Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) tDr1v3r válasza nyunyu (#29549) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A legtobb custom PCB-re lehet ISO-t epiteni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29552) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

sajnos nem találtam sehol olyan billentyűzetet, amilyet szererttem volna.
Most egy Keycool 87 RGB szemezek, eléggi tetszetős.

Mi a véleményetek?
A leírásában Keycool Switch -t írnak? Az milyen lenne?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29553) dqdb válasza nyunyu (#29549) üzenetére


dqdb
nagyúr

A számok összeadása nyugalom megzavarására alkalmas lehet, szóval kerülöm ezt a műveletet ;]

Igen, a GH60 építhető ISO-ra is akár, a nyák támogatja. A tervem az, hogy
1. ISO Enter lesz
2. a Caps Lock helyére megy a Windows gomb firmware-ben
3. a Windows gomb helyén Fn1 lesz
2. osztott bal Shift az Í miatt (az Alt+I-re képtelen vagyok átszokni), ez a pont alá kerülő Fn-nel együtt lenyomva Fn2-ként is viselkedhet
3. osztott jobb Shift, aminek a jobb oldalára kerül az Fn3
4. és a Space-től jobbra jön majd az Fn4
5. nem tudom még, hogy a Backspace egyben marad-e vagy sem

A layerek kiosztása még nincsen meg, valószínűleg sok iteráció után fog kialakulni az optimális megoldás. Egy ideje folyamatosan figyelem a gépelési stílusomat (10 ujjal gépelek, de a szabályostól igencsak távol álló módon), melyik Fn-re mit érdemes rátenni (vagy melyek funkcionalitását összevonni). Az biztos, hogy lesz egy magyar layer, hogy angol kiosztáson is tudjak ékezetes karaktereket írni (úgy nézem, hogy ez a TMK makróival megoldható lesz AutoHotkey nélkül).

ISO plate: 15€
15 euró, ha kell az ISO, de megfelel az acél plate. ekkor Costar stabokat is használhatsz
18 dollár, ha kell az ISO, de anodizált alumíniumot szeretnél, ekkor kizárólag Cherry stabokat használhatsz (+5 dollár)
25 dollár, ha ANSI-t szeretnél és anodizált alumíniumot szeretnél, ekkor kizárólag Cherry stabokat használhatsz
36 dollár, ha ANSI-t szeretnél, megfelel az acél plate, de a ház árát meg szeretnéd spórolni (hajlított a plate két vége, így egyben házszerűségnek is megteszi), ekkor Costar stabokat is használhatsz

ház: akril vagy ABS ~20$, alu ~60$
A műanyag megvan ennyiből, de az alumínium több ennél, 64 dollár alatt nem úszod meg, és ebben nem biztos, hogy benne van a képen szereplő láb (75 dollár, amiben biztosan benne van, vagy 76 dollár, ha nem low profile házat szeretnél). Ha fából készül házat szeretnél, akkor azaz alapanyagtól függően 60 euró (most akciós, azért "csak" 45 euró) és 95 dollár között lesz.

Eddig ez ~150$+a kupakszett ára.
+marék dióda, ellenállás, LED, ha látni is szeretnéd a betűket :))

Ha megfelel a kínai GH60 is (ugyebár más firmware kell hozzá), akkor itt elvileg olcsóbban össze tudod szedni az alkatrészeket.

Kenan: ahhoz az árhoz add hozzá a 27%-os áfát és a vámkezelés díját (3-4e között van a DHL-nél), és hopp, már 40e forintnál jársz. És nem tudom, nézted-e a szállítási időt? Ha a beszállító nem csúszik (valószínűleg fog), akkor is az ünnepek miatt kis valószínűséggel kapod meg még idén a billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#29554) Ra's al Ghul válasza dqdb (#29553) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Az a baj nem találok máshol olyan billentyűzetet mit meg is vennék.
Amazonon néztem de ott meg pont olyat találtam, ami nem szállít Magyarországra.

Amit még néztem az egy Noppoo Choc Mini

Erről mi a vélemény?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29555) nyunyu válasza dqdb (#29553) üzenetére


nyunyu
félisten

A számok összeadása nyugalom megzavarására alkalmas lehet, szóval kerülöm ezt a műveletet ;]

Házisárkány nehogy meglássa, mennyibe került a harácsonyi ajándékod? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29556) hardy555 válasza hardy555 (#29521) üzenetére


hardy555
tag

Valaki ? :(

★ Work Hard Play Hard ★

(#29557) Entaro válasza Ra's al Ghul (#29529) üzenetére


Entaro
tag

Én tavaly rendeltem, pár hónap volt mire megjött, és az áfá-t számold rá.

(#29558) Ra's al Ghul válasza Entaro (#29557) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

És azt mikor kell fizetnem? Rendelésnél levonják vagy azt majd mikor kiszállítják?
Illetve mennyi az a párhónap? Mennyi az esélye, hogy még ebben az évben kiszállítják?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29559) dugo_ válasza Ra's al Ghul (#29558) üzenetére


dugo_
veterán

Kapsz a postától levelet, hogy áfaköteles csomagod érkezett, valld be az értékét, majd abból ők kiszámolják, hogy mennyit kell pluszban a kézbesítőnek fizetned. A postával növelt teljes összeg 27%-át plusz 2k Ft kezelési költséged dobnak rá.

Nekem már volt olyan csomagom, ahol a Szencsen-Budapest út volt 11 nap, aztán a Budapest-Budapest ezen felül 26...

(#29560) Entaro válasza Ra's al Ghul (#29558) üzenetére


Entaro
tag

Konkrétan januári MD t májusban vettem át. Idei kiszállítást esélytelennek látom. Igen, kapsz értesítőt, email ben elküldöd pl.: bankszámlán az adott tételt, és 2000 Ft ért, kiszámolják neked, hogy szor 1.27 az mennyi, majd a postás csenget, aztán te is csengetsz a postásnak...

[ Szerkesztve ]

(#29561) Ra's al Ghul válasza Entaro (#29560) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hm... az finom :D
Akkor lehet jegelem ezt a rendelést azt nézek valamit a hazai piacról.
Azt az 5 hónapot kicsit soknak tartom.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29562) Entaro válasza Ra's al Ghul (#29561) üzenetére


Entaro
tag

Visszakerestem : febr 1-én fizettem ki, április 26 án írtam a postának, hogy legyenek kedvesek vámkezelni és nyilván ehhez képest biztos volt +1 hét amíg megjött - erre konkrétan nem emlészem -, lásd fentebb a Budapest-Budapest időtávot....

(#29563) haxiboy válasza kNG (#29525) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem kérj cserét. :K

(#29556) hardy555: Sajnos most minden gyártónál magasan vannak az árak, és még magasabb lesz, főleg az ünnepek miatt, mindegyik nagyon jó billentyűzet, esetleg még a Corsaireket ajánlanám a figyelmedbe a listához, ők most próbálják lent tartani az árakat, de már náluk is érezhető a karácsony szele.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29564) Syz


Syz
senior tag

Azt hiszem küldöm vissza a K800-at a boltba mert valószínű ez típushiba lesz,mármint az hogy ez a billentyűzet 2KRO-s.Szánalmas komolyan hogy pont a W-A-S-D és a kurzor gombok egyik kombinációja üti egymást.LE+JOBBRA+D az rohadtul nem megy és ez egy 26-30 ezer ft-os billentyűzet.Gondolom akkor ez minden K800-ra jellemző hiszen a gyártási technológia ugyanaz.A Cougar 200K-nál ugye nincs ilyen?

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#29565) Domonkos válasza Syz (#29564) üzenetére


Domonkos
Ármester

Persze hogy csak 2 billentyut vesz be szimultan, hiszen a k800 csak 2KRO. Keress valami olyat amit legalabb 6 vagy full NKRO-val promoznak.
Meg egy masik pro tipp: Ne kolts membranos billencsre 10k-nal tobbet! :K

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#29566) Syz válasza Domonkos (#29565) üzenetére


Syz
senior tag

A Cougat 200K szerintem bőven elég lenne,úgy tudom hogy már leküzdötte a kezdetleges gyermek betegségeit (pl. Space gomb).Vagy ki lehet még fogni esetleg hibás darabot?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#29567) hardy555 válasza haxiboy (#29563) üzenetére


hardy555
tag

Corsair-em volt kettő, az egyik nálad pihen, a másik meg már isten tudja kinél. Nem az én márkám, valamiért "frusztrál" ha Corsair van a kezeik alatt :/

Masterkeys lesz belőle, a Ducky-t nem lehet software-esen buherálni, illetve szerintem baromi hülyén vannak a gombok bedőlve :/

★ Work Hard Play Hard ★

(#29568) plus44


plus44
veterán

Sziasztok!

Billentyuzet vasarlas elott allok es a kerdesem a kovetkezo: cm masterkeys pro (l vagy s) vagy corsair strafe (nem rgbs) ? Igazabol a fenyek nem erdekelnek (valoszinukeg a numerikus pad sem hianyozna, cserebe legyen megbizhato, a kapcsolok tekinteteben red vagy brown lenne az idealis (gepelesre is jatekra is egyarant hasznalom majd) igy az ar lesz a meghatarozo amiben ha jol latom ha nem is sokkal de a cm nyerne (nagyjabol 33ert van most pro L s verziot szerintem nem is nagyon lehet kapni, a corsair 37-42k) Velemenyek?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29569) tothm1991


tothm1991
csendes tag

Sziasztok! Még mindig nem sikerült választanom. Hama Urage Gaming Starter szettről valakinek vélemény?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#29570) hardy555 válasza tothm1991 (#29569) üzenetére


hardy555
tag

HAMAr megadja magát általában :D

Cougar 200K a legjobb low budget gamer bill :)

[ Szerkesztve ]

★ Work Hard Play Hard ★

(#29571) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Sziasztok!

Utólag is köszönöm annak, aki említette annak idején - talán kb. picit több, mint 1 éve? -, hogy a Logitech-termékeket brutálisan leárazták, a napelemes, ollós switch-csel rendelkező Logitech K750-et tudtam így beszerezni az egyik MM-ban 7990 Ft-ért a szokásos elszállt ~25-28k helyett. Ennyiért bőven megérte, bár tartottam tőle, hogy kiszórták a selejtet, de szerencsére nem így lett, fogalmam sincs, pontosan mennyi ideje vettem (majd utánanézek), de emlékeim szerint több, mint egy éve, azóta püfölöm elégedetten. Tudom, hogy ment a K750 szidása is a topicban, hibás darabokat nyilván mindenből ki lehet fogni, meg ízlések és pofonok, de nekem pont az ilyen slim, jó nyomáspontú, könnyen pötyögtethető, relatíve halk, ollós billentyűzetek jönnek be. Ez úgy műanyag, hogy nincs olyan gagyi hatása, mint az elképesztően ratyi MK520-nak. A fölső része valóban kissé karcolódós, ujjlenyomatgyűjtős, de ezt annyira ellensúlyozza számomra a kényelmessége, hogy nem igazán zavar. Ja, meg fasza, hogy Unifyingos, úgyhogy mellé használhatok szintén Unifyingos egeret, laptopnál ugye szempont lehet, hogy ne álljon ki nagyon. Ja, meg tetszik, hogy nem laposenteres, US layoutos a bill., hanem teljes magyar kiosztású (mondjuk melóhelyen US layoutos billentyűzet van, de gyakorlottság után is félre lehet ütni az Entert - tudom, ne bénázzak :D).
Ami néha idegesítő tud lenni, hogy lemerül az akksija, ha sokat használod intenzíven, félhomályban, de ha aztán kirakod az ablakba, használható megint jódarabig (ezzel kapcsolatban is megoszlanak a tapasztalatok).
Vezetéknélküli, slim, ollós billentyűzetek közül gépelési élményre nekem még ez jött be a legjobban, csak ne lenne ilyen elképesztően elszállt ára a napelemessége, meg a gyártó neve miatt.

Majd akarok venni vezetékeset is, a Cougar 200K-t néztem ki, remélem, valami hasonló élmény azt is nyomkorászni.

===================

Most egy olyan kérdésem merült fel, hogy létezik kb. "bontó" Budapesten, ahol lehet olcsón kapni mikrokapcsolós, teljesen különálló billentyűket? Tök egyszerűek kellenének, semmi igényesség, csak működjön, ilyen párszáz forintos dolog, konkrétan 5 darab billentyűre lenne szükség. :D Egyik kollégacsajszi férje készíttetett magának hobbiból egy külön kis joystick-féleséget mikrokapcsolós billentyűzetből kiszedett gombokkal, na itt az egyik gombon belül az érintkezőlemezke annyira megnyomorodott, hogy nem igazán érintkezett - ezt az érintkezést itthoni javítgatással, csipesszel hajlítgatással, stb., sikerült egy picit javítani, de így is bizonytalan, úgyhogy inkább egységesen forrasztgatnánk ki a mostani gombokat, és raknánk helyette újakat bele - mármint felőlem lehet használt is nyilván, csak működjön, ennyi a lényeg. Tényleg nem kell semmi extra márkás.
Ahogy a topiclakókat ismerem, tuti tudtok valami ilyen helyről. :D
Köszi! :)

Ilyenek vannak most benne, szokásos mikrokapcsolós, egyenként forraszthatóak a lábai, az lényeges:

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#29572) nyunyu válasza Sk8erPeter (#29571) üzenetére


nyunyu
félisten

Conrad weblapján érdemes szétnézni, néha rendelhető náluk darabra is a Cherry MX.

~1 éve 150Ft volt egy MX1A-11NN (=plate mounted MX Black), de azóta eltűnt a webshopjukból. :(
Többi színűt akkor sem lehetett kapni.

[szerk:]Képeden szétszedve PCB mounted Black van, annak MX1A-11NW a kódja, ez 180Ft volt.
Az előzőtől csak a belefűzött U alakú acél kapocsban tér el.
Felső, egyben lévő kapcsoló az a feketénél is keményebb rugós linear graynek tűnik, de azt ezer éve nem gyártják, max valami 15-20 éves billzet szóköze alatt találhatsz olyat.

Kupak meg már a 2000 után gyártott Cherry billzetek lézerezett ABSének tűnik.
Régebbi Cherry kupakokon jóval kontrasztosabb volt a felirat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29573) Frogged


Frogged
aktív tag

Sziasztok párhónapja érdeklődtem billentyüzet ügyben sokat rágódtam a dolgon.
Arra jutottam hogy mivel a legértelmesebb magyar mechára is voltak negatív vélemények hogy beválalok egy angol vagy német leosztásut.
Nézegettem a listát de a corsair és CM termékek nekem nagyon defaultak kinézetre ezért a pénzért így rászabadultam az amazonra.
Meg akadt a szemem a G.skill Ripp Jaw 780-on a korábbi hozzászólásokban páran emlegették pozitív felhangal.
Kicsit túl csicsás meg 45K de erősen elgondolkodtam a megvételén.
A másik versenyző a Cougar attack x3 ami ha jól látom egy cougar 700K extrák nélkül de 45 helyett csak 33K.
Esetleg van valakinek tapasztalata vagy véleménye ezekről a hazánkban nem túl gyakori billentyüzetekről?

[ Szerkesztve ]

(#29574) haxiboy válasza Frogged (#29573) üzenetére


haxiboy
veterán

Cougart nem ismerem a G.skill gyakorlatilag corsair (ha az amire gondolok, telefonról most nem tudtam meglesni)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29575) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok,

Sajnos a kinézett billentyűzetet utolsó darabját elvitték :'( .

A kérdésem az lenne, hogy a fentebb említett billentyűzet és e billentyűzet között mi a különbség?

Segítségetek előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29576) hardy555 válasza Ra's al Ghul (#29575) üzenetére


hardy555
tag

A betűtípus a keycap-en, meg az évjárat :D

★ Work Hard Play Hard ★

(#29577) dqdb válasza Ra's al Ghul (#29575) üzenetére


dqdb
nagyúr

A MasterKeys Pro M esetében az alsó sor a szabványosnak nevezhető kiosztást használja 6.25u space-szel, így a kupakokat le tudod cserélni, míg a QuickFire esetében a 6.5u méretű space ezt szinte lehetetlenné teszi.

Biztosan átgondoltad alaposan és tudod, hogy mit szeretnél venni? Ezt azért kérdezem, mert az elmúlt napokban volt 60%-os (Pok3r), 75%-os (=TKL), 70%-os (=notebookhoz hasonló) és most 80%-os (=TK) kiszemelted is, és mindegyik méret alapvetően más használati stílust igényel, így a switch típusa mellett a legfontosabb döntési tényező kellene, hogy legyen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#29578) nyunyu válasza Ra's al Ghul (#29575) üzenetére


nyunyu
félisten

Úgy tűnik a Masterkeyseknél egységesítették szabványosra az alsó sort, mivel a korábbi QuickFire változatokon annyiféle kiosztás volt, ahány billzet.

Így legalább egyszerűbb lesz rajtuk kupakot cserélni, ha szükséges.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29579) nyunyu


nyunyu
félisten

Lassan írni kéne valami gyorstalpalót a különböző billzet méretosztályokról.
Ha lesz sok időm, akkor KBLEvel rajzolok pár ábrát hozzá.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29580) Ra's al Ghul válasza nyunyu (#29579) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Köszi a gyors választ.

Igen valóban többféle méretű billentyűzetet írtam korábban. Az ok, hogy miért "váltogattam" a kiszemelt billentyűzetek között az az, hogy vagy a kiszemelt bill. nem volt megvásárolható / elfogyott / szállítási idő nagy volt.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#29581) NateDogHUN


NateDogHUN
tag

Sziasztok, szeretném ha ajánlanátok klavikat, jelenleg Revoltec lightboard xl3-at nyúzok, de írni sem szeretek rajta, plusz a 0 gomb is "kikopott", nem mindig érzékeli.

1.Mekkora összeget szánsz rá?
max 12000 FT
2.Használt szóba jöhet-e?
Nem
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
Játék, munka.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
Passz.
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
Numpad és háttérvilágítás.
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
Igen.

http://www.natedog.hu

(#29582) #41133696


#41133696
törölt tag

Üdv, sajnos a G15 billentyűzetem LCD kijelzőjének háttérvilágítása elromlott.

Pontosabban az egyik G15-ön a kettőből, a másik donor. Mondom, oké G15-öst már nem lehet kapni, megnézem, mennyi most a G19... hát semennyi, mert azt sem lehet kapni már. Felmegyek a Logitech oldalára, és egyik gamer billentyűzeten sincs LCD. Ami nekem azért kell, mert játék közben AIDA64 Extreme Edition segítéségével látom a CPU magok, a háttértárak hőmérsékletét, illetve az UPS-nek hála azt is, hogy mennyire terheli egyik-másik játék fogyasztás szempontjából a tápot illetve az UPS-t.

Tudtok olyan billentyűzetet, amelyen van háttérvilágítással is bíró LCD kijelző, kapható is Magyarországon, és az AIDA64 is támogatja?

(#29583) erik365 válasza #41133696 (#29582) üzenetére


erik365
aktív tag

A játékra is figyelsz néha? ;] ;]

1.4 T-jet M32

(#29584) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Nem akar valaki corsair strafe rgb-t cserélni? :D
Kipróbálnék egy mx brown switches verziót is, nekem silent van.

(#29585) Sk8erPeter válasza nyunyu (#29572) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszi szépen! Nem semmi, hogy egy kép alapján ilyen szépen megmondtad, pontosan mi is lehet ez. :D
A Conrad weblapján jelenleg nem találok külön rendelhető mikrokapcsolós billentyűket sajnos... Amiket találtam, azok mindegyikénél azt láttam, hogy jelenleg nem rendelhető.
Nincs amúgy valamelyikőtöknek egy szétbarmolt, de még működő mikrokapcsolós billentyűkkel rendelkező billentyűzete, vagy csak maguk a gombok? :D Tök jó használtan is, persze fizeti a postaköltséget, meg egyebeket az, akinek kell.
Konkrétan csak 5 darab billentyű kellene, ami forrasztható, valami tök egyszerű is teljesen fasza. Vagy ha tudtok valami ilyesmi bontóról... Meglep, hogy ilyet nem találtam egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#29586) dqdb válasza #41133696 (#29582) üzenetére


dqdb
nagyúr

Készíts vagy vegyél egy külső USB kijelzőt, és ekkor nem lövöd ki a billentyűzetválaszték 99,99%-át (az AIDA64 kompatibilitási listájában több hasonló termék is szerepel, az első két találatot dobtam most be).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#29587) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok srácok, szép estét!

Egy kérdés.: A Cooler Master Masterkeys Lite L Combo billentyűzete mennyire számít jónak? Iszonyatosan tetszik, régóta ilyet keresek, aminek nincsen kerete körbe, kávája, vagy minek mondják.. ;]

Az egeret elajándékoznám valószínű. Valakinek személyes tapasztalata esetleg? :)

Köszi!

(#29588) NateDogHUN válasza NateDogHUN (#29581) üzenetére


NateDogHUN
tag

Kicsit nézelődtem, ez a kettő tetszik:

Cooler Master Storm Suppressor SGK-3002-KKMF1-HU
[link]
és

Cougar 200K fekete billentyűzet
[link]

Tapasztalata van valakinek ezekkel?

[ Szerkesztve ]

http://www.natedog.hu

(#29589) haxiboy válasza NateDogHUN (#29588) üzenetére


haxiboy
veterán

Mindegyiket használják itt a fórumban többen is. Ha most voksolnom kéne talán a CM-et ajánlanám, főleg azért mert a Cougarból csak elvétve találni. Minőségben nagyjából egy kutya :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29590) NateDogHUN válasza haxiboy (#29589) üzenetére


NateDogHUN
tag

Köszi, rendeltem egy Cougar 200K-t, meglátjuk. Szimpatikusabb volt a visszafogottabb dizájn.

[ Szerkesztve ]

http://www.natedog.hu

(#29591) #41133696 válasza dqdb (#29586) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk a G15 idejében volt a G11 is, ami csak pont ebben tért el tőle :) Ki lehet bírni :)

(#29592) Mukucs válasza Mukucs (#29587) üzenetére


Mukucs
senior tag

Valaki valamit? :)

(#29593) nyunyu válasza Mukucs (#29592) üzenetére


nyunyu
félisten

Elég lett volna ~80 hozzászólásnyit visszaolvasni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29594) Mukucs válasza nyunyu (#29593) üzenetére


Mukucs
senior tag

Teljesen jogos! Sorry!

(#29595) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!

Jövő héten esedékes egy gépvásárlás és nem tudom még, hogy milyen billentyűzetet vegyek hozzá.
Szeretek játszani a gépen és nagyrészt arra is használom a netezésen kívül (mármint amivel használom a billentyűzetet).

Tudnátok ajánlani nagyjából 12 ezerért billentyűzetet egérrel?

A játék miatt úgy tudom, hogy a legjobb megoldások a vezetékes dolgok lennének. Ez igaz, vagy csak urban legend?

(#29596) Domonkos válasza kecz (#29595) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ebben a kategoriaban a legtobbszor ajanlott darab a cougar 200k, viszont nekem az olcsobb genius-okkal is igen jo tapasztalataim vannak. Szerencsedre ebben a kategoriaban igen sok kulonbozo modellt szoktak kirakni nagyobb aruhazakban kiprobalasra es ajanljuk is hogy azt vedd, ami neked a legjobban fekszik.

>A játék miatt úgy tudom, hogy a legjobb megoldások a vezetékes dolgok lennének. Ez igaz, vagy csak urban legend?
Valamennyivel tuti hogy lassabb lesz a jelatvitel, viszont azt a kis kulonbseget ember nincs aki eszrevenne. Sokkal tobbet lehet azon nyerni, ha rovid a billentyuk utja es nem kell olyan nagyon lenyomni hogy fogjanak, mint amennyi kulonbseg van a vezetkes es nelkuli sebessegeben. Ha nem fogsz ki valami kegyetlenul rossz darabot, akkor manapsag mar sok gond nem lehet egyikkel sem. Persze az elem meg igy is tiebreaker alatt fog lemerulni...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#29597) Syz válasza Domonkos (#29596) üzenetére


Syz
senior tag

Nagyon kapós lett a Cougar 200K,már felém is úton van.Talán holnap meg is jön :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#29598) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sziasztok!

"Genius SlimStar i222" rangeben tudtok hasonló árkategóriában billentyűzetet ajánlani ??? Meg vagyunk vele elégedve minden tekintetben (Nagy enter, usb megléte ami fontos volt) ilyen budget kategóriában, de csak egy gond van vele, ennél kellene "puhább" lenyomású alternatíva :B

szerk: nem feltétlen fontos a slim jelleg, ez csak véletlenűű lett ilyen :)

köszönöm!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#29599) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#29598) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ajánlottban ott van látom a slimstar de a másik (HP SK-2880) az esélytelen itthon...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#29600) nyunyu válasza _ocsisajt (#29599) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez a HP billzet 2-3 éve kifutott, már csak vaterán/jófogáson lehet belefutni használtan.

Tényleg, a HP KU-0316 miben tér el az SK-2880-tól?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.