Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) minek?:S válasza Entaro (#30646) üzenetére


minek?:S
őstag

& (#30647) Domonkos

Köszönöm. :R

Esetleg még tudtok mást mondani? Hogy megkönnyítsem a dolgunkat:

1.Mekkora összeget szánsz rá? ~10k
2.Használt szóba jöhet-e? Jó állapotú igen.
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? Gépelés/Játék egyaránt.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? Nekem teljesen mindegy, eddig az olcsóbbakból volt, tehát csak membránost és ollóst használtam.
5.Van-e valami elképzelésed? Numpad kéne, Világítás előny ha van, és csak kék, de nem kizáró ok, ha nincs,
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? Jó lenne magyar kiosztás.

Az általatok összeállított listából néztem és ott a Cougar 200K még talán tetszene is, de miért van kihúzva?
Illetve néztem mást is: Hama uRage Illuminated Gaming, A4Tech Bloody B418. Utóbbi nagyon tetszik. Ezekről mi a véleményetek? Amennyiben nem jók, akkor miért nem?

Üdv.:M.

(#30702) eagleberg válasza coolpet (#30697) üzenetére


eagleberg
tag

Nekem van egy ilyenem, és attól hogy Kailh kapcsolós még jó billentyűzetnek tartom. Az árához és tudásához (magyar és normálisan világít, amit látsz is sötétben, normálisan néz ki, a ház és a gombok anyaga, tapintása is kellemes, kapcsolók nyomásereje is ideális középút) arányosan az egyik legjobb választásnak tartom. Én ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#30703) Domonkos válasza minek?:S (#30701) üzenetére


Domonkos
Ármester

A cougar azert nem ajanlott (mert ha visszakeresel), elegge sok panasz eri mostansag.
Ami nekem ebben az arkategoriaban 2 favoritom:
dell l100
lenovo preferred (variansok)
Szamomra sokkal jobbak, mint akarmelyik mas ma kaphato membranos billencs - viszont ezektol sem kell azt varni, hogy 5-10 ev utan ugyanazt a szintet fogjak tudni hozni, mint kibontas utan.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30704) nyunyu válasza rvs (#30698) üzenetére


nyunyu
félisten

Apple nem sokáig használta a bigass Returnt, talán csak az első egy-két Macintoshnak volt ilyenje:

87 körül már egysoros Returnt használtak:

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30705) FireKeeper válasza minek?:S (#30701) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sokunknak volt problémája ferde gombokkal, iletve olyan is volt aki lekopó kupakokra kapaszkodott. de ha ki tudsz fogni egy olyat aminek minden gombja rendesen áll, akkor megpróbálkozhatsz vele, mert am elég jó biller, főleg annyiért.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30706) Ringman válasza minek?:S (#30701) üzenetére


Ringman
nagyúr

lenovo preferred/fingerprint/etc szerintem is rendben van.

(#30707) coolpet válasza eagleberg (#30702) üzenetére


coolpet
senior tag

Es mennyire tartod hangosnak?

Nekem most egy Microsoft Wired Keyboard 600-am van.
Gyakran elofordul(mondjuk az ido 99%-ban), hogy akkor hasznalom a gepet, mikor a parom TV-zik mogottem.
Ez a Brown kapcsolos:
Tactile feedback?
Clicky vagy Non-clicky?

Dobnal a magyak kiosztasurol egy shotot? Sehol nem talalok kepet ilyen layouttal rola.
A hattervilagitas mellekes, mert vakon szeretnek megtanulni gepelni, es egyebkent is van kislampam :)

Koszi!

(#30708) Frogged válasza coolpet (#30697) üzenetére


Frogged
aktív tag

Ha tesoro és nem lényeg a világítás akkor a sima durandal pár forinttal olcsóbb és jobb is mint az excalibur mivel cherry MX kapcsoló van benne nem kailh.
Az benne van az ajánlott listában is az excaliburral ellentétben.

Egy kérdés Varoz kollégához: te már régóta használod a Rippjaw-ot van a hátulján egy kapcsoló egy G és egy S betű jelöli a 2 állást te tudod hogy mi célt szolgál?
Se a honlapon se a füzetében nem találtam róla semmit.

(#30709) dugo_ válasza Frogged (#30708) üzenetére


dugo_
veterán

G állásban NKRO, S-ben 6-KRO.
[link]

De a G.Skill FAQ is magyarázza:

Q:
What does the “G” and “S” stand for on the switch (next to the pass-through audio jack)?

A:
This switch allows setting for standard 6-key rollover (“S”) or for full n-key rollover (“G”). Some legacy software, older systems, or BIOS may not support full n-key rollover, so we recommend setting to “S” for standard 6-key rollover if you have issues with keys not responding in these situations.

[ Szerkesztve ]

(#30710) Frogged válasza dugo_ (#30709) üzenetére


Frogged
aktív tag

köszönöm az infót :R

(#30711) Scooby


Scooby
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e, de nem találtam külön topicot. Én bill+egér combo-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Üdv
Dani

Minek az?

(#30712) Domonkos válasza Scooby (#30711) üzenetére


Domonkos
Ármester

Hajra!

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30713) eagleberg válasza coolpet (#30707) üzenetére


eagleberg
tag

Az excaliburban brown switchek vannak.
Tehát tactile, non-clicky.
Hangos. Kb mint minden brown.
Képet nem tudok mert lent van a garázsba :)
Most épp másikat használok, de ez az egyik kedvencem.

(#30714) Scooby válasza Domonkos (#30712) üzenetére


Scooby
aktív tag

Az öreg Logitech Wave bill+egér párosom kezd haldokolni, és szeretném lecserélni. A problémám az, hogy Logitechből csak az MK710-et találtam ami megfelelő lenne a kis kombóm pótlására, de az meg nincs magyar kiosztással, csak angollal. Mivel Ti kenitek vágjátok a témát tudnátok nekem ajánlani egy a jelenlegihez hasonló minőségű bill+egér párost? Ha nincs ilyen a piacon akkor kérhetem, hogy ajánljatok nekem külön billentyűzetet és egeret? Nem vagyok nagy gamer, de azért szoktam játszani. A fő szempont a kényelem mert sokat gépelek, és a vezetéknélküliség!

Előre is köszönöm!
Dani

Minek az?

(#30715) Ringman válasza coolpet (#30707) üzenetére


Ringman
nagyúr

Dobnal a magyak kiosztasurol egy shotot? Sehol nem talalok kepet ilyen layouttal rola.
A hattervilagitas mellekes, mert vakon szeretnek megtanulni gepelni, es egyebkent is van kislampam

akkor a helyedben nem ragaszkodnék a magyar kiosztáshoz, mert nemsokára úgyis mindegy lesz :)

(#30716) Domonkos válasza Scooby (#30714) üzenetére


Domonkos
Ármester

Bill + eger kombokat nem igazan szoktunk ajanlgatni, mert a parosnak legalabb az egyik tagja pocsek szokott lenni.
Ha egy kicsit szukitened a lehetosegeket - foleg az osszefoglalo alapjan, akkor egesz korrekt billencset fogunk tudni ajanlani - egeret meg majd a tarstopikban kerhetsz :)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30717) Scooby válasza Domonkos (#30716) üzenetére


Scooby
aktív tag

1.Mekkora összeget szánsz rá? A kettőt(bill+egér) együtt szeretném 30k-ból megúszni, mert ennyiért van MK710-is.
2.Használt szóba jöhet-e? Nem!
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? Gépelés, kevés játék. A régi haldoklik!
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus) Passz! Amit most használok tökéletes gépelésre!
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?) Num kell, világítás nem feltétel, csuklótámasz kell, vezetéknélküli igen,kényelmes legyen rajta gépelni, program nem kell.
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk) Amennyiben lehetséges legyen magyar!

Előre is köszönöm!
Dani

[ Szerkesztve ]

Minek az?

(#30718) nyunyu válasza Scooby (#30714) üzenetére


nyunyu
félisten

K350 nincs magyar kiosztással?

Unifyingos lévén tetszőleges mai L egérrel párosítható a vevője, nem kell kettőt használni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30719) coolpet válasza Frogged (#30708) üzenetére


coolpet
senior tag

Nem feltetlenul kell tesoro, csak megfizetheto kategoria.
Hattervilagitas nem letszukseglet.
Viszont a Durandal szamomra egy design fail termek. A jobb felso sarka nagyon el lett...

Mi a kulonbseg a Cherry es a Khail kapcsolok kozott?

[ Szerkesztve ]

(#30720) coolpet válasza Ringman (#30715) üzenetére


coolpet
senior tag

Ezt most miert mondod?

Tervben van a vakon gepeles, de ha igy mennek a dolgok akkor az evekbe telik :)

Megszoktam hogy nezem a billt.

(#30721) coolpet válasza eagleberg (#30713) üzenetére


coolpet
senior tag

Meg nem volt szerencsem mecha billentyukhoz, de valahogy kiprobalnam.

Szoval nincs viszonyitasi alapom hangot illetoen a mostanihoz kepest.
Gondolom hogy hangosabb, de hogy mennyivel...

(#30722) Domonkos válasza coolpet (#30719) üzenetére


Domonkos
Ármester

A cherry az eredeti, melynek (ipari?) vedelmi ideje par eve jart le es kezdte masolni (tobbek kozt) a khail. Kicsit gyongebbnek tartjak oket, mint a cherry-t, de nem annyira rosszak azok sem. Mondjuk ha valasztani kell kozuluk, akkor inkabb a cseresznye.

(#30720) coolpet
Nem kell egy ev megtanulni vakon gepelni. En tobb, mint egy eve tertem at a standard HU-rol dvorakra (majd valtogattam a variansai kozul), de 3 honap utan mar kozel hasonlo tempoban ment vele a gepeles. Az elso 2-3 het borzalmas volt, de osszessegeben sokkal jobban tetszik ez. Egyszer ra kell szanni magad a megtanulasara es onnantol kezdve konnyu lesz. En a helyedben nem ragaszkodnek a magyar felirathoz sem - konnyit egy picit ez is :)

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30723) Scooby válasza nyunyu (#30718) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szia!

Egyetlen boltban találtam de az is UK és közel 18.000Ft amit sokallok! Az MK560-ast sehol sem találok! Mind a kettő kifutott termék, legalábbis extremdigital szerint!

Üdv
Dani

Minek az?

(#30724) coolpet válasza Domonkos (#30722) üzenetére


coolpet
senior tag

Nem csak en hasznalom a gepet :)
Ez az MS bill megvan vagy 5 eve mar, de ugy erzem kezd bekemenyedni a membran.
Na azert kene HU, mert asszony azon tolja, en meg mindig szivok vele mert programoztam es angolt szoktam meg.

Meg kell tanulni a HU-t.

(#30725) Ringman válasza coolpet (#30720) üzenetére


Ringman
nagyúr

gyorsan hozzá lehet szokni, vagy az elején matricázhatod is - aztán leszeded.

persze ha más is használja, az más kérdés.

(#30726) coolpet válasza Ringman (#30725) üzenetére


coolpet
senior tag

Ha teszem azt meghuzom 20K-nal a hatart, es engedek abbol, hogy akar kuldfoldrol is rendelheto, akkor mi johetne szoba? CHerry Brown-nal maradjunk es HU.

(#30727) Varoz válasza speed471 (#30700) üzenetére


Varoz
őstag

Épp erről beszéltem eddig is, csak neked az alapok se voltak meg, de látom végre leesett. :D
A tiéd valami köztes megoldás, franc se tudja miért, mint fentebb volt már linkelve, Cherry is csinált ilyet. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30728) speed471 válasza Varoz (#30727) üzenetére


speed471
aktív tag

eddig is tudtam nem nem estek le a alapok....... Csak nekem mindig ilyen billjeim voltak!

De min1 :U

De ha ezt nézünk inkább nevezném ansi nak :)
Viszont innen a ph-ról akkor is hiányzik a 4-ik fajta :))
És még mindig nem derült ki hogy pontosan mi is ennek a elnevezése :DD
Nem mint ha nagyon lenne lényege, csak hajt a kíváncsiság :U

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#30729) Domonkos válasza speed471 (#30728) üzenetére


Domonkos
Ármester

>Viszont innen a ph-ról akkor is hiányzik a 4-ik fajta
Naja - mert ez egyaltalan nem Népszerű. Ha nem csak azokat vennenk, akkor kilometeres is lehetne az osszefoglalo. :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30730) Brett001 válasza Scooby (#30723) üzenetére


Brett001
aktív tag

Ez a Logi nem jó?

Pcx-nél van, magyar kiosztással is lehet kapni.

[link]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#30731) Varoz válasza speed471 (#30728) üzenetére


Varoz
őstag

Mert valószínűleg ez nem igazán külön kiosztás, csupán tojtak a szabványra szerintem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30732) speed471 válasza Varoz (#30731) üzenetére


speed471
aktív tag

Érdekes vélemények vannak... még egyszer leírom sok helyen látok ilyet és nekem is csak ilyen billjeim volakt a elmúlt 15 évben :U

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#30733) Entaro válasza coolpet (#30726) üzenetére


Entaro
tag

Ilyen nincs.

(#30734) lionskull


lionskull
tag

Sziasztok, csendes, vagy legalábbis halk billentyűzetet keresek 5000 forint alatti kategóriában, eddig ezeket találtam, melyik jobb, illetve elfogadható minőség? Nem feltétlenül játékra, inkább böngészésre irkálásra, magyar kiosztásút. Lapos kialakításút, tehát láb nélküli, nem dönthető darabot nem szeretnék. Viszont nem baj ha van a lábazaton csúszásgátló.
V7 KU100(erre ugyan angolt ír de a kiosztása alapján könnyen átkonfigurálható)
A4Tech Kx-100
Dell KB216
Egyéb ajánlat?

(#30735) Scooby válasza Brett001 (#30730) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szia!

Ilyen van bent a cégél és valami katasztrófa az egere! A jelenlegi Wave és az MK710-is azért ettől jóval jobb minőségű egeret tartalmaz. Megmondom őszintén, hogy ha így marad akkor mk710 lesz és átmatricázom, mert nem nagyon látok más megoldást. Aprón találtam egy mx5500-ast ami elméletileg bontatlan. Várom hogy az eladó válaszoljon.

De szívesen várok csak bill-t és a társtopicban kérek egérre ajánlást.

Üdv
Dani

Minek az?

(#30736) minek?:S válasza Domonkos (#30703) üzenetére


minek?:S
őstag

& (#30705) FireKeeper & (#30706) Ringman

Köszönöm. Akkor ahogy látom, lenovo lenne a legjobb. Sulinkban olyan(is) van, és valóban nem rosszak.

Esetleg erről tudnátok szólni pár szót, pro-kontrát, mert nagyon megtetszett, de sok infót nem találtam róla.. csak pár érvet mellette-ellene. Hálás lennék. :)

Üdv.:M.

(#30737) Domonkos válasza minek?:S (#30736) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nekem 2 dolog van ellene igy latatlanban:
- membranos es +10k
- ronda
Mondjuk nem nyomkodtam meg ezt a tipust soha, szoval lehet hogy bevalik; de amennyi billentyuzetet en kiprobaltam eddig, ezert nem adnek 10k-nal tobbet.
Akkor mar inkabb ez.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30738) Ringman válasza Domonkos (#30737) üzenetére


Ringman
nagyúr

egy ilyet én is vettem 900-ért még kb fél éve :)

---
más:

vajon miért van - szerintem kb egyedüliként - a magyar kiosztásban a 0 a bal felső sarokban?
hogy ne ékezetes betű legyen ott?

(#30739) Domonkos válasza Ringman (#30738) üzenetére


Domonkos
Ármester

Szerintem hogy eggyel kozelebb kerulhessen az a reteksok ekezetes karakter. :)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30740) Ringman válasza Domonkos (#30739) üzenetére


Ringman
nagyúr

több értelme lett volna a sarokba pl. az ű betűt tenni, aztán a maradékot elrendezni másképp
már csak azért is, hogy a 60%-os billentyűzeteken ne az esc-re kerüljön a nulla - persze nyilván ez nem volt szempont, de vsz több nullát ütöttem le, mint ö betűt.

(#30741) Domonkos válasza Ringman (#30740) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ebben egyetertek - bar nem hiszem hogy a layout kialakitasanal olyan nagy szerepet jatszottak volna a 60%os billencsek. :D
Amugy meg ha mar itt tartunk, akkor annak sincs sok ertelme hogy a felso szamsor nem a shift-retegre kerult viszont a !, (, ), ? -hez meg kell egy masik billentyu; sot ha eggyel meg tavolabbrol nezzuk a dolgot, akkor a qwertz is f :P s.
De hat ez van. Az ember addig nem nyugodhat, mig meg nem alkotja a sajat kiosztasat ;]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#30742) Brett001 válasza Scooby (#30735) üzenetére


Brett001
aktív tag

Hát igen ez a gond a kombókkal, hogy a két cucc közül valamelyik gyengébb, általában az egér. Pedig most én is kombót néztem ki - CM Masterkeys Storm Lite - ott is a billentyűzet a sikerültebb, az egér tök átlagos. De nekem az jó lenne tartaléknak, mert a jelenlegi egerem nekem megfelel. Bár az is lehet, hogy mégis megrázom magam és beruházok egy mecha billre, így olvasva a hsz-eket meg hallva a tapasztalatokat egyet kell értenem azzal, hogy +10k-t nem érdemes gumis billért kiadni. Én 20k-t szabtam meg plafonnak, de lehet, hogy muszáj lesz áttörnöm. :D A Cougar 200K ebben a 9-10k körüli árfekvésben (lenne) az ideális, ollós, magyar, háttérvilágítás, de hát nekem is gond volt vele (kopó kupakok, kipotyogó Space) és visszakértem a pénzt. Pedig nyáron nagyon örültem a Cougarnak, hogy van egy jó, megfizethető billentyűzetem. Szóval megy tovább a tanakodás....

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#30743) FireKeeper válasza Brett001 (#30742) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem olyan szutyok az az egér mint sokan elsőre gondolják :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30744) Scooby válasza Brett001 (#30742) üzenetére


Scooby
aktív tag

Nekem annyira nincsenek nagy igényeim, mert nem vagyok HC játékos. Engem nem érdekel a 10milla dps és társai. De az mk520 valami katasztrófa tényleg! Megnéztem a CM-et amit írtál, de látom, hogy vezetékes, nekem meg elsődleges, hogy vezeték nélküli legyen!
Várom a szakik ajánlását, aztán meglátom mi lesz!

Üdv
Dani

Minek az?

(#30745) FireKeeper válasza Scooby (#30744) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a milla DPS a HC játékosokat sem :) max akiket fizet xy gyártó, hogy hazudják az ellenkezőjét :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30746) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!
Billentyűzetet szeretnék venni az új gépemhez.

1.Mekkora összeget szánsz rá?
Max 9k
2.Használt szóba jöhet-e?
Nem
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
Netezés,játékok pl:the crew,NFS,GTA 4-5, bf3,cod,war thunder stb.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
Nekem mindegy
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
Vezetékes legyen,kell a numpad
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
Ragaszkodom a magyar kiosztáshoz.

Eddig egy elképzelésem van ami tetszik:
CANYON Hazard CNS-SKB7

(#30747) scabi78


scabi78
senior tag

Razer Deathstalker billentyűről mi a véleményetek? Milyen világítós (nem kell giccs) billentyűt ajánlanátok aminek van csuklótámasza is?

1.Mekkora összeget szánsz rá?
10 körül
2.Használt szóba jöhet-e?
igen
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
játékok, kevés munka és általános felhasználás
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
mindegy
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
vezetékes, numpad kell, csuklótámasz legyen, világítás is kell
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk)
magyar legyen

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#30748) nyunyu válasza scabi78 (#30747) üzenetére


nyunyu
félisten

Razer meg a magyar kiosztás mióta összeegyeztethető fogalmak?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30749) scabi78 válasza nyunyu (#30748) üzenetére


scabi78
senior tag

Ha otthon lennék a témában, akkor nem itt írogatnék... :F :W

Tiszta Windows, rendes ház!

(#30750) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Redragon Kala mechanikus billel van valakinek tapasztalata? 14k, megér annyit? Mennyire gagyi? Régen volt egy Blackwidow billem, gondolom azért nem egy szinten vannak. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.