Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) Vanir válasza Tomi_Sci (#29050) üzenetére


Vanir
veterán

Eddig is brutál jól néz ki, kíváncsi leszek a befejezett alkotásra. :)

(#29052) spezyal_


spezyal_
tag

Sziasztok!
Sikeresen leittam régóta szeretett Logitech K800i billentyűzetemet. Néhány billentyű összekeveredett emiatt, így használhatatlanná vált. Az utódja kiválasztásában kérnék segítséget.
-Leginkább munkára lesz használva
-10k körüli összeget szánnék rá
-lehet használt is
-A lényeg hogy "laptop féle" legyen, tehát ne legyenek túl "magasak" a billentyűk.
...második gépként egy samsung chronos 7 laptopot használok, ennek a billentyűzetét is nagyon szeretem pl :)
Előre is köszi a tippeket!

18 éve a hardveraprón!

(#29053) Revesz válasza Ringman (#29049) üzenetére


Revesz
aktív tag

Te vagy az én emberem ;) kb. pont ilyet kerestem, köszönöm.

(#29054) eddyhun


eddyhun
csendes tag

Sziasztok tudnátok ajánlani nekem valami jót, kb 20.000 ft-ig. A legfontosabb, hogy olyat szeretnék amin nincsen numerikus billentyűzet. Játékra használnám (csgo, dota), jó lenne ha világítana, de ha nem az sem baj, billentyűzet kiosztás az mindegy, uk amazonról vagy ebay-ről fogom vásárolni, használtat nem szeretnék.

http://steamcommunity.com/id/eddy25

(#29055) Entaro válasza eddyhun (#29054) üzenetére


Entaro
tag

Nekem a Magicforce bejött. Olyan Gateron kapcsolóval, ami neked tetszik.

(#29056) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Megnéztem az összefoglalóban lévő táblázatot, de az alapján nem tudtam választani. Van ami már nem kapható, van ami sokkal drágábban, úgyhogy inkább kérdezek.

1. Nagyon max. 50K, de minél olcsóbb, annál jobb.
2. Szóba jöhet használt, de újnak jobban örülnék.
3. Gépelés, játék
4. Mechanikus
5. Numpad kell, világítás előny. Továbbá előny, de nem ragaszkodom hozzá, hogy canyon hazard kialakítású legyen. (A gombokat nem veszi körbe műanyag burkolat). Továbbá ne gagyi műanyag legyen. Fémért még akár meg is emelem a keretet.
6. Jó lenne a magyar, de fenti kritériumok miatt ilyen nem lesz. Úgyhogy elengedem. A lényeg, hogy iso legyen.

Előre is köszi!

(#29057) regener


regener
veterán

Üdv topiklakók, ismerős "véletlen" vásárolt egy Trust GXT 830-at, de random időközönként a gép eldobja vagy éppen összezavarja (mintha más gombot nyomna kb) az összes USB portot ha bevan dugva, ha visszadugja a régi billentyűzetet akkor ez megszűnik.

Valami ötlet rá? Vagy egyszerűbb ha visszaviszi?

(#29058) eagleberg válasza Mate (#29056) üzenetére


eagleberg
tag

En a Tesoro Excaliburt ajanlanam.
De a tobbiek szoljanak ha szerintuk nem ajanlott.

[ Szerkesztve ]

(#29059) nyunyu válasza Mate (#29056) üzenetére


nyunyu
félisten

Fém, floating design, ISO kiosztás?

Valamelyik neked szimpatikus Corsair?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29060) Fr3eWar válasza Mate (#29056) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Cherry mx board 6.0?
Eddig meg vagyok elégedve vele, nem lehet egy lapon említeni a tesoro durandal ultimate-el azt próbáltam ez előtt 4 nap után megszabadultam tőle

- teljes méret
- világít
- magyar
- alu tömb felsőfél
- mágneses csuklótámasz
- mechanikus red kapcsolókkal
- low profil kupak kialakítás

[ Szerkesztve ]

(#29061) trust007


trust007
tag

Ma megérkezett a Cougar Deathfire. Első benyomások: nehéz, kb 1 kg. Alul 4 gumitalp van felül kettő és ha kitámasztót választjuk az is gumírozott. A gépelés nagyon jó rajta hangereje közepes, a lenyomáshoz nem kell sok erő. A brown kapcsolós mechanikusokhoz hasonlítják a tesztekben. Először fura volt a magas kialakítás, eddig Revoltec XL3 volt az ugye slim kialakítás. A billentyűt nyomhatom az oldalán középen sarokban, nem akad nem dülöngél.Egy minimális mozgása van a kupakoknak de nem nem zavaró. A világítás jóra sikeredett, még ha a betűk ténylegesen nem is eresztik át a fényt. A gomboknál körben és a keret is fényárban úszik. Kikapcsolható, ereje 3 míg színe 7féle lehet. Illetve tud színválást is. Szemből nézve szerintem sötétben is elég lesz a világítás. A funkcióbill. is teszik a dolgukat az FN gomb lenyomására. Game este lesz,de nem hiszem hogy gond lenne vele aközben. A hozzá adott egeret nem csomagoltam ki, majd később arról is írok. 2soros enter, és full magyar. Ha van kérdés szívesen válaszolok rá.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#29062) Stigma.HC válasza trust007 (#29061) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kíváncsi vagyok mennyire fog kopni nálad a festés, mert pár hét használat után a gyereknél már kopottasabb a W környéke :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#29063) Stigma.HC válasza Stigma.HC (#29062) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hm ezt jól megfogalmaztam :D Na kopottabb jó pár gomb.
Ha jó lesz a telefon rakok fel pár képet majd róla

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#29064) nyunyu


nyunyu
félisten

Vajon rajtam kívül hány jelentkező lenne magyarra dyesubolt vastag PBT szettre 85$ körüli áron?
Kb. ennyire jönne ki egy kéttónusú sakktábla, Pestre szállítással együtt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29065) ivana válasza trust007 (#29061) üzenetére


ivana
Ármester

Nehéz :DDD Egy desktop billentyűzet olyan mint az erősítő, meg a számítógép táp (minél nehezebb annál jobb).
A rubberdomeok legnagyobb hibája a rossz stabilizáció ha ezt viszonylag kiküszöbölik akkor lehet viszonylag tisztességes rubber domeot csinálni, régi slideres rubber domeok amik ehhez hasonlítanak egész jók, jobbak mint a mitsumi switches model f klónom, a tp billentyűzet is jó pedig az is rubber dome. Viszont sokáig nem bírják ezek, 2-3 év után már nem az igazi a rubber dome, kivéve a laptopos azzal nincs baj.

(#29066) RexpecT


RexpecT
addikt

Fél éves Cougar 200k 2 billentyűje elkezdett még alig láthatóan kopni. Pedig átlag napi 3-4 órát vannak használva, főleg játékra. Azt hiszem fél éven belül garanciáztatni kell. :(

(#29067) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Microsoft Wired keyboard 600 van.
Szeretnek egy komolyabb billentyutm es szeretnek megtanulni gyorsgepelni is.
Egyenlore csak erdeklodesi szinten vagyok.

A Hűtő mester gyorstüzelő ultimátumot neztem. Ez nincs az ajanlottak kozott.
Fontos lenne hogy legyen numpad, mert sok szamitasi feladatot vegzek.

Gepirashoz mit tudto javasolni? Ugyebar van billentyuzetem, de mintha kemenyedne fel a gumi benne, vagy nemtudom, valamint kolteni sem szeretnek tul sokat. (az 5k Huf mar soknak szamit nalam :) )

Ha meggyoztok hogy erdemes mechanikusra valtani a gagyi membranosrol tapasztalatok alapjan, akkor elofordulhat hogy egyre beruhazok.

Valamint tactile non clicky-ben gondolkudjunk, mert a csaladot nem szivesen zavarnam alvas/tevezes kozben :)

Koszi!

(#29068) u996


u996
csendes tag

Sziasztok!

Erről valakinek tapasztalata, véleménye?

Köszönöm!

(#29069) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok egy olyan normál méretű billentyűzetet javasolni ami magyar kiosztású, megbízható és fehér háttérvilágítása van a billentyűknek?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#29070) trust007 válasza Ezekiel Ston (#29069) üzenetére


trust007
tag

Csak fehér világítása a COOLERMASTER Suppressor-nak van és magyar.Itt volt róla említés. Ezekkel a feltételekkel nehéz lesz találni.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#29071) Varoz válasza kuyarashi (#29027) üzenetére


Varoz
őstag

Alkohollal áttakarít, ha nem jó, akkor kuka a billentyűzet! Valószínűleg a kedves tulaj meglocsolta valami jóféle nedűvel, remélhetőleg mézes teával vagy kávéval. :DDD


salytmasztor

Ahogy már írták is neked előttem, rosszabb minőségű az egész, az összeszerelés, a festés stb.
Az a jóval több ár meg kb. 6-7, esetleg 10 ezer forint. Nem egy fél disznó, cserébe kapsz egy tényleg minőségi billt. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#29072) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Sziasztok!

Tesoro-kat és más mechanikus billentyűzeteket hol lehet kipróbálni / hol érdemes venni? Cherry MX Red-Brown között vacilálok. Magyar betűkkel csak a tesoro-van? Abból csak a durandal ultimate a megvilágított billentyűs? És csak piros színt tud?

Előre is köszi!

(#29073) haxiboy válasza Bibgr0 (#29072) üzenetére


haxiboy
veterán

Nagyon kevés helyen szokott raktáron lenni, még kevesebb helyen szokták kibontani a dobozokat.

MM-ben néha van kirakva, főleg az olcsóbb márkák, illetve a Pixelben nagyon segítőkészek az eladók. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29074) coolpet válasza haxiboy (#29073) üzenetére


coolpet
senior tag

Nekem is hasonlo prblemam van.
Zalaegerszegi leven meg sehol nem tartalan keszleten mechanikus billentyuzeteket, meg a helyi MM-ban sem.

En is csak tapasztalatokra, meglatasokra hagyatkozhatok, vagy felutazok pestre valami nagy uzlethez es ott megtapogatom, de fele annyiba kerulne a fuvar mint maga a klaviatura :)

(#29075) haxiboy válasza coolpet (#29074) üzenetére


haxiboy
veterán

Na igen, jó lenne pár tagnál szétszórni az országban egy pár switch testert hogy legalább viszonyítási alap legyen.
Persze ebben benne kell lennie a tagoknak, esetleg egymásnak postázgatni önköltségen, maga a cucc nem pénz, csak benne van a pakliban hogy valakinél "ottfelejtődik".

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29076) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Tudtok javasolni normál méretű vörös vagy kék háttérvilágítású billentyűzetet?

(#29077) haxiboy válasza Ezekiel Ston (#29076) üzenetére


haxiboy
veterán

Mennyi lenne a keret mert van 10k-tól 100k-ig minden :U
Ajánlót nézted esetleg?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29078) Ezekiel Ston válasza haxiboy (#29077) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Nem tudom milyen áron futnak ezek és melyik a best és a legjobb minőség...persze nem akarok 50ezret adni érte...de olyan max 20 még reális talán...de a10 barátibb :DDD

(#29079) nyunyu


nyunyu
félisten

Jéé, MX Silent kezd átszivárogni nem Corsair billzetekbe is.
Filco Majestouch 2 Silent
WASD V2

Mikor is járt le a Corsair exkluzivitás? 1 éve?

Ha így folytatják jövőre *talán* lehet majd kapni RapidFiret is. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29080) Domonkos válasza nyunyu (#29079) üzenetére


Domonkos
Ármester

Pontosan nem tudom, de mar tobb mint egy eve haxi beszamolt rola.
Gondolom ezert, hogy egy ev lehetett az exkluzivitas...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#29081) haxiboy válasza nyunyu (#29079) üzenetére


haxiboy
veterán

1 év volt.
Corsair komoly partnerségben van a Cherryvel.
Ha jól tudom az új rövid kapcsolólat is ők kapták meg elsőnek (Rapidfire)

Meglepő, és egyben nagyon furcsa elsőre a rövidebb út.
De ma már azt kérdezem. Miért nem így jöttek alapból?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29082) SH4D0W2011 válasza Ezekiel Ston (#29078) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

10 körül van Hama uRage Illuminated, kék, vörös és lila háttérvilágítással. Pár napja használok egy ilyet, viszonylag egyben van a cucc, nem érződik gagyinak, egész kellemes rajta gépelni, nem túl hangos, a háttérvilágítás tűrhető, nem túl egyenletes, és nappal is be kell kapcsolni, mert alapból ilyen sötétszürke a felirat a gombokon. A dizájn olyan, amilyen, nem mondom, hogy csúnya, bár én jobban szeretem a klasszikus formát, plusz a Cougar 200K után ez nekem kicsit túl magas is. A felülete viszont kifejezetten tetszik. :) Mindent összevetve nem rossz, de ha lehetne majd újra kapni a Cougart, lehet megpróbálkoznék vele újra, hátha kifognék egy jó példányt.

(#29083) nyunyu válasza Domonkos (#29080) üzenetére


nyunyu
félisten

Esetleg Cherry az eredeti RGB Silent szériát egy az egyben odaadta a Corsairnak, aztán egy évvel később a többi gyártó addig nyígott, amíg ismét el nem kezdték gyártani.

Csak most elfogyott az átlátszó RGB ház, így most az oldschool feketével sikerült legyártani a második szériát.

[szerk:]Összes MX Silent beharangozó cikkben fél év exkluzivitás szerepel...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29084) wardemi


wardemi
senior tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni bill ügyben.

1, Első körben egy 20k körüli összegre gondoltam, de kitolható, ha van olyan ami inkább megéri azt a plusz felárat. (vagy ha ennyiért nincs az én igényeimnek megfelelő... )

2, Nem ragaszkodom feltétlen az újhoz, most végig böngésztem a használt billeket, sajna nem találtam olyat ami megfogott volna.

3, Amire használnám az munka lenne (programozás), napi több órában (8-12ó). Plusz net stbstbstb. Zene funkciógombok stb jó lenne ha lenne.

4, Típust tekintve nem tudok konkrétat, a mechanikussal még nem volt tapasztalatom sajnos :), de valszeg ez a preferált.

5, Világítás nem olyan fontos, lemondok róla ha úgy van. Design szempontjából inkább a minimált részesítem előnyben, a gamer design-ek nem annyira jönnek át általában. A listából a két 60% klav fogott meg a legjobban (Vortex Pok3r , Ducky Shine Mini), ehhez hasonlót keresnék ha van egyáltalán. DIY billektől sem zárkózok el viszont nem értek hozzá per pill. Numpad nem kell. Ami még fontos, hogy minden OS-en használom (Linux, OSX, WIN), de ez elv ma már nem kéne hogy gondot jelentsen. (*Esetleg plusz extra, lehetne hogy az egerezést kitudjam váltani valahogy, elég sokat kell ide-oda mozgatnom a kezem kódírás közben. De nem tudom, hogy ez egyáltalán normálisan kivitelezhető, úgy hogy az használható is legyen munka közben. Esetleg ilyen tapasztalat valakinek van?)

6, Nem ragaszkodom a magyar kiosztáshoz, viszont a nagy entert preferálom ha lehet, szóval ISO előnyben.

Köszi minden segítséget, ha valamit lehagytam szóljatok. Szívesen tanulok a témában csak mutassatok valami csapásirányt majd.
Zsolti :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#29085) eagleberg válasza haxiboy (#29075) üzenetére


eagleberg
tag

Ilyen kapcsoló teszterekkel nem sokra mész.
Egy gombot nyomogatni egy újjal nagyon távol áll attól az érzettől,
amit majd a teljesen ilyen kapcsolókkal szerelt billentyűzet ad.
Majdnem semmit nem ér az egész.

Esetleg nekem van CIY billentyűzetem is,
abba bele lehet tenni bármelyik kapcsolót bármelyik helyre.
Talán azzal már lehet némileg összehasonlítani a kapcsolókat.

Nekem van teszterem, jó sok kapcsolótípussal.
Ha Szeged környékén kellene valakinek keressen meg.

[ Szerkesztve ]

(#29086) haxiboy válasza eagleberg (#29085) üzenetére


haxiboy
veterán

Olyanra gondoltam hogy több egyforma kapcsoló is van egymás mellett.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29087) nyunyu válasza eagleberg (#29085) üzenetére


nyunyu
félisten

Ilyen kapcsoló teszterekkel nem sokra mész.
Egy gombot nyomogatni egy újjal nagyon távol áll attól az érzettől,
amit majd a teljesen ilyen kapcsolókkal szerelt billentyűzet ad.

Kapcsoló amúgy is csak az egyik fele az egyenletnek.

Érzetet nagyban befolyásolja a kupak anyaga (ABS/PBT/POM/PC), vastagsága (0.5-1.5mm), profilja (alacsony/közepes(Cherry)/magas(OEM)/egyéb (SP SA/DSA)), textúrája (mennyire rücskös/sima).

Pl. nehezebb kupakokkal alig veszed észre az MX Brown taktilitását.
Vagy ne akarj alájuk túl puha kapcsolót tenni, mert már a kupak súlyától le lesz nyomva a gomb.
(35 grammos lineáris Gateron Clear vs vastag PBT szóköz...)

(Ejj, de szar anyám 7+ éves L Value billzete: csálén járnak a gombjai, és nem konzisztens a karakterisztikája. Meg amúgy is bottom-outolni kell. :W
'szameg, kénytelen leszek dye-suboltatni neki is egy fehér PBT szettet, ha már nem lehet kapni VÁLLALHATÓ minőségű fehér billzetet magyar kiosztással.
~170 USD a két kupakszettre mondjuk nem vicces. :()

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29088) Vanir válasza Ezekiel Ston (#29078) üzenetére


Vanir
veterán

Cougar 200k.

(#29089) Egon válasza nyunyu (#29079) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez az MX silent mennyire "silent" vajon? Mondjuk egy csendesebb membránoshoz képest?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29090) SH4D0W2011 válasza Vanir (#29088) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sajnos jelenleg nem igazán kapható itthon ez a típus, az utóbbi két hónapban arra vártam, hátha érkezik valahová. :(( Aztán meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#29091) notika77 válasza SH4D0W2011 (#29090) üzenetére


notika77
senior tag

Jól jártál.

(#29092) SH4D0W2011 válasza notika77 (#29091) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:DDD

Egy hónapig használtam, mielőtt visszaküldtem gariztatni, ha nem lett volna sz*r a space, tökéletesen elégedett lettem volna vele. Lehet, hogy nem egy csúcsminőség, de az én igényeimnek pont megfelelt. A mostani Hama uRage Illuminated-del sincs komolyabb problémám, egyszerüen csak nem olyan, amit szeretnék. Olyat meg sehol nem kapok (slim kialakítás, scissor switch, háttérvilágítás) olcsón, 20-30-at meg nem vagyok hajlandó kiadni egy billentyüzetért.

[ Szerkesztve ]

(#29093) haxiboy válasza Egon (#29089) üzenetére


haxiboy
veterán

Valamivel csendesebb mint egy mx red, de főleg a bottomout hangja halkabb.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29094) Ringman


Ringman
nagyúr

rendeltem egy ilyen numpadot, az outemu blue switch idegesítő elsőre, de a plusz gombsor elég hasznos. [link] - van feketében is.

viszont a keycap vastagabb, mint a coolermaster novatouché - mondjuk annál nem nehéz vastagabb kupakot gyártani. hétfőn fényképet is tudok csinálni, ha vkit érdeket.

van egy tesoro tizona numpadom is - kalih brown - de az meg az idióta formája miatt labilis+ meg az usb-toldója elég laza, könnyen kihúzódik.
nem ajánlom.

(#29095) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Sziasztok!

Úgy tűnik bekrepált a jelenlegi A4tech KL 7MUU billentyűzetem jack fülhallgató dugója (csak a bal oldal szól mindegyik fülessel), így kénytelen vagyok keresni egy másikat, de ez már kifutott termék.
Hiába böngészek, egyszerűen egyiknél sincs szó arról, vajon van-e rajta jack csatlakozó a fülhallgató részére... Tud nekem ajánlani valaki 5-10 ezer Ft között 1-2 db-ot? Fontos, hogy vezetékes legyen!

Előre is köszönet!

Gergő

[ Szerkesztve ]

(#29096) Ayg0


Ayg0
senior tag

Sziasztok!

Genius KB-110X szerű (kép), klasszikus elrendezésű klavitúrát keresek, (media)gombok/háttérvilágítás és hasonló "extrák" nélkül annyi kitétellel, hogy a billentyűknek legyen legalább egy közepes erősségű ellentartása/tapintása (vagy, hogy nevezik ezt), és max 4 számjegyű legyen az ára.
Tipp valakinek?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#29097) Ezekiel Ston válasza SH4D0W2011 (#29082) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Köszönöm, ránézek erre a billentyűzetre is. :D
Vanir Köszi, ezt is meglesem, talán ez lesz lehet a jobb befutó a hamával szemben...

(#29098) Egon válasza haxiboy (#29093) üzenetére


Egon
nagyúr

Oké, de egy csendesebb membránossal összehasonlítva, még mindig hangosabb?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29099) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Magyar kiosztású aluminium billntyűzetet keresek, esetleg valaki tud ajánlani valami jobb félét?

(#29100) ivana válasza chester99 (#29099) üzenetére


ivana
Ármester

Az milyen? Aluházas szigetest? Vegyél applet.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.