Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#99351) Khelben válasza detroitrw (#99339) üzenetére


Khelben
nagyúr

Asus K501et kapsz 160ért fullhdval, 940m-mel, amin minimumon elmennek az újabb játékok. Más nincs ennyiért.

(#99352) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok.

Eladtam asztali gépem és helyette szeretnék notit venni.

1, 1-2 héten belül.
2, Max. 120k,de tényleg egy forintal sincs több.
3, Mindenes.
4, WoT,War Thunder ez a 2 játékot tolom.
5, 15.6"-os,de ha belefér jöhet nagyobb is.tök mindegy,hogy fényes v. matt.
6, Szerintem nem sokat lesz cipelve a noti.
7, Ne legyen op. rendszer. Majd én rakok rá. Lehet win7-et,lehet 8.1-et. Még nem tudom.
8, Gondolom ebbe a kategóriába csak a sima hdd jöhet szóba ezért azt.
9, nincs.
10, lehetőleg új,de ha tudtok olyat ami számlás és abszolute hibátlan min.1 év gari van az is jöhet.

Én néztem már notikat de fingom sinxs melyik lenne a befutó ezek közül.

1 HP 15-g011sh J2T19EA
2 Acer Aspire E5-571G-31J4
3 Acer Aspire E5-551G-84H0

Köszi előre is.

(#99353) Leafnshit


Leafnshit
tag

Sziasztok!

Édesapámnak kellene új laptop, mert a mostanija eléggé a végét járja már.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Most a napokban.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
300.000 Ft körül, ha olcsóbb jobb, ha drágább akkor pedig érje meg a különbözetet.
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
Főleg játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Legtöbbet WoW, aminek a 10 éves motor porolgatása miatt egyre nő a gépigénye, főleg 40v40 fős PVP során
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Full-HD, lehetőleg matt és IPS.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Hálózatról lesz csak használva, az autó pedig elbírja.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem kell.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó kell, 8 GB ram, az SSD pedig igazából attól függ, beleférne e az árkeretbe. Ha igen, akkor 128 GB nem ártana. De lehet olcsóbb, ha HDD-vel lenne véve a gép, és utólag ki lehetne cserélni egy SSD-re (nincs sok adata).
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új számlával és garival.

Hardver tekintetében én valami i5-re (nem U-s), és GTX 960-ra gondoltam. Nem tudom van e valami értelme egy 960 mellé az i7-nek játékokban (asztali gépek esetén tudom, hogy nincs mert a vga lesz a szűk keresztmetszet). Amit én néztem az ASUS G551JW szériája, de melegedéssel kapcsolatos gondok eléggé eltántorítottak.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

HTC One M7

(#99354) Khelben válasza Zadia (#99352) üzenetére


Khelben
nagyúr

Fujitsu A514. Pont 120k.

(#99353) Leafnshit : Asus N550, N551 vagy G551.

[ Szerkesztve ]

(#99355) Leafnshit válasza Khelben (#99354) üzenetére


Leafnshit
tag

N551 és G551 között tulajdonképpen mi a különbség, azon kívül hogy a marketing az egyiket multimédiára a másikat pedig gamelésre írja?

HTC One M7

(#99356) IMIIKE1998 válasza Khelben (#99354) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezen megy a Wot és a War Thunder normálisan?

(#99357) Zadia válasza Khelben (#99354) üzenetére


Zadia
senior tag

De ebbe csak a prociba integrált semmitérő vga kari van.
Amúgy tökéletes lenne a Fuji.

(#99358) Tikakukac válasza Zadia (#99357) üzenetére


Tikakukac
titán

Sajnos ez ilyen szakma. Ha kicsi a pénz kicsi foci lesz. Ha raksz hozzá akkor akad majd rendesebb hardverrel is nem nagyon szemét noti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#99359) PandaMonium válasza Zadia (#99357) üzenetére


PandaMonium
őstag

120-ért nem gyanús, hogy kapsz olyat ami felépítésre nem egy hulladék és még értelmes (értsd: nem GT820M/830M) dedikált kártya is van benne amivel játszani tudsz.

What I cannot create, I do not understand

(#99360) IMIIKE1998 válasza PandaMonium (#99359) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mutass egyet. ;)

(#99361) Zadia válasza Tikakukac (#99358) üzenetére


Zadia
senior tag

Akkor amiket linkeltem azok kukakategóriásak? :F

(#99362) KicsiMonkey válasza Chaser (#99228) üzenetére


KicsiMonkey
csendes tag

Megkésve, de köszönöm a segítséget! Az 5558-asra esett végül a választás. :)

(#99363) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Hali!
Érdekelne, hogy mi a legerősebb játékgép, mi a non plusz ultra most a piacon? Ára kevésbé fontos, lehet akár 600k is, vagy több de még normális ár/érték arányban, semmi presztízs felár.
Karácsonyra néznék magamnak vmit, szobát bérlek ezért PC nem jöhet szóba. Hordozhatóság nem érdekes, nem vagyok cérnahuszár. Sőt, minél több anyag van benne, annál jobb.

Ami kéne: 17" vagy nagyobb, TN panel szóba sem jöhet, azért pénzt nem adok, főleg ennyit. Szóval IPS vagy VA. VA közelebb áll a szívemhez. 1080p bőven elég. Freesync vagy Gsync kéne bele. Esetleg ha érintős, az se volna baj, bár e nélkül még tudok létezni. De a multitouch 3+ ujjas tapipad alapvetés sztem.

Teljesítményből a high end érdekes grafikából, prociból megelégszem annyival, ami kihajtja a vga-t, de legyen turbo boost és integrált vga is. SSD jó ha van, de értelmetlen felár nem kell egy 5 perces munkához, ha nekem kell cserélnem. Tárból elég egy tera. Optika nem kell.

Érzékeny vagyok a hangra, ne realtek legyen, hanem integrált x-fi ha lehetséges, vagy egyenértékű (szükségem volna a Creative féle SVM, CMSS-3D és Crystalizer funkciókra, vagy bármire, ami ugyanezeket tudja). Usb-s szirszarokat nem akarok lógatni rajta az ölemben, ha nem muszáj.

Ha jól tudom most éppen generáció váltás küszöbén vagyunk Dx12 tekintetében, érdemes volna esetleg pihentetni a vásárlást, míg jönnek új VGA-k?
Illetve még nem tudom melyik vga gyártó volna optimális. Az a baj, h mindkettőnek vannak extrái, amit a másik nem tud...

Szóval egyelőre csak puhatolózók, hogy egyáltalán van-e a piacon vmi, ami hozza ezt a követelményt.
Köszönöm előre is!

Jah, Angliában tervezem vásárolni, szóval ne magyar kereskedelmi- és szervizhálózattal kalkuláljatok! :R

[ Szerkesztve ]

(#99364) IMIIKE1998 válasza Teasüti (#99363) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Határ a csillagos ég, 250-től(alap gamer gép) egészen 1milka+-ig(Dell Alienware) vannak játékra gépek, neked kell eldöntened, mi az az ár, amit még reálisnak gondolsz érte.

(#99365) Tikakukac válasza Zadia (#99361) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem nagyon adnék értük pénzt.

IMIIKE1998: Ha eggyel fentebb lépsz látod őket.

Teasüti: Épített notik vagy AW, más nem nagyon van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#99366) IMIIKE1998 válasza Tikakukac (#99365) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ironikus voltam.

(#99367) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Alienware nem arról híres, hogy piaci áron adná a gépeit, kihagynám. :N
Mi az az AW? Lehet építeni notit? :Y

Ár legyen mondjuk 6-700k.

[ Szerkesztve ]

(#99368) szabonagyur válasza Teasüti (#99367) üzenetére


szabonagyur
félisten

AlienWare...

Asus G szériát nézd meg, G751 és társai egészen "értelmes" ár.

[ Szerkesztve ]

(#99369) Tikakukac válasza Teasüti (#99367) üzenetére


Tikakukac
titán

AlienWare.

Van épített noti, Német és Angol honban kicsit több a lehetőség. Mondjuk én még mindig viszketek ettől, mert ami kisszériás és egyedi az mindig kiüt valamikor, de csak ez maradt.

Vagy valami G751-G771 Asusból talán.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#99370) PandaMonium válasza IMIIKE1998 (#99360) üzenetére


PandaMonium
őstag

Szerintem olvasd el mégegyszer a hsz.-em.

What I cannot create, I do not understand

(#99371) Mikulásbá válasza Teasüti (#99367) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

10.03-án mutatják be az IFA-n a G752-t,azt várd meg,Skylake és GTX980M 8GB G-Sync,stb.Új design várható,új anyagok,stb.
A G750 topikban erről megy csevegés egy ideje.
Az idén az ASUS nem jön ki a GTX990M-el.

(#99372) Zadia válasza Teasüti (#99363) üzenetére


Zadia
senior tag

(#99373) Mikulásbá válasza Zadia (#99372) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt pont ne.Túlárazott karácsonyfadísz.Hardverileg még okés is,de ár-értékben nem.

[ Szerkesztve ]

(#99374) Zadia válasza Mikulásbá (#99373) üzenetére


Zadia
senior tag

Én csak a hardverkövetelményeket néztem.Oda volt írva,hogy az ár nem annyira fontos. :B

A Toshiba QOSMIO X70-A-12X ez mennyire jó?

[ Szerkesztve ]

(#99375) Tikakukac válasza Mikulásbá (#99371) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a 8 giga na az hiányzik már nagyon. Alig várom a 200k-s kategben is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#99376) IMIIKE1998 válasza PandaMonium (#99370) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Sry, félreolvastam. :R

(#99377) Ispy válasza Teasüti (#99367) üzenetére


Ispy
veterán

Nem értelek, tessék 17-es AW, ez nem sokkal több, mint az általad megadott ár (ami ugye nem számít :) )

(#99372) Zadia

Tudom, hogy ízlésről nem illik vitatkozni, de ez valami förmedvény...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#99378) Mikulásbá válasza Zadia (#99374) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért az árért a legerősebb G751JY-t tudod megvenni,az biztos gamer minden tekintetben.

(#99379) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Gtx970m? Vga-ban nem szeretnék kompromisszumot kötni, van ennél feljebb is úgy tudom. Az az AW még fájdalomküszöb alatt van.

Mi a helyzet a dx12 támogatással? Teljes kompatibilitás van, vagy az majd csak a következő hardver generációban?
És arra a kérdésre, hogy mi a non plusz ultra? Kíváncsi vagyok mit kérnek a high end-ért.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#99380) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! Pár napon belül történő vásárlás előtt állok, ebben szeretném a segítségeteket kérni. A gépre szánt összeg 150k és 200k között. Egyetemhez kéne elsősorban, tervezőprogramok, stb, mellette pedig egy kis photoshop, videóvágás, minimális játék. Kijelzőt rátok bízom, nyilván minél jobb legyen(nem feltétlenül minél nagyobb) és mindenképpen új gépet szeretnék. Ha még esetleg nem írtam le mindent akkor kérdezzetek nyugodtan. :K

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#99381) Ispy válasza Teasüti (#99379) üzenetére


Ispy
veterán

Tessék, pont most cikkeztek róla. 18''-os IPS kijelzős 980M SLI-be, szerintem ennél nem nagyon van jelenleg erősebb, igaz az ára biztosan ütni fogja az 1,2 millát.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#99382) trapi007


trapi007
tag

Sziasztok!

Gép vásárláshoz szeretnék tanácsot kérni.

1, két héten belül.
2, nagyon max 230e.
3, programozás (C ; visual studio) , játék
4, sid meier's civilization v
5, 15" a többit nem tudom
6, iskola, órák, kolesz. Utazás közben nem.
7, win7 támogatás jó lenne.
8, HDD:1TB, RAM 8GB
9, HDMI
10, Új gép.

köszönöm a segítséget!

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#99383) Khelben válasza trapi007 (#99382) üzenetére


Khelben
nagyúr

A programozás gondolom csak tanulás szinten lesz, akkor egy Dell 5558 fullhd ips kijelzővel és egy ssdvel pont ennyibe kerül kb.

(#99384) trapi007 válasza Khelben (#99383) üzenetére


trapi007
tag

Igen, programozást fog tanulni.
most kezdtük el nézegetni a gépeket, de túl sok féle van. Én is a Dellt javasoltam. Eddig az i7-eket néztük 1366 x 768 felbontásban.
Lehet, hogy rossz helyen keresem, de 5558-at ssd-vel nem találtam.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#99385) ivana válasza trapi007 (#99384) üzenetére


ivana
Ármester

Milyen i7-et? Nagy magos i7 csak ws-ben jó, a kétmagosanak meg felára szokott lenni 5% plusz. sebességre

(#99386) trapi007 válasza ivana (#99385) üzenetére


trapi007
tag

Pl. a DI 5558 nagy része i7 5500U vagy i5 5200U. A laptopok terén nagyon nem vagyok képben. Ráadásul itthon inkább az AMD felé nyitottam. Az i3, i5, i7, teljesen kimaradt.( nem tudom mi a ws :B )

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#99387) alexate


alexate
újonc

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1héten belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) max. 200-250ezer Ft
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.) munka, net, játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? pl. Heroes of Might and Magic 6 (esetleg majd 7)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? min. 15,6, 1920x1080 / 1366x768
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? keveset, csak évente 2-3x
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Windows 8.1
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? min. 500Gb, 4GB RAM
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) új

(#99388) Khelben válasza trapi007 (#99386) üzenetére


Khelben
nagyúr

AMD-t felejtsd el notebook fronton. A ws a workstation modelleket jelenti, ezek a fél-1 milliós gépek azok, amik képesek lehűteni rendesen egy 4 magos I7-et. Az U jelű I7-ek viszont csak 2 magosak, így azokkal lehet venni a 200k-s gépet is. Az ssd-t úgy gondoltam, hogy külön veszel hozzá. Programozáshoz nagyon kevés lesz az 1366x768.

(#99389) Teasüti válasza Ispy (#99381) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Wow, van SLI laptopban is? :))
2500 $ még korrekt ár lenne érte.
Ahogy nézem a hangkártyára egyik gyártó sem figyel? :(

Vmint a kisebb technikai részletektől sem szólnak a specifikációk, mint tapipad, billentyűzet, stb.

[ Szerkesztve ]

(#99390) Mikulásbá válasza Teasüti (#99389) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van,de értelme?Bőven elég egy sima 980M,azt még rendesen le is lehet hűteni.

(#99391) trapi007 válasza Khelben (#99388) üzenetére


trapi007
tag

Köszönöm a válaszokat.
DI 5558, i5 5200U, RAM 8GB FHD kb 200e - ez rendben van ?
+ SSD
Így a kereten belül vagyunk

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#99392) bundi Xedik


bundi Xedik
újonc

Sziasztok Tudnatok segiteni mit vegyek..... Napok ota bujom a net mindenfele listajat mik vannak, de milvel nem vagyok egy nagy hozzaerto nem jutok dulore.... Megprobalok mindent leirni a kis kerdoiv alapjan amit feltettetek. Remelem eleg reszletes leszek es mindent leirok ami kell.
Elore is koszonom a segitseget!!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? MINEL HAMARABB
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) MAX 150 EZER, DE 10-20 EZER MEG ELMEGY PLUSSZBA, HA AZON MULIK
(3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.) GYAKORLATILAG LAPTOPOT SZERETNEM KIVALTANI EGY 2 AZ EGYBEN TABLET GEPPEL. A LENYEG, HOGY TABLETKENT ES "NOTEBOOK"KENT IS HASZNALHATO LEGYEN. ALAPVETOEN MUNKA, AMI NEM JELENT TOBBET EBBEN AZ ESETBEN EMAIL, OFFICE HASZNALATNAL ES PDF DOKSIK ATIRASANAL, ILLETVE KULDESEVEL. EMELLETT MAX KERDOIVEKET TOLTOGETTETNENK KI RAJTA VEVOKKEL. A LENYEG, NE LEGYEN NAGY, KONNYEN HORDOZHATO LEGYEN. Neztem az ASUSokat, amikre jokat mondanak ebben az arkategoriaban. Az egyetlen dolog amin nem tetszett, hogy eleg vastagok..... LEHET MAS MARKAT KELLENE NEZNEM
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? NEM HASZNALOM JATEKRA
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? MAX 13.3, DE EN A 11,6OSAKAT NEZTEM OPTIMALISNAK, VISZONT MINIMUM 10ES. A TN vagy IPS NEM TUDOM MIT JELENT. fENYES VAGY MATT.... NEM TUDOM.... A LENYEG, HOGY MINEL TOBB HELYEN KONNYEN OLVASHATO LEGYEN A FENYVISZONYOK VALTOZASAKOR IS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? SOKAT LENNE HORDOZVA ES ALKALOMADTAN LEHET UTAZAS KOPZBEN IS HASZNALNANK
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) AZ EDDIGI "KUTATASAIM" ALAPJAN WINDOWS
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? A TERHELY MERETE NEM FONTOS, MERT ERRE MEG VAN A FIX ESZKOZ OTTHON ES ALAPVETOEN NEM ILYEN CELT SZOLGALNA, ILLETVE NEM IS LENNE RA SZUKSEG. NEM ANYIRA ERTEM A KULONBSEGET A HDD ES AZ SSD KOZOTT...
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) WEBKAMERA HA LEHET INKABB IGEN, DE KOTELEZO TARTOZEK. UGYSZINTEN JO LENNE HA SIM KARTYAT TUDNA "FOGADNI" DE HA NEM AZ SEM KIZARO OK
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) NEM FELTETLENUL RAGASZKODOK AZ UJ GEPHEZ, DE MINDENKEPP LEGYEN MEGBIZHATO FORRASBOL

(#99393) szabonagyur válasza bundi Xedik (#99392) üzenetére


szabonagyur
félisten

EZ a gép konkrétan nem nagyon létezik, vegyél egy ipadet meg külső billentyűzetet és ennyi.

(#99394) bundi Xedik válasza szabonagyur (#99393) üzenetére


bundi Xedik
újonc

hm.... es egy ileyn szerintem nem esik ebbe a kategoriaba?
ASUS Transformer Book T200TA-CP001H Notebook

Miert lenne ennel jobb egy ipad+billentyuzet kombinacio?

Az nem gaz, hogy nincs mas IOS termek itthon es vagy androidos telefon van vagy windowsos laptop? Bocs ha hulyesegeket kerdesek.....

(#99395) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.

(1) 1-2 héten belül
(2) 200.000 Ft
(3) egyetem, tervezőprogramok, fotószerkesztés, renderelés így ebben a sorrendben
(4) játékra nem vagy nagyon keveset használnám
(5) Legalább 15,6"
(6) Sokszor velem fog utazni, de akkor csak ritkán fogom használni, rövidebb időkre
(7) Operációs rendszer alapból nem kell, de amúgy windows
(8) Tárhely mérete: 1TB, optikai meghajtó legyen
(9) -
(10) Csak új gép jöhet szóba

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#99396) Chaser válasza bundi Xedik (#99394) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo flex még talán, bár lehet nagyobb. Capslock nélkül is látszik ám amit írsz:) Ha tényleg kicsi kell akkor tablet + billzet, elég jó wines tabok vannak már. Az asus transformereknél droidos korszakban még voltak gebaszok, mára lehet változott. Ha van wines érdemes utánanézni, de tablet topikban többet tudnak róla mondani.

szerk: fungeld Dell 5558 fhd ips-sel 190-200e közt. Nem sok hordozásra van kitalálva, árban az más kategória. Illetve van egy fuji lifebook ennyiért, de annak a kijelzője tn hd, ps-ezni azon nem lehet.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99397) Mikulásbá válasza bundi Xedik (#99394) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Csak az ASUS T200-as van,rendben van az a gép,egy ismerősöm nemrég vett,meg van elégedve vele,ahhoz képest jó kis gép.

(#99398) Ricsex60


Ricsex60
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék netbookot vásárlásba.

(1) 2-3 hét múlva.
(2) 200.000.-
(3) Filmezés, multimédia, netezés.
(4) Nem nagyon fogom játékra használni.
(5) 15,6 Full HD 1920x1080P matt
(6) Nagyon ritkán, de néha lesz hurcolászva (annyira nem számít)
(7) -
(8) 500GB/1T HDD, SSD később lesz, optikai meghajtó kell. 4GB ram
(9) webkamera, HDMI kimenet, usb 3.0
(10) Új gép legyen.

(#99399) Ispy válasza bundi Xedik (#99394) üzenetére


Ispy
veterán

Tessék egy teszt róla.

Nekem T100-as van, a billentyűzete elég gány, nem tudom a 200-as fejlödőtt-e ehhez képest.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#99400) Chaser válasza Ricsex60 (#99398) üzenetére


Chaser
titán

"Dell 5558 fhd ips-sel 190-200e közt. " hogy idézzem magamat:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.