Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) TWO40VIDEO


TWO40VIDEO
csendes tag

Legjobb Mass Effect videóm, saját zenékkel: [link] :R

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#11452) nanorambo válasza TWO40VIDEO (#11451) üzenetére


nanorambo
őstag

Az eleje hangulatos, utána kicsit fura.
Én ezt dobtam össze anno: [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#11453) Ryder62


Ryder62
őstag

(#11454) mrhitoshi válasza Ryder62 (#11453) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Végre! Bár hidegen hagy a magyar, de akkor újra előveszem. :D

PS4

(#11455) Aakisan válasza Ryder62 (#11453) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Csak ezért kitolom hetedjére :)

(#11456) zolee0307 válasza Ryder62 (#11453) üzenetére


zolee0307
őstag

Végre :DD , direkt erre tartogattam a mentéseimet. Angolul sem volt rossz végigjászani, de magyarul lesz az igazi :)

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#11457) -KP- válasza Fkris (#11446) üzenetére


-KP-
addikt

working as intended. egyszerűen bugos. van ilyen. néha olyan is van, hogy nem öl senkit a kobra. szerintem menj goldra. bronz tele van nyomikkal és semmi kihívás benne. kreditet se kapsz szinte semmit....

Store nem dobál jobb cuccokat alatt mit értesz? ez valahogy értelmetlen...

[ Szerkesztve ]

(#11458) TWO40VIDEO válasza nanorambo (#11452) üzenetére


TWO40VIDEO
csendes tag

Tetszik a videod:) igen az enyém "egyedi" de itt egy régebbi ez hagyományos battle video, eredeti Mass zenével, csak sajna picit szaggat:) [link]

http://www.youtube.com/channel/UC8keQgws3FyALia8zuYhplA

(#11459) Fkris válasza -KP- (#11457) üzenetére


Fkris
őstag

Visszatéréskor nehezebbnek tűnt a multi, de annak ellenére ugyanolyan felesleges dolgokat dobált a Store, és mégis, hogy nehezebbnek tűnt a játék.
Ezek után rájöttem, hogy én voltam a béna, és csak a szokásos a játék, a cuccok meg csak nem túl szerencsések számomra.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11460) Ryder62


Ryder62
őstag

(#11461) -KP- válasza Fkris (#11459) üzenetére


-KP-
addikt

a cuccokat totál random dobálja. van hogy 20 darab 100.000-es pakk se ad fekete kártyát, van hogy 4-ből kettő is. Erre rengetegen panaszkodtak, de nem lehet tenni ellene...

(#11462) leviske


leviske
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, de ez a fanmade film trailer tetszik. Bár jobban örülnék, ha a valódi film első része "a mass effect"-ről és az azt követő turián/ember háborúról szolna, ahelyett, hogy rögtön a közepébe csapnak. Így mélyebb lenne annak a jelentősége is, hogy Garrius Shepard-el tart.

(#11463) nanorambo válasza leviske (#11462) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. Baromi jó filmet lehetne csinálni arról, ahogy az emberiség kirajzott az űrbe és a First Contact Warról.

(#11464) KubanitoS válasza leviske (#11462) üzenetére


KubanitoS
veterán

Elismerésre méltó munka. A legjobb (legalkalmasabb) filmekből vágta össze a jeleneteket olyan összhangban, hogy azt a nagy filmgyártó cégek is megirigyelnék.

Amúgy egy film szerintem nem tudna megfelelni az elvárásoknak. A Mass Effect többről szól, mint ahogy azt egy filmben ábrázolni lehetne. Szerintem csak egy "szokásos" jönnek a gonoszok, a főhős lenyomja őket színvonalú B kategóriás valami lenne. Természetesen megnézném, de nem lennének nagy elvárásaim.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11465) Lessmessino


Lessmessino
csendes tag

Valaki akinek megvan a Mass Effect Trilogy kiadása tudna segiteni abban, hogy az első és második részhez telepíthetőek a magyarítások??

AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

(#11466) oriic válasza Lessmessino (#11465) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom hogy a Trilogy-ban hogy van megoldva, de a Mass Effect 1-nél csak mókolással tudsz magyar nyelvet csinálni. Nem biztos hogy menni fog vele.

[link]

Live-Die-Respawn

(#11467) Lessmessino válasza oriic (#11466) üzenetére


Lessmessino
csendes tag

Értem, 2 dolog érdekelne még.
1. Ha buherálom a magyarítással akkor az origin letilthatja az accountom, vagy gond nélkül cserélhetőek a szükséges fájlok?
2.Ha dobozosan veszem meg, akkor az összes részt be lehet aktiválni az origin accountra?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

(#11468) oriic válasza Lessmessino (#11467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1. Mivel crackelni kell, így lehet gond belőle.
2. Nem kötelező.

BTW, első részt érdemes inkább lemezesként megvenni, ilyen 500-1000ft környékén megy használtan.Már ha kell a magyar felirat.

Live-Die-Respawn

(#11469) S1M0N válasza Lessmessino (#11467) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az első részt - ha dobozosan veszed meg - csak a support tudja neked beregisztrálni, az ME2-t simán tudod aktiválni (Originben választható a magyar nyelv, aktivációnál kell kiválasztani, ha jól emlékszek), a 3. meg alapból Origin-ért sír. :K

Ha a Trilogy-t veszed meg, akkor itt csak a 2. részhez van magyar felirat, az 1 és a 3 angol nyelvűek.

Én anno beregisztráltattam a magyar nyelvű dobozos Mass Effect-emet, így ha DVD-ről telepítem a játékot, akkor magyar nyelven tudok vele játszani, másrészt viszont az Origin is felismeri, és így a felhőbe mentés is működik, de csak akkor, ha a játékot az Originből indítom el.

Ez utóbbit teszteltem, működik.

Dobozos ME1-nél annyi plusz van még, hogy a két javítást (az első tartalmazza az ingyenes Zúgjon az ég DLC-t, a második pedig leveszi a védelmet a játékról, így DVD nélkül is lehet játszani) hozzá neked kell letöltened és telepítened. A Pinnacle Station (fizetős DLC) elvileg nem megy "hivatalosan" a magyar játékkal, de ezt is meg lehet oldani... :B

CD Galaxisnál az első részt most 990 Ft-ért, a Trilogy kiadást 6990 Ft-ért megveheted (plusz szállítási költség típustól függően) például, a DLC-khez meg BioWare Pont kell, nem kevés... :(((

(#11470) Lessmessino válasza oriic (#11468) üzenetére


Lessmessino
csendes tag

Mindenképpen magyar felirattal, játszanám, mert azért annyira nem jó az angol tudásom, hogy mindent megértsek a játékban.
Nézegettem és láttam, hogy nagyon olcsó az első rész magában, de úgy még a 2 DLC-t külön kell beszereznem, ezért inkább a trilogy-t venném.
Nem azért tettem fel a 2. kérdést, hogy kötelező e :D, hanem mert én szeretném az origin accountomon is tudni a játékokat, ne kelljen mindig lemezről telepíteni, még nem tudom, hogy csak kulcsot vegyek, vagy dobozosan, mert hát az utóbbi lenne a legjobb ( ki lehet tenni a polcra :D) szóval tudnom kéne, hogy dobozost is gond nélkül lehet e regisztrálni origin acc-ra.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

(#11471) oriic válasza Lessmessino (#11470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a 990 ft nem a világ vége, és tudsz lemez nélkül játszani magyarul. De ha tényleg nem akarod megvenni, akkor marad trilogy, az első részt meg beszerzed virágboltból. Nem károsítasz így senkit hisz megvan neked eredetiben is.

Live-Die-Respawn

(#11472) KubanitoS válasza Lessmessino (#11470) üzenetére


KubanitoS
veterán

de úgy még a 2 DLC-t külön kell beszereznem

Az elsőhöz az egyik, ráadásul az értelmesebb DLC ingyenes, a második, a Pinnacle Station pedig fizetős, de ez utóbbi egy fillért nem ér. Egy gyakorlóbázist ad a játékhoz, ahol bénábbnál bénább gyakorlatokat (lövöldéket) lehet nyomatni. Felesleges és értelmetlen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11473) Lessmessino válasza KubanitoS (#11472) üzenetére


Lessmessino
csendes tag

A Bring the sky down-al játszottam és a 2 összes kiegészítőjével is, csak annyira szeretem, hogy megtisztelem a fejlesztőket a megvásárlással :), a Pinnacle kiegről nem tudtam semmit, de igy tényleg nem is érdekel, hogy csak gyakorló bázis az egész.
Az az érzésem, hogy inkább csak kulcsot kéne vennem amit 5-6 ezer Ft között meglehet szerezni és akkor a maradékot (ami nem lenne, ha dobozost veszek) meg elköltöm valamelyik DLC-re a 2-höz, vagy a 3-hoz.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

(#11474) KubanitoS válasza S1M0N (#11469) üzenetére


KubanitoS
veterán

Zúgjon az ég DLC

Édes istenem... :W :DDD

Na ezért nem játszok én magyarosított játékokkal.

Lessmessino: Sajnos ebben nem tudok segíteni, a magyarosítás miatt kompromisszumot kell kötnöd mindenképpen. A helyedben én a Trilogy-t venném meg. Úgy is az lenne a lényege a vásárlásnak, hogy megtiszteld egy "tiszteletpéldánnyal" a fejlesztőket és saját magad. Erre szerintem sokkal alkalmasabb egy dobozos verzió, amelyet ki tudsz rakni a polcra. Állítólag a trilogy minőségileg is elég jó, én nem tudom ugyan. A CD kulcs egyrészt lehet kétes forrásból van (ergo ezzel nem támogatod a fejlesztőket, extrém esetben bannolják az Origin fiókod) és talán úgy érezheti az ember, hogy a "semmiért" fizettél, ha érted mire gondolok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11475) Lessmessino válasza KubanitoS (#11474) üzenetére


Lessmessino
csendes tag

Igen értem, de a kulcs is webárúházból lenne, 16-18 euro több boltban is, és most, hogy belegondolok a 2-höz biztosan kell nekem az Arrival, meg talán még 1-2 story alapó DLC, na meg a 3hoz is van milliónyi DLC amik jó sok küldetést tartalmaznak és ez összesen már nagyon sok pénz lenne, főleg azért mert már a fejembe vettem, hogy megveszem és akkor nem tudok sokat várni vele :))
jah és nem csak a játékot akarom megvenni hanem a könyveket is szépen sorban, ezért jobban járok trilogy kulcsal és veszek DLC-t mellé, a magyarítást meg csak megoldom, tört verzión is ugyan ezvolt
most eszembe jutott, hogy a 2 az istenért sem akart elindulni, a logó után kifagyott mindig és legalább 5 verziót próbáltam ki, de végül csak találtam egy működőt :D

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

(#11476) WayneGace válasza KubanitoS (#11474) üzenetére


WayneGace
őstag

"magyarosított"? Az milyen? Huszárruha szerű páncélban nyomulnak a kroganek?
Egyébként nem rossz ötlet. Lehetne olyan küldetés, ahol a gulyásleves titkos receptjét kell megszerezni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11477) oriic válasza WayneGace (#11476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja aztán a túl csípős kaja után hangokat hallunk a fejünkben.

"I'm assuming controll" :DDD

Live-Die-Respawn

(#11478) Phobion


Phobion
őstag

Létezik olyan pakk amiben mind a 3 rész és a létező összes DLC benne van? :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11479) KubanitoS válasza Phobion (#11478) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11480) Phobion válasza KubanitoS (#11479) üzenetére


Phobion
őstag

Hm, az szomorú, akkor kicsit költségesebb lesz a beruházás. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11481) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Sziasztok,még nem játszottam a 3. részel.Volna két kérdésem.1: igaz az hogy muszáj multizni ahhoz hogy legyőzzük az ellent az egyjátékos módban. 2: a multiban elért készültségi szint az idővel csökken,vagy amit elértünk benne az úgy marad.

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#11482) genndy válasza Dévacsen (#11481) üzenetére


genndy
addikt

1. Az ingyenes EC óta nem, de ahhoz jól kimaxolt mentett állás is kell (hogy sok pontot hozz át belőle). Illetve ha sok DLC-d megvan, akkor azokból is összejön. Igazából az EC-ben csökkentették a követelményt úgy, hogy DLC-k nélkül is megcsinálható legyen.
2. Idővel csökken. Ha jól tudom 1% / 1 óra, de ez nem biztos.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11483) Dévacsen válasza genndy (#11482) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Köszi,legyen szép napod. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#11484) Rossi válasza KubanitoS (#11479) üzenetére


Rossi
addikt

Az mondjuk baromi jó kérdés, hogy miért nincs :F

Szerintem még 70-80 EUR körüli áron is sokan megvennék, és máris le lehetne húzni egy végső bőrt...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11485) Phobion válasza Rossi (#11484) üzenetére


Phobion
őstag

Pontosan, és nem kéne itt vadászgatni. :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11486) aizen92 válasza Rossi (#11484) üzenetére


aizen92
addikt

na egy olyanra én is beneveznék. valami platina edition díszdobozban, valami kis ajándékkal pl. N7 matrica, kitűző, felvarró stb.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11487) Ryder62 válasza Rossi (#11484) üzenetére


Ryder62
őstag

Nem számoltam utána de szerintem (tételezzük fel hogy az alapjátékot újonnan, megjelenéskor vette meg a kedves vevő) a 3 alapjáték + összes dlc egyenként sokkal többet hozz a konyhára az EA-nak mint egy ilyen fullos pakk.

(#11488) Rossi válasza Ryder62 (#11487) üzenetére


Rossi
addikt

Igen, ez így van, csak nem biztos, hogy sokan össze fogják még vadászni ilyen formán a játékot, viszont egy fullos packot lehet többen megvennének.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11489) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Újra kezdtem a Mass Effect 2-nek a story részét.
A bolygók letapogatása során menyi nyersanyagot gyűjtsek össze?
Mennyit számít a ME3-ban az össze gyűjtött nyersanyagok mennyisége?

(#11490) nanorambo válasza Mustármag (#11489) üzenetére


nanorambo
őstag

Annyit szedj össze, hogy még a második részben fel tudd fejleszteni a hajódat, az utolsó küldetésre, hogy túlélje mindenki. Egyébként a harmadik részre semmilyen kihatással nincs, ha plussz nyersanyaggal hagyod abba a második részt. Meg ugye értelemszerűen, ha a kettőben a nyersanyagokból nem fejleszted fel a Normandyt és ezért meghal pár csapattárs, velük nem fogsz találkozni a 3-ban.

(#11491) Mustármag válasza nanorambo (#11490) üzenetére


Mustármag
őstag

Értem, köszönöm. :R
Akkor nem pazarolom fölösleges szondázgatásra az időt.

(#11492) Zoli133 válasza Mustármag (#11491) üzenetére


Zoli133
őstag

Egyik haverom kidolgozta a módszert, hogy ne tűnjön időpazarlásnak a nyersanyagvadászat.
Reggel kávé közben, szinte félálomban szondázgat, mire megissza a kávét/felébred gyűlik elég anyag. :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11493) Phobion válasza Zoli133 (#11492) üzenetére


Phobion
őstag

Ez milyen jó ötlet! :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11494) Mustármag válasza Zoli133 (#11492) üzenetére


Mustármag
őstag

Nekem nincs reggeli kávé :(
De kitalálok valami módszert... :))

(#11495) Ryder62 válasza Zoli133 (#11492) üzenetére


Ryder62
őstag

Ez a szondázgatás simán mehetne mobil játéknak ami szinkronban lenne a játékkal. Így a reggeli 20 perces metrózgatás közben ellehetne ütni az időt, a játékot meg betöltve ott lenne a nyers anyag :D

(#11496) cunnir


cunnir
tag

Sziasztok! hogyan tudom importálni a mass effect 2 karakteremt? Beraktam a dokumentumok/biovare mappába de nem tudom kijelölni játék indításnál :U :U

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#11497) -KP- válasza Zoli133 (#11492) üzenetére


-KP-
addikt

tudod ki szondázgatna.... erre van a savegame editor....

(#11498) Fkris


Fkris
őstag

Az N7 es bannereket már nem igen tudom megszerezni, jók a megérzéseim? :F

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11499) S1M0N válasza Fkris (#11498) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ha a multis cuccokra gondolsz (amiket amolyan háttérképnek használhatunk), akkor azokat, amikben az "Operation" vagy a "Challenge" szavak szerepelnek, már nem tudod megszerezni. :K

(#11500) Phobion


Phobion
őstag

A Mass Effect 1-es topic sajnos annyira már nem aktív, így ezért bepróbálkozom itt is.

Valaki találkozott már ezzel a hibaüzenettel? General Protection Fault [link]
Windows 7 alatt, Nvidia kártyával találkozok ezzel a hibával :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.