Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) beg válasza SAMG3 (#57999) üzenetére


beg
veterán

A keresőt próbáltad itt jobb felül? Onnan megtudod az itteniek tapasztalatát.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58002) SAMG3 válasza akangels (#56945) üzenetére


SAMG3
tag

Jó tipp ;) Találtam is infót a boltról. Na meg már írtam nekik fb-on :D Bocsi a sok marhaságért.

(#58003) Zeki válasza atillaahun (#57992) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nem adták még fel, nincs nekik. Majd jön a nagykertől, és akkor feladják.
Nekem tavaly 2 hétig nem történt semmi egy DHL-el rendelt csomagnál. Kivertam a balhét a paypalnál, és pár napra rá refund lett a vége. Ők persze nem működő DHL számmal szúrták ki a szemem. De a paypalnál szerencsére nem nyelték be.

(#58004) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Valahol mintha olvastam volna korábban valami vám biztosításról, ha megfogják a határon a csomagot, akkor a bolt fizeti a hatóságot, vagy mi :U Erről tudnátok infókat írni hogy működik és ha tényleg van ilyen, akkor melyik webshopokban lehet használni? köszi

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58005) maj-viktor válasza atillaahun (#57992) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem még múlt csütörtöki csomagom is így áll... és nem egy friss, sem egy kifutó termékről van szó... mégis tökölnek... mostanában nagyon lassúak... régen gyorsabbak voltak!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#58006) Graphics válasza atillaahun (#57992) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

In stock nem mindig jelenti, hogy van is nekik..

Nyugodtan irj nekik, ott a chat, vagy az elerhetoseg, hogy etf..

Nekem maskor volt, hogy 2 hetig ugy volt, rairtam. Irtak hogy most nincs, de majd lesz... Oke penz vissza, rendeltem mashonnan :)

@CineDOG1: sajna nekem a paypal benyelte egy kamu TN-t... Most szivok veluk rendesen

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58007) Zeki válasza dethroner (#58004) üzenetére


Zeki
nagyúr

coolicool, pandawill. Ha extra díjért - a fizetés során - kötsz extra biztosítást, akkor ha megakad a vámon a cumód, és te azt ugye kifizeted a hatóságnak, akkor az erről szóló igazolást emailen elküldve nekik, visszafizetik. Az más kérdés hogy a pandán ez nem egyszerű, előbb kuponokkal akarják kiszúrni a szemed.

(#58008) atillaahun


atillaahun
veterán

Köszi a válaszokat, még délután írtam nekik egy mail-t (a live chat meg inkább dead volt), ha holnapig nem jön válasz indítom a refund-ot a PP-nél, aztán még a history-ból is kitörlöm a GB-t.

[ Szerkesztve ]

(#58009) lililááá


lililááá
tag

Ez mi a lófax,ezt adta követésnek... AZ10522781

(#58010) beg válasza lililááá (#58009) üzenetére


beg
veterán

Semmi. Papucs orrán pamutbojt. Kamu TN.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58011) lililááá válasza beg (#58010) üzenetére


lililááá
tag

Akkor bízunk az érkezésben,bár 5 dolcsi alatt gondolhattam volna hogy az :D

(#58012) janaman01 válasza lililááá (#58011) üzenetére


janaman01
addikt

Hát ha már itt tartunk reménykedj hogy nem Gombóc Artúr hozza a dagadt madár , mert akkor soká ér ide :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#58013) vapega válasza SAMG3 (#57999) üzenetére


vapega
tag

Feleségemnek rendeltem Redmi2-őt.
Szerdán rendeltem - pénteken a kezemben volt, utánvéttel forintban fizetve a futárnak.

MI 10T

(#58014) Graphics válasza vapega (#58013) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azzzigeeeen :Y

Más téma: Második hozzászólás EPIC FAIL ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58015) dethroner válasza Zeki (#58007) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi!
Pandán láttam hogy 10%, de coolin nem találom. Hol van, hol lehet kérni? Vásárlás közben lesz?
És amúgy mennyire megbízható ez az eljárás és maga a coolicool? Ha vállalom a plusz költséget, tényleg visszakapom a megfizetett áfát? Volt már valakinek ilyenben része? Vagy jobbat kérdezek, volt már aki kötött ilyen biztosítást és mégsem kapta vissza a sarcot?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58016) Zeki válasza dethroner (#58015) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bejelentkezel, berakod a kosárba, majd Check out, azután jön a cím, fizetési mód, szállítási mód és ott a:
Add Customs Insurance&Shipping Insurance to your order(Customs Insurance offers premium protection and safety for your valuable items during internationl shipping. We will refund you the tax once package has been caught by the customs or you will undertake all)

És működik a dolog. Mások által tesztelve.

[ Szerkesztve ]

(#58017) dethroner válasza Zeki (#58016) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, megtaláltam. De :F Eddig azt láttam valahol, hogy az áru 10%-a a biztosítás. Most nálam 15%-ot kér magyarországi címre. Próbaképpen megcsináltam londoni címre is, oda csak 7% :(( Így már nem annyira éri megkötni. Ha bevállalom biztosítás nélkül, 46K, ha megfogják 60K, ha biztosítással kapják el akkor 54K. Sajnos, a vámosaink kib@sznak velünk. Antelife és a Cooli egybeolvadt? Érdemes lehet próbát tenni ott is?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58018) Zeki válasza dethroner (#58017) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egy cég a kettő. Valszeg azért kér ide többet, mert a vám is magasabb, és esetleg jobban vámolnak.

Amilyen a dollár árfolyam, érdemes megnézni EU-s webshopokat/raktárakat is. Van ami itthon olcsóbb valós garival, mint Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#58019) dethroner válasza Zeki (#58018) üzenetére


dethroner
veterán

Antelife ugyanazokkal a szállítási címmel és termékkel 8%-ot kér. Na most mit csináljak? A különbség 5000Ft.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58020) Zeki válasza dethroner (#58019) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hajrá! Próbáld ki.

(#58021) Graphics válasza dethroner (#58019) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit akarsz venni?

Lehet könnyebb lenne, ha pontos típust írsz, aztán lehet vki meg mondd egy EU shoppot :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58022) dethroner válasza Graphics (#58021) üzenetére


dethroner
veterán

Elephone P8000. Kuponnal 170$. Coolicool-hoz az arany színűhöz adta a kódot, Antelife-hoz a feketéhez. És ha Antelife-on meg akarom változtatni a színét, már nem is fogadja el a kódot. Csak a feketét adják akciósan?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58023) Zeki válasza dethroner (#58022) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezek szerint így van.

(#58024) dethroner válasza Zeki (#58023) üzenetére


dethroner
veterán

Még egy kérdés merült fel benne. Az előrendelés szerint jövő hónap 20-án indul a kiszállítás, ami ugye csiga postával kb augusztus vége lenne mire ideérne. Ha most kifizetem paypal-al, hogyan tudom megvédeni magam az esetleges nem küldéstől? A paypal mennyi időt ad a visszakérésre, 40 napot? Ez bőven meghaladja azt a mennyiséget. Ilyen mi a garancia hogy megkapom vagy visszakapom az árát?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58025) Graphics válasza dethroner (#58024) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát egy nem létező terméket rendelnél.

Én azért megvárnám pl az első példányokat.. Főképp mert Elephone.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58026) dethroner válasza Graphics (#58025) üzenetére


dethroner
veterán

Ezt értem, de az ilyen esetben mi védi a vásárlót?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58027) Zeki válasza dethroner (#58026) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha jól emlékszem, már 180 napig véd a paypal.
De olyan nagy marha nem lehetsz hogy egy olyan noname telefont rendelsz, ami meg sem jelent, sehol semmi felhasználó tapasztalat...

(#58028) dethroner válasza Zeki (#58027) üzenetére


dethroner
veterán

Mire való egy előrendelés, ha nem arra hogy elsők között kapj valamit (és elsők között szívhass :DDD )

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58029) Kolondrum válasza Zeki (#58027) üzenetére

Nekem volt részem preorderes termékben. Rendelés után banggood írt nekem, hogy megvárom mire raktáron lesz, vagy szeretném a pénzt visszakapni. Mondom várok. Aztán nem volt gond. Igaz nem én izgultam. :DD

(#58030) Attika82


Attika82
csendes tag

Sziasztok! SG post-os szállítás [link]. Akkor ezt most mikor vehetem kézbe? Az a dúrva hogy 7-én lett rendelve. A tököm tele van velük.

(#58031) KamuMazsola válasza Attika82 (#58030) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Első rendelés?

Üdv.: KamuMazsola

(#58032) Attika82 válasza KamuMazsola (#58031) üzenetére


Attika82
csendes tag

Hobby king-ről igen. De a bangood se kecsegtető státuszú. Az is svéd postán vesztegel 11-e óta. Ilyen lassú legyen vmi. :((

[ Szerkesztve ]

(#58033) KamuMazsola válasza Attika82 (#58032) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Vannak nagyon jó időt futott csomagok, de a hetedikei rendelés miatt még szerintem ráérsz türelmetlenkedni. Én minimum három hetet adnék neki, persze a feladástól. Szóval türelem!

Amúgy rossz a link, vagy legalábbis nekem mobilon csak egy captcha kódot kér.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#58034) Attika82 válasza KamuMazsola (#58033) üzenetére


Attika82
csendes tag

Akkor türelmes leszek. Itt a singpost-os kép.

[ Szerkesztve ]

(#58035) Graphics válasza Attika82 (#58030) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En 22-en rendeltem vmit, es azota sincs itt...

28-an feladtak, azota semmi. Szoval nem kell aggodni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58036) beg válasza Attika82 (#58030) üzenetére


beg
veterán

Az igazán durva akkor lesz, amikor egy hónap után veszed kézbe. És még az sem lesz kirívó eset. Minek rendelsz sima postával, ha 5 nap alatt akarod kézbe? Erre a DHL express való. Ja, hogy az pénzbe kerül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58037) Attika82 válasza beg (#58036) üzenetére


Attika82
csendes tag

1. Nem akartam 5 nap alatt. 2. Nem kértem kioktatást. 3. Te sem fizetnél ha nem muszáj. En csak azon akadtam fent, hogy 10 napja 1 helyben áll.

[ Szerkesztve ]

(#58038) Zeki válasza Attika82 (#58037) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mivel nincs FIFO a postákon, így van akinek a csomagja felkerül, van akinek meg nem.. és utána sem.

(#58039) djnice


djnice
veterán

Járt már valaki így? Ez mit jelent?

2015.06.18
07:22
Küldemény információ:
Kézbesítő postához érkezett / Arrival to delivery Post

2015.06.18
09:06
Küldemény információ:
Letétben van / Item stored, addressee notified

2015.06.18
19:24
Küldemény információ:
Utánküldve / Reforwarded

(#58040) beg válasza djnice (#58039) üzenetére


beg
veterán

Rossz postára küldték a központi elosztóból és most korrigálnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58041) beg válasza Attika82 (#58037) üzenetére


beg
veterán

Ha ezen fennakadsz, akkor ne rendelj külföldről sima postával. Én meg ezt mondtam el és te jöttél ide be toporzékolva, hogy így a tököd meg úgy a tököd

Az átlag 20-25 nap. Ettől vannak gyorsabb és lassabb esetek is, de ez az átlagos. Volt, hogy 2 hétig állt egy helyben a csomagom és mégsem kaptam hisztirohamot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58042) wwenigma válasza Attika82 (#58037) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

10 napja egyhelyben? Miról beszélsz? [link] Teljesen korrekt időt fut. 13.-án adta fel a bolt, 16.án került tranzitba, ma érkezett meg reggel Pestre.

djnice: én bemennék a postára érdeklődni a kinyomtatott trackinggal.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58043) beg válasza wwenigma (#58042) üzenetére


beg
veterán

Ez a baj:
"Az a dúrva hogy 7-én lett rendelve."
;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#58045) Graphics válasza gg72 (#58044) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát elég érdekes, az a posta szerintem sáros valamiben.

Következőleg éles nyomkövetőt kell rendelni...

Spekuláció csak, de szerintem meglékelik a csomagot, és ami olyan hadd vesszen.. Csak ennek valahol nyomának kell lennie... EZt valakinek "kezelnie" kell, ezt az egész folyamatot...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58046) Turbobacsi válasza gg72 (#58044) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

az a bibi, hogy ezt a cikket pont az érintett (tolvaj) nem fogja olvasni

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#58047) SAMG3


SAMG3
tag

Honnan a legérdemesebb rendelni? Hogy jön ki a legolcsóbban egy ilyen telefon?

(#58048) Zeki válasza SAMG3 (#58047) üzenetére


Zeki
nagyúr

MILYEN telefon?

(#58049) gg72 válasza Turbobacsi (#58046) üzenetére


gg72
veterán

Neki(k) nem is kell, elég lenne, ha a posta tenne már végre valamit az ügyben, ahogy azt a cikk is írja:
„A folyamat részletes átvilágításán túl több szervezeti egység és posta vonatkozásában külön ellenőrzési és biztonsági intézkedéseket léptetünk életbe"

(#58050) maj-viktor válasza Attika82 (#58037) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pedig okkal lettél kioktatva! Azt mondod 12napja rendelted és "már panaszkodsz"
Külföldi rendelés (Kína lassú free shippinges postával) = átlag ~1hó (30nap)

Ha nem tetszik, rendelj DHL-el vagy vedd meg itthon az adott terméket!

Nekem most a legutolsó még be nem futott rendelésem: 2015.Május.20-ai...
Ha nem vagy türelmes, nem neked való a külföldi rendelés!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.