Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56551) KamuMazsola válasza szmate0729 (#56550) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ennyi közvetlen járat nincs is. A szabad kapacitás függvényében, amelyik Európa felé indul, azt egy-két átrakodással csak ideér.

Üdv.: KamuMazsola

(#56552) bb71


bb71
őstag

Kicsit kezdek morcos lenni: NL postos csomag 9 napja semmi infó, még csak a megkapásáról sem.
Fel sem adták volna? Ennyi ideig menne Hollandiába?

(#56553) beg válasza szmate0729 (#56550) üzenetére


beg
veterán

Azt nem tudom, de ha megkérdezed, hogy milyen színű a repülő és hány éves a kapitány, akkor morcos leszek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56554) parkr


parkr
őstag

Valaki meg tudná mondani hogyan működik Alin a rendelés lemondása?
Szóltak hogy sérült a termék amit rendeltem, ráadásul nincs is nekik több.
Kártyával fizettem, ha a "cancel order"-t választom hogyan kapom vissza a pénzem?

(#56555) beg válasza parkr (#56554) üzenetére


beg
veterán

Visszautalják arra amiről fizettél. Működik, megkapod.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56556) molvany válasza parkr (#56554) üzenetére


molvany
senior tag

A visszamondás okának a " Különbözöt " válaszd.
( 3 napja volt nekem is egy esetem, nem volt az a szín, lemondva, pénz majd jön ).

WhatsApp :+491737182060

(#56557) parkr


parkr
őstag

Köszi!

(#56558) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Valaki kapott már ilyen tracinget: A00036150312006F ?
Állítólag valami Flyexpress-es, de már 60 napon is túl leszek a héten!
Egy aksi lenne telefonhoz, lehet ezért jön ilyen lassan?

[ Szerkesztve ]

(#56559) w.miki


w.miki
veterán

Kínai barátunk küldött nekem egy rossz töltőt, küldtem videót, hogy rossz, erre ezt írja:
"Hi dear!
Thank you for your message, we are sorry for inconvenient dear about the damage dear upon shipping the parcel dear its perfect because we assure the it runs QC and double check upon wrapping it dear, so there’s no reason we will send you a bad item dear . If you have concerns feel free to contact us.
"
Ez most mit is jelent? Mit csináljak?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#56560) bl4ze válasza Joeker67 (#56558) üzenetére


bl4ze
veterán

Legalább 3-4 hét amire itt lesz. Nem igazán nyomkövethető, amit látsz pedig elég kamu, csak CN oldalon látod ami történik.

A te packod trackingja :

Package tracking information
Date/Time Address States
2015-03-23 18:33 FLYTEXPRESS-CN Processed Through Sort Facility
2015-03-23 18:33 FLYTEXPRESS-CN Processed Through Sort Facility
2015-03-14 18:44 FLYTEXPRESS-CN Acceptance
2015-03-12 00:50 Customer Shipping information recieved

http://www.flytexpress.com/

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#56561) Dominó85 válasza w.miki (#56559) üzenetére


Dominó85
veterán

A kicsi kínai mosná a kezét, hogy már pedig a QC ellenőrzésen átment a cucc a feladás előtt és hogy tuti a szállítás során sérült meg... hja leszakadtak a faxán integrált belső kis mütyürök... Én megírnám nekik, hogy Nincsen külsérelmi nyom a töltőn, hanem funkcionalitásában/működésében van a hiba. Írd azt, hogy kimérted a töltőt és használata bármely eszközödre nézve veszélyes. Kérsz egy másikat ingyen vagy full refund. Nem kell velük xarozni, határozottnak kell lenni és minél több képet vagy szakmai támaszpontot mellékelsz a dispute-nál, annál nagyobb a sanszod a full refundra. És nem fog max egyszer még bepróbálkozni.

Hasonló volt az esetem egy hamis "Xiaomi" 16000mAh powerbankkal, aminél akkor kaptam meg a full refundot, mikor befenyegettem, hogy videóval igazoltan szedem szét a powerbankot. Rögtön bef0s0tt. Amúgy tényleg szétszedtem és jót röhögtem... :))

* Péter - 06302461862 *

(#56562) bb71 válasza w.miki (#56559) üzenetére


bb71
őstag

open case - refund

(#56558) Joeker67 Te is nyiss egy ügyet...
**************************************************************

Coolicool-t hogyan fenyítsem be? napok óta nem is válaszolnak az emailekre...

[ Szerkesztve ]

(#56563) akangels válasza Dominó85 (#56561) üzenetére


akangels
tag

Mit találtál belül ? :D

(#56564) Dominó85 válasza akangels (#56563) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy gagyi panelt, három drótot és 5db BAK "márkás" 18650 elemet, amiről hűha dolgokat olvastam a neten. :Y :C

* Péter - 06302461862 *

(#56565) akangels válasza Dominó85 (#56564) üzenetére


akangels
tag

Remélem ami banggoodról jön az eredeti lesz :D reviewoknál dicsérték h eredeti , és a képes feltöltések is arról árulkodnak h eredeti :D

ui: már ha ide ér egyáltalán és nem tulajdonítja ki magának valamelyik magyar postás fiú :D

(#56566) w.miki válasza Dominó85 (#56561) üzenetére


w.miki
veterán

köszi!
írtam neki, hogy küldjön újat (ezt meg tudtam írni :DDD )

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#56567) Joeker67 válasza bl4ze (#56560) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Köszi, akkor még várok! :U

(#56568) Joeker67 válasza bb71 (#56562) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Miért ez kamu tracking?

(#56569) bb71 válasza Joeker67 (#56568) üzenetére


bb71
őstag

Azt írtad, mindjárt itt a 60 napos határidő, erre írtam, hogy lépni kellene...

(#56570) mati12


mati12
senior tag

Volt egy reklamációs ügyem az Ebay-on,ami úgy néz ki sikeresen zárult. A kínai kereskedő vissza utalta a teljes vételárat a Paypal számlámra ami ott meg is jelent,majd a Paypal tovább utalta ezt az összeget a hazai bankszámlámra,ami szintén látszik. Viszont a bankszámlámra nem érkezett még meg az összeg. Mennyi idő múlva látszik,kb. mennyi az átfutási ideje ennek a tranzakciónak?

(#56571) kerekfej


kerekfej
addikt

(#56572) Zeki válasza kerekfej (#56571) üzenetére


Zeki
nagyúr

Durva!

(#56573) wwenigma válasza kerekfej (#56571) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Korabban mar linkeltem: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#56574) k.kristof


k.kristof
őstag

Április 20-án jött az e-mail a tracking numberrel, hogy elküldték a csomagomat az USA-ból. Azóta még csak nem is látszik sehol, úgyhogy kaptak egy enyhén morcos levelet, hogy hol van már a rendelésem.

(#56575) k.kristof válasza mati12 (#56570) üzenetére


k.kristof
őstag

Két-három nap szokott lenni.

(#56576) Dluinet válasza mati12 (#56570) üzenetére


Dluinet
nagyúr

max 4 banki munkanap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56577) tahepa


tahepa
senior tag

Lelkes postás... :DDD

...loptam...

(#56578) aytukabozs válasza tahepa (#56577) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56579) k.kristof válasza k.kristof (#56574) üzenetére


k.kristof
őstag

Írtam a supportnak, amint felkeltek (-9 óra), válaszoltak is, hogy bocsi, véletlenül (???) nem trackinges postával adták fel, visszautalnak 8 dollárt. Pár perc múlva jött is az e-mail a PayPaltól, hogy megkaptam a refundot. Legalább az amcsikat nem kell nyaggatni, mint sárga barátainkat.

(#56580) aronpapa válasza tahepa (#56577) üzenetére


aronpapa
tag

Lehet, hogy kínai bevándorló dolgozik a Királyi Posta miskolci kirendeltségén.
:-)))

(#56581) Reven666


Reven666
újonc

Hali

Érdeklődnék laptopot szeretnék venni és van értelme külföldről (EU-n belül) venni ?
Asus-ra gondoltam mert ha jól tudom arra gyári gari van és akkor nem számít hogy hol vettem itthon vagy pl Anglia de javítsatok ki ha tévedek.
Milyen oldalakon kellene keresgélnem ?

Üdv: Reven

(#56582) szmate0729


szmate0729
újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne h a tn első két betüje az mit jelent RH?

(#56583) bl4ze válasza szmate0729 (#56582) üzenetére


bl4ze
veterán

Ajánlott küldemény Registered

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#56584) szmate0729


szmate0729
újonc

Köszönöm!
A csomag amit várok Sanghaiból lett feladva kb. mennyi idő még mo.ra ér? Ha Sanghait 4.én hagyta el

[ Szerkesztve ]

(#56585) maj-viktor válasza szmate0729 (#56584) üzenetére


maj-viktor
őstag

"Egy free shipping-es trackinges regisztrált levél TN formátuma így kell kinézzen
pl.: Rx123456789CN
Ennek a "jelentései":
első karakter: R betű - mely azt jelöli, hogy Registered, azaz regisztrált (ajánlott) küldeményről van szó
a második karakter egy random betű, mely lehet A,B,C,E,F,I,L,N,O,R,S,X, igazából bármilyen angol betű
utána jön 9db random szám
végül az utolsó 2karakter az adott országpostakódja...
pl.:
CN - Kína
HK - Hong Kong
SG - Szingapúr
NL - Holland
SE - Svéd
CH - Svájc
HU - Magyar
stb."

Kínából a POSTA átlag 2-6hét között bármi lehet... "a sima free shippinges registered" esetén....
Futár (DHL) estén 1-2hét!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56586) szmate0729 válasza maj-viktor (#56585) üzenetére


szmate0729
újonc

Köszönöm

(#56587) molvany válasza maj-viktor (#56585) üzenetére


molvany
senior tag

A DHL alatt mit ill. melyiket érted ?
Mert Kínából tudtommal ( lehet tévedek ) sima DHL nem szállít csak a DHL Express.
Vagyis kici Kínai a DHL Expresst jelöli mint lehetöséget.

WhatsApp :+491737182060

(#56588) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok. Ahogy olvasom elég vegyes a vélemény a geekbuyingrol. Meg most is annyira hosszú a postázas?

[ Szerkesztve ]

(#56589) Zeki válasza Reven666 (#56581) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én még nem olvastam itt olcsó EU-s laptop helyről. Mondjuk a mall.hu asszem cseh központú, nem tudom van-e nekik laptopjuk.

kulerr

a postázás random, mert nem a FIFO elv alapján mükszik, hanem ahogy esik a sorrend, úgy puffan. Ha meg nagyon mellé puffan, akkor hónapokig nem kapod meg.

[ Szerkesztve ]

(#56590) zsiz válasza kulerr (#56588) üzenetére


zsiz
őstag

egészen addig nem volt rossz véleményem róluk amíg nem kellett garanciáztatnom náluk... amit most várok tőlük csomagot (garanciában cserélt telefon) elvileg 03.26.-án adták fel, legalábbis ez az első bejegyzés (The item is ready for shipment, de a sorting centerbe csak 04.02.-án érkezett be). és elvileg 05.05.-e óta az országban van, sajnos a vámosoknál..

szóval 5 hét, az szerintem átlagos (gondolom ezt már vámolni is fogják, én viszont nem szeretném mivel garanciában küldtem vissza, szal ezt még le kell meccselnem velük valószínűleg, és ez biztos belekerül még 1-2 hétbe majd)..

nekem is csak azért tűnik baromi hosszúnak mert visszapostázás előtt ültek vagy másfél hónapot a telefonomon mire feladták. elvileg nem a javításán, mert elvileg új készüléket kapok. elvileg.. én már nem hiszek nekik (amennyit kamuztak már nekem fél év alatt cseten meg emailben, szerintem nem is csoda).

de majd kiderül, kíváncsiságból feljegyeztem a hibás készülék imei számát és kifejezetten kértem, hogy ne javítsák, hanem adjanak egy másikat, még 10$-t rá is fizettem nekik pluszba ezért (igaz az nem annyira fájt, mivel előtte meg ők utaltak 7.70$-t nekem a postaköltségre amiért vissza kellett küldenem a cuccot, szal ilyen szempontból félig jófejek voltak.. csak félig mert ez kb csak a fél postaköltség volt, meg még adtak mellé kupont..)

előtte volt már jópár rendelésem tőlük, 20k HUF körüli is, akkor nem volt gondom, igaz nem is kellett gariztatni semmit. volt vagy 3 éve egy 0.01$ értékű rendelésem amit a mai napig nem kaptam meg, mondjuk ezért nem reklamáltam náluk, meg az egyik távirányítóm garanciaidő lejárta után pár hónappal tönkrement.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56591) szmate0729


szmate0729
újonc

RepKicks.cn-t valaki ismeri hogy hogyan megy a rendelés stb.

(#56592) kulerr válasza zsiz (#56590) üzenetére


kulerr
őstag

Köszönöm. Hat igen ezek miatt felek tőle....marad a banggood. Ezt többen dícsérik.

CineDOG1. Neked is köszönöm

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#56593) Zeki válasza szmate0729 (#56591) üzenetére


Zeki
nagyúr

Leírok neked egy nagyon nagy varázslatot, amiről még soha nem hallottál!
www.google.hu
ide beírod hogy repkicks.com review
És olvasod a találatokat. És ha ezek után is a kamushoptól akarsz hamis cuccot western unionnal fizetni, akkor inkább szórd a pénzed a szegények közé. Annak legalább lesz haszna.

(#56594) jojoando


jojoando
senior tag

Érdeklődöm, a Pandawill shop mennyire korrekt oldal?
pandawill
Lehet privátban is tapasztalatot küldeni ,
mert onnan szeretnék rendelni.
Köszönöm, előre is!

(#56595) beg válasza jojoando (#56594) üzenetére


beg
veterán

Engem már szívatott meg és lassú. Még kínai viszonylatban is rengeteget kamuznak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56596) Zeki válasza jojoando (#56594) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kb olyan oldal mint a többi kínai. Sokat kamuznak, pláne a raktárkészletről.

(#56597) jojoando válasza Zeki (#56596) üzenetére


jojoando
senior tag

Raktárkészleti dolgok mindenhol lehetnek, engem inkább a fizetés és árgarancia, meg szervíz érdekel mennyire lehet bízni abban, ha megveszem és baj van vele akkor rendesen kezelik.
A Pandawill.com oldalon, mert minidealt jobban szeretem de a pandánál akciós a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#56598) Dluinet válasza jojoando (#56597) üzenetére


Dluinet
nagyúr

semennyire, itthon vegyed meg garancia papírral

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56599) jojoando válasza Dluinet (#56598) üzenetére


jojoando
senior tag

Van olyan? Hun? :D

(#56600) Dluinet válasza jojoando (#56599) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mall.hu

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.