Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) partxxx válasza jansky1 (#48000) üzenetére


partxxx
tag

Én a szakadt gólyatáboros pólómban, vagy nélküle :DDD

(#48002) gban válasza jansky1 (#48000) üzenetére


gban
Közösségépítő

és saen:

Póló az más azért. De ingben, ráadásul ilyen világos színűben?

Postázást nem vállalok.

(#48003) saen válasza gban (#48002) üzenetére


saen
veterán

Ez mind technikai ruházat, erre gyártják őket. Az ingek szellőznek, egyébként túrázáshoz találták ki őket alapvetően, onnan jön.

(#48004) joe979 válasza jansky1 (#48000) üzenetére


joe979
aktív tag

Örök életemben sz@rrá égtem minden nyáron az alacsony faktorszámú naptejekkel. Aztán tavaly rászántam magam erre és megúsztam az égést, ok használni kell ezt is , de mégsem mindegy rákvörösen megy haza az ember, vagy éppen csak megcsípett a nap. [link]
Meg a totál kánikulában , ernyő , kencefice vagy inget használ az ember, a hőgutától nem véd egyik sem.

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#48005) galervin93 válasza gban (#48002) üzenetére


galervin93
őstag

Pedig nem hülyeség az ing. És igen, én pl. világos (vajszínű), ámbár rövidujjú ingben (is) szoktam tolni.
Ide dobjatok! :C

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48006) gban válasza galervin93 (#48005) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ok, elhiszem, bár te jóval fiatalabb és pláne soványabb vagy :B :DDD
Ingben én meg is halnék a parton.

Postázást nem vállalok.

(#48007) partxxx


partxxx
tag

Ki ismeri fel ? :)

(#48008) gban válasza partxxx (#48007) üzenetére


gban
Közösségépítő

Egy repcsi bal szárnya?
Szigetcsép - Majosháza?

Ez viszont nem vidám, többek között hermanyit nem tudom mennyire érinti majd.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#48009) partxxx válasza gban (#48008) üzenetére


partxxx
tag

Ez gyors volt, az :)

(#48010) szetcsuszott válasza joe979 (#48004) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Két állapotom létezik nyáron, van a hófehér, meg van a szarrá égett. A kettő között nincs átmenet. Egyszer a feleségem kitalálta, hogy a nyaralás előtt alapozzak egy kicsit a kiwi sunban, merthogy abban lehetetlen leégni, de ott ugye van 7 perc, meg 14. Elmentem 7 percre, nem történt semmi. Vártunk 2 napot, hogy majd biztos addigra lesz hatása, és majd kicsit bebarnulok. Hófehér maradtam, természetesen. ezen felbuzdulva elrángatott megint, hogy akkor a 14 perc majd biztos jó lesz, (hiszen ebben lehetetlen leégni, ez olyan hiperbiztonságos kímélő szoli) erre rommá égtem. :W

Viszont azt hiszem a fentiek tükrében érdemes kipróbálni a DM-es balea naptejet, ha azt állítom, hogy jó. :K kb 20 vagy 25 faktoros, már nem tudom, de nekem bevált. Cserébe a rossmannos saját márkás egy szar, mint ahogy a sparos is. A garnier meg hasonlók pedig annyiba kerülnek, hogy inkább égek, felöltözök, vagy nem megyek napra :(((

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#48011) galervin93 válasza gban (#48006) üzenetére


galervin93
őstag

Ó, a sört én sem vetem meg, és jótékony hatásai azért rajtam is látszanak. :DDD :N
Én könnyen barnuló fajta vagyok, és nem igazán szoktam megégni, csak ha tényleg nagyon sokat ülök egyhuzamban odakint az első tavaszi-kora nyári alkalmakkor, de néhány ilyen után beáll az egyensúly, és akármennyit vagyok napon, nem égek már (pl. a karom-lábam olyan tud lenni mint az üszök, :DDD de nem vörösödik).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48012) saen válasza galervin93 (#48011) üzenetére


saen
veterán

Én ennek az ellenkezője vagyok, én már áprilisban is simán leégek egy napos napon :) A folyamatos kenés szerintem nem egészséges, ezért én a beöltözés híve vagyok.

(#48013) Steady74 válasza joe979 (#48004) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Évekig nem foglalkoztam a nap elleni védelemmel, nagyon sokszor szarrá égett a hátam. 2 éve a gyerekekkel elmentünk melanóma vizsgálatra. Bőrgyógyász szerint óriási hiba volt nem védekezni, a hátamra konkrétan nagyon kell vigyánom. Mivel szeretném látni felnőni a lányaimat, igyekszem vigyázni

Decathlonos cuccról linket tudtok dobni?

(#48014) @mriya@ válasza gban (#48002) üzenetére


@mriya@
őstag

én fehér ingben, sapkában nyomom a legnagyobb kánikulában.
mivel volt már a családban bőrrák. :(((

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#48015) gban válasza @mriya@ (#48014) üzenetére


gban
Közösségépítő

Rólam tanulmányfotót készítettek az onkológián, annyi anyajegyem van.
Apámnak nincs ennyi de egész nyáron a napon volt míg egyszer csak melanómája lett.
Én sosem megyek direktbe a tűző napra ha nem muszáj, ha igen, akkor is rövid időre vagy ernyő alá, póló nélkül meg sosem.
Ezért is akarok egy nagyobb ernyőt a sima napernyő helyett.

Postázást nem vállalok.

(#48016) #70842624 válasza gban (#48015) üzenetére


#70842624
törölt tag

Belőlem már metszettek is, többször. Évekkel ezelőtt is volt már ilyen ing, sajnos nincs és nem is volt a méretem, marad a hosszú póló és kalap. Úgy tudom nem itthon gyártják és csak korlátok között kapható. Irigykedem akinek semmire nincs szüksége a nap ellen, és kívánom ne is kelljen ezután sem.

(#48017) csƵ válasza gban (#48015) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem a hátamon kb. 100 van...

[ Szerkesztve ]

(#48018) gban válasza #70842624 (#48016) üzenetére


gban
Közösségépítő

Rólam is vettek le többet, egyiket se meglévő probléma miatt.

csƵ: én nem számoltam meg de a kanyarba se érsz :DDD
Na jó, az azért már nem kevés.

Úgy tűnik át is lehetne nevezni a topicot, illetve a csatlakozásnak is megvan a feltétele :))

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#48019) #70842624 válasza gban (#48018) üzenetére


#70842624
törölt tag

Bocs, ha zavartam, ezzel a megjegyzéssel.
A horgászat sokkal, sokkal fontosabb nekem is.

(#48020) gban válasza #70842624 (#48019) üzenetére


gban
Közösségépítő

Szó sincs semmi ilyesmiről :N

Csak kiderült a postokból (és nem a tiedből, hanem meglepően sok régi sporttárséból), hogy már miért is ne azok akarnának folyamatosan a parton lenni akiknek amúgy nem tanácsos (beleértve magamat is).

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#48021) Zolabol válasza gban (#47998) üzenetére


Zolabol
tag

A Jankovich szokott ingben pecázni, sőt olyan ruhákba.... :DD
Amúgy tényleg praktikus lehet, gondolkoztam rajta már én is, csak ne Haldorádós legyen :D

(#48022) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

Valami jó kis pakolós/szerelékes táskát nem tud valaki?
Az Anaconda Session Tray 2-őt néztem, de mire rászántam magam vételre kifutott. :DDD
Valami hasonlót keresnék, árban és nagyságban is, bár ha kicsit kisebb az sem gond.

1.4 T-jet M32

(#48023) Szeszkazán válasza Zolabol (#48021) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Mészáros tuti Lui Vuttyonba pecázik :C

(#48024) B.i.L válasza gban (#47998) üzenetére


B.i.L
senior tag

Versenyen,szerencsés összeállítás : hosszú nadrág,ing,természetesen hosszú - kalap!
Mindez keki színben,és a pláne,mint utóbb kiderült,azt hitték rólam,hogy a DG mester pecázik a stégen,és nem mertek zavarni :C Csak második lettem,ugyanis a lowbudget^ felszerelésem miatt 3 halat vesztettem.Évente kb 5 a leégések száma,de amikor beérik a színem senki nem mondja meg,hogy milyen az eredeti,csak ahol nem barnul le ott napszemüveget kell felvenni :DD

Horgászni mentem...B.i.L

(#48025) sityupityu


sityupityu
veterán

Na akkor én is...Én nyáron a 40 fokban bármennyire is szeretek, de nem pecázok hanem a strandon vagyok. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#48026) dik


dik
őstag

Lehet hogy én vagyok ma a legbénább a földön sőt biztosan :DDD :D, de valahogy nem tud valaki egy jó videót ahol a kamasaki comfort forogkötőnek a szemléltetése van. A multkor volt egy de bezártam és nem találom sehol az tökéletes volt.?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48027) gban válasza dik (#48026) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez kb. mind egy elven működik, én a nyél nélküli változatot vettem, 1600-ért, ebay-ről.
Válogass kedvedre.

Ha nem lesz jó a filmek alapján, elmondok még 1-2 trükköt amit kitapasztaltam.

Postázást nem vállalok.

(#48028) vihartigris válasza sityupityu (#48025) üzenetére


vihartigris
őstag

+1

bármi reciproka a semmi

(#48029) dik válasza gban (#48027) üzenetére


dik
őstag

Ok kösz. Az elsőt megtaláltam a kézi bazáros annyira nem érdekel... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48030) dik


dik
őstag

A többiektől kérdezem az xfish rendeltem pár dolgot, de a Ringers Chocolate-Yellow wafter 6mm rendeltem, de amikor megjött a csomag kibontottam és a MINI feliratos volt benne nem a 6mm feliratos. Akkor ezek szerint rosszat küldtek? Vagy az új adogok már gyárilag a 6mm már mini néven jönnek ki? Nem tudom, pedig még fel is hívtak a boltból nincsen, de rendelés alatt és még vártam is rá pár napot és ez lett belőle. Tehát én gondolom rosszat küldtek vagy valóban a 6mm verzió már MINI néven van? Régebben a Mini 4,5mm volt ha jól tudom. Ki se nagyon bontottam a dobozt miután megláttam a feliratot rajta...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48031) hermanyi válasza dik (#48030) üzenetére


hermanyi
őstag

6 mm eset kaptál? ha igen akkor használd ha kisebbet akkor reklamálj

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48032) Steady74 válasza dik (#48030) üzenetére


Steady74
Topikgazda

A band um a 6mm-es hordó alakú, amit elvileg pelletkarikához tudsz jól használni, és van a mini wafters, ami 4,5mm-es. Összekeverték szerintem.

(#48033) dik


dik
őstag

A dobozán nem a karikában a Ba.... 6 szerepel hanem a wafter a fekete körben a MINI felirat. Akkor ezek szerint csak nem jó akkor. Pedig direk felhívtak nincs, de mikor lesz azt küldik errefel több nap után sem jött össze nekik... :W

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48034) BlackmMmDog válasza dik (#48030) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Most nagyon nem figyelnek az Xfish-nál.
Ezt rendeltem:[link]
ezt kaptam:[link]

gondolt csak el amikor ki vettem a dobozból majd leszakította a kezem :Y (595g)

(#48035) mandras81


mandras81
senior tag

No, jelentem hosszas vacillálás után csak megrendeltem a Döme Rotary Box-ot az ajándék orsóval, köszönöm a segítséget mindenkinek. :R
Most jönnek a kiegészítők, viszont azokkal sem egyszerű a helyzet. Azt tudom, hogy Korum D25-ös lábrács jó hozzá, de vajon ez a Browning Foot Rest is jó lehet? Sehol nem találok ról infót, hogy illeszthető-e a Döme székre szélességben, egyáltalán D25-e? :F
Matrix 3D Mega Feeder Kar a másik jelöltem, erről esetleg pozitív-negatív tapasztalat? Valami nagyon stabil megoldást keresek. Azért is köröztetem meg ezeket a dolgokat közöttetek, hogy jelezzétek, ha valami oltári nagy baromságot terveznék csinálni. :DDD

Más: partról használható halradarokról mi a vélemény? A Lucky Laker az, ameddig tudok nyújtózkodni árban jelenleg. Érdemes beruházni egy ilyenre?

[ Szerkesztve ]

(#48036) B.i.L


B.i.L
senior tag

Ha minden igaz a Horgászshown ingyenes a Horgászvizsga,rádióban hallottam.Akit érint,nem néztem utána.

Horgászni mentem...B.i.L

(#48037) yanna


yanna
őstag

Egy hülye kérdés: a twister hosszát hogyan mérik? A mettől az világos, de a meddig az kétséges.

(#48038) gban válasza BlackmMmDog (#48034) üzenetére


gban
Közösségépítő

Remélem már küldted is vissza, vagy utaltad a különbözetet. :DDD

Postázást nem vállalok.

(#48039) joe979


joe979
aktív tag

Soroksári Walterban új kasszás lányt láttam, kis cuki ;)

19.990 - Ft
29.990 - Ft

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#48040) Steady74 válasza joe979 (#48039) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ha a kis alacsony, kicsit molett, tetovált szemű lányra gondolsz, nekem nem jön be.

A zsákok képen irtózatosan rondán néznek ki, nem is tudom ki tervezhetett ilyet.

(#48041) joe979 válasza Steady74 (#48040) üzenetére


joe979
aktív tag

Neeem, nem rá gondoltam, ez filigrán alkatú .
De aránylag képben van pecás dolgokkal kapcsolatban, nem félreérteni :) minden vásárlónak adta rá a kedvezményt , vagyis aki nem tudta annak is mondta mit tegyen . Múlthétről volt rendelésem, arra még lőtt hozzá nekem pár százalékot.

Nagyjából adottak az alapok, itt csak a színt és a logót kellett belőni és kész ... Ez még nem az elcsúsztathatós verzió , bár nem mintha várnám vagy szükségem lenne rá vagy a piacnak .........

Szissz

(#48042) hermanyi válasza joe979 (#48039) üzenetére


hermanyi
őstag

ez még egy 3m es feedernek is kicsi :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48043) BlackmMmDog válasza gban (#48038) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Jeleztem azonnal, remélem hétfőn megkapom a cserét :B
Feederen hülyén néz ki (rögtön rá próbáltam)

(#48044) galervin93 válasza mandras81 (#48035) üzenetére


galervin93
őstag

Kipróbáltam ezt a Döme boxot tegnap a shown, egész kellemes, rosszabbra számítottam! Mondjuk arra kíváncsi vagyok, meddig bírja az ülőfelület oldalvarrása, bár legrosszabb esetben úgy láttam akár újra is húzható, de amúgy nekem is bejött.
Ezen kívül kettő bot volt még ami bejött, az egyik a Maver MV-R, de a szállítási hossza (360-as is két részes) nekem sok, ellenben azzal a middy bottal, amit kinéztem, 4GSupplex Bagging Distance Feeder. Nagyon megtetszett ez a botocska, angolos, persze n egy Frenzee, de még csak nem is World Champ, de mégis lágy. Ami méginkább tetszik, hogy 2.7, 3
5 és 3.8-ban is használható, utóbbi kettő esetén ráadásul a 30 centis toldón nincs gyűrű, így akár menet közben is lehet a hosszát változtatni. Nagyon megtetszett ez és a kellemes karakterisztikája, van valakinek tapasztalata vele, ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#48045) vendingo


vendingo
veterán

Kiváltottam az engedélyt. :D
2 napom és 4 órám ment rá. Lázadtak a népek a katasztrofális eljárás miatt, volt üvöltözés, asztalcsapkodás.

Várom, hogy olvadjanak a vizek és mehessek keszegezni. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#48046) A Zéé válasza vendingo (#48045) üzenetére


A Zéé
addikt

én holnapra terveztem egy sződligeti keszegezést, erre korábban beesik az ígért hidegfront, még délelőttre is - fokot jósol, apad is, meg a víz is 3 fok alatti, szóval maradás lesz itthon.

(#48044) galervin93
az a Middy de komoly! Kár, hogy nem elterjedt ez a variálhatóság. Csak a Word Championoknál láttam eddig.

Just a simple Lineman...

(#48047) yanna válasza yanna (#48037) üzenetére


yanna
őstag

Ezek szerint valóban hülye kérdés. :B

(#48048) saen válasza yanna (#48047) üzenetére


saen
veterán

Nem hülye, csak nincs egységes megoldás, van aki így, van aki úgy.

(#48049) dik válasza BlackmMmDog (#48034) üzenetére


dik
őstag

Ez marha jó majd kitöltöm a reklamációs űrlapot. Többet meg hanyagolom őket, ha ennyire oda figyelnek az apróságokra...

Ide pontosan mit kell írni?

RENDELÉS SORSZÁMA? megrendelés száma lenne? vagy?
TERMÉK CIKKSZÁMA VAGY NEVE? ide mit kell azt ami kaptam vagy amit kérek? nem egészen egyértelmű számomra...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#48050) BlackmMmDog válasza dik (#48049) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Több mint 20 alkalommal rendeltem már ,de eddig most fordult elő ,hogy mást küldtek.

Igen,megrendelés száma lesz.
Cikkszámra azt írtam amit rendeltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.