Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Ryder62 válasza Kidus (#11150) üzenetére


Ryder62
őstag

Jah igen azt elfelejtettem de az olyan is.

(#11152) Micsurin válasza Kidus (#11150) üzenetére


Micsurin
nagyúr

az dobozra nincsen ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11153) Ryder62 válasza Micsurin (#11152) üzenetére


Ryder62
őstag

PC gaming előnye ;]

(#11154) Micsurin válasza Ryder62 (#11153) üzenetére


Micsurin
nagyúr

meg se hallottam :P

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11155) Sidewind válasza Ryder62 (#11144) üzenetére


Sidewind
újonc

Én a ME2-vel vagyok hasonlóan... kb. 10-szer vittem végig. Egyik kedvenc párbeszédem:

- Utálok szűk helyeken csúszni-mászni.
- Én meg szeretem, mikor az emberek térdre rogynak.
- [Joker minden pénzt megérő arckifejezése :)]
- Csak vicceltem.
- Na persze!

:))

(#11156) nanorambo válasza Sidewind (#11155) üzenetére


nanorambo
őstag

-Well, what about Shepard? Earth born, but no record of his family.
-Doesn't have one. He was raised on the streets, learned to look out for himself.
-He saw his whole unit die on Akuze. He could have some serious emotional scars.
-Every soldier has scars. Shepard's a survivor.
-Is that the kind of person we want protecting the galaxy?
-That's the only kind of person who can protect the galaxy.
-I'll make the call.

ZSENIÁLIS!!

Legjobb intro a világon!

[ Szerkesztve ]

(#11157) Ryder62 válasza Sidewind (#11155) üzenetére


Ryder62
őstag

"You humans are all racist!"

I"m a biotic god ... I think things and they happent. Fear me, lesser creatures.."

"But ... Great Wind ... Biotic God ... I'm ... I ... what was I saying?"

Csak pár idézet.

Amúgy most nézek egy videót, nem is tudtam hogy Illiumon a csapos asari arca megváltozik ha iszol valamit, meg hogy Legion robot táncot is leadd néha :D
Annyi minden van amit még nem láttam pedig most játszom 8. végigjátszásomat a ME2-ben (+ pedig nem szokásom végigrohanni a játékon)

(#11158) Micsurin


Micsurin
nagyúr

nekem az a kedvencem ammikor garrus és shepard 1-ső részben a citadella orvosijában való lövöldözés után " nice shoot" meg ezek az nagyon jó :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11159) Ryder62 válasza Micsurin (#11158) üzenetére


Ryder62
őstag

Most éppen mesterlövészkedek a ME2-ben és mindig kommentálják a társak a fejlövéseimet.

"Niiiiccce..." - Jacob

"Impressive" - Garrus

De amúgy a random battle idétetek is tetszenek:

"If I die I will hunting you Shepard" - Jack

"Watch out, charging Krogan!"

"Ready for close combat" - Garrus

"Don't shoot me, idiot" - Grunt

(#11160) Ryder62


Ryder62
őstag

Most nézem steamet ME2 csak 5 eu. a hétvégén.

(#11161) S1M0N válasza Ryder62 (#11160) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az első rész meg csak 3.24 Euro.

(#11162) Rossi


Rossi
addikt

Kár, hogy a DLC-k ára nem csökken...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11163) S1M0N válasza Rossi (#11162) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, ez számomra is érthetetlen...
Bár nekem már megvan az összes (kivéve a képregényes DLC-ket a 2. és 3. részhez, de azokat nem is veszem meg), de elég "vicces", hogy a DLC-k drágábbak, mint az alapjátékok.

(#11164) Micsurin válasza KubanitoS (#11020) üzenetére


Micsurin
nagyúr

a destroy az melyik szín? nem dlc-s ugye? mert abban túléli vagy mi a szösz?! bocs vissza olvastam :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11165) S1M0N válasza Micsurin (#11164) üzenetére


S1M0N
senior tag

Piros.

SPOILER!!!!

A "DLC-s" alatt azt a lehetőséget érted, hogy ha a kölökre lősz, akkor végbemegy a ciklus, az utódok meg hallgathatják Liara üzenetét... (magyarul mindenki meghal)?

Ha jól tudom, akkor Shepard pont, hogy a destroy-nál lélegzik fel.

SPOILER!!!!

(#11166) Micsurin válasza S1M0N (#11165) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem aszt hitem a a lélegzős az ec :DDD

ki kell tolni 4.szer is :N 2 züd meg egy kék jött eddig össze :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11167) leviske válasza S1M0N (#11165) üzenetére


leviske
veterán

SPOILEROlyankor nem csak az üzenetét olvassák, ha nem ő beszél a kölöknek.SPOILER

Azon egyébként nem gondolkodott senki, hogy az Asarik tudatmegosztós képessége miért nem jött elő komolyabb formában az 2-3 során? Az 1-ben olyan intenzíven jelenvolt, a 2-ben már csak max egy végzetes szex formájában, a 3-ban meg búcsúképp. Nem értem. Bár mondjuk nem ez az egyetlen dolog, ami az 1 után kikopott a franchise-ból...

[ Szerkesztve ]

(#11168) Ryder62 válasza leviske (#11167) üzenetére


Ryder62
őstag

Egyszerűen nem volt előtérben. Ennyi. Az 1-ben azért volt jelen mert a történet megkívánta. :)

Ez olyan mint a hanarok; 1-ben voltak és lehetett velük beszélni is, a 2-ben már csak párat láttunk a citadelen a 3. részben meg asszem egy darabot azt is Javik egyik videójában.

De említhetném azt is hogy a 3. részben hova tűntek a YMIR, LOKI és FENRIS mechek amik szinte alap ellenfelek voltak. Semmi létezésükre utaló nyomot nem láttunk.

Ezek olyan dolgok hogy jelen vannak csak mi épp nem futunk össze, nem találkozunk ezekkel egyik másik részben.

De erről jut eszembe ami régóta foglalkoztat de nem igazán találtam rá választ: Cerberus katonák honnan vannak? Ugye mind huskok már szinte. Horizonton a menekültekből készítették őket? Vagy a 2. részben ugyan úgy volt a Cerberusnak hadserege csak még normál emberi formában? A 2-ben megemlíti Miranda hogy a Cerberusnak van katonai, tudományi, politikai stb egysége, szervezete.

(#11169) genndy válasza Ryder62 (#11168) üzenetére


genndy
addikt

1. Toborozták őket, zsoldosok, stb.
2. Sanctuary (ja, bocs, az van Horizonon)

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11170) WayneGace válasza Ryder62 (#11168) üzenetére


WayneGace
őstag

Nagy része szerintem zsoldos. Lehet egy részük hisz is az "ügyben".

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11171) Micsurin


Micsurin
nagyúr

az lehet , hogy az első rész elején elhunyt Richárd .l. Jenkis láttam a 2. részben? :Y van a krogan warlord os küldi (aminek a végén grunt egy krioban fel kerül a hajóra) annak az elején amikot indulunk kb 50 méter után van egy barikád.... kilőjük stb stb majd egy sérült katonával beszélgetünk.... akit hívnak a központból....
az dettó olyan mint jenkis :Y

tudom bazi nagy off sorry.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11172) genndy válasza Micsurin (#11171) üzenetére


genndy
addikt

Hasonlít rá, de biztosan nem ő az.
Ráadásul Jenkins ugyanúgy Alliance katona volt, mint mi az 1-ben, biztosan nem áll be Blue Sun zsoldosnak (főleg halottan nem :DDD ).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11173) Micsurin válasza genndy (#11172) üzenetére


Micsurin
nagyúr

akkor nem ö de lehet , hogy testvérek mert nagyon hasonlít rá is meg arra a karaktere is amit ha saját shepard kinézetet akarunk csinálni.... mert ott is az alap amit alakítunk majd hasonló.....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11174) -KP-


-KP-
addikt

ne legyetek már buták, könyörgöm. limitált számú textúra áll rendelkezésre, ezért van hogy több npc is a játék különböző részein ugyanazt az arcot kapta. nem ez az egyetlen ilyen eset.

[ Szerkesztve ]

(#11175) Micsurin válasza -KP- (#11174) üzenetére


Micsurin
nagyúr

vannak még ilyennek? :Y akkor figyelmesebben kell játszanom :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11176) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Telóról vagyok, ezért linket nem tudok, de most láttam facebookon, hogy lesz vmi N7 day. Erről tudtok valamit?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11177) Tnil válasza KubanitoS (#11176) üzenetére


Tnil
tag

Ez van róla BioWare-blogon.

(#11178) Zoli133


Zoli133
őstag

Ismét neki futottam a trilógiának, de a 3. rész elején lenne egy kérdésem. Ugye a tuchankai bombán kívül nincs olyan küldetés amit időre kell megcsinálni? Tehát azon kívül nyugodtan kalandozhatok a mellékszálakkal?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11179) zolee0307 válasza Zoli133 (#11178) üzenetére


zolee0307
őstag

A Grissom állomásos küldit mikor beadja, egy ideig lehet csak megcsinálni, szóval ahogy elérhető menni kell.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#11180) Ryder62 válasza Zoli133 (#11178) üzenetére


Ryder62
őstag

Ezt fusd át

Itt leírja hogy melyik küldi után milyen mellékküldi aktiválódik és hogy melyik idő limites.

(#11181) Zoli133


Zoli133
őstag

Köszi. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11182) vvega30


vvega30
senior tag

meg lehet venni valahol, valahogyan úgy mindhárom részt, hogy benne van az összes DLC meg minden?

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#11183) Ryder62 válasza vvega30 (#11182) üzenetére


Ryder62
őstag

Nem, nincs olyan kiadás.

(#11184) vvega30 válasza Ryder62 (#11183) üzenetére


vvega30
senior tag

ezt szomorúan olvasom:(
akkor ezek szerint meg kell vennem a három részt mondjuk az originen 50eur-ért és kb 1 millió BW pontért az összes dlc-t? ami megint csak minimum nagyon sok eur:(
kb mennyi BW pont kell mindhárom rész dlcihez?

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#11185) nanorambo válasza vvega30 (#11184) üzenetére


nanorambo
őstag

A trilogy kiadás nagyon olcsó a cdgalaxisban. De sajnos ahogy mondták, nem jár hozzá singleplayer DLC...

(#11186) Rossi válasza vvega30 (#11184) üzenetére


Rossi
addikt

Én most jártam végig ezt a kálváriát...

Ahogy az előttem szóló javasolta, vedd meg a trilogy-t, utána pedig bizony a a DLC-ket kemény pénzekért.

Most töltöm a 3. rész 4 sztori DLC-jét, 4000 BW pont, ami 50$...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11187) vvega30 válasza Rossi (#11186) üzenetére


vvega30
senior tag

ajándékba lenne de így sztem "csak" az alapjátékokat kapja meg a delikvens, a dlc-kel szórakozzon ő:)
1600BW pont 4k huf, és ha csak a 3. részhez kel 4000 az 3 kód , 12k huf...eh... és akkor a második részről még nem is beszéltünk.
azért BioWare bekaphatja akármennyire is kultusz game.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#11188) Ryder62 válasza vvega30 (#11187) üzenetére


Ryder62
őstag

EA kaphatja be mert bizony ő erőlteti ezt az üzleti modellt.

Ne felejtsük anno az első résznél ingyen elérhetővé tettek egy több órás sztori dlc-t. Akkoriban az EA még nem birtokolta ennyire erőteljesen a címet. Részről részre kebelezte be.

(#11189) Rossi válasza Ryder62 (#11188) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem alapvetően nincsen bajom a fizetős DLC-kkel, csak az a durva, hogy az alapjátékkal ellentétben nem csökken az áruk...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11190) Ryder62 válasza Rossi (#11189) üzenetére


Ryder62
őstag

És nem is fog soha. Hülye lenne az EA kiadatni egy full pakkot mikor így jobban megéri neki.

Viszont én szívesen fizetnék egy full pakkért, akár 25k-t is de akkor tényleg A-tól Z-ig minden legyen benne.
Mégha nem is esne az ára akkor is jobb lenne mint összevadászgatni a dlc-ket.

Minden játékból a full pakkot várom meg. Csak a ME maradt eddig ki, minden más Gotyban és tsai itt csücsül.

(#11191) oriic válasza Ryder62 (#11190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár pénzem nem lenne rá, meg gépem sincs, de egy ULTIMATE pakk nagy királyság lenne. ME 1-2-3, minden DLC-vel, plusz akár egyéb extrákkal. (Könyv, képregény, mappa, akármi)

Live-Die-Respawn

(#11192) -KP-


-KP-
addikt

Hiába szeretnétek, nem lesz ilyen pakk. Sem most, sem 3 év múlva. Soha nem is volt tervben..

(#11193) genndy válasza oriic (#11191) üzenetére


genndy
addikt

Én is venném azonnal. De nem lesz ilyen :(

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11194) Micsurin válasza oriic (#11191) üzenetére


Micsurin
nagyúr

shepard szobor :R na az lenne nagy királyság

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11195) nanorambo válasza Micsurin (#11194) üzenetére


nanorambo
őstag

Jah elküldöd a saját shepardod fejét és megcsinálják az alapján, aztán postázzák. :D

(#11196) WayneGace


WayneGace
őstag

Mi értelme az ilyen szuper kiadásnak, hisz aki akarta mér rég megvette mind a három részt? Külön a dlc meg olcsóbb még régi árral is, mint egy minden egybe 30 ezres kiadás.

Megjegyzem ez a bioware pontos rendszer nekem sem tetszik. És valóban lejjebb vihetnék az árát, de 1 centet nem engedtek eddig.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11197) KubanitoS válasza WayneGace (#11196) üzenetére


KubanitoS
veterán

+1

Csak nagyon óvatosan jegyezném meg, hogy megy itt a sírás a drága DLC-k miatt, na de egy fullos pakk szoborral meg mittudoménmivel 25-ért már nem drága? :F

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11198) Ryder62 válasza KubanitoS (#11197) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt ugye tudjátok hogy egy fullos pakk kényelmi funkciókkal is jár?

Nah most nekem megvan a ME1 ME2 ME3 darabjában és ha a dlc-k is kellenek meg kell venni szépen egyesével hülye bio pontokkal. Aztán szépen letöltögetni stb. Nem folytatom. Az egész trilógia átalakul Lego Mass Effecté.

Ráadásul tudtommal a ME3 pre-order bónuszai (casual ruha, fenris robot dog, fegyverek) nem megvásárolható. Pedig vannak olyan Ultimate, Goty stb kiadások más játékoknál ahol ezeket a pre-order bónuszokat is megkapod. Anno pl a Fallout NV megjelenésénél 4-5 ilyen kisebb csomag volt. Mindegyik előrendelőknek járt de mindenki csak egyet kapott, attól függően hol rendelte elő a gammát. Az Ultimate Edition mindegyiket tartalmazza.

A másik a patch. Már meg sem említem hogy mekkora lenne egy Steames ME trilogy összes dlc-vel. Rákattintasz a download gombra, elmész aludni, enni, sétálni, vissza jössz és ott csücsülne a játék a gépeden, legfrissebb foltozással, minden dlc-vel és mosolyogna rád hogy kattints a play gombra.

Elmúltak már a lemezes idők mikor úgy kellett cserélgetni 3-4 korongot telepítés közben, utána vadászni 8 db patchet stb. Elpuhított a steam. Két kattintás egy fullos goty játék telepítése mindenestül. Ehelyett a Bio/EA páros mintha a múlt században ragadt volna.

(#11199) WayneGace válasza Ryder62 (#11198) üzenetére


WayneGace
őstag

Az ugye tudod, hogy soha nem lesz steames a 3. rész. És a negyedik, ötödik sem. Origin van és kész. Ráadásul a dlc-k telepítése automatikus, de akár lehet manuális is. Szóval, ha már megvetted, akkor semmivel sem kényelmetlenebb. Originen pont az van, hogy megnyomod a gombot és települ. Csak annyi a különbség, hogy külön a részeket és nem egybe.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy sok ember nem is vette meg, ezért nincs tisztában ezzel.

Nekem is dvd-n van meg az első rész, de egy email a supportnak és berakták originbe azonnal. Szóval, ha valaki nem akar dvd-vel bajlódni az töltheti onnan. Semmivel sem rosszabb, mint a steam szerintem. Sőt nekem a dizájn és néhány funkció jobban tetszik.

Bioware pontokban igazad van. Szerintem is tök fölösleges. Bár lehet direktben dlc-t is venni dollárért a pontokat kihagyva.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11200) KubanitoS válasza Ryder62 (#11198) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egy pár kattintással elintézhetőek az általad felvázolt dolgok.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.