Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16902) rii


rii
nagyúr

ismerősnek kellene KARAOKE program

tudnátok valami ajánlhatót mondani?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16903) Oxy.kiraly válasza scope2007 (#16889) üzenetére


Oxy.kiraly
tag

Advanced System Care-t és azon belül a Clone Finder.

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#16904) dízelracer


dízelracer
senior tag

Szükségem lenne egy olyan programra amivel meg tudom nézni, hogy adott lemezt milyen író programmal írtak meg. Van egy még félig üres dvd lemezem de már nem emlékszem milyen programmal írtam ki rá a fotóimat. Régen Nero-t használtam de már jó ideje áttértem Ashampoo B.S. free-re. Ha a lemez Nero-val lett megkezdve és most ráírok Ashampoo-val a a "Nero-s rész" olvashatatlanná válik. Egyszer már megszívtam ezt.

Ötlete valakinek? :F

(#16905) sfdrakex válasza dízelracer (#16904) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem az ilyen írsz rá valamennyit majd folytatod sose volt biztonságos, 60-70 Ft egy lemez miért nem írod ki másikra ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16906) dízelracer válasza sfdrakex (#16905) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mert épp nincs itthon egy hervadt lemez sem. Ha neten rendelek akkor is vagy 3-5nap mire megjön. Boltban meg 290-300ft egy szaros dvd lemez? Annyit nem vagyok hajlandó adni érte. Nálam amúgy is alap, hogy nem adok ki pénzt semmilyen artisjus matricás termékért. Sunyi ingyenélő csürhe...

(#16907) ArchElf válasza dízelracer (#16904) üzenetére


ArchElf
addikt

Csinálsz gyorsan a lemezről egy ISO-t és text viewerrel belenézel az elejébe... Ha NERO-s akkor azt egyértelműen ki fogod szúrni. De lehet, hogy az ImgBurn is megmondja neked, esetleg DVDInfoPro.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#16908) sfdrakex válasza dízelracer (#16906) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

:D Én se boltban vásárolok azért írtam 60-70 Ft/ lemez árat. Ha meg sürgősen kell valahova vinni miért nem pendrive on viszed? Esetleg netre feltöltés és akinek kell letölti? Gondolom ha magadnak akarod archiválni akkor ráér pár napot míg lesz lemezed nem ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16909) dízelracer


dízelracer
senior tag

Felmásoltam a képeket gépre és befejeztem a lemezt ashampoo-val. Most teli van de nem zártam le így olvasható maradt. Lehet ha lezárom eltűnik róla az első adag kép.

(#16910) scope2007


scope2007
addikt

sziasztok!

lenne egy ilyen kérdésem:

le akarok fw updatelni egy hddt... dos alól kellene indítani a gépet...
no de nem találom a win millenium cdmet..azt még lehetett úgy indítani hogy ne töltse be a win telepítőt hanem parancssor indítása ......

win7 alatt ilyet nem találok.. hiába booltok pendriveról egyből be akarja tölteni a win telepítőt...
más hdd nincs a gépben direkt.. csak ez.. és ez is üres...

ja egyébként én a hd204ui fw akarom lefrissíteni...

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16911) kraftxld válasza scope2007 (#16910) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16912) dosailord


dosailord
tag

Sziasztok!

Milyen program, ami egy bizonyos DT3908E ZVU812Y SCSI CdRom Device nevű DVD-meghajtót emulál Windows alatt? Egyszerűen nem jövök rá. Daemon Tools és egy PowerISO van fenn, azokból teljesen letiltottam a virtuális meghajtókat. Hol nézhetném még meg hogy mi emulálja? Semmi olyan más progi nincs a gépen, ami virtuális DVD meghajtót hoz létre... legalábbis mindent megnéztem (program files mappa, start menü, autorun, services). Google nem talál semmit (szó szerint).

Ha van valami ötletetek, jól jönne :-)

(#16913) kraftxld válasza dosailord (#16912) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Daemon Tools.
Es szedd le a progit ha el akarod ezt tuntetni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16914) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Van egy gyári progi a WD vinyókhoz, hogy ne klattyogjanak. Tétlen állapotban a vinyó 10 másodpercenknét kb pozicionálja a fejet vagy mi a franc. Elvileg ezzel ki lehet iktatni, már valahol valaki linkelte, de nem találom. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16915) zsu0629


zsu0629
csendes tag

Sziasztok! Nagy bajban vagyok, de nem tom hogy kell új témát indítani. A gépemről le szeretném szedni az Imesh nevű programot, de nem sikerül. Hogyan lehet eltávolítani? Légyszi segítsetek. Én nem értek a számítógéphez már ilyen szinten.
Köszi!
:W

(#16916) joe2005 válasza zsu0629 (#16915) üzenetére


joe2005
senior tag

Eltávolítás
Imesh

"Have you tried turning it off and on again?"

(#16917) zsu0629 válasza joe2005 (#16916) üzenetére


zsu0629
csendes tag

Köszi. De ennyire azért nem tudok angolul.

(#16918) zsu0629 válasza zsu0629 (#16917) üzenetére


zsu0629
csendes tag

Végre sikerült!Már azt hittem örökké ott marad!köszi! sziasztok

(#16919) zsu0629


zsu0629
csendes tag

Hát korán örültem.A Vezérlőpultban a programokból eltávolítottam.De a total commanderban még meg van. :((

[ Szerkesztve ]

(#16920) yanna válasza zsu0629 (#16919) üzenetére


yanna
őstag

F8, ENTER.

(#16921) zsu0629 válasza yanna (#16920) üzenetére


zsu0629
csendes tag

Ha ilyen egyszerű lenne, akkor már rég töröltem volna.De nem lehet.
Azt írja ki egy ablakba hogy : Please, remove the write protection!Lehetséges választások: skip, skip all, retry,abort. :W

(#16922) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Tudtok mondani olyan adatvisszaállító programot, ami úgy is képes adatokat helyreállítani, hogy az elveszett fájlt amit szeretnék visszahozni felül lett írva? Röviden: levelező beérkezett üzenetek fájlja elérte a 2gigás korlátot, ezért a program összeomlott, majd úgy indult, hogy üres volt a beérkezett üzenetek mappa, és a fájlt is eltűntette, kezdett egy újat a helyén. Elég gáz szitu, mert céges levelezés, és jövő héten akartuk áttenni microsoft outlookba. :/
Szóval tudnátok javasolni valami programot, ami így is képes lehet helyreállítani a fájlt? Get Data Back látja hogy volt, de nem tudja helyreállítani, 0kb-ot ír rá.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#16923) yanna válasza zsu0629 (#16921) üzenetére


yanna
őstag

Újraindítás volt?

(#16924) zsu0629 válasza yanna (#16923) üzenetére


zsu0629
csendes tag

Egyszer már újraindítottam, de megpróbálom mégegyszer.

(#16925) zsu0629


zsu0629
csendes tag

hát nem sikerült. ugyanúgy ott van.

(#16926) yanna válasza zsu0629 (#16925) üzenetére


yanna
őstag

Akkor valami uninstallerrel kellene próbálkoznod. Pl. Úgy rémlik ebben van valami ?erőszakos? vagy milyen eltávolítási lehetőség is.

(#16927) yanna válasza A_ScHuLcZ (#16922) üzenetére


yanna
őstag

Talán innen valami... :F

(#16928) dosailord válasza kraftxld (#16913) üzenetére


dosailord
tag

Köszi szépen sikerült!

Más kérdés: Van egy külső winyóm, 3,5"-os, lényegében egy reckfiókba van ültetve, amiből egy "mezei" IDE/SATA to USB átalakítóval csatlakozik a gépemhez. Nos, leeset 1-2 hónap alatt 89%-ra az állapota, mivel most már 11 szektor lett tartalék területre rakva. Létezik oylan progi ami esetleg ki tudja javítani a hibás szektorokat? Lényegében semmi nem történt a winyóval, csak (gondolom én) az, hogy így szabadon van, nincs semmihez rögzítve, nem tetszik neki.

Szóval erre kellene valami ötlet, hogy kijavítani, vagy esetleg hogyan óvhatnám meg a külső merevlemez állapotát? (bár ez lehet nem ebbe a topicba való kérdés)

(#16929) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Olyan programot keresek, amivel különböző mappákban található jpg képeket tudok tömegesen átnevezni. Ami nagyon fontos lenne, hogy mappánként kezdje újra a számolást, tehát ha pl. névnek ezt adom meg: Kép 001, akkor ne menjen végig Kép 8000-ig (ami az utolsó mappa utolsó képe lenne), hanem minden mappában legyen Kép 001-től addig számozva, ahány kép van a mappában.
IrfanView sajnos csak végigszámozni tudja őket, vagy csak én nem találtam meg benne a nekem kellő opciót.

(#16930) liverpool321


liverpool321
csendes tag

Sziasztok!

Otthoni videovágásra milyen programot ajánlotok? Egyelőre az lenne a cél, hogy valamennyire megismerkedjek vele, ezért valamilyen egyszerűbb progira gondoltam. Vagy inkább egy "normálisabbal" álljak neki egyből? (pl adobe premiere vagy sony vegas?)

(#16931) Psychonaut válasza liverpool321 (#16930) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha van annyi pénzed...attól függ, mire akarod használni. Windows Movie Maker alap otthoni videók szerkesztéséhez elég.

(#16932) redspot


redspot
tag

Sziasztok!
Milyen program ami hogyha rajta vagy akár más lejátszón a gépen lejátszok valami zenét akkor az csatornákra tudja szedni és valós időben mutatni a hangokat, akkordokat?
Ha esetleg lehetséges az sem baj ha ingyenes :D

Előre is köszönöm a választ!

(#16933) Dluinet válasza Psychonaut (#16929) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Totalcommander csoportos átnevezése.
A könyvtárátnevezést a változók közül a beépülök menüpontba az útvonalat válaszd ki.
Leírás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16934) Psychonaut válasza redspot (#16932) üzenetére


Psychonaut
addikt

Semmilyen, nem létezik ilyen program.

Dluinet: Köszi, megnézem.

(#16935) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Erre esetleg valaki?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16936) Psychonaut válasza Sickboy25 (#16935) üzenetére


Psychonaut
addikt

VirtualDub

(#16937) daninet válasza Sickboy25 (#16935) üzenetére


daninet
veterán

Ha avi akkor virtual dub, direct stream copy-t választod, és fájl>appened avi segment utána save as avi
Ha nem avi akkor format factoryval csinálj belőle avit, lesd le egy HD filmnél aminek tetszik a minősége meg a mérete kb milyen bitrátával dolgozik...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16938) Sickboy25


Sickboy25
addikt

köszi mindenkinek...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#16939) danielp


danielp
csendes tag

Hello mindenki,
Az érdekel, hogy .nrg fájlon lévő program telepítését hogyan, mivel tudom elindítani?
Előre is köszi: Danielp.

[ Szerkesztve ]

(#16940) Dluinet válasza danielp (#16939) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kiírod dvd-re vagy cd-re, vagy virtuális cd meghajtóba töltöd be.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16941) danielp válasza Dluinet (#16940) üzenetére


danielp
csendes tag

Ok, köszi.
Röviden még leírod, hogy használom a programot?
D.

[ Szerkesztve ]

(#16942) Dluinet válasza danielp (#16941) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Using MagicDisc to mount CD/DVD image /lemezképfájl becsatolása/
Using MagicDisc to unmount CD/DVD image /lemezképfájl leválasztás/

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16943) danielp válasza Dluinet (#16942) üzenetére


danielp
csendes tag

Köszi szépen mindent.D.

(#16944) atesss


atesss
addikt

Üdv !
A gazdasági rádió oldaláról szeretnék letölteni, korábbi adásokat, pl: [link]
Van ötletetek mivel lehetne ?

A tartalomszolgáltató úgy néz ki ez a cég (innen talán lehet infót szedni hogyan működik a rendszer): http://mediachannel.hu/
A kódból egy ilyen URL-t tudtam kinézni: http://apps4.trilobita.hu/mch3_media/static/01/player/MediaPlayer.swf?code=bugcwa
Ezt pl. MPC-HC-ba beillesztve betöltni a flash kezelőelemeit (kb. mint ami a honlapon is van), és úgy lehet lejátszani. Ezzel meghallgatás közben felvenni gondolom lehetne, de az azért nem egy túl jó megoldás, letölteni lenne jó végighallgatás nélkül.

(#16945) joe2005 válasza atesss (#16944) üzenetére


joe2005
senior tag

Szerintem olvasd el! Biztos segít, megérteni azt, hogy így, ezen a fórumon nem segíthet senki, mert a szabályzatba ütközik.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#16946) torogyuri


torogyuri
aktív tag

régebben volt a maxtor vinyómhoz egy progi amivel a seek hangját lehetett levenni. Létezik még ilyen mondjuk WD vinyókhoz is?

(#16947) Danex


Danex
addikt

Hello, megint a segítségeteket kérném :)

Az elképzelésem az lenne, hogy USB-n egy PocketPC segitségével láthatnám a gépem, magonkénti terhelését, akkor a hőfokokat, tehát ezeket az infókat.

Most ott járok, hogy sikerült olyan programot találnom, amivel a kijelzőt tudom nézni a PPC-vel, megvan a hőfokos program is, csak most az a baj, hogy ha elkezdek játszani, akkor ugye a hőfokos program "fölött" ott a játék tehát nem a hőfokokat fogom látni a PPC-n hanem a játék 1 kis részletét...

Ki is agyaltam, hogy akkor futtatok egy virtuális windows-t amin csak egy a 2 program menne.
Vmware fel, windows fel, és itt kezdődött a gond, hogy a programok elkezdtek értetlenkedni, hogy ismeretlen nevű hardverek, meg ilyesmik, tehát nem települtek fel, a PPC-nek a driverje is hasonlókkal dobott vissza.

Tehát a lényeg, nem lehet valahogy párhuzamosan futtatni a windowsban egy másik ablakot (asszem Ubuntuban láttam ezt)?, vagy valami virtualizációs program ami a valódi hardverek nevét használja?

Előre is kösz, és bocs ,hogy hosszú lett

(#16948) sfdrakex válasza Danex (#16947) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerintem a PPC-det sima usb-s kijelzőként kellene felismertetni és második kijelzőnek beállítani ha lehet ilyet. Nem tapasztalatból írom csak egy ötlet hátha segít, bár nem tudom PPC-t lehet e sima második kijelzőként használni, USB-s monitort lehet kapni szóval hátha van program mai azt csinál belőle.

Szerk.:

Ezt találtam, szóval ha minden igaz létezik program mai második kijelzőt csinál a PPCből, és ekkor már csak be kell állítanod hogy az elsőn menjen a jáétk a másodikon csak az asztal/általad kiválasztott program látszódjon, azt meg a videókártya programjában kellene tudni állítani, hogy mi legyen a második kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16949) Danex válasza sfdrakex (#16948) üzenetére


Danex
addikt

Kicsit utánanéztem ennek a másodlagos kijelzős dolognak, eddig 2 programot találtam, amit linkeltél az nem megy fel windows7-re normálisan :( , a másik a ZoneOS, pedig felmegy, de amint hozzáadnám a kijelzőt(ppc) kékhalál :((( . Most még keresgélek, de ha valakinek valami ötlete van, ne tartogassa magában :)

(#16950) sfdrakex válasza Danex (#16949) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt linkelnek valami touchbuddy nevű progit hogy az talán megy w7 en.

Szerk: Azt írják a zoneOS, Zonescreen nél hoyg W7 en és Vistán nem árt kikapcsolni a használat előtt az AERO-t mert gondot okozhat.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.