Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Micsurin


Micsurin
nagyúr

furcsa... első végig játszás és garrus nem eresztet golyót ashley fejébe..... de szinte csak paragonom van ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10702) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy kis info a Magyarításról.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10703) robyg válasza Televan74 (#10702) üzenetére


robyg
senior tag

Nem irígylem szegény srácokat.

Már 2 éve csinálják. 1%ért négy óra meló.

Minden elismerésem nekik. :R

(#10704) Zoli133 válasza robyg (#10703) üzenetére


Zoli133
őstag

2 éve? Csak tavaly márciusban jelent meg a játék.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10705) janos666 válasza Zoli133 (#10704) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

És már rég kijött az utolsó DLC...
... és sajnos valószínáleg patch is, bár nem tudom mennyi bug maradt még meg máig, az EC DLC-kor vettem elő utoljára.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10706) leviske válasza janos666 (#10705) üzenetére


leviske
veterán

Egy patch-nek még kell jönnie, mert kiveszik belőle az online pass-t. Az meg sok bugot megszüntethet úgy önmagában is.

[ Szerkesztve ]

(#10707) #85552128 válasza leviske (#10706) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem lesz már patch.
Az online passos dolog is csak az x360/ps3 verziókat érinti, de ott már megoldották: [link]
PC-hez eleve ingyen adták az online pass-t az origines aktiválás mellé.
Amúgy rengeteg bug maradt még benne, az egyjátékos és többjátékos módban is, amiket főleg a DLC-k okoznak.

[ Szerkesztve ]

(#10708) leviske válasza #85552128 (#10707) üzenetére


leviske
veterán

"PC-hez eleve ingyen adták"

Mert boxon és PS3-on külön megkellett venni? Az onlinepassnak az volt a lényege, hogy nehezítse a használt játékokkal való kereskedést, nem a játék árának növelése.

Mindenesetre kár, mert megint a hülye online passos azonosításuk miatt dobott ki a multi, mert gondolom megint cseszik a szervereiket és akkor miért ne szívna aki volt annyira hülye, hogy megvette...

(#10709) #85552128 válasza leviske (#10708) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tudom, hogy nem kellett külön megvenni ott sem, csak használt játéknál, de akkor valami 10 USD volt.
PC-n az origin kód automatikusan aktiválja az ME3 licencet és az Online Pass-t is, bár nem is értem miért vezették be (+1 hibalehetőség) mikor az origin miatt eleve felhasználói fiókhoz kötött a játék.

[ Szerkesztve ]

(#10710) leviske válasza #85552128 (#10709) üzenetére


leviske
veterán

Hm, nekem úgy rémlik a ME3-hoz is és a DA2-höz is volt külön op és kellett is várni, míg a régióban feloldják a játékot.

(#10711) GAbre


GAbre
veterán

Ez most mi?

Avatar

(#10712) Sheldon válasza GAbre (#10711) üzenetére


Sheldon
tag

Esetleg Origin és/vagy gép újraindítás? :F
Elvileg az Originnel nem stimmel valami, de aztán ki tudja...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10713) vitaro válasza GAbre (#10711) üzenetére


vitaro
senior tag

Hülye az Origin. Nálam heti rendszerességgel eljátssza ezt. Elég a játékot újraindítani.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10714) GAbre válasza vitaro (#10713) üzenetére


GAbre
veterán

Origin restart=semmi
Game restart=semmi
Gép restart=semmi
Reinstall,jah utánna jó!
Király... :W :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#10715) Sheldon válasza GAbre (#10714) üzenetére


Sheldon
tag

De legalább jó lett... :((( :U

Amúgy nekem mostanában semmi bajom nincs az Originnel, de ilyenkor azért gratulálnék annak, aki leprogramozta a Steam"ellenfelét"...

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10716) robyg válasza GAbre (#10711) üzenetére


robyg
senior tag

Tegnap elindítottam az Origint mert nekem úgy van beállítva hogy én indítsam.

Feljött egy ablak amibe az origin megkérdezi hogy 0-10ig értékelve mennyire ajánlanám egy barátomnak a progaramot:

A NULLÁT csekkoltam be majd azt külddtem el.

Nekem most például olyan gondom van ha ME3zok hiába nyomon a Shift+F1et hogy bejöjjön az origin panel nem jön be.
Már megvátoztattam Ctrl+F1 re meg mindenre ami csak létezik de nem reagál gondolom reinstallálni kéne programot.

Ui.: Ezek után mit várnak,Idióták. Nem tudják ezt nyamvadt programot megírni jól.Régen csinálta a Lost Connectiont most az megszünt (csak el ne kiabáljam) helyette meg van ez. ??????

(#10717) Televan74


Televan74
nagyúr

Mass Effect 3 Multiplayer kérdőív eredmények.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10718) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10719) #85552128 válasza Televan74 (#10718) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nagyából ugyanazt kaptuk, csak kicsit módosítva és az EC+Leviathan után már nincs is bajom a befejezéssel.
Őszintén szólva a két választási lehetőség láttán még az EC nélküli endinget is jobbnak találom, noha azzal is csak az volt a bajom, hogy nem volt pár dolog megmagyarázva és a galaxis sorsa sem bemutatva.
Illetve a Leviathan is kellet bele, hogy összeálljon a kép.

[ Szerkesztve ]

(#10720) Zoli133 válasza #85552128 (#10719) üzenetére


Zoli133
őstag

Leviathan tényleg kötelező, de az EC nekem nem adott a játékélményhez semmit.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10721) #85552128 válasza Zoli133 (#10720) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem pont azt a pár +képkockát ami megmagyarázott pár elég érdekes dolgot.
Illetve a kis videók, hogy miképpen alakult a galaxis és a "főbb" népek sorsa nagyon tetszett, még úgy is hogy nagyon kevés ilyen volt.
Azt viszont sajnálom, hogy ehhez külön DLC-t kellett kiadniuk, szerintem 3 játék és majd 100 óra után ennyit megérdemeltünk volna egy jobb minőségű cutscene formájában.

[ Szerkesztve ]

(#10722) zolee0307 válasza Televan74 (#10718) üzenetére


zolee0307
őstag

Nem lett volna rossz ez a sztori, ugye a 2. részben van rá utalás, sajnáltam is, hogy az a rész nem lett befejezve, lezárva.

Ebben a sztoriban is bőven lett volna annyi, mint amit megcsináltak.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#10723) VoidXs válasza zolee0307 (#10722) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Be lett fejezve, rá is jött még az Extended Cut, csak a közösségre bízzák a végkifejlet eldöntését, akárcsak az Eredetben, amit nem akarok elspoilerezni, de csak 3 évre rá jöttek rá a valódi végére.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10724) janos666 válasza zolee0307 (#10722) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én nem sajnálom, hogy kukázták a "dark matter" témát. A 2. rész idején a csapból is fekete anyag folyt minden sci-fiben. Bár olyan tekintetben vicces, hogy talán épp emiatt a legtöbb sorozat szinte mind kukázta is, és a sötétben maradtak ezek a fekete szálak. Úgy tűnik a végén már mindenki félt, hogy őt is csak elnyeli. :DDD

Az Eredet-nek va valami nem egyértelmű befejezése? Ohh. Lehet megnézem újra aztán elolvasom a poiler-t. :U

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10725) Ryder62 válasza #85552128 (#10721) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem már csak annyi bajom van a végével hogy álló képkockákat mutatnak. Meg néhány érdektelen karaktert pl Jacob.. Helyette mutathatták volna Liarát, Garrust vagy Talit.

De legalább van vége nem úgy mint a Half Life szériának XD

Szvsz a Dark Enegys még rosszabb lett volna mint ez.

(#10726) leviske válasza Televan74 (#10718) üzenetére


leviske
veterán

Azért azt sajnálom, hogy a ME2-es felvezetést követően egy az egyben kukában landolt a dolog. Főképp, hogy több értelme van, mint a "még a végén olyan robotokat alkotnak, akik kiírtják az életet ezért mi robotok kiírtunk sok életet". És így lett volna értelme annak a fajta arroganciának, amit az első két rész során képviseltek.

Tény, hogy ez amolyan Dragon Age Origins-féle két választásod van: meghalsz és kiszállsz vagy adsz esélyt a folytatásnak zárás lett volna, ami 2-3 év csend mellett a folytatásig kissé fájó lett volna, de szvsz erre volt 2 évig építve a sorozat. Nem lett volna rossz, ha ezt használják fel, függetlenül attól, hogy a végét még nagyobb felháborodás járta volna körül.

(#10727) Televan74 válasza leviske (#10726) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez azért lehet , de ez csak egy saját fantazmagória, mert nem Drew Karpyshyn írta a harmadik részt. Már a második résszel is gondok voltak,hogy EA multit szeretett volna belerakni a játékba, de ott még közbe szóltak a szerződések. A harmadik rész "legjobb" vége is erről árulkodik, mikor Shep fellélegzik, ezt csak akkor tudtad elérni ha multiztál. És ha multizol nem mindenki olyan türelmes mint egyesek,hogy megvárják még összejön a megfelelő pont, tehát vásárolnak pontokat.Ezért is kellett dobni az eredeti két utas végjátékot.

Meg másik ily magvas gondolatom, hogy a anyagilag nem érte meg folytatni a Mass Effectet ebben a felállásban, mivel a színészek túl nagy pénzeket kezdtek el követelni. Inkább temesse el mindenki Shepet magában. Valami új lesz címszóval csinálunk egy új mass effectet, harmad annyi pénzből.

Lehet ,hogy tévedek , de valahogy így látom a dolgokat.

Ui.: Drew Karpyshyn egy zseni , most olvasom a Revan című regényét. Én sajnálom,hogy nem ő fejezte be a harmadik részt.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10728) #85552128 válasza Televan74 (#10727) üzenetére


#85552128
törölt tag

"És ha multizol nem mindenki olyan türelmes mint egyesek,hogy megvárják még összejön a megfelelő pont, tehát vásárolnak pontokat.Ezért is kellett dobni az eredeti két utas végjátékot."

Ezt a részét valahogy nem értem.
Multiban kétféleképpen lehet növelni az effective military strengthet /readynesst és egyikért sem kell fizetni:
- Eléred egy kasztnál a 20-as szintet és előléptetéssel kapsz +10-et (illetve a fejlődés során is valamennyit).
- Minél többet játszol annál nagyobb a galactic readyness százaléka.

Ha a singleben nagyjából megcsinálsz mindent akkor maximum a readyness százalék miatt nem kaptad meg az összes befejezést, az viszont néhány multiplayer játékkal növelhető és így gyakorlatilag megduplázódik a millitary strenght.
Tehát aki csak kipróbálás (1-2 játék) szintjén is belenézett a multiba és csutkára tolta a single-t nem létezik hogy nem kapta meg az összes befejezést.
De ha még importált karaktered is volt és jól döntöttél mindhárom játék során akkor megkockáztatom, hogy multizni sem kellett (nekem 50%-os readynessel és 1->2->3 importált karakterrel csak azért nem volt meg a szintézis mert rengteg melléküldetést kihagytam, illetve már nem volt elérhető amikor csináltam volna).

[ Szerkesztve ]

(#10729) KubanitoS válasza janos666 (#10724) üzenetére


KubanitoS
veterán

A lényeg: Dicaprionak nem a pörgettyű a toteme, az a halott feleségéé volt. Az ő toteme a jegygyűrűje, amelyet viszont csak az álmaiban visel, a valóságban nem, ergo a film utolsó jelenete a valóságban játszódik

Az endinges témába inkább nem szeretnék belefogni, hiszen nekem a mai napig hatalmas csalódás az egész és ez már eléggé lerágott csont kategória...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10730) Televan74 válasza #85552128 (#10728) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mit nem lehet ezen érteni , ha multizol , és nem vagy türelmes ,és több pénzed van mint eszed, akkor bizony BW vagy Origin pontokért fogsz packokat venni, tudom nálunk ez nem divat.
Valami összefüggés azért van a pontokért való vásárlás és a legjobb befejezés között. Nem? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10731) Zoli133 válasza #85552128 (#10721) üzenetére


Zoli133
őstag

Az a pár képkocka nekem fejben is teljesen jól összeállt, hisz a legtöbbje elég logikusan következik. (szerintem)

(#10727) Televan: Múltkor én is szemeztem azzal könyvvel, de majd következő hónapban. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10732) #85552128 válasza Televan74 (#10730) üzenetére


#85552128
törölt tag

A leggyorsabban akkor lehet a legjobb befejezést MP-vel elérni ha játszol, ez növeli a karakterek szintjét és a Readynesst is.
Ha előléptetsz kapsz 10 N7 pontot és +75 a TMS-hez, illetve pár százalékot a readynesshez, ami viszont a teljes EMS-t nézve már jelentős növekedés.
Ha packokat veszel, a readyness NEM növekszik, ahhoz játszani kell, lehetőleg eltérő bolygókon, hogy minden rendszerben növekedjen.
A karakterek szintje növekedhet packokkal, de ha valaki ennyire hülye/lusta volt hogy ilyenhez folyamodjon az meg is érdemelte a lehúzást főleg hogy ehhez több száz dollárt kell BW pontokra költenie, mivel rettentő kevés XP-t ad és a random store-nak köszönhetően még az sem garantált.
Ráadásul a játékokért kreditet kap, amit szintén költhet pakkokra.

Egyébként utánanéztem: az alapfelállásban is elérhető minden mp nélkül, az EC-ben meg még lejjebb vitték a szükséges pontokat.

[ Szerkesztve ]

(#10733) Televan74 válasza #85552128 (#10732) üzenetére


Televan74
nagyúr

Erről nem nyitok vitát. Én sem tudlak meggyőzni téged a saját igazamról és te se engem. Meddő vita lenne csak. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10734) Ryder62 válasza Televan74 (#10727) üzenetére


Ryder62
őstag

"Meg másik ily magvas gondolatom, hogy a anyagilag nem érte meg folytatni a Mass Effectet ebben a felállásban, mivel a színészek túl nagy pénzeket kezdtek el követelni. Inkább temesse el mindenki Shepet magában. Valami új lesz címszóval csinálunk egy új mass effectet, harmad annyi pénzből."

Ezt nem értem. Egy trilógiát hova folytattak volna?
Shepet sem azért ölték meg hogy véletlenül se legyen köv. ME vele, hanem szimplán történeti és írói meggondolásból.

(#10735) -KP- válasza Ryder62 (#10734) üzenetére


-KP-
addikt

még hogy nem lehet folytatni?

Mi van a leviathanokkal? láttuk a dlc-be mire képesek. Majdnem totál kiírtott fajok, majdnem totál lenullázott hadseregeivel szemben szerintem simán felvennék a versenyt. ha a reaperek eltűntek, nem fognak csak úgy jópofizni. Na meg ők ugye minden fajt alacsonyabb rendűnek tekintettek, akiket arra használtak, hogy őket szolgálják. végignézték az összes ciklust, ahogy a reaperek halomra öltek mindenkit és rohadtul nem érdekelte őket egyetlen faj sem. simán elképzelhető hogy elkezdenek kontrollálni embereket/más fajokat szépen csendben meghúzódva a héttérben, most hogy a reaperek már nincsenek, hogy ismét uralkodó faj lehessenek.

van egy cerberus bázis a collector bázis helyén. lehet hogy a cerberus hq elpusztult, de ahogy az illusive man mondta, az eszme fennmaradt. A szervezetet pénzelő emberek kiléte pedig ismeretlen.

rachni. velük mi lesz?

krogan genophage megszűnt, vajon békések maradnak?

vannak eltűnt és meg nem talált relék.

blue suns/bloodpack/eclipse - a bűnözők hirtelen békés jófiúk lesznek?

vannak inaktív/eltűnt relék, galaxisban fel nem fedezett részek. ki tudja ott mi van...

holtan hever minden bolgyón egy valag halott/inaktív reaper, mi lesz a technológiájukkal?

[ Szerkesztve ]

(#10736) oriic válasza -KP- (#10735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remelhetoleg ezek valamelyike benne lesz ME 4ben.

Live-Die-Respawn

(#10737) Televan74 válasza Ryder62 (#10734) üzenetére


Televan74
nagyúr

A történeti és írói meggondolás, szerintem egy bullshit. És a többi szót nem is írom le , mert ki kellene sípolni a képernyőt. ;]

(#10736) orichalcos Úgy legyen.
Bár szerintem 80% -ba coop multi lesz a következő rész és csak 20% -ban fog a történeten alapulni.Az biztos ,hogy mielőtt megveszem majd ,elolvasok egy - két tesztet,leírást. És ha továbbra is a történet fog dominálni benne én biztos vevője leszek a folytatásnak. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10738) #85552128


#85552128
törölt tag

Én arra vagyok kíváncsi, hogy fogják megoldani az importálást ME4-re (eddig úgy van, hogy lesz).
Ugye a 3 vég (a színárnyalatok ellenére :DD ) eléggé eltérő, a 4. meg szerintem nem vihető majd át, ha tippelnem kellene ebből szintézis lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10739) Televan74 válasza #85552128 (#10738) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én only destroy endinges vagyok. Akkor nekem nem lesz Mass Effect 4? :DD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10740) #85552128 válasza Televan74 (#10739) üzenetére


#85552128
törölt tag

A 4-nél arra gondoltam mikor lelövöd a gyereket és végbe megy a harvest (vagy az is lehet, hogy jön az "új" trilógia egy másik cycle-ben :Y ).

Azért gondolom a szintézist, mert a másik kettőt (destroy, control) is ki lehet magyarázni azzal, hogy idővel ugyanúgy megint fellázadtak a gépek az alkotók ellen és elkezdték irtani egymást, s csak így lehetett megoldást találni.
A szintézist meg kétlem, hogy visszafordítható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10741) Zoli133 válasza Televan74 (#10739) üzenetére


Zoli133
őstag

Importálod a mentést és kiírja, hogy game over. :D

Egyébként volt már elégszer róla szó a topikban a folytatás/nem folytatást illetően, akkor is meddő vita volt, majd eldől mit csinálnak.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10742) KubanitoS válasza #85552128 (#10740) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most akkor lesz ME4? Én úgy tudom, ha lesz is valami, akkor nem ME4, hanem valami új történet lesz új főhőssel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10743) oriic válasza KubanitoS (#10742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen lesz, Frostbite motor lesz majd alatta.

Live-Die-Respawn

(#10744) vitaro válasza KubanitoS (#10742) üzenetére


vitaro
senior tag

A fejlesztők kérték, hogy ne ME4-ként emlegessük, mert még egyesek balga módon azt hiszik, hogy Shepard kalandjai folytatódnak, pedig nem. De hát mégiscsak könnyebb és gyorsabb leírni azt, hogy ME4 mint azt, hogy Untitled Mass Effect sequel.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10745) #85552128 válasza vitaro (#10744) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha az újságok és portálok megengedhetik magunknak szerintem édes mindegy hogyan hivatkozunk rá amíg nincs hivatalos címe és mint mondtad rövidebb :DDD

Amúgy ME3 megjelenésekor is azt nyilatkozták, hogy őrizzük meg a mentéseinket mert még "szükség lehet rá".
Ebből nekem az jön le, hogy azért a világ ugyanaz marad, de lehet más helyeken illetve a jövőben fog játszódni (Pl. más rendszer és esetleg lesz pár utalás azért kell a mentés).
Én pl. arra is kíváncsi lennék hová vonultak vissza a reaperek az utolsó betakarítás után és mit csináltak amíg fejlődtek a népek.

[ Szerkesztve ]

(#10746) zolee0307 válasza VoidXs (#10723) üzenetére


zolee0307
őstag

Én a sötét anyagos részre értettem, hogy nem lett befejezve. Az EC DLC-vel már nekem sem volt gond a végével. Bár azért látszik, hogy nem ezt akarták eredetileg, meg a sok ígérgetést nem tartották be

janos666: Én kiváncsi lettem volna, mit hoztak volna ki belőle. Nem, hinném, hogy rosszabb lett volna, mint az ahogy megcsinálták. Azért valahogy nem ilyen teóriára számítottam a kaszásokkal kapcsolatban, mint amit a 3. részben megismertünk. Meg a "csodafegyver" is kicsit sablonos.

Mondjuk várom a magyarosítást, mert azért mindent nem értettem meg a játékból.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#10747) vitaro válasza #85552128 (#10745) üzenetére


vitaro
senior tag

Az nem lenne túl érdekes, ha jól emlékszem az első részben azt mondják, hogy intenzív alvást folytatnak. Ezért hagyták hátra Sovereign-t, ő is húzza a lóbőrt ideje nagy részében, néha felkel megnézni milyen szinten vannak a fajok, aztán ha elérkezettnek látja az időt, hívja a többieket.

Rengeteg lehetőség rejlik még az ME univerzumban, de bármit is csinálnak a fejlesztők, nagyon oda kell tenniük magukat, hogy megvegyem a folytatást, a harmadik rész oltári csalódás volt...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10748) #85552128 válasza zolee0307 (#10746) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én nem számítottam semmire, bár azt sejtettem, hogy a főhős meghal.
Igazából halvány lila fogalmam nem volt hogyan akarják ezt befejezni. (bár lehet nekik se :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#10749) janos666 válasza vitaro (#10747) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekesen jött volna össze a sötét anyag kutatás és a mélyalvás. :D Mármint egy olyan verzióban, ahol a Reaper-ek azért aratnak, hogy féken tartsák a sötét anyag babrálását és azért szaporodnak közben, hogy tudást gyűjtsenek a probléma megoldására. Biztos "meg akarták álmodni." :P

Nekem egyre jobban tetszik az ME3 vége, még ha szubjektíven nem is tetszik az, ami felé húzok, hogy mit is jelent ez rám (az én karakteremre) nézve (kvázi critical mission failure és game over).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10750) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.