Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) aytukabozs válasza zsiz (#56049) üzenetére


aytukabozs
addikt

No akkor sokat segítene ha nem neveznéd finnek a hollandot :D

"éés tényleg többre mentem a finn postával"

(#56050) carrick16

Ha valami olcsóbbat vettél akkor nem fog.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56052) #81562624 válasza aytukabozs (#56051) üzenetére


#81562624
törölt tag

Marad a kamu tracking, ami majd élő lesz előbb-utóbb, vagy buktam a teméket/pénzt? :F

(#56053) zsiz válasza aytukabozs (#56051) üzenetére


zsiz
őstag

mint mondtam eredetileg NL post volt, aztán Finnországban elakadt és ők visszaküldték Kínába. ezért írtam finn postát, ezért írtam a finn postának e-mailt, és ezért tudták a finnek megmondani hogy mizu

[link]

de ezt amúgy én sem teljesen értem, hogy miért alakult így

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#56054) aytukabozs válasza #81562624 (#56052) üzenetére


aytukabozs
addikt

kevés az infó
kitől vettél mit?
ha o.k.-s eladó, akkor csak a TN kamu, és meg fog érkezni a cucc sima HK vagy CN vagy Singposttal (vagy stb...vel ez a része mellékes)

Ha kamu az eladó is nem csak a TN, akkor meg ott a vásárlóvédelem, tehát bukni jóeséllyel akkor sem fogsz, max némi időt...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56055) #81562624 válasza aytukabozs (#56054) üzenetére


#81562624
törölt tag

Tőle rendeltem. Elég megbízhatónak tűnt/tűnik...

(#56056) maj-viktor válasza BaLee (#56025) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naja... de eléggé inkorrekt kereskedői magatartás... hogy a ptkg.-be építi a hasznot (ami után még jutalékot sem fizet ugyebár)...

és megadja, hogy 5000 Ft a ptkg. (közbe meg free shippinges)

vagy beír 3.000 Ft belföldi ptkg.-et, aztán a bélyeg--en meg 500 Ft-nyi feladási díj van (és ne mondja már nekem senkise, hogy 2.500 ft volt a csomagolás... ami max pár száz forint lehet... nagyon max. 500 Ft, de 500 Ft-ból én már nagy doboz és 3méter pufifóliát veszek)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56057) maj-viktor válasza aytukabozs (#56032) üzenetére


maj-viktor
őstag

Most legutóbb valakinek a C22 / CN23-as papír miatt reklamáltak.. ha biztosra akarsz menni, azt is mellékelj a csomaghoz (és fényképezd le mobillal, mert az 1példányos és a csomagra ragasztja a postásnéni a pultnál)

Meg természetesen visszaérkezésnél, ha megfogják... akkor ajánlott szelvény... és az e-mail levelezés, hogy garanciás a csomag...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56058) molvany válasza maj-viktor (#56056) üzenetére


molvany
senior tag

De hol a gond, ha nyilvános az adat ? Le van írva, mindenki látja már vásárlás ( licitálás ) elött. Tehát nem zságbamacska.

WhatsApp :+491737182060

(#56059) aytukabozs válasza maj-viktor (#56057) üzenetére


aytukabozs
addikt

ez mellément :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56060) maj-viktor válasza molvany (#56058) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az irreálisan magas ptkg.-ről beszélek! Pl. a valós feladási díj a csomagolással együtt több mint a dupláját adja meg.

Persze az eladó leírta - jelezte! De akkor is inkorrekt jóval magasabb ptkg.-et felszámolni, mint ami a valós!
Azaz duplájánál többet! Tegyük fel 700 Ft feladás 300 Ft csomagolás, lesz 1.000 Ft és ő 2.000 Ft-ot vagy többet ír rá, hogy fizetni kell pluszba! Tipikus 1centes 1Ft-os aukciók indulnak így, hogy jó eladom 1centért, 1Ft-ért, de a ptkg. 6.000 Ft-nál kezdődik, személyesre nincs lehetőség! Ne mondd már, hogy ez alapból nem inkorrekt kereskedői magatartás!

Persze értem én levan írva én mindig mindent elolvasom, ha valami túl szép, hogy igaz legyen, általában átverés... lehúzás, stb. a legtöbbje! Ez az én szemembe tipikus lehúzás! 1.000Ft-ba kerül valamit feladni (aki gyakran postáz mint pl. én,az képbe van az árakkal, akár belföld posta - futár, akár külföld EU, akár EU-n kívüli árakkal és "becsomagolási költséggel") Mégha! Írja is, hogy +6.000 Ft a ptkg. Tipikus lehúzás / jutalék kijátszás!

Vaterán egyszer merészeltem valami 100Ft-tal több ptkg.-et beírni... és még engem figyelmeztettek, hogy nem szabad csomagolási költséget felszámolni... aham és akkor mégis hogy a francba adjak fel bármit is biztonságosan!? Jó, akkor az ilyennek becsavarom szalvétába és jusson el épségben, ahogy akarja a posta... (mondjuk kezdjuk azzal, hogy a posta alapból boríték / doboz alakú csomagokat fel sem vesz... ha felvesz, akkor általában +50% felár... pl. henges alakú termék és "hosszú" vagy egy biciklit (amit nem lehet "becsomagolni", max fóliába... de nem lesz szabvány alakja)

De persze felszámolhaték, mint eladó:
- áram díjat
- net díjat
- munkaidőt, amit a csomagolással töltök / amit a postára elmenéssel töltök / amit a sorbanállással töltök a postán
- csomagolópapír / doboz / borítékdíjat (általában ezt szokták - szoktam CSAK)
- toll írás díjat / címke nyomtatási díjat
és még sorolhatnám a végtelenségekig, a felmerülő "apró költségeket"... csak ezek normál esetben "bevannak építve az árba" ha valaki tartós vállalkozást csinál vagy ha csak néha ad fel, akkor max a boriték díját számolja fel ~+10-100-200 Ft mérettől függően (sima - buboréok, stb.)
Ahogy egy pizzázó is, általában ingyen szállít vagy pl. 1.000 Ft feletti rendelés esetén, meg vannak körzetek, ahova +200 - 400 Ft a futárdíja

Az áramra számoljak mondjuk +10 Ft-ot!? Netre!? +20Ft, munkaidő nagyobb csomag esetén 30percembe került becsomagolni, akkor egy minimálbér esetén +200 Ft, nyomtás +10 Ft... és akkor ezt leírom a te szemedbe korrektul, azeket a plusz kötségeket, akkor én is "korrekt maradok"?
Hogy +10Ft-okat számolok fel csiri páré dolgokra!? Röhejes lenne!

Vagy ha személyesen adom át, azt csak +500 Ft-ért vagyok hajlandó!? (mert mondjuk nekem 2BKV jegybe fáj egy személyes átadás)... nem nem így működik a "piac"! Normál esetben ezeket a költségeket beépítik az árba... legjobb példa a pizzázós! vagy nesze neked bankitarnzakciós díjak / telekomadó... nem számlázzák ki külön, cserébe felemelték a kártyadíjat... de áthárították!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56061) gerii válasza maj-viktor (#56060) üzenetére


gerii
addikt

"Vaterán egyszer merészeltem valami 100Ft-tal több ptkg.-et beírni... és még engem figyelmeztettek, hogy nem szabad csomagolási költséget felszámolni... " - tévesen. Ha annyit kérsz amennyit a szállítási oldalon van írva (amit feladásnál írtál be) akkor abba nem szólhat bele utólagosan a vevő. Egy 5Kg-os 1390Ft-os MPL-re is írhatsz be 1500-at, de akár 2000-et is. Leüti, elfogadja, akár az ebből fakadó negatív értékelését is töröltetheted. Azt hiszik, hogy a száll.költség=Magyar Posta díjtáblázata, de nem. :)

Ebay-en ugyanez igaz lehet, inkorrekt vagy sem, a vevő elfogadja. Vagy megveszi mástól. A cucc az eladóé, azt csinál vele amit akar.

(#56062) molvany válasza maj-viktor (#56060) üzenetére


molvany
senior tag

Két dolog van :

1. Le van írva, tudomásul veszed, megveszed és ennyi.
2. Le van írva, tudomásul veszed, de bizonyos személyes okoknál fogva nem veszed meg és innentöl tovább lépsz. Angolosan, kimért, komoly léptekkel.
Nem fogod tovább oldalakon, esetleg napokon keresztül csámcsogás témává tenni, hogy ki és mennyire és miért inkorrekt. Mert ezzel te sem vagy különb semmivel sem attól, akit tele szájjal elmondasz mindennek. :R

WhatsApp :+491737182060

(#56063) beg válasza molvany (#56062) üzenetére


beg
veterán

Erre nyomtam egy lájkot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56064) maestro87


maestro87
őstag

Hali!

Ezt lehet megrendelném, de Banggood-ról még nem rendeltem. És arra lennék kíváncsi, hogy az eladó mennyire megbízható. Nem látok erre vonatkozó adatot a 12 értékelésen kívül. Vagy ez egy hagyományos webshop, azaz csak 1 eladó van?

(#56065) Dluinet válasza maestro87 (#56064) üzenetére


Dluinet
nagyúr

banggood az egyik legkorrektebb cég az olcsó kínai áruházak közül

nekem az egyik kedvenc helyem, de a szállítást nem mindig kapkodják el

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56066) maestro87 válasza Dluinet (#56065) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor jól gondoltam, hogy itt nincsenek eladók. Köszi!
Bár azt nem értem, hogy akkor miért vannak nagy árbeli különbségek két egyforma termék között. Pl. 100db 5mm-es fehér ledet lehet venni 2300Ft-ért, de ugyanezt megveheted már 670Ft-ért is.

(#56067) Dluinet válasza maestro87 (#56066) üzenetére


Dluinet
nagyúr

beszerzési helytől függ

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56068) Zeki válasza Dluinet (#56067) üzenetére


Zeki
nagyúr

Meg minőségbeli különbség is lehet.
A banggood erősebbnek reklámozta a led égőket, mint amilyenek valójában voltak. Igaz még ráírva is erősebb volt. Csak lemérve már jelentősebb kevesebbet tudott.

(#56069) Dluinet válasza Zeki (#56068) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez sajnos általános kínai jelenség

esetleg a banggod hozzá nem értéséről vagy üzleti vénájáról tanúskodik, ezt nem tudom eldönteni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#56070) maj-viktor válasza gerii (#56061) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez elméletben szép... csak gyakorlatban nem így van... konkrét esetem van, hogy valamin valami sz*rrágó ~100 Ft plusz díjért (ennyi volt a szállítási fülnél is megadva), lenegatívozott és a vatera moderátorai visszadobták, hogy a vevőnek van igaza! TILOS! Csomagolási költséget felszámolni... olvass bele akár a vatera fórumába... ottani "okosok" is ezt fogják írni! Ami röhejes... mert csak ptkg.-el nem lehet valamit biztonságosan feladni... csomagolási költség is van...

Én mint vásárló sosem problémáztam, hogy valaki 1.500 Ft-ot kért el, közbe csak 600 Ft volt a "feladás" és láthatóan a csomaglás sem került többe 200 Ft-nál, ergó dupla annyit fizettem postáért, mint ami a valós díja volt... ezt amikor megvettem - láttam - elfogadtam! Nekem így is megéri megvenni, akkor megveszem... csak vannak ilyen sz*rrágó vevők, akik 50Ft-ért az anyjukat is eladnák! És ilyenekért negatívoz le, azt leszarja, hogy gyorsan feladom és másnap megkapja, meg minden ilyen pluszt... de ő meglett károsítva 50 Ft-tal, ezért nekem, mint eladónak negatív jár! (a terméket rendben, gyorsan, jól csomagolva megkapta)

Viszont eladói szempontból meg inkorrekt a szállítási / csomagolási költségbe rakni a hasznot! Csak ezt írtam... de én ha ilyen terméket látok, mint vásárló, akkor mérlegelek, és úgysem veszem meg! Vagy ha még úgyis megéri nekem, akkor igen... általában nem szokott.. mert a n00b-okra utaznak az ilyen eladók.

Csak arra írtam, hogy rengeteg ilyet látok, és utána az értékeléseknél a béna vásárló "hőbörög", hogy a "külföldi posta" +6.000 Ft volt, amivel nem számolt... max. 1-2E Ft-tal... tipikusan ilyen droppshiperes eladóknál, akik nem elég, hogy még raktárkészletet sem hajlandóak tartani még a költségeket (eladási jutalék) kijátszák... most ÁFA meg ilyen az még egy külön kérdéskör lenne, abba szerintem ne is menjünk bele... aprós / vaterás vásárlásnál... (ezt általában az ember vállalja, hogyha magánszemélytől vesz és nem boltból, mint ÁFA - számla és garancia az nincs... cserébe általában olcsóbb a cuccos)

Az megint külön tészta lenne, mennyien ütnek le dolgokat és b*sznak fizetni... akár még kiemelt terméket is... amit soha a büdös életben nem térít vissza a rendszer, szemben a nem fizeti ki.... OK - negatív és nem jött létre, így nincs jutalék! Ezért rühellem a vaterát, mind vásárlói / mind eladói szempontból!

Persze le van írva! De attól még inkorrekt! Ez olyan, hogy a boltba veszel egy kenyeret, de azt mondják a "kapu-nál", hogy bár 200 Ft a kenyér, de +50 Ft-ért viheted csak haza, mert mondjuk raktározási díjat felszámolunk... és tegyük fel ez ki van írva az ajtóba, de ne mondja már senkise, hogy ezt tudomásul venné! Mármint ok, egyszer beszívja az ember... tanulópénz. De utána menne máshova vásárolni, ahol nincs ilyen! Szerintem egyértelmű!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56071) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Szóval kéne nekem egy ilyen : [link]

A 10.000 Ft-os árat még nem sokallom, ennyit igazából megér, de a szállítás ezt kb megduplázza, ezzel van a problémám. Van erre valami megoldás (pl harmadik személyen keresztül), vagy ez egy kikerülhetetlen extra költség ?

(#56072) BaLee válasza Zsiráfnyál (#56071) üzenetére


BaLee
addikt

Méretei miatt kerül ennyibe szerintem, nem hiszem hogy más olcsóbban el tudná küldeni. Ez már nem levél kategória.

(#56073) Zsiráfnyál válasza BaLee (#56072) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Lehet rendelni kitömve, és "üresen" is, üresen 35 dollár. Annak vajon milyen postaköltsége lehet ?

(#56074) BaLee válasza Zsiráfnyál (#56073) üzenetére


BaLee
addikt

Meggyőződésem, hogy ennél sokkal olcsóbban nem lehetne kihozni. Anno szemüvegeket nézegettem az amerikai Ebay-en és bár volt elég nagy szórás postaköltségben de így is 5000 felett kezdődtek a szállítási díjak (helyi postával az USPS-el). Ez a valami még töltés nélkül is jóval nagyobb lehet, mint egy szemüveg tokban szóval szerintem valahol reális.

Amúgy nézz szét az USPS oldalán biztos vannak rajt árak.

(#56075) Zsiráfnyál válasza BaLee (#56074) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Aha, hát annyiért nem kell. :D Most azt keresem, nem-e "hamisítják" valahol esetleg fele ennyiért.

(#56076) bb71


bb71
őstag

Valaki mostanában érvényesített Pandawill ÁFA biztosítást?

(#56077) aytukabozs válasza Zsiráfnyál (#56075) üzenetére


aytukabozs
addikt

Sztem kép alapján egy bevállalósabb hazai varrónő felennyiért megcsinálja ;)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56078) Zsiráfnyál válasza aytukabozs (#56077) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Biza, benne is van a pakliban.

(#56079) pane


pane
tag

Sziasztok

Aliról érkezik egy laptop akku. (10.04.2015 12:44 / Eesti Post /Omniva /Saadetise andmed registreeriti süsteemi ) . Hát ez az Eesti Post nekem új. De nem néz ki kamunak, mivel az oldalukon ott szerepel a nevem ha beírom a TN.
Van valakinek tapasztalata róluk? Mennyit kell várni?

(#56080) aytukabozs válasza pane (#56079) üzenetére


aytukabozs
addikt

sztem te vagy az első aki itt Észt postával kap csomagot :D
Majd megírod mennyit kellett várni? :P

szerk.
hülyeség, becsúszott már némelyeknek...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56081) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Sziasztok, valami tipp, hogy mi van jelenleg a csomagommal?Külföldről kb 2 nap alatt ideért azóta a magyarok húzzák az agyamat. Vagy ne aggódjak megjön majd az?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#56082) aytukabozs válasza Pfiucska (#56081) üzenetére


aytukabozs
addikt

nekem az ucsó hollandom 8 nappal landolás után volt a kezemben,
bár az érkezés után fél nappal már vámosok fociznak vele bejegyzést kapott... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56083) LSiki válasza Pfiucska (#56081) üzenetére


LSiki
tag

Nekem 11-én jött be egy csomagom ami ma végre megmozdult. Egy később beérkezett már közelebb van hozzám mint az.

2015-04-21 13:20 The item is being processed by customs
2015-04-21 12:39 The item has been processed in the country of destination
2015-04-11 22:04 The item has arrived in the country of destination
2015-04-11 07:44 The item is on transport to the country of destination
2015-04-10 16:49 The item is at the PostNL sorting center

Csak kitartás, jön majd az. :)

(#56084) maj-viktor válasza Pfiucska (#56081) üzenetére


maj-viktor
őstag

Teljesen normális... vámon van... most "döntik el vámolják-e"... de amúgy tapasztalat, hogy ami 2-3 napon belül nem jön át - csúszik, "Kézbesítésre továbbítva" státuszra... azt vámolják... lesz egy "NAV regisztráció" státusz és kapsz ajánlott levelet!?

Szabad tudni mi van a csomagba!? Mármint nem kell konkrétan, csakhogy pl. mobil!? meg az értéke, hogy áfa-vám feletti-e!? Mert ha igen, akkor már aggódhatsz... de azért egy 20% esély még van, hogy csak sokáig bénáznak azzal épp... Ha mondjuk 25.-e után sem mozdul - kap új státuszt én érdeklődnék már!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56085) Pfiucska válasza maj-viktor (#56084) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Igen mobil van benne,és jöhetne rá áfa+vám is, de nem bánnám ha átcsúszna. :) Mindenesetre ha 24.-e az péntek azt megvárom és ha nem lesz addig semmi akkor majd szombaton lehet dobok egy üzit. Na de kinek-hova?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#56086) maj-viktor válasza Pfiucska (#56085) üzenetére


maj-viktor
őstag

Postának van egy 06-40-es zöldszáma asszem, azon lenne érdemes szerintem... e-mailbe várhatsz még az örökkévalóságig míg válszolnak... pontosabban ha írsz nekik pénteken, akkor arra rá egy jó 48óra munkaidő, így hétvége kiesik, szal max szerdán kapnál valamit, míg telefonon ha kifogsz normális ügyintézőt, az mindent lát, hogy épp hol a csomag... vámon... vagy már vámolják csak nem frissült a státusz... meg "késik" az ajánlott levél...

/szerk:
POSTA Ügyfélszolgálat: 06 40 46 46 46

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56087) LSiki válasza maj-viktor (#56084) üzenetére


LSiki
tag

Lehet hogy én vagyok vak, de hol látod hogy vámon van?

(#56088) maj-viktor válasza LSiki (#56087) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mármint bocsánat úgy értettem, hogy ha már "célországba megérkezett" és eltelt 7+nap, akkor az már a vámon van... mert ahogy jön valami, az rögtön megy a vámra... a vámon minden átmegy - minden csomag... a 1$-os bizbasz is... csak az rögtön továbbításra is kerül... míg a nagyobb / értékesebb csomagokat "megfogják"... ezt elsősorban a CN22-es értéknyilatkozat alapján nézik (ami persze semmit sem ér), illetve méret - súly - kockázatelemzés utána "emelnek ki"... Azaz leírva nincs, de tapasztalatból tudjuk... hogy a "vámon csücsül"... illetve esetleg ha megnézi a számot a posta.hu-n és 17track-en és a trackitonline.ru-n 3-asokon is egyszerre, akkor lehet egyiken már több infót mutat (általában a RU oldal szokott leggyorsabb lenni... legalábbis nekem... de volt már, hogy a 17track... sőt 1-1 kivétel esetén a posta.hu is volt "friss")

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56089) aytukabozs válasza LSiki (#56087) üzenetére


aytukabozs
addikt

Így érti, no! :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56090) LSiki válasza aytukabozs (#56089) üzenetére


LSiki
tag

:R hát akkor most már ezt is tudom

2:20 környékén gyanús az a fazon aki leemeli a zsákot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56091) maj-viktor válasza aytukabozs (#56089) üzenetére


maj-viktor
őstag

Na igen, ezt is akartam linkelni, csak lusta voltam keresni... összefoglalóba is jó helye lenne a videónak...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#56092) Pfiucska válasza maj-viktor (#56086) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

A magyar posta.hu-n csak annyi van, hogy célországba elküldve, a postnl-n és a www.trackitonline.ru-n pedig amennyit mutattam 17track.net-ről. Szóval egyenlőre várok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#56093) amadeus11


amadeus11
senior tag

Én Ebay-ről rendeltem Németországból .Csütörtökön ebéd után adták fel, hétfőn reggel a kezemben volt. Észtországból is ideért a hatodik nap.

There is a star

(#56094) bb71


bb71
őstag

Collicool VAT Insurance 5%:

nem próbálva!

(#56095) Zeki válasza bb71 (#56094) üzenetére


Zeki
nagyúr

Más már próbálta. Mit akartál ezzel mondani? Ez nem újdonság.

(#56096) beg válasza bb71 (#56094) üzenetére


beg
veterán

Már jó ideje működik, kipróbálva.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56097) aytukabozs válasza bb71 (#56094) üzenetére


aytukabozs
addikt

Annyiban azért új hogy eddíg 8% volt emlékeim szerint, köszi!

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#56098) bb71 válasza Zeki (#56095) üzenetére


bb71
őstag

semmit, csak megörültem neki...

(#56099) beg válasza aytukabozs (#56097) üzenetére


beg
veterán

Eredetileg 5 volt, azután 8. Most meg megint 5. Pandán is mindig cikázik 10 és 20 között :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#56100) k.kristof


k.kristof
őstag

A USPS trackerében hány nap után kellene látnom a csomagomat? Két napja adták elvileg fel, de még nem találja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.