Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6262) Crvsh3R válasza King Unique (#6261) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszönöm a segítséget! :R
HDD cache méret lehet másodlagos nagyobb fájloknál adatátviteli szempontból, viszont amíg a a gyártó a 128MB cache-hez maximális adatátvitelnek 175MB/s ad meg, addig a 256MB cache-el rendelkezőnek pedig 215MB/s-et és ez mondjuk számomra hosszú távon jól jött volna, hogy ha a névleges sebességet nem is, de valamennyivel nagyobb átviteli sebességet tudtam volna elérni. Így sincs világ vége, marad így ahogy van, bár ha mondjuk ezt tudom, akkor lehet inkább a WD Red Plus-t vásárolom meg, arról tudtam, hogy pontosan mennyi a cache.

Nem volt célom "teleszemetelni" 3 topikot a bajommal, de sajnos hosszú évek tapasztalata azt mutatja, hogy sok topikban sajnos sokszor kikerülik az ember kérdéseit, mintha fel sem tette volna és nem kap rá választ. Plusz mivelhogy 3 témát is érintett a problémám (külső merevlemez ház, 3,5" HDD, Debian linux) és nem tudtam melyikre visszavezetni, ezért gondoltam, hogy talán 3 terület szakemberei a saját területükkel kapcsolatban le tudják írni a problémámmal kapcsolatos meglátásukat, illetve tudnak segíteni annak megoldásában. Elnézésedet kérem!

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.