44098) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

feleség/barátnő/apuanyu stb stb...
(hozzáteszem, hogy nem nekem ez a gondom, hanem egy barátomnak, én is mondtam már neki a külön acccountot csak -mivel nem folytam bele és nem is érdekelt hogy miért akarja titkosítani a viberét- ő nem akarja külön accountot felvenni a gépére.

(#44100) pc360 válasza Ezekiel Ston (#44099) üzenetére


pc360
addikt

Mindenki meg tud jegyezni egy jelszót, nem lesz probléma.

Tehát még egyszer: vagy kilépsz az accountból, vagy levéded a wint.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.