Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#99051) Mikulásbá válasza Szipoly (#99046) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A jellemzők,amiket írtál üzleti gépre illenek,annyiért nem lesz,csak alig használt.Abból viszont én Dell E7440-et keresnék,kb.200-220 ezerért már vannak bőven garanciások.

(#99052) Tothgera30 válasza Khelben (#99049) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ahogy nézegettem, elfutkos rajta, de lehet érdemesebb akkor egy HD igp-s gépet ajánlanom inkább.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#99053) csokad


csokad
senior tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.

Egy hónapon belül szeretnék egy notebookot vásárolni. Használt (pl hardveraprós) gépre gondoltam, 75ezerért, vagy környékén.
Felhasználási terület egyszerű iskola, irodai munka (word, excel, ppt) és általános szórakozás, film-, sorozatnézés.
15" - 16"-os gépre gondoltam mindenképp. Nemigazán hordoznám; utazás közben sem lenne használva nagyon. Op rendszer kikötésem természetesen nincs.
Tárhely tekintetében nagyon örülnék legalább 500GB-nak, esetlegesen később egy SSD-vel is bővítenék, ha úgy van, de ez nem feltétel. RAM 4GB, optikai meghajtóra nincs feltétlen szükségem. Ami még jó lenne az egy normális esetlegesen HD webcam.

Melyik kategóriás, milyen szériás gépek jöhetnek szóba esetleg? Elitebookok, probookok? Latitude-ok?

Tudom, hogy ez így ennyi pénzből, használtként nem egyszerű dolog, ezért is kérem a segítségeteket! Előre is köszönöm mindenkinek! :) :R

Ja, az egyszerű, letisztult dizájnt vagy az esetleges nem kétszáz kilós kiszerelés meg sem érdemes említenem, igaz? :U :(

[ Szerkesztve ]

(#99054) Döglött Róka válasza Khelben (#99049) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne haragudj ez nem valasz, teljesitmenyben hozza a szintet a jatekos gep sot tul is lovi. Ilyen hasonlattal meg inkabb ne szakerts mert egyszeruen nem allja meg a helyet.

Ami a munka ellen szolhat az a kisebb akkuido es a nagyobb tomeg jatekos gep eseten. "Mashogy mukodik", azert ennel nagyobb hozzertest vartam egy volna...

@IMIKE1998 : "Azért, mert a játékgép billentyűzete nem arra lett tervezve, hogy naponta órákat pötyögjenek vele, " - ha jol tevedek mechanikus billentyuket eroltetnek mar a tobbsegebe aminel jobb gepelesi elmenyt egy billentyuzet se tud nyujtani.

Nem ez igy nem allja meg sehogy a helyet.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#99055) Khelben válasza Döglött Róka (#99054) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem hát, hiszen egy notebook csak cpu-ból meg vga-ból áll és a félmilliós gémer gép 5-ször erősebb, mint a félmilliós üzleti, amiben még dedikált vga sincs. Érdekes módon a cégek mégis az utóbbit veszik a dolgozóknak, vajon miért?

(#99057) Pferi válasza csokad (#99053) üzenetére


Pferi
senior tag

Én egy Elitebook 8460P-t ajánlanék i5 2520M processzorral 1600*900-as felbontással, 75000 körül kapsz már 4 GB rammal 320-as merevlemezzel. Később ha akarod bármivel bővítheted, ssd memória hdd, akár egy i7-es processzorral is.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#99058) Döglött Róka válasza Khelben (#99055) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A szervizszolgaltatas miatt, a suly es a hordozhatosag miatt. Azt azert alairhatjuk hogy pl egy latitude szeria erosen tul van arazva ha csak a benne levo vasat nezzuk. De nehogymar nekem kelljen ezt elmagyaraznom neked...

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#99059) ivana válasza Tothgera30 (#99044) üzenetére


ivana
Ármester

Kizárt dolog. GPU és proci is gyenge.

(#99058) Döglött Róka Ellentétben a konzumerrel a latitudeban van "vas" :U
ha jol tevedek mechanikus billentyuket eroltetnek mar a tobbsegebe aminel jobb gepelesi elmenyt egy billentyuzet se tud nyujtani.
Nem jól tévedsz :P Laptopban nincs mecha, mert egy tisztességes mecha olyan 2kg, a laptopom könnyebb annál. A csúcs laptopban a klasszikus tp billentyűzet, annál jobbat nem nagyon sikerült csinálnia senkinek, de azt állítólag egyenként tesztelték actuation forcera gombonként.

(#99053) csokad Bármilyen sandy brindge (i5 2xxx) elitbook, latitude, thinkpad amit találsz aprón ennyiért. Érdemes nagy felbontásút.

[ Szerkesztve ]

(#99060) Tothgera30 válasza ivana (#99059) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor egy E6410/T410/8440 jobb választás lehet, ugye?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#99061) ivana válasza Tothgera30 (#99060) üzenetére


ivana
Ármester

Talán dgpu-val elég, de nem biztos. Intellel biztos nem mert nincs rendes driver optimalizáció. W510 az ami már szerintem biztos elviszi.

(#99062) IMIIKE1998 válasza Döglött Róka (#99058) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nem a hw a lényeg benne, hanem a minőségi összeszerelés, jó anyaghasználat, masszívabb felépítés.

(#99063) csokad


csokad
senior tag

(#99057) Pferi; (#99059) ivana: Köszönöm nektek! :) Most már van elképzelésem!

(#99064) Szipoly válasza Khelben (#99049) üzenetére


Szipoly
tag

#Khelben #Mikulásbá köszönöm a gyors választ :)

Amennyiben a hordozhatóságtól (súly, méret), a kijelzőtől, ... eltekintünk, és csak a felhasználás szempontjából fontos dolgok, mint üzemidő (kibírjon 1 nap legalább 4-5 órát töltő nélkül), és anyaghasználat marad, változik-e az ajánlottak listája? :) Elég kompromisszumképes vagyok, de ez a kettő sokat jelentene.

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#99065) Mikulásbá válasza Szipoly (#99064) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én maradnék a E7440-nél,ezért az árért prémium üzleti a gép,jó akkuidővel,full HD IPS kijelző,HDD+SSD hely benne,világító magyar billentyűzet,remek wifi,prémium anyag,stb.Ha egyszer elkezdesz egy ilyet használni,szerintem más nem is fog érdekelni utána.
Én így voltam vele,az biztos. :U

[ Szerkesztve ]

(#99066) lala0110


lala0110
újonc

Köszi szépen a gyors választ. Asus K501 kicsit gyengébbnek érzem, mint amiket felsoroltam. Ha azok közül kellene választani, melyik lenne a legjobb megoldás? (Ha végignézni valaki azt nagyon megköszönnén)

(#99067) Szipoly válasza Mikulásbá (#99065) üzenetére


Szipoly
tag

Azóta pár cikket, review-t olvasgatva valóban tetszetős az E7440. Mindenképpen ő lesz az iránypont, már csak meg kell tapogatnom valahol :D

Még egyszer köszönöm! :R

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#99068) petya900223


petya900223
csendes tag

Sziasztok! Én is notebook vásárlásra szánom magam a közeljövőben (egy hónapon belül). Segítség kéne a választás tekintetében:

- kb 300k-t tudok rászánni (ha nagyon megéri, akkor esetleg +20-at)
- alapjában véve zene-, illetve videoszerkesztő programokat használnék
- mivel ezek a programok eléggé igénybe veszik a procit és a memóriát, ezért minél erősebb processzor kellene, és jó lenne ha 16 giga ramig bővíthető lenne a masina.
- főként otthon használnám, max néha (havi 1-2-szer) elvinném.
- játékra nem igazán használnám, szóval a videokártyában engedek meg a legtöbb kompromisszumot. De azért nem volna szar ha nem halna meg egy jobb játéktól :)
- a kijelző mindegy, nem ragaszkodom a fullHDhoz
- az oprendszert megoldom
- tárhelyből szeretnék 1 TB-t, SSDre egyelőre nincs szükségem, esetleg később bővíteném.
- Inkább újat céloznék meg, de ha esetleg tudtok valami nagyon király vételt ekörül az árkategória körül, talán elgondolkodom.

- még picit filózom az PC-n is, mivel sokkal jobbat tudnék ugyanannyiból összerakni. Milyen konfiget ajánlanátok ennyiért? (tudom, ez nem az a fórum, csak az összehasonlítás kedvéért)

Köszönöm előre is a segítséget!

(#99069) Pocok256 válasza IMIIKE1998 (#99048) üzenetére


Pocok256
veterán

"Azért, mert a játékgép billentyűzete nem arra lett tervezve, hogy naponta órákat pötyögjenek vele"
Szerinted dotában mikor a kattingatást leveszed és még akkor is 60 as apm körül van billen ami 1 perc alatt 60 lenyomást jelent. Ha ugyanezt sc 2 ben néznénk akkor ez még több lesz kb 120 körül van ott a billes apm.
(ezeket a gépeket gamereknek tervezték akik napi 10-16 órákat képesek a gép előtt ülni és nyomkodni a gombokat) Ugyanakkora sőt még nagyobb terhelést kell kibírnia egy játékosoknak szánt billnek mint egy munkahelyre.

2 rohadt nagy különbség van a munka és a játék gép között az akku idő és a strapabíróság valószínűleg ha egy játékos noti leesik 2 méter magasról vagy rálép egy ember akkor ripityára törik na most ugyanennél egy munkagépnek nagy valószínűséggel semmi baja nem lesz. Egy munkahelynek fel kell készülnie a véletlen balesetekre mert az alkalmazottak a céges gépre nem úgy vigyáznak mint a sajátjukra és értelemszerűen ezek sokszor tényleg terep gépek ahol történhetnek balesetek.

A vevőnek kell eldönteni, hogy a munkahelye egy iroda ahol egész nap majd az asztalon fog csücsülni vagy pedig egy ipari környezet ahol hordva lesz folyamat és véletlen baleseteknek is ki lehet téve.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#99070) Döglött Róka válasza ivana (#99059) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tema reszemrol lezarva.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#99071) fidokaaa válasza fidokaaa (#99006) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

sziasztok

valaki esetleg?

vagy ennyiért (130k) gyorsabbat esetleg?

"sziasztok
ha ezek közül kéne választani és a tárhely nem annyira lényeg, ti melyiket választanátok? :)
LENOVO G510
Toshiba SATELLITE C55-A-1NU
köszi
szerk: az ár ugyanaz"

(#99072) Tikakukac válasza Döglött Róka (#99070) üzenetére


Tikakukac
titán

Kiindulva abból milyen minőségben állított eddig elő az MSI billzetet, szerintem is zárjuk a témát, ez is sírógörcsösen hulladék lesz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#99073) ivana válasza Döglött Róka (#99070) üzenetére


ivana
Ármester

Ezt laptopnak nevezni szerintem elég erős :U Festett keycapek :O Tuti circuit mount :N

[ Szerkesztve ]

(#99074) IMIIKE1998 válasza fidokaaa (#99071) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mire kell? Játékra legolcsóbb elfogadható Asus K510, netezésre/böngészésre Fujitsu A514. Itt nem csak a hw-t kell nézni, mint pld.: gépnél.

(#99075) Chaser válasza IMIIKE1998 (#99074) üzenetére


Chaser
titán

A512 is jó, igaz csak ivy cpu, de nem butított u-s, 2,4Ghz az már korrekt. 105-110k a gép.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99076) Pocok256


Pocok256
veterán

Nem értem amúgy ki lehet az MSI laptopok design felelőse, de valami olyan rusnya ronda istencsapása az összes gaming szériás msi gép kinézete, hogy instant undor fog el ahogy ránézek egyre :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#99077) fidokaaa válasza IMIIKE1998 (#99074) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

javarészt irodai dolgok+netezés/böngészés + de lenne vele némi alapszintű photoshoppos munka is, ahol sztem nem árt a jó proci (illetve bizonyos esetben a ram sem)

én amúgy asztali pc párti vagyok, ezért nem is annyira tudom, hogy mi az amit még nézni kellene egy laposnál a vason kívül.

de ilyen pluszok mint a dvd iró, meg a nagyobb tárhely nem lényeg, inkább hogy relatíve gyors legyen...

K510-et tudnál nekem linkelni hogy hol árulnak? így típusra rákeresve pár perc alatt nem találtam...

(#99078) Mikulásbá válasza fidokaaa (#99077) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ilyen meló inkább a full HD IPS kijelző lenne a legfontosabb,nem?

(#99079) Khelben válasza lala0110 (#99066) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerinted miért ad egy erősebb gépet olcsóbban az Asus? Vajon jótékonykodik vagy esetleg valahol megspórolt valamit, ami nem látszik az adatlapon? Az X sorozat nem ajánlott a rossz anyaghasználat miatt, a K sorozat már az elmegy kategória. Hiába gyengébb a hardver, ha az X meg szétporlik.

(#99080) fidokaaa válasza Mikulásbá (#99078) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

hobbi szintre szerintem nem annyira kell...

meg azok elég drágák, nem?

bár mondjuk pl. ez most "csak" 125e

full hd-s matt kijelzővel

(#99081) Mikulásbá válasza fidokaaa (#99080) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem kevés a i3 xxxxU proci?Na meg Lenovo,nézz valami más márkát.

(#99082) fidokaaa válasza Mikulásbá (#99081) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

ekkora f*s a Lenovo?

amúgy lassan fogalmam sincs mit kéne nézni :D

(#99083) Mikulásbá válasza fidokaaa (#99082) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem is annyira a gép-bár van jobb minőségű-inkább a support,de még gyászosabb a szervíz.
Ha nem fontos a jó(full HD IPS) kijelző és a keret is kevés,pl.egy Fujitsu A544-et néznék M-es procival,a benne lévő HD4600 elég erős.

[ Szerkesztve ]

(#99084) Chaser válasza fidokaaa (#99077) üzenetére


Chaser
titán

Még szerencse, hogy a témaösszefoglaló erre is kitér. Jah, hát nem olvassuk úgy nehéz:D :P
De gondolj bele, ez egy komplett rendszer, aminek csak egy része a hw. Asztali gépnél is használsz monitort, egeret, billzetet, pc házat stb, azokat könnyedén cserélheted ha valami nem tetszik, itt NEM. És még ott a support, hűtés, stbstbstb.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99085) fidokaaa válasza Mikulásbá (#99083) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

130k-ért i3-ast?

ilyen sokat dob a kijelző?

amit írtam Toshibát fentebb, az i5-os, és nagyobb HDD is van benne

(#99086) Mikulásbá válasza fidokaaa (#99085) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Meg egy fölösleges dGPU,amitől lehet erősebb a HD4600 is.Kell az neked?

(#99087) fidokaaa válasza Chaser (#99084) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

jogos, sorry... :R

de azért egy fokkal remélem beljebb vagyok a "van 120k-m, de lehet hogy több is, milyen notit vegyek" szintű kérdéstől :)

és amúgy is 2 konkrét típussal indítottam a kérdést :)

(#99088) Chaser válasza fidokaaa (#99087) üzenetére


Chaser
titán

Igazából amire neked kellene a gép az 200k-s beugró történet, de ha nincs több akkor nincs.
Vagy veszel olyan gépet amivel sok kompromisszumod lesz. Helyedben berizikóznám a fhd-s lenovot, annyiért korrekt, de nagy minőségre ne számíts. Vagy vennék egy A512-es fujit, sima HD kijelző, de használtan 20k-ért már elég frankó monitort kapsz. Gép 105-110k, kategóriájában korrekt, szerviz legkorrektebbek közt van, cpu elég erős.

szerk: vagy veszel használt üzletit ugye, laptopsystemnél van most 8560w 140k-ért, fhd kijelző, 4 magos i7, quadro vga, az a barátod ha ps-ezni akarsz, minőségben is fényévekkel jobb mint akár az említett fuji, nem is 1xx k volt az új ára hanem 500 körül 2-3 éve.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99089) fidokaaa válasza Mikulásbá (#99086) üzenetére


fidokaaa
csendes tag

az hogy mi van benne feleslegesen, egy dolog

de a procija erősebb...

én úgy érzem ebben az árkategóriában választani kell a gyorsaság(proci/memória) és a szép kijelző között

(#99090) Mikulásbá válasza fidokaaa (#99089) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Akkor jó lesz az a Toshiba.

(#99091) lala0110 válasza Khelben (#99079) üzenetére


lala0110
újonc

Oké köszi, megértettem én csak a hardvert néztem. De mit jelent az pontosan, hogy 'szétporlik'? 1-2 év után már használhatatlan? Vagy meddig szokták bírni ezek a gépek?

(#99092) asde3


asde3
csendes tag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? ( 1héten belül max)
(2) A gépre szánt összeg forintban? (60-80-85E max)
(3) Felhasználás? ( egyszerű photoshop, alap hd videó vágás, )
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? ( régi/új részek a medal of honor, és call of duty-tól)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? (matt, led, mindegy)
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? (otthon főként)
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) (windows legyen)
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? (sima meghajtó, hdd 3-4-5-6-7-8gb ram)
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) (alapok, de nem szükséges)
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) (csak használt)

Ebben az árkategóriában ezeket nézegettem, remélem tudtok segíteni választani.
.Vagy mást ajánlotok ebben a kategóriában?

1-es gép:Toshiba c660 i5 proci 2410m, indel hd 3000 videókari 3-4-5-6Gb ram
2-es gép: samsung i5 proci, 3210m, 2,3ghz, Amd Radeon hd 7670M videókari
3-as gép: Dell N5110 i5 proci, 2,3ghz 8gb ram, nvidia geforce 525m videókari+ intel hd 3000

[ Szerkesztve ]

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#99093) Tothgera30 válasza ivana (#99061) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elvileg fut... [link] - i3-380M/HD Graphics/4 GB.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#99094) Khelben válasza lala0110 (#99091) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha csak a hardvert kellene nézni egy notebooknál, akkor nem lenne ez a topic. Ezeket a gépeket úgy tervezik, hogy a garancia idő végéig nagy részük kibírja. Az 2 év kb. Lesz, ami elmegy 5 évig, de a nagy része nem. És nem csak ez a gond, hanem amíg megy, addig is rossz használni, mert gagyi a ház, melegszik, kényelmetlen a billentyűzet, béna a kijelző, stb. Ezek sajnos nem szerepelnek az adatlapon. Tehát még egyszer: X sorozat kerülendő, K sorozat elmegy szükségmegoldásnak, a jobb gépek meg az N sorozattal kezdődnek 250k Ft körül.

(#99092) asde3 : használtan csak üzleti gépeket szoktunk ajánlani, abból is olyat, amire van garancia, mert ezek a konzumerek már túl vannak a tervezett élettartamukon, így lutri, hogy meddig fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#99095) ivana válasza Tothgera30 (#99093) üzenetére


ivana
Ármester

Elég gyér, szerintem kell az a dvga mellé minimum.

(#99096) graydragon válasza Döglött Róka (#99010) üzenetére


graydragon
csendes tag

Tenyleg az, de furcsan kejes gondolat ;]
Inkabb csak szuksegbol hasznalnam arra, ha van normalis net akkor a ceges tesztkornyezetben szoszmotolok ugyis, ha meg ugymond "offline" videkeken jarok akkor elotte lehuznek a laptopra par virtual gepet.

Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

(#99097) Tothgera30 válasza ivana (#99095) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy NVS 3100 akkorát dob rajta?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#99098) lala0110 válasza Khelben (#99094) üzenetére


lala0110
újonc

Köszi szépen a segítséget, remélem így már jó választottam :) Asus N550JX

(#99099) Bkrisz9 válasza Tothgera30 (#99097) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Lehet mar elkavarodtunk de ha meg lol-rol van szo akkor igen. Nekem a 8440P-n siman megy. i5 540M,4GB,NVS 3100m

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#99100) asde3 válasza Khelben (#99094) üzenetére


asde3
csendes tag

Értelek. Viszont most lutri előtt állok. Ha kifut egy évig az is jó, csak szükségem van most egy ilyen kategóriájú gépre.. HA választanom kellene, mit tanácsolnál? Köszi

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.