Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) KAMELOT válasza Fire/SOUL/CD (#19749) üzenetére


KAMELOT
titán

Köszi ezt is megpróbálom!
de tényleg citromnak néz ki :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19752) Fire/SOUL/CD válasza Dluinet (#19750) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Épp ma állították be.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19753) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#19752) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jézus! Hogy nézel ki :)))))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19754) fatallerror


fatallerror
addikt

talán ide illik a kérdésem, nem néztem körül...

van 1 mkv filmem amin van orosz hang is de nekem csak az angol kell, mivel lehet eltávolítani ill mivel lehet default hangsávot beállítani mert olyan amin van magyar hang és mindig átkell rakni a hangot :/ ja és akkor a feliratot is lehessen default-ra rakni, nagyon szépen köszönöm

ilyen pipálós progi kellene, ha ezért konvertálni kell v bármi bonyolultabbat akkor annyira nem fontos, köszi még1x :]

don't tell me what i can't do!

(#19755) Istyu74 válasza fatallerror (#19754) üzenetére


Istyu74
aktív tag

MKVtoolnix [link]

szerintem jó lesz neked :

vissza pipálod ami nem kell és start muxing.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#19756) fatallerror válasza Istyu74 (#19755) üzenetére


fatallerror
addikt

oh köszi, leszedte bár új file-t csinált :]

don't tell me what i can't do!

(#19757) Istyu74 válasza fatallerror (#19756) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Igen a régi meg marad,azt kézzel kell törölnöd de ha valamit elnézel,legalább nem megy kárba az egész.

Üdv, István.

(#19758) fatallerror válasza Istyu74 (#19757) üzenetére


fatallerror
addikt

nem baj, aztán ha jó, megnézés után letörlöm a régit, még1x thx

don't tell me what i can't do!

(#19759) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Sziasztok! Valami ingyenes, jó, egyszerűen kezelhető videoszerkesztő kellene, Windows7-re.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19760) Eskimoka válasza sfdrakex (#19713) üzenetére


Eskimoka
tag

Köszi, nagyon jónak ígérkezik, a video felvétel már csont nélkül megy, már csak hangja nincs. Bogarászom a menüt, de még nem találtam meg. Ugye fel lehet venni a hangot is, nem csak a képet?
Köszönöm :R

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#19761) pumatom


pumatom
aktív tag

Üdv!

Tudna valaki ajánlani egy webszerver programot win7-re, ami egyszerűen telepíthető, és kezeli a php-t is?

Weblap tesztelésre kellene.

:R

(#19762) Fire/SOUL/CD válasza pumatom (#19761) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

EasyPHP | WAMPServer | XAMPP

Én a XAMPP-ot használom évek óta.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19763) Sztbeni válasza Sztbeni (#19759) üzenetére


Sztbeni
őstag

up

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19764) Dluinet válasza Sztbeni (#19759) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Windows Movie Maker
VideoSpin

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19765) Fire/SOUL/CD válasza Sztbeni (#19763) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azt nem tudom, hogy mennyire számít egyszerűnek számodra a kezelése, de az biztos, hogy ingyenes és nagy tudású szerkesztő a Pinnacle-től: VideoSpin
tegyél vele egy próbát, hátha bejön...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19766) Sztbeni válasza Fire/SOUL/CD (#19765) üzenetére


Sztbeni
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek :R

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#19767) andorra válasza Sztbeni (#19766) üzenetére


andorra
őstag

Az aláírás mezők, hasznos információk közlésére lennének hivatottak. Ha tetszik, ha nem, én szóvá teszem, hogy ne traktálj minket a neked tetsző "bölcsességekkel" ! (Mások is nyugodtan magukra vehetik, akiket érint.). A durva helyesírási hiba ami benne van, csak növeli a rossz fényt, ami rád vetődik.

(#19768) Mercutio_ válasza andorra (#19767) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Az aláírás mezők, hasznos információk közlésére lennének hivatottak"
:N Arra az adataim/Cuccok mező hivatott :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19769) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék 3d animációval foglalkozni (filmek, grafika, játékok) és nem nagyon tudom melyik lenne a legmegfelelő program erre.

van pár alternatíva pl. cinema 4D, maya, 3dmax stb.

Nem tudom mennyi átjárás van a progik közt, de annak kezdenék neki ami a legjobb, legelőremutatóbb, legjobban favorizált, mert kitanulni ilyesmit időbe telik. : ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#19770) andorra válasza Mercutio_ (#19768) üzenetére


andorra
őstag

Azt írtam, hogy arra lenne hivatott. Nincs sehol lefektetve. Te is arra használtad, ami szerinted fontos. Ezt még tudom tolerálni.

(#19771) Dluinet válasza --Disztroj-- (#19769) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nézd meg a Hudini-t is.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19772) --Disztroj-- válasza Dluinet (#19771) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

wow a trailer elég sokat mutat a lehetőségekből. Most még nagyobb zavarban vagyok...lehet mindhez kéne érteni :O :)

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#19773) Fire/SOUL/CD válasza --Disztroj-- (#19772) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És akkor már a Blender se maradjon ki a sorból, csak hogy könnyebb legyen a döntés... :DDD (Nem mellesleg ingyenes)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19774) --Disztroj-- válasza Fire/SOUL/CD (#19773) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

az ingyenesség elég jó pont és igazából ez is meggyőző proginak tűnik :)
ahogy látom elég nagy a szórás, hogy ki mit használ, mégis jó lenne tudni melyik progi az, amelyik a 3D Adobeja :)

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#19775) Dluinet válasza --Disztroj-- (#19774) üzenetére


Dluinet
nagyúr

MAYA és 3ds Max

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19776) Fire/SOUL/CD válasza --Disztroj-- (#19774) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"...mégis jó lenne tudni melyik progi az, amelyik a 3D Adobeja"
Az(ok), amit Dluinet megadott, de árban is. ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19777) --Disztroj-- válasza Fire/SOUL/CD (#19776) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

:D

cégesen igyekszem megoldani a dolgot, így remélem semmi nem lesz akadály, komoly fejlesztést szeretnénk.

Dluinet: akkor ezzel a kettővel elkezdek barátkozni és jobban utánanézni a dolgoknak :)

mindkettőtöknek köszönöm a segítséget :R

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#19778) pigsty


pigsty
aktív tag

Sziasztok!

Milyen programmal lehet ecwp:// helyekről a gépre lementeni ezt a speciális, stramelt képet?
Azt tudom, hogy google a barátom, de ez nehéz téma, sima ecw fájlokat megtudok a gépről nyitni Irfan-nal mással.
Itt arról van szó, több ilyen fájl jó lenne lehetőleg minél automatizál leszedni, akár konvertálás nélkül, ugyanabban a formában, mint pl egy streamelt videó fájl, lásd flv-k.
Global mapperrel csinálnám, de az nagyobb fájlokat napokig konvertálna JPG-re, más kép formába, a RAMba töltött ecw-t képtelen kinyerni, csak nézni lehet a monitoron.

köszi előre is!

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#19779) MasterDeeJay

Ramdisk progit keresek ami kezel 4gb feletti méretet, azaz 8-10gb között kellene. Természetesen ingyeneset.

Jelenleg Dataram ramdisk van ami 4gb-ig kezel, ha valahogy tudnám több példányban futtatni akkor az is megoldás, nem feltétlen kell egybefüggő 8gb hely (2x4gb+1x2gb is jó). Nem kell hogy tudjon biztonsági mentést (azt megoldom mással). (Win7 x64-hez)
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#19780) yesman


yesman
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a creative soundblaster x-fi hd usb kártyám nehézkes feltelepítése után nincs equalizer beállítási lehetőségem.
Sajnos úgy látom, hogy sem a gyári, sem a PAX driver nem tartalmazza. Ha valaki tudna segíteni, nagyon örülnék.
Ha valami más realtime equalizer programot tudnátok ajánlani, azt is megköszönném!

(#19781) BigManus


BigManus
addikt

Sziasztok!

Ha volt már akkor bocs!
Olyan ingynes programot keresek mely képes az éppen interneten hallgatott zenét felvenni mp3 formátumban.
Windows 7-re kellene.

Előre is köszi!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19782) sfdrakex válasza BigManus (#19781) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt találsz pár stream ripper progit w7 hez.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19783) BigManus válasza sfdrakex (#19782) üzenetére


BigManus
addikt

Köszönöm!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19784) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Újraraktam a rendszerem,és elveszett egy programom,aminek nem tudom a nevét.
Annyit tudott ez a progi,hogy ha az egér görgőjét lenyomtam az ablak tetején,akkor bezárta,ha gördítettem,akkor letette a tálcára az ablakokat.

Tudja esetleg valaki ennek a proginak a nevét,vagy tudásban hasonlót?

Üdv.

(#19785) sfdrakex válasza szata.68 (#19784) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem lehet ezt simán állítani a vezérlőpultban az egér beállításainál? Esetleg az egér gyártó oldalán driver hozzá amiben lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19786) szata.68 válasza sfdrakex (#19785) üzenetére


szata.68
senior tag

Úgy nem megy sajnos... :(

(#19787) Fire/SOUL/CD válasza szata.68 (#19784) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudom, hogy ez volt-e, de szerintem megfelelhet: X-Mouse Button Control
(Most próbáltam ki, és beállítható az, hogy az egér középső gombjával (görgő) bezárja az ablakot, meg még számos más funkció is)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19788) szata.68 válasza Fire/SOUL/CD (#19787) üzenetére


szata.68
senior tag

Helló

Köszi,ez nem az,de mondjuk ez nem lenne gond.
A baj az,hogy ezzel ha az ablakon bárhol kattintok a görgővel,akkor bezárja,nekem meg olyan kéne,hogy csak akkor,ha az ablak tetején csinálom,mert pl itt a böngészőben az új lapon megnyitásra használom,és így elég zavaró,hogy bezáródik ott is.
Persze lehet csak én nem tudtam beállítani rendesen.

Azért köszi mégegyszer!

(#19789) szata.68 válasza szata.68 (#19784) üzenetére


szata.68
senior tag

Megvaaaaan! :)
Preme for Win 7 Nagyon hasznos!

(#19790) zone


zone
őstag

Van az autocad-nek ingyenes vagy olcsó alternatívája? A solid edge-ről tudok, de csak a 2d rajz része ingyenes, iskolába kellene.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#19791) ArchElf válasza zone (#19790) üzenetére


ArchElf
addikt

Több sulinak volt szerződése a cadkey-vel. Érdemes utánaérdeklődni, hogy nálatok nincs-e.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#19792) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Win7 64 bitre keresek:
- a néró helyett valami kisebb, kevesebb memót zabáló, esetleg többet tudó íróprogramot.
- Olyan levelezőt ami megeszi a 3.x-es The Bat verzió postafiókjait

Valamint kérdés, hogy utorrent és StrongDC korábbi folyamatban lévő file-jait meg tudom-e "etetni" a Win7-re frissen felrakott utorrent és SDC programokkal?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19793) Dluinet válasza Mercutio_ (#19792) üzenetére


Dluinet
nagyúr

CD-DVD íróban inkább az ízlés és a megszokás a döntő.
BurnAware Free
CD Burner XP
InfraRecorder
Ashampoo Burning Studio
StarBurn FREE

Bat emailfiókok visszaállítása: The Bat Password Recovery Tool

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19794) sfdrakex válasza Mercutio_ (#19792) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Torrentet és dc-t is tudod folytatni, annyi mintha csak újra tennél egy XP-t vagy Vistát. Az XP doc & settings/ app/ utorrent mappa tartalmát tedd be a usersben lévő utorrent mappába w7 alatt.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#19795) pumatom válasza Fire/SOUL/CD (#19762) üzenetére


pumatom
aktív tag

Köszi! :R

(#19796) captain81


captain81
csendes tag

Sziasztok!
Tud-e valaki olyan programot, ami figyeli a hálózati kártya forgalmát (a csatlakozás állapotát) és ha nincs kapcsolat, akkor automatikusan újrakapcsolódik, megújítja a hálózati kapcsolatot?
Lényeg, hogy ezt beavatkozás nélkül képes legyen megcsinálni. Egyfajta watchdog progi a hálózati kapcsolatra.
Egyelőre google nem a barátom vagy még nem elég pontosan kérdezem

Segítségeket előre is köszönöm.

(#19797) föccer válasza captain81 (#19796) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem Win7 beállítható úgy, hogy automatikusan csatlakozzon a hálózathoz. Wlan-on alapértelmezettként így is van, a tyúkbeles hálózatra lehet be kell állítani.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19798) Dluinet válasza föccer (#19797) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Xp-n is van, de ha nincs kedve akkor nem kapcsolódik újra.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19799) brd válasza captain81 (#19796) üzenetére


brd
nagyúr

A csatlakozás állapota alatt mit értesz? Ha sima TCP/IP, és esetleg DHCP-vel (automatikus címkéréssel) akkor ezt magától kellene csinálnia (ha nem teszi, akkor a hálókártya, vagy a drivere szar). PPPoE-re ezt csak úgy tudod megoldani, ha valami figyeli, hogy internetelérés is van-e. Ezt pl. egy dyndns.org klienssel meg tudod tenni: az le tud futtatni egy programot, ha nem találja a "külső" IP-t. Ez a lefuttatandó program pedig annyit kell csináljon, hogy lebontja a PPPoE-t, majd újracsatlakoztatja. Ezt egy batch-ből is meg lehet csinálni, viszont a dyndns kliens csak exe-t tud indítani (legalábbis, amit én használok), ezért kell a .bat-ból exe-t csinálni, és úgy megadni neki. Erre én XP-n találtam megoldást, és a fentiek alapján működik is az egész, de nem tudom, hogy 64 bit-es Win7 alatt működik-e, mert csak 32 bit-es a .bat to .exe "konverter" progi, ha jól emlékszem.

A másik lehetőség egy megfelelő router beszerzése, amelynek a firmware tud ilyet, vagy legalábbis lehet okosítani a firmware-ét olyanra, ami tud.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#19800) sfdrakex válasza brd (#19799) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam PPPoE-nél ha be volt kapcsolva az automatikus újratárcsázás ha nincs kapcsolat az tökéletesen működött w7-en küls progi nélkül.

captain81

Routered nincs ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.