Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84501) sasa311 válasza Roland861010 (#84498) üzenetére


sasa311
veterán

Ez a benta tavak tényleg ekkora szám, hogy megerje ezt a nevetséges tagsági kártya lottót? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#84502) Roland861010 válasza Szilágyi84 (#84499) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem a mango nem adta eddig.

[ Szerkesztve ]

(#84503) Roland861010 válasza sasa311 (#84501) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem kötelező!
Adja a többi tó is.

Amúgy itt más bajok vannak inkább.

(#84504) andrew911 válasza sasa311 (#84501) üzenetére


andrew911
tag

Én a következőket szeretem benne:
- közel van
- eddig volt nem bunkó velem senki, se a tulaj, se halőr
- van benne hal
- és a legfontosabb: ha 6:10-re érkezel, neadjisten 7-re :Y , még akkor is le tudsz ülni, hétvégén és ünnepnapon is

(Én mondjuk megvagyok a 7-es VIP-tó nélkül is tökeletesen, de megértem, ha valakinek ez a célja.)

[ Szerkesztve ]

(#84505) Szilágyi84 válasza Roland861010 (#84502) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hányas helyen vagy és mi adta ?
Csak nem a csoki narancs?😆
Mostmár ne titkolozzál milyen márka ?
Mi a más bajok amúgy részedről ?

[ Szerkesztve ]

(#84506) Szilágyi84 válasza sasa311 (#84501) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én nekem is csak azért kedvelt hely ,mert ritkán tudok menni és akkor nincs kedvem 50-100 km-t utazgatni. Szóval közel van szép tiszta és van hal is ,balhézás nélkül normális horgászokkal mivel a tulaj már kiszelektálta a nem kívánt személyek kitíltva . Mi az a nevetséges tagsági kártya lottó ?

[ Szerkesztve ]

(#84507) sasa311 válasza Szilágyi84 (#84506) üzenetére


sasa311
veterán

Csak akkor kapsz tagságot ha fogsz egy tokot. Amiért fb-on csomóan sírnak, hogy tucatszor voltak, pontyokat zsakszam fogják de a tok nem jön..

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#84508) Roland861010 válasza sasa311 (#84507) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem minden peca adta eddig.

Szilágyi:
Tó közepe a köves szakasz part közel és közép táv.
De a csokis narancs meg sima erjesztett kukorica.

(#84509) andrew911 válasza sasa311 (#84507) üzenetére


andrew911
tag

LaFerrarid is csak akkor lehet, ha 40 feletti férfi vagy, nincs a neveden Lamborghini, volt már 4 korábbi törésmentes Ferrarid és nem fényezed át.
Ezek pont ugyanolyan hülye szabályok, mint a "toklottó", de a céljukat pont elérik: kezelhető méretű VIP tagságod lesz. Hogy ezt el lehetne-e érni más vagy igazságosabb szabályokkal, azon lehet dilemmázni, viszont ez kizárólag a tulajdonosok hatásköre.

(#84510) sasa311 válasza andrew911 (#84509) üzenetére


sasa311
veterán

És ez oké is, ha ez a tó a tavak Ferrarija. Ezért kérdeztem, hogy mi olyan különleges benne. :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#84511) Roland861010 válasza Szilágyi84 (#84505) üzenetére


Roland861010
addikt

A 7-es tó ahogy néztem csónak nélkül horgászhatatlan. A 0.25-ös mono szerintem karcsú főleg, hogy hozni akarnak két 50kg körüli Tokot...
Ráadásul nincs is normál kontroll. Szét néztem és az egyik tag két 22-es bojlit és elhagyos szerelekekt rakott a csónakba. Oké feeder bottal horgászott de a szerelek nagyon nem volt az.

Nagyon gondolkodom hogy beválaljam -e ezek után holnap a 7 -es tavat.
Vettem mindent is ami oda kell és jó lehet ... kivéve csónakot :(
Azt nem is nagyon akarok.

(#84512) Szilágyi84 válasza Roland861010 (#84511) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ja én azt hittem ma vagy ott már .
Csónak minek oda ?
Amúgyse szoktak azzal ott .
Etetőhajózni szoktak rendszeresen,már tavaly is szinte szégyeltem egy olcsóbb 120 ezressel próbálkozni , mivel ott olyanokkal vannak főleg hétvégén ,hogy nem csak iszonyat gyorsak , hanem 3-400+ .....

(#84513) Roland861010 válasza Szilágyi84 (#84512) üzenetére


Roland861010
addikt

Arra gondoltam bocs . mármint etető hajóra.
Ezek 1 hete készültek. 1-es tó közepe.

[ Szerkesztve ]

(#84514) iceQ! válasza Szilágyi84 (#84512) üzenetére


iceQ!
addikt

Én idén vettem egy alap Panamat...340 volt (aku*rv..ba..meg).
Lesz 3-4 olyan pecám is ahol fog kelleni. Viszont ahogy olvastam nincs ezzel semmi baj, így inkább vettem egyet most így legalább tudok menni ilyen pecára is. (Egyébként én inkább dobós párti vagyok, gyakorlatilag még csak kipróbáltam a hajót, annyira nem izgatja a fantáziám, hogy gyorsan lefoglaljak egy hetet a balcsin behúzósra :D)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84515) Szilágyi84 válasza Roland861010 (#84511) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

A 7-es tó nádasos túlpartja igen jó hely a nagyok tényleg ott dekkolnak rendszeresen fognak onnan nagyobbakat mint középtájról vagy az elejéről . Meg lehet horgászni etetőhajó nélkül is csak tényleg komolyabb felszerelés szükséges hozzá.

(#84516) Szilágyi84 válasza iceQ! (#84514) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Szerintem én is fogok még majd valamikor egy komolyabbat venni ,mert jók néha olyan helyen, aki ki tudja használni annak megérheti ,de aki ritkán jár annak nem igazán .Az enyémet eladtam ősszel mivel télen nem horgászok egyáltalán és amúgyse voltam teljesen megelégedve vele a GPS jelet nem találta pontosan,szóval hiába küldtem be 120-150 m-re elvileg ugyan oda ,de mégse teljesen sikerült pontosan ,ja meg merülő elem az irányítóban eldobta a jelet , pedig nem azt mutatta ,hogy merülne....

(#84517) Roland861010 válasza Szilágyi84 (#84515) üzenetére


Roland861010
addikt

Az 1es tó középső szakaszán olyan 2/3 távot tudom megdobni. Most ugye vékonyabb zsinór van fent meg kimondott tavdobo kosár.
Hát meglátjuk.

(#84518) Zoli bácsi válasza BLUE TORNADO (#84500) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Na, akkor menjünk sorba. :)
Úgy vélem, itt magázódásnak helye nincs, ez egy fórum, ahol amúgy is nicknéven, valós személyiség nélkül nyomjuk. Annyira nem vagyok ám öreg, csak amikor regeltem, foglalt volt minden név, amivel bepróbálkoztam. Akkor volt pár éves a lányom, beszélgetett, és nyílt ki az értelme. Hogy megadja az idősebbeknek a tiszteletet, a család baráti körébe tartozó, velünk egykorú férfiakra is a nevük után tett "bácsi" jelzővel kiegészítve hivatkoztunk. Persze hatalmas röhögések lettek az ismeretségi körben, és rám is rám akasztották viccesen ezt a jelzőt. Na, pont akkor regisztráltam, így sikerült a nicknév. Ezt én viccesnek szántam, és nem azért hogy annyira öregnek érzem magam. Persze, elteltek az évek, sok itt fórumozó a gyerekem lehetne, sőt, korban az is beleférne, hogy unokával járjak pecázni...de hozzánk hasonlóan a lányom se kapkodja el a családalapítást..Na de a lényeg, szerintem egyszerűbb a tegeződés. :K
Másodsorban, köszönöm az invitálást. Motorral el nem mennék, azzal maximum a lakhelyemhez képest 100-120km sugarú körben mozgok, hobbi szinten, kizárólag jó időben. Horgászcuccal az autóba sem férek el lassan. :)
Amúgy gondolkodtam Tiszai pecán, a munkahelyemnek (mentőszolgálat) elvileg van Gergelyiugornyán egy kis üdülője, hacsak azt is el nem kótyavetyélték.
Asszony vízparti szálláshelyeket keresett a múltkor, láttam, de olyat, ahova a SZép kártyát el lehetne költeni...Éppen a Gyékényesi tónál nézegetett valami szálláshelyet.......
Szóval még nem tudom, merre indulunk, de köszönöm az invitálást, lehet hogy priviben megkereslek.
Sajnos, amilyen világ van az EÜ-ben, az sem egyszerű, hogy együtt kivegyünk 1-2 hét szabadságot asszonnyal. Ő nővér, én mentőzök. Ugyan megkapjuk a szabadságot, de a közepébe belevágnak valamelyikünknek tuti egy éjszakás műszakot.....Nincs más. Mondják.
Ja, szóval köszi! :)

(#84519) horcsog válasza Atis45 (#84497) üzenetére


horcsog
tag

Nincs mit. Még annyi bojlisok is használják már a teljes előkehosszas lebegtetést különböző félkörívben hajlított vastag előkékkel meg a jó ég tudja még mivel, hogy ne tudja kifújni a hal. Nem bonyolódtam soha nagyon komoly bojlizásokba az eddigi praxisomban. bojlizgatásokba inkább, azt is sokszor tigrismogyoróval :) Egyébként a rövid előkés hagyományos csalizás horgon a csali fenekezésnél se nagyon fújja ki. Mert szabadon a horog hegye öble, ponty legyen ami azt felszívja és azzal a rövid előkével úgy kifújja ne bökje meg a horog.

[ Szerkesztve ]

(#84520) BlackmMmDog válasza galervin93 (#84493) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

oks :DD, L-es kosarat használsz?

#84472galervin93
Mono előke alá fonottra kösd a tüskét (0.04-es fonottra 7 millis fine tüske bárhol megállja a helyét), előke meg lehet akár 20, 22-es is, nem fogja zavarni a halat.

Annyival egészítenem ki, nem neked szól te úgy is tudod már.
Ritkán használom, több időt veszel mint a teljesen monoból megkötni. Víz parton esélytelen megkötni, kivéve ha horgászatot hanyagoljátok.
- Horogból olyant választjátok aminek nagy a horogszeme.
- kapásszámban nem vettem észre különbséget
-ezt is ellenőrizni kell biztonság kedvéért :)

HF vadpontyra jött már Csuka, Harcsa és tegnap Süllő is. :DDD

(#84521) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Azért nekem is van halállközeli élményem.... :D
Rába. Nem áll meg a 100gr os kosár a sodrásba. 5 perc után az első hal.

(#84522) Zoli bácsi válasza Zoli bácsi (#84521) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Erre vártam ...csak egy kicsit nagyobbra...... Nagyobb patáliát vágott mint az előző ponty ez a kis ovis márna..... :D

(#84523) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nem mértem, tudom hogy határeset, de ráfogtam, megvan az első idei méretes márna....... :C
Hihetetlen....Rábán vagyok, nem esik, és vizes lett a merítő... ;]

(#84524) hermanyi válasza Zoli bácsi (#84523) üzenetére


hermanyi
őstag

Zoli bá ez majdnem duplája a minimum méretnek. Grat a jó és szép vadvizi halakhoz.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#84525) Zoli bácsi válasza hermanyi (#84524) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi. :)
Ma olyan a Rába, mint régen. Újabb fajok jelentkeztek....

(#84526) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Minden faj megjön..... :D Ezt megfogta valami.

(#84527) jjohn válasza Zoli bácsi (#84526) üzenetére


jjohn
aktív tag

Gratulálok! Szépek a halaid Zoli bátyó.

(#84528) 4Grider válasza jjohn (#84527) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szép ütött-kopottak. :D
Na jó, csak irigykedek...

(#84529) galervin93 válasza BlackmMmDog (#84520) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, L-es 30 grammos. De kellett beszereznem Döméset is... Viszont az csak etetőbotra megy, mert jó nagy a térfogata, bőven fér bele mag.
Ma volt az első edzésnap. 15 méterre pecáztam. Először a fent is említett Preston kosárral, 2 perces ütem, de túl hangosnak ítéltem a csobogását a sekély vízben. Ezért azt csináltam, hogy 2 perces ütemre horgásztam üres sima method kosárral (Preston ICS), és 10 percenként dobtam 1-3 kosár magot (csemege és kender) a pellet kosárral. Ez már jobban bejött, szépen adta a halat. Fogtam 13 pontyot (1.5-1.7 meg egy 2.5-es), egy kb. kilós compót, meg vagy 8-10 kárászt versenyidő alatt. Csali egy szem csemege. Néha rápróbáltam a pelletre is, adott egy-két halat, de a zömét kukoricával fogtam. Üresjáratban próbáltam pinkivel is, 3 kapás, 2 törpe... Nem kell ide az élő. (Versenyre azért fullasztott csonti jön majd.)
Jó kis peca volt, úgy néz ki sok halas verseny lesz.
Sajnos sikerült eltörni megint a World Championt, megint a B-tag, meg 4 centivel a spicc alatt... Szomszéd csak csóválta a fejét, ő is eltört már egyet a héten, meg 2 ismerőse is, nekem is már a második... Konstrukciós hiba, rossz helyen van a B-tag utolsó gyűrűje... Nincs is a Walterban, így bem is tudok majd pecázni vele a versenyen. Frenzee Precision FXT felkészül... :)) Amúgy talán jobb is erre a pecára, kevésbé lágy a spicce, de erősebb a közepe meg az alsó része, lehet vele húzni a formapontyokat, egy másfél kilós hal fárasztása 1-1.5 perc vele, WorldChamp lassabb.

Holnap kötelező edzés, folyt.köv. :)

---

Zolit bácsi
Ez nagyon jó peca lehetett, gratula!!! Irigyellek. :) :B

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84530) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hazamenekültem. Pedig jöttek még márnák, igaz kisebbek.
lement a nap a fák mögé, elindultak a szúnyogok. Amíg kevés volt, addig azért működött az MMF szúnyogriasztó. [link]
Hét óra körül azt mondtam, ennyi szúnyog márpedig nem létezik....... Felhő volt körülöttem szúnyogból, szerintem mindegy volt nekik mit kennék magamra.
Szégyen a futás, de hasznos.
A Rába ma a régi arcát mutatta, amikor nem unta meg a pecát az ember, mert kb 10 percenként egy kapás, és félóránként-óránként egy merítés, egy szebb hal.
Ha nincs a szúnyoginvázió, maradok estig, sötétedésig. :)

(#84531) 4Grider válasza Zoli bácsi (#84530) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Dunán mi füstölő spirálokkal rakjuk magunkat körbe. Eddig a legjobban bevált módszer. Ha a spirálokat ősszel veszi az ember, akkor egy esti adag megvan 100-200 Ft-ból...
Ráadásül azt vettük észre, hogy ha szúnyogriasztó spray-es kézzel csalihoz/csalihalhoz/etetőanyaghoz érünk, azzal drasztikusan visszaesik a kapás.
A füstöt viszont nem tudjuk továbbadni. Max. néhány év múlva jön a tüdőrák...

(#84532) Ibituba válasza Zoli bácsi (#84530) üzenetére


Ibituba
aktív tag

Gratulálok, jó pecád volt, már rádfért! :)

(#84533) BlackmMmDog válasza galervin93 (#84529) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Jó volt olvasni... bot törés részt nem :( Csak meg veted a qurvadrága kosarat ;] :DDDNekem is az a bajom ilyen nagy kosarakkal(Delphin Magma Round Xxl) hogy etetőbot is kell.
Sok sikert a holnaphoz találd meg a tutit, és utána a versenyen tud is alkalmazni! ;) Versenyt meg nyerd meg! :K

Beszámolót kérünk! :D

Jövőre szerintem én is benevezek method versenyre. Jeligém: Valakinek utolsónak is kell lennije! :DDD

(#84534) Zoli bácsi válasza 4Grider (#84531) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi, beszereztem füstölő spirált, csak elfelejtettem magammal vinni.
Ezt az MMF riasztót úgy reklámozták, hogy nem riasztja a halakat, ha hozzányúlsz csalihoz, vagy etetőanyaghoz a szúnyogriasztós kezeddel.
Mondjuk 10 perc után a szúnyogokat sem riasztotta. :D

(#84535) 4Grider válasza Zoli bácsi (#84534) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ettől már csak az a jobb, ha kifejezetten jöttek rá... ;]

(#84536) BlackmMmDog válasza Zoli bácsi (#84530) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

MMF kellemes csalódás volt, szerencsére itt kevesebb szúnyog van.
Legyek (abból van, a jó harapós fajtából :DDD ) ellen is jó, más cégé inkább vonzza. Illatról is ne beszéljünk, mintha virágoskertben volnánk. :DD

(#84537) galervin93 válasza BlackmMmDog (#84533) üzenetére


galervin93
őstag

Megéri nevezni bármilyen versenyre, sokat lehet belőle tanulni. A "nyomás" rákényszerít a gondolkodásra, változtatásra. Én részben ezért az élményért, a "felismerésért", a "hűha-élményért" járok.
Holnapra már jobban összeállt fejben a dolog, minimális TTX-et viszek be, mert amikor csendült a kapás akkor ezzel lehetett egy-két kapást kicsikarni, illetve az előke hosszát a szokásos methodos 8-10 centiről fel kellett emelni 15-16 centire. Ha nincs kapás, mert "töltődik" az etetés pár hal után, akkor beljebb kell menni, oda is csinálok egy kisebb etetést (20-25m), de alapjáraton a kinti távot fogom nyomni. Ha meg végképp nem megy semmi, akkor "stadionbú' ki", ameddig megy... ...de be kelljen így pecázni, jöjjön a hal közelről. :D

Engem szerencsére szúnyog nem bántott ma, bezzeg a nap... Reggel 9-től délután 4-ig a napon, ebből 10-15 óra között peca a ládán, zseniális, de láthatjátok is, lassan bantura égek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84538) smkb válasza galervin93 (#84529) üzenetére


smkb
őstag

"Sajnos sikerült eltörni megint a World Championt, megint a B-tag, meg 4 centivel a spicc alatt.."
Nekem Catana Cx 366 m feederrel volt hasonló. Sosem használt 8 hónapos bot volt, számlával, garancialevelével stb ("használtan" vettem). Már akkor volt mellette 30 másik feederem, közte az azóta is etalon BM AX medium (miatta vettem a catana cxet), team daiwák, catanák, nexavek, shakespeare wandok stb, csupa érzékeny finom bot. Catana első pecán első dévérbe a Balatonon beletört. Nem akartam hinni a szememnek hogy ez így hogy? A spiccet tartó tag felső végétől vissza olyan 4-5 centivel simán kettétörve. Boltba vissza, shimano gariba cserélte. Következő peca, ugyanott ugyanúgy az első dévéres bevágásnál kettétört. Pedig már az első után ellenőriztem a spicctagokat is hogy körkörösek e stb. Második esetnél még csak nem is ugyanaz a spicc volt benne. Megint bolt, gari... shinamo szervízből felhívnak, hogy tuti rosszl húzom ki a spiccet... mondom ja, a másik 30 bot esetén soha semmi ilyen nem fordult elő, csak ennél, és el sem jutottam addig hogy kihúzzam a spiccet akár egyszer is...

Na második csere óta nem is vittem vízpartra szépen elvan a gyűjtemény részeként, szó szerint nem merem használni :)

(#84539) horcsog válasza Zoli bácsi (#84530) üzenetére


horcsog
tag

Szuku krém + rendesen beöltözni azzal átvészeled az esti rohamot . :) Aztán ha besötétedik a pára leviszi őket. Még jobb ha eleve sötétben indulsz el horgászni . Végre rábai halak.

smkb: Shimano beastmaster ax nagyon eltalált széria. Pergetőbotban is, bojlisban is. Ott valamire nagyon ráéreztek aztán az újabb szériáknál elfelejtették. :) Nem cserélném el 2 vadiújra legújabb szériából. Lehet túl jó lett az a bot le kellett rontani mert ki vette volna a drágább típusokat ha az egyik legolcsóbb ilyen jó volt. :) Nem tudom de azon kár volt bármit variálni vsz 20 éves széria nagyjából de ma is szerintem bőven jó lenne gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#84540) @mriya@ válasza BlackmMmDog (#84536) üzenetére


@mriya@
őstag

Ilyen legyekre gondolsz?

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#84541) iceQ!


iceQ!
addikt

Mit hozott ma a futár... :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84542) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Szuku krémet vagy spray-t nem kaptam, a Rossmanban vettem Vape pumpás szúnyogriasztót az erősebbiket. Majd letesztelem: [link]
Fölnéztem ebéd után a Rábcára. Kár volt.. Elengedték a vizet, kb 40-50 centis víz van. Erősen havazik..... :D Ennyi nyárfapihe a világon nincs.... ;]
Azért próbálkoztam....Még sneci sincs. Osztrák biciklisek. Azok vannak. (Határ pár kilóméter ide, van egy biciklis híd a Csatornán) Nem kínlódtam, összepakoltam.

Osli-Acsalag közt találtam egy szép pipacsmezőt. Eredetileg búzatáblának indult, de nekem tetszik....Ezért érdemes volt elpöfékelni azt a pár liter benzint, a pecáért nem... :D

(#84543) Spoon16


Spoon16
tag

Szúnyogriasztóból nekem ez is bevált : [link]
De a VAPE cuccai is hatékonyak.

(#84544) Grillo


Grillo
senior tag

Ú tényleg. Milyen boto ajánlanátok pótlásnak az elúszott helyett? Medium feeder, valami hozzá illő orsóval. 40-50k max együtt. Többért nem vennék, hátha megismétlődik az áffér... :DDD

(#84545) Gyok2 válasza Grillo (#84544) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Ennyiért úszóleckét is vehetne :D

Tiszta Windows rendes ház

(#84546) BlackmMmDog válasza Grillo (#84544) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Silstar Yokozuna Rc10 Premium Feeder Bot 330/360 ~15k
Nevis Method Carp Feeder Bot 330/360 ~25k
Benzar Concourse Feeder Bot 330/360 ~30k
Delphin Opium Blacxfeeder 3G Technocork Feeder Bot~ 32k

By Döme Team Feeder Power Fighter Pro 5000~ 15k
By Döme TF Master Carp 5000~ 22k
legjobb ez lenne: By Döme Tf Pro Method 5000~27k /By Döme Tf Fine Carp 5000 ~34k

(#84547) Szilágyi84 válasza Roland861010 (#84511) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ezt kitől hallottad, hogy hozni akarnak 2 db 50 kg körüli tokot ? Azért az érdekes lenne,mert nem apró pénz , főleg hogy tavaly még árulta az egészet most meg fejlesztési roham 10-15 + kg -os amurok ,pontyok ...

(#84548) andrew911 válasza Szilágyi84 (#84547) üzenetére


andrew911
tag

Most is eladó, csak felszaladt egy kicsit az ára.

(#84549) Szilágyi84 válasza andrew911 (#84548) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Hm fél év +30 m

(#84550) Gyok2 válasza Szilágyi84 (#84547) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Most a tiktok a menő :D

Tiszta Windows rendes ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.