Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#77039) Worbi90


Worbi90
csendes tag

Sziasztok!

Már egy jó ideje gondolkodom egy erősebb asztali gép összeállításában, monitor nélkül max 180 - 200.000 értékben. A gép félig tervezésre (3D-s CAD programok), illetve játékra lenne használva. Próbáltam ár-érték arányban jó alkatrészeket nézni és a köv. lista született, amiről a véleményeteket kérném:

Processzor: Intel Core i5 4460 ~ 47k.-
Alaplap: Asrock H97 Pro4 ~ 24k.-
Hűtő: DeepCool GAMMAX 300 ~ 5k.-
Memória: Kingmax 4x2GB 1600MHz ~ 24k.-
HDD: Western Digital 1TB 64MB ~ 20k.-
Táp: Thermaltake 530W Smart SE ~ 15k.-
Ház: Sharkoon VS3-S ~ 7.5k.-

Videókártya: Ezen még töprengek, mert eddig néztem a Gigabyte GTX750 OC 2GB DDR5 GV-N750OC-2GI típusú kártyát 34k.-, de ennek csak 128bit a memória sávszélesség, és nem tudom hogy ilyen processzor esetén fellép e a bottleneck effect, amikor a kártya nem tudja kiszolgálni a processzort és lehúzza annak teljesítményét. Erről mi a véleményetek?

Válaszotok előre is köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.