Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) alratar válasza zolee0307 (#11700) üzenetére


alratar
addikt

THX.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11702) TWO40VIDEO válasza zolee0307 (#11700) üzenetére


TWO40VIDEO
csendes tag

De jó! :) itt van Femshep a 3-ból a második részben....szerintem a második részben fényévekel szebbek voltak a karakterek...[link]

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#11703) Apollyon válasza Ryder62 (#11698) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De a hangja viszont ugyanaz, amit nem lehet megváltoztatni, szóval sztem mindegy :D
Mondjuk a nőknél lehet én is bepróbálnám ezt az oldalt, de még csajszival sosem toltam a szériát. Volt valami statisztika hogy a gémerek kb 19%-a tolja csak female Sheppel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11704) TWO40VIDEO


TWO40VIDEO
csendes tag

Magyar nyelvű kisfilm második részének első fejezete, Mass Effect és más környezetben, photoshoppal, lessétek meg: [link]

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#11705) Zoli133


Zoli133
őstag

Hali, egyik barátom, zöldebb mezőkre terelte játékát és egy problémába ütközött.

A régi mentésit nem engedi a játék betölteni mert a teljesen felesleges ruha DLC-t nem vette meg, de a mentés még azzal együtt készült. Van valami mód, arra hogy használható legyen a mentés a DLC megvétele nélkül?
Google ma nem a barátom

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11706) Zoli133 válasza Zoli133 (#11705) üzenetére


Zoli133
őstag

Lassú vagyok, save editor megoldotta.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11707) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok kéne nekem egy kis help.
Lehet én nézek be valamit, de sokkal inkább az a gyanúm hogy valami bugba ütköztem.

A fegyvernek nem a jelnél kéne lennie? Felfele már nem lehet menni, és lentről jöttem. (vissza menni nem is lehet)
Próbáltam már vagy 5x újraindítani a missziót, de semmi. :W

(#11708) Maxtreme válasza TWO40VIDEO (#11575) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ha már "idekeveredtem", én is.. :)

Enyém Shepard:

[ Szerkesztve ]

(#11709) Ryder62 válasza Maxtreme (#11707) üzenetére


Ryder62
őstag

De, pont az indikátornál kéne lennie.

(#11710) Maxtreme válasza Ryder62 (#11709) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát ezaz. Zsír hogy így a játék végén ütközök ilyen hibába. :W

(#11711) Ryder62 válasza Maxtreme (#11710) üzenetére


Ryder62
őstag

Restart Missionnal indítottad újra? Próbáltad régebbi mentéssel?

Ruha modot hogyan tetted fel?

(#11712) Maxtreme válasza Ryder62 (#11711) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen
Az a baj hogy régebbi mentésem kb a játék elejéről van :D (mindig csak a quicksavet használtam)

NA azt már passzolom sajna, kb 1.5 éve pakoltam fel, csak most jutottam el addig hogy játsszak is a játékkal (a honosítás igencsak ösztönzően hatott :) )

szerk: Próbáltam azt is hogy uninstalláltam a magyarítást, de az eredmény sajna ugyanaz, ergo nem az b*szta el.-

[ Szerkesztve ]

(#11713) Ryder62 válasza Maxtreme (#11712) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem ME-kben 40-50 nagy mentésem van.
Tanulság: Menteni, menteni, menteni!

(#11714) Maxtreme válasza Ryder62 (#11713) üzenetére


Maxtreme
addikt

az előző kettőben nekem is volt, de hál isten soha nem volt problémám.
Gondoltam itt sem lesz, tévedtem sajna.

(#11715) TWO40VIDEO


TWO40VIDEO
csendes tag

Sziasztok! Légyszives nézzétek meg ezt a kis filmet, és ha van kedvetek irjatok egy szót róla, Iszonyat meló volt és van Mass Effect vonatkozása, igaz csak a háttér, és egy szereplő akit szinészként alkalmaztam itt:)
[link]

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#11716) aizen92 válasza TWO40VIDEO (#11715) üzenetére


aizen92
addikt

Mivel okos módon, a kritikát nem fogadva ( nem is értem miért ), letiltottad a hozzászólás lehetőségét a videóhoz, ide írom le. Remélem olvasod.
Nem tetszik, élvezhetetlen. :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11717) Aakisan válasza aizen92 (#11716) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Azt hozzátenném,hogy jó lenne ha nem rakná tele a videóival a topikot.

(#11718) Kidus válasza Aakisan (#11717) üzenetére


Kidus
őstag

Meg masik negyet meg ezen kivul....

Assuming Control

(#11719) oriic válasza Kidus (#11718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rá lett szólva már.

Live-Die-Respawn

(#11720) Kidus válasza oriic (#11719) üzenetére


Kidus
őstag

Lattam :)

Assuming Control

(#11721) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni mert elakadtam egy küldetésnél!
Lent vagyok a Kvárik bolygóján ahol a kaszás bázist kell el pusztítani, a Normandia le is küldte a szeretet csomagot, De Sheparnak, naná hogy hősködnie kell, és ki akarja nyírni a kaszást... írja is hogy lődd a kaszást... Na most lőném én, de a fegyómmal nem tudok lőni, a kaszás meg a lézerével szétlő és mivel egy szikla szirten vagyok nagyon menedékbe sem tudok bújni.... hogy a bélbe kell lerendezni annak a monstrumnak a sorsát?

(#11722) Executioner válasza bacsis (#11721) üzenetére


Executioner
tag

Tessék!

Exec

(#11723) bacsis válasza Executioner (#11722) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De nagyon köszönöm szépen :R

(#11724) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Újabb "probléma" hölgyek urak!
Nyahh szóval az van, hogy a gyerekek sokszor ide szoktak apa mellé kuporodni, és ők is nézik ahogy játszok... Mivel Zsófi 6, Lilike 4 éves, ezért ők ugye nem értik a játékot, sőt nem is igazán nekik való, de mindíg igyekszek elmagyarázni nekik, ki az ellenség, miért az az ellenség, és ha kell cenzúrázom a dolgokat... Így máris a Mass Effect egy sallangoktól mentes, gyerekeknek is szerethető játék lett számukra... Nagyjából tudják hogy a kaszások az ellenek, és a sok nem ember faj ki akarja őket űzni, és ennyi...
Nézegetjük a tájakat, utazgatunk az űrben megnézzük közelebbről a bolygókat, és van hogy harcolunk.. akkor ha jönnek a húsbábok, azoktól félnek mert rondák :DDD már tudják hogy el kell fordulni, utána nézik tovább...
NA most ahogy apa is, ők is totál rákattantak a játékra...
Zsófi a nagyobbik nagy Monster High baba rajongó lassan 2 éve, és gyűjti a babákat... most lesz a születésnapja amire mittomén milyen babát kért, persze jó drágák azok is... Inkább lemonta, és kitalálta hogy Tali'Zorah babát kér születésnapjára... Ez még csakcsak, mert itt ott láttam 7rongy körül... ám legyen, belefér...
Lilike viszont Liaráért rajong.... na olyant nem nagyon láttam!
Esetleg nem lenne valakinek elfekvőben Liara babája eladó? vagy nem tudjátok hol tudnék olyant (is) beszerezni?
Válaszotokat köszönöm előre is :R

(#11725) Ryder62 válasza bacsis (#11724) üzenetére


Ryder62
őstag

Már ennyi idősen ME fanok. Eszem megáll. :DDD

Ilyeneket itthon biztos nem fogsz tudni beszerezni.
Külföldi oldalakat nézd, de számíts rá hogy bitang drágák.

[ Szerkesztve ]

(#11726) bacsis válasza Ryder62 (#11725) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh Joker hozza a saját viccelődős formáját :P ;)
:R
jahh, olyasmi :)

(#11727) Doki16 válasza bacsis (#11724) üzenetére


Doki16
addikt

Liara-ból csak ezt a mangás vackot csinálták sajnos. Ez is elég ritka és ennek köszönhetően nagyon drága :)

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#11728) Rossi válasza bacsis (#11726) üzenetére


Rossi
addikt

Persze hogy viccelődik, ő nincs "in the middle of some calibrations"... :))

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11729) vitaro válasza bacsis (#11724) üzenetére


vitaro
senior tag

Ezt a plüsst találtam, de ahogy olvasom nem csinál belőle többet a készítője.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#11730) bacsis válasza Doki16 (#11727) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bármennyire is szeretem a lányom, ezt azért érthető okokból nem fogja megkapni :DDD
v_tomy! Szeritnem egy ilyennek még jobban örülne, de ennél meg a beszerezhetőséggel van a gond :(
Viszont skaccok, azt találtam ki jobb híján, hogy keresek valami jobb képet, és nyomtattatok pólóra :K

[ Szerkesztve ]

(#11731) janos666 válasza bacsis (#11730) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A póló sem rossz, de én azt javasoltam volna, hogy készíttess valakivel egy bábut, ha a plüss is megfelel. Egy olyasmit szerintem bármilyen tehetségesebb varrónő összerak, vagy esetleg valamilyen művészképzőbe járó lelkes diák (én így rakattam egyszer össze valamit, amiből az eredeti dollárban, nem forintban rugdosta az ezreseket és ehhez mérten bőven jó lett a másolat).

Jó volt olvasni az eredeti hozzászólásodat. :B

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11732) bacsis válasza janos666 (#11731) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

2 hét múlva szülinap, annyi idő alatt nem tudom kivel tudnék összerakatni egy plüsst, de amúgy igen, az sem rossz ötlet :K
Mi is volt az eredeti hsz-em? :B

(#11733) janos666 válasza bacsis (#11732) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát #11724 :B
Nekem gyerekem nincs, a legközelebbi a húgom. Őt sohasem sikerült rávennem, hogy próbáljon megismerkedni a Mass Effect-el, pedig a The Longest Journey-t és a Dreamfall-t pl. egyedül is végigjátszotta és szerette nézni az Assassisn's Creed-eket, de néha még azt is, ha épp erős VGA-m volt és techdemó gyanánt tettem fel különböző látvány-játékokat. A Dragon Age-re sem szánt annyi időt sem, mint mondjuk a Crysis-re. (Most pedig már nem is fog, mert külföldre költözött, repül az idő...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11734) bacsis válasza janos666 (#11733) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, ez érdekes, hogy a lányaim igazi lányok... (jahh direkt nem tettem OFF-ba, mert témához kapcsolódik, majd minnyá meglátod miért) A csingiling és a Barbie mesék összes részét már én is kívűlről fújom, és az autós játékokért sem rajonganak... De a Mass Effect, valami érdekes módon bejött nekik... Bár szerintem ez arra vezethető vissza, hogy szerethető karakterek vannak benne, és asszem ebben az összes ebben a fórumban lévő úriember (és esetleg hölgy) egyet ért :K
Egyzserűen leköti a gyerekeimet, és természetesen minket, hogy főszereplőink 1: hogy reagálnak különböző helyzetben, mi lesz a reakciójuk, mit válaszolnak 2: izgulhatunk, és drukkolhatunk nekik (és persze saját magunknak) hogy úgy alakuljon a sorsuk, ahogy mi szeretnénk :K
És ehhez minden adott, a csodaszép átvezető videók, és a sokszor lelkünket is megéríntő dialógusok :K
Lehet, hogy egy 4-6 éves gyerek nem sokat ért a sztoriból, de még egy 14-16 éves sem feltétlenül, de az adott jelenetből azt egy kisgyerek is le tudja venni, hogy ha egy főszereplő meghal/feláldozza magát, vagy csak kisebb-nagyobb csetapatéba kerül...
pl Mordin önfeláldozását máig emlegetik, hogy miért kellett meghalnia, pedig már vagy egy hete túl jutottunk rajta... Pedig aztán eleinte nem szerették a karakterét mert Mordin sem egy hű de vonzó karaktert kapott :DDD
tehát én azért meg tudom érteni, hogy egy alapjába véve felnőtt fiúknak/férfiaknak készülő játék is meg tud fogni bizonyos keretek között a gyengébbik nemtől is játékosokat :K

(#11735) janos666 válasza bacsis (#11734) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

alapjába véve felnőtt fiúknak/férfiaknak készülő játék

Ez azért nem annyira egyértelmű. Pl. talán még jobb is a női karakter hangszínésze.

Bár a renegade Jane karakterem sohasem élte meg a harmadik részt (már nem is emlékszem, hogy a másodikban meddig jutott, ha egyáltalán elkezdtem vele), szóval inkább csak a befejezést boncolgató videókban láttam/hallottam.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11736) bacsis válasza janos666 (#11735) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azért mert választhatsz női karaktert főhősnek, még nem jelenti azt, hogy kifejezetten nőknek készül a játék :DD
Nem hinném, hogy több hölgy játékost üdvözölhetne a Call Of Duty széria, ha a következő részek kapnának már női főhőst is :)) :DDD

(#11737) Ryder62 válasza bacsis (#11734) üzenetére


Ryder62
őstag

A Mass Effect olyan mint egy mese. A hős Shep, a világ és benne élők akikért küzd, a gonosz Reaperek és persze a szerethető, érzelmekkel teli mellék szereplők. De ugyan ez elmondható a SW-ra is.

Valószínűleg ezt látják benne, és ezért kedvelték meg. Mordin halála tipikus mártír féle halál epikus zenével.
A zene is (főleg a ME3-ban) az érzelmekre hat.

(#11738) bacsis válasza Ryder62 (#11737) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pontosan :K :R

(#11739) szabi41


szabi41
csendes tag

Sziasztok

Ma megláttam ezt a leértékelést origin en.

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/mass-effect-3/pc-download/base-game/standard-edition

Arra lennék kíváncsi hogy ha ezt a csomagot megveszem mellé akkor ezekben benne lesznek ezek a dlc k is?

Citadel , Omega, Leviathan.

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/mass-effect-3/pc-download/addon/mass-effect-3-digital-deluxe-edition-upgrade

Választ előre is köszönöm.

(#11740) genndy válasza szabi41 (#11739) üzenetére


genndy
addikt

Ott van alul, hogy mi van benne. DLC-k közül csak a From Ashes. Tehát a válasz az, hogy nem lesznek benne.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11741) Televan74 válasza szabi41 (#11739) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezek vannak benne a csomagban.

• 70-PAGE DIGITAL ART BOOK: This exclusive behind-the-scenes book features hundreds of beautiful and unique illustrations from the BioWare development team.
• LIMITED EDITION DIGITAL MASS EFFECT COMIC: Find out more of Shepard's story with this exciting graphic adventure by Dark Horse Comics, complete with unique cover artwork.
• EXCLUSIVE 4x6 LITHOGRAPHIC PRINT: This high quality digital print features a one-of-a-kind piece of artwork showcasing the Normandy.
• N7 ARSENAL PACK: Get your hands on new weapons, including a new N7 Sniper Rifle, Shotgun, SMG and Pistol, plus access to an additional downloadable mission and character.
• MECHDOG COMPANION: Gain a faithful sidekick to keep you company on board the Normandy.
• N7 HOODY: Even the best of the best have to unwind sometimes. Let Shepard keep it casual between missions with this stylish sweatshirt.
• FROM ASHES DLC: Unearth lost secrets from the past and recruit the Prothean squad member in the Prothean Pack. Also includes a new skin for each squad member on your team.
• ME3 DIGITAL SOUNDTRACK: 25 powerful and moving tracks from the game.

Egyedül From Ashes DLC van benne,meg néhány kisebb dolog.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11742) szabi41 válasza Televan74 (#11741) üzenetére


szabi41
csendes tag

Kösz a választ.

Origin en belül nemvolt más dlc választható a standard update tu digital deluxe között.

Hogy lehet akkor megvenni hozzájuk a többi dlc t?

(#11743) S1M0N válasza szabi41 (#11742) üzenetére


S1M0N
senior tag

BioWare pontért tudod beszerezni őket, ha megvetted a játékot, akkor láthatod a már meglévő és megvásárolható DLC-ket a játék adatlapján.

Origin --> Játékaim fül --> Mass Effect 3 képe fölé viszed az egeret, majd katt az "i" betűre.

(#11744) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Segítene valaki megérteni, ami ebben a BioWare E3 Official Trailer - Mass Effect and New Title Update videóban elhangzik?

Először azt hittem, hogy a következő Mass Effect játékról beszél Casey Hudson, de amint megszólal az ME1 menü intrója (amit nem bírok megunni a hozzá kapcsolódó érzelmek miatt :B), akkor egy pillanatra elsötétül a kép a fejemben attól, hogy:
"While the Montreal studio is working on the next Mass Effect game, our team here in Edmonton is developing a completely new IP."
Szóval ezzel ő itt most nyíltan kijelenti, hogy a következő Mass Effect játék csak egy szimpla rókabőr lehúzó copy-paste szar lesz, melynek készítésben legfeljebb nagyon kis részben vesznek részt azok, akiknek köze volt az első három részből legalább egyhez, mert az a csapat már egy új ME szerű, de nem ME játék koncepciótervein ügyködik?

Mondjuk mint ha egyszer olvastam volna már valami hasonlóról, de azt hiszem akkor még nem volt ennyire biztos/hivatalos, hanem abszolút csak pletyka, így nem is nagyon maradt meg bennem, időközben pedig nem olvasgattam az új pletykákat vagy néztem hasonló "interjúkat".

Azt hiszem kicsit csalódott vagyok, és hogy a Dragon Age-re jobban fogok figyelni a közeljövőben, mint az ME-re.

-> Ez amúgy mindig érdekes kérdés volt nálam, sohasem tudtam dönteni, hogy melyiket szeretem jobban, de miután a DA2 túl jellegtelen volt, az ME3 vége, és emiatt a komplett ME sorozat viszont egyáltalán nem megy ki a fejemből máig sem (miután nézegettem ezeket a teóriázó videókat, próbálok fejben tartani minden apró részletet), így erősen erre helyeződött a hangsúly. sokkal jobban érdekelt most az ME az E3-ról, mint a DA3 és mikor mégis láttam a DA3-at, csak a grafikája tetszett, a többivel kapcsolatban erősen szkeptikus voltam. Bár a fenti idézet tényleg egy WTF moment volt most nálam, vissza is tekertem.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11745) S1M0N válasza janos666 (#11744) üzenetére


S1M0N
senior tag

Azért a BioWare-nél dolgozik annyi tehetséges ember, hogy a trilógia készítői nagyrészt csak felügyeljék az új rész készítését.
A Dragon Age játékok engem sem nagyon tudtak megfogni, az új Mass Effect viszont várós, de Hudson bácsinak én már nem hiszek el addig semmit sem, amíg a saját szememmel nem láttam azt, amiről beszél, vagy ígér. :(((
Bár gondolom csak tanultak az elmúlt időszakból.

Csak adjon nekik időt az EA, ne legyen összecsapva... :U

(#11746) #85552128 válasza janos666 (#11744) üzenetére


#85552128
törölt tag

A new IP egy teljesen új játékot/világot/franchise-t jelent a meglévő (DA, ME) jelenleg is aktív fejlesztés alatt állók mellé.
Rókabőrnek meg addig nem nevezném, amíg meg nem jelent és ki nem próbáltuk, vagy legalább hivatalos címet és ismertetőt nem kap... :U
Bár a DA és az ME világa is van olyan jól felépített és lehetőségekben gazdag, hogy jó pár játékot készíthessenek még belőle.

[ Szerkesztve ]

(#11747) janos666 válasza #85552128 (#11746) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom mit jelent az IP, ezért esett nehezemre összerakni, hogy akkor mi van.
Megy a Mass Effect menü zenéje, beszél pár arc a Mass Effect stábjából, mutogatnak olyan képanyagokat, amik akár egy új Mass Effect-hez is tartozhatnának, és akkor jön egy K.O., hogy "mi már valami tök mással foglalkozunk, míg a montreáli csapat csinál még egy ME játékot".

A DA2-t még elfogadtam olyannak, amilyen, de egy ahhoz hasonló ME folytatást már nem igazán bocsátanék meg nekik (a DA2 és az ME trilógiazáró kalamajka után), de ettől az interjútól olyan érzésem lett, hogy a most következő ME még olyan sem lesz.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11748) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Leviathan dlc nekem kimaradt, valaki elmagyarázná nekem hogy kik-mik ők, mi a történetük? Thx.

Live-Die-Respawn

(#11749) S1M0N válasza oriic (#11748) üzenetére


S1M0N
senior tag

!!!SPOILERES LEHET!!!

Kódex leírás:

"Shepard parancsnok Auróra Munkacsoportnak küldött jelentése előtt lényegében nem voltak ismereteink a Leviatánokként emlegetett vízi fajról. Igazi nevükről nincs feljegyzés, civilizációjuknak nincs nyoma, és más fajokra gyakorolt befolyásolásáról sincsenek beszámolóink. A munkacsoport teóriái kizárólag a Shepard által nyújtott korlátozott mennyiségű információkon alapulnak.

Anyabolygójuk jó eséllyel nem a jelenlegi lakhelyük, így a vélekedés szerint a Leviatánok hatalmas méretük és vízi jellegük ellenére elsajátították az űrrepülés tudományát. Ebben kulcsszerepet játszhatott azon adottságuk, mellyel képesek gondolati úton kommunikálni szárazföldi fajok egyedeivel, illetve irányítani őket, így származzanak a Leviatánok bármely bolygóról is, kellett ott élnie egy őket kiszolgáló szolgafajnak is. Feltehetőleg a testük egyaránt kibírja a rendkívül magas mélytengeri nyomást, és a part menti alacsonyabb nyomást, ahol érintkezhettek a szolgáikkal.

A Leviatánok űrutazása méretükből adódóan hatalmas mérnöki kihívás lehetett. Meglehet, hogy az utazás megkönnyítéséhez - a hannárokhoz hasonlóan - nullemet használtak, és kibernetikus szűrők segítségével lélegeztek a szárazföldön. Nincs információnk arról, használtak-e a Leviatánok biotikus erősítőkhöz hasonlatos eszközöket, de valószínűnek tűnik. Kibocsátott impulzusaik fény feletti sebessége a modern tudomány számára mindeddig ismeretlen, precíz irányítást igényel. Mivel azonban a Leviatánok nem szolgáltatnak információt fejlettségi szintjükről, ez ügyben csak találgatni lehet."

Angol nyelven, bővebb információk

(#11750) oriic válasza S1M0N (#11749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez érdekes, de mos a Levithanok végül is nem Reaperek? Dettó ugyanúgy néznek ki. (kis módosítással persze)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.