Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#65251) fgábor válasza runner 125 (#65250) üzenetére


fgábor
csendes tag

Köszi!
Azt hiszem ennél maradok:
lenovo ideapad u430p

(#65252) soultrapp válasza Tikakukac (#65235) üzenetére


soultrapp
senior tag

neked is ilyen procival volt a dell ?celeron 2957u ???
a lenovoban jobb egyèbkènt vagy rosszabb a 2020m ?
e kettő között döntök mindenkèppen,mert az 1 èv gari miatt a harmadik kiesett.

(#65253) Chaser válasza soultrapp (#65252) üzenetére


Chaser
titán

A 2020m reggelire eszi azt a celeront.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65254) Tikakukac válasza soultrapp (#65252) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez i5-ös valami. Fapad gépek ritkán vannak kézben, többek között mert agyhugykövet kapnék egy SSD-s OSX-es böhöm asztali után. Így is gyengék az idegeim.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#65255) Droid_


Droid_
tag

A Dell 3542 mennyire van anyaghasználat szempontjából jól összerakva? illetve
Van ezen a fronton (anyaghasználat, összeszerelés, esztétikum) ellenfele a Lenovo Z510-nek 140K-ig?

(#65256) sodokan válasza sodokan (#65225) üzenetére


sodokan
tag

a kérdés továbbra is nyitott :)

(#65257) Hg3X


Hg3X
tag

Sziasztok!

Testvéremnek keresek egy notit.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
A nyáron

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
100-120.000Ft

(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Internet+Minecraft

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Minecraft-ozna rajta, nem a legrészletesebb beállításokkal

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Is-is

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Nem

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
14"-os min 1366x768, mindegy, hogy fényes/matt

(8) Notebook tömege?
Mindegy

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Win7 / Win8

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Min 320GB HDD, 4GB RAM, DVD-RW

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webcam, USB3.0

(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Nem

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Nincs

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Csak újat szeretne

A segítségeteket előre is köszönöm!

Jeff who??

(#65258) btudos válasza sodokan (#65256) üzenetére


btudos
veterán

Asus N550JK

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#65259) sodokan válasza btudos (#65258) üzenetére


sodokan
tag

köszi
és mi miatt ajánlod?
a fHD kijelző miatt nagyon szimpatikus
nekem húz a szívem a 4mag felé(beszélj le róla), és hiszek a cpu benchmarknak, és a lenovo procija több mint 1,5-szer több pontot kapott (és azért mondom, mert a 4gb ram nekem kevés, ha bővítem, akkor meg majdnem egy árban vannak)
és látom hogy az nvidia nagyon baba, és ahhoz a kijelzőhöz azért kell is, nem?

szerk:
meg itt az asus-okat eléggé lehúztátok

ó most jut eszembe, a pixelgarancia miért létezik mint szolgáltatás? ha hibás a laptop (nem jó a képernyője) akkor nem az az alap, hogy garanciában megcsinálják?

[ Szerkesztve ]

(#65260) ZavaBalazs válasza sodokan (#65259) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát ezt pont nem húzta le senki, kategória best buyként van emlegetve.

úgy tudom a gyártói pixelhiba garancia meg a bolti pluszba vehető között azért van egy igen komoly különbség, előbbi 1 millió pixelenként 2 teljesen hibás, vagy 5 részben hibás pixel esetén érvényesíthető (az fhd 2,07 millió pixele esetén ez 4,1 totál, illetve 10,4 félig hibás pixel, nem tudom felső egészre kerekítik-e, vagy normál kerekítés), míg a bolti pixelhiba az már 1 bármilyen pixelhiba esetében érvénybe lép.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#65261) MurdR


MurdR
veterán

Természetesen az összes G580 elkelt, mindenhol, bár gyanítom a fele kamu volt :((
Kénytelen voltam egy HP DV6ra beinvesztálni jobb híján, Pesten sehol egy értelmes notebookot nem találtam. :(
HP DV6 i3 2xxx, 4GB, 120GB SSD, HD6770M, szálcsiszolt.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65262) btudos válasza sodokan (#65259) üzenetére


btudos
veterán

FHD IPS kijelzo az ocsmany TN HD-val szemben, sokkal erosebb GPU, jobb minoseg, kenyelmesebb billentyuzet es bar a Lenovo processzora 4 magos, de az Asusban magas orajelu i5 dolgozik, aminek eltorpul a hatranya a gep tobbi elonyehez kepest.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#65263) sodokan válasza btudos (#65262) üzenetére


sodokan
tag

és a cpu benchmarkoknak nem kell hinni?

szerk:
http://cpubenchmark.net/compare.php?cmp[]=2142&cmp[]=2046

[ Szerkesztve ]

(#65264) sodokan válasza sodokan (#65263) üzenetére


sodokan
tag

(#65265) stratova válasza MurdR (#65261) üzenetére


stratova
veterán

De mi a baj a DV6-tal? Paramétereiben még erősebb is a gép mint egy GT630M-es konfig, tudtommal minőségben sem rosszabb a G580-nál.

Tikakukac Javíts ki, de mintha legutóbb neked a DV5-tel nem pedig a DV6-tal volt bajod.

[ Szerkesztve ]

(#65266) Tikakukac válasza MurdR (#65261) üzenetére


Tikakukac
titán

Huha. A létező legrosszabb: nyomás alatt irracionálisan cselekedni.

stratova: Mennyit hallgattam én azt, hogy így minőség, ez nem az a fajta már, ezt megcsinálták. Nekik üzenném utólag is: nem.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#65267) Chaser válasza sodokan (#65263) üzenetére


Chaser
titán

Cpu-ja erősebb aztán ennyi. Nézz meg mellette egy bármilyen HD TN paneles gépet, majd rájössz mi a fontosabb:) Asus lowend gépek nem ajánlottak, ilyen kategóriában vannak értelmes gépeik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65268) sodokan válasza Chaser (#65267) üzenetére


sodokan
tag

azta, nekem tn paneles laptopom van, szörnyű :D (eddig nem tudtam mi az a tn panel)

(#65269) MurdR


MurdR
veterán

Egyszerűen nem találtam sem Elitebookot normális áron, sem értelmesebb Dell magnéziumházas jószágot, így jobb híján ez lesz. Holnap kora reggel megyek érte, 80k plusz egy teló ami ér kb egy 10est.
Majd megbánom, saját kárán tanul az ember :D
Ilyenkor tudom sajnálni, hogy nem tartottam meg magamnak valami Probookot vagy Elitebookot amikor volt rá lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65270) Chaser válasza sodokan (#65268) üzenetére


Chaser
titán

Ha FHD akkor nem olyan szörnyű, ha HD akkor az ;] ocsmány színek, kis betekintési szögekkel, 5-10 fokos tartomány amiben kb lehet látni, utána invertálódik. Nézd meg annak asz asusnak a paneljét, megérted mi a különbség. Ez szemlélteti valamennyire, ésa jobb oldali TN panel nem HD, hanem 1900x1200-as.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65271) sodokan válasza Chaser (#65270) üzenetére


sodokan
tag

ezt néztem előbb, és az enyém 1366x768 15"-on

(#65272) stratova válasza MurdR (#65269) üzenetére


stratova
veterán

Elvesztettem a fonalat, úgy rémlik párhuzamosan nézelődtél gamer és üzleti noti után. Utóbbinál nyilván gyengébb konstrukció a DV6, de egy G580-nal szemben nem tudom mi kivetnivaló lenne benne.

(#65273) Chaser válasza sodokan (#65271) üzenetére


Chaser
titán

És itt a felbontás ugyanaz. Kisebb felbontásnál még ocsmányabb a TN. 15.6 HD-nál sztem nem gyártottak rosszabb minőségű paneleket a történelem folyamán. Még a desktop 15" 1024-eseknek is sokkal szebb színei voltak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65274) MurdR válasza stratova (#65272) üzenetére


MurdR
veterán

Az, hogy üzleti notit akartam a javából, vagyis hwt inkább affeoé húzott a szívem. :)
Amiben még a műanyag is fémből van :DDD

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65275) MurdR válasza MurdR (#65274) üzenetére


MurdR
veterán

Namégegyszer mert látom nagyon reggel van még nekem.

Az, hogy üzleti notit akartam a javából, vagyis hát inkább affelé húzott a szívem.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65276) btudos válasza sodokan (#65263) üzenetére


btudos
veterán

Egy szalon meg tobbet is tud a 4200H, szoval en nem ragaszkodnek a quad-core procihoz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#65277) Ermac


Ermac
tag

http://www.amazon.co.uk/Acer-Aspire-V5-473-14-inch-Laptop/dp/B00HNQXCWW/ref=cm_cr_pr_product_top#productDetails
Az árát megéri most akciós !! De, megbízható gépek ezek ? Igazából nem akartam acer-t, de ezért a pénzért elég jó ! Ti mit gondoltok vegyem meg ezt inkább utazásra használnám leginkább :)

We are Many You are but One

(#65278) stratova válasza MurdR (#65275) üzenetére


stratova
veterán

Megértem az igényt. :) Bár semmi sem tökéletes (E6510, E6520/E6530) ha nagyon sokat használják/cipelik ebben az árban egy T410 jött volna ki Alfánál. Valami minimális játékigény azért csak volt, ha végül DV6-ot veszel/vettél.

(#65279) MurdR válasza stratova (#65278) üzenetére


MurdR
veterán

Igen volt természetesen. Bennem van még a gyilkoló gyerek, valahogy meg kell menteni a világot, és virtuálisan valahogy egyszerűbbnek tűnik :D

Reggel hoztam el, nagyon meg vagyok vele elégedve, bár bevallom félve beszéltem le, mert eddig mindig üzleti kat. notikat használtam napi használatra, ilyen multimédiás izém nem nagyon volt. Csak azért mentem bele mert szálcsiszolt, és nem teljesen műanyag. Nekem a Dell E-széria a favorit, csak egy kicsit tovább kell haladni a technikával, az ami meg Dellben megfelelt volna, az a pénztárcámnak lett volna kegyetlen :))
Egy a lényeg, nem bántam meg. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65280) kacsip


kacsip
tag

Sziasztok
Erről a gépről tudtok mondani valamit? Megéri? Ilyen árkategóriában keresnék laptopot, általános felhasználásra, plusz játék.

(#65281) Tikakukac válasza MurdR (#65279) üzenetére


Tikakukac
titán

Egy a lényeg, nem bántam meg. :D

Hogy áradoztam én is anno. Aztán kimostam az agyamból a csillogást és jött a felismerés. Adj magadnak időt, a 0.001mm-es alu amit elcsiszolnak a háta mögött ugyanaz a műanyag, szedd szét nyugodtan :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#65282) esetnino


esetnino
csendes tag

Üdv!
Szeretnék venni egy lapost,egyedüli játék amire kellene az a WOT,mással nem játszok.Viszonylag sokáig szeretném megtartani,nem akarok a közeljövőben venni majd gépet,és ezt néztem ki magamnak. Segítség kellene a választásban hogy jó lenne több évig esetleg: TOSHIBA L50-A-19N notebook (15,6”/Core i7/8GB/750GB/GT740M 2GB VGA/Windows 8)
Köszönöm a segítséget előre is.

(#65283) ExpertEndre


ExpertEndre
tag

Hamarosan MSI gamer laptopokkal lesz elárasztva a magyar piac, itt is az első hírnök: [link]

Garantálom, hogy szeretni fogjátok őket :)

(#65284) MurdR válasza Tikakukac (#65281) üzenetére


MurdR
veterán

Jah nem áradozok én, nem munkaeszköz, csak hobbi szinten van. Nem ülök előtte napokat, az előző gép amit hirtelen használtam (T61 T7500 2GB 100GB) az is megfelelt az igényeimnek.
Nincs rózsaszín köd azért, tisztában vagyok vele hogy ez nem az ájuldozós kategória, megfordult már pár százszor 'prémiumabb" noti is a kezem allatt :D ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65285) lord.lakli válasza stratova (#65278) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezek szerint E65X0-ek nem jól sikerült notik? E6540 sem jó? Milyen problémák voltak/vannak?

(#65286) ExpertEndre válasza lord.lakli (#65285) üzenetére


ExpertEndre
tag

Dehogynem! Miből gondolod?

(#65287) Chaser válasza lord.lakli (#65285) üzenetére


Chaser
titán

De jól sikerültek. E6510 talán nem a legjobb, 6520, 6530 annál jobb. 6540-et még nem láttam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65288) lord.lakli válasza ExpertEndre (#65286) üzenetére


lord.lakli
őstag

és (#65287) Chaser: (#65278) stratova írta, hogy "Bár semmi sem tökéletes (E6510, E6520/E6530)" Ezért kérdeztem, hogy nem jól sikerültek? Vagy én értettem félre? A nem hangtalan hűtést olvastam egyedüli "problémának".

(#65289) esetnino


esetnino
csendes tag

Üdv!
Szeretnék venni egy lapost,egyedüli játék amire kellene az a WOT,mással nem játszok.Viszonylag sokáig szeretném megtartani,nem akarok a közeljövőben venni majd gépet,és ezt néztem ki magamnak. Segítség kellene a választásban hogy jó lenne több évig esetleg: TOSHIBA L50-A-19N notebook (15,6”/Core i7/8GB/750GB/GT740M 2GB VGA/Windows 8)
Köszönöm a segítséget előre is.

(#65290) rizso válasza ExpertEndre (#65283) üzenetére


rizso
addikt

A napokban csináltam egy MM&Saturn géptúrát, és volt egy csomó gamer msi, köztük gx, gt, ge, és gs széria is. Amit én ár-érték arányban nagyon jónak találtam, az az új ge sorozat: igényesen összerakott, fémes borítású gépek, egész jó matt kijelző matt kerettel, frankó világítós billentyűzet (mondjuk a kiosztását nem szeretem, de lehet csak idő kérdése lenne megszokni, meg az sem tetszik, hogy a billentyűk közötti részes fényes fekete), a hangszórói gyönyörűen szólnak (talán a legszebben a 30-40 kiállított gép közül), és olyan 270-300eFt körül már egész jó felszereltséggel hozzá lehet jutni (i5-4200H, GDDR5-ös GTX850M vagy GTX860M, 8GB ram, 1TB HDD). Mondjuk ~250eFt-ért egy ilyen GS70 sem olyan rossz szerintem.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#65291) MurdR válasza lord.lakli (#65288) üzenetére


MurdR
veterán

Kategóriájában kiemelkedő a Dell E-széria. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65292) ExpertEndre válasza lord.lakli (#65288) üzenetére


ExpertEndre
tag

Ez egy nagyvállalati készülék, nem szempont a zajkibocsátás, viszont minden már más annál inkább.

(#65293) ExpertEndre válasza esetnino (#65289) üzenetére


ExpertEndre
tag

Olvastál róla tesztet? Lakkos a borítása és rossz hűtése. Én biztos nem vennék ilyet.

(#65294) esetnino válasza ExpertEndre (#65293) üzenetére


esetnino
csendes tag

Nem olvastam még róla,boltban láttam csak,és ott dicsérték nagyon. Ehhez hasonló tudású gépből milyet kellene vennem,melyik bírná sokáig,megbízhatóbb?

(#65295) stratova válasza lord.lakli (#65285) üzenetére


stratova
veterán

E6540-ről nem tudok nyilatkozni. Nem tökéletes de igen jó gépek az előbbiek is, csak van olyan részük amire azért figyelni kell.

E6510-en dolgozom most lesz 4 éves (mostanában sokat is röpködtünk velük). Nem nyekereg, is zsanérja tökéletes, viszont a palmrest és a káva borítása valamint azok pereme (nem egy békebeli ABS) műanyag. Több év alatt előbbi ki tud repedni a retesznél napi sok nyitás csukás mellett, ha nem minden alkalommal a fedlapot enyhén lenyomva tartva oldod a reteszt (enélkül ugyanis kioldásnál a fedlap kicsit felpattan, mert van a mechanikában egy kis feszültség, hosszú távon kikezdve ezzel a körülötte lévő műanyagot).

E6520/6530 - [munkatársamé, 2 éves] ezek már oldalt is teljes fémborítást kaptak, csak a káva és a palmrest belső része műanyag. Itt az utóbbi kényesebb kicsit, nagyobb terhelésre kisebb részen be tud repedni/törni. Szóval célszerű nem úgy felkelni az asztaltól - még ha sietned is kell - hogy a tenyereddel ráterhelsz a palmrest sarkára. Szerencsére itt a reteszt már nem a gombját benyomva, hanem oldalra elhúzva kell nyitni és a fedlap sem pattan fel.

A fentiek egyébként nem csökkentik a használhatóságot, de esztétikai hibák itt is keletkezhetnek. De kétlem, hogy ma létezik olyan elit üzleti gép (nem félkatonai/katonai "rugged") ahol ilyen használat mellett ennyi hiba ne fordulhatna elő.

[ Szerkesztve ]

(#65296) ExpertEndre válasza esetnino (#65294) üzenetére


ExpertEndre
tag

Kezdjük mondjuk azzal, hogy a téma-összefoglalóban található kérdéssorra válaszolsz.

(#65297) esetnino válasza ExpertEndre (#65296) üzenetére


esetnino
csendes tag

Úgy látom még sem sikerül

(#65298) spyduck válasza esetnino (#65297) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ugy latom van egy kis baj ha a kollega keresenek nem tudsz eleget tenni. Segiteni probalna neked, nem latod?

(#65299) lord.lakli válasza stratova (#65295) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi a teljeskörűs, részletes leírást. Akkor nagyon is vállalható minőséget adnak az E65x0-es szériák, csak itt is, mint minden másnál is vannak hibák, de a mindennapi használatot nem befolyásolják. Akkor ha jól értelek is a felsorolt hibák mellett is megéri a "kissé" magasabb árat is, ugye?

(#65291) MurdR, (#65292) ExpertEndre: köszi nektek is az infókat.

(#65300) icons


icons
addikt

ÜDv!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? most
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 250ezer
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) főleg programozás Win alatt, de lehet becsúszna 1-2 játék, tehát az üzleti kateógira jó része ki van zárva
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? natív felbontáson, nem komoly játékos, akinek lesz, de nem szeretné kizárni, hogy egyszer még felrak valamit, és az futni is fog
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! igen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6, lehetőleg matt, felbontásra 1600*900 lenne a legideálisabb
(8) Notebook tömege? Ne legyen túl nehéz. Srácnak lesz.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle (msdnaa)
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Jöhet pl 750es 1 terrás HDDvel, mi rakunk bele SSD-t. RAMra ugyanez igaz, bővítjük, ha kell
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Le lett írva korábban, egy-két játék becsúszhat
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Lenovo Y510, Inspiron 5537
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Használt is esetleg, megfelelően hosszú gariidővel :P

Kiegészítés: A srác előző notija nagyon melegedett, és ebből elege van. Ezért kellene valami minőségi hűtéssel, jól összeszerelt noti. Ennek egy üzleti kategóriás megfelelne, de az kizárná a játékot. A Quadro-sok pedig túl drágák gondolom.

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.