Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) lililááá válasza beg (#52993) üzenetére


lililááá
tag

Szerintem mi sem állunk távol ettől,de nekünk nincs leállás,főleg nem ennyi időre :)

(#53002) molvany


molvany
senior tag

Szerintetek miért gyorsabb a HK ( Hongkong ) posta mint a CN ( China )?
Az elmúlt kb. két hét tapasztalata: Egyik HK - megérkezett a feladást követöen 7 napra. A másodikat Jan. 31. - én adták fel, ma megkaptam.
Ezzel szemben egy CN - es Jan. 29. - én érkezett a Frankfurti elosztóba ( azóta is ott van ) egy másik Feb. 02. - án érkezett oda, szintén még ott van.
Már azon gondolkozok, hogy ha van rá lehetöség, inkább HK - postával veszem, mégha egy kicsivel drágább is.

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#53003) MrChef


MrChef
aktív tag

Sziasztok! Most akkor mi van a DHL-lel? tényleg qrvadrága lett csak úgy? Minden esetben?

(#53004) bl4ze válasza molvany (#53002) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha lehet választani én is HK postát kérem.
Nem tudom miért gyorsabb, talán modernebb, a forgalom kisebb passz....

A régi szép időben volt olyan, hogy HK SpeedPost csomag 1 nap alatt nálam volt. Nem futár, SpeedPost HK post. Szombaton is kézbesítve :) (express-nek EMS volt itthon minősítve)

.:. bl4ze .:.

(#53005) zsiz


zsiz
őstag

a január 19.-én Kínába feladott telefonom ma, február 2.-án kézbesítésre került (31.-én már volt egy sikertelen kézbesítési kísérlet)

remélem minél hamarabb visszakapom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53006) Bozek válasza zsiz (#53005) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ma február 4. van. :D

(#53007) zsoltip válasza maj-viktor (#52876) üzenetére


zsoltip
őstag

A minideal.net-et választottam. Jó ár, sőt itt kapok hozzá 1 Screen Protectort és Silicone tokot is a csomagtartalom alapján. Bár...nem tudom milyen lehet...

Időközben sikerült megjavíttatni a jelenlegi készüléket, így kevésbé égető, hogy megérkezzen. Ezért is vacillálok még. 142$ a készülék
A szállítás DHL 16$ (4-5ezer Ft) többletet jelent, de itt van 1 hét alatt.
Az SG Post- Registered Airmail ingyenes, 0$.

Akkor erre a 142$-ra, akár DHL-t, akár SG Post-ot választok, mindenképpen jön még 2000 Ft vám, de egyéb költség már nem. Ez így van, vagy kell még valamivel számolnom?

[ Szerkesztve ]

(#53008) molvany válasza zsoltip (#53007) üzenetére


molvany
senior tag

Mobilra nincsen vám. Más annál több.

WhatsApp :+491737182060

(#53009) trebrona válasza zsoltip (#53007) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sacc/Kb 10.000 Áfával.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#53010) Zeki válasza zsoltip (#53007) üzenetére


Zeki
nagyúr

27% Áfa megy rá, meg 2000Ft kezelési költség.

(#53011) sbazsi


sbazsi
veterán

Meg tudja valaki mondani, hogy miért van a mymemory.co.uk oldalon 5 db 64gb-os sandisk memóriakártya 21-25 gbp közötti áron?
Mi a különbség közöttük???

(#53012) Zeki válasza sbazsi (#53011) üzenetére


Zeki
nagyúr

A 21-es nincs.

(#53013) zsoltip válasza Zeki (#53010) üzenetére


zsoltip
őstag

Értem. Köszönöm.
Ha Pandán rendelem, és kiválasztom az "Import Tax & VAT Insurance" opciót, akkor már nem kell ezzel számolnom, ha minden igaz, mert ez által rendezve vagyok.
Így csak az így keletkező 154$ lesz fizetendő, nemde?

(#53014) Laza... válasza zsoltip (#53013) üzenetére


Laza...
addikt

Nem. Kifizetsz minden költséget, a panda meg visszautalja

Never give up!

(#53015) zsoltip válasza Laza... (#53014) üzenetére


zsoltip
őstag

Bár, ha jól sejtem, te is erre gondoltál. Csak ár, amit írtam már ezzel az issue-s dologgal számolt ár.
140$ készülékár + 14$ Insurance =154$
És ez elvileg fedez mindent.

[ Szerkesztve ]

(#53016) beg válasza zsoltip (#53015) üzenetére


beg
veterán

10% ha mezítlábas postával kéred. (5% ha nem Magyarországba)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53017) lililááá


lililááá
tag

Kína-Magyarország 4.nap fedEX,ezért a pénzért megéri ha sürgős valami. :K

(#53018) Laza... válasza zsoltip (#53015) üzenetére


Laza...
addikt

Leírom még 1x.

Ha megfogják, kifizetsz mindent, (ÁFA, kezelési ktsg), majd ezután a Panda visszafizeti. Mind1 mit és mennyit fizettél ki előre. Capise?

Never give up!

(#53019) maggi1886076 válasza beg (#53016) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ha sima postával kérem, akkor 10 %. Lehetséges, hogy ezek után nem tudok paypal-el fizetni?!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#53020) beg válasza maggi1886076 (#53019) üzenetére


beg
veterán

Nem tapasztaltam ilyet, a teljes összegre kellene működnie a PP fizetésnek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53021) Zeki válasza maggi1886076 (#53019) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tudsz, csak vidd tovább a rendelést.

(#53022) lililááá


lililááá
tag

Ha valamit értékelsz alin,azt el kell fogadni az eladónak,vagy automatikusan kiíródik?

(#53023) zsiz válasza Bozek (#53006) üzenetére


zsiz
őstag

oh tényleg, benéztem :D :D

szóval jan. 19. a feladás és febr. 04. a sikeres kézbesítés :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53024) beg válasza lililááá (#53022) üzenetére


beg
veterán

Automatikusan kiíródik. Különben nem lehetne negatív kritikát olvasni ha bármelyik eladónak le kellene előtte okézni. Te sem szívesen látnál negatívot az értékeléseid között.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53025) wolpertinger


wolpertinger
csendes tag

Nem értem hogy ők ezt hogy értik. Már csak azért mert tegnap még az utolsó dátum 2-Feb-2015 volt.

Minden esetre nem szakadnak meg a csomagommal, hogy felrakják a boeing-re :)

2015-01-31 11:08
(HONG KONG), Küldemény postai átvétele / Item accepted

2015-02-05 00:00
Hungary, The item (RB........HK) will leave Hong Kong for its destination on 5-Feb-2015

[ Szerkesztve ]

“Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag.”

(#53026) zsiz válasza zsiz (#53023) üzenetére


zsiz
őstag

most nézem, hogy csak jól írtam, 2.-án vették át, csak az kavart be hogy én erről csak ma kaptam értesítést.. azért hittem hogy ma feb. 2. van :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#53027) lililááá válasza beg (#53024) üzenetére


lililááá
tag

Rendben,csak mert van egy vitám amcsi dugós cuccot küldött a srác,igaz a képeken az van,de leírásban nem írta hogy nincs európai kivitelben,de azt sem hogy csak abban van.Érdemes hadakozni?

(#53028) beg válasza lililááá (#53027) üzenetére


beg
veterán

Értékelésben nem lehet hadakozni. Arra az ali üzenetküldője és a dispute való.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53029) lililááá válasza beg (#53028) üzenetére


lililááá
tag

Az folyamatban van,csak azért kérdeztem mert beígértem az egy csillagot és azt írta nem fogadja el :D

(#53030) beg válasza lililááá (#53029) üzenetére


beg
veterán

Láttál te már igazmondó kínait? :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53031) Bozek válasza wolpertinger (#53025) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem fognak csak a Te csomagodért küldeni egy repülőt. Megvárják, hogy összegyűljön annyi, amit már érdemes felrakni a gépre és utána postázzák...

(#53032) Laza... válasza lililááá (#53029) üzenetére


Laza...
addikt

Átalakítót nem kaptál?

Never give up!

(#53033) beg válasza lililááá (#53027) üzenetére


beg
veterán

Másrészről az a minimum, hogy ha a képeken nem eu-s a csatlakozó és a leírásban nem szerepel konkrétan, akkor előtte rákérdezek, nem pedig utólag fenyegetek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#53034) molvany válasza lililááá (#53017) üzenetére


molvany
senior tag

Sima HK posta ( semmi extra költség ) Jan. 31. - én feladta, ma délelött ( 4. - nap ) a kezembe adta a postásom ( Németországban ).

WhatsApp :+491737182060

(#53035) maggi1886076 válasza Zeki (#53021) üzenetére


maggi1886076
addikt

Én tudom tovább vinni. Ki van szurkulve.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#53036) El_Diablo válasza lililááá (#53029) üzenetére


El_Diablo
tag

(#53033) beg +1! Az átalakító $0,88...

[ Szerkesztve ]

(#53037) csorba342 válasza greef (#52978) üzenetére


csorba342
újonc

Szia nem rég rendeltünk onnan rendkívül rendesek nincs rejtett költségük

(#53038) lililááá válasza El_Diablo (#53036) üzenetére


lililááá
tag

Tisztában vagyok az átalakító árával,és az a minimum most elmaradt igen,3 napom van hogy leüssem a tételt mivel 3. hét után rá kellett írni hogy fel adja e vagy csak hazudik.Mivel Kamu TN volt de mozgás semmi és érdekes módon,levélváltás után elindult a csomag 2 napra rá. Szét tudnám kapni fél perc alatt és lecserélni a dugvillát,de mi van ha nem megy vagy csak 1-2 nap és kimúlik,utána verhetem a mellem 60$ termékkel nem szórakozom.

[ Szerkesztve ]

(#53039) El_Diablo válasza lililááá (#53038) üzenetére


El_Diablo
tag

Akkor legközelebb majd megnézed, hogy kitől és mit rendelsz... :K

(#53040) lililááá válasza El_Diablo (#53039) üzenetére


lililááá
tag

Így van,saját bőrén tanul az ember :) És nem is panaszkodni jöttem csak belementünk,arra voltam csak kíváncsi ha kiosztom a csillagok akkor az látható lesz e,választ megkaptam. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#53041) El_Diablo válasza lililááá (#53040) üzenetére


El_Diablo
tag

Nem lesz látható amíg nem reagál, vagy nem jár le a reagálási idő. Nekem is van olyan amit én értékeltem de az eladó nem és nem látszik még nála, majd 20 nap múlva ha lejár a reagálási időből visszalevő etap. Vagy ha ez időn belül reagál.

(#53042) lililááá válasza El_Diablo (#53041) üzenetére


lililááá
tag

Okés köszönöm.

(#53043) lililááá


lililááá
tag

Még egy kérdés uraim,aki kapott csomit fedEX-töl,ez a bejegyzés azt jelenti holnap hozzák?Mert akkor valakit keresnem kell aki átveszi.
19:15 Átmenő VECSES HU

Átnyújtva a felhatalmazott ügynöknek végleges kézbesítésre

(#53044) Laza... válasza lililááá (#53043) üzenetére


Laza...
addikt

Igen

Never give up!

(#53045) lililááá válasza Laza... (#53044) üzenetére


lililááá
tag

Köszi.

(#53046) sexymusprime


sexymusprime
tag

néha jól szórakozom azon, ha lenyomozom az ilyesmiket, és csodálkozom az árkülönbségen és talán tönkreteszem valaki bizniszét egy kicsit, ha már kéretlenül teleszórja a postafiókom a spamjével :<

[ Szerkesztve ]

(#53047) peter.taylor


peter.taylor
csendes tag

Sziasztok.
PayPal vitánál,hogyan lehet file -kat hozzáadni?

(#53048) jojoando


jojoando
senior tag

Rendeltem a rizsestől pár dolláros dolgot. Nem érkezett meg az Ebayos idő alatt (01.28) erre azt írja a Paypallon nyomjak refundot.
Írjam meg neki ezt és utalja vissza a pénzemet. Az Ebayon ne minuszoljam, neki ez fontos!!!
Kérdés, Paypalon ha refundolom, oda nem kell magyarázat, vagy valami, ugyanis nem szeretnék abba esni, hogy kérem vissza a pénzemet , de az Ebayon erről nincs vita.
megértem, hogy neki a minusz rosz, de bohócot se akarok magamból! :Y

(#53049) sbazsi válasza Zeki (#53012) üzenetére


sbazsi
veterán

Vagyis mindegy milyen 25 fontos karit rendelem, ugyanazt kapom?
Ennek mi értelme?

(#53050) Laza... válasza peter.taylor (#53047) üzenetére


Laza...
addikt

Legjobb emlékeim szerint, erre csak akkor van lehetőség ha a PP is belefolyik a vitába (claim)

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.