Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) -KP- válasza robyg (#10593) üzenetére


-KP-
addikt

ugyan már, szerintem velem meg joe-val nem egyszer csináltál kollektor platinát. max. nem emlékszel rá.

(#10602) VoidXs válasza -KP- (#10600) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hogyan csináltad 10 FPS-en? :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10603) -KP- válasza VoidXs (#10602) üzenetére


-KP-
addikt

én sehogy. nem én csináltam a videókat. ha érdekel, itt elolvashatod magad:

http://social.bioware.com/forum/1/topic/343/index/16337158

(#10604) VoidXs válasza -KP- (#10603) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez egy privát videó. Sajnáljuk.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10605) -KP- válasza VoidXs (#10604) üzenetére


-KP-
addikt

én is sajnálom :DDD

(#10606) robyg válasza -KP- (#10601) üzenetére


robyg
senior tag

Tényleg veletek voltam többször kollektor ellen platinán.

Max nem sikerült ;] ;] ;]

(#10607) -KP- válasza robyg (#10606) üzenetére


-KP-
addikt

az kizárt :D

(#10608) tiv83us


tiv83us
veterán

Sajnos a voice-chatetet nem sikerult felvennie, de a Volus Death-squad igy is megoldotta feladatot :))
Video.

Shuriken all the things :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10609) tiv83us válasza -KP- (#10600) üzenetére


tiv83us
veterán

Semmi kulonbseg nincs, en jatszottam PC-n is, es semmi kulonbseget nem tapasztaltam, csak annyit, hogy eger-keyboard=gyerekjatek ;] A konzolos auto-aim meg inkabb pain in the ass, mint elony...
Nem vagy unnepronto, a Thunderdome-ot megcsinalni, akar PC-n, akar PS3/Xbox-on, eleg kemeny.
Varom a te screenshotodat is, ha annyival konnyeb PC-n :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10610) #85552128


#85552128
törölt tag

Én sem láttam drasztikus különbséget, 60 FPS-en folyamatosabb, szebb a mozgás, mint 30-on de az ellenfelek agresszivitásán nem nagyon változtat.
PC-n le lehet korlátozni az fps illetve feloldani az alábbi módón:
Megnyitod a Dokumentumok \ BioWare \ Mass Effect 3 \ BIOGame \ Config \ GamerSettings.ini-t

[SystemSettings] alá beírod ezt:

UseVsync=true*
SmoothFramerate=True
MinSmoothedFramerate=22
MaxSmoothedFramerate=30**

* ha 60+ akarod akkor false
** értelemszerűen annyi amennyire akarod, az alap 62, a minen nem kell átírni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#10611) -KP-


-KP-
addikt

lehet én vagyok hülye, de én igenis éreztem mikor több hónap me3 multi után váltottam. HD4850 2,66ghz core duo konfigot váltottam hd7770-re és core i5-re. szinte állandóan én vagyok a host. a netem is jó hozzá, meg elég sűrűn használok kishock-ot, meg graal-t. szóval érdemes hostnak lennem. igen,csak a host fps értéke számít, ha nem te vagy a host, akkor édes mindegy mekkora az fps-ed. olvassátok végig a bsn fórumtémát amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#10612) #85552128 válasza -KP- (#10611) üzenetére


#85552128
törölt tag

Akkor mondjuk lehet tényleg gond lehet belőle, ha a hostnak 60 FPS-en megy, az egyik játékosnak meg kevesebb, mondjuk 30-40.
Láttam én is azt a tesztet, de nem nagyon láttam különbséget (a 15 FPS-est nem tudtam mire vélni :DDD )
Eléggé "érdekes" megoldások vannak a játék MP részében.

[ Szerkesztve ]

(#10613) robyg


robyg
senior tag

Csövi Skacok.

Lenne egy kérdésem.

Létezik a challengeknél alternativ banner azokat hogy lehet feloldani nem tudjátok?

(#10614) Sheldon válasza robyg (#10613) üzenetére


Sheldon
tag

Az alappal együtt válik elérhetővé, nem kell érte külön tenni semmit sem.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10615) robyg válasza Sheldon (#10614) üzenetére


robyg
senior tag

Azt elfelejtettem még beírni hogy hogy kell beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#10616) Sheldon válasza robyg (#10615) üzenetére


Sheldon
tag

N7 HQ: Katt

Ott a már megszerzett challenge-ek közül rákattintasz arra, amelyiket használni akarod.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#10617) robyg válasza Sheldon (#10616) üzenetére


robyg
senior tag

Isten király vagy! :R

Én meg idiot hogy nem vettem észre pedig ott van a profil fül mellett. :(

[ Szerkesztve ]

(#10618) tiv83us


tiv83us
veterán

Meg mindig senki nem jatszik itt boxon? Nem baj, ha nem vagy elit, szivesen atsegitelek nehany gold/platina meccsen, hogy kicsit felturbozzuk a manifested, es a skilledet :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10619) robyg válasza tiv83us (#10618) üzenetére


robyg
senior tag

Gyere át te a PC-eskhez.

Legalább bővűlne a tábor egy nagyon jó játékossal.

(#10620) tiv83us válasza robyg (#10619) üzenetére


tiv83us
veterán

Megtisztelo a "bok", de sajnos nincs ra keret, hogy vegyek egy gamer PC-t, MacBook Pro-t hasznalok, azon meg nem igazan tul "elvezetes" a 5 FPS, bar allitolag minnel kevesebb az FPS, annal konnyebb a jatek, ugyhogy meg atgondolom :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10621) -KP- válasza tiv83us (#10620) üzenetére


-KP-
addikt

minél kevesebb a HOST fps-e, annál könnyebb :p ha nem te hostolsz, akkor tök mind1 :p de ezt már írtam párszor...

egyébként egy mass effect 3-hoz nem kell csúcs konfig. persze nyilván akkor már olyat vennél, amin más is fut rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#10622) #85552128


#85552128
törölt tag

PC-n mondjuk szebb a graf meg jobb az irányítás, de nem hiszem hogy újrakezdeném ha már lenne egy másik konzolos profilom.
Bár PS3-ról lehet bevállalnám, állítólag nagyon szarul fut.

[ Szerkesztve ]

(#10623) robyg válasza -KP- (#10621) üzenetére


robyg
senior tag

Egyetértek Peti kollégával nem kell gamer pc az ME3 futtatásához.

Szerintem százból kijönne egy gép ha van egered,billentyűd meg monitorod.
Bár kinek mi a drága nekem például sok a száz.

Plussz a gamet is meg kéne venned meg a multit is elölről kellenne kezdened.
Mert szerintem a boxos mentéseket nem lehet áthozni pcre.

Én laptomon(145000Ftért) játszok legkisebb felbontáson minden lowra állítva,csak így birja sajna.
Viszont nem csak gamre használom a gépet netre film nézésre skypra internetes telefonra rokonok hivására konvertálásra.

Én kihasználom rendesen igaz hogy majdnem 150 rúgóba került.

(#10624) Micsurin


Micsurin
nagyúr

szeretném végig tolni 1-2-3 csak most szünetelek mert a 2-3-ban van egy cast: Sentinel.... de nem találom a megfelelőjét az első részben :F tudnátok segíteni?

Ja és lehet , hogy SPOILER.... az elején ashley megsérült valami robot dokival vivott harcban majd a kórházban udina felajánlota neki , hogy legyen fantom ezt ashley elfogadta.... akkor innentől ő már nem is lesz gondolom a csapat része? vagy össze futok még vele? SPOILER off

Még valami , ha az 1-ső részben Wrex életben marad a 3.-részben benne lehet a csapatban? És esetleg a 2.-részben is? :F
köszönöm a válaszokat :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10625) KubanitoS válasza Micsurin (#10624) üzenetére


KubanitoS
veterán

az elején ashley megsérült valami robot dokival vivott harcban majd a kórházban udina felajánlota neki , hogy legyen fantom ezt ashley elfogadta.... akkor innentől ő már nem is lesz gondolom a csapat része?

Ashley az első és a harmadik játékban lehet a csapatod tagja.

Még valami , ha az 1-ső részben Wrex életben marad a 3.-részben benne lehet a csapatban? És esetleg a 2.-részben is?

A második és harmadik részben is komoly szerepet kap, de a csapatod tagja nem lesz. Ha jól emlékszem a harmadik rész egyik DLC-jében viszont ismét csatlakozhat a csapatodhoz Wrex, de ez csak tipp, mert én még azóta sem próbáltam ki a DLC-ket, a jó kis befejezés miatt. :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10626) vitaro válasza Micsurin (#10624) üzenetére


vitaro
senior tag

Van sentinel az első részben is, magyarul őrszem néven fut. A biotikus/technikus keverék az. (Tech Armor-ja nincs, azt a második részben vezették be.)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10627) Micsurin válasza vitaro (#10626) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi rátaperoltál a lényegre :DDD a tech armor ha full-ra húzom komoly előny + ugye a dobás is ott van....

KubanitoS: köszi azt tudom h 1-3-ban a tagja a csapatonak ashley csak már egy ideje nem választható pontosabban a sérülés óta.... :F
és az valos , hogy ha 2.rész mentését át hozom a krogan csapat vezetője Grunt lesz? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10628) tiv83us válasza #85552128 (#10622) üzenetére


tiv83us
veterán

Hja, elegge fajna a maxos manifesztemet (2 UR meg hianyzik...) elbukni, de biztos erdekes is lenne total nullarol indulni, ed orulni, hogy megnyitottam a Mantis III-at :))

Micsurin: Kuldok majd FR-t kicsit kesobb, meg ebredezek...

-KP-: Termeszetsen szarkasztikus humor probalt lenni, hogy majd 5 FPS-ssel leszolom a Thunderdome-ot, de teny, hogy egyebkent tervezek befektetni egy gamer PC-be is, de akkor mar olyat szeretnek, amin a legujabb cuccok is siman futnak total maxon. Ami azt jelenti, hogy csak a VGA annyiba fog fajni, (ha nem tobbe), mint maga egy Xbox...Aztan meg kell bele sok RAM, egy HDD, meg akkor mar vennek egy ujabb monitort is, mondjuk valamit 24" korul (nagyobb nem kell, ugyis kb 30 centirol nezem...). Majd talan Karacsonra meglepem magam vele :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10629) Micsurin válasza tiv83us (#10628) üzenetére


Micsurin
nagyúr

oké

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10630) tiv83us válasza KubanitoS (#10625) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, a Citadel DLC-ben csatlakozik a teamhez.

Micsurin Grunt az Aralex Company vezetoje lesz, ami kb 30-50 kroganbol all, egy misszio erejeig futsz majd ossze veluk.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10631) Micsurin válasza tiv83us (#10630) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi... aki boxon tolja mesélje már el a ki locolt avatar itemeket mért nem tehetem fel? :W már van mindenes/sisak de elvileg nem töltöttem le őket vmi a rosseb

az a küldi lesz az amikor a kroganokal egy barlangban írtom a bogarakat meg a héjakat nem?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10632) -KP- válasza tiv83us (#10628) üzenetére


-KP-
addikt

azért arra vigyázz, hogy ne ess át a ló túloldalára. nem mindig érdemes megvenni a csúcshardvert.

(#10633) Micsurin válasza -KP- (#10632) üzenetére


Micsurin
nagyúr

a csúcs pc-kel egy a gondom... nálunk porosodik egy.... 2-3 éve persze akkori "csúcs"(jó vegyünk mondjuk 4-5 évet bár az már sok) alatt avult el míg az xbox/ps ek 5-6 évig is mennek az új gamekal igaz nem olyan ultra high performance grafon de el ketyegnek velük :K
én a helyében egy one/ps4 be fektetnék be
de aki nem grafikai vér pistike annak jók a konzolok is...(nem mellesleg inkább döglök a 120cm plazma előtt)

egyéni vélemény :U

de vga-ból ha veszel és komolyabbat pislogd meg az Asus nx55-öt

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10634) tiv83us válasza Micsurin (#10633) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, hat az en preferenciam is kanape+kontroller+sosmogyoro+sor, feltett labak, ME3 :))

-KP-: Hat nem akarok egy kocsi arat (~2000 dollart) elkolteni egy olyan gepre, amire kb 3-4 jatekot fogok megvenni egy evben, de amit megveszek, azt szeretnem, hogy siman elfusson minden maxra feltolva.

Micsurin, igen a Rachni mission. A bogarak azok gondolom a Ravager-ek, de mik azok a hejak??

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10635) VoidXs válasza Micsurin (#10633) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha a konzolokkal veted össze, a sima PC sem igazán avul el előbb. Veszel egy konzolárú PC-t. FPS felező Vsync-et raksz rá (monitortól függ, de legyen most 30), minimum grafika, és ott van egy gép, ami a konzolok minőségét, vagy még jobbat is prezentál, legalább 5-6 évig.

tiv83us: PC-re is van kontroller, méghozzá olcsóbban, mint konzolra. Vagy esetleg pont ugyanazt is rákötheted.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10636) tiv83us válasza VoidXs (#10635) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem akarok PC-konzol haborut inditani, de 199 dollarbol egy normalis monitort nem tudnek venni, nemhogy meg egy komplett gepet is melle, ami nem avul el 5-6 evig...

Kiprobaltam azt is, sokkal lassabban reagal es fajdalmas rendesen bekonfiguralni, de itt nem a kontrolleren van a lenyeg, PC-n egyertelmu, hogy egerrel jatszanek, easy headshots all the time!! :P

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10637) VoidXs válasza tiv83us (#10636) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nos, én egy PC fanboy vagyok, és mindenkit próbálok meggyőzni, hogy konzolt venni értelmetlen, nem csak mert a mi világunkat teszi tönkre a bénább áru terjedése, hanem mert meg sem éri. TV-t sem kapsz 199 dollárért, normális monitort meg kapsz 20000-ért is (gyengébb Full HD, vagy szép 1600*900), egy PS4-gyilkos gépet feltételezhetően egy év múlva PS4 áron kapsz, akkor Full HD mediumra lesz képes a legjobb játékoknál, szerintem már most is tudsz ilyet GTX 650-nel, majd 6 év múlva lesüllyed szépen lassan konzolminőségre (Full HD, min alatt, 30FPS), csak éppen előtte jobb marad.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10638) tiv83us válasza VoidXs (#10637) üzenetére


tiv83us
veterán

Oke, rakjal nekem ossze egy PC-t $199-bol (egy Xbox360 ara) monitor nelkul, ami 5-6 evig eletkepes es mediium beallitasokon elfutna rajta lassan masfel eves ME3.

Kivancsisagbol kiprobaltam apam $400-as Dell Desktopjan a ME3 demot, a legalacsonyabb beallitasokon is feladtam az elso Reaper lazer utan menekules kozben, annyira jatszhatatlan volt.

ps: Bocs, hogy tonkretesszuk a "vilagotokat", de a fejlesztoket hibaztasd, ne a konzolosokat, nem "mi" dontunk arrol, hogyan irjak meg PC-re a jatekokat. Mindenkinek megvan a maga preferenciaja, van aki nem szeret a gep elott ulve jatszani, cserebe kapok kicsit fosabb grafikat, akar 4-en is tudunk tolni egy FIFA party-t egy szofarol es nem kell 100k-s VGA, hogy egy 50"-es HD tv-n elmenjen minden akadas mentesen.
Egyebkent akik foleg "tonkreteszik a vilagotokat", azok azok verpistikek, akik minden szart letorrenteznek azonnal 0. napon, aztan a kiado meg pislog, hogy egy petakot nem keres a PC eladasokon.
Xboxon is letezik warez, de akit lekapcsolnak, annak orokre letilthatjak a konzoljat, ugyhogy meg a szegenyebb K-Europai orszagokban is esetleg ketszer meggondoljak, hogy erdemes-e kiflashelni a konzolod.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10639) VoidXs válasza tiv83us (#10638) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A ME3 mindenen elfut, amiben van egy legalább dedikált VGA. Nálam még az X1550 is lazán viszi. Még a Crysist is, pedig csak egy Core 2 Duo proci van benne 2 GB RAM társaságában. Az meg nem nagyon van 50000 Ft (kb. $200 + vám), használtan még 10k sem, ebben pedig egér + bill is benne van, rákötöd TV-re, kész. Én ezt a gépet 4 éve raktam össze, anno 80k volt. Egy akkori új PS3-nál 30000-rel olcsóbb.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10640) Micsurin válasza VoidXs (#10637) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát sajnálatos modon a mai világban konzolra írnak és pc-re porolnak :P én meg amondó vagyok: tv mindenképp en kell ha megtehetem és ha megtehetem akkor úgyis jót veszek akkor veszek egy boxot egy láda sört egy gamet és a kanapéról játszom nem görnyedek és nem lesz gerinc ferdülésem a folyamatos üléstől....
ui.: tiv83us el felejteted h az új 3d led tevéken lehet úgy osztotazni , hogy mindenki csak a saját képernyőjét látja.... és nem kell ehhez 2 gép + wifi/lan cabel :U
háború befejezve :U

tiv83us : a héjak amúgy a codexben is benne van de leírom ... más nevén husk először az első részben a gethek modositták a fajok DNS-eit karokkal míg csak egy szervetlen héj maradt ami csak rohant feléd és ütőt
de mint kiderült a karok a reaperek találmánya volt mert azokkal állítják elő a canibálokat és a husk(az az héjakat is)[L:/dl/upc/2013-05/27/393699_qxg9bwkovgs7wxim_husk.png](IMG:/dl/upc/2013-05/27/393699_qxg9bwkovgs7wxim_husk.thumb.png)(/IMG)[/L]

így felismerhető ? :B
a hasán abba a karikába döfődőt bele a karó

Voidxs: nem szeretnék vitázni de a crysis warheadnak nem elég 2gb ram.... és a core 2 duo.....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10641) #85552128 válasza VoidXs (#10639) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha már PC-t vesz valaki konzol mellé és játékra legalább olyat vesz amin a mai játékok is normálisan elfutnak.
Az ME3 meg gyengébb gépen is elfutna ha lennének normális grafikus beállításai, de a multi nagyon CPU igényes, legalább egy kétmagos 3 GHz körüli proci ajánlott hozzá.
Ini-vel lehet tweakelni, de korántsem hozz akkor teljesítménynövekedést.

[ Szerkesztve ]

(#10642) tiv83us válasza Micsurin (#10640) üzenetére


tiv83us
veterán

Oke, eleg lett volna annyit irni, hogy "Husk", 2007 ota ME-zek, tudom hogy mi a palya, de aze koszi a reszletes leirast :))
Na mindja felugrok Live-ra, ha van kedved letolhatunk egy par Goldot, en USA-bol vagyok, ugyhogy lehet kicsit lagolni fogsz, de legalabb a kapcsolatam (amerikai szinten) eleg jo, igy talan nem lesz olyan veszes. Szoktam jatszani meg egy magyar sraccal es meg nem rinyalt a lag miatt. Na majd lovok invite-ot. :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10643) Micsurin


Micsurin
nagyúr

VoidXS..... én is meg tiv83us is értjük mi az a konzolos játék élmény.... nekünk szerintem meg a többi konzolosnak nem lesz szív fájdalmunk ha jön a next gen de a pc ezzel szemben elavul és nem h 80-90k lenne egy új gen mint konzolból.... neem 140-145k mi a különbözetből kb rögtön veszünk egy év goldot és 3-4 gamet is akár....

no problem a lagg a legkevesebb de ma nem jó :W szerdán évezáro doli földrajzból és én föciből síkk hülye vagyok :O majd esetleg holnap :)
na de most már komolyan tanulni kéne :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10644) VoidXs válasza Micsurin (#10640) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Warhead is lazán ment, le sem kellett konfigolni. Ha kéred, előveszem a gépet, és felveszek egy gameplay videót rajta.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10645) VoidXs válasza VoidXs (#10644) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nosza, még MW3 is megy egy még annál is gyengébb gépen xbox minőséget: [link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10646) Polllen válasza Micsurin (#10640) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez mindig jó duma, hogy kanapén milyen kényelmes játszani, de igazából fetrengve elég nehéz egy komolyabb játékot tolni. Fekvésnél elég sűrűn kell pozíciót váltani, főleg ha oldalra nyúlsz el.

A másik baromság, meg hogy a gép előtt görnyedsz, de bezzeg a kanapén nem fogsz ám előrehajolni ülés közben... neeeeem.

Aki így szeret ülni, mindkét helyen gubbasztani fog.

Amúgy én is jobb szeretek a 3d tv-n játszani kanapéból, de igazából a fő faktor a tv mérete. :DDD
+ nekem még megvan az a szabadságom, hogy ha akarom kontrollerrel játszok, ha akarok akkor meg bill+egér kombóval.

Illetve még egy fontos dolog. Ha valamit nem számolsz ki, csak becsülgetsz, nagyon lyukra lehet futni. A melyik drágább vita pont ezért baromság.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10647) VoidXs válasza Polllen (#10646) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem meg a TV asztal mellett van egy szék, szemben vele pedig ágy. Szóval hol tartunk?

PC vs konzol
Teljesítmény azonos áron: 1-0 (PS3-nak lenne esélye normális SDK mellett, de sajnos nem)
Szavatosság: 2-0 (Tárgyaltuk.)
Kompatibilitás: 3-0 (Hardverre és szoftverre. Mondtam már, hogy PC-n emuk is vannak?)
Komfort: 4-0 (Polllen is megmondta)
Extrák: 5-0 (PC-n gyakorlatilag bármi, a Mac meg úgyis egy túlárazott ****)

Végeredményben a PC azon az 5 területen veri a konzolokat, amire készültek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10648) Akos96 válasza VoidXs (#10647) üzenetére


Akos96
senior tag

Hogy teljes legyen a kép, prezentáld a játékvásárláshoz való hozzáállásod. ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#10649) tiv83us válasza Polllen (#10646) üzenetére


tiv83us
veterán

Ki irta, hogy fetrengne jatszok a kanapen? Barmilyen hihetetlenul hangzik, egy kanapen ulni is lehet a tv-vel szemben, nem csak oldalt fekve parnak kozt, konyekkel kitamasztott fejjel jatszani.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10650) VoidXs válasza Akos96 (#10648) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A valamirevaló játékok mind gyűjtői változatok, ez kb. 150000 Ft újonnan. Kérdés? De sikeresen rámutattál egy újabb pontra, a PC-s warez könnyebb. Elásod a hőn istenített PS3-ad. :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.