Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#64751) methun válasza PainKiller13 (#64749) üzenetére


methun
csendes tag

ASUS-ban esetleg vmi?

(#64752) Pocok256 válasza methun (#64751) üzenetére


Pocok256
veterán

Asus n550Jk Best buy :) Jobban jársz vele mint a y510p vel :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#64753) btudos válasza methun (#64751) üzenetére


btudos
veterán

N550JK halkabb, hűvösebb, jobb a supportja, jobb a kijelzője, viszont alig gyengébb grafikában mint az Y510p.

Ha Asus vonalon nézelődnél még, a G56JR lehet érdekes választás, techkalauzon mindkettőről van cikk.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#64754) brumi1024 válasza btudos (#64753) üzenetére


brumi1024
veterán

És a SLI hatványozottan támogatásfüggő, így egy kicsivel gyengébb single GPU jobb választás lehet a SLI-nél.

(#64755) PainKiller13 válasza brumi1024 (#64754) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem 7 játék van fenn, abból 1 nem támogatja az SLI-t ez pedig a tropico 5, de már a többéves sniper v2 is támogatja. Asus-ra csak 24 hó gar van ha jól tudom nem?

Kijelzője biztos, hogy jobb az IPS miatt, de ennek is elég jó, ezelőtt dell IPS monitorom volt, pár nap alatt hozzászoktam ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#64756) methun válasza btudos (#64750) üzenetére


methun
csendes tag

Miért feketelistás a Radium?

(#64757) methun válasza btudos (#64753) üzenetére


methun
csendes tag

A billentyűzet nem túl kényes az N550-nél? A laptopszalon által forgalmazott típus tuti IPS paneles? Más oldalak TTF-et írnak...

(#64758) joelke HU válasza NoX (#64748) üzenetére


joelke HU
senior tag

Igen, ez volt a baj. Első helyen volt a boot sorendben az ODD a második volt a LAN és csak utána az SSD-m. Köszi szépen. Most már minden szuper. :))

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#64759) K.Tünde válasza btudos (#64734) üzenetére


K.Tünde
újonc

Minden ok (ha én kérek segítséget, nem én fogok megharagudni). Csak a visszajelzések alapján bizonytalanodtam el, jó helyre írtam-e (hogy ez valami szakértői fórum, és van egy másik a technikai tököknek :) ).
Inkább egy nyers és hasznos válasz, mint egy elbaltázott vásárlás.
Köszi mindenkinek a segítséget,
Tünde

(#64760) footy


footy
addikt

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Ha van jo vetel jelenleg 160-ert akkor most.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 160e
(3) Felhasználási kör? otthoni felhasznalas, talan jovore Photoshop
(4) Játékra használnád-e? nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? minoseg
(6) Szeretnél bele SSD-t? Nem feltetel, talan kesobb
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 13,3-14" inkabb matt, de ez sem donto tenyezo, ha kesobb kell a photoshop akkor ugyis kulso monitort veszek
(8) Notebook tömege? nem donto, de inkabb 2kg alatt
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? mindegy
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? min 4GB Ram, DVD nem szukseges
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMi, Webcam
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Flash oldalak(?), kesobb talan Photoshop
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Lenovo Edge E330
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? kizarolag uj

A hatterinfo annyi, hogy egy V460-am van most amivel a hutest leszamitva meg vagyok elegedve, de ha 150-160 korul van valami jo vetel akkor cserelnek. A 14"-os gepek erdekelnek inkabb, viszont a 13,3-as is belefer meg. Ami fontos az uj gepnel, hogy ne legyen hangos a hutese es olbe veve lehessen hasznalni. (Jo lenne ha nem alulrol szivna a levegot a huteshez, bar ilyet meg csak a macbookoknal lattam(nem ertem hogy miert :F ))

(#64761) Kal-El


Kal-El
senior tag

Erre valaki tudna ajánlani valamit?

(#64762) btudos válasza Kal-El (#64761) üzenetére


btudos
veterán

Ha mobilnetet beepitett modemen keresztul szeretned megoldani, akkor a HP Elitebook 87x0w/Dell Precision M6x00 modellekkel baratkozz, bar ezekben mindben van egy tok felesleges GPU. Ha lemondasz a beepitheto modemrol, vagy megelegszel 15"-es merettel, kitarul a vilag.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#64763) Kal-El válasza btudos (#64762) üzenetére


Kal-El
senior tag

Igen, akkor szívesen lemondok a beépíthető modemről :)
Viszont a 17" az mindenképp kell.

(#64764) Khelben válasza Kal-El (#64763) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#64765) Kal-El válasza Khelben (#64764) üzenetére


Kal-El
senior tag

Már néztem. De ezek túl drágák ár/érték arányban, ráadásul nekem ez a 3 a legfontosabb:
- 17"-os kijelző
- i3/i5 körüli teljesítmény
- minimum 1x4GB memória
És egy ilyen lapos, ha a videokártya nem lényeg, akkor szerintem nem ér 70-100-nál többet. Bár az én igényeimnek kevés felel meg, úgy látom, mivel kevés a választék a 17"-os laptopok között. Ami megfelelne az meg borsos áron van, mert még viszonylag új modell. De már találtam pár olyat is, ami jó áron volt és megfelelt volna nekem, viszont azokat már jegelték, vagy el is vitték :)
A Vaterán meg nem merek venni semmit, mert ott szerintem sok a csaló.

(#64766) Tikakukac válasza Kal-El (#64765) üzenetére


Tikakukac
titán

Vatera: sok a barom, de sok a jó fogás is. Személyes vétel kell és nincs gond.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64767) husosfagyi


husosfagyi
csendes tag

Üdv!
A segítségetek kérném laptop választás ügyében. Tulajdonképpen asztali gépként használnám a mobilitás előnyeivel, főleg munkára.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? kb. 1 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 270k
(3) Felhasználási kör? CAD, 3ds Max, V-ray render, Photoshop
(4) Játékra használnád-e? ritkán
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Mindkettő
(6) Szeretnél bele SSD-t? ha szükséges Igen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 17,3"+ lehetőleg full HD, amelyik hosszútávú munkánál jobb 'matt'?
(8) Notebook tömege? mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle, én telepítek win7 64-bit op.rendszert
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 500GB+ HDD/120GB SSD ha kell, min. 8GB RAM, optikai-jó ha van
(11) Egyéb kívánság? HDMI, külső monitor csatlakoztatás
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? 3dsMax -> renderelés
(13) Eddig kinézett notebookok? eddig ez a legszimpatikusabb: [link] ****
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? csak új

**** ennél nem vagyok biztos milyen gyors a winchester, nem tudom milyen a monitor (matt, fényes), nem tudom lehet-e bővíteni SSD-vel, nem tudom kivehető-e az akkumlátor (gondolom igen)

[ Szerkesztve ]

(#64768) Wildenn


Wildenn
újonc

Sziasztok!

Laptopot szeretnék vásárolni a nyáron. Főleg játékra használnám. Napi legalább 18-20 órát futna a gép (ebből lenne hogy 2-14 órát játékra), sokszor le se kapcsolnám napokig. (Éjjel töltök stb.)

Kategóriában a 200-230.000 FT lenne a vásárlásra fordított összeg. Nem feltétlen kell bivalyerősnek lennie, mert nem Battlefield 4-ezni akarok.
Leginkább Diablo 3, Starcraft 2, WoW, vagy CS: GO futna rajta... (Persze szeretnék néha kipróbálni egy-egy újabb címet is, de nam az a szempont).

Több laptop van ami érdekel, de tapasztalatokra (főleg a márkákkal kapcsolatban lennék kíváncsi) Ti melyiket választanátok az általam felsoroltak közül vagy milyet ajánlanátok? [Egy biztos Samsungot soha többé, 2 volt mindkettő majdnem 1 éven belül meghalt].

1. versenyző: Lenovo IdeaPad Y510P (i5-4200M, 8GB RAM, 1TB SSHD, GeForce GT 750M 2GB, 15.6" FullHD, DOS) - 210.000 HUF

2. versenyző: Acer Aspire V5 573G (i5-4200U, 8GB RAM, 1TB HDD, GeForce GT 750M 4GB, 15.6" IPS FHD) - 220.000 HUF

3. versenyző: DELL Inspiron 5537 (i7-4500U, 8GB RAM, 1TB HDD, Radeon HD 8850M 2GB - nem full HD) - 220.000 FT

Illetve mit ajánlanátok Ti, és miért pont azt?
Szempontok szerint, szeretnék legalább 3 éves távlatban gondolkozni (nem tudom reális-e). Mint említettem, sokat futnának rajta játékok, napi szinten, és hát.... a legjobbat szeretném kapni a pénzért, melyet kiadok érte.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Wilden

[ Szerkesztve ]

(#64769) Chaser válasza Wildenn (#64768) üzenetére


Chaser
titán

y510p vagy 7537 210-ért - abban GT750 van, kevesebb a driver gond, minőségben pedig meg sem közelíti az 5537-et. Magam sem tudnám eldönteni melyiket venném a kettő közül:) De mivel a dellre 3 év gari van esélyesebb hogy azt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64770) PainKiller13 válasza Chaser (#64769) üzenetére


PainKiller13
őstag

Viszont az y510p fullHD aminek sokkal szebb képe van.

(#64771) B-L-A-C-K válasza PainKiller13 (#64770) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+30ˇezer körül megkapja FHD-ba...

Mondjuk én Asus 550JK-t vennék már az biztos, 230 ezer, jobb vga, és IPS FHD.

Wildenn: Ne nagyon gondolkozó máson, ezt vegyed...:)

[ Szerkesztve ]

(#64772) Khelben válasza Kal-El (#64765) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ár-érték arányban pont, hogy olcsók, de te tudod. Ezek komoly munkagépek, nem műanyag vackok.

(#64773) Wildenn válasza Chaser (#64769) üzenetére


Wildenn
újonc

@Chaser: Bocsi melyikben is kevesebb a driver gond? Nem teljesen értettem. Minőségben a az Y510P miért nem közelíti meg a Dell Inspiron 5573-t? Amúgy megnéztem ahol venném, mindkettőre 3 év garancia van. www.pc-outlet.hu -ról venném majd.

@Painkiller13: Ez lett volna egyik kérdésem csak kimaradt előző kommentemből. Pl.: egy diablo 3-nál, vagy starcraft 2-nél mennyit számít hogy HD vagy FULL HD közti különbség játékok terén? Természetesen ha lehetőség van rá szeretném nagy felbontásban futtatni ezeket a játékokat, de jelentős a különbség?

@B-L-A-C-K: Néztem, szép kis darab, de ebben az ASUS-ban csak 4 GB memória van benne, amit kinéztem Y510P vagy Dell Inspiron 5573-ben 8 GB, és úgy hallottam 4 GB és 8Gb között jelentős a különbség, nem?

UI: Köszi nektek a gyors válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#64774) B-L-A-C-K válasza Wildenn (#64773) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Garanciavesztés nélkül bővítheted, illetve kérhetsz is bele pluszba ha nem akarsz vele foglalkozni, nem egy horribilis összeg, és most adott összegért játékra az a gép a legjobb választás.

(#64775) Chaser válasza PainKiller13 (#64770) üzenetére


Chaser
titán

A 210k-s verzió HD és két év garos:)

Wildenn: Minőségben az y510p alázza az 5537-et. Csakúgy mint a 7537 amiben GT750 van. Erre az y510p modellre minden elismert üzletben 2 év gart írnak, outletnél elírás lesz az. Egyébként talán mysoftnál a legolcsóbb, 207k.

szerk: Ha van rá keret jó az az asus is, FHD IPS sok mindenért kárpótol.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64776) PainKiller13 válasza Chaser (#64775) üzenetére


PainKiller13
őstag

1. versenyző: Lenovo IdeaPad Y510P (i5-4200M, 8GB RAM, 1TB SSHD, GeForce GT 750M 2GB, 15.6" FullHD, DOS) - 210.000 HUF

Itt FHD-t ír, lehet nagykerből veszi ennyiért.

(#64777) Dezsőbá


Dezsőbá
csendes tag

Tiszteletem
adott 2 gép/konfiguráció - Lenovo - minden egyforma, kivéve a cpu, az egyik i3, a másik A8, melyik a jobb választás?
A gép leginkább általános felhasználásra kell, net, filmek, s néhány régebbi játék futna rajta, igazából tartalékba, valamint akkor, ha elutazok.
Köszönöm előre is.

(#64778) B-L-A-C-K válasza Chaser (#64775) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

230 a kerete...:)

(#64779) Wildenn válasza Chaser (#64775) üzenetére


Wildenn
újonc

Az konkrétan mit takar? Vagy mit jelent játékok terén az IPS Full hd, kerestem de egyenes választ nem találtam csak hogy élesebb.

(#64780) Chaser válasza PainKiller13 (#64776) üzenetére


Chaser
titán

Outlet, mondta. Garit is 3 évet írnak...összeverték a két modellt:) Ha nagyker lenne 5537 is jóval olcsóbb lenne.

B-L-A-C-K: Ok már látom:)

szerk: A FHD nagyobb felbonás, 1920x1080. Már ettől sokkal szebb a kép. Az IPS pedig egy technológia. Élethű színek, majdnem teljes 180 fokos betekintési szögekkel. Nézd meg egy normál HD panel mellett akkor majd megérted mit jelent..minden pillanatban, nem csak játéknál.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64781) B-L-A-C-K válasza Wildenn (#64779) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Képminőségre ez a panel sokkal szebb mint a többi...

(#64782) Wildenn válasza B-L-A-C-K (#64781) üzenetére


Wildenn
újonc

Rendben, elég erősen meggyőztetek ezzel az ASUS-szal kapcsolatban, még azt mondom árban is beleférne.... DE, ha operációs rendszerrel szeretném venni akkor azt nézem sehol sincs rá lehetőség hogy azzal együtt érkezzen, az + 26/46 ropi. Vagy ilyenkor jó a torrentes verzió is? Csak nem akarnám hogy baja legyen, ha már kiadok a gépért 250k-t.

Valamint ha már vennék hozzá, akkor a Windows 8.1 és 8.1 pro között lenne valami különbség esetemben, ami a játékokat érintené vagy semmi?

Mivel sokat játszom ágyból, érdemes-e olyan laptop tartót vennem, amire külön szerelhető alulról csatlakoztatható ventilátor?

(#64783) Handball94 válasza Wildenn (#64782) üzenetére


Handball94
aktív tag

Oprendszert nem biztos hogy vennék, főleg ha nem vállalati/céges alkalmazásra kell, hanem inkább játékra..

(#64784) Chaser válasza Wildenn (#64782) üzenetére


Chaser
titán

Attól hogy nem tiszta' wint használsz a gépnek nem lesz baja. Win licenszet kéz alatt 10-12k körül lehet venni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64785) Khelben válasza Handball94 (#64783) üzenetére


Khelben
nagyúr

Miért, játékra lopni mennyivel jobb, mint céges felhasználásra?

(#64786) Tikakukac válasza Khelben (#64785) üzenetére


Tikakukac
titán

Egy brutális méretű büntetésnyire ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64787) Handball94 válasza Khelben (#64785) üzenetére


Handball94
aktív tag

Előttem a pont.

[ Szerkesztve ]

(#64788) Pocok256 válasza Khelben (#64785) üzenetére


Pocok256
veterán

Én is vásárlás híve vagyok de mióta megszopatott a MS azzal, hogy 3 eredeti winfosom volt és egy sem volt hajlandó felmenni a gépre azóta nem érdekel engem, hogy eredeti win van a gépemen vagy nem .... szerintem sokan vannak ezzel így meg azzal, is hogy nevetséges az árazása a winfosnak... csak azért mert monopol helyzetben vannak megtehetik ...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#64789) Droid_


Droid_
tag

140K-ig sokaknak ajánljátok a Z510-et 740M-el, én is ezt nézegettem, de...
olvasgattam erről a proci/töltő bugról is.

Szerintetek ezzel is be merjem/merjük vállalni?
Szeretnék mindenképpen egy
-elég jól összerakott cuccot,
-új generációs, vagy i3 procival és egy
-jobb videókártyával.

Az első kritériumnak gyakorlatilag csak HP Probook felel meg, de az meg jóval drágább, ráadásul vagy AMD procikkal szerelik, vagy intel hd graphicsal...

bármilyen tanács?
használt nem játszik

(#64790) PainKiller13 válasza Droid_ (#64789) üzenetére


PainKiller13
őstag

Jó a Z510 átlag felhasználásra, nekem volt, jó a hűtése is, gyors is az új pentium procival is, árban elég jó azon a környéken. Nincs semmi gond a töltőjével.

(#64791) Droid_ válasza PainKiller13 (#64790) üzenetére


Droid_
tag

Ha leveszed a töltőről, akkor a proci sokaknak "beragad" 770Mhz-en és fölfele nem mozdul.

(#64792) PainKiller13 válasza Droid_ (#64791) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én ilyet nem tapasztaltam, bár nem sokat ment aksiról. Egyébként tuti javítják hamarosan.

(#64793) Pano válasza Droid_ (#64789) üzenetére


Pano
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#64794) Dávid78 válasza runner 125 (#64745) üzenetére


Dávid78
tag

Köszönöm :)

Lehet mégis csak ez lenne, ezzel tudna játszania a gyerek [link]

1. Ez alá érdemes lenne hűtőt venni?

2. Akksival használom a laptopot és merül le ,akkor rá dughatom a tápkábelt a laptop be van kapcsolva?

(#64795) redwhite78 válasza Dávid78 (#64794) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Attól függ mivel akar játszani, mert ez a dedikált kártya nem sok mindenre elég.

1. Szerintem ez alá nem fontos a hűtő, de rosszat nem tesz neki az biztos. :D

2. Persze.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#64796) Chaser válasza Dávid78 (#64794) üzenetére


Chaser
titán

Ha játszana érdemesebb Z510-et venni haswell pentiummal és GT740-nel, még talán olcsóbb is egy kicsit.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#64797) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Végre eladtam az asztali pcmet,úgyhogy a rendelkezésemre áll 200.00 HUF!
Főleg játékra használnám,amikor nem dolgozom rajta(munka az office programokat jelenti,semmi xtra,csak excel,word,irodai kockamunka)!
Erről mi lenne a véleményetek?sokat keresgéltem,de ilyen árban ennél jobbat nem nagyon találtam!
:http://hardverapro.hu/apro/uj_3ev_garancia_-_medion_erazer_x7813_173_full_hd_core_i
tisztában vagyok vele h ennyi pénzből ne várjak csodákat,de főleg sc2 bf3 multi amivel játszom,ezeket csak lehet legalább high-on futtatni fhd ban?

(#64798) Tikakukac válasza Medocsabi (#64797) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát, khm, ezúton üzenném az eladónak, hogy ez:
Most komolyan nem vágom, senkinek nem kell garanciális, jó áron gamer notebook? Világ egyik legjobb gépe ...

Nagyon durva kijelentés volt egy Aldis összepakolt gépre :DDD

Amúgy lehet kicsit frissebb és supportosabb gépet néznék inkább, 10-20k és kapsz már 850M-es meg 750M-es gépeket is.

atomanti19: Mondjuk suliba meg ide-oda nem biztos, hogy mernék vinni egy 3 kilós gépet+töltőt, T400 inkább akár.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64799) atomanti19


atomanti19
aktív tag

Sziasztok!

Egyetemre(legalább 3-4év) kellene strapabíró noti, nem biztos hogy mindenhova hordanám majd az új gépet(vagy N550JK vagy 7737). Lenovo ThinkPad T500-ra gondoltam. Itt a Hardver aprón lehet is kapni. 50-55ezer ft ért tudnék venni most. Min 3-4 éves gép, még 1x ugyan ennyit kiszolgálhat lényegi probléma nélkül?Ramokat cserélném többre illetve SSD-m már van.
CAD solid TinaW8 illetve office és netezés lenne a fő felhasználási terület. A váltható VGA üzemmód miatt tetszik, illetve elég jó minőségű,sok oldalú és erős kivitel. Ennyiért megéri erre a felhasználásra vagy érdemes újban gondolkodnom?

Köszi szépen!

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#64800) Medocsabi válasza Tikakukac (#64798) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igen.én is ezen gondolkodtam,de akkor szerinted is már egy gt750m is erősebb a gtx 560m-nél?mert azért ez utóbbi nem mai gyerek...
gondolom az asus új gt850m es gépére gondolsz 230 körül ugye?olvasgatom egy ideje a fórumot,és látom h nagyon ajnározzák.nekem valamiért hiányzik a vga alól az I7 proci.mondjuk egy rome 2 total war-nál már számítana a cpu is nem?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.